» »

Luka Mesec - od Metelkove do varovane osebe

Luka Mesec - od Metelkove do varovane osebe

1 2
3
4 5

Utk ::

Poglej, cry me a river, si pac zabit fevdalec na nivoju srednjega veka. Mesec se bo ukvarjal tocno z delovsko participacijo, zakon je ze spisan, da ne bos potem jokal, da te ni nihce obvestil

Zabit si ti, če misliš da je kdo proti delitvi dobička. No, karkoli misliš si zabit. Drugo pa je, kako bo ta delitev obdavčena.

Zimonem ::

Teh ni. Ker delavci ne vodijo podjetja, niso krivi za nesposobno vodstvo.

Sozde in tozde smo dali že čez. Zabit socialkar , ki je ravno zlezel iz plenic pa kar nabija bi tri krasne.

Samael ::

Utk je izjavil:

Namesto da bi še božičnico sprostili do konca, bi nekaj komplicirali. Z regresom in božičnico lahko ljudje dobijo ven recmo 4 jurje, samo neumne firme tega ne izkoristijo in raje plačujejo večje bruto plače z vsemi prispevki.

Saj vemo, kako to gre. Če bi firme to "izkoristile" bi pa vi isti tule tulili, kako želite, da imate črno na belem večje bruto plače, ne pa pozneje neke dodatke, bla bla...
Neuravnotežene jamrače, ki imajo na glavi konjske plašice in bodo a priori proti nečem je praktično nemogoče zadovoljiti.
Samael != Samuel

nirburu ::

Mesec je v enem intervjuju povedal, da je imel fucked up razred.
Zakaj pogosto taki končajo kot levičarji?

Ljudje z deviacijami pogosto končajo na levi strani. Zgleda, da je to zatočišče bolanih.

Samael ::

@nirburu, glede na vse oslarije, ki jih te dni sproduciraš, vse te teorije zarot, pa da ne omenjam tvojega smešnega tuljenja o satanistih in podobno (a sploh še razmišljaš s svojimi lastnimi možgani?), se mi zdi iskreno, da je tisti, ki nima vse počiščeno pod pokrovom, ti.
Samo preberi kdaj za seboj kakšno oslarijo, pa premisli, če je to odraz zrelega, zdravega duha. Poskušam si predstavljati, kako nekdo, kot si ti, funkcionira v življenju izven interneta, ampak glede na to, kaj vse deliš tu z nami, moraš biti kot človek precej fucked up.
To ne pišem, ker bi te želel užaliti, pa tudi dvomim, da zmoreš toliko samorefleksije, uvida v svojo lastno situacijo, al ajde ... nekdo ti bo to slej ko prej omenil.
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Samael ()

Utk ::

Samael je izjavil:

Utk je izjavil:

Namesto da bi še božičnico sprostili do konca, bi nekaj komplicirali. Z regresom in božičnico lahko ljudje dobijo ven recmo 4 jurje, samo neumne firme tega ne izkoristijo in raje plačujejo večje bruto plače z vsemi prispevki.

Saj vemo, kako to gre. Če bi firme to "izkoristile" bi pa vi isti tule tulili, kako želite, da imate črno na belem večje bruto plače, ne pa pozneje neke dodatke, bla bla...
Neuravnotežene jamrače, ki imajo na glavi konjske plašice in bodo a priori proti nečem je praktično nemogoče zadovoljiti.

Ne, ni to, ampak tudi mi vemo kako to gre. Levica bi delila dobiček, ampak obdavčen...raje imam neobdavčeno prostovoljno kot obdavčeno obvezno.

sds ::

Zimonem je izjavil:

Teh ni. Ker delavci ne vodijo podjetja, niso krivi za nesposobno vodstvo.

Sozde in tozde smo dali že čez. Zabit socialkar , ki je ravno zlezel iz plenic pa kar nabija bi tri krasne.


No za zacetek, ocitno si preneumen in premalo razgledan, da bi razumel, da TOZD in SOZD nimata nobene veze z delavsko participacijo (spet se en bumbar, ki nekaj na pamet naklada).

Glede socialkarja, obstaja velika verjetnost, da si to ti. A ves, nekaterim ni treba odirati svojih zaposlenih, zato, da sluzimo, ste pa seveda taki, ki ozemate delavce nelojalna konkurenca. :)
I have no mouth, and I must scream

sds ::

Utk je izjavil:


Ne, ni to, ampak tudi mi vemo kako to gre. Levica bi delila dobiček, ampak obdavčen...raje imam neobdavčeno prostovoljno kot obdavčeno obvezno.


Seveda, raje krades drugim davkoplacevalcem iz zepa, kot da bi tudi sam prispeval svoj del. Se en bebcek, ki misli, da zivi v ZDA.

(V razlago, ker vem, da ljudje s tvoji (ne)razmisljanjem ne razumejo nic kar ni na prvo zogo: drzava potrebuje doloceno vsoto denarja za delovanje, ce ti ne placas svojega deleza bojo drugi placali vec)
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Utk ::

Pardon, naj obdavčijo regres in božičnico in vso plačo s 4% kot pri normirancih, pa bom tudi jaz za to, da je vse obdavčeno...

sds ::

Utk je izjavil:

Pardon, naj obdavčijo regres in božičnico in vso plačo s 4% kot pri normirancih, pa bom tudi jaz za to, da je vse obdavčeno...


Nimas ti biti kaj za to ali proti. Ce ti kaj ni vsec, spakiraj kufre in pojdi tja, kjer ti bo kaj bolj vsec. Zivis v druzbi, ne v jungli in si popolnoma prevec nerazgledan, da bi lahko od dalec sanjal, da bos dolocal velikost davkov, kjer ti ze osnoven pojem ni jasen.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Utk ::

sds je izjavil:

Utk je izjavil:

Pardon, naj obdavčijo regres in božičnico in vso plačo s 4% kot pri normirancih, pa bom tudi jaz za to, da je vse obdavčeno...


Nimas ti biti kaj za to ali proti. Ce ti kaj ni vsec, spakiraj kufre in pojdi tja, kjer ti bo kaj bolj vsec. Zivis v druzbi, ne v jungli.

Dokler si ti tu, je to bolj jungla kot družba. Najbrž si malo živčn, ker tvoji Rusi pušijo, a?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

sds ::

Utk je izjavil:

sds je izjavil:

Utk je izjavil:

Pardon, naj obdavčijo regres in božičnico in vso plačo s 4% kot pri normirancih, pa bom tudi jaz za to, da je vse obdavčeno...


Nimas ti biti kaj za to ali proti. Ce ti kaj ni vsec, spakiraj kufre in pojdi tja, kjer ti bo kaj bolj vsec. Zivis v druzbi, ne v jungli.

Dokler si ti tu, je to bolj jungla kot družba.


Whatever. Nerazgledano gobezdalo, ki niti ne ve kaj govori (se manj, da bi mu bile jasne posledice njegovih "predlogov" in misli, da je drzava neka tretja entiteta, ki mu krade iz zepa) me pa res ne gane.
I have no mouth, and I must scream

Utk ::

Iz tvojih prispevkov kar vreje razgledanost, znanje in kultura.

sds ::

Utk je izjavil:

Iz tvojih prispevkov kar vreje razgledanost, znanje in kultura.

Ne, za take kot si ti, nimam nobene kulture. Kaksen morning star bi se prej nasel.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

Utk ::

Živčn zarad Rusov, a? Poznamo te, brez skrbi...

Pat_MaGroin ::

Od kje toliko trolov s par dni starimi racuni?

Miki N ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Od kje toliko trolov s par dni starimi racuni?


Klet je spustila gverilce na prosto. :))

Pat_MaGroin ::

Ne vem zakaj se prerekate za delitev dobička, 99,999 % ljudi tle so ali zaposleni ali pa enosebni s.p./d.o.o. :).

zobnik ::

Desnih poštenih je malo, kolikor jih poznam so večinoma goljufi....levičarji hočejo samo nazaj svoj pošten del....seveda so tadesni skočil v luft, nakradenega ne bodo dajel nazaj.

mn ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Ne vem zakaj se prerekate za delitev dobička, 99,999 % ljudi tle so ali zaposleni ali pa enosebni s.p./d.o.o. :).


Oziroma zaposleni v družbah kjer je letni promet cca vsota plač + mogoče najemnina za poslovne prostore, večino prometa pa to podjetje naredi z eno samo drugo družbo, v kateri je pa management zaposlen ;)

Te stvari so brez veze, ker jih je tako lahko zaobiti.

Bi pa vseeno pridodal, ali se vam res ne zdi, da je to novo ministrstvo, ki so ga ustvarili za Meseca samo način kako Mescu spet ne bo treba nikakršne odgovornosti prevzeti? Tako kot je bila njihova soudeležba v Šarčevi vladi, ko ravno tako niso hoteli prevzeti odgovornosti, in so posledično omogočili Janševo vlado?

Pat_MaGroin ::

Koalicijska pogodba je copy paste idej levice. Stranke, ki jo Golob sploh ne rabi.

TESKAn ::

Samo zanimivo, kako to gre:
- Levica bo samo v opoziciji brez neke odgovornosti!
(Levica sodeluje z Šarčevo vlado, pustimo za trenutek, kako se je končalo)
- Levica ne bo nikoli v koaliciji!
(Levica gre v koalicijo)
- Levica ne bo nikoli imela ministrstva!
(Levica ima ministre)
- Levica ne bo nikoli imela pomembnega ministrstva z vplivom!
(???)

Pa da vidimo, kako bo šlo naprej :D.

Pat_MaGroin je izjavil:

Koalicijska pogodba je copy paste idej levice. Stranke, ki jo Golob sploh ne rabi.

Seveda jo rabi. Če je ne bi imel, bi bil odvisen od SDja. Tako pa lahko 'krmari' vmes.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

Utk ::

Samo zanimivo, kako to gre:
- Levica bo samo v opoziciji brez neke odgovornosti!
(Levica sodeluje z Šarčevo vlado, pustimo za trenutek, kako se je končalo)
- Levica ne bo nikoli v koaliciji!
(Levica gre v koalicijo)
- Levica ne bo nikoli imela ministrstva!
(Levica ima ministre)
- Levica ne bo nikoli imela pomembnega ministrstva z vplivom!
(???)

Violeto so ven vrgli, Kordiša pa postavili v kot, da je Mesec lahko minister za nič, pa še to bomo videli kako se bo zares končalo. Težko temu rečt, da smo se motili...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

mn ::

- Levica bo samo v opoziciji brez neke odgovornosti!
(Levica sodeluje z Šarčevo vlado, pustimo za trenutek, kako se je končalo)
- Levica ne bo nikoli v koaliciji!
(Levica gre v koalicijo)
- Levica ne bo nikoli imela ministrstva!
(Levica ima ministre)
- Levica ne bo nikoli imela pomembnega ministrstva z vplivom!
(???)


Ampak zaenkrat res tako izgleda. So sodelovali s Šarčevo vlado, niso pa vstopili v njo. In tole "Ministerstvo za lepšo prihodnost" dejansko izgleda nekaj brez vsebine, predvsem brez kakih merljivih ciljev.

Skratka "Ti bi da se jebeš a da ti ne uđe" varianta. Lahko me pa prepričaš v nasprotno. Kaj naj bi delali? Zakaj tako povečati število ministrstev?

bbbbbb2015 ::

Zimonem je izjavil:

Teh ni. Ker delavci ne vodijo podjetja, niso krivi za nesposobno vodstvo.

Sozde in tozde smo dali že čez. Zabit socialkar , ki je ravno zlezel iz plenic pa kar nabija bi tri krasne.


Podpišem. V življenju sem bil vse, na praksi, pripravnik, delavec, vodja skupine, direktor, direktor in lastnik. Ni da ni.

Taki, ki so se drli o izkoriščanju so iz šihta spizdili prvi ali pa so spizdili vmes in prišli nazaj kao zdele pa se bomo štempljali.

Moj bivši sosed je šel med socialkarje, obdeloval je vrt in pyzdil, kako so ga vsi izkoriščali. No, niti vrta ni obdelal, lopato je že vzel v roke, nakar se je zagovoril s sosedo (ravno tako na sociali), kako je svet izkoriščevalski. Na vrtu je potem delala njegova žena.

In taki bi solili pamet. Uni Mesečar bo pogorel do daske. Zdaj še malo prbija, realnost si bo že vzela čas in prišla do njega. To bo pa tak fail, da bo vse letelo v franže.

nejclp ::

Pizda, daleč smo doteral, da se folku zdijo solidarnost, stanovanja za mlade in dostojna starost samo en tak dober štos.

Utk ::

nejclp je izjavil:

Pizda, daleč smo doteral, da se folku zdijo solidarnost, stanovanja za mlade in dostojna starost samo en tak dober štos.

Zahvali se Levici za to. Oni se iz tega norčujejo, nihče drug.

mn ::

nejclp je izjavil:

Pizda, daleč smo doteral, da se folku zdijo solidarnost, stanovanja za mlade in dostojna starost samo en tak dober štos.


Ne, nikomur se ne zdi to "dober štos", samo če hočemo deliti moramo najprej ustvariti. In od Levice nisem nikdar slišal kak dober načrt kako ustvarjati, samo kako deliti.

Kaj je slabo:

Podjetja bomo podržavili in jih spremenili v zadruge in razdelili delavcem.

Kaj bi bilo dobro:

Olajšali bomo postopke in pripravili izobraževanja, da se bodo delavci (lokalne skupnosti) lažje organizirali kot zadruge.

Samo kot hiter primer recimo, kako po mojem mnenju dobro stvar pokvarijo s svojo pretrdo retoriko.

----------

Pa še dodam:

Daj mi razloži kako bo več novih stanovanj zgrajenih:

1) Da porabiš denar za gradnjo stanovanj.
2) Da porabiš denar za novo ministrstvo za katerega nihče ne ve kaj naj bi sploh delalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mn ()

Utk ::

Olajšali bomo postopke in pripravili izobraževanja, da se bodo delavci (lokalne skupnosti) lažje organizirali kot zadruge.

Ja, za to rabiš pa nizke davke, enostavne postopke itd., tega pa ne moreš imet, če moraš upravičit 20 zaposlenih na agencijah za razvoj in bla bla v vsaki občini. Eno z drugim ne gre.
Levičarji se problema pač lotevajo z napačne strani.

mn ::

Utk je izjavil:

Olajšali bomo postopke in pripravili izobraževanja, da se bodo delavci (lokalne skupnosti) lažje organizirali kot zadruge.

Ja, za to rabiš pa nizke davke, enostavne postopke itd., tega pa ne moreš imet, če moraš upravičit 20 zaposlenih na agencijah za razvoj in bla bla v vsaki občini. Eno z drugim ne gre.
Levičarji se problema pač lotevajo z napačne strani.


Po moje nizki davki niti niso nujno potrebni, za postopke je pa po moje bolj pomembno da se točno ve kaj potrebuješ in kako izpeljat neko stvar in koliko časa bo trajalo.

Recimo jaz sem pred leti izpeljal legalizacijo neskladnega objekta po enostavnejšem postopku. Trajalo je leto in pol od trenutka ko je geometer izmeril objekt. Cel kup klicev najprej, kaj sploh potrebujem, da projekt izpeljem. Potem iskanje projektantov (teoretično jih za enostavnejši postopek nisem potreboval) kjer je tudi vsak malo drugače povedal. Cel kup čakanja in premaknilo se je šele ko sem začel klicarit na upravno enoto.

IMHO katastrofa.

Z davki se financirajo javne službe, ki jih vsi uporabljamo in jih potrebujemo. Ampak hočemo učinkovite službe! Ne pa da ne prideš do osebnega zdravnika ker jih ni. Zob na zavarovanje, ki ga plačujem sploh ne moreš urejat. Ko prideš na vrsto za kak bolj zahteven poseg je zob itak samo še za izpulit. Karkoli potrebuješ za urejanje dovoljenj spet traja celo večnost.

Pol se pa vprašaš zakaj plačujemo davke?

FrRoSt ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Od kje toliko trolov s par dni starimi racuni?


:)):)):))

Menda so rusi uporabili živčni plin!? :))

Pat_MaGroin je izjavil:

Koalicijska pogodba je copy paste idej levice. Stranke, ki jo Golob sploh ne rabi.


:)):)):))

Očitno se je odločil, da bo od njih plonkal!?? :)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FrRoSt ()

kopriva60918 ::

TESKAn je izjavil:

Samo zanimivo, kako to gre:
- Levica bo samo v opoziciji brez neke odgovornosti!
(Levica sodeluje z Šarčevo vlado, pustimo za trenutek, kako se je končalo)
- Levica ne bo nikoli v koaliciji!
(Levica gre v koalicijo)
- Levica ne bo nikoli imela ministrstva!
(Levica ima ministre)
- Levica ne bo nikoli imela pomembnega ministrstva z vplivom!
(???)


Največji problem je v tem, da je Levica popolnoma neresna stranka nesposobnežev, ki ne upa prevzeti odgovornosti, hkrati pa vlečejo niti te vlade in so v ozadju dejansko glavni, to nas domoljube zelo skrbi.

sds ::

kopriva60918 je izjavil:

to nas domoljube zelo skrbi.


Domoljube je rekel :)) :)) :)) :)) A to po vzoru ww2? Floskule govoris, delas pa stalo? :))

Pat_MaGroin je izjavil:

Od kje toliko trolov s par dni starimi racuni?


To sem pa ze odgovoril :)

sds je izjavil:

Anonimnost pred SDS (in ostalimi) psihopati, ki te sicer zalezujejo po slo-techu in poizkusajo z ad-hominemi sabotirati njim neprijetna mnenja. Recimo eden takih zelo tipicnih primerov je gledanje datuma registracije, namesto, da bi doticni mentalni invalid razmislil kaj sem povedal. :)
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

ginekk ::

kopriva60918 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Samo zanimivo, kako to gre:
- Levica bo samo v opoziciji brez neke odgovornosti!
(Levica sodeluje z Šarčevo vlado, pustimo za trenutek, kako se je končalo)
- Levica ne bo nikoli v koaliciji!
(Levica gre v koalicijo)
- Levica ne bo nikoli imela ministrstva!
(Levica ima ministre)
- Levica ne bo nikoli imela pomembnega ministrstva z vplivom!
(???)


Največji problem je v tem, da je Levica popolnoma neresna stranka nesposobnežev, ki ne upa prevzeti odgovornosti, hkrati pa vlečejo niti te vlade in so v ozadju dejansko glavni, to nas domoljube zelo skrbi.


Haha. No saj so se zdaj opogumili in šli v vlado, prevzeli odločevalske pozicije. Da pa so neresna stranka in jim uspe tri zaporedne volitve prit v parlament, ter da hkrati tako nesposobni vlečejo niti iz ozadja, jim tudi lahko čestitaš za tak neverjeten krompir a ne? Kakor se radi v ljudske modrosti zatekate domoljubi, kmečka pamet, neumen kmet ima debel krompir.

perci ::

TESKAn je izjavil:

Varovani in s svojim šoferjem niso vsi - več tu. Zakaj pa mislite, da Karlu ni bilo za bit okoljski minister? Ni šoferja.

Šoferja ima vsak minister. Pa še kdo drug.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: perci ()

bbbbbb2015 ::

kopriva60918 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Samo zanimivo, kako to gre:
- Levica bo samo v opoziciji brez neke odgovornosti!
(Levica sodeluje z Šarčevo vlado, pustimo za trenutek, kako se je končalo)
- Levica ne bo nikoli v koaliciji!
(Levica gre v koalicijo)
- Levica ne bo nikoli imela ministrstva!
(Levica ima ministre)
- Levica ne bo nikoli imela pomembnega ministrstva z vplivom!
(???)


Največji problem je v tem, da je Levica popolnoma neresna stranka nesposobnežev, ki ne upa prevzeti odgovornosti, hkrati pa vlečejo niti te vlade in so v ozadju dejansko glavni, to nas domoljube zelo skrbi.


Jaz sem Konkretno liberalec, pa me ta levica sploh ne skrbi. Vladati moraš znati, imeti moraš razgledanost, znati moraš skovati elemente širše družbene pogodbe. Levica to ne zna.
Mesečar bo tam bluzil na Ministrstvu za lepšo prihodnost in vrtanje po nosu

To se bodo sesuli kot hiška iz kart. Strici jih bodo skušali kontrolirati, da se takoj ne pobijejo med sabo, samo sem gleal uno biondo golobovo, kakšna je to maščevalnost.

Tako da ne verjamem,da bo kaj iz teh ljudi.

matobeli ::

Sam da ne bo odstopil preden ne zaprejo bande janševe :))

pirat ::

zobnik je izjavil:

Desnih poštenih je malo, kolikor jih poznam so večinoma goljufi....levičarji hočejo samo nazaj svoj pošten del....seveda so tadesni skočil v luft, nakradenega ne bodo dajel nazaj.

Levica ne ustvarja, levica le prerazdeljuje. Ker ne ustvarja, v resnici njen ‘pošteni’ del ne obstaja.
P.S. Vaši stari starši sedaj kaj bolje spijo, ko vedo da nad njihovo prihodnostjo in solidarnostjo, ki je bodo na stara leta deležni, bedi Luka osebno?

kopriva60918 ::

Moja babica je začela v plenice lulat in kakat, ko je videla, da Gospod Janša ne bo več vodil države! Jaz pa tudi za nekaj dni po volitvah.

Socrates ::

Ministrstvo za solidarno prihodnost. Še sreča, da niso ustanovili še ministrstva za resnico.

Gradnjo 20.000 stanovanj bomo mastno plačali vsi. To pomeni, da bo moral vsak delovno aktivni državljan plača nekje 5.000 EUR od svojega denarja. Nato bodo gradbinci pobrali dobičke, birokrati mastne plače, politiki provizije. Na koncu pa bodo v teh stanovanjih živeli priseljenci, migranti in azilanti.

Prvih deset imen na prednostni listi MOL, za dodelitev neprofitnega stanovanja:
1. Muratović-Grabeljšek Maja
2. Kapić Senad
3. Hoxha Leonora
4. Dizdarević Naila
5. Malaj Avdullah
6. Halilović Melva
7. Belcijan Inna
8. Vasić Branka
9. Čaušević Jasmina
10. Mrkun Sandra

Prodati nam skušajo pravljico o delovnih in pridnih priseljencih, realnost pa je seveda popolnoma drugačna. Slovenci garajo, da plačujejo lagodno življenje tujcem. Balkanci vozijo Mečke in Bemfle, Slovenčki pa za njih kolesarijo pred parlamentom. Slovenčki ste pač hlapci in prav je, da vas izkoriščajo dominanti Balkanci. Tudi v diskačih vas popolnoma dominirajo. Vemo, da žensko zvečer domov odpelje mačo Balkanec v Mečki, ne pa pripognjen hlapček Slovenček na kolesu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Socrates ()

bbbbbb2015 ::

Socrates je izjavil:

Balkanci vozijo Mečke in Bemfle, Slovenčki pa za njih kolesarijo pred parlamentom.


Mojster, ajde oladi. BMWje vozimo mi, s slovensko davčno od rojstva, pa ne take 10+ let stare, kjer je vsaka guma druge firme. Moj BMW ima gume by the book, Pirelli Cinturato, asimetrična, BMW zvezdica, run-flat hitrostni razred Y. Komplet gum, s platišči in senzorji stane tvojo letno plačo.

Za Benelux pa seveda drug tak BMW, gume iste, belgijska tablica, da me belgijska davčna ne nadleguje.

Zgodovina sprememb…

njyngs ::

Mene resnično zanima kdo je povprečni volilec Levice in kaj DELA v življenju (če sploh).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: njyngs ()

c3p0 ::

Glede na volitve, predvsem tisti iz LJ po uradih za mešanje megle, RTV zaposleni, gledališčniki, oz. celotna "kulturna" proračunsko zajedalska srenja, drogeraši, socialci... Vsi, ki niso odvisni od rezultatov svojega dela.

njyngs ::

Torej vsi, ki rabijo Ministrstvo za solidarno prihodnost, ker z lastnim delom ne preživijo niti do popoldneva.

ginekk ::

njyngs je izjavil:

Mene resnično zanima kdo je povprečni volilec Levice in kaj DELA v življenju (če sploh).


Valjda da dela, neumnost je trdit da ne dela - ampak razumem to neumnost, pač izhaja iz egoizma (zakaj moram nekaj plačevat za druge in če sem toliko več ustvaril, zakaj moram potem še več plačat za druge)

In nemalo je takih, ki plačujemo top davčne obremenitve na delo.

Jaz stavim da je več brezdelnežev volilo SDS kot pa Levico. Saj to je podobno povsod. V ZDA je imel Trump največ podpore od prikoličarjev.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

njyngs ::

Saj zato sem vprašal, nisem trdil. Če gre res za skupen osebkov iz metelkove in pa javne uprave potem pa "če sploh" niti ni tako daleč od resnice.

bbbbbb2015 ::

njyngs je izjavil:

Mene resnično zanima kdo je povprečni volilec Levice in kaj DELA v življenju (če sploh).


Mene pa to ne zanima. Volim, kot mislim, da je prav. Kot bi rekla una holobova bionda: Sem moški z mnenjem.

Zdaj če se je pa kdo drug javil za delo za ministra, pač glej, se je. Vsaj za "ekonomsko demokracijo" je že bilo in v Jugoslaviji in po svetu ugotovljeno, da ne laufa. In zdaj se je en zafiksani Mesečnik javil, da to znova proba. V redu, jaz osebno se s tem ne strinjam, samo klinc ga gleda. Zadeva bo dizaster, pa kaj naj zdaj jaz? Ti brezdelni zafiksani klinci, socialkarji, metelkovci, kolesarji žvižgači/nežvižgači, to se mora malo prečistit.

To je proces, ne projekt. Zdajle se bo Mesečnik zaletel v armirani betonski zid, potem pa bo pripovedoval zgodbice za male otroke. Meni se to že izhodiščno zdi zguba časa.

Trač cajtungi bodo še nekaj časa pisali, da Mesečnik nosi take superge, kot Meghan Markle. Kot reče una bejba v reklami: "To je to."

Zgodovina sprememb…

Scaramouche3 ::

Socrates je izjavil:

Ministrstvo za solidarno prihodnost. Še sreča, da niso ustanovili še ministrstva za resnico.

Gradnjo 20.000 stanovanj bomo mastno plačali vsi. To pomeni, da bo moral vsak delovno aktivni državljan plača nekje 5.000 EUR od svojega denarja. Nato bodo gradbinci pobrali dobičke, birokrati mastne plače, politiki provizije. Na koncu pa bodo v teh stanovanjih živeli priseljenci, migranti in azilanti.

Prvih deset imen na prednostni listi MOL, za dodelitev neprofitnega stanovanja:
1. Muratović-Grabeljšek Maja
2. Kapić Senad
3. Hoxha Leonora
4. Dizdarević Naila
5. Malaj Avdullah
6. Halilović Melva
7. Belcijan Inna
8. Vasić Branka
9. Čaušević Jasmina
10. Mrkun Sandra

Prodati nam skušajo pravljico o delovnih in pridnih priseljencih, realnost pa je seveda popolnoma drugačna. Slovenci garajo, da plačujejo lagodno življenje tujcem. Balkanci vozijo Mečke in Bemfle, Slovenčki pa za njih kolesarijo pred parlamentom. Slovenčki ste pač hlapci in prav je, da vas izkoriščajo dominanti Balkanci. Tudi v diskačih vas popolnoma dominirajo. Vemo, da žensko zvečer domov odpelje mačo Balkanec v Mečki, ne pa pripognjen hlapček Slovenček na kolesu.


Če že iščeš kdo največ škodi državo, poglej malo k svojim!

https://www.rtvslo.si/slovenija/amerisk...

Po podatkih ameriškega ekonomista in raziskovalca svetovne industrije izogibanja davkom Jamesa S. Henryja so državljani Slovenije v tujino oziroma davčne oaze prenesli med 50 in 75 milijardami evrov.

Zgodovina sprememb…

lynxslo5 ::

Socrates je izjavil:

Ministrstvo za solidarno prihodnost. Še sreča, da niso ustanovili še ministrstva za resnico.

Gradnjo 20.000 stanovanj bomo mastno plačali vsi. To pomeni, da bo moral vsak delovno aktivni državljan plača nekje 5.000 EUR od svojega denarja. Nato bodo gradbinci pobrali dobičke, birokrati mastne plače, politiki provizije. Na koncu pa bodo v teh stanovanjih živeli priseljenci, migranti in azilanti.

Prvih deset imen na prednostni listi MOL, za dodelitev neprofitnega stanovanja:
1. Muratović-Grabeljšek Maja
2. Kapić Senad
3. Hoxha Leonora
4. Dizdarević Naila
5. Malaj Avdullah
6. Halilović Melva
7. Belcijan Inna
8. Vasić Branka
9. Čaušević Jasmina
10. Mrkun Sandra

Prodati nam skušajo pravljico o delovnih in pridnih priseljencih, realnost pa je seveda popolnoma drugačna. Slovenci garajo, da plačujejo lagodno življenje tujcem. Balkanci vozijo Mečke in Bemfle, Slovenčki pa za njih kolesarijo pred parlamentom. Slovenčki ste pač hlapci in prav je, da vas izkoriščajo dominanti Balkanci. Tudi v diskačih vas popolnoma dominirajo. Vemo, da žensko zvečer domov odpelje mačo Balkanec v Mečki, ne pa pripognjen hlapček Slovenček na kolesu.


Če bi imeli normalne medije, bi Mesca že med kampanjo privili in ga vprašali komu bodo potalali teh 20.000 stanovanj. Ali jih bodo talali na enak način kot MOL, kjer ima Slovenec več možnosti, da zadane sedmico na lotu, kot pa da dobi neprofitno stanovanje. Nekateri mladi izobraženi naivno mislijo, da bodo od Mesca dobili neprofitno stanovanje, ker imajo magisterij. Ne, ne bodo dobili nič, ker bo Mesec najprej stanovanja potalal tistim, ki so brezposelni in imajo veliko otrok. To pa niso Slovenci.

Sicer pa mislim, da od teh 20.000 stanovanj, ki jih obljublja Mesec ne bo nič. Prej bo Zimbabve poslal astronavte na Mars, kot pa bo Mesec zgradil 20.000 stanovanj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: lynxslo5 ()

bbbbbb2015 ::

lynxslo5 je izjavil:


Sicer pa mislim, da od teh 20.000 stanovanj, ki jih obljublja Mesec ne bo nič. Prej bo Zimbabve poslal astronavte na Mars, kot pa bo Mesec zgradil 20.000 stanovanj.


Se strinjam. Saj pravim, to se bo zaletel v armiran betonski zid. Sicer pa je tudi SD obljubljal domove za ostarele, opeko na opeko niso dali, študij miljavžent.
Pač tako je, prepucat bo treba ta šrot. Zdaj ima priložnost, da pokaže, kako se stvari streže.

Razen novih superg, mislim da ne bo imel kaj pokazati.
1 2
3
4 5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40237246 (23490) Nesta
»

Boscarol, obdavčitev bogatih in Levica (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Problemi človeštva
72877280 (31206) user4683

Več podobnih tem