» »

Google Wallet podprl Slovenijo

1 2
3
»

yogy ::

A je komu pri Intesa Sanpaolo Banki uspelo aktivirati kartico, meni namreč ne rata.

Nesta ::

No sedaj pa zgleda da končno deluje tudi na Uri. Ze ves dan se mi ni disablala. Se je pa zgleda vmes aplikacija updatala. na telefonu je spremenjen izgled.

BlonG ::

Deluje na Wear OS, tudi plačevanje. Na telefonu in uri je sedaj Wallet/Denarnica.

Romancek1 ::

WaterBoy je izjavil:

Končno deluje Revolut. Sedaj se lahko odpovem vivid banki :)

Ali imaš Revolut kartico v fizični obliki ali virtualno z SLO bin?

someone_123 ::

Uspelo mi je dodati revolut virtual kartico s SLO bin. Plačal še nisem ker mi še ni uspelo. Tisti problem, kjer javla da app ni podprt v tej državi zgleda je zrihtan, saj se mi ni že en dan javlo, medtem ko prej se mi je že po zaprtju aplikacije in ponovnem odprtju.

Se mi je pa wallet disablal po cca 2 urah. Sem potem enablal, in sedaj čez noč se mi ni disablalo. Bomo vidli kako bo danes obnašanje.

jc ::

yogy je izjavil:

A je komu pri Intesa Sanpaolo Banki uspelo aktivirati kartico, meni namreč ne rata.


Njihov support pravi, da tega ne podpirajo in da je v "testiranju do konca leta".

yogy ::

jc je izjavil:

yogy je izjavil:

A je komu pri Intesa Sanpaolo Banki uspelo aktivirati kartico, meni namreč ne rata.


Njihov support pravi, da tega ne podpirajo in da je v "testiranju do konca leta".


Sem tudi sam danes vprašal in res je, naj bi njihove kartice storitev Google Wallet podprle do konca leta.

Toiletman ::

N26 ne deluje za Slovenijo :/ Nimajo še podporo za našo državo

Romancek1 ::

A mogoče nBills dela na Galaxy watch5?

SoLoR ::

Ce se tistim, ki imamo N26 ne da cakati, da bodo usposobili za Slovenijo, imas workaround. Odpres Curve pa notri dodas N26 kartico, Curve pa v GPay. Pac placas 5e za kartico... ampak, je nacin, ce ti ni skoda 5e.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: SoLoR ()

svetidej ::

Podpora Google Pay za Revolut kartice je naslednja:
- Visa kartice s slovensko BIN številko 41659884 *
- S kreiranjem nove brezplačne virtualne Vise kartice dobite kartico z BIN številko 41659884.
https://denar.svetidej.com/

yogy ::

Danes sem uspešno aktiviral VISA debetno kartico, ki jo imam pri Intesa Sanpaolo Banki ;)
Prva banka v Sloveniji, ki ima podprt Google Pay (Wallet).

blink ::

Ali plačilo z Google Wallet deluje če v trenutku transakcije nimaš povezave z internetom?

yogy ::

Dobro vprašanje, še nisem probal. Če bom jutri kaj kupoval bom plačal z GW brez prenosa podatkov in sporočim.

amacar ::

Ja deluje.

Nesta ::

Vsekakor deluje. Kot bi imel fizično kartico ki tudi ponavadi ni povezana na internet :)
GPay na Galaxy watch recimo deluje brez tezav, tudi ce imas telefon doma.

energetik ::

Enostavno vprašanje - ob dvigu gotovine z Google Wallet, ATM vpraša za PIN. Kateri PIN, če imam notri virtualno kartico brez pina?
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Ne mores dvigniti brez pina.

energetik ::

Torej se z Walletom ne dvigati gotovine?
Wallet ti tudi iz fizične kartice naredi virtualno z drugo št. kartice, brez PINa.
vires in numeris

Zgodovina sprememb…

amacar ::

Z google walletom bp dvigneš, ce imas dodano kartico, ki ima pin. Vneses ta pin na bankomatu, preverjeno z Revolutom in Curve (fizicna kartica dodana v gpay).
1 2
3
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google pay/Samsung pay (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
19933845 (164) MrStein
»

Apple Pay prispel v Slovenijo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
16944028 (2089) Apple
»

NLB Pay (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
10715824 (2305) dunda
»

Google Wallet podprl Slovenijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
11916880 (2848) amacar
»

[Android] Prodajanje aplikacij (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programiranje
11027130 (11936) shadeX

Več podobnih tem