» »

"Ne bom volil nikogar..."

"Ne bom volil nikogar..."

1
2
3 4

naruto2 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Ne bom s troli zapravljal vec casa, kot so vredni. Vprasaj na podlagi razlozenega v clanku, pa ti bom odgovoril, ce cesa ne razumes.


Z drugimi besedami: "Nimam pojma kaj govorim, samo slepo ponavljam floskule iz random članka".

(in za vse ostalo) Whatever. Moja ponudba ostaja. Imas moznost, da popravis svoje razmisljanje. Ali pa nadaljuj. Jaz sem naredil vse, da cimvec slo-techovcev izobrazim o posledicah ne-voljenja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

klemenSLO ::

Glede na trenutni volilni sistem je tako, da tisti ki ne voli posredno vpliva na to, da imajo večjo relativno moč tistih strank, ki imajo bolj zanesljivo volilno bazo.
Pričakujem, da tisti ki ne voli potem NE kritizira kasnejših zmagovalcev , saj ni naredil nič proti temu.
Life is not measured in minutes, but in MOMENTS...

naruto2 ::

klemenSLO je izjavil:

Glede na trenutni volilni sistem je tako, da tisti ki ne voli posredno vpliva na to, da imajo večjo relativno moč tistih strank, ki imajo bolj zanesljivo volilno bazo.
Pričakujem, da tisti ki ne voli potem NE kritizira kasnejših zmagovalcev , saj ni naredil nič proti temu.

Tocno tole. Oz. ce ima kaj za povedati, naj gre volit.

Mike_Rotch ::

Tu je pa meni vseeno.


Očitno ne, glede na to, da odpiraš teme na forumu. Razložiti pa še vedno ne znaš kako moja neaktivnost vpliva na zanesljivost volilne baze pa zakaj bi me moralo zanimati kdo bo zmagal.

Pričakujem, da tisti ki ne voli potem NE kritizira kasnejših zmagovalcev , saj ni naredil nič proti temu.


Kolikor vem živimo v svobodni državi.

Ta argument je drugače en najbolj neumnih. Če greš na sladoled pa med izbiro vidiš kravji drek in konjsko drisko moraš nujno poskusiti, preden kritiziraš ponudbo?

temprar ::

No, kot ste to že nekateri povedali, volil bom za tisto stranko katera se obveže za ukinitev vse te korona norije.
Kdo bo bil pravi kandidat, bomo videli v marcu. Bo pa moral biti pogumen.

naruto2 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Očitno ne, glede na to, da odpiraš teme na forumu.

Ad hominem.

Mike_Rotch je izjavil:

Razložiti pa še vedno ne znaš kako moja neaktivnost vpliva /.../

Razlozeno v clanku. Ki se ga se kar izogibas oz. se delas neumnega.

Mike_Rotch je izjavil:

/.../ na zanesljivost volilne baze pa zakaj bi me moralo zanimati kdo bo zmagal.

Slamnati moz.

Ne, ne bom sel na tvoj nivo, da me bos razbil z izkusnjami. Vse kar sem hotel povedati in kaze na tvojo zgreseno logiko je v clanku.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

pegasus ::

naruto2 je izjavil:

Zal se bojo evtanazirali napacni ljudje. Tisti, ki bi lahko kaj naredili za druzbo, pa so obupali nad sestavo druzbe.
Drži. Pametnejši odneha, kretenov je pa neskončno mnogo.

PacificBlue ::

Če ne greš volit in vsaj oddati neveljavne glasovnice v primeru da se pač ne moreš odločit je vsekakor tako bolje, ker si udeležen v demokratičnem procesu. Ne pa da ostanes doma in raje pustiš, da o prihodnosti odlocajo drugi namesto tebe. Potem si pač nesposoben bit del druzbene pogodbe, pa bolje da se izseliš kam v puscavo:)

Vsak posameznik steje, zato podpiram obvezno pristnost na volitvah.

naruto2 ::

temprar je izjavil:

No, kot ste to že nekateri povedali, volil bom za tisto stranko katera se obveže za ukinitev vse te korona norije.
Kdo bo bil pravi kandidat, bomo videli v marcu. Bo pa moral biti pogumen.


Vse vredu, dokler se zavedas, da je vodenje drzave se kaj drugega kot "ukinitev vse te korona norije" in, da je sestavljeno iz bistveno bolj pomembnih faktorjev kot "ukinitev vse te korona norije", ker bos sicer samo "futr" za populiste, se bos na koncu sel prisilno cepit, pa se SDS bos prenasal naslednja 4 leta. Samo omenim.

PacificBlue je izjavil:

Vsak posameznik steje, zato podpiram obvezno pristnost na volitvah.


Ja. Dejansko bi morala biti udelezba obvezna.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

Mike_Rotch ::

Razlozeno v clanku. Ki se ga se kar izogibas oz. se delas neumnega


Ne, ne razloži. Razloži le nekaj osnovnošolske matematike, ki bi morala biti jasna vsem. Ne poda pa niti enega pametnega razloga, zakaj je voliti dobro (če ti izbira ni všeč, seveda).

Članek prav tako ne razloži zakaj bi me moralo zanimati komu bo moj neoddan glas pomagal zmagati.

Če ne greš volit in vsaj oddati neveljavne glasovnice v primeru da se pač ne moreš odločit je vsekakor tako bolje, ker si udeležen v demokratičnem procesu.


V resnici nisi udeležen v nobenem procesu, ker tvoja neveljavna glasovnica pomeni enako kot moja neoddana. Sicer je pa vsaj v mojem primeru ravno to, da ne želim sodelovati v "demokratičnem" procesu.

Ne pa da ostanes doma in raje pustiš, da o prihodnosti odlocajo drugi namesto tebe. Potem si pač nesposoben bit del druzbene pogodbe, pa bolje da se izseliš kam v puscavo:)


Meni je v Sloveniji čisto OK, hvala. O tem, da s sodelovanjem na slovenskih parlamentarnih volitvah odločaš o svoji prihodnosti bi se dalo pa debatirati.

Kot sem že napisal, po mojem mnenju lahko vpliv, ki ga ima na mene in mojo družino slovenski predsednik vlade zaokrožim na 0%.

naruto2 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Razlozeno v clanku. Ki se ga se kar izogibas oz. se delas neumnega


Ne, ne razloži. Razloži le nekaj osnovnošolske matematike, ki bi morala biti jasna vsem. Ne poda pa niti enega pametnega razloga, zakaj je voliti dobro (če ti izbira ni všeč, seveda).

Članek prav tako ne razloži zakaj bi me moralo zanimati komu bo moj neoddan glas pomagal zmagati.

Če ne greš volit in vsaj oddati neveljavne glasovnice v primeru da se pač ne moreš odločit je vsekakor tako bolje, ker si udeležen v demokratičnem procesu.


V resnici nisi udeležen v nobenem procesu, ker tvoja neveljavna glasovnica pomeni enako kot moja neoddana. Sicer je pa vsaj v mojem primeru ravno to, da ne želim sodelovati v "demokratičnem" procesu.

Ne pa da ostanes doma in raje pustiš, da o prihodnosti odlocajo drugi namesto tebe. Potem si pač nesposoben bit del druzbene pogodbe, pa bolje da se izseliš kam v puscavo:)


Meni je v Sloveniji čisto OK, hvala. O tem, da s sodelovanjem na slovenskih parlamentarnih volitvah odločaš o svoji prihodnosti bi se dalo pa debatirati.

Kot sem že napisal, po mojem mnenju lahko vpliv, ki ga ima na mene in mojo družino slovenski predsednik vlade zaokrožim na 0%.


"V resnici nisi udeležen v nobenem procesu": se kar nisi prebral (ali razumel, ali pa se samo delas neumnega). Kar si izjavil je cista neumnost, mogoce prevec gledas kako imajo urejeno drugje in premalo kako imamo urejeno v slovenijastanu.

Tudi to je razlozeno v clanku. Torej preberi. Zanimivo, da si pripravljen napisati kilometre teksta, namesto, da bi prebral precej manj vrstic, ki razlozijo vse tvoje zablode.

Te muci tezava, s tem, da nimas prav?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

Mike_Rotch ::

Ja. Dejansko bi morala biti udelezba obvezna.


Z vsakim postom se bolj jasno kaže totalitarističen obraz :) Čakam na očitek o ad hominem :)

"V resnici nisi udeležen v nobenem procesu": se kar nisi prebral.


Sem prebral, pa še vedno ne vidim tega kar si ti izluščil iz članka. Te prosim, da razložiš kje točno ti dobivaš te čudne ideje, pa se ne želiš potruditi.

da je sestavljeno iz bistveno bolj pomembnih faktorjev kot "ukinitev vse te korona norije", ker bos sicer samo "futr" za populiste, se bos na koncu sel prisilno cepit, pa se SDS bos prenasal naslednja 4 leta. Samo omenim.


1. Ne ni. "Vodenje države" je joke, politiki pa nepotrebna golazen, ki dela samo škodo.

2. Spet malo ven silijo stalinistične težnje. Ne moreš iz svoje kože, da ne bi ljudem govoril kaj je pomembno za njih, a ne?

Btw, imaš mogoče na voljo še kak članek. Zdaj sem si prebral kaj si misli pižama in nek random psiholog. Imaš mogoče kaj o Damjanu Murku in Heleni Blagne?

Zgodovina sprememb…

naruto2 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Ja. Dejansko bi morala biti udelezba obvezna.


Z vsakim postom se bolj jasno kaže totalitarističen obraz :) Čakam na očitek o ad hominem :)

"V resnici nisi udeležen v nobenem procesu": se kar nisi prebral.


Sem prebral, pa še vedno ne vidim tega kar si ti izluščil iz članka. Te prosim, da razložiš kje točno ti dobivaš te čudne ideje, pa se ne želiš potruditi.

da je sestavljeno iz bistveno bolj pomembnih faktorjev kot "ukinitev vse te korona norije", ker bos sicer samo "futr" za populiste, se bos na koncu sel prisilno cepit, pa se SDS bos prenasal naslednja 4 leta. Samo omenim.


1. Ne ni. "Vodenje države" je joke, politiki pa nepotrebna golazen, ki dela samo škodo.

2. Spet malo ven silijo stalinistične težnje. Ne moreš iz svoje kože, da ne bi ljudem govoril kaj je pomembno za njih, a ne?

Btw, imaš mogoče na voljo še kak članek. Zdaj sem si prebral kaj si misli pižama in nek random psiholog. Imaš mogoče kaj o Damjanu Murku in Heleni Blagne?


Ja ja, otrok, skoda casa zate.

Vsi ostali pa, ki morda razumete tako preprost clanek, ko naslednjic srecate Mike_Rotch-a v debati, se zavedajte, da ni ravno biser intelekta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

Mike_Rotch ::

Je napisal nekdo, ki mora vsak dan narediti nov account in ne zna razložiti osnovnih stvari o temi, ki jo odpre :)

zobnik ::

Zadnjih 20 let nisem bil niti 1x na volitvah. Tud protestirat ne hodim kot eni iz vasi....za mene je ta Slovenija še vedno top....en popoldne da pridem v Posočje po na novi asfaltni cesti v pičlih 1.5 ure v Kobarid, kaj še hočem....pa točiš lahko gorivo, kupiš hrano v Tolminu v kakem Hofru....

temprar ::

naruto2 je izjavil:

temprar je izjavil:

No, kot ste to že nekateri povedali, volil bom za tisto stranko katera se obveže za ukinitev vse te korona norije.
Kdo bo bil pravi kandidat, bomo videli v marcu. Bo pa moral biti pogumen.


Vse vredu, dokler se zavedas, da je vodenje drzave se kaj drugega kot "ukinitev vse te korona norije" in, da je sestavljeno iz bistveno bolj pomembnih faktorjev kot "ukinitev vse te korona norije", ker bos sicer samo "futr" za populiste, se bos na koncu sel prisilno cepit, pa se SDS bos prenasal naslednja 4 leta. Samo omenim.

PacificBlue je izjavil:

Vsak posameznik steje, zato podpiram obvezno pristnost na volitvah.


Ja. Dejansko bi morala biti udelezba obvezna.


Meni je povrnitev svojih osnovnih pravic, ki smo jih recimo imeli do korone, pač pomembna predvolilna tema.
Raje ne bi volil populiste, a vse ostale establišment stranke se strinjajo, da je arbitrarno odvzemati svobodo državljanom iz povsem neupravičenega razloga, neproblematično.
Kaj mi ostane drugega?

Najbrž res ciljaš na resni.co. Morali bodo dokazati, da niso SDS kontrolirana opozicija, o tem se strinjam. Sem pa odprt na kako obstoječo opcijo, da se brezkompromisno zaveže k temu.
Na srečo anti-SDS in anti-korona gredo v tem času iz roke v roko.

Mislim, da bodo tokratne volitve dejansko najpomembnejše volitve v mojem dosedanjem življenju.
Biti ali ne biti. Imeti integriteto nad lastnim telesom, svobodo gibanja in udejstvovanja ali biti prisilno vbrizgan z nevarnimi, nedelujočimi polizdelki sumljivega porekla, konstantno zaprt in brez alternativ.

Ne vem kaj vam roji po glavi tistim, ki menite, da je kaj bolj pomembnega od tega, ampak ok. Eni ste zgleda sprejeli PCT kot zgolj kako cestno takso ali biometrični potni list.

Naj vam to še pokažem:

However, it should not be considered as a travel document nor a precondition to exercising the right to free movement. The new regulation should remain in place until June 30, 2022.

https://www.etiasvisa.com/etias-news/di...

Kolikor vem pa bo z januarjem green pass omejen na 9 mesecev brez boosterja.
Januar 2022 plus (naslendjih?) 9 mesecev je dlje od Junij 2022, če še znam prav računati.
Zanimivo ne?

Mato989 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Nižja ko je udeležba na volitvah, večja je relativna moč tistih strank, ki imajo bolj zanesljivo volilno bazo


In? V čem je problem?

V prejšnji temi si trdil, da tisti, ki ne volijo pomagajo izvoliti "napačno" opcijo. To, da ima tebi neljuba opcija manj zanesljivo volilno bazo ni moj problem.

Ima pa seveda ignoriranje volitev tudi druge prednosti. Ena je duševni mir, ko se enkrat zaveš, da slovenski poslanci in vlada praktično nimajo vpliva na potek dogodkov v državi, še manj pa širše.

Druga je ta, da s tem pokažeš nestrinjanje z neumnim, zastarelim in nepotrebnim političnim sistemom.

Tiste floskule, da je treba voliti za manjše zlo si pa tudi lahko zataknete nekam. Malo bolj podrobno spremljam politiko v ZDA (ki ima dejansko vpliv na moje življenje). Z izvolitvijo Bidena se je lepo pokazalo kam pripelje državo to, da voliš proti nekomu tako, da izbereš enakega kekca.



Vidiš če se ne strinjaš z nikomer greš in vržeš neveljaven listek... s tem največ narediš in pokažeš nestrinjanje... si predstavljaš da bi bilo 59% neveljavnih listkov?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mike_Rotch ::

Kako s sodelovanjem na volitvah pokažem, da se ne strinjam s temi istimi volitvami katerih sem se ravno udeležil?

naruto2 ::

temprar je izjavil:


Meni je povrnitev svojih osnovnih pravic, ki smo jih recimo imeli do korone, pač pomembna predvolilna tema.
Raje ne bi volil populiste, a vse ostale establišment stranke se strinjajo, da je arbitrarno odvzemati svobodo državljanom iz povsem neupravičenega razloga, neproblematično.
Kaj mi ostane drugega?

Sicer bi ti v kaksni drugi temi odgovoril, da se pojdi poduciti o cepivih, ampak, dajva tole na stran.

Kaj, ce ta tvoj populist potem gre v vlado s SDS, ta vlada uvede obvezno cepljenje, zraven pa zadolzi drzavo za TES7 (samo kot primer, preprican sem, da se vsi strijamo, da je to slab scenarij)?

Ni dovolj, da je proti cepljenju. Glede na statistike, te bo prej pobralo od aspirina, TES7 bos pa v obliki povisanih davkov placeval se naslednjih 20 let. Plus elektriko, ki je ne bo proizvajala, ker bo zaprta.

Razen tega je veliko zadev, ki bi jih taksna vlada hotela resiti, od verouka v solah (bi rad, da ti otroka poneumljajo od ranih nog?), privatizacije zdravstva (bos resno zbolel, pa ti bo sla cela familija na kant) in solstva (bos imel otroka in mu bos placal namesto stanovanja za solanje), delal bos 10 ur na dan, potnih stroskov in malice pa ne bos imel placane.

Razmisli, eno je cepljenje, ki je grozno-in-oh-in-sploh ampak so tudi hujse stvari.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

temprar ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kako s sodelovanjem na volitvah pokažem, da se ne strinjam s temi istimi volitvami katerih sem se ravno udeležil?


Če želiš zmešati štrene establišmentu, poskrbi da pride notri kaka stranka, ki jo noben ne mara. Ta pa bo že sabotirala.
Levica je zgledala že tako prvič, sedaj pa so se izkazali kot vsi njihovi predhodniki, za keša žejni (kaviar)komunisti.

naruto2 ::

temprar je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Kako s sodelovanjem na volitvah pokažem, da se ne strinjam s temi istimi volitvami katerih sem se ravno udeležil?


Če želiš zmešati štrene establišmentu, poskrbi da pride notri kaka stranka, ki jo noben ne mara. Ta pa bo že sabotirala.
Levica je zgledala že tako prvič, sedaj pa so se izkazali kot vsi njihovi predhodniki, za keša žejni (kaviar)komunisti.


No ja, ce bi imeli SDSove procente, sem preprican, da bi bili tudi oni zelo ucinkoviti. Pri teh procentih, kot jih imajo, sami ne morejo sami kaj dosti, noben drug (ker so desnicarji) pa noce sodelovati.

Masayoshi ::

Aha in naj volijo SD ker je zaslužna za TEŠ6 in že ima izkušnje kako se krade. Še bolje pa Levico, ki bo naredila novo nacionalizacijo in bodo aparatčiki znova odlično živeli dokler ne bo zmanjkalo.

naruto2 ::

Masayoshi je izjavil:

Aha in naj volijo SD ker je zaslužna za TEŠ6 in že ima izkušnje kako se krade. Še bolje pa Levico, ki bo naredila novo nacionalizacijo in bodo aparatčiki znova odlično živeli dokler ne bo zmanjkalo.


Posel za TES6 je napeljal SDS. Samo toliko, ce si kaj spregledal. Vlada se je zamenjala, zavladal je SD, potem so ga pa eden drugemu vlekli in dajali v zvezdico, zraven pa potegnili mastne zasluzke zase. Popolnoma enak drek so oboji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

Mato989 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Kako s sodelovanjem na volitvah pokažem, da se ne strinjam s temi istimi volitvami katerih sem se ravno udeležil?


Čakaj ti se ne strinjaš z volitvami kot DEMOKRACIJO ali se ne strinjaš z strankami in sistemom pri nas? Če prvo imaš težave z razumevanjem demokracije, če drugo je pa to povsem logično (tudi jaz se ne) in z udeležbo in neveljavnim glasom pokažeš da se ne strinjaš z načinom in sistemom volitev...

Poglej če je volilnih upravičencev 100 ima vsak ko pride na volišče težo glasu 1%... če jih polovica na volitve ne odide ima druga polovica težo vsakega glasu 2%... z neprihodom in neoddajo lističev daješ svojo glasovalno težo drugim... Tako da dejansko s tem ne pokažeš da se z nečim ne strinjaš ampak da se strinjaš z odločitvijo vseh drugih glede na to kako bodo odločili...



In ja, tudi jaz bi naredil da bi za VSTOP v parlament moralo biti 4-5% glasov VSEH VOLILNIH UPRAVIČENCEV torej nekje minimum je da zbereš 80k glasov... ne 4% od vseh ki volijo.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

naruto2 ::

Mato989 je izjavil:

Poglej če je volilnih upravičencev 100 ima vsak ko pride na volišče težo glasu 1%... če jih polovica na volitve ne odide ima druga polovica težo vsakega glasu 2%... z neprihodom in neoddajo lističev daješ svojo glasovalno težo drugim... Tako da dejansko s tem ne pokažeš da se z nečim ne strinjaš ampak da se strinjaš z odločitvijo vseh drugih glede na to kako bodo odločili...


Pusti no, saj mu je jasno, pac ne zmore sprejeti, da nima prav in da verjetno ze leta pridiga drugim bullshit tipa: "se bom upiral in ne bom volil".

Pozdravljam pa, da se enkrat v necem strinjava :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

Masayoshi ::

naruto2 je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Aha in naj volijo SD ker je zaslužna za TEŠ6 in že ima izkušnje kako se krade. Še bolje pa Levico, ki bo naredila novo nacionalizacijo in bodo aparatčiki znova odlično živeli dokler ne bo zmanjkalo.


Posel za TES6 je napeljal SDS. Samo toliko, ce si kaj spregledal. Vlada se je zamenjala, potem so ga pa eden drugemu vlekli in dajali v zvezdico, zraven pa potegnili mastne zasluzke zase. Popolnoma enak drek so oboji.


Haha, projekt šaleškega sd lobija in Lahovnika.

temprar ::

Masayoshi je izjavil:

Aha in naj volijo SD ker je zaslužna za TEŠ6 in že ima izkušnje kako se krade. Še bolje pa Levico, ki bo naredila novo nacionalizacijo in bodo aparatčiki znova odlično živeli dokler ne bo zmanjkalo.


SD je zgolj SDS brez S. Ne hvala.

naruto2 je izjavil:

temprar je izjavil:


Meni je povrnitev svojih osnovnih pravic, ki smo jih recimo imeli do korone, pač pomembna predvolilna tema.
Raje ne bi volil populiste, a vse ostale establišment stranke se strinjajo, da je arbitrarno odvzemati svobodo državljanom iz povsem neupravičenega razloga, neproblematično.
Kaj mi ostane drugega?

Sicer bi ti v kaksni drugi temi odgovoril, da se pojdi poduciti o cepivih, ampak, dajva tole na stran.

Kaj, ce ta tvoj populist potem gre v vlado s SDS, ta vlada uvede obvezno cepljenje, zraven pa zadolzi drzavo za TES2 (samo kot primer, preprican sem, da se vsi strijamo, da je to slab scenarij)?

Ni dovolj, da je proti cepljenju. Glede na statistike, te bo prej pobralo od aspirina, TES2 bos pa v obliki povisanih davkov placeval se naslednjih 20 let. Plus elektriko, ki je ne bo proizvajala, ker bo zaprta.

Razen tega je veliko zadev, ki bi jih taksna vlada hotela resiti, od verouka v solah (bi rad, da ti otroka poneumljajo od ranih nog?), privatizacije zdravstva (bos resno zbolel, pa ti bo sla cela familija na kant) in solstva (bos imel otroka in mu bos placal namesto stanovanja za solanje), delal bos 10 ur na dan, potnih stroskov in malice pa ne bos imel placane.

Razmisli, eno je cepljenje, ki je grozno-in-oh-in-sploh ampak so tudi hujse stvari.


Ni kaj dosti za razmislit. Kredite za TEŠ6 lahko že odpišemo, naše namerno in neupravičeno uničeno zdravje pa ne.
Podobno lahko TEŠ6 odplačamo, če nas pustijo normalno delati in ne zapirati ob najmanjšem lažnem alarmu.

To je alfa in omega. To nas ločuje od diktatorskih banana republik. Svoboda in samoiniciativa posameznika. Ne socialistično reševanje 80+ letnikov za vsako ceno.
Če je cepivo oh in sploh ali ni oh in sploh je brezpredmetno.

Se pa strinjam, da je treba preprečiti SDSu uporabo zadnjih vrat.
To bodo zame najpomembnejše volitve vseh časev.

Masayoshi ::

Se strinjam, ampak še bistveno večji drek je pa RalphLaurent Levica.

naruto2 ::

Masayoshi je izjavil:

naruto2 je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Aha in naj volijo SD ker je zaslužna za TEŠ6 in že ima izkušnje kako se krade. Še bolje pa Levico, ki bo naredila novo nacionalizacijo in bodo aparatčiki znova odlično živeli dokler ne bo zmanjkalo.


Posel za TES6 je napeljal SDS. Samo toliko, ce si kaj spregledal. Vlada se je zamenjala, potem so ga pa eden drugemu vlekli in dajali v zvezdico, zraven pa potegnili mastne zasluzke zase. Popolnoma enak drek so oboji.


Haha, projekt šaleškega sd lobija in Lahovnika.


Ne. SDSa. Pojdi malo prebrati delov arhiv iz casa SDSove vlade (rabis narocnino). Saleski dolini je bila zadeva v interesu (kar je logicno), SDS je celotno zadevo napeljal, ker je racunal na nove volilce, mastne podkupnine in seveda, da naredi Veleje spet "nase" (ter zrusi Titov kip, pa zabetonira RKC kriz nad travnikom, ki ga ne bojo pozgali, razzagali ali razstrelili), potem so bile volitve, vlada se je zamenjala, zdilali so se in zadevo je do konca speljal SD. Kasirali so pa oboji.

Ne biti tako naiven.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

PacificBlue ::

Mike_Rotch je izjavil:

Razlozeno v clanku. Ki se ga se kar izogibas oz. se delas neumnega


Ne, ne razloži. Razloži le nekaj osnovnošolske matematike, ki bi morala biti jasna vsem. Ne poda pa niti enega pametnega razloga, zakaj je voliti dobro (če ti izbira ni všeč, seveda).

Članek prav tako ne razloži zakaj bi me moralo zanimati komu bo moj neoddan glas pomagal zmagati.

Če ne greš volit in vsaj oddati neveljavne glasovnice v primeru da se pač ne moreš odločit je vsekakor tako bolje, ker si udeležen v demokratičnem procesu.


V resnici nisi udeležen v nobenem procesu, ker tvoja neveljavna glasovnica pomeni enako kot moja neoddana. Sicer je pa vsaj v mojem primeru ravno to, da ne želim sodelovati v "demokratičnem" procesu.

Ne pa da ostanes doma in raje pustiš, da o prihodnosti odlocajo drugi namesto tebe. Potem si pač nesposoben bit del druzbene pogodbe, pa bolje da se izseliš kam v puscavo:)


Meni je v Sloveniji čisto OK, hvala. O tem, da s sodelovanjem na slovenskih parlamentarnih volitvah odločaš o svoji prihodnosti bi se dalo pa debatirati.

Kot sem že napisal, po mojem mnenju lahko vpliv, ki ga ima na mene in mojo družino slovenski predsednik vlade zaokrožim na 0%.


Tudi, ko tukaj komentiraš izražaš svojo voljo, kar je normalno. S tem, da ostajaš doma in ne glasuješ pa nisi soudeležen v ničemer in je tvoje mnenje tako nično in praktično namesto tebe odloča nekdo drug, oziroma se ti odrečeš tej pravici in dolznosti in jo daš nekomu drugemu da glasuje v tvojem imenu.

Masayoshi ::

naruto2 je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

naruto2 je izjavil:

Masayoshi je izjavil:

Aha in naj volijo SD ker je zaslužna za TEŠ6 in že ima izkušnje kako se krade. Še bolje pa Levico, ki bo naredila novo nacionalizacijo in bodo aparatčiki znova odlično živeli dokler ne bo zmanjkalo.


Posel za TES6 je napeljal SDS. Samo toliko, ce si kaj spregledal. Vlada se je zamenjala, potem so ga pa eden drugemu vlekli in dajali v zvezdico, zraven pa potegnili mastne zasluzke zase. Popolnoma enak drek so oboji.


Haha, projekt šaleškega sd lobija in Lahovnika.


Ne. SDSa. Pojdi malo prebrati delov arhiv iz casa SDSove vlade. Saleski dolini je bila zadeva v interesu (kar je logicno), SDS je celotno zadevo napeljal, potem so bile volitve, vlada se je zamenjala, zadevo pa je do konca speljal SD. Kasirali so pa oboji.

Ne biti tako naiven.


Nisem naiven, ti pa ne bodi tako manipulativen. Daleč najbolj nesposobno stranko Levica kuješ v zvezde.

Mare2 ::

naruto2 je izjavil:

Tole si preberite... do konca!

https://siol.net/novice/volitve-2018/za...

...

Tule spodaj se je nabrala kopica SDSovskih trolov na slo-techu. Upam, da bojo moderatorji ukrepali in ukinili politicno propagando na forumu.

...


Jaz bom volil nekoga, ki bo plačal dolgove iz zadnjih dveh let Janševe vlade namesto mojih zanamcev - vnučkov vnukinj. :)
(bom videl volilni program)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Mato989 ::

naruto2 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Poglej če je volilnih upravičencev 100 ima vsak ko pride na volišče težo glasu 1%... če jih polovica na volitve ne odide ima druga polovica težo vsakega glasu 2%... z neprihodom in neoddajo lističev daješ svojo glasovalno težo drugim... Tako da dejansko s tem ne pokažeš da se z nečim ne strinjaš ampak da se strinjaš z odločitvijo vseh drugih glede na to kako bodo odločili...


Pusti no, saj mu je jasno, pac ne zmore sprejeti, da nima prav in da verjetno ze leta pridiga drugim bullshit tipa: "se bom upiral in ne bom volil".

Pozdravljam pa, da se enkrat v necem strinjava :))


Tudi to se zgodi :D
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

naruto2 ::

Masayoshi je izjavil:


Nisem naiven, ti pa ne bodi tako manipulativen. Daleč najbolj nesposobno stranko Levica kuješ v zvezde.


Daj ne nakladaj, kje sem pa to napisal?

Verjetno bom volil Dobra Drzava, ker so edini, ki imajo izkusnje iz korupcije in gospodarskega kriminala in bi rad, da se vse te pizde enkrat zapre in vrze stran kljuc. Od SDSa, do SDja. SDS mi gre samo malo bolj na kurac, ker se dela norce iz mojega intelekta.

Levico bi pa volil, ce bi imeli kakrsnokoli moznost uvesti nazaj SDK, ampak pac prevec je koruptivnih slovenceljnov, da bi kadarkoli lahko prisli do potrebne vecine. Je pa vredu, da so protiutez kapitalu, tehtnica, kjer das vse utezi na eno stran pac ne deluje. Levica je vsaj maaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalo obtezila drugo stran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

Mato989 ::

Oh naruto, SDK naš ljubljeni SDK... pa se spet strinjava...

SDK je nekaj kar rabimo nazaj =)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

temprar ::

A se je že kaka establišment stranka postavila na anti-PCT stran?
LMŠ?
Golob?

naruto2 ::

Mare2 je izjavil:


Jaz bom volil nekoga, ki bo plačal dolgove iz zadnjih dveh let Janševe vlade namesto mojih zanamcev - vnučkov vnukinj. :)
(bom videl volilni program)


Tocno to se bo zgodilo, placali jih bomo vsi. Naslednja vlada se bo prvi dve leti ukvarjala samo s sranjem, ki ga je SDS naredil do zdaj in do volitev - zdajle se bo sele usulo, JJ je ze v svoji prejsnji vladi pokazal, da se gre Scorched earth @ Wikipedia in naredil bo vse, da bo zasral Slovenijo in naslednjo vlado do maksimuma. Kdo ga bo najbolj nahebal zaradi tega, si pa lahko mislite...

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mike_Rotch ::

temprar je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Kako s sodelovanjem na volitvah pokažem, da se ne strinjam s temi istimi volitvami katerih sem se ravno udeležil?


Če želiš zmešati štrene establišmentu, poskrbi da pride notri kaka stranka, ki jo noben ne mara. Ta pa bo že sabotirala.
Levica je zgledala že tako prvič, sedaj pa so se izkazali kot vsi njihovi predhodniki, za keša žejni (kaviar)komunisti.


Ne želim mešati štren. Bi mi moralo biti vsaj malo mar za vse skupaj in moral bi vsaj malo zaupati politikom, da bodo dejansko delali kaj v smeri izboljšanja.

Ker sem mnenja, da je edini dober politik mrtev politik raje ostanem doma.

Čakaj ti se ne strinjaš z volitvami kot DEMOKRACIJO ali se ne strinjaš z strankami in sistemom pri nas? Če prvo imaš težave z razumevanjem demokracije, če drugo je pa to povsem logično (tudi jaz se ne) in z udeležbo in neveljavnim glasom pokažeš da se ne strinjaš z načinom in sistemom volitev...


Demokracija je kul, ampak to kar imamo trenutno je daleč od demokracije. Če bi želeli dejansko vladavino ljudstva bi morali konkretno posodobiti način izbire kandidatov (v smer direktne demokracije), določiti odgovornost politikov za obljube, ki jih dajejo, odstraniti denar iz enačbe itd.

Poglej če je volilnih upravičencev 100 ima vsak ko pride na volišče težo glasu 1%... če jih polovica na volitve ne odide ima druga polovica težo vsakega glasu 2%... z neprihodom in neoddajo lističev daješ svojo glasovalno težo drugim... Tako da dejansko s tem ne pokažeš da se z nečim ne strinjaš ampak da se strinjaš z odločitvijo vseh drugih glede na to kako bodo odločili...


Z neveljavno glasovnico ne narediš nič v smeri teže svojega glasu. Odstotek prejetih glasov se šteje na podlagi veljavnih glasovnic. Končni učinek je enak kot, če na volitve sploh ne greš.

naruto2 ::

temprar je izjavil:

A se je že kaka establišment stranka postavila na anti-PCT stran?
LMŠ?
Golob?


Ne bo se. Izpademo taki idioti pred celo EU, da je ni normalne stranke, ki bi si dovolila kaj takega, smo pred svetom takoj v poziciji, kot, da bi bili Kosovo.

Ampak ne bi o tem v tej temi, povem samo, da so proticepilci ljudje, ki jim vec pomeni moda kot napor, ki ga moras dati v razumevanje.

Mike_Rotch ::

oziroma se ti odrečeš tej pravici in dolznosti in jo daš nekomu drugemu da glasuje v tvojem imenu.


Kako se lahko nekdo odloči v mojem imenu, če ne grem na volitve?

Masayoshi ::

naruto2 je izjavil:

Mare2 je izjavil:


Jaz bom volil nekoga, ki bo plačal dolgove iz zadnjih dveh let Janševe vlade namesto mojih zanamcev - vnučkov vnukinj. :)
(bom videl volilni program)


Tocno to se bo zgodilo, placali jih bomo vsi. Naslednja vlada se bo prvi dve leti ukvarjala samo s sranjem, ki ga je SDS naredil do zdaj in do volitev - zdajle se bo sele usulo, JJ je ze v svoji prejsnji vladi pokazal, da se gre Scorched earth @ Wikipedia in naredil bo vse, da bo zasral Slovenijo in naslednjo vlado do maksimuma. Kdo ga bo najbolj nahebal zaradi tega, si pa lahko mislite...


Ja zajebite jih in volite sds.

naruto2 ::

Mike_Rotch je izjavil:

oziroma se ti odrečeš tej pravici in dolznosti in jo daš nekomu drugemu da glasuje v tvojem imenu.


Kako se lahko nekdo odloči v mojem imenu, če ne grem na volitve?


Daj nehaj nakladat, preberi si clanek. Ne mores biti tako "trd".

Masayoshi je izjavil:

naruto2 je izjavil:

Mare2 je izjavil:


Jaz bom volil nekoga, ki bo plačal dolgove iz zadnjih dveh let Janševe vlade namesto mojih zanamcev - vnučkov vnukinj. :)
(bom videl volilni program)


Tocno to se bo zgodilo, placali jih bomo vsi. Naslednja vlada se bo prvi dve leti ukvarjala samo s sranjem, ki ga je SDS naredil do zdaj in do volitev - zdajle se bo sele usulo, JJ je ze v svoji prejsnji vladi pokazal, da se gre Scorched earth @ Wikipedia in naredil bo vse, da bo zasral Slovenijo in naslednjo vlado do maksimuma. Kdo ga bo najbolj nahebal zaradi tega, si pa lahko mislite...


Ja zajebite jih in volite sds.


S tem SDS seveda zahebemo, ampak glede sranja, ki ga bojo vmes naredili tudi sami ne bojo mogli nic, po drugi strani pa jih bomo morali prenasati se dodatna 4 leta, kjer bojo naredili se vec sranja in ponovno naredili enako sabotazo naslednje potencialne vlade.

Tako, da ne. To ne bo delovalo. Bistveno bolje bo delovalo, ce jim preprecimo, da bi se 4 leta delali sranje.

Moras razmisljati dlje od konice svojega nosu.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

->o<- ::

Mike_Rotch je izjavil:


Z neveljavno glasovnico ne narediš nič v smeri teže svojega glasu. Odstotek prejetih glasov se šteje na podlagi veljavnih glasovnic. Končni učinek je enak kot, če na volitve sploh ne greš.


Za odstotne točke še nisi slišal?

Mike_Rotch ::

Daj nehaj nakladat, preberi si clanek. Ne mores biti tako "trd".


Kater članek? "Zakaj znani Slovenci volijo" ali si nalepil kakšnega novega od Murkota.

Predlagam da zadevo prespiš, se spočiješ in poskušaš jurti odgovoriti na moje vprašanje.

Za odstotne točke še nisi slišal?


Kaj točno imajo odstotne točke pri tem?

Če je oddanih 100 veljavnih glasovnic in nekdo dobi 50 glasov to pomeni 50% glasov.
Če je oddanih 100 veljavnih glasovnic in 100 neveljavnih in nekdo dobi 50 glasov, to še vedno pomeni 50% glasov.

temprar ::

naruto2 je izjavil:

Mare2 je izjavil:


Jaz bom volil nekoga, ki bo plačal dolgove iz zadnjih dveh let Janševe vlade namesto mojih zanamcev - vnučkov vnukinj. :)
(bom videl volilni program)


Tocno to se bo zgodilo, placali jih bomo vsi. Naslednja vlada se bo prvi dve leti ukvarjala samo s sranjem, ki ga je SDS naredil do zdaj in do volitev - zdajle se bo sele usulo, JJ je ze v svoji prejsnji vladi pokazal, da se gre Scorched earth @ Wikipedia in naredil bo vse, da bo zasral Slovenijo in naslednjo vlado do maksimuma. Kdo ga bo najbolj nahebal zaradi tega, si pa lahko mislite...


Naslednji vladi povsem vrjamem, če bo rekla, da rešujejo štalo prejšnje.
Tokrat je SDS prekosil samega sebe.
Če sem iskren, niti ne vem kako bi se lotil razkidanja dreka, ki ga je SDS nasul.
Z ukinitvijo PCT bi bil lep začetek, ostalo pa...

Mike_Rotch je izjavil:

temprar je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

Kako s sodelovanjem na volitvah pokažem, da se ne strinjam s temi istimi volitvami katerih sem se ravno udeležil?


Če želiš zmešati štrene establišmentu, poskrbi da pride notri kaka stranka, ki jo noben ne mara. Ta pa bo že sabotirala.
Levica je zgledala že tako prvič, sedaj pa so se izkazali kot vsi njihovi predhodniki, za keša žejni (kaviar)komunisti.


Ne želim mešati štren. Bi mi moralo biti vsaj malo mar za vse skupaj in moral bi vsaj malo zaupati politikom, da bodo dejansko delali kaj v smeri izboljšanja.

Ker sem mnenja, da je edini dober politik mrtev politik raje ostanem doma.


Če nimaš interesa voliti v svoj prid pa te vljudno prosim, če nam posodiš glas?
Rekel bom, da nisi volil, ampak si ga nam posodil. Volk sit koza cela, kaj praviš?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Mike_Rotch ::

Ne.

PacificBlue ::

Mike_Rotch je izjavil:

Ne.


Ti bi s tem, če bi oddal svoj glas v obliki neveljavne glasovnice in bi v primeru da bi bili takih “glasov” dovolj velik odstotek, da bi bile volitve neuspesne s tem izrazil(kot ostali somisljeniki) svojo demokraticno voljo, ki bi bilo resno opozorilo tisti demokraciji v kateri bivaš. Tako pa, ker ne izrazis svoje volje(pa se marsikdo drug) se pricakuje, da ni potrebe po spremembah, h katerimi tezimo.

Zgodovina sprememb…

naruto2 ::

Mike_Rotch je izjavil:


Kaj točno imajo odstotne točke pri tem?

Če je oddanih 100 veljavnih glasovnic in nekdo dobi 50 glasov to pomeni 50% glasov.
Če je oddanih 100 veljavnih glasovnic in 100 neveljavnih in nekdo dobi 50 glasov, to še vedno pomeni 50% glasov.


No, da malo popraviva, ker se stevilo volilcev v tvojem trolanju ne ujema, popravek je podcrtan :

Če je oddanih 200 veljavnih glasovnic in nekdo dobi 50 glasov to pomeni 25% glasov.
Če je oddanih 100 veljavnih glasovnic in 100 neveljavnih in nekdo dobi 50 glasov, to še vedno pomeni 50% glasov.

Tole bo bolj pravilno. Se kar ne razumes? :)) Bos rekel, da je situacija enaka?

"SDS lahko letos doseže 300 tisoč glasov, ker bodo vsi skoraj zagotovo prišli na volišča. Če bo udeležba 50-odstotna, bi to predstavljalo 35 odstotkov vseh veljavnih glasovnic oziroma od 31 do 32 poslanskih mandatov. Če pa bo udeležba višja – ocenjujem, da je mogoči maksimum letos pri 60 odstotkih –, bi tistih 300 tisoč glasov predstavljajo okoli 30 odstotkov glasov oziroma od 25 do 26 poslanskih mandatov," pojasnjuje Zorko.


Kaj pa tale? :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: naruto2 ()

D3m ::

Torej.....predlagate, da obkrožim SDS???
|HP EliteBook|R5 6650U|

naruto2 ::

D3m je izjavil:

Torej.....predlagate, da obkrožim SDS???

Ne, v tem primeru se ti ni treba trudit priti na volisce, skoda casa. Samo ne prides, pa je ucinek skoraj enak.
1
2
3 4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predčasne volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20150931 (47244) Invictus
»

Podpora vladi. Janševa slimdown za javno upravo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18935865 (33095) Brane2

Več podobnih tem