» »

Telemach 5G iphone

Telemach 5G iphone

xda develope ::

Zdravo, se morda komu sanja zakaj telemachov 5G ni podprt na iphonih medtem ko na samsungih je. Je kakšna fora v bandih?

hojnikb ::

drugorazredn operater, kaj pricakujes druga :))
#brezpodpisa

DeeCoy ::

xda develope je izjavil:

Zdravo, se morda komu sanja zakaj telemachov 5G ni podprt na iphonih medtem ko na samsungih je. Je kakšna fora v bandih?

Pomoje je treba japki plačat da jim omogočijo uporabo 5G na iphonu..

@hojnikb daj ne seri, tak hudo pa tut ni.. Dela na določenih področjih VELIKO boljše kot "prvorazredni" Telekom.

ganadoxos ::

strom_15 ::

Telemach s 5G tudi na Apple iPhone / iPhone uporabniki s 5G tudi na omrežju Telemach Slovenija

Telemach Slovenija je z aprilom 2023 povezovanje na 5G omrežje omogočil tudi uporabnikom telefonov Apple iPhone. Vsi obstoječi Telemach uporabniki z ustreznim Apple iPhone 5G telefonom bodo aktivacije deležni samodejno v teh dneh.

5G na Apple iPhone tudi pri Telemach Slovenija
Na Telemach 5G omrežje se tako lahko povežejo uporabniki s telefoni iPhone 12 ali novejši z zadnjo posodobitvijo operacijskega sistema iOS (16.4). Vsi uporabniki, ki izpolnjujejo pogoje bodo 5G aktivacije deležni avtomatično.

Vklop Apple iPhone 5G na Telemach
Vsi, ki bodo na Telemach prišli kasneje ali Apple iPhone kupili kasneje, pa bodo morali izvesti aktivacijo prek SMS-a s ključno besedo SMS 5G na 7070. Prav tako je zaradi bolj ekonomične uporabe baterije po priporočilih Appla smotrno izbor omrežja nastaviti na "5G auto".

Telemach Slovenija je 5G omrežje vzpostavil 15.6.2021 v Ljubljani. Trenutno pa je omrežje Telemach 5G na voljo v več kot 50 krajih po Sloveniji.

Vir: https://www.blog.uporabnastran.si/2022/...

xda develope ::

strom_15 je izjavil:

Telemach s 5G tudi na Apple iPhone / iPhone uporabniki s 5G tudi na omrežju Telemach Slovenija

Telemach Slovenija je z aprilom 2023 povezovanje na 5G omrežje omogočil tudi uporabnikom telefonov Apple iPhone. Vsi obstoječi Telemach uporabniki z ustreznim Apple iPhone 5G telefonom bodo aktivacije deležni samodejno v teh dneh.

5G na Apple iPhone tudi pri Telemach Slovenija
Na Telemach 5G omrežje se tako lahko povežejo uporabniki s telefoni iPhone 12 ali novejši z zadnjo posodobitvijo operacijskega sistema iOS (16.4). Vsi uporabniki, ki izpolnjujejo pogoje bodo 5G aktivacije deležni avtomatično.

Vklop Apple iPhone 5G na Telemach
Vsi, ki bodo na Telemach prišli kasneje ali Apple iPhone kupili kasneje, pa bodo morali izvesti aktivacijo prek SMS-a s ključno besedo SMS 5G na 7070. Prav tako je zaradi bolj ekonomične uporabe baterije po priporočilih Appla smotrno izbor omrežja nastaviti na "5G auto".

Telemach Slovenija je 5G omrežje vzpostavil 15.6.2021 v Ljubljani. Trenutno pa je omrežje Telemach 5G na voljo v več kot 50 krajih po Sloveniji.

Vir: https://www.blog.uporabnastran.si/2022/...

So končno dodali podporo ja. Prednosti sicer ne vidim ampak sem takrat spraseval ker so vsi to ponujali razen telemacha.

DeeCoy ::

A je kdo že posodobil na 16.4 in mu tole dejansko dela? Meni namreč še ne.. Ne da bi rabil, me pa zanimajo številke..

newMacUser77 ::

DeeCoy je izjavil:

A je kdo že posodobil na 16.4 in mu tole dejansko dela? Meni namreč še ne.. Ne da bi rabil, me pa zanimajo številke..


Probal, 330 down, 56 up hitrost tko da ni slabo ( je pa to izven centra mesta, tako da ni najbolsi signal)

DeeCoy ::

newMacUser77 je izjavil:

DeeCoy je izjavil:

A je kdo že posodobil na 16.4 in mu tole dejansko dela? Meni namreč še ne.. Ne da bi rabil, me pa zanimajo številke..


Probal, 330 down, 56 up hitrost tko da ni slabo ( je pa to izven centra mesta, tako da ni najbolsi signal)

Tudi meni je uspelo. Razumel sem, da ni treba aktivirat, pa je začelo delat šele ko sem poslal 5G na 7070.. Lahko, pa da je ravno sovpadalo z vklopom. Dejansko dela super, ampak bo po moje zaradi varčevanja z baterijo večinoma LTE dovolj..

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeCoy ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Google Pixel (strani: 1 2 3 470 71 72 73 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
3632756485 (200) akulp
»

Kdaj bo umrl 2G? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
7615230 (7990) Gregor P
»

Telekom ali A1

Oddelek: Mobilne tehnologije
91800 (1559) Tene
»

Nov telefon za 600-800€ (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
588051 (5633) Vetrpiha
»

Qualcomm predstavil nov čip za 5G

Oddelek: Novice / Procesorji
257942 (5741) louser

Več podobnih tem