» »

Napad žužkov!

Napad žužkov!

Lucifix ::

Stvar je taka! Mama stopi v bajto in reče če sem videl nekaj žužkov (oz bolj stonog) pred vhodnimi vrati. Stopim ven (večer je bil) in malce bolj pogledam po steni. Naenkrat se mi skoraj želodec obrne. Po celi steni je bilo ogromno teh golazni. Vzamem luč (nekdo se je ustavil z avtom, ker je mislil da vlamljajo) pa posvetim po steni in skoraj po celi bajti najdem tu in tam to golazem. Mamo skoči do sosede (6 bajt v eni mali ulici) in pogleda če so tudi tam. Poglej ga zlomka tudi tam so, pa še po vseh 4 ostalih bajtah. Res čisto povsod. Za znort! Tako da je bajta čisto zaprta, in samo upam da nam ne bo zmankal kisika! :D

Ima kdo kakšno idejo iz kje bi to prišlo, ker verjetn iz kakšne pokvarjene hrane bi blo bolj težko, ker jih je bilo na stotine. Vzrok je bila verjetno otoplitev, zdaj pa je spet mrzlo in so lezle proti toploti - hiše.

Jutri bomo sicer poklicali koga, a vseeno me zanima če ima kdo kakšno idejo kako se to znebiti in kaj bi lahko bilo! Mogoče invazija? :\

undefined ::

Don't worry, you're going to wake up soon... as soon as the millipede eats you. ;)

Lucifix ::

Pa dej, ko se še spat ne bom upal. Sem pa si danes prvič v življenju zaželel da se bi temperature spustile pod -10 >:D

frenk ::

jest sm dons enga dobu k je v stanvane pršu...kočal je pri škorpionu:D

BigWhale ::

Glej da bos spal z gumijastimi cepi v usesu, ker te stvari lezejo v usesa in potem pojejo mozgane ljudem... skozi uho not pridejo...

undefined ::

...ne pozabi tudi na druge odprtine...

frenk ::

jest mam tud poln mrčesa v glavi...lih zdele majo žurko pa ne morm zaspat:D

undefined ::

Elektriko jim odklop. ;)

frenk ::

sej sm pa so se barabe znajdl...na žurko so povabil kresničke:D

undefined ::

Sam da niso komarci sa baterijama. ;)

frenk ::

komarci imajo pa vstop prepovedan...mi je ena kresnička zanč govorila da se je en komarc tko napil da so ga mogl domov nest...zdej so samo še "z glavo na zabavo" žurke in majo pač prepovedan vstop...je pa zanč en kebr pršu tud poj pa notr ni mogu, me je pa napizdu zakva ga not ne pustim...mislm tele žuželke bi pa loh mele mal spoštovanja:|

perci ::

/me ze ravno pritiska na gumb "brisi" pri vajinih postih, in fali :)

Pizdumater, iz vaje sem ;)

frenk ::

perci: ti kr briš tele poste...sej sm jih itaq zato napisal k nimam nč za delat:D...pa še mal mi trga>:D

perci ::

Nene, mora bit tut kaka butasta tema na forumu sem pa tja ;).

Zato, da se Iceman lahko znori not ;).

frenk ::

pa še res je :D...to bi mogu bit prav posebn oddelek kjer nebi bilo cenzure in bi pisalo vstop dovoljen na lastno odgovornost:D

undefined ::

Jest sm jih sam zato napisu, da mi perci ne bo spet n ZS težil, da mu spet nisem nič dal za brisat. Zdaj me pa tkole zajebe... mah, fak ju tu. ;)

perci ::

Jep, zajebal sem - kaj čmo, zdej za nazaj ne bomo popravljal - kar je je ;)

undefined ::

Perci, nikol ni prepozno, to si zapomni. ;)

Lucifix ::

Fantje preživel sem! :D Zdej grem pa na obhod okoli hiše da vidim kaj se dogaja. Baje jih je kar dosti umrl ponoči. Bomo vidli...

BigWhale ::

Kaj ce bi kar naredil eno sekcijo, IceMan :PP

mile ::

da vidis ti te 10 cm scurke na madagascarju... :|

undefined ::

BigWhale, tud zate bo prostor tam. :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravni vidik in morebitna kazen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
20219383 (14897) alsb
»

starši jih ne prenesejo!!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
737547 (5369) Vice
»

Totalno "butasto" vprašanje ........

Oddelek: Loža
312029 (1324) bajro
»

Kdo pa rabi pečko poleti?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151499 (1142) Neo32

Več podobnih tem