» »

"Ne bom volil nikogar..."

"Ne bom volil nikogar..."

1 2 3
4
»

CiClon ::

naruto2 je izjavil:


Ko boste ti in ostali nehali tako razmisljati, pa bo prislo do spremembe.


Ne. Ko bom jaz nehal tako razmišljat, bo isti k**** kot je zdaj, ko tako razmišljam. Mogoče bom takrat iz protesta glasoval za SDS ;) Kako bodo pa drugi razmišljali in se odločali pa je nekaj, kar je izven moje kontrole.

naruto2 ::

Mike_Rotch je izjavil:

... gnojev. Ja, so najbolj sposoben gnoj, kar ga najdes med narodom, ki se je s svojimi narodnimi lastnostmi pririnil do vodenja gnojev.


Sposoben gnoj? Zakaj že? Ker se radi kažejo po TV in se pustijo drkat za par jurjev na mesec + kakšen občasen bonus? Ne seri, vsaka čistilka, ki si s svojim delom pošteno služi denar je bolj sposobna.


Glede, na to, da jim prepuscamo voliti drzavo, so izgleda najbolj sposobni za to kar delajo (drugi fochi me ne zanimajo). A poznas koga bolj sposobnega in nepokvarjenega, kar povej, ga grem rade volje volit.

zee ::

Mhm. Dovolj bo.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

naruto2 ::

CiClon je izjavil:

naruto2 je izjavil:


Ko boste ti in ostali nehali tako razmisljati, pa bo prislo do spremembe.


Ne. Ko bom jaz nehal tako razmišljat, bo isti k**** kot je zdaj, ko tako razmišljam. Mogoče bom takrat iz protesta glasoval za SDS ;) Kako bodo pa drugi razmišljali in se odločali pa je nekaj, kar je izven moje kontrole.


Saj to ves, da drzava nisi samo ti, mar ne? Si sprical, ko ste se ucili o demokraciji?
1 2 3
4
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Predčasne volitve 2014 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Problemi človeštva
20153665 (49978) Invictus
»

Podpora vladi. Janševa slimdown za javno upravo (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
18937522 (34752) Brane2

Več podobnih tem