» »

SkyShowtime

SkyShowtime

1 2
3
4 5

Invictus ::

Na travniku...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

phnj90 ::

dragog je izjavil:

85 col.

Woohoo, dobro to! Mi, res k sreči, nismo stotice nabavili... Je nekaj žlahta hecala in znanci, samo preveč stvari potegne za seboj, spremembo cele dnevne, za začetek.

Gregor P ::

V torek zvečer sem si končno ogledal nek film na SkyShowtime in je na polovici začel štekati na vsakih 10 sekund. Sem preveril linijo (imam 100 Mbps in prek kabla res ne bi smelo biti težav), pogledal še ostale YT, Netflix ipd. tam je de delalo vse ok, tu pa se mi je iz neznanega razloga zatikalo. Upam, da gre bolj za enkraten dogodek (ne gledam veliko, tako da ne vem, kdaj bo spet naslednja priložnost).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Aramis ::

Nagradno vprašanja ( ker nimamo kugle): Na kakšni napravi gledaš?

Meni na PC, tablici in shieldu špila tako kot treba. Imamo še HBO in Netflix in je podobna zadeva.

dragog ::

Gregor P je izjavil:

V torek zvečer sem si končno ogledal nek film na SkyShowtime in je na polovici začel štekati na vsakih 10 sekund. Sem preveril linijo (imam 100 Mbps in prek kabla res ne bi smelo biti težav), pogledal še ostale YT, Netflix ipd. tam je de delalo vse ok, tu pa se mi je iz neznanega razloga zatikalo. Upam, da gre bolj za enkraten dogodek (ne gledam veliko, tako da ne vem, kdaj bo spet naslednja priložnost).


Ja, fajn bi bilo napisat pri katerem filmu, bi sprobal tudi jaz, imam ga naloženega še na enem TV-ju, Mi Sticku in Fire TV-ju. Na nobenem nič ne šteka.
S poljedelskimi deli pa se ne bom več ukvarjal, sem prenehal že pred kakimi 25 leti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dragog ()

Gregor P ::

Na prenosnem računalniku v brskalniku Chrome, film pa je bila risanka The Bad Guys. Prenosnik je imel povezavo prek LAN. Vse ostalo je delalo normalno v praktično enakem času. Sem tudi ponovno zagnal komp itd. in je še vedno bilo enako; Netflix, YT itd. je delal, SkyShowtime pa se je zatikal na vsake nekaj sekund. To je bilo sedaj prvič. Sicer ga dosedaj nisem veliko uporabljal, ampak tako na prenosniku in telefonu je delovalo prej brez zatikanja. Tisti večer je bilo pa praktično negledljivo; je pa res da nisem poskusil drugega videa tam - pa tudi to bolj gledajo drugi kot jaz.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Dennis88 ::

Prekinjam naročnino. En film v dveh mesecih (maverick) ni vreden 6€.

Nesta ::

Dennis88 je izjavil:

Prekinjam naročnino. En film v dveh mesecih (maverick) ni vreden 6€.


6€? a ni 2,99€?

Nikonja ::

Ja z torrenti je res velik dela, včeri sm z dobesedno 15 klikov z miško in porabljenih natančno 4:30 min potegnil dol 4 filma in 4 nadaljevanke (cele sezone). Potem pa Plex avtomatski skenira folderje, potegne podnapise in vse je redi za gledat cca 10-15 min po mom klikanju (1Gbps optika). Al pa bluzim ure in ure in iščem pri katerem ponudniku je kateri film in katera nadaljevanka, in pri tem vsakem od teh nategnunov plačujem 5-10 eur na mesec.

Cenim svoj čas ampak v tem primeru je finančna škoda precej večja kot porebit 5-10 min na teden za potegnit dol, to kaj je sploh ok za gledat in ne neskončno skrolat in iskat neki za gledat.

Enkrat ko bodo uredili to kot so za muziko, da vsi ponudniki ponujajo vse, potem pa z veseljem plačam 20-30 eur ali več, tko pa ni šanse....

Terminathor ::

3€ je.
Meni je ok. Že če pogledam celotno Star Trek zbirko. Škoda, da ni Picarda

dragog ::

Gregor P je izjavil:

Na prenosnem računalniku v brskalniku Chrome, film pa je bila risanka The Bad Guys. Prenosnik je imel povezavo prek LAN. Vse ostalo je delalo normalno v praktično enakem času. Sem tudi ponovno zagnal komp itd. in je še vedno bilo enako; Netflix, YT itd. je delal, SkyShowtime pa se je zatikal na vsake nekaj sekund. To je bilo sedaj prvič. Sicer ga dosedaj nisem veliko uporabljal, ampak tako na prenosniku in telefonu je delovalo prej brez zatikanja. Tisti večer je bilo pa praktično negledljivo; je pa res da nisem poskusil drugega videa tam - pa tudi to bolj gledajo drugi kot jaz.


Torej sem si vzel malo časa in pri meni preveril ta film. Traja skoraj točno 100 minut, začel sem gledati pri 50 minutah, gledal točno 20 minut in nato do konca še parkrat gledal po 2-3 minute, skupno sigurno pol ure. Nič ni štekalo, risanka sinhronizirana v slovenščino. Na Sony TV-ju.

Pithlit ::

dragog je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Na prenosnem računalniku v brskalniku Chrome, film pa je bila risanka The Bad Guys. Prenosnik je imel povezavo prek LAN. Vse ostalo je delalo normalno v praktično enakem času. Sem tudi ponovno zagnal komp itd. in je še vedno bilo enako; Netflix, YT itd. je delal, SkyShowtime pa se je zatikal na vsake nekaj sekund. To je bilo sedaj prvič. Sicer ga dosedaj nisem veliko uporabljal, ampak tako na prenosniku in telefonu je delovalo prej brez zatikanja. Tisti večer je bilo pa praktično negledljivo; je pa res da nisem poskusil drugega videa tam - pa tudi to bolj gledajo drugi kot jaz.


Torej sem si vzel malo časa in pri meni preveril ta film. Traja skoraj točno 100 minut, začel sem gledati pri 50 minutah, gledal točno 20 minut in nato do konca še parkrat gledal po 2-3 minute, skupno sigurno pol ure. Nič ni štekalo, risanka sinhronizirana v slovenščino. Na Sony TV-ju.

Izredna znanstvena metoda. :))
Life is as complicated as we make it...

Yossarian ::

Terminathor je izjavil:

3€ je.
Meni je ok. Že če pogledam celotno Star Trek zbirko. Škoda, da ni Picarda


Res je, že zaradi Star Trekovih novih generacij s SLO podnapisi je vredno. Kmalu bo pa zunaj tudi druga sezona Halo; pa še zakona ne kršim.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Linko ::

3€ je že vredno.
V pof*kanem kafe avtomatu pri nas pride kavica 0,55€.

Za pogledat imam Dexterja, Housa, Halo, Deadwood, Mr robot, Battlestar galactica, Heroes...

Za nekoga, ki je že to pogledal, pa verjamem, da nima veliko izbire...

todman74 ::

Poleg serij, ki so jih že nekateri zgoraj našteli, imajo tudi čez 600 filmov.

dragog ::

Pithlit je izjavil:

dragog je izjavil:

Gregor P je izjavil:

Na prenosnem računalniku v brskalniku Chrome, film pa je bila risanka The Bad Guys. Prenosnik je imel povezavo prek LAN. Vse ostalo je delalo normalno v praktično enakem času. Sem tudi ponovno zagnal komp itd. in je še vedno bilo enako; Netflix, YT itd. je delal, SkyShowtime pa se je zatikal na vsake nekaj sekund. To je bilo sedaj prvič. Sicer ga dosedaj nisem veliko uporabljal, ampak tako na prenosniku in telefonu je delovalo prej brez zatikanja. Tisti večer je bilo pa praktično negledljivo; je pa res da nisem poskusil drugega videa tam - pa tudi to bolj gledajo drugi kot jaz.


Torej sem si vzel malo časa in pri meni preveril ta film. Traja skoraj točno 100 minut, začel sem gledati pri 50 minutah, gledal točno 20 minut in nato do konca še parkrat gledal po 2-3 minute, skupno sigurno pol ure. Nič ni štekalo, risanka sinhronizirana v slovenščino. Na Sony TV-ju.

Izredna znanstvena metoda. :))


Ne vem sicer, ali imaš namen podje....., sem se pač malo potrudil, da bi dokazal, da z filmom ni nič narobe, da je napaka nekje drugje. Konkretno, praktično, ne teoretično in moj odgovor ni za znanstvenike, ampak za preproste ljudi. Ti pa kar študiraj.

GupeM ::

Nikonja je izjavil:

Ja z torrenti je res velik dela, včeri sm z dobesedno 15 klikov z miško in porabljenih natančno 4:30 min potegnil dol 4 filma in 4 nadaljevanke (cele sezone). Potem pa Plex avtomatski skenira folderje, potegne podnapise in vse je redi za gledat cca 10-15 min po mom klikanju (1Gbps optika). Al pa bluzim ure in ure in iščem pri katerem ponudniku je kateri film in katera nadaljevanka, in pri tem vsakem od teh nategnunov plačujem 5-10 eur na mesec.

Cenim svoj čas ampak v tem primeru je finančna škoda precej večja kot porebit 5-10 min na teden za potegnit dol, to kaj je sploh ok za gledat in ne neskončno skrolat in iskat neki za gledat.

Enkrat ko bodo uredili to kot so za muziko, da vsi ponudniki ponujajo vse, potem pa z veseljem plačam 20-30 eur ali več, tko pa ni šanse....

Zanimivo, kako folk vedno najde izgovore. Ko še ni bilo streaminga, ste vsi govorili: "Naj nam servirajo na bolj prijazen način, ker ne bomo kot klošarji hodili v knjižnice ali trgovine si izposojat oz kupovat DVD-jev. Z vseljem bi jim plačal, samo naj mi omogočijo."

Pride Netflix: "Nič pametnega za gledat. Ko bom lahko gledal kar bom hotel, bom tudi to plačeval."

Se pojavi tisoč in en ponudnik: "Ne bom plačeval vsakega posebej, da bom lahko gledal kar bom hotel. Naj združijo v enega."

Se nekatere zadeve začnejo združevat, cena dokaj nizka, ponudbe še nikoli toliko: "Jah, slaba slika, slab zvok, aplikacija se zatika, pa še tič se mi ne dvigne. Ni vredno treh evrov."

dragog ::

Ja s tabo se pa 1000 % strinjam. Zadel si bistvo.

Gregor P ::

To mi je vedno zanimivo, ko se vedno najdejo ljudje, ki tako zveste zagovarjajo mega korporacije.

Dejansko je problem, da moraš imeti sedaj več naročnin, da lahko sploh vidiš želeno vsebino - ampak je rešitev, začasna menjava naročnin.

Potem je seveda problem, če vsebina šteka - v času ugotavljanja kaj vse bi lahko bilo narobe pri storitvi, ki jo plačujem, najdem in snamem dol torrent, ki bo deloval zanesljivo brez težav.

Skratka za svoj denar želim imeti čim boljše storitve z čim več vsebine. In če je nekaj zelo poceni in ne deluje dobro, potem je pač predrago.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Aramis ::

Pravkar sem testiral "Bad Guys". V FF in Edge. Deluje normalno. Ko otroci na TV gledajo kako risanko,
jaz na PC gledam kakšno serijo. Do sedaj še mi ni nikoli štekalo.

Invictus ::

Fak no, a se nihče ne pase več na travnikih?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

Gregor P ::

Hvala obema, ki sta testirala. :)

Morda je le pri meni bilo kaj trivialnega narobe.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

polde66 ::

@Geegor_P tole si nabavi: https://www.gshopper.com/si/product/det...
kupon: ACB3B0F0F708
na koncu iz nemčije za 45 eur pa maš mir. Dolby vision, atmos android 11, vse licence ...
polde

GupeM ::

Gregor P je izjavil:

To mi je vedno zanimivo, ko se vedno najdejo ljudje, ki tako zveste zagovarjajo mega korporacije.

Dejansko je problem, da moraš imeti sedaj več naročnin, da lahko sploh vidiš želeno vsebino - ampak je rešitev, začasna menjava naročnin.

Potem je seveda problem, če vsebina šteka - v času ugotavljanja kaj vse bi lahko bilo narobe pri storitvi, ki jo plačujem, najdem in snamem dol torrent, ki bo deloval zanesljivo brez težav.

Skratka za svoj denar želim imeti čim boljše storitve z čim več vsebine. In če je nekaj zelo poceni in ne deluje dobro, potem je pač predrago.

Pa je to res problem? Zame je to prednost. Sedaj lahko plačuješ eno naročnino in gledaš tisto, kar ti ponujajo. Lahko zamenjaš, lahko jih imaš več hkrati, lahko nobene ...

Bi bilo bolje, da bi bil samo en ponudnik, ki bi ponujal vse, cena bi bila pa 100 eur na mesec?

Ja, saj vem. Vi bi radi vse zastonj. Ampak to je pa pač prepovedano z zakoni. Zdaj imaš tudi opcije za nakup/izposojo posameznega filma na youtubu, recimo. Še kvaliteto lahko izbiraš. Pa vam tudi to ni OK.

Ne razumem pač tega, da na eni strani nakladate, kako bi plačevali za zadeve, če bi obstajal vam prijazen način. Ko pa je teh načinov že nešteto, je pa vedno nekaj drugega narobe. Pač priznajte da ste ali škrti ali reveži, pa povejte da nimate nobenega namena plačevat in da boste še naprej piratizirali. Ne pa stalno z nekim sprenevadnjem.

Gregor P ::

O čem ti to? Medtem ko ti kle nakladaš, mi že plačujemo za te stvari in ti prijazno delimo izkušnje, da boš lahko izbral najboljše, potem ko se boš enkrat odločil za prenehanje s piratiziranjem8-)
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

49106 ::

A se da piratizirat kot na primer netflix prek turških vpn?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 49106 ()

radmansdorf ::

Vceraj sem podaljsal Sky, meni je za ta denar kul, imam se veliko starih serij za pogledat.
Nurse Jackie sem pogledal se enkrat in je zakon, zdaj pa gledam Tulsa King(2022). Top zaenkrat.
APP laufam na Xiaomi Mi box S in Xiaomi Tv Stick 4k. Na obeh dela enako pocasno, ampak je vzdrzno. Gledam redno na LTE+ 20 Dl in dela enako brez problemov kot obcasno na optiki 200 Dl. Zastekalo je recimo ene petrkrat v 80+ pogledanih serijah.
Netflix mi ima boljsi vmesnik, Prime Video je pa porazen.
Ce ostane za 3 eur ostanem tudi jaz, ce podrazijo, hvala lepa in adijo. :)

Zgodovina sprememb…

GupeM ::

Gregor P je izjavil:

O čem ti to? Medtem ko ti kle nakladaš, mi že plačujemo za te stvari in ti prijazno delimo izkušnje, da boš lahko izbral najboljše, potem ko se boš enkrat odločil za prenehanje s piratiziranjem8-)

Malo se je izgubila nit, mogoče sem jaz narobe razumel tvoj komentar. V osnovi je bil odgovor na post Nikonje, šele drugi odgovor je bil tebi, ker sem mislil, da odgovarjam Nikonji.

Sicer pa brez skrbi. Tudi jaz plačujem za nekatere od teh storitev. Česar pa ne plačujem, pa tudi ne gledam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: GupeM ()

djabi ::

GupeM je izjavil:

Ne razumem pač tega, da na eni strani nakladate, kako bi plačevali za zadeve, če bi obstajal vam prijazen način. Ko pa je teh načinov že nešteto, je pa vedno nekaj drugega narobe. Pač priznajte da ste ali škrti ali reveži, pa povejte da nimate nobenega namena plačevat in da boste še naprej piratizirali. Ne pa stalno z nekim sprenevadnjem.


Dobro napisano.
Ampak vsak dan za kavico in cigatere ni težava plačati evrčke ... razen, če tudi tisto kradejo.

polde66 ::

Ali je jemanje s travnikov kaznivo? Ni. Piratiziranje? Grozno res, zapret vse ki to počnejo in jim-nam vse vzet. Grozni so, smo. Folk pa privatizita družbeno premoženje že 30 let, krade, laže na velko , korupciji se ne vidi konca in nabolj so res grozni pa tisti, ki jemljejo tisto kar jim niti ni prepovedano. Če bi moj fotr nakradu za par miljonov evrov družbenega premoženja, ali bil v stranki, ki seveda legalno služi mimo legalnosti, bil član odborov za kimanje, priznani dohtar zaposlen na 9 klinikah ja potem mogoče. Ampak pri nas torrenti še niso kaznivi in kar ni kaznivo je legalno. Torej doljemanje s travnikov je čisto ok. Za 3 evre pa me ne bo kap in sem vesel da je taka zadeva meni dostopna. Filmi in serije niso slabi, sploh pa mi je všeč ker je vse poslovenjeno. Kaj pomeni poslovenjeno? Pomeni spoštovanje tistega kateremu svoj produkt ponujaš. Da se firma potrudi zate. To pa spoštujem. Dokler bo tale Skyshowtime po 3 eur pa tudi če en film pogledam na mesec bom član. Prav tako tudi HBO maxa. Ej 4.66 eur HBO max na mesec prav tako če samo en film pogledam.
Če pa gremo na Netflix, ki niti ne več kaj naj sam sabo počne za 12 eur, halo? Nima niti prevoda pa ponuja 4 račune v enem družinskem omrežju. Kaj če sem v 3 sobnem stanovanju sredi Ljubljane(takih je ogromno)? kaj mi bo 4 računi v mojem stanovanju. Pustimo to da lahko neseš ven pa se priklopiš nazaj. Dejstvo je da me omejuje, omejuje me že pri napravi in omejuje me v prostoru. Sili me da delam nekaj kar ni ok in nekaj kar ni legalno. In mi zraven žuga da mi bo brez mojega dovoljenja dvignil račun če bom tega uporabljal kje drugje izven mojega omrežja. Halo?
Apple tv+, kapo dol super kvaliteta in vse poslovenjeno. Za pol cene netflixa. Ok res je manj vsebin ampak ej, firma me spoštuje, daje mi moj jezik, jezik moje države. Ve kako je treba s strankami.
Če komu Skyshowtime ni všeč za 3 eure (predrago za to kar ponuja) potem tega ne razumem prav dobro.
To ni ena kava na dan, ampak sta dve kavi na mesec.
polde

GupeM ::

Še enkrat preberi, kaj sem napisal. Zaradi mene piratiziraj kolikor te je volja. Meni gre samo na živce sprenevedanje in iskanje izgovorov teh piratov, da oni bi že plačali, če bi to in ono in drugo. Pač reči, da si reven ali da si škrt in da boš piratziral še naprej.

Apple pa spoštovanje do Slovenije kaže s super prevodom iOS-a na iPhonih in iPadih... O, čakaj...

polde66 ::

Potem pa ne kupi, kdo te sili. V tem je poanta. Jaz ne vzamem netflixa iz principa. Piratiziranje kaj je to? Dokler časa je to vse legalno je beseda piratiziranje čisto mimo. Gledanje netflixa z vpn pa ni piratiziranje? Sprenevedanje vseh vrst gre pa tudi meni na živce. Pa ni letelo to na tvoj komentar@grupeM ampak na vihanje nosu nasploh na zadevo ki košta fu.. 3 evre halooo.
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Larca91 ::

Malo manj kot pred mesecem dni sem se v SkyShowtime lahko prijavila preko PCja (kjer imaš več možnosti urejanja računa). Danes sem hotela nekaj preveriti, pa nikjer ne najdem možnosti vpisa (kar posledično pomeni, tudi ogleda predko PC). Vse, kar googlam, mi najde samo https://www.skyshowtime.com/where-can-i-stream.

A še komu? Ali jaz ne najdem pravilno.

link_up ::

https://www.skyshowtime.com/si

zgoraj desno imas profil.
In and Out

polde66 ::

/where-can-i-stream - tole pobriš pol pa pa klikn
polde

mihas1919 ::

Za 3 € na mesec je vsebine na Skyshowtime čisto dovolj, greš samo enkrat v kino pogledat film je pa karta 7 eur.
Pa stvar je praktično nova, tako da ne vem eni pričakujete, da bo kar takoj gor 100000 novih filmov...
Pridružite se moji skupnosti
https://bit.ly/3iIwH7r

Larca91 ::

polde66 je izjavil:

/where-can-i-stream - tole pobriš pol pa pa klikn


Naredila, ni bilo razlike, saj se je nazaj prikazalo.

link_up je izjavil:

https://www.skyshowtime.com/si

zgoraj desno imas profil.


Uporabljam Opero in tam, ne glede na link, se je vedno pokazal isti URL.


Sem poskusila v drugem brskalniku in je potem desno zgoraj pokazalo.
Zanimivo, da takšna razlika. Pa pred enim mesecem, je bilo še OK.

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Larca91 ()

papirza ::

Od danes na voljo tudi aplikacija za samsung tv (tizen)

Pithlit ::

papirza je izjavil:

Od danes na voljo tudi aplikacija za samsung tv (tizen)

Welp, 3 tedne prepozno (pa še za marsikatero drugo stranko - baje jih je kar nekaj skenslalo SS preprosto zato ker na tv ni bilo aplikacije) kar se mene tiče. Škoda.
Life is as complicated as we make it...

polde66 ::

Tudi ni aplikacije za navaden android 11. Škoda.
polde

Magic1 ::

3€ so dobili, sedaj pa se gredo lahko slikat.
Magic

link_up ::

matr, tocno 9e ste mogl cakat...
In and Out

Pithlit ::

Hja, precej amatersko s strani take korporacije da nima app-a za eno najbolj razširjenih platform.
Life is as complicated as we make it...

Dennis88 ::

Pa v 2023 brez 4K.

polde66 ::

Jaz sem za 3 eur na mesec popolnoma zadovoljen z vsebino in kvaliteto vsebine.
polde

Cveto ::

Pithlit je izjavil:

Hja, precej amatersko s strani take korporacije da nima app-a za eno najbolj razširjenih platform.


Android aplikacija je, samo ne za stare gare. Pri Androidu je pač treba vzeti v zakup, da je telefon aktualen dve, morda tri leta. Telefon, ki podpira največ Android 11, pa je star koliko, 4-5 let? Galaxy s10, telefon iz leta 2019, podpira Android 12.

dragog ::

Moj Huawei Mate 10 iz leta 2017 podpira zadevo, zaenkrat še nisem naletel na program, ki ga moj telefon ne bi podpiral.

Pithlit ::

Cveto je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Hja, precej amatersko s strani take korporacije da nima app-a za eno najbolj razširjenih platform.


Android aplikacija je, samo ne za stare gare. Pri Androidu je pač treba vzeti v zakup, da je telefon aktualen dve, morda tri leta. Telefon, ki podpira največ Android 11, pa je star koliko, 4-5 let? Galaxy s10, telefon iz leta 2019, podpira Android 12.

Zato ker kontekst je bil Android, kajne?
Life is as complicated as we make it...

dragog ::

Zdej pa res ne vem o kakšnem androidu govorite. Xiaomi stick ima Android 10,pa z SkyShowtime ni problema.

polde66 ::

Problem pri nekaterih aplikacijah je android 11. Na androidu 9 vse dela. To velja za android boxe ki niso android tv. Isti problem je z HBO max, vendar se ta vsaj zažene, čeprav iz nastavitev-aplikacije. Ali pa če se inštalira prav verzija za android. Skyshowtime dela na androidu 9, ne dela pa na androidu 11. Nima to veze s starimi garami. Android 11 je ena posebna mešanica ki ni ravno prijazna takim aplikacijam. nekaterim razvijalcem se pa ne da ali pa se sploh ne zavedajo da je v tem problem. Sicer je pa datum izida androida 11 8.9.2020. Tako da niso ravno stare gare. Nekateri poceni android boxi že sicer uporabljajo android 12 ampak tej je res malo in še to je pod vprašajem kaj v resnici skriva v firmwerju.
polde
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Omrežja in internet
1041180329 (558) Ganon
»

Hisense TV in vidaa OS (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
626956 (1085) fruc900
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738519 (1859) donvito
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131934 (3599) Pithlit
»

Kje kupiti filme

Oddelek: Loža
5881 (692) Horas

Več podobnih tem