» »

Osebni kredit- zaplet

Osebni kredit- zaplet

gtrxslo ::

Zivjo,

Imam eno vprašanje...oz. težavo

Prejšnji teden preko spleta na NLB oddal povpraševanje za osebni kredit do 30.000 € ( prenavljal bom stanovanje / pohistvo )

Po parih urah me pokliče eden od svetovalcev... vpraša kakšna višina, kje delam itd... da preveri ali bo kredit odobren in da me pokliče nazaj ko izve ali bi bil kredit odobren. Do tukaj vse brez zapletov.

Nato pa prejmem klic, in mi pove da kredit odobren in da me v kliku čaka dokumentacija za podpis pogodbe... seveda jaz njemu takoj nazaj, da smo govorili zgolj o povpraševanju kredita in ne dajansko sklepanje pogodbe ? in on seveda, da zdej ko kredit odobren, da je treba obvezno podpisat in da se ne da prekiniti...

Seveda jaz mnenja da dokler ni nič podpisano ni ne velja ali se motim ? tudi na kliku pri dokumentu pišu velja do x datum...

Kakšna so vaša mnenja ?

koyotee ::

Dej ne nakladaj.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

Tidule ::

gtrxslo je izjavil:

Zivjo,

Imam eno vprašanje...oz. težavo

Prejšnji teden preko spleta na NLB oddal povpraševanje za osebni kredit do 30.000 € ( prenavljal bom stanovanje / pohistvo )

Po parih urah me pokliče eden od svetovalcev... vpraša kakšna višina, kje delam itd... da preveri ali bo kredit odobren in da me pokliče nazaj ko izve ali bi bil kredit odobren. Do tukaj vse brez zapletov.

Nato pa prejmem klic, in mi pove da kredit odobren in da me v kliku čaka dokumentacija za podpis pogodbe... seveda jaz njemu takoj nazaj, da smo govorili zgolj o povpraševanju kredita in ne dajansko sklepanje pogodbe ? in on seveda, da zdej ko kredit odobren, da je treba obvezno podpisat in da se ne da prekiniti...

Seveda jaz mnenja da dokler ni nič podpisano ni ne velja ali se motim ? tudi na kliku pri dokumentu pišu velja do x datum...

Kakšna so vaša mnenja ?


Da pojdi na zrak, ker budalaštine prodajaš.

bbbbbb2015 ::

gtrxslo je izjavil:

Zivjo,

Imam eno vprašanje...oz. težavo

Prejšnji teden preko spleta na NLB oddal povpraševanje za osebni kredit do 30.000 € ( prenavljal bom stanovanje / pohistvo )

Po parih urah me pokliče eden od svetovalcev... vpraša kakšna višina, kje delam itd... da preveri ali bo kredit odobren in da me pokliče nazaj ko izve ali bi bil kredit odobren. Do tukaj vse brez zapletov.

Nato pa prejmem klic, in mi pove da kredit odobren in da me v kliku čaka dokumentacija za podpis pogodbe... seveda jaz njemu takoj nazaj, da smo govorili zgolj o povpraševanju kredita in ne dajansko sklepanje pogodbe ? in on seveda, da zdej ko kredit odobren, da je treba obvezno podpisat in da se ne da prekiniti...

Seveda jaz mnenja da dokler ni nič podpisano ni ne velja ali se motim ? tudi na kliku pri dokumentu pišu velja do x datum...

Kakšna so vaša mnenja ?


Referenti na banki so prodajalci. Njih drži nazaj 'RISK', svetovalna služba, ki poda mnenje, če kredita ni možno odobriti zaradi politike banke, rizikov, ipd.
Za 30k so ponavadi 'mali kreditni odbori', šef poslovanice, plus morda dva iz centrale.

Odobritev še nič ne pomeni, je pa problem, kako si ti to povpraševal. Če si rekel 'rad bi kredit'. Ali si rekel 'informativno povprašujem po kreditu'.

Premisli torej, če ta kredit rabiš ali ne. Če ga rabiš, jim povej ja,ter podpiši pogodbo. Če ga pa na rabiš, pa jim povej, da ga ne rabiš in pogodbe ne podpiši.

Če nisi siguren, jim povej tako, kot je. Da nisi siguren in jih prosiš, če lahko malo počakajo. Meni je enkrat bančna svetovalka rekla, da lahko počakajo, vendar samo 30 dni. Potem pa mora vloga ali prošnja ali karkoli, v ponovno odločanje. Torej v teh 30 dneh imaš načeloma preveriti druge banke.

Ničesar te ne rabi biti strah ali sram.

Kar jaz počnem je, da najboljšo ponudbo pri tuji banki vržem pred lastno banko, ter rečem, da bi rad vzel kredit pri njih, samo za 0,01% manj pribitka, kot je to najboljše dobljeno.
Potem mi referentka reče, da bo preverila - in doslej sem spravil še vse skozi.

Samo rabiš pa živce iz karbonskega jekla za kaj takega.

fur80 ::

gtrxslo je izjavil:

Zivjo,

Imam eno vprašanje...oz. težavo

Prejšnji teden preko spleta na NLB oddal povpraševanje za osebni kredit do 30.000 EUR ( prenavljal bom stanovanje / pohistvo )

Po parih urah me pokliče eden od svetovalcev... vpraša kakšna višina, kje delam itd... da preveri ali bo kredit odobren in da me pokliče nazaj ko izve ali bi bil kredit odobren. Do tukaj vse brez zapletov.

Nato pa prejmem klic, in mi pove da kredit odobren in da me v kliku čaka dokumentacija za podpis pogodbe... seveda jaz njemu takoj nazaj, da smo govorili zgolj o povpraševanju kredita in ne dajansko sklepanje pogodbe ? in on seveda, da zdej ko kredit odobren, da je treba obvezno podpisat in da se ne da prekiniti...

Seveda jaz mnenja da dokler ni nič podpisano ni ne velja ali se motim ? tudi na kliku pri dokumentu pišu velja do x datum...

Kakšna so vaša mnenja ?


Med ali bi bil kredit odobren in ali bo odobren je pa razlika! :D

Brez podpisa, če ne prideš na banko ti niti limita za 1000EUR ne podaljšajo, kaj šele, da bi ti 30 000EUR nakazali na račun.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: fur80 ()

Twixz ::

Okay, da ne smetim z novo temo, rabim nasvet.
Slabo leto nazaj sem vzel kredit za stanovanje, zdaj imam pa rahle napade panike, ker mi po izračunih ne gre skoz oz. sem tam cca. 1000€ prekratek.
Z limitom sem se opekel tako, da sem skoraj ostal brez možnosti najema kredita za par let, tako da o tem ne razmišljam.
Razmišljal sem pa, da bi vzel kredit in sicer ene 3.000€ na 30 mesecev (kreditna sposobnost je še cca. 200€ na mesec). Če bi bilo preveč, bi kredit predčasno odplačal.
Denarja si ne želim sposojat od znancev, ker imam zelo slabe izkušnje s tem.
Mnenje?

Ganon ::

Dvakrat sem prebral in še vedno mi ni nič jasno. :))

redtech ::

Enako :))
1000 ti zmanjka, vzel boš pa 3000, imaš močne napade panike :P.

Za 1000 si vzemi limit, ker bodo stroški tam verjetno manjši, kot za odobritev 3000 kredita.

Baja ::

vzel je kredit, ga plačeval z limitom, zdaj bi pa še rad še 3k kredita, da sfura naslednje 3 mesece. znanci mu tudi več ne posojajo, ker slabe izkušnje.

težba bo. če si pripravljen na zlom kake okončine, mogoče najdeš kake južne brate.

PacificBlue ::

Kupis najdrazji phone na obroke in ga prodas pod ceno. Ni idealno pa tudi ni fajn. Raje poisci juzne brate:>
I’m out.
:3

Twixz ::

Baja je izjavil:

vzel je kredit, ga plačeval z limitom, zdaj bi pa še rad še 3k kredita, da sfura naslednje 3 mesece. znanci mu tudi več ne posojajo, ker slabe izkušnje.

težba bo. če si pripravljen na zlom kake okončine, mogoče najdeš kake južne brate.


Vzel sem 30k za finish adaptacije stanovanja + odplačilo kredita od prej.
Ostalo mi je na koncu (po odplačilu kredita od prej) slabih 25k. Prišlo je do zajeba pri delu (moja odgovornost), nastalo ogromno stroška.
Zdaj sem v fazi finih zaključnih del, montaža radiatorjev, nakup & montaža vrat, pohištvo...
Z regresom nama še zmeraj zmanjka cca. 1000€ da se preseliva v stanovanje, zato bi rad vzel kredit da se to uredi in potem odplača.

PacificBlue ::

Pozanimaj se za premostitveni kredit
I’m out.
:3

novak-t ::

Preveri pri banki, kjer imaš kredit, če imajo kakšne večje pakete računa z brezplačnim limitom. Jaz imam pri nlb kredit in premium račun pa sem dobil "gratis" 3500eur limita brez stroškov.
Druga enostavna varianta je pa še kakšna kreditna kartica - nakažeš denar na revolut, prenakažeš na osebni račun in dvigneš. Naslednji mesec si predhodno (takoj po prilivu plače) predhodno poplačaš obveznosti na kreditni kartici in takoj prenakažeš na revolut in nato nazaj na osebni račun za poplačilo ostalih obveznosti. Tako si potem podaljšuješ odplačilo dolga na kreditni kartici.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: novak-t ()

MoRp ::

A se zajebavaš?! Kako ti bo 3000EUR ali pa 1000EUR zadevo spremenilo do te mere, da bo vse ok?!

Poletje je tu, namesto da kampirante pri Hrvatih, se spravi v bajto in začni delat, da vam bo vsaj v dveh sobah pozimi toplo! V dnevni sobi postavi šotor in spalke na tla, za vaju z ženo bo top! Če imaš otroke, pa si zaslužiš ta ti nekdo polomi vse kosti, ki niso nujne za preživetje!

Jurija te bo rešilo vsega ja, dej zberi se...

Edit:typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: MoRp ()

Twixz ::

MoRp je izjavil:

A se zajebavaš?! Kako ti bo 3000EUR ali pa 1000EUR zadevo spremenilo do te mere, da bo vse ok?!

Poletje je tu, namesto da kampirante pri Hrvatih, se spravi v bajto in začni delat, da vam bo vsaj v dveh sobah pozimi toplo! V dnevni sobi postavi šotor in spalke na tla, za vaju z ženo bo top! Če imaš otroke, pa si zaslužiš ta ti nekdo polomi vse kosti, ki niso nujne za preživetje!

Jurija te bo rešilo vsega ja, dej zberi se...

Edit:typo

Glih tolko mi zmanjka, jebiga.
Morja nisem videl že 11 let tako da.... sori :))

user4683 ::

Twixz je izjavil:

1000EUR prekratek ... kreditna sposobnost je še cca. 200EUR na mesec


Počakaj do oktobra. Oziroma še manj, glede na to, da imaš kreditne sposobnosti 200eur - kar pomeni, da se da morda še nekaj stisniti, ker kreditna sposobnost je nastavljena precej visoko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

Invictus ::

Twixz je izjavil:

Baja je izjavil:

vzel je kredit, ga plačeval z limitom, zdaj bi pa še rad še 3k kredita, da sfura naslednje 3 mesece. znanci mu tudi več ne posojajo, ker slabe izkušnje.

težba bo. če si pripravljen na zlom kake okončine, mogoče najdeš kake južne brate.


Vzel sem 30k za finish adaptacije stanovanja + odplačilo kredita od prej.
Ostalo mi je na koncu (po odplačilu kredita od prej) slabih 25k. Prišlo je do zajeba pri delu (moja odgovornost), nastalo ogromno stroška.
Zdaj sem v fazi finih zaključnih del, montaža radiatorjev, nakup & montaža vrat, pohištvo...
Z regresom nama še zmeraj zmanjka cca. 1000€ da se preseliva v stanovanje, zato bi rad vzel kredit da se to uredi in potem odplača.

Pojdi na banko kjer imaš kredfit, poverj situacijo in bodo našli rešitev.

Če te jebe samo jurja, bodo hitro našli rešitev...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DimmniBurek ::

Jeboga za jurja boš šou po kredit. Pusti stanovanje brez vrat in brez pohištva, ki ni nujno. Vrata daš na kopalnco in ostalo je free for all. :D
There Is No Stronger Drug Than Reality

IL_DIAVOLO ::

Lep primer, ko clovek s predobro placo izgubi nadzor nad financami in po domace bankrotira, ker si je postavil zivljenski standard previsoko.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

GupeM ::

Ma za jurja greš za en mesec k enemu privatniku na črno malo pozidat, pa imaš zadevo pokrito. Če gre za takšno premostitev finančnih težav na kratek rok, nimam težav z delom na črno.

Če si pa tako zelo prepričan, da boš imel denar na voljo čez n časa, lahko pa tudi kakšno lastnino neseš v zastavljalnico, pa ti tam posodijo denar.

Twixz ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Lep primer, ko clovek s predobro placo izgubi nadzor nad financami in po domace bankrotira, ker si je postavil zivljenski standard previsoko.


Življenjski standard je previsok če hočeš po končani izobrazbi in zaposlitvi na svoje in za to vzameš kredit? Zanimivo, sem mislil da nas je malo takih, zgleda res živim luksuz.

Na banki je rekel za kratek rok limit, za daljši rok kredit.

velikBrokoli ::

Pa za jurja reč enmu frendu, pa podpišita pogodbo, da mu boš to vrnil.. fakinšit

uvodV?? ::

Jurja sm dons na tleh najdu

GregiB ::

velikBrokoli je izjavil:

Pa za jurja reč enmu frendu, pa podpišita pogodbo, da mu boš to vrnil.. fakinšit


Resno? In kaj narediš temu frendu, če ne vrne? BTW, samo prvi posvet v odvetniški pisarni stane tromestno cifro... Vsak narok pa štirimestno...
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Thomxy ::

No.. Za napisati, da ti je nekdo posodil denar in kako boš mu ga vrnil, potrebuješ le list in kemik.

Če ti ne vrne moraš it v civilno tožbo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Thomxy ()

Ganon ::

velikBrokoli je izjavil:

Pa za jurja reč enmu frendu, pa podpišita pogodbo, da mu boš to vrnil.. fakinšit


Niti pogodbe ne potrebujeta, saj sta "frenda". :))

Pri denarju se vse konča.

c3p0 ::

Si ob denar in prijatelja. Večina "prijateljstev" ni preveč močnih, to nekateri spoznajo na bridki način.

MoRp ::

Jaz prijateljem posodim na način, da jim nakažem denar iz računa na račun in v namen napišem posojilo z 0% obrestno mero, rok vračila 31.21.202X.
Ko 1x ni bilo denarja nakazanega nazaj sem poklikal izvršbo (plačal tiste stroške), kot izvršilni naslov pa dal potrdilo banke o nakazilu. "Prijatelj" vrnil s stroški in prosil, če lahko obvestim sodišče, da prekličejo, ker če ne mu bo v SISBONu 5 let svetil napis da je bil v izvršbi.
Poskusite, tisti ki ne verjamete... Ena opica manj v mojem življenju.

grobijan ::

Najboljši nasvet od mojega fotra: Če hočeš prijatelje zgubiti, jim denar posodi.

Ales ::

MoRp je izjavil:

Jaz prijateljem posodim na način, da jim nakažem denar iz računa na račun in v namen napišem posojilo z 0% obrestno mero, rok vračila 31.21.202X.
Ko 1x ni bilo denarja nakazanega nazaj sem poklikal izvršbo (plačal tiste stroške), kot izvršilni naslov pa dal potrdilo banke o nakazilu. "Prijatelj" vrnil s stroški in prosil, če lahko obvestim sodišče, da prekličejo, ker če ne mu bo v SISBONu 5 let svetil napis da je bil v izvršbi.
Poskusite, tisti ki ne verjamete... Ena opica manj v mojem življenju.

Izvršba na podlagi enostransko vklofanega namena pri bančnem nakazilu..?

Cool story bro, ni kaj.

delavec44 ::

grobijan je izjavil:

Najboljši nasvet od mojega fotra: Če hočeš prijatelje zgubiti, jim denar posodi.


Nizka cena za filter pravih prijateljev.

kriptobog ::

Ganon je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

Pa za jurja reč enmu frendu, pa podpišita pogodbo, da mu boš to vrnil.. fakinšit


Niti pogodbe ne potrebujeta, saj sta "frenda". :))

Pri denarju se vse konča.


Tudi pogodba ti ne pomaga. Sem posodil (bivsemu) frendu 20k. Pogodba, overjeva, vse kot treba. No vrnil ni, tozbo sem dobil, sampak kaj ko nima nobenega premozenja, osebni stecaj in gotovo. Pusnil se nekaj k za tozbo :))

Ce ze tako posojate dajtevzeti kaj za varscino. Ce ima kak avto podobne vrednosti recimo, naj ga prepise na vas dokler ne odplaca, itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kriptobog ()

urli ::

kriptobog je izjavil:

Ganon je izjavil:

velikBrokoli je izjavil:

Pa za jurja reč enmu frendu, pa podpišita pogodbo, da mu boš to vrnil.. fakinšit


Niti pogodbe ne potrebujeta, saj sta "frenda". :))

Pri denarju se vse konča.


Tudi pogodba ti ne pomaga. Sem posodil (bivsemu) frendu 20k. Pogodba, overjeva, vse kot treba. No vrnil ni, tozbo sem dobil, sampak kaj ko nima nobenega premozenja, osebni stecaj in gotovo. Pusnil se nekaj k za tozbo :))

Ce ze tako posojate dajtevzeti kaj za varscino. Ce ima kak avto podobne vrednosti recimo, naj ga prepise na vas dokler ne odplaca, itd.


Jaz tega osebnega stečaja ne štekam prav dobro. Se zapufaš na vseh koncih in krajih, kupuješ npr. vsega in svašta, vse napišeš na ženo, starše whatever, nič ne vrneš (ali pa pač vse zafuraš, kakorkoli), greš v osebni stečaj in si rešen vseh dolgov? Skoraj ne morem verjeti, da bi bilo to tako ampak hej, smo v Sloveniji, se pustim presenetiti.

FireSnake ::

Dve leti si na minimalcu. Višek gre za pufe.
Po dveh letih si pa res rešen.

Osebno stečaj je potuha za barabe. Ponavadi bogate barabe.
10% osebnih stečajev je upravičenih, ostalo pa same mahinacije.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

LeQuack ::

Saj to je fora doo-jev. Da lahko kadarkoli zapreš in se rešiš dolgov, ter odpreš novo firmo. To je pravi kapitalizem.
Quack !

user4683 ::

LeQuack je izjavil:

Saj to je fora doo-jev. Da lahko kadarkoli zapreš in se rešiš dolgov, ter odpreš novo firmo. To je pravi kapitalizem.

10.a člen ZGD-1

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: user4683 ()

FireSnake ::

LeQuack je izjavil:

Saj to je fora doo-jev. Da lahko kadarkoli zapreš in se rešiš dolgov, ter odpreš novo firmo. To je pravi kapitalizem.


V Nemčiji ista oseba na istem naslovu ne more odpreti nove firme.
Najprej je treba poplačati dolgove, potem se bomo pa naprej pogovarjali.
Poglej in se nasmej: vicmaher.si

Twixz ::

Najbrž bom vzel kredit in ga predčasno odplačal, je reku na banki da ni stroškov (ker sem komitent) predčasnega odplačila (tako kot je bilo to na prejšnji banki). Tako mam več "lufta" pri izbiri.
Kar se tiče posojanja denarja prijateljem, sem si sposodil in tudi posojal. Zmeraj je blo nekaj narobe. S tem da takrat nisem imel možnosti vzeti kredita ker ni šlo, sem se pa veliko naučil.

hipertija ::

Ne vem zakaj še vedno prebujate to temo. Ne vidite da je čisti troll in zafuranec - ena objava, od takrat ne duha ne sluha o njemu - ampak pozor. Za tem, ko je objavil svoj finančni problem, je meni nič - tebi nič, pametoval glede dopustov, ker je človek svobodnjak in je prepotoval evropo. Z ženo imata "odlične" odnose, tako dobre, da jo je skupaj z dvema otrokoma pustil v SLO, medtem ko je kolegu pomagal seliti v NZ in je obenem užgal še en roadtrip. Se vam to slučajno zdi zdrava odrasla oseba, ki bi vmes še znala vzgajati?

Navaja: "V mojem primeru imam dol kolega ki se je tja preselil pred cca. 3 leti. Ker se v kratkem seli v drug konec NZ in ima tudi v SLO veliko stvari itd... Me je povabil do enega meseca na potovanje / pomoc selitve in se jaz pripeljem s seboj nekaj njegovih stvari iz SLO. ker mi je solo dol hodt brez veze sem v dogovoru s se dvema kolegoma, da bi udarili en roadtrip po NZ istocasno pa kolegu pomagali pri selitvi"

Takih ljudi ne razumem, eni delamo, služimo in seveda tudi za svetovne razmere gledano lagodno živimo in si tu in tam privoščimo dopust itd. Takšni svobodnjaki bi prepotovali cel svet, samo pri denarju se malo zatakne in mislijo, da bodo kar prestopili vrata banke, prejeli krediti in gasa dalje.
Prekle za kurnk

hipertija ::

hipertija je izjavil:

Ne vem zakaj še vedno prebujate to temo. Ne vidite da je čisti troll in zafuranec - ena objava, od takrat ne duha ne sluha o njemu - ampak pozor. Za tem, ko je objavil svoj finančni problem, je meni nič - tebi nič, pametoval glede dopustov, ker je človek svobodnjak in je prepotoval evropo. Z ženo imata "odlične" odnose, tako dobre, da jo je skupaj z dvema otrokoma pustil v SLO, medtem ko je kolegu pomagal seliti v NZ in je obenem užgal še en roadtrip. Se vam to slučajno zdi zdrava odrasla oseba, ki bi vmes še znala vzgajati?

Navaja: "V mojem primeru imam dol kolega ki se je tja preselil pred cca. 3 leti. Ker se v kratkem seli v drug konec NZ in ima tudi v SLO veliko stvari itd... Me je povabil do enega meseca na potovanje / pomoc selitve in se jaz pripeljem s seboj nekaj njegovih stvari iz SLO. ker mi je solo dol hodt brez veze sem v dogovoru s se dvema kolegoma, da bi udarili en roadtrip po NZ istocasno pa kolegu pomagali pri selitvi"

Takih ljudi ne razumem, eni delamo, služimo in seveda tudi za svetovne razmere gledano lagodno živimo in si tu in tam privoščimo dopust itd. Takšni svobodnjaki bi prepotovali cel svet, samo pri denarju se malo zatakne in mislijo, da bodo kar prestopili vrata banke, prejeli krediti in gasa dalje.


Aja ps. pa denarja ma toliko, da se iz osrednje SLO zapelje na obračanje v Portorož ali v MS, brez družine, sam - ker rabi svoj mir.
Prekle za kurnk

kixs ::

Mogoce pa njegovi ni do roadtripov.

Moje punce gredo kmalu za en teden na dopust nekam z letalom. Meni ni bilo do tega in bom ostal doma :) Vsako leto gremo spomladi nekam v tople kraje. Ta destinacija pa je premalo topla za mene.

hipertija ::

kixs je izjavil:

Mogoce pa njegovi ni do roadtripov.

Moje punce gredo kmalu za en teden na dopust nekam z letalom. Meni ni bilo do tega in bom ostal doma :) Vsako leto gremo spomladi nekam v tople kraje. Ta destinacija pa je premalo topla za mene.


Pa sej to ni point, point je to, da nima keša in prazni tank za avto kot za stavo. Če nimaš keša, verjetno ne potuješ ampak si najprej finančno opomoreš, se motim? Niti na misel mi ne bi prišlo, da bi ob kreditu še potoval naokoli. Raje prej zaprem kredit in kasneje potujem s svojim kešom. Ljudje vse prevečkrat pozabijo, da kredit ni njihov, ampak je TUJ!
Prekle za kurnk

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hipertija ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vzeti stanovanjski kredit s fiksno ali spremenljivo obrestno mero? (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
29473010 (19358) Lonsarg
»

Se splaca kredit vzeti na polovico z nekom ali sam v celoti ?

Oddelek: Loža
306584 (5468) Gambino
»

Izbira banke (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
19454410 (31145) MrStein
»

Olajšave za pokojnine nad 1400 €

Oddelek: Problemi človeštva
4812581 (11119) jalovec09
»

zakaj moramo davkoplačevalci plačevat za dokapitalizacijo nlb (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
577754 (6269) Pšenični

Več podobnih tem