» »

Denar za prizadete v neurjih

Denar za prizadete v neurjih

Polda ::

Vlada prizadetim v nedavnih neurjih zagotovila 1,1 milijona evrov pomoči

Skupno je bilo v navedenem obdobju prizadetih več tisoč objektov in zaznanih več kot 10.000 različnih dogodkov.


Res neverjetna vsota 110 eur po gospodinstvu Golob in vlada so se tokrat res izkazali.


svecka ::

sploh ne bo 110 eur po gospodinjstu, ampka prikoritniki bodo pobrali 90% ostali bodo pa izviseli. Tako kot je bilo v potresu Posočje.

Utk ::

Ma kako gospodinjstvo, to dobijo razkrite šole in cigani. Enkrat sem poskusil pomagat nekomu izpolnit to za pomoč, nekje na sredini, no, ne na sredini, ampak na 10%, smo videli, da je brez veze, narejeno za cigane, ki itak pustijo vse prazno, in jim izpolne csd, dobi se pa nek drobiž, če sploh kaj dobiš. Brez veze.

uniman ::

Obstajajo zavarovalnice, če ne zelis nase prevzeti tveganja. Jaz placam letno premijo, marsikdo je ne, potem pa jok..
Zal je to kruta realnost. Drzava pac ne more vsega financirat. Saj kje pa bodo dobili denar... od nas z davki.. in smo spet v krogu isto ce pac placas premijo.

blink ::

Polda je izjavil:

Vlada prizadetim v nedavnih neurjih zagotovila 1,1 milijona evrov pomoči

Skupno je bilo v navedenem obdobju prizadetih več tisoč objektov in zaznanih več kot 10.000 različnih dogodkov.


Res neverjetna vsota 110 eur po gospodinstvu Golob in vlada so se tokrat res izkazali.




Lahko jim osebno doniras. Samo ne jamrat nad majhno pomocjo, potem pa v sosednji temi pizdit nad visokimi davki in trosarinami :D

kriptobog ::

Morali bi uvesti obvezno zavarovanje nepremicnin. Pa je zadeva resena.
Donira se pa potem gasilskim drustvim, ki pomagajo v neurju.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Gasilci dobijo sredstva, zakaj bi jim doniral?
Da lahko njihove gazde potem to pokradejo? Pa ne rečt, da ne, ker bi izpadel zelo glup.

kriptobog ::

Pa zamenjajte gazdo. Pri nasem drustvu poznam gazdo pa brez problema pokaze koliko donacij dobijo in kam grejo.

PacificBlue ::

feryz je izjavil:

Gasilci dobijo sredstva, zakaj bi jim doniral?
Da lahko njihove gazde potem to pokradejo? Pa ne rečt, da ne, ker bi izpadel zelo glup.


Moraš kdaj it na kaksen gasilski občni zbor.
Aja, te ne povabijo:>

wcpapir ::

Vlada ne bi smela dati nič, ker nas ki imamo nepremicnine postavlja v nelagoden polozaj.

Utk ::

uniman je izjavil:

Obstajajo zavarovalnice, če ne zelis nase prevzeti tveganja. Jaz placam letno premijo, marsikdo je ne, potem pa jok..
Zal je to kruta realnost. Drzava pac ne more vsega financirat. Saj kje pa bodo dobili denar... od nas z davki.. in smo spet v krogu isto ce pac placas premijo.

Sej, samo potem država ne bi mogla se delat, da nekaj dela. Največ škode je itak na občinskih objektih, kolk je tisto zavarovano je pa vprašanje.

feryz ::

PacificBlue je izjavil:

feryz je izjavil:

Gasilci dobijo sredstva, zakaj bi jim doniral?
Da lahko njihove gazde potem to pokradejo? Pa ne rečt, da ne, ker bi izpadel zelo glup.


Moraš kdaj it na kaksen gasilski občni zbor.
Aja, te ne povabijo:>
Enkrat nazaj, leta 2014, ko sem dejansko nekaj rabil in bi lahko to dobil pri gasilcih, ker so oni to prejeli za ljudi, sem izkusil, kako gre dejansko pomoč pri gasilcih.
Dovolj je bila ena šola, kar naj se imajo še naprej fajn. Vi pa tudi, ki pravite, da je vse v redu.

kriptobog ::

Meni so se bazen prisli nafilat, da je bilo hitreje kot z vodovoda. Kadarkoli kaj rabim nikoli problema.

feryz ::

Koliko si jim pa plačal?
Ali ste vodo in gorivo ukradli davkoplačevalcem?

AtaŠtumf ::

Odlicno gospodarstvo, a koliko Slovencev je eno toco pred dolgom in koliko Slovncev nima denarja, da bi v celoti zavarovalo svojo nepremicnino vsako leto?


Zakaj pomoc v vseh teh vladnih akcijah ne pride do pravih ljudi, ampak samo dolocenim izbrancem je pa odlicno vprasanje in bi lahko kak resni novinar naredil konkretno reportazo, bi jo veliko vec ljudi prebralo, kakor pa te instant anti Jansa, anti Golob clanke, anti ... clanke!

Sicer pa, ne cez gasilce govoriti, osebno jim doniram vsako leto, pa ce ta denar zapijejo, zagamblajo ali karkoli z njim naredijo, se vedno jih bom hvalil, ker sem ze veckrat videl, kako so v najvecjem dreku prisli ljudem pomagati, pa se vedno upam, da nikoli ne bom rabil njihove pomoci!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

Zgodovina sprememb…

kriptobog ::

feryz je izjavil:

Koliko si jim pa plačal?
Ali ste vodo in gorivo ukradli davkoplačevalcem?


Gajbo pira. Jim kar precej doniram pri clanarini pa za zadnji nakup nove cisterne sem prispeval kar bo zmanjkalo od pobiranja. Trenutno jim fali se 90k. Septembra gredo v narocilo, kar bo takrat manjkalo primaknem jaz.

feryz ::

Al sem bil tudi gasilec, ne skrbite.
In krvodajalec.
In še marsikaj. Tudi še zdaj pomagam ogromno ljudem, popolnoma zastonj.
Ampak prodajati neke pravljice o prostovoljstvu in dobrih ljudem, pa ni treba.

Ja, obstajajo resnično prostovoljni gasilci, dobre duše, problem je le, ker so stari manj kot 15 let. Ko jih napolnijo, pa se to spremeni.

Ja, gajbo pira. Drugače to računajo 300 evrov in višje. Zgolj v informacijo, koliko ste ukradli. Poštene duše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

AtaŠtumf ::

Pohvalno feryz.

Pa btw, vedno, ko se pride do neke organizacije imas slej, ko prej, tudi drek od clanov, pa vseeno imas v nekih organizacijah vec dreka, kot v drugih.

Pa vsaj za gasilce iz mojih izkusenj lahko recem, da je kar veliko pozitvnega v njihovi pomoci in njihovih vrstah in zato slava gasilcem!
#SlovenijaPrva #SLOVEenianLivesMatter #SlavaGasilcem

b4d ::

feryz je izjavil:


Ja, obstajajo resnično prostovoljni gasilci, dobre duše, problem je le, ker so stari manj kot 15 let. Ko jih napolnijo, pa se to spremeni.


No dej to povej v obraz vsem tistim prostovoljnim operativcem, ki so po zakonu 18+, ki se pojavijo na intervencijah...
b4d.sablun.org

kriptobog ::

feryz je izjavil:

Al sem bil tudi gasilec, ne skrbite.
In krvodajalec.
In še marsikaj. Tudi še zdaj pomagam ogromno ljudem, popolnoma zastonj.
Ampak prodajati neke pravljice o prostovoljstvu in dobrih ljudem, pa ni treba.

Ja, obstajajo resnično prostovoljni gasilci, dobre duše, problem je le, ker so stari manj kot 15 let. Ko jih napolnijo, pa se to spremeni.

Ja, gajbo pira. Drugače to računajo 300 evrov in višje. Zgolj v informacijo, koliko ste ukradli. Poštene duše.


Seveda si prebral samo do gajba pira, naprej pa ne.

PacificBlue ::

feryz je izjavil:

Al sem bil tudi gasilec, ne skrbite.
In krvodajalec.
In še marsikaj. Tudi še zdaj pomagam ogromno ljudem, popolnoma zastonj.
Ampak prodajati neke pravljice o prostovoljstvu in dobrih ljudem, pa ni treba.

Ja, obstajajo resnično prostovoljni gasilci, dobre duše, problem je le, ker so stari manj kot 15 let. Ko jih napolnijo, pa se to spremeni.

Ja, gajbo pira. Drugače to računajo 300 evrov in višje. Zgolj v informacijo, koliko ste ukradli. Poštene duše.


https://spin3.sos112.si/javno/pregled?f...

feryz ::

Problem je, ker ljudje nimajo ogledala. In mirne duše spregledajo vse, kar je v njihovo korist in mislijo, da jim pripada.
Razna polnjenja bazenov, kantica goriva, ali popolnoma nov kramp, ki še nikoli ni rabil, je pa viška, ker so prišli še bolj novi.
Pač taka je človeška nrav.
Forumska pa je, da so na svetu samo poštenjaki in antivakserji. Drugega nič.

Glugy ::

žal država ni vreča brez dna. res je da bi se dal več korupcije izkorenint ampak tud po tem to še vedno ne bi bila to vreča brez dna. če se le da je treba tud mal zgodovino območje kjer je objekt pogleda pa se proba na to pripravt.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

feryz ::

So ti že zgoraj napisali, kako to gre. Sprejmeš da boš razdelil denar in ga razdeliš. Komu in po kakšnem ključu, pa ni stvar za rajo.

Sicer bom še enkrat povedal enako kot vedno. Očitno sem jaz idiot, ker plačujem tisoč in eno zavarovanje. Rajši bi ne plačal nič, ko do česa pride, pa malo pojokcam in počakam pomoč države ali pridnih sosedov in sokrajanov. Če si dovolj glasen, dobiš.

dexterboy ::

Ravno zaradi tega potlej pride do štale, ki jo imamo danes. Ampak finančni sistem to dopušča in dokler se bo talal denar brez kontrole ter bo denarni pretok potoval prosto po Prešernu... se ni za bat, da nas ne čaka Idiocracy od prihodnosti.
Kar se pa tiče finančne pomoči prizadetim, pa ne bom nič kaj prijazen;
ko ima nekdo bajto v hribčkih in se ima lepo vse dneve, ostali pa se gnetemo v mestnih đunglah, pa nikoli ne pokliče rekoč: "hej, jaz se imam lepo, pridi, se boš tudi ti imel lepo", nato pa mu toča zbije streho... halo??? Naj si zavaruje ali pa naj ne joka. Če ni imel za osiguranje, je živel preko svojih finančnih meja. Lahko se preseli v kakšnega od mnogih blokov po mestih v kokoški.
Kar se tiče gasilce, jih pa spoštujem. Policaje ne, gasilce pa. Doniram za koledar, ko ga prinesejo okoli pa tudi kupim srečke na veselicah :) , več kot to ne. Nisem še rabil njihovo pomoč in si jo tudi ne želim. Je dovolj drugega sranja, ki ga morajo reševati.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

starfotr ::

kriptobog je izjavil:

Morali bi uvesti obvezno zavarovanje nepremicnin. Pa je zadeva resena.
Donira se pa potem gasilskim drustvim, ki pomagajo v neurju.


Imamo obvezen pregled el. inštalacije in čiščenje dimnika. Malo si poglej spin, koliko je požarov - vzrok je inštalacija ali pa dimniški požar.

Koliko planinskih koč je že zgorelo zaradi teh dveh vzrokov?

Utk ::

dexterboy je izjavil:


Kar se pa tiče finančne pomoči prizadetim, pa ne bom nič kaj prijazen;
ko ima nekdo bajto v hribčkih in se ima lepo vse dneve, ostali pa se gnetemo v mestnih đunglah, pa nikoli ne pokliče rekoč: "hej, jaz se imam lepo, pridi, se boš tudi ti imel lepo", nato pa mu toča zbije streho... halo??? Naj si zavaruje ali pa naj ne joka. Če ni imel za osiguranje, je živel preko svojih finančnih meja. Lahko se preseli v kakšnega od mnogih blokov po mestih v kokoški.

Pa ti razumeš, da tista pomoč ne gre za take primere? Pomoč gre za odkrite šole, ki so pač zanič narejene, in cigane, ki jim gre itak tudi vsa druga pomoč. Drugi ne dobijo nič. Ok, dopuščam seveda možnost, da nekdo po vezah kaj potegne... Ampak v glavnem ni od te pomoči nič za običajne ljudi. Zato te niso dolžni nikamur vabit, morda v kako šolo, če že.

starfotr ::

Tisti, ki jim poplave uničijo dom jaz ne bi dal nič.

Prav tako bi nekam nagnal vse upravne enote, ko so dovolile gradnjo na območju poplav.

Območja poplav so znana že tisočletja ne samo stoletja in z razlogom niso bila prej poseljena in pozidana.

user4683 ::

Zgoraj omenjena pomoc (karitasu, rdecemu krizu etc) gre kar lepo tem posrednikom. Sole pa bodo lepo zaprosile direktno ministrstvo in dobile iz proracuna, se bo ze nasel kje se kaksen milijon.

GupeM ::

feryz je izjavil:

Al sem bil tudi gasilec, ne skrbite.
In krvodajalec.
In še marsikaj. Tudi še zdaj pomagam ogromno ljudem, popolnoma zastonj.
Ampak prodajati neke pravljice o prostovoljstvu in dobrih ljudem, pa ni treba.

Ja, obstajajo resnično prostovoljni gasilci, dobre duše, problem je le, ker so stari manj kot 15 let. Ko jih napolnijo, pa se to spremeni.


Glej, ko rabim gasilce, mi je popolnoma vseeno, ali mo pomagajo zato, ker so dobre duše, ali zato, da nafutrajo svoj ego. Ja, v gasilstvu je veliko takih, ki so tam zaradi svojega ega, da se pokažejo da zmorejo in znajo. Da se lahko kasneje hvalijo pred kolegi, znanci, sodelavci. Ampak če mi rešijo bajto, mi za to prav dol visi. Še več. Takšni so ponavadi najbolj zagnani, spretni in pridni pri fizičnih opravilih. Medtem ko tiste dobre duše, ki samo rade pomagajo in so ponižne, ponavadi niso tako sposobne, niti tako zagnane.

Zgolj moje opažanje v cca 25 let gasilstva, od tega 10 let upravnega odbora gasilskega društva.

feryz je izjavil:

Ja, gajbo pira. Drugače to računajo 300 evrov in višje. Zgolj v informacijo, koliko ste ukradli. Poštene duše.

Tu se pa strinjam. Če gre za takšno storitev, je treba plačat. Tudi, če si prispeval 90k EUR za nakup novega avtomobila. Gre namreč za storitveno dejavnost in je od tega treba plačat davek. Verjetno si s 300 EUR sicer napisal pretiran znesek. No, odvisno kako velik je bazen.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

kriptobog ::

starfotr je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Morali bi uvesti obvezno zavarovanje nepremicnin. Pa je zadeva resena.
Donira se pa potem gasilskim drustvim, ki pomagajo v neurju.


Imamo obvezen pregled el. inštalacije in čiščenje dimnika. Malo si poglej spin, koliko je požarov - vzrok je inštalacija ali pa dimniški požar.

Koliko planinskih koč je že zgorelo zaradi teh dveh vzrokov?


Kje imas obvezen pregled el. instalacije? Pri novogradnji za stalni priklop ja. Jugobajture imajo strom na hojladri ko so sami delali pa ni nihce pregledal odkar so priklopljeni. PA tudi za to je resitev obvezno zavarovanje nepremicnin.

starfotr je izjavil:

Tisti, ki jim poplave uničijo dom jaz ne bi dal nič.

Prav tako bi nekam nagnal vse upravne enote, ko so dovolile gradnjo na območju poplav.

Območja poplav so znana že tisočletja ne samo stoletja in z razlogom niso bila prej poseljena in pozidana.


PRoblem je ker so gradili vecinoma na crno vcasih. So kupili poceni parcelo, potem pa gradili in kasneje legalizirali. Tasca ima hiso na poplavnem obmocju, vse hise okoli imajo klet, ona je pa delala po propisu in ji niso dovolili kleti. Ker ni zelela delati na crno je naredila tako kot treba. Cela ulica je bila za zgodaj zjutraj pokonci, ker so imeli kleti polne vode, tasca je pa v miru pila kofe. Ima nekaj vode v pritlicju, ampak tam niso bivalni prostori, ker po pravilih takrat niso smeli biti zaradi moznosti poplavljanja. Plus, hidroizolacija je fajn narejena, tako da tudi sanacije ne bo kaj dosti potrebne.. Malo zluftat in pocistit kot ponavadi.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

GupeM je izjavil:

Tu se pa strinjam. Če gre za takšno storitev, je treba plačat. Tudi, če si prispeval 90k EUR za nakup novega avtomobila. Gre namreč za storitveno dejavnost in je od tega treba plačat davek. Verjetno si s 300 EUR sicer napisal pretiran znesek. No, odvisno kako velik je bazen.
Niti ne. Hribski koči, ki jo najemnik najema od občine, toliko zaračunajo vsako furo vode, če tiste s strehe zmanjka.
Je pa verjetno res odvisno od kilometrov in količine vode. Ampak tarife so nekje take.
Razen če poznaš kakšnega iz vrha gasilcev. Potem so drugačne.
Saj tudi če poznaš koga v vrhu banke, lahko dobiš puf, ki ne bo nikoli vrnjen. Sredstva so različna, sistem pa je popolnoma isti.

Lahko gremo takoj staviti, da gasilci ne bodo vsem napolnili brezplačno bazena, niti ga ne smejo. Določenim pa.

Ni da ne spoštujem dela nekaterih v teh organizacijah, ampak pavšalna nabijanja, naj se denar nakazuje gasilcem, so pa totalno mimo. Oni imajo financiranje urejeno in kako glupo izpadejo take izjave, smo lahko lani videli.

Mato989 ::

kriptobog je izjavil:

starfotr je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Morali bi uvesti obvezno zavarovanje nepremicnin. Pa je zadeva resena.
Donira se pa potem gasilskim drustvim, ki pomagajo v neurju.


Imamo obvezen pregled el. inštalacije in čiščenje dimnika. Malo si poglej spin, koliko je požarov - vzrok je inštalacija ali pa dimniški požar.

Koliko planinskih koč je že zgorelo zaradi teh dveh vzrokov?


Kje imas obvezen pregled el. instalacije? Pri novogradnji za stalni priklop ja. Jugobajture imajo strom na hojladri ko so sami delali pa ni nihce pregledal odkar so priklopljeni. PA tudi za to je resitev obvezno zavarovanje nepremicnin.

starfotr je izjavil:

Tisti, ki jim poplave uničijo dom jaz ne bi dal nič.

Prav tako bi nekam nagnal vse upravne enote, ko so dovolile gradnjo na območju poplav.

Območja poplav so znana že tisočletja ne samo stoletja in z razlogom niso bila prej poseljena in pozidana.


PRoblem je ker so gradili vecinoma na crno vcasih. So kupili poceni parcelo, potem pa gradili in kasneje legalizirali. Tasca ima hiso na poplavnem obmocju, vse hise okoli imajo klet, ona je pa delala po propisu in ji niso dovolili kleti. Ker ni zelela delati na crno je naredila tako kot treba. Cela ulica je bila za zgodaj zjutraj pokonci, ker so imeli kleti polne vode, tasca je pa v miru pila kofe. Ima nekaj vode v pritlicju, ampak tam niso bivalni prostori, ker po pravilih takrat niso smeli biti zaradi moznosti poplavljanja. Plus, hidroizolacija je fajn narejena, tako da tudi sanacije ne bo kaj dosti potrebne.. Malo zluftat in pocistit kot ponavadi.


Glavni problem je da so tašči ali komurkoli tam sploh pustili gradit oz legalizirat... jaz bi vse porušil...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

Imaš sliko poplavljene cerkve, ki je ziher stara vsaj 300 let. Nihče ni delal cerkve tam kjer lahko poplavi. And yet here we are...

feryz ::

Odpri pooptv.
Jo imaš na naslovnici.

Pat_MaGroin ::

Država, na pomoč.

Utk ::

feryz je izjavil:

Odpri pooptv.
Jo imaš na naslovnici.

Sej, zato pa pravim. Včasih se zgodi tudi to kar se ne nikoli.

wcpapir ::

starfotr je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Morali bi uvesti obvezno zavarovanje nepremicnin. Pa je zadeva resena.
Donira se pa potem gasilskim drustvim, ki pomagajo v neurju.


Imamo obvezen pregled el. inštalacije in čiščenje dimnika. Malo si poglej spin, koliko je požarov - vzrok je inštalacija ali pa dimniški požar.
Zavarovanje bi vseeno veljalo :) jaz sem za obvezno
Koliko planinskih koč je že zgorelo zaradi teh dveh vzrokov?

svecka ::

važn da dobijo zabušantje samooklicani paraziti kulturni umetniki - kolesarji nevladniki več denarja, kot gre za pomoč v naravnih nesrečah.

wcpapir ::

Zakaj bi sploh kdo dobil pomoc ko imas moznost zavarovanaj. Samovoljno se odlocas da bos sam prevzel riziko potem pa naj vsi normalni davkoplacevalci plavujemo tvojo ideologijo in se svoje zavarovanje?

feryz ::

In obratno.
Zakaj bi zavaroval, če lahko dobiš pomoč od države? Zakaj bi delal, če lahko dobiš denar od države? ...

dronyx ::

starfotr je izjavil:

Tisti, ki jim poplave uničijo dom jaz ne bi dal nič.

Prav tako bi nekam nagnal vse upravne enote, ko so dovolile gradnjo na območju poplav.

Območja poplav so znana že tisočletja ne samo stoletja in z razlogom niso bila prej poseljena in pozidana.

Saj ne gre samo za poplave. Imaš še čuda ljudi, ki gradijo na terenu, za katerega se ve, da je plazovit, samo je pa čudovit razgled v dolino. Pri takih objektih je samo vprašanje časa, kdaj jih premakne plaz. Pa potem recimo strehe. Kakšne strehe ljudje dajejo na hiše, pa celo na stanovanjske bloke. Tako streho jaz ne dam na kokošnjak. Potem pa gledaš posnetke, kako pločevino s strehe odtrga kot konzervo že malo močnejši veter. Imamo enormno nekih predpisov in standardov, samo očitno na streho lahko daš pa karkoli. In v naslednjih dneh bodo očitno lahko spet obnovili poplavne karte.

Utk ::

wcpapir je izjavil:

Zakaj bi sploh kdo dobil pomoc ko imas moznost zavarovanaj. Samovoljno se odlocas da bos sam prevzel riziko potem pa naj vsi normalni davkoplacevalci plavujemo tvojo ideologijo in se svoje zavarovanje?

Misliš, da ima občina zavarovane vse prometne znake, ceste, čiščenje vsega sranja, šole morda celo so zavarovane, vse njive, živino, itd.
Šele potem pridejo na vrsto gospodinjstva. In itak ne pridejo na vrsto, ne se bat.

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

kriptobog je izjavil:

starfotr je izjavil:

kriptobog je izjavil:

Morali bi uvesti obvezno zavarovanje nepremicnin. Pa je zadeva resena.
Donira se pa potem gasilskim drustvim, ki pomagajo v neurju.


Imamo obvezen pregled el. inštalacije in čiščenje dimnika. Malo si poglej spin, koliko je požarov - vzrok je inštalacija ali pa dimniški požar.

Koliko planinskih koč je že zgorelo zaradi teh dveh vzrokov?


Kje imas obvezen pregled el. instalacije? Pri novogradnji za stalni priklop ja. Jugobajture imajo strom na hojladri ko so sami delali pa ni nihce pregledal odkar so priklopljeni. PA tudi za to je resitev obvezno zavarovanje nepremicnin.

starfotr je izjavil:

Tisti, ki jim poplave uničijo dom jaz ne bi dal nič.

Prav tako bi nekam nagnal vse upravne enote, ko so dovolile gradnjo na območju poplav.

Območja poplav so znana že tisočletja ne samo stoletja in z razlogom niso bila prej poseljena in pozidana.


PRoblem je ker so gradili vecinoma na crno vcasih. So kupili poceni parcelo, potem pa gradili in kasneje legalizirali. Tasca ima hiso na poplavnem obmocju, vse hise okoli imajo klet, ona je pa delala po propisu in ji niso dovolili kleti. Ker ni zelela delati na crno je naredila tako kot treba. Cela ulica je bila za zgodaj zjutraj pokonci, ker so imeli kleti polne vode, tasca je pa v miru pila kofe. Ima nekaj vode v pritlicju, ampak tam niso bivalni prostori, ker po pravilih takrat niso smeli biti zaradi moznosti poplavljanja. Plus, hidroizolacija je fajn narejena, tako da tudi sanacije ne bo kaj dosti potrebne.. Malo zluftat in pocistit kot ponavadi.


Glavni problem je da so tašči ali komurkoli tam sploh pustili gradit oz legalizirat... jaz bi vse porušil...

Ne mato. Glavni problem je, ker je folk gradil mimo predpisov in na crno, ker za svoj projekt niso dobili gd. Tasca je se vedno na suhem, medtem ko sosedje plavajo.

Mato989 ::

Ne mato. Glavni problem je, ker je folk gradil mimo predpisov in na crno, ker za svoj projekt niso dobili gd. Tasca je se vedno na suhem, medtem ko sosedje plavajo.


Ima nekaj vode v pritlicju


To za mene ni na suhem če ima VODO V PRITLIČJU... v našem bloku ni nič vode... ker ga pač JNA ni gradila na poplavnem območju... če bo v našem bloku VODA pomeni da bo Noetova barka potrebna ker bo celo ptujsko dravsko polje pod parimi metri vode...

Si že videl kakšno 300 let staro Cerkev ali grad zalit z vodo? Ne ker niso tako glupi da bi gradili tam kjer lahko zalije
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Utk ::

24ur danes:



Meni je to precej podobno 300 let stari zaliti cerkvi.

kriptobog ::

Mato989 je izjavil:

Ne mato. Glavni problem je, ker je folk gradil mimo predpisov in na crno, ker za svoj projekt niso dobili gd. Tasca je se vedno na suhem, medtem ko sosedje plavajo.


Ima nekaj vode v pritlicju


To za mene ni na suhem če ima VODO V PRITLIČJU... v našem bloku ni nič vode... ker ga pač JNA ni gradila na poplavnem območju... če bo v našem bloku VODA pomeni da bo Noetova barka potrebna ker bo celo ptujsko dravsko polje pod parimi metri vode...

Si že videl kakšno 300 let staro Cerkev ali grad zalit z vodo? Ne ker niso tako glupi da bi gradili tam kjer lahko zalije


Pritlicje ni bivalno, ker ni smelo biti zaradi poplavnega obmocja... In je tudi grajeno tako, da ni neke skode.

Imas tudi 300 let stare cerkve pod vodo in tudi JNA bloke pod vodo.

Zgodovina sprememb…

svecka ::

wcpapir je izjavil:

Zakaj bi sploh kdo dobil pomoc ko imas moznost zavarovanaj. Samovoljno se odlocas da bos sam prevzel riziko potem pa naj vsi normalni davkoplacevalci plavujemo tvojo ideologijo in se svoje zavarovanje?



Lahko pogledaš na PISO poplavna območja. In kot zanimivost za tvojo butasto glavo, kaj pa boš porekel na hiše ki NISO NA POPLAVNEM OBMOČJU in so kljub temu zalite v Mostah pri Komendi?!?!?

wcpapir ::

Utk je izjavil:

24ur danes:



Meni je to precej podobno 300 let stari zaliti cerkvi.

In kako ves da se ni bila 26x zalita? Voda odtece Fata pobrise mulj, stene se posušijo, kljucavnicar Mirko pa postriha mal. Idi pogledat kok plasti barve je ze na stenah.

kuglvinkl ::

Kolk sem naiven,ko sem odprl temo, sem mislil da sprasujte za tr, kam nakazat. V bistvu pa tega Poldija bk za ljudi, bo pa stisko ljudi vseeno izkoristil za svojo propagando. Skupaj z ostalim white trashem.
Your focus determines your reallity


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rušenje prostovoljnega sistema, 200 evrov/dan gasilcem. (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
1298922 (5110) zobnik
»

Dimnikar se kar sam najavi (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
736852 (4333) feryz
»

Čiščenje vodotokov - rešitev za poplave (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14421522 (17792) dronyx
»

Etična banka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6511690 (10219) Okapi
»

Poplave (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Problemi človeštva
45976520 (55065) lexios

Več podobnih tem