» »

YouTube Premium

YouTube Premium

Mato989 ::

Egidij88 je izjavil:

Youtube Vanced na Androidu in Firefox + ad blocker na Windows.



Jaz vanced vec ne najdem lahko das link baje so umaknili
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

PARTyZAN ::

Vanced je mrtev, uporabi ReVanced.

kow ::

Gagatronix je izjavil:

kow je izjavil:

Problem je resen na telefonu. Problem je najti primer software na desktopu. Vecina folka ne zna uporabljati skript v terminalu. Po drugi strani, pa mora biti zadeva dovolj obskurna, da se google financno ne pozna in ne gre nagajati.


Problem je v tem da ti telefon uporabljas ocitno za vse drugo kot pa telefon.


Prenosnemu osebnemu racunalniku, ki gre v zep, zaradi zgodovinskih razlogov, pac recemo "telefon". Ne spremeni poante.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kow ()

Gagatronix ::

To si govorite tisti, ki ne znate pet minut prezivet brez telefona.

ZveeZ ::

Gagatronix je izjavil:

To si govorite tisti, ki ne znate pet minut prezivet brez telefona.

Smo pa polni samega sebe, a?;)
Nekateri pac potrebujemo dolocene aplikacije "on the go", katere nam, med drugim, tudi privarcujejo cas.
Ti pa kar vztrajaj na old sql mobitelih, ce ti tako pase.

Mato989 ::

Sam ne plačujem NOBENIH premium zadev... še netflix ki je edini ki ga moja uporablja je gratis dan od kolega ki itak nima komu za dat pa nama časti...

Kar se pa tiče telefonov, pa sam raje gledam v LCD ekran na PCju, se mi zdi da manj kvari vid kot nenehno buljenje v telefone, tudi drža je pri telefonih NAČELOMA slabša,
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

MH0 ::

Mato989 je izjavil:

Sam ne plačujem NOBENIH premium zadev... še netflix ki je edini ki ga moja uporablja je gratis dan od kolega ki itak nima komu za dat pa nama časti...

Kdo je v tem primeru tat? On ali vidva?

Gagatronix ::

ZveeZ je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

To si govorite tisti, ki ne znate pet minut prezivet brez telefona.

Smo pa polni samega sebe, a?;)
Nekateri pac potrebujemo dolocene aplikacije "on the go", katere nam, med drugim, tudi privarcujejo cas.
Ti pa kar vztrajaj na old sql mobitelih, ce ti tako pase.


Posedujem tzv. "smartphone", Samsung Galaxy S7, ampak ves za kaj ga uporabljam ? Za smse in obcasne klice. 99% cajta je zadeva "nekje v stanovanju" in me tudi boli kurac ce je napolnjen ali ne.

sass628 ::

če je komu uporabno je za androida še ViMusic - namesto Youtube music

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: sass628 ()

ZveeZ ::

Gagatronix je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

To si govorite tisti, ki ne znate pet minut prezivet brez telefona.

Smo pa polni samega sebe, a?;)
Nekateri pac potrebujemo dolocene aplikacije "on the go", katere nam, med drugim, tudi privarcujejo cas.
Ti pa kar vztrajaj na old sql mobitelih, ce ti tako pase.


Posedujem tzv. "smartphone", Samsung Galaxy S7, ampak ves za kaj ga uporabljam ? Za smse in obcasne klice. 99% cajta je zadeva "nekje v stanovanju" in me tudi boli kurac ce je napolnjen ali ne.

Sem imel obcutek, da si lastis smartphona kljub temu, da ga ne rabis/uporabljas. Clovek bi se vprasal cemu tak strosek, da si si kupil flagshipa, ko bi lahko shajal s telefonom za 50€ ali pa celo s stacionarcem?

Tidule ::

ZveeZ je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

To si govorite tisti, ki ne znate pet minut prezivet brez telefona.

Smo pa polni samega sebe, a?;)
Nekateri pac potrebujemo dolocene aplikacije "on the go", katere nam, med drugim, tudi privarcujejo cas.
Ti pa kar vztrajaj na old sql mobitelih, ce ti tako pase.

Uporaba vance/revance/whatever appov zato da prihranis 2 eur na mesec, ravno kaze na to da nic ne cenis svojega casa.

Mato989 je izjavil:

Sam ne plačujem NOBENIH premium zadev... še netflix ki je edini ki ga moja uporablja je gratis dan od kolega ki itak nima komu za dat pa nama časti...

Kar se pa tiče telefonov, pa sam raje gledam v LCD ekran na PCju, se mi zdi da manj kvari vid kot nenehno buljenje v telefone, tudi drža je pri telefonih NAČELOMA slabša,

Ti tudi verjames, da bi moral pobit vse invalide in upokojence, tako da temu primerno je vrednoteno tvoje mnenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

ZveeZ ::

Tidule je izjavil:


Uporaba vance/revance/whatever appov zato da prihranis 2 eur na mesec, ravno kaze na to da nic ne cenis svojega casa.


Well, za si zrihtat utube premium za tako ceno gre kar nekaj minut. Reg novega accounta, nastavitev vpnja na pravo drzavo, na koncu pa se vnos podatkov za placilo.
Sem testiral (iz firbca) revanced iz linka v tej temi in sem ga imel delujocega v.. minuti? Namestil dva apkja, v microg vnesel username/geslo in je delalo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ZveeZ ()

Pithlit ::

ZveeZ je izjavil:

Tidule je izjavil:


Uporaba vance/revance/whatever appov zato da prihranis 2 eur na mesec, ravno kaze na to da nic ne cenis svojega casa.


Well, za si zrihtat utube premium za tako ceno gre kar nekaj minut. Reg novega accounta, nastavitev vpnja na pravo drzavo, na koncu pa se vnos podatkov za placilo.

Ene 3 min pa res.

Pol maš pa mir. V nasprotju z vanced ali newpipe. Vprašanje kolk cajta bo revanced delal preden Youtube poskrbi za to. V najboljšem primeru boš moral spet apk nalagat (tko kot je to potrebno pri newpipe).
Life is as complicated as we make it...

Tidule ::

Ja, potem bos pa hotel castat na tv, pa bo tema. Al pa poslusat youtube music na android auto... pa cez pol leta ko bo sel revanced v maloro (kot 100 njih pred njim) pa spet jovo na novo.

Da ne govorimo o tem, ko bi zelel uporablajt na sluzbenem racunalniku, pri kolegu...

Uredil premium familiy pred stirimi leti in od takrat nisem imel ne jaz ne kdorkoli drug v druzini niti sekinde dela s tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

PARTyZAN ::

AFAIK Chromecasting deluje v Vanced/Revanced. A lahko ene 10 od teh stotih ki jih je šlo v maloro pred tem našteješ mogoče?

Men je "jajcanje" z ločenim accountom za youtube večji kompromis kot pa to, da sem moral v parih letih enkrat drug apk namestit.

Tidule ::

Smartcast, ki ga uporablja samsung pa ne, vsaj ne brez igrackanja. Kako je chromcast ne vem, samo a ni ravno v tej temi eden iskal resitve? Pa potem spet prides do tega da za vsako kombinacijo isces drugo resitev. Kako pa se kaj vanced obnese na "smart" tv, ki niso android podprti?

Pred revanced je bil vanced. Pa pred tem se je s pihole dalo blokirat oglase, pa potem je bil newpipe, pa skytube, freetube, invidious...ni da ni

Za 2 eur na mesec..., pac vsakomur svoje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

6151 ::

Tidule je izjavil:

Smartcast, ki ga uporablja samsung pa ne, vsaj ne brez igrackanja. Kako je chromcast ne vem, samo a ni ravno v tej temi eden iskal resitve? Pa potem spet prides do tega da za vsako kombinacijo isces drugo resitev. Kako pa se kaj vanced obnese na "smart" tv, ki niso android podprti?

Pred revanced je bil vanced. Pa pred tem se je s pihole dalo blokirat oglase, pa potem je bil newpipe, pa skytube, freetube, invidious...ni da ni

Za 2 eur na mesec..., pac vsakomur svoje.


Youtube premium nima sponsor blocka, tko da je slabši kot vanced... pa še 2€ na mesec stane :))
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Tidule ::

Mi ga prides namestit na tv? Z veseljem placam tudi kaj vec kot 2 eur, da vidim kako bo to slo. Tolk da najdemo res najbolj banane robne primere, ki nimajo nic z vecino uporabnikov. Pa tudi osebno ne bi hotel prostovoljno uporabljat dodaten app, ki posnetke cenzurira na podagi javnega mnenja. Imamo tega ze tako vec kot dovolj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

6151 ::

Večina uporabnikov ne gleda yt na TV.
3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Tidule ::

Vecina uporabnikov ne uporablja revanced, kaj sele sponsor block zato sem pa napisal, da ce smo v teritoriju banalnih primerov, lahko zacnemo s tem. Kaj ti torej pomaga revanced, ce si potem obsojen na specificen OS?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

KTr1sk ::

PARTyZAN je izjavil:

Vanced je mrtev, uporabi ReVanced.

obstaja "Youtube VANCED Unofficial" ki dela,...vprašanje pa je če še bodo dolgo podpirali unofficial build oz. če bodo obstajale nadaljnje verzije (jaz imam upanje ;))
https://github.com/cuynu/ytvanced#downl...
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

-Wall ::

@OP

Ah, vidim, da moderni hochstaplerji spet nastavljate nepodmazano zadnjico korporacijam, da vas netegnejo do krvi.

Ker njihov marketing pravi, da ste "ful cool"(tm), ce placujete, zato, da na vas delajo profile, da imate vse v najemu in si ne lastite nicesar.

Hkrati pa jamrate po raznih temah o ceni nepremicnin, kako ste revezi.

Lepo. Ovce, sploh tiste bolj zabite, je treba ostric.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: -Wall ()

Gagatronix ::

ZveeZ je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

To si govorite tisti, ki ne znate pet minut prezivet brez telefona.

Smo pa polni samega sebe, a?;)
Nekateri pac potrebujemo dolocene aplikacije "on the go", katere nam, med drugim, tudi privarcujejo cas.
Ti pa kar vztrajaj na old sql mobitelih, ce ti tako pase.


Posedujem tzv. "smartphone", Samsung Galaxy S7, ampak ves za kaj ga uporabljam ? Za smse in obcasne klice. 99% cajta je zadeva "nekje v stanovanju" in me tudi boli kurac ce je napolnjen ali ne.

Sem imel obcutek, da si lastis smartphona kljub temu, da ga ne rabis/uporabljas. Clovek bi se vprasal cemu tak strosek, da si si kupil flagshipa, ko bi lahko shajal s telefonom za 50€ ali pa celo s stacionarcem?


Nisem ga kupil, bil mi je senkan.

recmajkemi ::

Za (re)vanced uporabljate alternativne google račune?
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

Mato989 ::

Tidule je izjavil:

ZveeZ je izjavil:

Gagatronix je izjavil:

To si govorite tisti, ki ne znate pet minut prezivet brez telefona.

Smo pa polni samega sebe, a?;)
Nekateri pac potrebujemo dolocene aplikacije "on the go", katere nam, med drugim, tudi privarcujejo cas.
Ti pa kar vztrajaj na old sql mobitelih, ce ti tako pase.

Uporaba vance/revance/whatever appov zato da prihranis 2 eur na mesec, ravno kaze na to da nic ne cenis svojega casa.

Mato989 je izjavil:

Sam ne plačujem NOBENIH premium zadev... še netflix ki je edini ki ga moja uporablja je gratis dan od kolega ki itak nima komu za dat pa nama časti...

Kar se pa tiče telefonov, pa sam raje gledam v LCD ekran na PCju, se mi zdi da manj kvari vid kot nenehno buljenje v telefone, tudi drža je pri telefonih NAČELOMA slabša,

Ti tudi verjames, da bi moral pobit vse invalide in upokojence, tako da temu primerno je vrednoteno tvoje mnenje.



Vidis kako neumen si, jaz nocem nikogar pobit samo naj od svojega dela in vplacil zivijo ne pa na racun drugih
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Boobiz ::

Vidim, da se ni bilo omenjeno. Za Winblows, Šmek in Linux obstaja tale zadeva.

https://freetubeapp.io/

Se bi rajši po štengah fuknil kot Goolagu plačal, but thats just me.
I'm drunk, what's your excuse?

PARTyZAN ::

Tidule je izjavil:

Smartcast, ki ga uporablja samsung pa ne, vsaj ne brez igrackanja. Kako je chromcast ne vem, samo a ni ravno v tej temi eden iskal resitve? Pa potem spet prides do tega da za vsako kombinacijo isces drugo resitev. Kako pa se kaj vanced obnese na "smart" tv, ki niso android podprti?

Pred revanced je bil vanced. Pa pred tem se je s pihole dalo blokirat oglase, pa potem je bil newpipe, pa skytube, freetube, invidious...ni da ni

Za 2 eur na mesec..., pac vsakomur svoje.


Si ziher, da se je dalo s pihole kadarkoli blokirat oglase na youtube? Ker jaz ga imam v svojem omrežju že zelo dolgo, pa nikoli ni deloval za blokiranje oglasov na YT.
Čisto vsi OSS projekti, ki si jih navedel so sicer še vedno živi in delujoči. A niso vsi šli v maloro? :)

Vanced in Revanced nista mišljena za uporabo na Android TV. Za Android TV se super obnese SmartTube, ki ravno tako iz škatle pride s SponsorBlockom.
Pri ostalih vendorjih ne vem kakšno je stanje, ker nimam opravka z nobeno takšno napravo. V najslabšem primeru lahko pa kupiš kakšen podprt set-top box / streaming device?
Meni se sicer ne bi dalo konstantno preverjat s katerim računom YT gledam v browserjih. To v kombinaciji z odsotnostjo SponsorBlocka se mi zdi, da je dejansko inferiorna rešitev, ampak kot si že sam rekel ... vsakemu svoje.

Daniel ::

Chromecast TV in Smarttube next. Za TV najboljša in najcenejša rešitev.

mtosev ::

Kolk je sploh cena YouTube Premium? 7-8€, če se prav spomnim? Samo me zanima, ker ne gledam YouTube toliko, da bi plačal za Premium pa pač preživim kakšen ad.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zimonem ::

Tidule je izjavil:

Das 2 eur na mesec pa nimas teh problemov.

Še vedno jih imaš z invideo oglasi.

ZveeZ ::

Zimonem je izjavil:

Tidule je izjavil:

Das 2 eur na mesec pa nimas teh problemov.

Še vedno jih imaš z invideo oglasi.

Caki, pri premium ostanejo invideo oglasi? Wtf?!

Tidule ::

Ne, ostanejo samo "oglasi" ki so dejansko del vsebine. Ampak to je stvar content creatorja, ne pa youtuba kot takega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

PARTyZAN ::

Tako je, oglasi ki so "zapečeni" v sam video ostanejo. Teh se znebiš z razširitvami za brskalnike ali druge namenske aplikacije, recimo že večkrat omenjen SponsorBlock.

Zimonem ::

Sej to je tista pizda za katero plačuješ alimente. Poizdil po a naročil pravzaprav warez. Kljub svojim prepričanjem ,da se to ne dela.

Ganon ::

O kakšnih "zapečenih" oglasih govorite? Tistih, ki vmes večkrat prekinejo video, ali takšnih, ki so del videa, kot na primer:



Slednjih se ne da odstraniti. Ostale mi na računalniku samodejno blokira Opera. Živcirajo me samo, ko kaj gledam na TV-ju, preko aplikacije.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ganon ()

recmajkemi ::

Za "zapečene" oglase in ostale balastne segmente uporabljam SponsorBlock FF dodatek na PCju. ReVanced tudi omogoča preskakovanje le teh.

Na TVju pa gledam youtube preko zrcaljenja telefona, da mi televizija svojih oglasov ne servira preko vgrajene aplikacije.
Čeprav sem zasledil, da lahko blokiraš nekaj www naslovov na svojem usmerjevalniku, glede na znamko televizije in bi to moralo dodane oglase ustaviti.
V tej državi vsi vedo za vse svinjarije, ki se dogajajo.
Ko pa vprašaš, kdaj so prijavili kako stvar pa črički.
Če veš, obišči & prijavi na; e-uprava.gov.si/podrocja/vloge/vloga.html?id=2377

PARTyZAN ::

Ganon je izjavil:

Slednjih se ne da odstraniti. Ostale mi na računalniku samodejno blokira Opera. Živcirajo me samo, ko kaj gledam na TV-ju, preko aplikacije.


Seveda se da:



Zelen del sponsorblock avtomatsko preskoči. Tudi na TVju imajo nekateri predvajalniki SponsorBlock integriran, SmartTube Next za AndroidTV, recimo.

Gagatronix ::

Ganon je izjavil:

O kakšnih "zapečenih" oglasih govorite? Tistih, ki vmes večkrat prekinejo video, ali takšnih, ki so del videa, kot na primer:



Slednjih se ne da odstraniti. Ostale mi na računalniku samodejno blokira Opera. Živcirajo me samo, ko kaj gledam na TV-ju, preko aplikacije.


O tistih, ko folk v videotih shilla sranje kot je Established Titles in podobno govno.

c3p0 ::

recmajkemi je izjavil:

Za "zapečene" oglase in ostale balastne segmente uporabljam SponsorBlock FF dodatek na PCju. ReVanced tudi omogoča preskakovanje le teh.

Na TVju pa gledam youtube preko zrcaljenja telefona, da mi televizija svojih oglasov ne servira preko vgrajene aplikacije.
Čeprav sem zasledil, da lahko blokiraš nekaj www naslovov na svojem usmerjevalniku, glede na znamko televizije in bi to moralo dodane oglase ustaviti.


To mi je en od top features Vanced, da na timelineu videa vidiš označene razne intros, self promotions, promotions (verjetno drugi userji to označijo, ne vem točno kako deluje) in se avtomatsko preskočijo.

aborko ::

Ja super je ta zadeva za auto preskakovanje "zapečenih" oglasov, kr malo pogrešam na desktopu to - obstaja kaj podobnega za youtube v chromu?
Meni sicer Vanced že ogromno časa dela super, nekaj so sicer že obljuljali, da ga bodo blokirali. Če že kaj, potem bi Vanced bil pripravljen plačati, ker dejansko ima zelo uporabne funkcije, ki jih Youtube (tudi Premium) nikoli ne bo implementiral.

6151 ::

3600 | 32GB | 6800 | 1+3TB

Tidule ::

Pac comunity cenzura. Razumem da ljudi motijo random oglasi, ampak da ploskate ko nekdo za vas cenzurira vsebino, ki jo je pripravil avtor sam, je pa naravnost pomilovanja vredno. Zabavno postane pri raznih reviewih ko potem spusca tudi affiliate dislamerje ali pa kar kos vsebine, ker se nekdo arbitrarbo odloci da je to sponzorska vsebina.

Video ki ga avtor nalozi je njegovo avtorsko delo in tako poseganje v avtorsako delo je najmanj nekorektno.

Tukaj se potem tudi vidi vse licemerstvo, nespostovanje do avtorja in manjko vsakega odnosa do avtorskega dela. Eno je, ko se nekdo tolce po prsih kako blojotira velike korporacije, nekja povsem drugega pa je ko to zlorablja na avtorskih delih, ki jih povsem prostovoljno konzumira. Tukaj se potem pride do tistega najbolj pritlehnega razvrednotenja avtorja samega, ki izvira iz bolestne potrebe po freeloadingu.

Ce se ne strinjate s tem kaj dela avtor, zakaj potem gledate njegove vsebine?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Tidule ()

Boobiz ::

saj clovek dobi view, potem je pa med njim in birokrati kolk je to vredno. kaj bevskas o kraji.:))
I'm drunk, what's your excuse?

KTr1sk ::

Če lahko brezplačnoi in enostavno zaobidemo vse to da ne meče raklam in preskakuje spoznorje v videju...ne vem zakaj ne bi to tudi uporabljali. Če kdo želi gledate reklame pa naj me ne moti ;), itak vedno ponavlja kdo je sponzor...tako da če ga večkrat spremljaš tako veš in ne rabiš zapravljat časa. Če pa hočeš ga podpirat pa namesto premium računa mu doniraj nekaj € youtuberju, ki ga spremljaš ;)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Tidule ::

Boobiz je izjavil:

saj clovek dobi view, potem je pa med njim in birokrati kolk je to vredno. kaj bevskas o kraji.:))

Kraji? O cem blodis? Ti bralno razumevanje dela tezave?

Zimonem ::

Tidule je izjavil:

Pac comunity cenzura. Razumem da ljudi motijo random oglasi, ampak da ploskate ko nekdo za vas cenzurira vsebino, ki jo je pripravil avtor sam, je pa naravnost pomilovanja vredno. Zabavno postane pri raznih reviewih ko potem spusca tudi affiliate dislamerje ali pa kar kos vsebine, ker se nekdo arbitrarbo odloci da je to sponzorska vsebina.

Video ki ga avtor nalozi je njegovo avtorsko delo in tako poseganje v avtorsako delo je najmanj nekorektno.

Tukaj se potem tudi vidi vse licemerstvo, nespostovanje do avtorja in manjko vsakega odnosa do avtorskega dela. Eno je, ko se nekdo tolce po prsih kako blojotira velike korporacije, nekja povsem drugega pa je ko to zlorablja na avtorskih delih, ki jih povsem prostovoljno konzumira. Tukaj se potem pride do tistega najbolj pritlehnega razvrednotenja avtorja samega, ki izvira iz bolestne potrebe po freeloadingu.

Ce se ne strinjate s tem kaj dela avtor, zakaj potem gledate njegove vsebine?

Ne gre za licemerstvo, gre zato da se preskoči sponzor. Kateri požre od 15 min dolgega videa tudi do 5 min. Če plačaš vsebino, pričakuješ da tega ni.

Tidule ::

Zimonem je izjavil:

Tidule je izjavil:

Pac comunity cenzura. Razumem da ljudi motijo random oglasi, ampak da ploskate ko nekdo za vas cenzurira vsebino, ki jo je pripravil avtor sam, je pa naravnost pomilovanja vredno. Zabavno postane pri raznih reviewih ko potem spusca tudi affiliate dislamerje ali pa kar kos vsebine, ker se nekdo arbitrarbo odloci da je to sponzorska vsebina.

Video ki ga avtor nalozi je njegovo avtorsko delo in tako poseganje v avtorsako delo je najmanj nekorektno.

Tukaj se potem tudi vidi vse licemerstvo, nespostovanje do avtorja in manjko vsakega odnosa do avtorskega dela. Eno je, ko se nekdo tolce po prsih kako blojotira velike korporacije, nekja povsem drugega pa je ko to zlorablja na avtorskih delih, ki jih povsem prostovoljno konzumira. Tukaj se potem pride do tistega najbolj pritlehnega razvrednotenja avtorja samega, ki izvira iz bolestne potrebe po freeloadingu.

Ce se ne strinjate s tem kaj dela avtor, zakaj potem gledate njegove vsebine?

Ne gre za licemerstvo, gre zato da se preskoči sponzor. Kateri požre od 15 min dolgega videa tudi do 5 min. Če plačaš vsebino, pričakuješ da tega ni.


Mešaš stvari. Eno so klasični oglasi (teh pri naročnini ni), drugo pa je da gledaš bedaste content creatorje, ki ti v 15 minut dolg video naserjejo 5 minut sponzorske vsebine. Glej kvalitetno vsebino pa bo teh težav bistveno manj.

radmansdorf ::

Masayoshi je izjavil:

Če imaš android tv je pravi naslov STN Beta apk

Probavam zadnji teden, res je ok, prekoči vse oglase + oglase ki so kot del videa.
Za telefon pa Revanced, top!

njyngs ::

recmajkemi je izjavil:

Za (re)vanced uporabljate alternativne google račune?

Jaz kar na "taglavnem", je pa res da ne ravno dolgo. Ne vem pa če je to pametno. Naj nekdo drugi poda svoje izkušnje.
KHM https://www.youtube.com/watch?v=dQw4w9WgXcQ

c3p0 ::

Tidule je izjavil:

Pac comunity cenzura. Razumem da ljudi motijo random oglasi, ampak da ploskate ko nekdo za vas cenzurira vsebino, ki jo je pripravil avtor sam, je pa naravnost pomilovanja vredno. Zabavno postane pri raznih reviewih ko potem spusca tudi affiliate dislamerje ali pa kar kos vsebine, ker se nekdo arbitrarbo odloci da je to sponzorska vsebina.

Video ki ga avtor nalozi je njegovo avtorsko delo in tako poseganje v avtorsako delo je najmanj nekorektno.

Tukaj se potem tudi vidi vse licemerstvo, nespostovanje do avtorja in manjko vsakega odnosa do avtorskega dela. Eno je, ko se nekdo tolce po prsih kako blojotira velike korporacije, nekja povsem drugega pa je ko to zlorablja na avtorskih delih, ki jih povsem prostovoljno konzumira. Tukaj se potem pride do tistega najbolj pritlehnega razvrednotenja avtorja samega, ki izvira iz bolestne potrebe po freeloadingu.

Ce se ne strinjate s tem kaj dela avtor, zakaj potem gledate njegove vsebine?


Torej si ti Robin Hood? Ko se velike "goljufa", nimaš nič proti. Še vedno pa lahko to izklopiš in si ogledaš celotni video.

Enako mislim, da se avtorju šteje ogled in ne bo nič manj dobil plačano. Da je Nord VPN oh in sploh pa sem že tako 1000x slišal in niti 1001. ga ne bom kupil.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Youtube začel upočasnjevati uporabnike z ad blockerjem (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
925347 (681) tomlin
»

Youtube (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Loža
37880154 (1860) mtosev
»

Blokiranje oglasov v YouTubu ni dovoljeno (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
32727911 (6006) Mato989
»

Netflixova palica dosegla tudi Slovenijo, YouTube podražil Premium (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Rezultati
9211208 (4566) svecka
»

Spotify od 15.7. pri nas (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
10615348 (7857) OK.d

Več podobnih tem