» »

Luka Mesec - od Metelkove do varovane osebe

Luka Mesec - od Metelkove do varovane osebe

1 2 3
4
5

ginekk ::

Socrates je izjavil:

Na koncu pa bodo v teh stanovanjih živeli priseljenci, migranti in azilanti.

Prvih deset imen na prednostni listi MOL, za dodelitev neprofitnega stanovanja:
1. Muratović-Grabeljšek Maja
2. Kapić Senad
3. Hoxha Leonora
4. Dizdarević Naila
5. Malaj Avdullah
6. Halilović Melva
7. Belcijan Inna
8. Vasić Branka
9. Čaušević Jasmina
10. Mrkun Sandra

Prodati nam skušajo pravljico o delovnih in pridnih priseljencih, realnost pa je seveda popolnoma drugačna. Slovenci garajo, da plačujejo lagodno življenje tujcem. Balkanci vozijo Mečke in Bemfle, Slovenčki pa za njih kolesarijo pred parlamentom. Slovenčki ste pač hlapci in prav je, da vas izkoriščajo dominanti Balkanci. Tudi v diskačih vas popolnoma dominirajo. Vemo, da žensko zvečer domov odpelje mačo Balkanec v Mečki, ne pa pripognjen hlapček Slovenček na kolesu.


A ti se nimaš za Slovenca, ko govoriš o Slovenčkih v drugi in tretji osebi?
Precej ksenofobno plus še incelovsko zveni tvoj komentar. Če rabiš junfr izgubit, odpri namensko temo, vedno se javi kdo za pomoč.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ginekk ()

dexterboy ::

LeQuack je izjavil:

Očitno ima Mesec kakšne dokaze o nečednih poslih, ki jih drži nad ostalimi.

Swinger Partys takoj za mejo? Ali pa kopije profilov iz Spicy Matchov? :))
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Scaramouche3 ::



A ti se nimaš za Slovenca, ko govoriš o Slovenčkih v drugi in tretji osebi?


Mi ki smo na ić smo od takih kot ti dobili porcije, sploh ko smo odraščali v 90ih z javnimi ksenofobijami in izpadi učiteljev in učencev,z izbrisi,tako da ne ti men o tem ker očitno te ne moti dati manjšinske pravice Italijanom,Madžarom in Romom, medtem smo pa mi med dvema ognjema!
Če bi rekel v tvoji prisotnosti da sem Slovenec bi mi rekel, kako? A s tem priimkom?
Če pa rečem da sem iz katere kol exyu prvine, pa tako kot zdaj, a nočeš integracijo v Slovenca, torej CATCH 22.

Zgodovina sprememb…

FrRoSt ::

lynxslo5 je izjavil:

Socrates je izjavil:

Ministrstvo za solidarno prihodnost. Še sreča, da niso ustanovili še ministrstva za resnico.

Gradnjo 20.000 stanovanj bomo mastno plačali vsi. To pomeni, da bo moral vsak delovno aktivni državljan plača nekje 5.000 EUR od svojega denarja. Nato bodo gradbinci pobrali dobičke, birokrati mastne plače, politiki provizije. Na koncu pa bodo v teh stanovanjih živeli priseljenci, migranti in azilanti.

Prvih deset imen na prednostni listi MOL, za dodelitev neprofitnega stanovanja:
1. Muratović-Grabeljšek Maja
2. Kapić Senad
3. Hoxha Leonora
4. Dizdarević Naila
5. Malaj Avdullah
6. Halilović Melva
7. Belcijan Inna
8. Vasić Branka
9. Čaušević Jasmina
10. Mrkun Sandra

Prodati nam skušajo pravljico o delovnih in pridnih priseljencih, realnost pa je seveda popolnoma drugačna. Slovenci garajo, da plačujejo lagodno življenje tujcem. Balkanci vozijo Mečke in Bemfle, Slovenčki pa za njih kolesarijo pred parlamentom. Slovenčki ste pač hlapci in prav je, da vas izkoriščajo dominanti Balkanci. Tudi v diskačih vas popolnoma dominirajo. Vemo, da žensko zvečer domov odpelje mačo Balkanec v Mečki, ne pa pripognjen hlapček Slovenček na kolesu.


Če bi imeli normalne medije, bi Mesca že med kampanjo privili in ga vprašali komu bodo potalali teh 20.000 stanovanj. Ali jih bodo talali na enak način kot MOL, kjer ima Slovenec več možnosti, da zadane sedmico na lotu, kot pa da dobi neprofitno stanovanje. Nekateri mladi izobraženi naivno mislijo, da bodo od Mesca dobili neprofitno stanovanje, ker imajo magisterij. Ne, ne bodo dobili nič, ker bo Mesec najprej stanovanja potalal tistim, ki so brezposelni in imajo veliko otrok. To pa niso Slovenci.

Sicer pa mislim, da od teh 20.000 stanovanj, ki jih obljublja Mesec ne bo nič. Prej bo Zimbabve poslal astronavte na Mars, kot pa bo Mesec zgradil 20.000 stanovanj.


:)):)):)):)):)):)):)):))

Kakšne pokate tukaj!?? :))

Drugače pa: delalo se bo (menda) manj, davki bodo višji, stvari bodo dražje, ..... življenje bo pa VELIKO boljše!! :))

Če še kdo ne vidi SLONA v sobi, naj se (NUJNO) čim prej javi pri zdravniku, da ga vpiše na čakalno vrsto!! ;)

:)):)):))
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

sds ::

bbbbbb2015 je izjavil:

kopriva60918 je izjavil:

TESKAn je izjavil:

Samo zanimivo, kako to gre:
- Levica bo samo v opoziciji brez neke odgovornosti!
(Levica sodeluje z Šarčevo vlado, pustimo za trenutek, kako se je končalo)
- Levica ne bo nikoli v koaliciji!
(Levica gre v koalicijo)
- Levica ne bo nikoli imela ministrstva!
(Levica ima ministre)
- Levica ne bo nikoli imela pomembnega ministrstva z vplivom!
(???)


Največji problem je v tem, da je Levica popolnoma neresna stranka nesposobnežev, ki ne upa prevzeti odgovornosti, hkrati pa vlečejo niti te vlade in so v ozadju dejansko glavni, to nas domoljube zelo skrbi.


Jaz sem Konkretno liberalec, pa me ta levica sploh ne skrbi. Vladati moraš znati, imeti moraš razgledanost, znati moraš skovati elemente širše družbene pogodbe. Levica to ne zna.
Mesečar bo tam bluzil na Ministrstvu za lepšo prihodnost in vrtanje po nosu

To se bodo sesuli kot hiška iz kart. Strici jih bodo skušali kontrolirati, da se takoj ne pobijejo med sabo, samo sem gleal uno biondo golobovo, kakšna je to maščevalnost.

Tako da ne verjamem,da bo kaj iz teh ljudi.


Ne, ti absolutno nisi liberalec, si samo poden egoizma, egoist, ki misli, da je zanj vse dovoljeno, drugi naj placajo tvoje stroske, drugi naj delajo vse, da bo tebi "fino" Skratka se en sramoten poden od cloveka, ki misli, da zivi v Jugoslaviji, v priviligiranih sferah. In preferira vse lastnosti ZDA, hkrati pa naj mu slabosti ZDA pokrijejo drugi. Skratka narcisticna pizda. In tocno take je treba zmetati v fojbe, da bo druzba lahko delovala - najvecja fora pa je - ne bi bilo od tega nobene skode. Ne prispevas v druzbo in jo samo zajedas, zraven pa se pritozujes cez druzbo. Zakaj ne spakiras kufre in gres svoje zajedalstvo prakticirati kam drugam? "Spizdi".

Saj vem, da se ne bos sekiral, ampak si tocno najvecji poden druzbe. Najvecji gnoj, ki bi rad prosperiral na delu drugih. Razni Meseci se lahko skirjejo pred tvojo gnilobo.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: streki ()

bbbbbb2015 ::

sds je izjavil:

Ne, ti absolutno nisi liberalec, si samo poden egoizma, egoist, ki misli, da je zanj vse dovoljeno, drugi naj placajo tvoje stroske, drugi naj delajo vse, da bo tebi "fino" Skratka se en sramoten poden od cloveka, ki misli, da zivi v Jugoslaviji, v priviligiranih sferah. In preferira vse lastnosti ZDA, hkrati pa naj mu slabosti ZDA pokrijejo drugi. Skratka narcisticna pizda. In tocno take je treba zmetati v fojbe, da bo druzba lahko delovala - najvecja fora pa je - ne bi bilo od tega nobene skode. Ne prispevas v druzbo in jo samo zajedas, zraven pa se pritozujes cez druzbo. Zakaj ne spakiras kufre in gres svoje zajedalstvo prakticirati kam drugam? "Spizdi".

Saj vem, da se ne bos sekiral, ampak si tocno najvecji poden druzbe. Najvecji gnoj, ki bi rad prosperiral na delu drugih. Razni Meseci se lahko skirjejo pred tvojo gnilobo.


Ej, drugič preden greš na forum, vzemi tablete. Če si jih pa vzel, vzemi duplo. Najedaš ljudi at random. Pa kar gnoje talaš.

Pat_MaGroin ::

Pa v fojbe bi metal ljudi. Nekam znano se slisi :).

bbbbbb2015 ::

Pat_MaGroin je izjavil:

Pa v fojbe bi metal ljudi. Nekam znano se slisi :).


Jah, to sem pa sploh spregledal. Matr.

dexterboy ::

Socrates je izjavil:

Ministrstvo za solidarno prihodnost. Še sreča, da niso ustanovili še ministrstva za resnico. Gradnjo 20.000 stanovanj bomo mastno plačali vsi. To pomeni, da bo moral vsak delovno aktivni državljan plača nekje 5.000 EUR od svojega denarja. Nato bodo gradbinci pobrali dobičke, birokrati mastne plače, politiki provizije. Na koncu pa bodo v teh stanovanjih živeli priseljenci, migranti in azilanti. Prvih deset imen na prednostni listi MOL, za dodelitev neprofitnega stanovanja:
1. Muratović-Grabeljšek Maja
2. Kapić Senad
3. Hoxha Leonora
4. Dizdarević Naila
5. Malaj Avdullah
6. Halilović Melva
7. Belcijan Inna
8. Vasić Branka
9. Čaušević Jasmina
10. Mrkun Sandra
Prodati .... kolesu.

Če je ta seznam "pravi in verodostojen", potem Republika Slovenija ne obstaja več... ADIJO PAMET ;(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

bbbbbb2015 ::

dexterboy je izjavil:

Socrates je izjavil:

Ministrstvo za solidarno prihodnost. Še sreča, da niso ustanovili še ministrstva za resnico. Gradnjo 20.000 stanovanj bomo mastno plačali vsi. To pomeni, da bo moral vsak delovno aktivni državljan plača nekje 5.000 EUR od svojega denarja. Nato bodo gradbinci pobrali dobičke, birokrati mastne plače, politiki provizije. Na koncu pa bodo v teh stanovanjih živeli priseljenci, migranti in azilanti. Prvih deset imen na prednostni listi MOL, za dodelitev neprofitnega stanovanja:
1. Muratović-Grabeljšek Maja
2. Kapić Senad
3. Hoxha Leonora
4. Dizdarević Naila
5. Malaj Avdullah
6. Halilović Melva
7. Belcijan Inna
8. Vasić Branka
9. Čaušević Jasmina
10. Mrkun Sandra
Prodati .... kolesu.

Če je ta seznam "pravi in verodostojen", potem Republika Slovenija ne obstaja več... ADIJO PAMET ;(


Ta prva na spisku pili krempeljce:
https://www.bizi.si/MAJA-GRABELJSEK-MUR...

Pa koji klinac nima za flet, a?

dexterboy ::

c3p0 je izjavil:

Glede na volitve, predvsem tisti iz LJ po uradih za mešanje megle, RTV zaposleni, gledališčniki, oz. celotna "kulturna" proračunsko zajedalska srenja, drogeraši, socialci... Vsi, ki niso odvisni od rezultatov svojega dela.
Pozabil si dodati še takšne, ki nimajo lastne hrbtenice in se podredijo višjemu takoj, ko se prikaže možnost za toplejšo ritko in cenejšo GSM naročnino in brezplačen Balkan in Pink paket na kabelski televiziji...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

sds ::

bbbbbb2015 je izjavil:

sds je izjavil:

Ne, ti absolutno nisi liberalec, si samo poden egoizma, egoist, ki misli, da je zanj vse dovoljeno, drugi naj placajo tvoje stroske, drugi naj delajo vse, da bo tebi "fino" Skratka se en sramoten poden od cloveka, ki misli, da zivi v Jugoslaviji, v priviligiranih sferah. In preferira vse lastnosti ZDA, hkrati pa naj mu slabosti ZDA pokrijejo drugi. Skratka narcisticna pizda. In tocno take je treba zmetati v fojbe, da bo druzba lahko delovala - najvecja fora pa je - ne bi bilo od tega nobene skode. Ne prispevas v druzbo in jo samo zajedas, zraven pa se pritozujes cez druzbo. Zakaj ne spakiras kufre in gres svoje zajedalstvo prakticirati kam drugam? "Spizdi".

Saj vem, da se ne bos sekiral, ampak si tocno najvecji poden druzbe. Najvecji gnoj, ki bi rad prosperiral na delu drugih. Razni Meseci se lahko skirjejo pred tvojo gnilobo.


Ej, drugič preden greš na forum, vzemi tablete. Če si jih pa vzel, vzemi duplo. Najedaš ljudi at random. Pa kar gnoje talaš.


Ne. Spokaj v drzavo kamor spadas in nehaj siriti svoja fundamentalisticna prepricanja, preprican sem, da bi ISIS cenil tvoj poden. Problem je v tebi, ne v meni. Skodljivec zrel za pesticid. Ja Cyclon B je odgovor na tezave, ki jih ima druzba s tabo in tebi enakimi. Bayer vprasaj, ce ga ima se kaj na zalogi, zdravilo zate, preprican sem, da orgazmiras v zelji imeti Bossova oblacila. Fucking narcisticni nazi.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

nirburu ::

Samael je izjavil:

@nirburu, glede na vse oslarije, ki jih te dni sproduciraš, vse te teorije zarot, pa da ne omenjam tvojega smešnega tuljenja o satanistih in podobno (a sploh še razmišljaš s svojimi lastnimi možgani?), se mi zdi iskreno, da je tisti, ki nima vse počiščeno pod pokrovom, ti.
Samo preberi kdaj za seboj kakšno oslarijo, pa premisli, če je to odraz zrelega, zdravega duha. Poskušam si predstavljati, kako nekdo, kot si ti, funkcionira v življenju izven interneta, ampak glede na to, kaj vse deliš tu z nami, moraš biti kot človek precej fucked up.
To ne pišem, ker bi te želel užaliti, pa tudi dvomim, da zmoreš toliko samorefleksije, uvida v svojo lastno situacijo, al ajde ... nekdo ti bo to slej ko prej omenil.


Skratka, vse kar imaš za dokazati, da govorim oslarije, je tvoje mnenje, da so oslarije?
A si ti tudi 1970+? Mi že deluješ tako.

Si kdaj pomislu, zakaj sem prišel do tega zaključka?
Jaz mojo situacijo redno evaluiram. Ti niti ne veš kaj evaluiranje pomeni. Zato pa ti ni niti najmanj jasno zakaj je Putin takoj drugi dan klical Izraelskega premiera in se mu osebno opravičil, medtem ko se mu pol države seseda.

Daj se ti malo zamisli enkrat toliko.

dexterboy ::

bbbbbb2015 je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Pa v fojbe bi metal ljudi. Nekam znano se slisi :).
Jah, to sem pa sploh spregledal. Matr.

:) :D :))
Se spomnim, ki si pisal okoli nakupa ročne ure zaradi šefinje v Belgijski Banki. Mater, ne samo tebe, še njo v fojbe!
... smeh, solze...

sds je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

sds je izjavil:

Ne, ti ... gnilobo.
Ej, drugič preden greš na forum, vzemi tablete. Če si jih pa vzel, vzemi duplo. Najedaš ljudi at random. Pa kar gnoje talaš.
Ne. Spokaj v drzavo kamor spadas in nehaj siriti svoja fundamentalisticna prepricanja, preprican sem, da bi ISIS cenil tvoj poden. Problem je v tebi, ne v meni. Skodljivec zrel za pesticid. Ja Cyclon B je odgovor na tezave, ki jih ima druzba s tabo in tebi enakimi. Bayer vprasaj, ce ga ima se kaj na zalogi, zdravilo zate, preprican sem, da orgazmiras v zelji imeti Bossova oblacila. Fucking narcisticni nazi.
Lubi, Zalfič Srčece, kaj moram še jaz tebi napisati, da še mene tako žališ. Povej, KAJ? Se ti bom takoj odzval. Rabiš špiko, toplo dekico, Podravka govejo župico, ti manjka svinca, mogoče konjskegadreka na bose noge, da te ne zebe... povej, lubček, naj ti ne bo nerodno, saj veš, kako te imamo radi ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

Zgodovina sprememb…

dexterboy ::

@nirburu;
Zato pa ti ni niti najmanj jasno zakaj je Putin takoj drugi dan klical Izraelskega premiera in se mu osebno opravičil, medtem ko se mu pol države seseda.
U, matr, a veš, da sem čisto pozabil na ta dogodek? Če res veš, zakaj je Putin to naredil, lahko napišeš, prosim, da ne iščem po arhivih neta. Lahka tudi na PM, ne bom delil z drugimi. TNX
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

lynxslo5 ::

Eden najbolj znanih slovenskih poslovnežev Ivo Boscarol svari, da z napovedanim davkom na celotno premoženje vseh državljanov prihaja prikrita nacionalizacija, kar bo udarilo vse Slovence, a se o tem skoraj ne govori.

Predsednik Obrtno-podjetniške zbornice opozarja, da so številni predlagani ukrepi nedopustni ter bodo povzročili beg podjetnikov tujino, zmanjšanje zaposlovanja in proizvodnje. Direktor Bia Separations dr. Aleš Štrancar pa meni, da se bo dejanska politika odvijala v ozadju ...

Ivo Boscarol: Davek na premoženje prinaša prikrito nacionalizacijo in krajo premoženja vseh Slovencev

Oče Pipistrela Ivo Boscarol je opozoril predvsem na dejstvo, da nova koalicija predvideva uvedbo novega davka na celotno premoženje vseh državljanov, ki bo udaril vse Slovence. Informacija o njem je po njegovih besedah tudi v medijih skrita in zapisana med vrsticami, a v praksi "gre za prikrito nacionalizacijo," svari Boscarol.

"Gre za davek, ki se plačuje stalno, vsako leto, pri katerem se bo v osnovo seštelo vse, kar posameznik ima in je zaslužil, nepremičnine, denar na banki, delnice, vrednost podjetij, avte itd. ter se bo poleg že plačanih davkov še enkrat obdavčilo konec leta. To pomeni, da sčasoma celo premoženje izgubite," je za Domovino dejal Boscarol. "Gre za davek, ki ga ima malo držav. Tam, kjer ga imajo, pa pušča prazne hiše, stanovanja... Ko namreč lastniki nimajo denarja za plačilo davka, država na hišo vpiše hipoteko. Sčasoma se ta hipoteka veča, vi ste vedno manjši lastnik te hiše," praktične posledice opisuje Boscarol.

"To je tisto, kar sem jaz že pred leti povedal na nacionalni televiziji in so se mi vsi smejali; Namreč da je velika verjetnost da pri naslednjih volitvah pride Levica v vlado in da če se bo to zgodilo, bo Luka Mesec postal predsednik vlade - in zmotil sem se zelo malo, ker je postal podpredsednik vlade - da se bo zgodila nacionalizacija. In to se sedaj dogaja, da bi dobili dovolj denarja za financiranje svojih obljub in ministrstev za izgubljanje časa. To je kraja premoženja vseh Slovencev in to bo resnično udarilo vse," izpostavlja.

Vse drugo, kot so povečane davčne osnove, dvig minimalne plače ipd. so po njegovih besedah "majhne stvari", ki zadevajo podjetnike in zaradi katerih bodo številna podjetja, predvsem v dejavnostih na meji profitabilnosti, propadla. (Progresivni) davek na premoženje bo na drugi strani "udaril vse, ne glede na to, ali imajo podjetje, hišo, denar ali kaj drugega." Po njegovi oceni bo naraslo število ljudi, ne le podjetnikov, ki bodo v izogib temu davku davčno rezidentstvo iskali v tujini. V tem smislu bodo po njegovi oceni pridobile tudi sosednje države, ki tega davka nima.

bbbbbb2015 ::

dexterboy je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

Pat_MaGroin je izjavil:

Pa v fojbe bi metal ljudi. Nekam znano se slisi :).
Jah, to sem pa sploh spregledal. Matr.

:) :D :))
Se spomnim, ki si pisal okoli nakupa ročne ure zaradi šefinje v Belgijski Banki. Mater, ne samo tebe, še njo v fojbe!


Imaš pa spomin. Neverjetno. Lih mene si si zapomnil, izmed vseh fejkanih, narcisoidnih, fašistoidnih, anti-fašistoidnih in vseh ostalih kobajagi nickov?

D3m ::

Takle imamo na S-Tju.

Eni imajo dober spomin.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: D3m ()

bbbbbb2015 ::

sds je izjavil:

Ne. Spokaj v drzavo kamor spadas in nehaj siriti svoja fundamentalisticna prepricanja, preprican sem, da bi ISIS cenil tvoj poden. Problem je v tebi, ne v meni. Skodljivec zrel za pesticid. Ja Cyclon B je odgovor na tezave, ki jih ima druzba s tabo in tebi enakimi. Bayer vprasaj, ce ga ima se kaj na zalogi, zdravilo zate, preprican sem, da orgazmiras v zelji imeti Bossova oblacila. Fucking narcisticni nazi.


Kaj maš ti to za ene čudne nevrotične motnje? Mešaš vse, ISIS. Pa sploh pravilno ne znaš napisati. Piše se Zyklon B, pa naredila ga je IG Farben. Kar blodiš nekaj. Pa kar pošiljaš vse nekam iz države. Pa zakaj to?

Pa nacije mi talaš? E, mojster. Če mojih prednikov ne bi bilo, bi ti sedajle šprehal nemačko ali italjansko ali pa azanjatamindenet - klel po madžarsko.

Glej, ne spoznam se na psihiatrijo, sam daj pejd si mal pregledat nad etažo. Ker takega sovraštva to človek ne vidi zlepa. Veš kaj, bicikelj pejd gonit, mi inženirji bomo prišli, da uštimamo eno dinamo, da boš tvorno prispeval k brezogljični družbi. In toliko glej, da boš sapo zadrževal, da ne pihaš CO2 v luft.

nirburu ::

dexterboy je izjavil:

@nirburu;
Zato pa ti ni niti najmanj jasno zakaj je Putin takoj drugi dan klical Izraelskega premiera in se mu osebno opravičil, medtem ko se mu pol države seseda.
U, matr, a veš, da sem čisto pozabil na ta dogodek? Če res veš, zakaj je Putin to naredil, lahko napišeš, prosim, da ne iščem po arhivih neta. Lahka tudi na PM, ne bom delil z drugimi. TNX


Ti razložim takoj ko vklopiš glavno varovalko. Ker vidim, da ni napetosti.

lynxslo5 je izjavil:

Eden najbolj znanih slovenskih poslovnežev Ivo Boscarol svari, da z napovedanim davkom na celotno premoženje vseh državljanov prihaja prikrita nacionalizacija, kar bo udarilo vse Slovence, a se o tem skoraj ne govori.

Predsednik Obrtno-podjetniške zbornice opozarja, da so številni predlagani ukrepi nedopustni ter bodo povzročili beg podjetnikov tujino, zmanjšanje zaposlovanja in proizvodnje. Direktor Bia Separations dr. Aleš Štrancar pa meni, da se bo dejanska politika odvijala v ozadju ...

Ivo Boscarol: Davek na premoženje prinaša prikrito nacionalizacijo in krajo premoženja vseh Slovencev

Oče Pipistrela Ivo Boscarol je opozoril predvsem na dejstvo, da nova koalicija predvideva uvedbo novega davka na celotno premoženje vseh državljanov, ki bo udaril vse Slovence. Informacija o njem je po njegovih besedah tudi v medijih skrita in zapisana med vrsticami, a v praksi "gre za prikrito nacionalizacijo," svari Boscarol.

"Gre za davek, ki se plačuje stalno, vsako leto, pri katerem se bo v osnovo seštelo vse, kar posameznik ima in je zaslužil, nepremičnine, denar na banki, delnice, vrednost podjetij, avte itd. ter se bo poleg že plačanih davkov še enkrat obdavčilo konec leta. To pomeni, da sčasoma celo premoženje izgubite," je za Domovino dejal Boscarol. "Gre za davek, ki ga ima malo držav. Tam, kjer ga imajo, pa pušča prazne hiše, stanovanja... Ko namreč lastniki nimajo denarja za plačilo davka, država na hišo vpiše hipoteko. Sčasoma se ta hipoteka veča, vi ste vedno manjši lastnik te hiše," praktične posledice opisuje Boscarol.

"To je tisto, kar sem jaz že pred leti povedal na nacionalni televiziji in so se mi vsi smejali; Namreč da je velika verjetnost da pri naslednjih volitvah pride Levica v vlado in da če se bo to zgodilo, bo Luka Mesec postal predsednik vlade - in zmotil sem se zelo malo, ker je postal podpredsednik vlade - da se bo zgodila nacionalizacija. In to se sedaj dogaja, da bi dobili dovolj denarja za financiranje svojih obljub in ministrstev za izgubljanje časa. To je kraja premoženja vseh Slovencev in to bo resnično udarilo vse," izpostavlja.

Vse drugo, kot so povečane davčne osnove, dvig minimalne plače ipd. so po njegovih besedah "majhne stvari", ki zadevajo podjetnike in zaradi katerih bodo številna podjetja, predvsem v dejavnostih na meji profitabilnosti, propadla. (Progresivni) davek na premoženje bo na drugi strani "udaril vse, ne glede na to, ali imajo podjetje, hišo, denar ali kaj drugega." Po njegovi oceni bo naraslo število ljudi, ne le podjetnikov, ki bodo v izogib temu davku davčno rezidentstvo iskali v tujini. V tem smislu bodo po njegovi oceni pridobile tudi sosednje države, ki tega davka nima.


Jaz temu povsem vrjamem. Resno!

Golob je del 2030 agende.
Kdor je že pozabil kaj to je: "you'll own nothing, and you'll be happy".

Vse vodi v to smer.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

dexterboy ::

bbbbbb2015 je izjavil:

...Imaš pa spomin. Neverjetno. Lih mene si si zapomnil, izmed vseh fejkanih, narcisoidnih, fašistoidnih, anti-fašistoidnih in vseh ostalih kobajagi nickov?
Človek si zapomni pozitivne svari. Ostalo pa ne bom pisal javno, če hočeš lahka v PM.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

nirburu ::

Jaz osebno ne bi nikoli volil za globohomo goloba, ampak dejstvo je, da je bila alternativa še obupnejša.
Z golobom bo "you'll own nothing and you'll be happy"
Z Janševcem pa "you'll own nothing and you'll be miserable".

Dali so mi na izbiro žrtvovanja desne roke ali genitalij. Brez roke se še da.

dexterboy ::

@nirburu; FIT je pognan, med njim in omrežjem je še ena klasična varovalka z nitko, nobenega žeblja ;) Sedaj pa prosim za razlago. Hvala.
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

bbbbbb2015 ::

dexterboy je izjavil:

bbbbbb2015 je izjavil:

...Imaš pa spomin. Neverjetno. Lih mene si si zapomnil, izmed vseh fejkanih, narcisoidnih, fašistoidnih, anti-fašistoidnih in vseh ostalih kobajagi nickov?
Človek si zapomni pozitivne svari. Ostalo pa ne bom pisal javno, če hočeš lahka v PM.


Ja, prosim. Ti kar napiši. No, to me pa prav preseneča.

Drugače, da se vrnemo na temo Meseca. Jaz bi si želel, da so poslanci RS bogati ljudje, ki so dali nekaj skozi, ki znajo razpravljati (brez zajebavanja ali žaljenja), ki imajo tudi neko širino, če drugo ne, da ločijo med občino s 7 kvadratnimi metri in malo večjo občino in koliko sploh je 7 kvadratnih metrov.

Lep primer je angleški parlament, pa nemški še bolj. Na žalost to ni to, kar imamo v Sloveniji ta hip. Samo ne pozabiti, da je slovenska država stara 30 let, medtem ko imajo recimo parlament Velike Britanje od leta 1700, ki pa je nastal z združitvijo parlamentov, ki so bili osnovani med leti 1200 in 1300.

Tako da demokracija v Sloveniji je proces, počasen sicer, samo vseeno. V 30 letih smo odplavili upokojensko stranko - kar je bil unikat sploh. Ugotovilo se je, da pač upokojenska stranka ni prinesla neke dodane vrednosti v politični prostor. To neko cincanje in izsiljevanje Ehjavca ni dejanko prineslo nič.

Za Meseca in Kordiša sem vedno rekel, da niso nobena levica. So neka mala buržuazija, neki majhni ljudje, ki so v preteklosti imeli lepo življenje, to nikoli niso bili delavci, niti kmetje niti nič. Niti nimajo kaj za pokazati, Kordiš sploh ne, Mesec pa nove superge.

Zdaj so preplonkali neke zelo leve koncepte v neko koalicijsko pogodbo, ki se bere kot "wishful thinking". Recimo 20.000 stanovanj. Recimo, da je stanovanje 100 kvadratov, ter jih je 20 tisoč, ter stane lastna cena gradnje 1200€/m2, kar je blizu realnega, v malo večjem mestu.

Dobimo, da bi nas to stalo 2,4 miljarde €. Kdo bo dal 2,4 miljarde €? Za socialna stanovanja, za tisti spisek tam zgoraj? Prejšnja vlada je dala manj kot 100 mio € za DSO, malo mansarda,malo prizidek, tu in tam nov dom. Investicije med 500.000 in 2 mio €. In se zdi, da je to kar boost za socialno varstvo starejših.

Za 5 miljard € so bile dokapitalizirane banke, pa se še vedno tožakajo na sodiščih.

Mesec in njegova kamarila bodo pokazali prazno mizo, skomignili bodo z rameni, ter si pač nekaj drugega zmišljevali. Morda 40.000 stanovanj.

Teh 2,4 mrd € ni, jih nikoli ne bo in tile kljukci vlečejo folk za nos. Prej ali slej bo to folk ugotovil, pa bodo Levico ravno tako dali na čevelj.

To je moje mnenje.

nirburu ::

dexterboy je izjavil:

@nirburu; FIT je pognan, med njim in omrežjem je še ena klasična varovalka z nitko, nobenega žeblja ;) Sedaj pa prosim za razlago. Hvala.


Ugibaj sam, jaz te bom usmerjal.

tomlin ::

Z Mescem v vladi se bo zgodila nacionalizacija, trava, koka etc. ni zastonj. Še krepko bomo financirali te

tipe.KATASTROFA


"To je tisto, kar sem jaz že pred leti povedal na nacionalni televiziji in so se mi vsi smejali; namreč da je

velika verjetnost, da pri naslednjih volitvah pride Levica v vlado in da če se bo to zgodilo, bo Luka Mesec

postal predsednik vlade - in zmotil sem se zelo malo, ker je postal podpredsednik vlade - da se bo zgodila

nacionalizacija. In to se sedaj dogaja, da bi dobili dovolj denarja za financiranje svojih obljub in ministrstev

za izgubljanje časa. To je kraja premoženja vseh Slovencev in to bo resnično udarilo vse,"

IZJAVA BOSCAROLA

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomlin ()

WizzardOfOZ ::

mn je izjavil:


2) Da porabiš denar za novo ministrstvo za katerega nihče ne ve kaj naj bi sploh delalo.

kako ne? to je ja ministrstvo, ki bo opazovalo plimo in oseko, ter na koncu zapisalo opazke. :))
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

12c0 ::

Sami desni fejk njuz, saj smo že vse videli :D

c3p0 ::

https://www.dnevnik.si/1042984919

Levica s predlogom zakona za progresivno obdavčitev praznih stanovanj


Evo jih, že streljajo z davki.

bbbbbb2015 ::

c3p0 je izjavil:

https://www.dnevnik.si/1042984919

Levica s predlogom zakona za progresivno obdavčitev praznih stanovanj


Evo jih, že streljajo z davki.


Ahahah... To bo pa tak referendumček, da se bo bliskalo. Bo 8 marčevska debelajska razlagala, kako to gre s stanovanji? To bi rad videl.

Slovence bodo težko bolj obdavčili. Še obstoječih davkov se izogibajo. Ne da se novih ne bi.

nejclp ::

Jah, tako se dela stanovanjska politika. Podpiram.

Pat_MaGroin ::

plešemo.

mimogrede, a niso referendumi o davkih prepovedani?

bbbbbb2015 ::

Pat_MaGroin je izjavil:

plešemo.

mimogrede, a niso referendumi o davkih prepovedani?


21a člen:
http://pisrs.si/Pis.web/pregledPredpisa...

Niso, razen če se jemlje, da je Levi Lukec naravna nesreča. Pol morbit, da ni dovoljen referendum.

Buggy ::

Konco nekdo, ki bo nepremicninskim spekulantom, ki mislijo ziveti od preprodaj stopil na prste.
Imate delnice, zlahtne kovine imate nenazadnje kripto...stanovanja niso namenjena za parkiranje denarja ali za vzel kredit kupili stanovanje dat not najemnika, ki vam ta kredit odplacuje in tako naprej v nedogled....med tem pa stanovanj ni, posledicno cene najemnin gor se bolj pa cene stanovanj.

vsekakor podpiram!

ginekk ::

Scaramouche3 je izjavil:



A ti se nimaš za Slovenca, ko govoriš o Slovenčkih v drugi in tretji osebi?


Mi ki smo na ić smo od takih kot ti dobili porcije, sploh ko smo odraščali v 90ih z javnimi ksenofobijami in izpadi učiteljev in učencev,z izbrisi,tako da ne ti men o tem ker očitno te ne moti dati manjšinske pravice Italijanom,Madžarom in Romom, medtem smo pa mi med dvema ognjema!
Če bi rekel v tvoji prisotnosti da sem Slovenec bi mi rekel, kako? A s tem priimkom?
Če pa rečem da sem iz katere kol exyu prvine, pa tako kot zdaj, a nočeš integracijo v Slovenca, torej CATCH 22.


Jaz sem odgovarjal Socratesu, ne tebi, torej ne razumem točno komu bluziš.
Tudj jaz sem na ič in sem doživel že možne izpade od ksenofobov, že v šoli. Sem recimo zmagal na vegovem, pa mi učiteljica pribije pred vsem razredom "še kar v redu za priseljenca". Marš, kura debilna, rodil sem se tu. Žal tega ne moreš zabit nazaj učiteljici, bi ji pa zdaj z veseljem.

cias ::

Ganon je izjavil:

Namen te teme je, kaj? Primitivna diskreditacija posameznika, kot se za klenega desničarja spodobi?


Svetih krav ne smemo ogovarjati? Zmeraj bolj gremo nazaj v primitivo, bomo kmali na grmadah kot v dobrih starih časih če si kaj rekel čez župnika, grofa...?

Morda so tipčka pobrali s kakšne modne/talentne agencije, tako kot v Ameriki.

https://wentworthreport.com/2021/08/02/...

FrRoSt ::

lynxslo5 je izjavil:

Eden najbolj znanih slovenskih poslovnežev Ivo Boscarol svari, da z napovedanim davkom na celotno premoženje vseh državljanov prihaja prikrita nacionalizacija, kar bo udarilo vse Slovence, a se o tem skoraj ne govori.

Predsednik Obrtno-podjetniške zbornice opozarja, da so številni predlagani ukrepi nedopustni ter bodo povzročili beg podjetnikov tujino, zmanjšanje zaposlovanja in proizvodnje. Direktor Bia Separations dr. Aleš Štrancar pa meni, da se bo dejanska politika odvijala v ozadju ...

Ivo Boscarol: Davek na premoženje prinaša prikrito nacionalizacijo in krajo premoženja vseh Slovencev

Oče Pipistrela Ivo Boscarol je opozoril predvsem na dejstvo, da nova koalicija predvideva uvedbo novega davka na celotno premoženje vseh državljanov, ki bo udaril vse Slovence. Informacija o njem je po njegovih besedah tudi v medijih skrita in zapisana med vrsticami, a v praksi "gre za prikrito nacionalizacijo," svari Boscarol.

"Gre za davek, ki se plačuje stalno, vsako leto, pri katerem se bo v osnovo seštelo vse, kar posameznik ima in je zaslužil, nepremičnine, denar na banki, delnice, vrednost podjetij, avte itd. ter se bo poleg že plačanih davkov še enkrat obdavčilo konec leta. To pomeni, da sčasoma celo premoženje izgubite," je za Domovino dejal Boscarol. "Gre za davek, ki ga ima malo držav. Tam, kjer ga imajo, pa pušča prazne hiše, stanovanja... Ko namreč lastniki nimajo denarja za plačilo davka, država na hišo vpiše hipoteko. Sčasoma se ta hipoteka veča, vi ste vedno manjši lastnik te hiše," praktične posledice opisuje Boscarol.

"To je tisto, kar sem jaz že pred leti povedal na nacionalni televiziji in so se mi vsi smejali; Namreč da je velika verjetnost da pri naslednjih volitvah pride Levica v vlado in da če se bo to zgodilo, bo Luka Mesec postal predsednik vlade - in zmotil sem se zelo malo, ker je postal podpredsednik vlade - da se bo zgodila nacionalizacija. In to se sedaj dogaja, da bi dobili dovolj denarja za financiranje svojih obljub in ministrstev za izgubljanje časa. To je kraja premoženja vseh Slovencev in to bo resnično udarilo vse," izpostavlja.

Vse drugo, kot so povečane davčne osnove, dvig minimalne plače ipd. so po njegovih besedah "majhne stvari", ki zadevajo podjetnike in zaradi katerih bodo številna podjetja, predvsem v dejavnostih na meji profitabilnosti, propadla. (Progresivni) davek na premoženje bo na drugi strani "udaril vse, ne glede na to, ali imajo podjetje, hišo, denar ali kaj drugega." Po njegovi oceni bo naraslo število ljudi, ne le podjetnikov, ki bodo v izogib temu davku davčno rezidentstvo iskali v tujini. V tem smislu bodo po njegovi oceni pridobile tudi sosednje države, ki tega davka nima.


Bomo videli, kaj se bo rodilo iz tega!?

Vsi se sedaj tresejo kot šiba na vodi!! 8-)

Seveda pa mora tudi javni stanovanjski sklad imeti neke prihodke, ne samo za upravljanje, ampak tudi izgradnjo novih stanovanj, razen če imajo namen biti samo neki biro za mešanje megle!?? ;)

Na koncu se bo tresla gora, rodila se bo pa miš! :))

In že zdaj slišim Horvata NSi, kako se bo ponovno dru na ves glas, kako starim mamcam, ki so garale celo življenje, zdaj na stara leta hočejo še obdavčiti hiše in stanovanja... Pa že tako komaj živijo s svojo penzijo!?? :O
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: bbbbbb2015 ()

ginekk ::

tomlin je izjavil:

Z Mescem v vladi se bo zgodila nacionalizacija, trava, koka etc. ni zastonj. Še krepko bomo financirali te


Ma daj blodit o nacionalizaciji, žal obstaja precej vase negotovih Slovencev, ki nasedejo na take blodnje.
In ko že izpostavljaš droge, vidi se iz aviona da nimaš pojma in je to tvoj strah.

Od vseh drog je alkohol pri nas daleč največji problem. Mi prav uspešno gojimo kulturo pitja alkohola in večina mladostnikov spozna torej okusi alkohol prvič ravno v domačem družinskem okolju, torej doma.

Na drugem mestu pa so droge, ki jih predpiše zdravnik. V primerjavi s tem so vse ostale nelegalne droge minoren problem.

Utk ::

Da me jebeš, jaz v tem predlogu "sprememb" ne vidim niti ene spremembe proti trenutnemu davku na premoženje, razen povečevanje stopnje, če je stanovanje prazno (kar je malokatero) in če oddajaš (kar se pa ve kdo bo plačal).

WizzardOfOZ ::

Pa sej če oddajaš, stanovanje ni prazno.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

c3p0 ::

Tisti, ki ima denar, bi tudi v primeru takih ukrepov, denar že prej uspešno poskril v tujini.

Najebal bi pa en, ki celo življenje trdo dela, da si je celo nekaj ustvaril.

Socialci in drugi zgubarji pa lagano sportski še naprej.

Utk ::

c3p0 je izjavil:

Tisti, ki ima denar, bi tudi v primeru takih ukrepov, denar že prej uspešno poskril v tujini.

Najebal bi pa en, ki celo življenje trdo dela, da si je celo nekaj ustvaril.

Socialci in drugi zgubarji pa lagano sportski še naprej.

Pa to je program Levice v treh točkah, to ti pravim.

Pa sej če oddajaš, stanovanje ni prazno.

Ni, samo po novem bi za oddajanje dvignili stopnjo za 50%. Za prazno pa za 150%.

bbbbbb2015 ::

Utk je izjavil:

c3p0 je izjavil:

Tisti, ki ima denar, bi tudi v primeru takih ukrepov, denar že prej uspešno poskril v tujini.

Najebal bi pa en, ki celo življenje trdo dela, da si je celo nekaj ustvaril.

Socialci in drugi zgubarji pa lagano sportski še naprej.

Pa to je program Levice v treh točkah, to ti pravim.


Bomo videli. Sigurno bo za vsak tak bolj beden zakon referendum. Za obdavčenje nepremičnin dvomim, da bo to šlo skozi.

Levica ima sedaj svojih 5 minut. To bodo polomili sebe in druge. Folk bo videl, kaj je to za enih ljudi in bodo odpadli. Tudi to, da bi se davčnme olajšave oz. davčne stopnje zvišale, oz. davek dvignil - to gre še v Ameriki težko skozi.

Vseeno mislim, da bo pestro, da si bo Levica z Holobom vred polomila zobe, vključno s tisto holobovo biondo. Niso oni Drnovšek. Drni je bil car za njih.

Vitamia ::

Nova vlada še ni izvoljena, pa so se iz znane ljubljanske beznice na Trstenjakovi že začeli oglašati poznavalci in odpirati populistične teme "šank" univerze, namenjene prepiru in razdvajanju Samo nekaj pripomb:

- nimajo vsi ministri varovanje in osebni avto z voznikom; ampak kaj bi o tem, znana dejstva, tukaj že objavljena, je za potrebe teme nujno spregledati

- Janša je pri svojih 31 letih imel že dobro izobrazbo (FDV je v primeru potrebe dobra izobrazba?)in bogate izkušnje iz gospodarstva. Smeha polna skleda. Od leta 1990 od (iz) stanovanja za mlade družine s subvencionirano stanarino, preko igranja golfa na eksotičnih lokacijah, do primernih nepremičnin, ........... Zavidanja vredno.

- Levica ne ustvarja. Vrhunsko. Le kdo je zgradil vse tovarne, sisteme, ki jih še danes (se ve komu) ni uspelo vseh prodati. V propad, to pa že lahko priznate.

- Gradnjo 20.000 stanovanj bomo mastno plačali vsi. Hm. Ali jih sploh potrebujemo? V objektu kjer živim, je že 30 let prazno stanovanje en od državnih agencij, ki prijazno brez vprašanja plačuje redno svoj delež skupnih stroškov objekta. V krogu 2 km od tu je že desetletja najmanj 10 praznih (ne starih) hiš, ki so zaradi propadanja vsak dan manj primerne za bivanje.

- v teh stanovanjih bodo živeli priseljenci, migranti in azilanti. Dajte pričnite propagirati zaposlovanje v komunalnih, čistilnih,... podjetjih ali pa pričnite sami čistiti svoj drek za sabo.

- obdavčenje stanovanj: že sedaj so obdavčena, kar vemo samo lastniki (stanovalcem hotela Mama je to prihranjeno), in imamo samo nepremičnine v katerih živimo. Ali je zelo moteče (beri zgoraj) če se poveča obdavčitev nenaseljenih stanovanjski objektov?

- eden najbolj znanih slovenskih poslovnežev Ivo Boscarol; Je to tisti podjetnik, ki je dobil nepovratno finančno vzpodbudo RS Slovenije v višini 5 mio EUR in potem postavil novo tovarno v Italiji? Še dobro, da ne omenjate Akrapoviča, ki zaposljuje minimalno število ljudi za nedoločen čas , večino pa s podjemnimi pogodbami, po sistemu danes te rabim, jutri se pa znajdi. No tudi Sandi Češko je podoben podjetnik.

Zimonem ::

Levica ne ustvarja. Vrhunsko. Le kdo je zgradil vse tovarne, sisteme, ki jih še danes (se ve komu) ni uspelo vseh prodati. V propad, to pa že lahko priznate.

Kaj točno so izgradili pa da ni bilo nacionalizirano, ali pa šlo za vojne reparacije.

svecka ::

c3p0 je izjavil:

Tisti, ki ima denar, bi tudi v primeru takih ukrepov, denar že prej uspešno poskril v tujini.

Najebal bi pa en, ki celo življenje trdo dela, da si je celo nekaj ustvaril.

Socialci in drugi zgubarji pa lagano sportski še naprej.



Točno tako. Samo ovce bodo še naprej beketale, dokler ne bodo fasale štange v rito in bodo lepo se pekle na ognju.

Vitamia ::

Zimonem je izjavil:

Levica ne ustvarja. Vrhunsko. Le kdo je zgradil vse tovarne, sisteme, ki jih še danes (se ve komu) ni uspelo vseh prodati. V propad, to pa že lahko priznate.

Kaj točno so izgradili pa da ni bilo nacionalizirano, ali pa šlo za vojne reparacije.


Izbor:
Mura Murska Sobota
Elektrokovina, Hidromontaža Maribor
Cinkarna Celje
Gorenje Velenje
IMV (danes Revoz) Novo Mesto, iz IMV je zrasla tudi Adria
Krka Novo Mesto
Stol Kamnik
Litostroj, Rog, Lek, Gradis Ljubljana
Iskra Kranj
Elan Begunje
Domel, Alples Železniki
LTH, Termika (danes Knauf) Škofja Loka
Eta Cerkno
Alpina Žiri
Kolektor Idrija
Liv Postojna
Lesonit Ilirska Bistrica
Fructal Ajdovščina
Gostol, Meblo, Ciciban Nova Gorica
Mehanotehnika Izola
Tomos Koper
Luka Koper
Droga Portorož

Ja res je iz veliko nacionaliziranih obrtnih delavnic nastalo precej (velikih) podjetij. Pa tudi iz tovarn. Primer:
Leta 1919 je bila v Zrečah ustanovljena Štajerska železoindustrijska družba, ki je pred drugo svetovno vojno zaposlovala 250 delavcev. Izdelovali so orodje za kmetijstvo, gozdarstvo in različne obrti. Tovarna je bila leta 1944 povsem požgana. Po vojni so tovarno obnovili in leta 1947 se je preimenovala v Tovarno kovanega orodja Zreče – TKO. Kasneje je bila preimenovana v Unior - UNIverzalno ORodje. Kolektiv Tovarne kovanega orodja je zgradil tudi novo tovarno umetnih brusov Comet. Unior danes še obstoja in ima 1.825 zaposlenih.

Kaj pa naj pa bi bile vojne reparacije?

ginekk ::

Zimonem je izjavil:

Levica ne ustvarja. Vrhunsko. Le kdo je zgradil vse tovarne, sisteme, ki jih še danes (se ve komu) ni uspelo vseh prodati. V propad, to pa že lahko priznate.

Kaj točno so izgradili pa da ni bilo nacionalizirano, ali pa šlo za vojne reparacije.


UKC, NEK, Cankarjev dom... če se omejim samo na par malenkostnih zadev.

sds ::

ginekk je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Levica ne ustvarja. Vrhunsko. Le kdo je zgradil vse tovarne, sisteme, ki jih še danes (se ve komu) ni uspelo vseh prodati. V propad, to pa že lahko priznate.

Kaj točno so izgradili pa da ni bilo nacionalizirano, ali pa šlo za vojne reparacije.


UKC, NEK, Cankarjev dom... če se omejim samo na par malenkostnih zadev.


Pusti revcka (pozabil si se na elektrifikacijo in telefonizacijo, gradnjo cest,...), samo isce nacin, da bi opravicil svojo gnilost, ko misli, da ima od "Boga" dano pravico, da izkorisca druge. Da je pac pizda, ki zivi na kozi drugih. In seveda mu ne pase, da bi kdorkoli rad vplival na njegovo psihopatsko nrav.

Revezi, ki potencialno delate za njega. Najdite si drugo sluzbo. Res ne rabite ali nocete delati v firmah kjer podpirajo take kretene. O ja, povedal sem bistvo, ki si ga vecina ne upa. Zimonem je sociopat, s katerim normalni ljudje nocejo imeti nic skupnega, vsaj toliko cenite samega sebe, da ga odjebete. Ker denarja ne sluzi on. Vi ga. In ga lahko tudi drugje.
I have no mouth, and I must scream

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sds ()

janezvalva ::

sicer nima kaj veliko s to temo, ampak za razumevanje zgodovine:

Vitamia je izjavil:



Izbor:
Luka Koper
Kaj pa naj pa bi bile vojne reparacije?

luka koper je bila zgrajena z vojnimi reparacijami Nemčije. zahod je dal žegen, da ima lahko slovenija svojo luko namesto trsta.
(je pa bil josip broz precej proti gradnji luke koper)
luka koper je še zdaj v državni lasti
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?
1 2 3
4
5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Referendum (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 )

Oddelek: Problemi človeštva
40237260 (23504) Nesta
»

Boscarol, obdavčitev bogatih in Levica (strani: 1 2 3 412 13 14 15 )

Oddelek: Problemi človeštva
72877289 (31215) user4683

Več podobnih tem