» »

Kazen - vozil nekdo drug

Kazen - vozil nekdo drug

1 2
3
»

GupeM ::

Tidule je izjavil:


Uradni podatki govorijo drugace:
https://www.ecb.europa.eu/press/pr/date...

Vec kot 80% vseh ponarejenih bankovcev je za 20 in 50 eur. Kar je v bistvu logicno. Pri vecjih so ljudje bolj pozorni oziroma si tudi ti bolj opazen ce placujes kave z 500 eur. 5 in 10 eur pa moras preprosto prevec spravit v promet da ima dodano vrednost.

Ja, sem videl. Kakorkoli, očitno je tip pač kar nekaj bleknil.

111111111111 ::

solatko je izjavil:

feryz - Vedno več policij po svetu snema delo policistov zaradi nelegalnih postokov policistov in so namenjeni internemu nadzoru nad delom uslužbencev (kot snemanje blagajne v trgovinah). Če slučajno pride do poizkusa podkupovanja policista pa je to prav lepo vidno na posnetku in verjemi, da bo vsako sodišče verjelo posnetemu materialu. Snema se od momenta, ko policist prične s kakšnim postopkom, do zaključka. Ne vem, če so naši že opremljeni z osebnimi kamerami, vem, da avstrijski in nemški so.

Butec. Uporabnik mora biti obveščen o snemanju, drugače se posnetek kot dokazno gradivo zavrže. Izjema so posnetki pridobljeni z odredbo sodišča.

Tidule je izjavil:


Sicer je placevanje kave z njimi se vedno precej slab nacin da jih spravis v promet. Preprosto si prevec markanten.

Največ se ponareja 20 ali 50€ bankovce.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

Kalibri ::

111111111111 je izjavil:

Butec. Uporabnik mora biti obveščen o snemanju, drugače se posnetek kot dokazno gradivo zavrže. Izjema so posnetki pridobljeni z odredbo sodišča.

Dvomim. Ko snemaš po cesti, ne obveščaš nobenega, posnetek pa je komot dokazno gradivo.

111111111111 ::

Nič ni posnetek kamot dokazno gradivo. Bolj kamot ga lahko izpodbijaš, kako je bil pridobljen.
https://zakonodaja.com/zakon/zkp/18-clen
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Tidule ::

111111111111 je izjavil:

solatko je izjavil:

feryz - Vedno več policij po svetu snema delo policistov zaradi nelegalnih postokov policistov in so namenjeni internemu nadzoru nad delom uslužbencev (kot snemanje blagajne v trgovinah). Če slučajno pride do poizkusa podkupovanja policista pa je to prav lepo vidno na posnetku in verjemi, da bo vsako sodišče verjelo posnetemu materialu. Snema se od momenta, ko policist prične s kakšnim postopkom, do zaključka. Ne vem, če so naši že opremljeni z osebnimi kamerami, vem, da avstrijski in nemški so.

Butec. Uporabnik mora biti obveščen o snemanju, drugače se posnetek kot dokazno gradivo zavrže. Izjema so posnetki pridobljeni z odredbo sodišča.

Tidule je izjavil:


Sicer je placevanje kave z njimi se vedno precej slab nacin da jih spravis v promet. Preprosto si prevec markanten.

Največ se ponareja 20 ali 50€ bankovce.

No shit res? Nikol ne bi vedel. No razen ce bi recimo prebral temo preden bi komentiral nekaj na pol.

111111111111 je izjavil:

Nič ni posnetek kamot dokazno gradivo. Bolj kamot ga lahko izpodbijaš, kako je bil pridobljen.
https://zakonodaja.com/zakon/zkp/18-clen

Katero temeljno clovekovo pravico se kar tako krsi, ce se snema med voznjo?

Da smo si na jasnem, solatkova izjava o tem da ima slovenska prometna policija bodycams je idiotizem prve vrste, ampak kar vsako snemanje na javnem prostoru pa seveda ne pomeni krsitev temeljnih clovekovih pravic.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

111111111111 ::

Tidule je izjavil:


No shit res? Nikol ne bi vedel. No razen ce bi recimo prebral temo preden bi komentiral nekaj na pol.

Seveda ne moreš vedeti, zato sem pa povedal. Ker napišeš veliko kretenizmov v enem dnevu, tukaj sem pa potrdil da imaš prav, ker drugače bi drugi mislili, da si spet nekaj zmišljuješ, kot ponavadi.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Tidule ::

111111111111 je izjavil:

Tidule je izjavil:


No shit res? Nikol ne bi vedel. No razen ce bi recimo prebral temo preden bi komentiral nekaj na pol.

Seveda ne moreš vedeti, zato sem pa povedal. Ker napišeš veliko kretenizmov v enem dnevu, tukaj sem pa potrdil da imaš prav, ker drugače bi drugi mislili, da si spet nekaj zmišljuješ, kot ponavadi.

Kaj ce bi raje pogledal vir, ki sem ga jaz prilepil ze vceraj, namesto da se napihujes kot zaba? Saj vem, prebrat celo temi, je cisto prezahtevno zate.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

111111111111 ::

Tidule je izjavil:


Kaj ce bi bedak raje pogledal vir, ki sem ga jaz prilepil kak dan nazaj, namesto da se napihujes kot zaba?

Hja, tvojih "virov" noben ne gleda.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Tidule ::

111111111111 je izjavil:

Tidule je izjavil:


Kaj ce bi bedak raje pogledal vir, ki sem ga jaz prilepil kak dan nazaj, namesto da se napihujes kot zaba?

Hja, tvojih "virov" noben ne gleda.

Ker evropska centralna banka pa res pojma nima o tej temi.

Ja, za bedake je res tam cisto prevec teksta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

solatko ::

111111111111 - Butec si ti, snema se postopek, ravno zaradi tega, da ne prihaja do prekoračitve pooblastil, nepravilnega odvzema prostosti, nesmiselnih intervencij, zato ker posameznik enostavno ni všeč uradni osebi,..... namenjeno je predvsem nadzoru javnih oseb s pooblastili, je pa posnetek uporaben tudi pri neprimernih dejanj obravnavanih. In verjemi, da sodišča še kako upoštevajo žive posnetke policijskih akcij. Načini kako legalno priti do neizpodbitnih dokazov, so v svetu med najbolj zblojenimi, saj ne velja dogajanje na posnetku, temveč način, kako se je do takega dokaza prišlo, zato se pri nas ne more pozitivno končati skoraj nobeno kaznivo dejanje in se celo italjanski mafijci pri nas počutijo kot v raju, da ne govorimo o vseh drugih.

Tidule - Kje sem trdil, da ima, pravim, da vedno več policij po svetu to ima, kako je pa pri nas pa pač ne vem in sem to tudi napisal, sem sicer PNG, ampak vsaj brati znam, če kdo kaj napiše.
Delo krepa človeka

Tidule ::

Glede na to da je feryz blodil o slovenskih policajih, je povsem brezpredmetno kje po svetu se to uporablja.

mirator ::

solatko je izjavil:

snema se postopek, ravno zaradi tega, da ne prihaja do prekoračitve pooblastil, nepravilnega odvzema prostosti, nesmiselnih intervencij, zato ker posameznik enostavno ni všeč uradni osebi,..... namenjeno je predvsem nadzoru javnih oseb s pooblastili, je pa posnetek uporaben tudi pri neprimernih dejanj obravnavanih.

Imaš povsem prav, samo za to mora biti zakonska osnova. Jaz je ne vem, (ker me to tudi ni zanimalo) če jo veš ti pač objavi link.

solatko ::

mirator - Bili so predlogi v tej smeri MNZ-ja pa so bili zavrnjeni, ker bi baje preveč posegali v osebno svobodo. V takem primeru bi bili dokazi pridobljeni med aretacijo namreč veljavni, tega pa slovenski potencialni kriminalci, seveda nočejo.
Delo krepa človeka

perci ::

Po mojem si tut policisti ne želijo teh kamer. Ugibam sicer.

111111111111 ::

Tidule je izjavil:

Ker evropska centralna banka pa res pojma nima o tej temi.

Ja, za bedake je res tam cisto prevec teksta.

Lepo da si priznaš, da se ne moreš prebiti čez tako zahtevne tekste.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

solatko ::

perci - Res je, to so predlagali vrhovi MNZ.
Delo krepa človeka

Tidule ::

111111111111 je izjavil:

Tidule je izjavil:

Ker evropska centralna banka pa res pojma nima o tej temi.

Ja, za bedake je res tam cisto prevec teksta.

Lepo da si priznaš, da se ne moreš prebiti čez tako zahtevne tekste.

Izjavi kekec, ki se linka ni sposoben odpret. Saj bo bolje, prosi mamico, da pomaga.

111111111111 ::

Tidule je izjavil:


Izjavi kekec, ki se linka ni sposoben odpret. Saj bo bolje, prosi mamico, da pomaga.

Verjetno bi moja mama več vedela povedati o ponarejanju bankovcev kot midva oba skupaj. :D Ti samo bereš in furaš teorijo in velikokrat pišeš neumnosti. Moja mama pa se je s ponaredki ukvarjala.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Tidule ::

Se vidi.

solatko ::

111111111111 - S čim vse se je tvoja familija ukvarjala, človek ne more verjeti, da si tako neuspešen produkt, tako uspešnih posameznikov.:))
Delo krepa človeka

111111111111 ::

solatko je izjavil:

111111111111 - S čim vse se je tvoja familija ukvarjala, človek ne more verjeti, da si tako neuspešen produkt, tako uspešnih posameznikov.:))

Jap, medtem ko je tvoj sine tvoje superiorne gene tudi preskočil.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

val46 ::

Sej jst bi jih tudi najraje, v kolikor bi mi bil solatko fotr :))
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

FTX dolguje več kot tri milijarde dolarjev

Oddelek: Novice / Kriptovalute
458913 (5309) Malidelničar
»

Menjava bankovcev - večja količina (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6812003 (9318) blink
»

Preverjanje večje količine gotovine (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
638981 (6298) Furbo
»

Umik bankovca za 500€ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39894196 (77662) AndrejO
»

Drobiž

Oddelek: Loža
4710282 (8147) Furbo

Več podobnih tem