» »

Totalno "butasto" vprašanje ........

Totalno "butasto" vprašanje ........

JOKER ::

Opišite malo svoje sosede ! :D 8-O
Kakšne sosede imate ? Je mogoče v bližnji okolici tebe kakšen poznan slovenc (radius 500m) ??
Torej .....
________________________________________________________
Ka te češ ....
  • spremenilo: JOKER ()

kajzer ::

Na eni strani ene nemce, ki pridejo včasih "dol", na drugi strani pa totalnega narkomana, ko fotra tepe pa mu govori kaj naj dela. Aja sm pa u bajti. Kul ane???

Sami ::

Mi živimo v bloku (Fužine8-) ) in je še kar mir:D Pr teti v Štepcu je pa podn, dva zakonca soseda se skos tepeta, tko da včasih še spat ne morjo:))
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

Dr_M ::

nobenih znanih sosedov okol mene....
mam pa ene bedne sosede pod sabo, k se takoj pizdijo, cim mal musko prvijem...pa ni vazn al ob 12 al pa ob 00, oni pocivajo...:\ :\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Trubadur ::

heh jst mam enga kretena zravn sebe k s ketnami okol ponoč hod8-O :D
Drgač pa nad mano žvi sam zoki janković:D

sami ke to žviš?k jst sm biu isto na fužinah 13 let:))
Berite Thomasa!

Sami ::

sami ke to žviš?k jst sm biu isto na fužinah 13 let

Čisto na začetku fužin, modri bloki...:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

darh ::

jest sem pa kar z "koristnim" folkom obdan

- vzhodno: vodovodar in gostilna
- severno: čevljarna (žal že kako leto ne obratuje več)
- južno: eni kul sosedi in eni malo manj kul kvazi vikendaši
- zahodno: reka :)
Excuses are useless! Results are priceless!

JOKER ::

No, saj tud jaz bi lahko nekaj napisal, sem prej pozabil.
Hmm ..ja ... Dr_M , poznam te zadeve. Ko sem bil pokavec so mi ob 10 uri zjutraj poslal policijo, češ da jih motim in "škifi" so mi zagrozili, da mi bodo kable prerezal.
Drugače pa sami starci. Tako da vsi po malem zamorjeni in če jih otroci ne pozdravjo je že ogenj v strehi.
S poznanimi slovenci je pa takole. Okrog mene jih je polno, čeprav nisem doma v Murglah.
Nad mano je bil doma zelo znana in iskana oseba M.V. ( sedaj je že pokojni)
Drugi pa :k ot šmrkavci smo se skupaj igrali, danes je pa sv.prvak.
Po ženini strani pa imamo slavno plavalko v družini (ne plava že 2 leti) M. Sparavec.
No toliko.
________________________________________________________
Ka te češ ....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: JOKER ()

Microsoft ::

Jst sm pa doma v gosrki koci, cez cesto je sosed, ki je ze kar v letih. Proti zahodu je gozd, proti vzhodu je vas, proti severu je hrib, proti jugu pa dolina. :))))

Hja, cisti mir. Musko lahka nabijam, kolker mi pase (ko sm sam doma), pa ni panike, da bi koga motlo. ;)

Slavni sosedi? Nobenga slavnega ni, me pa tud ne zanimajo...


by Miha
s8eqaWrumatu*h-+r5wre3$ev_pheNeyut#VUbraS@e2$u5ESwE67&uhukuCh3pr

TribesMan ::

Uf sosedi? Kaj je že to...

Če opišem kako izgleda soseščina naše hiše...
proti vzhodu ni nič... oziroma so travniki... ene 500m dolgi pol se pa gozd začne...
proti jugu najdemo 2 "soseda" prvi je oddaljen 100m drugi pa 150m...
proti zahodu je naše dvorišče (30m) pol pa cesta ... pol se pa začne dvorišče našega najbližjega soseda... tako da je med hišama okoli 80m
proti severu pa je spet praznina najbližji sosed v rangu 150m...

Skratka lahko počnem kar se mi zljubi... magar ob 3h zjutraj muzko nažigam (že večkrat sprobal) se nobeden nič ne pritožuje... :D Edino medvedje mogoče...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Binji ::

heh jst sm tudi bl osamljen: na eni strani ceste gozd, na drugi travnik+reka, tretji en sosed ki pa smo itak na bojni nogi tko da ko ga jebe, na cetrti pa spet gozd.
Ce ni starih doma..delam kar hocem>:D
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

perci ::

Jst mam na eni strani 2 12-nadstropni stolpnici, na drugi strani pa par bajt in Rožnik. Sosede imam pa v vse smeri, eni so tečni, drugi ne, po pravici se ne obremenjujem z njimi. Razen z enim, ki nonstop kadi pod mojim oknom, da se mi v sobo kadi. Sam to mora model neke hude marlboro rdeče kadit, ker se mi to kadi iz dveh štukov nižje in eno stanovanje bolj desno.

Ziga Dolhar ::

Perci, (i|e)misije? 0:)
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Perci, s slauhom zacni zalivat roze na oknu, ko bo on kadil...
... ce se pa pritozi, da ma mokro glavo in vodo v stanovnaju, pa mu povej, da mas ti saje na oknu... ;>

link_up ::

sosedi ... lol...sami psihopatje ... jst sm zadovoljen :D ni dolgcas...ena mi skos ponoc po smeteh brska, en pelje veverco na sprehod...en pa ma na avtu veternico...jao >:D

Ziga Dolhar ::

Na eni strani travnik, na drugi in tretji cesta z "normalnimi" sosedi, na četrti sosed, ki nas, kadar smo na morju, poskuša zazidat.
https://dolhar.si/

BigWhale ::

Raj tri veternice na avtu, kot pa power fuel nalepka...

.. pa se dve veverice v prtlazniku...

mare_ ::

sever: osnovna šola, kjer sem preživel mnogo lepih trenutkov>:D
vzhod: bivši samostan, kasneje oš, sedaj bo mnde vrnjen cerkvi; na vzhodni strani je še ena frendica :)
jug: okulista v pokoju :), se kr razumemo :), malo naprej pa še gostilna & cerkev :)
zahod: igrišče & parkirišče

sinko999 ::

8km iz štajerske prestolnice na vzhodu 300m stran fizična lokacija wi-fi routerja ;
na zahodu 200m na vrhu hriba sosed na severu 700m za hribčkom tudi en sosed na jugu 200m stran spet sosed moj bratranec, muzike načeloma ne nabijam drugače pa ni bilo težav za čege itd... recim da je znani nekdanji glavni trener ženske smučarske reprezentance JV 800m zračne linije ima vikend. Še celo v žlahti mi je .
Ni? ni ve?no !

PersonaRudis ::

Eno ok. 80 let staro žensko ki je pred X leti sedela zaradi umora.:D

ferdo ::

Sever: travnik in pogled na Trško goro
Vzhod: tranik z kozolcem in pogled na gorjance "trdinov vrh"
Jug: Sosedje, ki so čist OK, imajo pa psa, ki tuli, ko gre mimo gasilc/polca ali reševalca......
Zahod: NAjbolj zajebani sosedje, ko je nizek pritisk, grejo kurit zajčje iztrepke in njihovi hišni prepiri + CESTA ->najbolj smotana sosednja stran

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ferdo ()

mare_ ::

kaj ferdo a ti si iz nm? kter konc pa?

Bob Rock ::

na severu stolpnice, na zahodu blok, na vzhodu blok, travnik 50m, cesta, na drugi strani stanovanjske hise. Sosedi eni vredu, eni tecni, naceloma pa ni problemov s sosedi.

ShowDown ::

Pod mano živi Miša Novak. No v bistvu je stanovala tu ko je bla uradna miss in ko se še ni preselila v Grčijo. Tu pa tam še pride pogledat k nam na Ptuj:D

BaRtMaN ::

Sever: Razgled proti Trški gori, Revozu, centru NM ma SZ, na SV gozd.
Jug: Vrt, 50m 2 soseda. Se razumemo odlično, ampak se redko vidimo. :>
Zahod: Sorodniki, se štekamo odlično, baje najboljši avtomehanik v Sloveniji (by Popovič)
Vzhod: njiva, 100m stran na hribu pa en konjerejec, normalno se razumemo, samo ko se ta začne dret na konje...

perci ::

Perci, s slauhom zacni zalivat roze na oknu, ko bo on kadil...
Mah, ne - verjetno bi najprej bilo pametno mu rect, ce lahko neha - sej drugac cist ok poba zgleda

Boki_ ::

Js mam pa enga soseda, k mi puši ganjo eno nadstropje in eno stanovanje nižje. Pa se ne pritožujem, komaj čakam, da enga zvije, da mi prdiši v sobo.
I'm back

Dr_M ::

Tom DeLonge: jao...pa pejt na obisk ane...:\
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

iration ::

Blagor vam, k mate travnike pa gozdove okol bajte. Zakon.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

Tero ::

Upam da ni nič narobe će tole staro temo odprem;)

Živim blizu dvorane Tabor v Mariboru. Živimo v hiši. Na eni stari imam sosede vojašnico Generala Maistra kot se ji uradno reče(čeprav ji vsi pravijo kasarna) Čez tako zaprto cesto smo imeli včasih trgovino zaj je nažalost ni več. Na drugi strani vredu sosede, čeprav kaj druga kot dober dan se nikol nea nič rečemo. Na zadnji stran bajte pa imamo skoraj "gozd". Namreč je izredno veliko dreves.

Tak skoraj sredi mesta imamo zelo lepo okolico.;)
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tero ()

Viro ::

jz pa zivim u fuzinah in mam kr ql sosede predvsem starcki...in noben nc ne tezi k nabijam musko...lahko celo noc in nov noben nc reku... mamo pa tut izjeme...npr sosedje zdravn mene majo psa in vsako p******o jutro zavija ko jih ni doma in to od 6 do 12ih zjutri in je kriza...drug primerk je soseda iz 5 stuka k je zgleda mahnjena na papir in smeti k nam stalno posto u smeti mece k jo kr iz kaslca trga pa use reklame na oglasni deski use potrga in use kante u bloku popuca pa ce pustis bicikl pred blokom ga bo ona "ukradla" in ga bo fuknla u smetnjak u blok nasproti...zenska je cist freaky...enkrat je mene obtozla da sm risu po stenah u bloku a mene sploh ni blo takrt u lj???halo?pa zdj je zacela scat u dvigalih zenski se je cist sfufal hisnik ji je zamoru ce bo se kej spicla da ji bo vse prste z olfa nozem porezu ;))))) tko da je kr kriza z to babo!enkrat je hotla ukrast bicikl enmu pa jo je dubu pa mu je rekla da to ze ona nebi nardila pa je sedela na njegovem biciklu ;)))) tko da je kr hudic z njo... drgac pa so eni narkomani k stalno sedijo in se fiksajo pr ns u 3 stuku na stopnicah...zdj jih ni kr je mraz... drgac pa se se kej najde...:\ :\ :\

LP Viro


LP Viro

bajro ::

hja pr men je pa tko,zivim v bloku za bezigradom mam pa kr ql sosede,par tecnih se je odselil neki jih je pa ostal sam so se mal umiril k so vidl da ni ucinka k so mi zvonil zaradn muske itd...
drugac pa dol v prtlicju en daje v najem stanovanje in so vsak let druge studentke not tko da je hudo :D okol mene so pa sam bloki edin za blokom je en manjsi park ...
survivor, not statistic

'nesposobni so sposobni onesposobit sposobne'


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko bi doplačali za hišo čisto na samem? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
18020023 (1937) 111111111111
»

Kurjenje v vasi

Oddelek: Loža
396693 (3834) noraguta
»

Gradnja hiše - ravna streha (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7317057 (5737) Machete
»

Življenski stroški (strani: 1 2 3 411 12 13 14 )

Oddelek: Loža
691117512 (100393) Mato989
»

Od kod ste? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
1569080 (6449) Tic

Več podobnih tem