» »

Kako ste se pripravili za jutri?

Kako ste se pripravili za jutri?

1
2
»

Miki N ::

gruntfürmich je izjavil:

Koraaz je izjavil:

To, da ti lokalni župnik, pijanček, strankarski kandidat, you name it, pove koga moraš volit ni demokracija, ampak polaganje besed v usta!

to da ti nekdo sugerira kaj voliti nema veze z demokracijo.


Ma še vedno bolje, da v usta polaga besede, kot kaj drugega...

Csharp ::

kopriva60918 je izjavil:

To lahko vprašam med volilnim molkom, ker sem nevtralna in nisem povezana z nobeno stranko: kako ste se pripravili za jutrišnji veliki dan? Imate kak poseben ritual? Kako bo videti vaša pot na volišče? Kam greste potem? Kakšne načrte imate?

Jaz sem za jutri že pripravljena, najprej k sveti maši, potem na volišče, potem pa s harmoniko v hribe, da bo odmevalo, zraven bom vzela tudi sendvič in sok. Če mi na volišču slučajno neha pisat kuli in mi slučajno neha pisat nasledji kuli in mi slučajno neha pisat naslednji kuli in mi slučajno neha pisat naslednji kuli, imam tudi peti kuli s seboj, da bom res lahko obkrožila najboljšega kandidata v zgodovini Slovenije.


Pohvalno, samo s kuliji si pretiravala. Drugič namesto 5ih kulijev vzemi enega takega, ki ima več barv (vse ne bodo nehale).

Jaz sem se zjutraj zbudil, skozi okno preveril vreme, nato je sledil zajtrk. Sveto mašo sem izpustil - ni ravno pohvalno, sem pa vsaj prejšnji teden rekel "zgodi se tvoja volja". Sendviča in soka nisem potreboval, ker imam sobo samo 5 metrov od kuhinje. V hribe tudi nisem šel, zato se glas harmonike ni razlegal po dolini, sem pa iz omare vzel mešalno mizo, nanjo priklopil zvočnik, par mikrofonov in synth, za konec pa še raztegnil harmonike - cela ulica je lahko nekaj časa brezplačno poslušala uspešnice Slaka in Avsenika. Na volišče sem šel (tudi nevtralen) nekje okoli 15:00 ure in to brez kulija (vedel sem, da ga bodo imeli tam). Nekje okoli 18:00 sem se usedel pred TV in spremljal politično dogajanje. Nedelja je bila mimo preden je prišel ponedeljek ;)

kopriva60918 ::

Kakšen pa je bil vaš povolilni dan? Jaz sem včeraj imela hude nočne more, danes bom vzela pomirjevala in imela zraven prižgano Novo 24 TV fejst na glas, da bom bolje spala. Upam, da bo ponovitev Gospoda Tomašiča. Ko slišim, da je Šarec vrgel puško v koruzo, me to izredno pomiri.

Zgodovina sprememb…

D3m ::

Zelo razočaran, ker bo povabil LMŠ in SAB v parlament kjer bodo burek koalicija spet skupaj.
|HP EliteBook|R5 6650U|

solatko ::

kopriva60918 - Glede na usmerjenost in s tem tudi precej nizek IQ, si do danes uspela najti perilo ali ste imeli na Terstenjakovi kakšno žalno orgijo (to Twitko, baje obvlada). Z današnjim dnem računam, da je še z enim desnim trobilom - konec.
Delo krepa človeka

kuall ::

solatar se pogovarja sam s seboj. :))
no, ali pa iq šepa.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kuall ()

solatko ::

kuall - Pri tebi se začne IQ čudež, ko prižgeš nočno svetilko. Tudi ti ne boš dolgo zdržal, ko boš videl, da se da državo vodit tudi v napredek.
Delo krepa človeka

FrRoSt ::

kopriva60918 je izjavil:

Kakšen pa je bil vaš povolilni dan? Jaz sem včeraj imela hude nočne more, danes bom vzela pomirjevala in imela zraven prižgano Novo 24 TV fejst na glas, da bom bolje spala. Upam, da bo ponovitev Gospoda Tomašiča. Ko slišim, da je Šarec vrgel puško v koruzo, me to izredno pomiri.


:)):)):)):)):))

NE si poiskat strokovne pomoči!! :)

Ti se kar s tableti nafilaj! ;)
Noben človek ni otok, popolnoma sam zase; smrt slehernega človeka vzame
del mene, ker pripadam človeški vrsti; in zato nikdar ne pošiljaj poizvedovat,
komu zvoni; zvoni tebi.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

"Ne bom volil nikogar..." (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15312148 (9592) naruto2
»

Brazilci bodo volili zgolj elektronsko (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NWO
7511552 (8549) Gregor P
»

Več kot šestina Estoncev voli prek interneta (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
9836361 (31809) SkipEU
»

Norveška ukinja glasovanje prek interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
14254712 (50294) BigWhale
»

Ranljive so tudi elektronske volilne naprave v Indiji (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Zasebnost
5910114 (8937) MadMicka

Več podobnih tem