» »

SkyShowtime

SkyShowtime

1
2
3 4 5

polde66 ::

Kater LG oled pa imaš da imaš vgrajen 5.1 sistem?
polde

polde66 ::

polde

Dennis88 ::

Terminathor je izjavil:

a so kaksne razlike med drzavami?


Velike.

Pithlit je izjavil:

Dennis88 je izjavil:

Aramis je izjavil:

A je tako težko pogledat?!
https://www.justwatch.com/no/provider/s...


Nevem zakaj si dal Norveški link? Tisto je ponudba za Norveško.
Slovenski bo pravi:

https://www.justwatch.com/si/ponudnik/s...

Nič ne bo pravi. Čist na hitrco sm pogledala ampak tvoj link pravi da imamo v Sloveniji vseh 20 epizod star trek prodigy. V aplikaciji jih je na voljo sam 9.


Vseeno boljše kor Norveški. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dennis88 ()

Dennis88 ::

Drgač pa piše če klikneš gor "Episode 18 ni na voljo za prenos."

In točno do 9 epizode je.

https://www.justwatch.com/si/serija/sta...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dennis88 ()

Nesta ::

polde66 je izjavil:

Izbereš downloader app iz njihovega appstora. potem poiščeš aplikacijo tako kot v googlu in ko prideš do download potegneš dol, (recimo hbo max download)
Druga varianta je da vmes med kabel in stick daš en micro usb razdelilnik predhodno na usb iz kompa kjer si shranil željene aplikacije naložiš na usb, usb priklopiš na eno prostih usb vhodov na micro usb razdelilniku in z vseeno katerim filemanagerjem zadevo inštaliraš.
Sam uporabljam: https://www.amazon.de/gp/product/B081VB... lahko jo dobiš tudi na aliexpresu ali kje drugje, tudi na mimovrste so imeli
in za razpakiranje uporabljam total commander aplikacijo. Naložim si vedno še aurora play store trenutna verzija 4.1.1 in potem imam mir ker vse posodobitve dobim v aurori.


Vse prenesel preko downloader app in vse je sranje.. Ni prava verzija. HBO Max mi je uspelo namestiti brez tezav ampak se Fire stick obnaša kot da imam neko češko verzijo gor.. ALexa sploh ne zazna... Meniji v HBO max ne delujejo... KR NEKI tale sranje od fire sticka... Nevem kako je lahko tole boljse od Google chromcast TVja. Sem se res nategnil ker sem to kupil :( Sem bil 100% da vsaj razni HBO max, skyshowtime delajo tako kot mora.. Saj zato je tudi to misljeno da se uporablja

polde66 ::

Meni vse deluje super ok. Preko downloaderja si potegni aurora play store pa si od tam potegni dol aplikacije. Zbriši kar imaš ker to verjetno ni ok in si potegnil za navaden andoid. Verzija je 52.55.0, deluje pa odlično. Fire tv je za neukega uporabnika nočna mora ko pa enkrat poštudiraš kako in kaj je pa zelo solidna zadeva sploh če kupiš za kak prime day za 35 eurov.
Pri inštalaciji aurora stora moraš potrditi par stvari in izbrati anonimus.
polde

todman74 ::

Podnapise vam dober prikazuje? Sem nastavil na največje možne, pa so še kar majhni, vsekakor manjši kot na HBO.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: todman74 ()

Nesta ::

polde66 je izjavil:

Meni vse deluje super ok. Preko downloaderja si potegni aurora play store pa si od tam potegni dol aplikacije. Zbriši kar imaš ker to verjetno ni ok in si potegnil za navaden andoid. Verzija je 52.55.0, deluje pa odlično. Fire tv je za neukega uporabnika nočna mora ko pa enkrat poštudiraš kako in kaj je pa zelo solidna zadeva sploh če kupiš za kak prime day za 35 eurov.
Pri inštalaciji aurora stora moraš potrditi par stvari in izbrati anonimus.


Hvala ti. Bom poskusil

Nesta ::

Nesta je izjavil:

polde66 je izjavil:

Meni vse deluje super ok. Preko downloaderja si potegni aurora play store pa si od tam potegni dol aplikacije. Zbriši kar imaš ker to verjetno ni ok in si potegnil za navaden andoid. Verzija je 52.55.0, deluje pa odlično. Fire tv je za neukega uporabnika nočna mora ko pa enkrat poštudiraš kako in kaj je pa zelo solidna zadeva sploh če kupiš za kak prime day za 35 eurov.
Pri inštalaciji aurora stora moraš potrditi par stvari in izbrati anonimus.


Hvala ti. Bom poskusil



Vse deluje OK. Sem prenesel aplikacije preko Aurora play. Edino SkyShowtime slike je zamaknjena (ko se predvaja film...) ima kdo enake težave?

polde66 ::

Tak problem sem imel zato sem najprej napisal da zadeva ne deluje na fire tv sticku. Ko sem že obupal sem naslednji dan ponovno prenesel aplikacijo iz aurore ter poinštaliral in zadeva je delovala. Poglej verzijo katero imaš in katero imam jaz. Mogoče ga je treba samo fizično ponovno zagnati. Držiš tipko ok na sredini in spodaj play/pavza par sekund skupaj in se stick ponovno zažene. Kako je meni uspelo to da mi dela ok pa ne znam povedat. Sedaj mi pač deluje vse ok. Sprobaj..
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Nikonja ::

polde66 je izjavil:

Kater LG oled pa imaš da imaš vgrajen 5.1 sistem?

Nima oled 5.1 ampak pošilja zvok na AV receiver, in iz Sky apliakcije dobije samo DD 2.0 zvok, iz vseh ostalih Netfix, AppleTV+, Disney, Prime, celo Youtube... pa lepo dobi 5.1

polde66 ::

Moj reciver pokaže zvok iz oleda dddsurround 5.1, dd+ pokaže 2.0. Torej dobi reciver še vedno dd 5.1 zvok. Povezava je pa na Earc. Moj onkio reciver pokaže tako, če imaš recimo yamaho bo tega pokazalo ker pač ima drugačne možnosti. Torej je razlika tudi v reciverjih.
polde

Nesta ::

polde66 je izjavil:

Tak problem sem imel zato sem najprej napisal da zadeva ne deluje na fire tv sticku. Ko sem že obupal sem naslednji dan ponovno prenesel aplikacijo iz aurore ter poinštaliral in zadeva je delovala. Poglej verzijo katero imaš in katero imam jaz. Mogoče ga je treba samo fizično ponovno zagnati. Držiš tipko ok na sredini in spodaj play/pavza par sekund skupaj in se stick ponovno zažene. Kako je meni uspelo to da mi dela ok pa ne znam povedat. Sedaj mi pač deluje vse ok. Sprobaj..


Jaz imam verzijo 1.8.37. Res je potreben samo restart in potem deluje OK ;) Hvala

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nesta ()

virusZz ::

So že kje objavili kdaj bo 4k HDR podprt?
virusZz

Dennis88 ::

Ne.

Pithlit ::

Zna bit da sm mal butasta ampak... Zakaj casting na TV včasih dela čist normalno, včasih pa sam zvok?
Life is as complicated as we make it...

Tody ::

Zato ker so slabo sprogreamiral omejitev. Netflix in disney+ ne pustita castat, samo zvok spustita skozi. Namenima kao da ne bi javno predvajal.

polde66 ::

Android tv box Tox3 (in pa ostali boxi z androidom 11) ne zažene aplikacije. Sem dal gor razne predhodne variante pa ne gre in ne gre. Sem prijazno pisal na Skyshowtime slo pa verjetno niti ne razmejo kaj jim hočem povedat. Mislim da nimajo nobene tehnične ekipe ampak samo varianto za marketing pa vmes kakega ki po standardno napisanih navodilih pomaga usmerjati neuke ljudi. Teh pa verjetno niti ni več, neukih mislim (inštalirajte aplikacijo, ponovno zaženite napravo, izklopite vpn, izklopite modem iz sistema za 30 sec....) jao. sem jim prilepil video v wetransfer, ker je normalno video datoteka prevelika da bi se pošiljala preko gmaila pa tudi to ne znajo, ali pa niti niso prebrali v celoti napisanega. Wetransfer ima tudi to možnost da ti pošlje obvestilo, ko je zadeva prebrana. Vedno sem mi potem zahvalijo za mojo potrpežljivost in so veseli ko mi zadeva deluje.? deluje????. Skratka android 11 skyshowtime odpade.
polde

Nikec3 ::

Imam eno "zabavno" situacijo s SkyShowtime. Trenutno se službeno srednjeročno nahajam v Mehiki. Ko odprem SkyShowtime stran vidim tole:
https://ibb.co/z4sSmcm

Ne pomaga niti VPN na Slovenskem serverju. A obstaja še kaka opcija, da lahko dostopam do SkyShowtime, drugače bom naročnino skenslal.
@WarpedOne o Elonu Musku:
"ST inteligenca serijskemu izdelovalcu "čudežev" očita pomanjkanje inteligence"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Nikec3 ()

predi ::

@Nikec3, si poskusil z browserjem v Private modeu, ko si šel čez VPN? Ali pa z drugim browserjem. Mogoče ti je kaj dal v kak cache.

dragog ::

Po kar detaljnem pregledu vsebine sem našel samo dve stvari z DD 5.1 na mojem Sony TV-ju in sicer Top Gun in zadnje 4 dele serije Yellowstone. Z Xiaomi Mi stickom pa še tega ni.
Ima kdo boljše izkušnje in to s katero napravo?

Robert ::

Na Skyshowtime.com internet strani ne najdem naslova e-pošte da bi jim nekaj pisal, ga ima kdo.......

polde66 ::

help@skyshowtime.com
ali pa pod odpravljanje težave: https://www.skyshowtime.com/si/help/ema...
polde

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: polde66 ()

Robert ::

polde66 je izjavil:

help@skyshowtime.com
ali pa pod odpravljanje težave: https://www.skyshowtime.com/si/help/ema...


Hvala za odgovor, a to vprašaš v angleščini ali slovenščini, predvidevam da v angleščini......

polde66 ::

v slovenščini, sej vidiš da je "si" vmes. Pa kej pametnega ne boš zvedel, ker je pri nas bolj hitri help desk kot pa tehnična ekipa Sem jim poslal video in obrazložitev pa vedno pride nazaj da so veseli ko imam problem rešen. Videa še odprl niso. Tko da mislim, da pomoči v širšem smislu ne boš deležen.
polde

Pithlit ::

Mah, glede na to da je kvaliteta storitve še vedno zelo pod vprašajem (predvajanje se marsikje še kar zatika) pa ažurnost (kar fajn zaostajajo s stvarmi), ponudba vsebine... je še kar hudo, hudo uboga... Konkurenca je kar konkretno naprej od tega kar ponuja SS.

Prime Video je recimo celih 5,99/mesec. Netflix je od 7,99 do 11,99 na mesec. Apple tv+ je 6,99... HBO Max je, recimo, manj kot 5/mesec (4,38... Ako me spomin ne vara). Zaenkrat SS pač nima niti za pol bureka (niti pri treh evrih mesečno, kaj šele za polno ceno). Razen na področju slovenizacije. Sinhronizacije so seveda velik plus za družine z malimi otroki. Podnapisi so povsod slovenski, kar je tudi za marsikoga plus. Za vse ki angleščino razumejo pa nima nekega groznega smisla. Vsakomur, seveda, svoje.

Aja, da ne govorimo o manjku aplikacije na kar nekaj popularnih sistemih (samsung pa playstation, vsaj. hisense se mi zdi tud nima tega).
Life is as complicated as we make it...

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: Pithlit ()

polde66 ::

Meni nikjer ne šteka. Izmeri si hitrost interneta na napravi s katero predvajaš.
polde

dragog ::

Tudi meni nikjer ne šteka, ogledal sem si celoten Yellowstone to je 48 epizod, slika lepa, niti enkrat ni niti malo trznila, pa Top Gun. Ker imam zelo spodoben 5.1 sistem, mi je edini minus zvok.
In kot sem že zastavil vprašanje zgoraj, sem do sedaj našel samo 4 vsebine z DD 5.1 zvokom.

Pithlit ::

polde66 je izjavil:

Meni nikjer ne šteka. Izmeri si hitrost interneta na napravi s katero predvajaš.

Bo 260mbps dovolj?

Ne šteka vse/vedno. Ampak je zajebano ko se odločiš nekaj v miru pogledat in takrat zadeva začne glumit. Nazadnje Death Race 2.

Saj pravim, vsakomur svoje. Jaz bom pa to verjetno skenslala ker je moj user experience pač slab.
Life is as complicated as we make it...

polde66 ::

Meni je za 3 eur čisto ok. Moti me ko kupiš box za 100 eur, kao najboljši v srednjem razredu hud k ... pa to ne dela gor. Matr. Sej HBO ima tudi svoje muhe ob zagonu, ampak vsaj dela. Za pogon teh aplikacij moraš imeti prav android tv napravo.


Ne spoznam se na Prime video. Ali je kaj s podnapisi? Se mi zdi da članstvo v prime za SLO nima neke bonitete. Stvari ti itak ne pošiljajo v slo, pa če še podanpisov ni potem si na istem kot če kupuješ stvari brez članstva. Poštnina je pa ista pomoje ali se pa motim.
polde

mtosev ::

Meni je za 2,99€ čisto okay. Rabim pa si vzeti čas in nekaj celo pogledati.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Pithlit ::

Prime video != amazon prime. Če vzameš amazon prime imaš v ceno sicer vključeno tudi prime video in music. Lahko pa vzameš prime video posebej.

Slo podnapisov je bore malo sicer (najdla sem en dokumentarec s slo podnapisi - nisem pa nekaj hudo iskala). Zlo švoh je njihov anime portfolio, ampak neskončno boljši od SS (kjer anime preprosto ne obstaja). Vsebinska izbira je pa precej, precej bolj obširna. Kolk je vsebinsko kvalitetna je drugo vprašanje - vsake oči imajo svojega malarja.

Ponovno: SS ima velikansko prednost ko je slovenščina deal breaker. Drugače je na vseh področjih lepo zadaj. Imajo pa Star Trek franšizo...
Life is as complicated as we make it...

Nikonja ::

Dokler ne uredijo 4k sliko in 5.1 zvok tam kje spada nima smisla, ker vse to kaj se tam vrti lahko potegnem dol v ta pravi kvaliteti in ne v tem zmazku za balkan.

Dennis88 ::

Po videnem do sedaj, dodajajo zeloooo malo novih filmov.

polde66 ::

Koliko se pa splača vzet Apple tv+. Pa nikjer ne zasledim na koliko naprav lahko inštaliraš in gledaš istočasno.
polde

Pithlit ::

polde66 je izjavil:

Koliko se pa splača vzet Apple tv+. Pa nikjer ne zasledim na koliko naprav lahko inštaliraš in gledaš istočasno.

Internet pravi da 6 streamov hkrati.
Life is as complicated as we make it...

polde66 ::

Če pa internet tako pravi bo pa en mesec probe (čeprav pravi tudi 7 dni gratis) Trenutno mi ravno toliko ostaja skritega fonda.
polde

predi ::

dragog je izjavil:

Po kar detaljnem pregledu vsebine sem našel samo dve stvari z DD 5.1 na mojem Sony TV-ju in sicer Top Gun in zadnje 4 dele serije Yellowstone. Z Xiaomi Mi stickom pa še tega ni.
Ima kdo boljše izkušnje in to s katero napravo?
Pri meni je vsak film, mi ga probam, v Dolby Digital Plus LtRt formatu. Edge na PC preko Sony STRDN840 AVRja. AVR izpiše tudi PLII. Zvok prihaja iz vseh zvočnikov v 5.1 sistemu, razen iz wooferja, ker imam izklopljenega. Probal sem Bourne Identity, American beauty, Indiana Jones, Mavericka, Apollo 13, ... Bi rekel, da bo povsod enako. Pri HBO Max in Netflixu je izpis drugačen.

Cveto ::

Apple TV sem ravnokar odjavil, ker mi je zmanjkalo vsebin. Veliko je nekih woke, ženskih in podovnih zadev, tisto pač ne bom gledal. Je pa tudi par zadev, ki so res vredne ogleda, tudi tehnično je zelo na nivoju, sploh tisto, kar je bilo snemano prav za apple tv (Foundation, Invasion, Echo 3, For all mankind). Tako da za par mesecev je, da se pogledajo zadeve, takega dotoka novih, kot pri katerem večjem ponudniku pa ni.

Sky Showtime-a so bili pa doma zelo veseli, sploh otroci vse Nickleodeon zadev, pa žena oni svojih. Ni pa neke "premium" ponudbe, nekaj kjer bi res rekel "uauu".

Wolfie ::

Wolfie je izjavil:

Za 3 EUR ni slabo, čeprav ni prav veliko vsebine. Se mi zdi, da igrajo predvsem na potencial široke ponudbe, ki bi znala zadovoljiti vsakogar (Paramount, Peacock, Showtime, Sky, Universal). Vsaj jaz sem bil na začetku navdušen nad vso to izbiro oz. sem še (zaenkrat). Upam, da potem, ko bo konec 50 % off, da malo pojačajo ponudbo.


P.S.

A je kdo opazil, da so akcijo 50% off malo premaknili? Na začetku se mi zdi, da je bila do okrog 27. januarja, sedaj je že 8. februar. Premalo naročnikov?!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Wolfie ()

Aramis ::

Pithlit je izjavil:

polde66 je izjavil:

Meni nikjer ne šteka. Izmeri si hitrost interneta na napravi s katero predvajaš.

Bo 260mbps dovolj?

Ne šteka vse/vedno. Ampak je zajebano ko se odločiš nekaj v miru pogledat in takrat zadeva začne glumit. Nazadnje Death Race 2.

Saj pravim, vsakomur svoje. Jaz bom pa to verjetno skenslala ker je moj user experience pač slab.


Na čem pa gledaš?

Meni na shieldu niti 1x ni nič trznilo. Na minixu pa ne morem gledat, tako šteka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Aramis ()

Tiger ::

polde66 je izjavil:

Koliko se pa splača vzet Apple tv+.

Morda se splača za en mesec, ker je vsebine res bolj malo: seznam filmov, seznam serij.

dragog ::

predi je izjavil:

dragog je izjavil:

Po kar detaljnem pregledu vsebine sem našel samo dve stvari z DD 5.1 na mojem Sony TV-ju in sicer Top Gun in zadnje 4 dele serije Yellowstone. Z Xiaomi Mi stickom pa še tega ni.
Ima kdo boljše izkušnje in to s katero napravo?
Pri meni je vsak film, mi ga probam, v Dolby Digital Plus LtRt formatu. Edge na PC preko Sony STRDN840 AVRja. AVR izpiše tudi PLII. Zvok prihaja iz vseh zvočnikov v 5.1 sistemu, razen iz wooferja, ker imam izklopljenega. Probal sem Bourne Identity, American beauty, Indiana Jones, Mavericka, Apollo 13, ... Bi rekel, da bo povsod enako. Pri HBO Max in Netflixu je izpis drugačen.


Sem preizkusil naštete filme in v DD 5.1 sta tudi zadnji Indiana Jones in American beauty. Očitno jih je še več. LtRt je pa nekaj drugega, ni centra, surround pa je mono. Seveda pa lahko z ProLogic-om dobiš zvok na vse zvočnike, samo to ni to.

polde66 ::

Tiger je izjavil:

polde66 je izjavil:

Koliko se pa splača vzet Apple tv+.

Morda se splača za en mesec, ker je vsebine res bolj malo: seznam filmov, seznam serij.

Verjetno bo to res samo za en mesec.
polde

Dennis88 ::

polde66 je izjavil:

Koliko se pa splača vzet Apple tv+. Pa nikjer ne zasledim na koliko naprav lahko inštaliraš in gledaš istočasno.


Če gledaš samo filme je 7 dni dovolj za videt kar je zanimivo. Dobiš pa večkrat kode za free. Sedaj sem mel 2 meseca free, sam kaj ko so v tem času dodali 1 pogojno zanimiv film.

predi ::

dragog je izjavil:

predi je izjavil:

dragog je izjavil:

Po kar detaljnem pregledu vsebine sem našel samo dve stvari z DD 5.1 na mojem Sony TV-ju in sicer Top Gun in zadnje 4 dele serije Yellowstone. Z Xiaomi Mi stickom pa še tega ni.
Ima kdo boljše izkušnje in to s katero napravo?
Pri meni je vsak film, mi ga probam, v Dolby Digital Plus LtRt formatu. Edge na PC preko Sony STRDN840 AVRja. AVR izpiše tudi PLII. Zvok prihaja iz vseh zvočnikov v 5.1 sistemu, razen iz wooferja, ker imam izklopljenega. Probal sem Bourne Identity, American beauty, Indiana Jones, Mavericka, Apollo 13, ... Bi rekel, da bo povsod enako. Pri HBO Max in Netflixu je izpis drugačen.


Sem preizkusil naštete filme in v DD 5.1 sta tudi zadnji Indiana Jones in American beauty. Očitno jih je še več. LtRt je pa nekaj drugega, ni centra, surround pa je mono. Seveda pa lahko z ProLogic-om dobiš zvok na vse zvočnike, samo to ni to.
LtRt je kompromis med stereo in prostorskim zvokom (deluje, če imaš stereo ali 5.1 zvočniški sistem). Tako namreč pravijo nekateri viri na spletu, pa še moja dejanska izkušnja je podobna. Ne gre pa za diskretnih šest kanalov. Vprašanje je, zakaj se moj AVR odloči za tole, če source omogoča več? Setup je enak kot pri HBO Max in Netflixu, kjer dobim to, kar želiš ti.

Apple ::

Po enem dnevu naročnine sledi preklic naročnine.

1. ker nisem potrdil email naslova v cca 24h, sem imel višjo mesečno ceno - namesto 2,99 EUR sem imel 5,99 EUR. Skreiral sem si novega userja z drugim email naslovom - tu sem imel 2,99 EUR/mesec.

2. Stari film/serije... "Novih" je za vzorec.

3. Prvi in edini film, ki sem ga gledal, je imel težave s podnapisi. Velikokrat se je prvi del stavka izgubil - prikazali so podnapise samo za nadaljevanje prvega dela stavka... moteče.
LP, Apple

dragog ::

Po enem mesecu preizkusa, sledi podaljšanje naročnine.
Imam še HBO Max, Pickbox, Netflix, vse to že kar nekaj let, občasno vzamem za en mesec Apple TV, preizkusil sem tudi Prime TV.
Vsebina SkyShowTime mi ni popolnoma nič slabša od vseh ostalih, morda celo boljša.
Preden sem naročil, sem malo pogledal po forumih in skoraj nisem našel kakega pozitivnega mnenja, vsem nekaj šteka, meče ven, slika kriminalna, skratka poden.
Torej meni po pregledanih cca 60 vsebinah ni niti enkrat niti za malenkost zaštekalo, slika v pregledanem zelo spodobna, povsod slovenski podnapisi, torej edini res velik minus je zvok, ki pa ni toliko pomemben pri vsebinah, ki sem jih do sedaj gledal: Yellowstone, 1883, 1923, zanimivo pa da imajo zadnje trije deli Yellowstone DD 5.1.
Imam pa problem z Pickboxom, ki ga meče ven, podnapisi so v zaostanku ali malo manjkajo.Nimam pa Pickbox preko operaterja, ga pa imam zaradi britanskih in skandinavskih kriminalnih serij.
Torej moje skromno mnenje je, da če bi imel SkyShowtime DD 5.1 zvok, bi bil zame prva izbira.
Se pa ne ukvarjam z vlečenjem filmov iz interneta.

Magic1 ::

Vsebina je zelo meh, ga imam en teden pa nisem še nič gledal v celoti. Večinoma stare stvari, kar sem pa že vse videl kar je kvalitetnega. Otroci gledajo občasno. Aplikacija je počasna v primerjavi s ostalimi. Imaš Mavericka gor, je vredno 3€. Dvomim da bom podaljšal.
Magic

dragog ::

Dreamworks, Paramount, Universal, se strinjam, da so stari filmi, ampak kvalitetni.
Naj mi torej nekdo svetuje, kje je boljša izbira dobrih filmov, ne novih, dobrih. Na Sky-ju je cca 20 filmov z letnico 2022, pa teh ne bom komentiral. ne poznam.
Na Netflixu jih je ogromno, še nisem zasledil kakšnega vrednega ogleda.
Torej svetujte mi, jaz sem svetoval vam.
Mimogrede, gledam na Sony TV 85 col.
1
2
3 4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

A1 Xplore TV (strani: 1 2 3 418 19 20 21 )

Oddelek: Omrežja in internet
1034179136 (3066) mag3
»

Hisense TV in vidaa OS (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
626882 (1011) fruc900
»

Partis dokončno umrl (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
20738374 (1714) donvito
»

HBO Max (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21131750 (3415) Pithlit
»

Kje kupiti filme

Oddelek: Loža
5876 (687) Horas

Več podobnih tem