» »

Preverjanje večje količine gotovine

Preverjanje večje količine gotovine

1
2
»

showsover ::

Huh, pa te ne gledajo čudno na banki, ko pripelješ paleto denarja? No, razen, če gre mimo, jasno. Vsa čast, vsaj, kar se tiče mene, resno.

feryz ::

Teh stvari ne nosiš na banko. Velja za celo verigo. Ko enkrat denar umazano štarta, mora tudi umazano končati.
Razen če sproti par let čigume kupuješ z njim. V kosu pa ne gre.

bluefish ::

feryz je izjavil:

Kdo mi ga je dal? Zraven so tudi papirji, v kolikor jih ne vidiš. Za interno uporabo, seveda.
Ampak če se prikaže policija, so tudi ti čisto ok.
Ok, dokazal si, da ti je cenjeni dr. Ivan Janez Janša dal kup vijoličnih. Temu, da si potem ob pologu vmes rinil ponarejene, boš pa težko oporekal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

feryz ::

Govorimo o preverjanju, ne o polaganju.
Polaganje sem že rešil. Če bi le to obračal, kar je na teh dveh slikah, bi bil zelo srečen. Rabim mnogo več, da ostane za minimalno plačo.

bluefish ::

Polaganje zapravljanje, pranje, obračanje,... Na neki stopnji to spraviš v obtok. Lahko seveda trolamo dalje, a to ne spremeni dejstva, da te naključna fotka avtomatsko ne opere suma.

feryz ::

Prevali ga drugam. Dokazov je dovolj. In morajo že po zakonu začeti preverjati tudi drugje.
Ne boj se, v kolikor so podatki za nazaj, bodo našli izvor ponaredka. Navsezadnje so gor tudi prstni odtisi, genski material. Vprašanje je le, koliko se je smiselno ukvarjati s tem. In smo spet pri petih evrih.

Zato pa bi lahko že v štartu definiral, kaj je to "večja količina gotovine". Mogoče 2 kile kovancev?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

STASI ::

Koraaz je izjavil:

Iz mojih izkušenj so ti strojčki tko, tko.

Malo denarja, malo muzke. Strojčki za malo denarja ima malo elementov, ki preverjajo ponaredke. Več daš, več detektcije so stroji sposobni.
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž

mancini ::

Invictus je izjavil:

Jaz sem ga dobil v Nemčiji celo na bankomatu. Ko sem ga hotel položiti pri nas na banko, so mi rekli, ponarejen.

A mi ga je dala nazaj in sem ga zapravil v enem lokalu.

Včasih je bilo tega kar dosti...


Lažeš kot PES, natrosil si tri velike laži.
Sem prišel domov po parih mesecih iz ZDA, kjer sem bil službeno. Pa sem šel nekaj dolarjev, ki so mi ostali zamenjat na svojo banko, in jim je bil en bankovec za 50 sumljiv. Pa so takoj poklicali policijo. Bankovec je bil na koncu samo star in bi moral biti že vzet iz obtoka. Je pa trajalo vse skupaj morda en mesec

feryz ::

V Nemčiji na bankomatu!? Moraš biti pa res velik lažnivec, da kaj takega izjaviš.
A se vam ne nič čudno ne zdi, da na banki plačaš z dvemi bankovci za 10 evrov, teta jih pa s strojčkom prešteje? Res ji ni treba dosti znati, ampak šteti do dva mora pa vseeno obvladati.

Barko ::

Furbo je izjavil:

Jaz vzamem 130.000€ v gotovini če je treba, ko ravno prodajam eno parcelo za tak denar.

Ne štekam folka, ki se mu že za 1000€ tresejo hlače. Kera pussy generacija.

Pač rizkiraš 2€ za flumaster ali 100€ za mašinco, če je od tega odvisno, da prodam parcelo, jo grem tudi kupit.


Seveda in potem greš z gotovino na banko in položiš na TRR, zadaj pa se začne proces o katerem komitent ne ve ničesar. Pač neuka pussy generacija.

mancini je izjavil:

Invictus je izjavil:

Jaz sem ga dobil v Nemčiji celo na bankomatu. Ko sem ga hotel položiti pri nas na banko, so mi rekli, ponarejen.

A mi ga je dala nazaj in sem ga zapravil v enem lokalu.

Včasih je bilo tega kar dosti...


Lažeš kot PES, natrosil si tri velike laži.
Sem prišel domov po parih mesecih iz ZDA, kjer sem bil službeno. Pa sem šel nekaj dolarjev, ki so mi ostali zamenjat na svojo banko, in jim je bil en bankovec za 50 sumljiv. Pa so takoj poklicali policijo. Bankovec je bil na koncu samo star in bi moral biti že vzet iz obtoka. Je pa trajalo vse skupaj morda en mesec


Enako sem jaz dobil na bankomatu v HU forinte in sem jih hotel zamenjati v EUR. Se je izkazalo, da so bili veljavni samo še v HU. Nobene policije in nič, sem jih dobil nazaj, odkorakal iz poslovalnice in preklinjal ...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Barko ()

Furbo ::

Barko je izjavil:

Seveda in potem greš z gotovino na banko in položiš na TRR, zadaj pa se začne proces o katerem komitent ne ve ničesar. Pač neuka pussy generacija.

V najslabšem primeru bom moral poslati kopijo pogodbe na furs.. uuuu.. kako me je strah. Ajajajaj.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC

vostok_1 ::

RoccoC je izjavil:

Utk je izjavil:

Tolk denarja v kešu ti lahko prinese samo kriminalec ali bedak.


Kaj od tega je pol naš maršal Tvito? Pravi da je Volva kar s kešem v vrečki kupil...


Actually, on je res težek kriminalec.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Barko ::

Furbo je izjavil:

Barko je izjavil:

Seveda in potem greš z gotovino na banko in položiš na TRR, zadaj pa se začne proces o katerem komitent ne ve ničesar. Pač neuka pussy generacija.

V najslabšem primeru bom moral poslati kopijo pogodbe na furs.. uuuu.. kako me je strah. Ajajajaj.


FURS nima s tem nobebe veze, saj sem rekel ....

Furbo ::

No kaj pa ima, ja banka ima svoje predpise, če se jim zdi sumljivo te povprašajo po izvoru ali obvestijo naprej, no big deal, če si prodal parcelo, kot sem navedel.
Sploh pa, kdo je kaj rekel o tem, da bi gotovino potem nosil bankirjem?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3423DWF, Dell S2722QC
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Umik bankovca za 500€ (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
39894086 (77552) AndrejO
»

Ponarejen denar

Oddelek: Loža
4610192 (7812) Stari maček
»

Originalnost bankovca (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6110516 (8840) Martin Krpan
»

Pohekani bankomati na štajerskem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6617381 (12444) solatko

Več podobnih tem