» »

nepridipravi na delu?

nepridipravi na delu?

«
1
2

ferdo ::

nevem točno kam bi to temo uvrstu, ampak sm jo kr sm dau.

Pred približno pol ure, se prpeleta dva tipa vsak v svojem BMW na naše dvorišče.
parkerata, in potem gre eden sedet poleg drugega.... ob volan nasloni displaj od notebooka in se grejo nevem kaj...

čaz 20min še vedno neki čarata.

grem na podstrešje in izklopim oddajnik. unadva se pa odpeleta.

Kaj za boga sta počela.

vem kakšna automobila, registrskih si nisem zapisu.

je možno, da so počeli kaj prepovedanega, in to preko omrežne točke, ki je vezano na našo hišo?

Fury ::

lol zgleda v sloveniji vse bl postaja razvita cyber mafija... ce je vse kar si napisu res je tale zadeva totano bizarna.. vsaj men se zdi? scary!

Slowenc ::

Drugič pejt pa vprašat kaj delata. Pa baseball kij mej s sabo.>:D
Skiny gate.

ferdo ::

fury: ej, resno! dej malo več povej.

kr tista dva tipa sta zgledala tko čudna, ko so se prpelal na dvorišče, smo se vidli, pa ni nč reku, sm tk na hitr u auto, notebook odprl, pa začel neki štimat.
Pa z dvema BMWjema sta se mogla prpelat... na kaj vse lahko pomisliš kaj so počel...
ČE človek, vsaj malo nebi posumu, da je to kej sumlivo, potem pa res nevem, no:)

flipflop ::

Če se tole ponovi,posnemi pa nekje objavi,ker mora bit smešno videt.A pa nova BMW-ja al kaj starejšega?

ferdo ::

srebrna serija3 karavan Nm registracija - novi modelstar par mesecev
temnomodra limuzina serija5 Nm registracija - predzadnji model te serije lite črne Alu feltne

mihec87 ::

ej ful hecn se slis mogoc sta pa rabla zaston dostop do interneta da sta gledala slikce in tk naprej joke.Zanimivo se slis

mare_ ::

Iz kje pa si?

Sunna ::

zihr sta kej "sumljivga" pocela. Tuki pri nas tudi skoz eni sumljivci parkirajo. Pa ko zanalasc stojim tam s kolegom in bulim v njih pa kar ne grejo in to vedno eni novi. Se presedajo in pol pustijo en avto, neki prekladajo... grr.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Sunna ()

DSmidgy ::

To maš ti WLAN ane. A pa pol internet dostop pušaš usem v okolici a maš pod geslam oz. samo za določene MAC adrese? Ker če nimaš zaklenjen ti SiOL lahko teži. Če pa maš pa nč ne morejo. Nastav da se bo samo tvojm MAC adresam (mrežnim karticam) dovolil priklaplat. In pol nč ne morejo ... razn če bojo šli še to ugibat. Pol pa še pod password dej pa je.

ferdo ::

iz novega mesta sm.

jzt mam brezžični net 2Mbps.
na strehi je en 5GHz oddajnik in ena 2.4GHz usmerjena antena.
za info....za oddajnik je monteran koaksialc, ki je debel kot tist prozoren del CDja, jedro koaksialca je pa debelo kot luknja v CDju.
oddajnik je smatran kot omrežna CELICA "točka" "BAZA" ali kakorkoli že.
te baze so povezane z drugimi bazami....
usmerjena antena je pa diret usmerjena v to bazo oz, v bazo, ki je najbolj vidna ali najbližja brez ovir.

no in pod streho je pa ena omarca kot kakšna elektro omarca, notr je pa vsa elektronka....
in jzt imam do te elektronike 100Mbps link, po domače povedano LAN, s katerim dostopam na net.

jzt nimam nobenega acounta, imam statično določen IP, ki je lociran na mojem naslovi in posledično določen z oddajnikom, ker je na hiši.
ko pržgem compjutr sem direk v internetu, nobenega gesla za vtipkovat.
imam svoj IP, in ostale neke cifre, kot da se vedno v LAN vklučm.
zelo simpl zadeva.in zelo praktična.

lahko tuki fantazeram, vendar, če obstaja software ali hardware, in bi lahko KDORKOLI imel nekak dostop v zle namene preko tega oddajnika, da bi posledično krivdo lahko zvalil name, bi moral biti loceran v radijusu 20m od oddajnika. zaradi sledenja signala.
ČE je nekdo v tem primeru vdiru in bil povezan v net preko tega oddajnika, in je bil ta signal izsleden na moji točki, je lahko smatrano da sem bil to jaz, bil je pa lahki tist v avtu.
čudna teorija, pa vendar, neki bo že res:)

anyway.... moti me predusem to, da sta tako na hitro spakerala riti, ko sem potegnu fazo iz DOZE v zidu, na katero je prklučen oddajnik.enostavno je zmankalo štroma, in ni blo signala.
NE spoznam se preveč na to, mi je pa sumlivo, zakaj se taki ljudje potikajo tako, in odpirajo notebooke v avtu in to počnejo v duetu.

undefined ::

Tolk o prednosti wireless. Še vedno prisegam na sigurno wire myself. :)

Brane2 ::

ferdo:

A ne bi ti to raje poizvedel pri svojem ISP-ju ?

Ziher jih bo zelo zanimalo, kaj se na terenu dogaja. Poleg tega bos od njih dobil boljsi odgovor. Ce ne drugega, ti bo njihov tehnik lahko dal kako pojasnilo...


In BTW: Zakaj si nisi zapisal tablic ?

Brane2 ::

Pa tud to mi ni jasno, zakaj si ju kar gledu na svojem dvoriscu.

Ce sem prav razumel, sta bila torej na tvojem dvoriscu pred bajto. Tvoje dvorisce je pac tvoje in ni javna povrsina.
Ce so kaki sumljivi neznacni bluzili po tvojem dvoriscu, bi to valjda lahko prijavu policiji...

Brane2 ::

Pa se nekaj mi je padlo na pamet.

A je mozno, da tiste skatle sicer uporabljajo enkripcijo itd, samo da je varnost v firmi, ki montira te zadeve zelo leva in da imajo vsi userji isti password ali vsaj da nekdo pozna vse passworde ?

Meni se zdi to zelo mozno. Mozno celo, da folk vlamlja v sisteme v dogovoru z nekom i ISPja, ki pac ima dostop do tega...

ferdo ::

lej, morem sebe popravit, bila sta skoraj na dvorišču, do našega dvorišča in glavne ceste je 15m javne poti. Ona dva sta bila na javni poti, ki jo mi vsakodnevno uporabljamo.

nagnat jih nebi mogu, kej šele jim težit, edino kar bi lahko naredu, bi jim reku, da se naj v roku 2min spokajo ker dobimo obiske:\ ...ker sta zabarikaderala izvoz v glavno cesto.:))


se bom jzt pozanimu pri tehniku ISP-ju, ki ga osebno poznam.
imam pa tudi veze na policiji, tako da jim podam informacije, če jim bodo kaj koristile...vprašanje kolk jim to pomeni.

PS: mene zanima, če je to možno, kar sem prej omenu? ker, nečem, da mi bodo potrkali na vrata in reki, z vašim IP-jem ste vdrli v banko in nakazali miljon tolarjev na nek račun v švicarsko banko:D or something.. neki v tem smislu.

Brane2 ::


PS: mene zanima, ?e je to mo?no, kar sem prej omenu? ker, ne?em, da mi bodo potrkali na vrata in reki, z va?im IP-jem ste vdrli v banko in nakazali miljon tolarjev na nek ra?un v ?vicarsko banko or something.. neki v tem smislu.


Seveda je mozno. Matr ste eni flegma. Sedaj, ko se bodo verjetno vse bol nadzirale pipice v Siol itd je Wi-Fi verjetno d'best nacin, da spustis v mrezo kak virus itd ne da bi te bilo strah pregona.

Jaz svojega Wifija nisem zmontiral vse dokler ga nisem nastudiral v nulo-omejitve, enkripcijo itd, pa se zdaj ga poleg vsega drzi za vrat moj firewall.

To, da stvar kar zmontiras in te o njej ne zanima nic, je IMHO precej naivno...

ferdo ::

no to sem čaku, si mi povedu vse.

v ponedeljek grem do operaterja, in se pomenimo.
meni nemorejo vdret v računalnik, imam firewall, antivirus software pa računalnik sem imel tist moment ugasnjen. trenutno pa nimam nobenega virusa ali črva v mašini.

Če so delali škodo so jo operaterju, ne meni.
lahko sta pa imela samo CHATroom:D lol

PS: chat je zadne čase zelo aktualen v avtih in v duetu, z istospolnim userjem na priljubljeni turistični točki z lepim razgledom, ob najslabšem vremenu, kot je bilo danes...

kej sumlivo?

malinavc ::

ferdo...dej se prosm mal umir k mi kr slabo pride k berem te tvoje poste.Ziher ne bi tega pisu če bi se dva puntota prpelala pred bajto, a ? pa še to pol poveš da sta bla na cesti, ne pa na dvorišču.

ti bi pa kr na policijo šov, operaterje klicu, ka stražo že maš pred bajto?
...odvisno s katere perspektive gledamo...

Brane2 ::

To se ne pomeni, da ti ni treba bit previden z Wirellesom v kakrsnikoli obliki.

Zakaj pa ne bi klical operaterja ?

Valjda te mora kaj zanimat o stvari, ki lahko popolnemu neznancu v krogu parsto metrov omogoci dostop na tvojo stran Ethernet kabla...
Sicer teh ISP pogodb nisem videl, a ne dvomim da v drobnem tisku jasno pise, kdo je kriv za mozno "zlorabo".

Tudi ce je lazen alarm, pa kaj. Bo vsaj dobra priloznost za porihtat dolocene stvari...

JohnDoe ::

Ej ferdo, pri men so takoj k sm vklopu Wireless doma pristal eni modeli z crnim helikopterjem v crnih oblekah v belih srajcah pa sonce ocale so mel pa neke cudne puske pa neke high tech compe in so zacel mi udirat. Ampak dobr da sm jst to tkoj vidu in sm se odjavu z irca da niso ble pizdarije. Verjetn so bli to isti modeli kot tisti k so teb prsl.

Dej bova sla midva to prijavt na MORS kr se mi zdi da je to kej v navezi z CIA - KGB - MD5 -Section1 (k se mi zdi da sm vidu tud Nikito pa Birkoffa k sta hekala mi). Pa to je blo glih takrat k sm hotu tejknt en kanal na mircu tko da so bli definitivno oni in zdej sm nehal hekat mirc. Tko da ej ferdoslav, dej merkej kuga pocnes pa ugasn WL, pa najbolj da tud napajalni kabl isklops iz compa k ti lahk tud tm notr pridejo.

Peace!

Brane2 ::


Dej bova sla midva to prijavt na MORS kr se mi zdi da je to kej v navezi z CIA - KGB - MD5 -Section1 (k se mi zdi da sm vidu tud Nikito pa Birkoffa k sta hekala mi).


Zmeri sem se spraseval, kdo so Jansini "zanesljivi" viri v vseh aferah.... :\


Govedar:

Kar se modelov s soncnimi ocali tice, hocjo od tebe password.

Brz poglej na fotrov Evrocard in cifro postaj ob polnem imenu na Matkurjo... :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

BigWhale ::

> To se ne pomeni, da ti ni treba bit previden z
> Wirellesom v kakrsnikoli obliki.

Previden je treba bit ampak vse ima svoje meje. Pa ni dobro prevec TVja gledat. :P

Brane2 ::

Mogoce pa bi blo dobro spremljat kdajpakdaj porocilca kakih firm, ki so se poukvarjale z dejanjsko varnostjo v Wirelless omrezjih in nasle full enih lukenj ?

Kaj ti bo vsa kriptozascita, ce folk pusca sisteme odklenjene ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

ferdo ::

v kaj se eni spuščajo....

meni ni pomembno kakšni avti so bli! kaj bi pa pol reku, če nebi navedel znamko avtomobila?
kaj pa če te zavajam, pa sta bla v resnici dva tipa z Lj registracijo in nekimi pošvedranimi Fiati in alfami....
ne v vse zagrist, kot lačen volk.
Naj ti bo zanimivo dejanje, in namen le tega. potem pa raziskuj, sej ni važno kaj vozita!, kaj pa če je en fake, pa nosi modrček? je to pomembno??:\ isto je to, ni važno kakšen auto vozi. Lahko pa poveča sum.

človeka najprej vizualno presodiš ali je sumljiv, šele potem z njegovim dejanjem.
Saj sem povedu, zakaj sta mi bla sumljiva. Glavni vzrok za to, je biu notebook s katerim sta neki počela v avtu.

govedar: zaradi mene lahko ti kličeš sadama huseina, tisto je tvoj problem, jzt mam pa svoj problem. Ti se pa sam pelji dokler boš imel bencin v avtu, kamor hočeš, in kamor ti srce poželi.
A si se na slo-tech prijavu, samo zaradi te teme? maš kakšne posebne izkušnje s tem? priporočam ti da se ti malo paziš, če preveč jezikaš, lahko kaj preveč poveš. NE bit napuhel kot prazna zelnatna glava. tuki se hočem resno pomenit ne pa nekakšne otročarije brat. Brane2 je dobro povedu in najbrš tudi več ve od vseh nas tuki.

jzt nisem uporabnik SiOL-ovih storitev. Kakšen dostop imam sem že omenu.
tudi kakšno varnost imam.
Mislim, da je tuki drug problem, in o tem se bom pomenu z ponudnikom teh storitev, ki mi jih nudi.
Kdor misli, da to ni resna stvar nerabi pisat postov. ker tega ne pričakujem.

ČE se da povezat v to omrežje na takšen način, ima operater slabo zaščito. in to je to, in če se poveže preko moje stacionarne točke, in preko nje spusti v celoten net virus, sem ga lahko jaz najebu, ali pa tudi ne, odvisno kako bi to nardili, mogli bi še moj IP uporabit. In če pridejo v bazo podatkov in najdejo moj IP, si ga za tist čas prilastijo in sem pečen.
malo fantastike, ni nujno, da je vse res, malo se zamisli...

Avenger ::

Malinavc, zdi se mi, da se high-tech kriminalci ne vozijo naokoli v Puntičih, Yugotih in podobnem.

Paranoja pa tudi še ni nobenemu pomagala. Tista dva modela bi lahko bila nepremičninska agenta, mogoče je bil en od njih kupec, mogoče sta bila z geodetskega zavoda, mogoče sta iskala določeno lokacijo...

To, da sta se odpeljala ob izklopu oddajnika, je ravno tako, kot pri meni, ko mi zvoni telefon in glih kej delam pa ne morm takoj skočit, pa še deleč je in pol laufam k zmešan in pridem k telefonu k dela drrrrrrinnnnnn in dvignem in se sliš tu-tuuuuu. Glih v momentu k dvigneš un spusti in pol lahko veselo prtisnem missed calls tipko na telefonu in kličem nazaj. Tajming je bil v tistem primeru po moje golo naključje, nič več. Ali pa tudi ne. :))
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Avenger ()

Brane2 ::

Recimo, da je bil "lazni alarm". In kaj s tem ? Mislim, kaj bi tip izgubil, ce sedaj ne bi "panicaril" ? Dva grama custvenega miru ?

Po drugi strani pa se je sedaj vsaj zamislil in ugotovil, da bi bilo o pixni za Wirelless, ki jo ima na podstresju, mogoce vendarle pametno kaj vedeti.
Tudi ce nima zveze ne z bemfli ne s tipi ne z laptopi tistega trenutka.

ferdo ::

Ja, uzel bom manuals and so on... :D

geodeti so v rumenih kombinezonih, pa tiste palce okol raznašajo pe z laserji strelajo. Pa iščejo višinske točke po katerih se orientirajo.
.: w w w . s l o - t e c h . c o m :.
.: I can`t believe the news today :.

BigWhale ::

> Malinavc, zdi se mi, da se high-tech
> kriminalci ne vozijo naokoli v Puntičih,
> Yugotih in podobnem.

A ves cemu se rece, 'keeping a low profile'?

:)

malinavc ::

ferdo...zdi se mi de si ti en tak naiven človk de glava peče ej...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

freserovski ::

eni preveč filme pa krute risanke gledate >:D
Problemi so, problemi bodo! Kurc jih gleda!!

JohnDoe ::

Fedro, jst se lahk peljem zlo dalec preden mi zmanka bencina, sploh ker so bencinske crpalke tko gosto posejane da se z rezervo peljes od ene do druge lahk. Kar se tice mojga kolega Sadama ga ne mislm nch klicat kr se ze pol leta skriva pri men v kleti in ga mam ze poln k.... ker ne placuje najemnine... ga gdo drug hoce za podnajemnika mogoce?

Fedro, kar se tvojga tvojga WL tice pa mislm da jst mal vec vem kako ma to sintec postimano kot ti. Kako to vem naj bo pa to tvoja domaca naloga da mal mozgancke zaposlis od kje mi informacije.

Tale Fedro je kolkr vem tko.... kako bi se na lep nacin izrazil.... potreben pomoci (s tem nism mislil pomoci tistih kateri delajo na IT podrocju). Je pa lepo da nekdo obstaja komur se lahko clovek nasmeji. Aja Fedro, res si to dobro uganil, veckrat sm bral ze te tvoje poste ampak nikol si nism vzel 16 sekund casa da bi se registriral pa kej napisal nazaj. Zdej pa imas to cast in se lahko hvalis okol da se je ena osbeba prijavila samo in izkljucno samo zaradi tebe.

Zdej pa moram nehat kr sta prsla kr dva (2!) BMWja pred mojo bajto in ze modela prizigata loptepe! Till lejtr!


=Besede so moje in za mojimi besedami stojim=

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JohnDoe ()

kuglvinkl ::

OK, Govedar, smo dojel tvoj point. Chill please.
Your focus determines your reallity

JohnDoe ::

Jst sm cist chilliran. Prizgal sem si ravno cigaret iz skatlice na kateri pise Kajenje ubija tko da me boste hmal frej.... cez 40, 50... (cas je relativen) :)

Nocem bit zaljiv do Fedrota... ups Ferdota... jao tipkalnica.... ker ce bi hotu bi se to vidlo ze iz pejđa 200 routerjov stran.
V bistvu pa jst pisem sam tist kar si vecina folka misl ko prebira ta form.

Peace, Respect, Me

undefined ::

> Tale Fedro je kolkr vem tko.... kako bi se na lep nacin izrazil.... potreben pomoci (s tem nism mislil pomoci tistih kateri delajo na IT podrocju).

Po tvojih prvih dveh postih sodeč sklepam, da si tega najbolj potreben prav ti.

Pa še nekaj sm hotu rečt... aja, Peace. :)

kuglvinkl ::

Ok, dost. Brez požiga.

Recimo, sam bi bil najbolj vesel, da Govedar v tem primeru ferdu razloži, zakaj je (ne)mogoče vdreti v WLAN. Kaj praviš, bi šlo?
Your focus determines your reallity

kuglvinkl ::

Vsa debata, ki bi hotela iti v drugo smer, bo brisana.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

JohnDoe ::

ok,
iceman... nad mano so ze vsi ki mi lahko pomoc dajo obupal tko da meni ni vec pomoci.... nekej so govoril o tem da je to zarad sedenja na riti pred racunalnikom... kaj pa jst vem, sem samo mali clovek ki zivi na velikem planetu.

Šalo na stran....

Ferdo zdej me pa poslus pa tole preber, sprintej, karkoli. Prej sm ze povedal da so mi precej jasne zadeve kako ima to tvoj ISP postimano. Mogoce nekoc uganes kdo sm in kaj sm in kje delam in kaj delam in kako delam... aja ne, tega ne mores ugotovit ker to noben ne ve:D

Tvoj ISP ima iz centra usmerjene antene proti repetirjem, ki se nahajajo na obrobju mesteca kjer zivis. Ti so direktno usmerjeni proti baznimi postajami, ki so vsake tolk casa tu pa tam po malo. To je zaradi dosega in preljube slovenske pokrajine kjer je vidna razdalja par km in potem hrib. Ce se spomnis dogodka ko so ti montiral anteno so imeli verjetno tudi pri tebi kot pri vseh ostalih precejsne probleme anteno pravilno postavit da sploh doseze bazno postajo, odklon par stopinj ze pomeni da ode tvoj link proti golobom na sosedovi strehi. Ce se prav spominjam ima ta tvoja antena manj kot 15 stopinj odklona in zato jo imas na strehi in ne na tvojem okencu (ceprav bi bilo to bolj enostavno in ceneje).

Sklep 1. Ce sta bila modela v avtu skoraj ni mozno da sta prisla do signala.

Ko antenica ki jo imas na tvoji hiski poveze z bazno enoto je prva zadeva katero naredi autorizira in uskladi kluc za kodiranje ki je 128 bitni. Kljuc se pa se by the way vsake tolk casa mal zamenja tko da je zascita se tolk boljsa. brez kljuca ki je nakljucno generiran nimas kej praskat pa ce si Jansa, Husein al pa Jst. Edin ce si Birkof iz Nikite lahk prides zraven (pa se on rabi met MovieOS).

Sklep 2. Ce hoces kripcijo razbit rabis MovieOS!

Tolk o linku med tabo pa bazno enoto in celotnim svetom.

Na tvoj racunalnicek pa lahko pride clovecek ce imas svoj WL lan in si prelen in ne nastavis zascite. Ce si pa se tolk prelen da ne postimas accjev in ostale zascite winsev pol pa se ti ni treba nikamor peljat da bi prisel na tvoj comp ampak rabis sam tvoj IP in kaksn dobr MP3 za boljsi dramaticen efek.

Zakljucek: Na WL je precej tesko se konektat ker rabis se postavit direkt vmes, rabis username & password ali pa key za kripcijo, ce imas svoj WL doma rabis vedet key in pa rabis nekak dostop do racunala.

Upam da je zdej ferdotu jasno kako in kaj je z njegovim WL.


=To si ti, kaj sem pa jaz?=

kuglvinkl ::

Bogovsko, to je odgovor. :) Ostali pa le še dodajte svoje, v luči tega odgovora.

PS.: zgleda, da se res da debatirat brez flamea.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

JohnDoe ::

Fala 8-)

=Nekdo mi je dejal, da je smisel iskanja smisla zivljenja nesmisel=

ferdo ::

upam da neboš naredu samomora, ko bo nekdo več vedel kot veš ti....antena nima 15° ampak 25° odklona.

govedar, ti si user tega sistema tako kot jaz "predvidevam", pri meni niso imeli nič problemov, ker sem na dobrem stacionarnem položaju, in če nebi vse sile naprezu v razlago, bi lahko prebral da imam oddajnik, za to je pa predpogoj dobra stacionarna točka. Mene moti, če se tako obnašaš, ne bit nadut in poln samega sebe, cigareti in sedenje je pa super kombinacija. namesto da bi poskrbel za svoje zdravje trošiš energijo za svoj višinski let v obliki govora.
Saj si lepo razložiu, samo nisem jzt po župi prplavi.Je velika čast, če si se samo zaradi mene prijavil v ta Slo-Tech forum, in upam da v prihodnje neboš imel probleme z drugimi in še posebej sam s sabo.

LP


ferdo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

Brane2 ::

O.K. Saj to vem(o) da se tip ni mogel skonektat iz avta na ISPjev konec.Pravzaprav tu sploh ne gre za konkretnega tipa(e) ampak za varnost linka.

Ce tip ve o skatli samo kje ma steker za 220, verjetno ne bo vedel kaj o tam neki enkripciji in o tem, ali je sploh vklopljena in kako to preveri.

Poleg tega ne bo vedel niti za password niti ga verjetno ni spremenil, torej obstaja (iz njegove perspektive gledano) moznost da je brez zascite !

Poleg tega, saj ni nujno da se nekdo v njegovi blizini skonekta na ISPja (ceprav je po moje izvedljivo, mogoce celo enostavno- ce odmislimo enkripcijo).

Zadosti je, da pride not v njegovo mashino in tam aktivira funkcijo za routanje in lahko pride tudi ven skozi tipovo lokalno mashino...

Ce njegova mashina dela tudi NAT (kot ga denimo Winsi 2K za deljeno internet povezavo), bodo vsi paketi napadalca v svet poslani skozi mashino napadenega...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Brane2 ()

undefined ::

Ferdo, prvo kot prvo, ni pametno v profil pisat svojih osebnih informacij, po katerih te lahko vsak identificira in te jebe u glavo, ti pa njega ne moreš, ker ga ne poznaš. :)

ferdo ::

ja in?, jzt ne skrivam sebe za ekranom, imam čisto vest.
skrivajo se otroci:P

PS: a me kdo pozna?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

JohnDoe ::

Brane, to mi vsi vemo kako in kaj dela in ne panicarimo ce vidimo kaksn avto kje. To zgleda da sam ferdotu tle ni jasno in sm mu hotu dopovedat kako deluje ta zadeva ampak se ne pusti prepricat. Se mu je zdel bolj pomemben podatek, da ima njegova antenica 25 in ne 15 stopinj, ceprav ce bi on mal pogledal kaksn je graf bi vedu da je tistih 10 stopinj od 15 do 25 bolj dvomljive zadeve. Tko da je bil moj post namenjen samo in izkljucno njemu. Verjetno je vecina ostalih uporabnikov ze vedela to kar sem napisal.

Ferdo, jst nism uporabnik te storitve niti nimam potrebe bit. Ko pa ze sprasujes ce te kdo pozna, jst te poznam.

=Nedelja, cas za Zlobno Kodo=

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JohnDoe ()

Fury ::

Govedar je 100% en od unih tipov v mercedesu (od tuki ga pozna) in zdej mu tece voda v grlo in se bran z tezkim nabijanjem :D :P :P

JohnDoe ::

Šit, zdej si me pa izdal, pa sva se lepo zmenila da ne bos nobenmu povedal.... ah well....

=Edina konstanta v zivljenju je smrt=

mihec87 ::

Ja sam govedar res dva tvoja posta sem prebral in takoj sm pomislu na to da si eden izmed tistih dveh tipov ki se vun vlece da nebi najebal.Tk da jest bi se res uprasu kdo si in se neki nekam zlo velik ves o njegovem wlan-u in o njem.

kuglvinkl ::

Ne smetite po temi.
Your focus determines your reallity

Business ::

ferdo:

100Mbps link praviš. Ej koliko to stane na mesec? Tudi jaz bi to imel, seveda če si lahko privoščim. in koliko imaš potem upload-a?

LP
Business
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100% zastonj internet

Oddelek: Omrežja in internet
333305 (1894) strictom
»

Problem novi barton 2600 vs.2×512 vs.epox 8rda+!! (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
523249 (2606) kajzer
»

VDD mod Epox 8RDA+ (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
503295 (2841) Caligula
»

Približni rezultat 3000+ Athlona (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
1658712 (6437) Zoidberg
»

Volt mod -> modifikacija R8500

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
361523 (1123) morphling1

Več podobnih tem