» »

Crypto.com

Crypto.com

«
1
2

scorpio5 ::

Pozdrav!

Odločil sem se, da vam malo bolj podrobno razložim vse o crypto.com organizaciji oz o njihovem kovancu. V kolikor imate kakšna vprašanja vam z veseljem odgovorim po najboljših zmožnostih.

Torej; Crypto coin oz CRO coin je kriptovaluta, ki se je v zadnjih nekaj mesecih povzpela na sam vrh (top 20 kovancev v kriptu).
Verjetno je že marsikdo kje opazil njihov napis (crypto.com), saj so z "agresivnim" marketingom dosegli mase ljudi - med drugim je crypto.com sponzor v Formuli 1, UFC (najbolj popularna liga/organizacija borilnih veščin), PSG, italjanska seria A (prva italjanska nogometna liga), NBA Philadelphia 76ers, pokal libertadores, esport ekipa Fnatic in pa največji posel - kupili so ime stadiona LA lakersov, ki se ne imenuje več Staples center , temveč Crypto.com arena. Ta posel je bil praktično največji faktor za rast CRO kovanca v letu 2021.

Prav tako so v marketing kampanjo vključili video oglas, v katerem nastopi slavni igralec Matt Damon (Jason Bourne), njihovi reklamni panoji pa "krasijo" pročelja stavb v središčih večjih mest po svetu (morda kmalu tudi v Ljubljani). Trenutno ima Crypto.com že več kot 10 miljonov uporabnikov (verjetno bo ta številka precej višja do konca leta 2022).

Organizacija oz podjetje ponuja 4 produkte:
-aplikacija crypto.com (plus Visa kartice, ki so vezane na aplikacijo)
-crypto.com exchange (borz/menjalnica)
-defi wallet (kripto denarnica, kjer imate s ključi kontrolo nad svojimi kovanci)
-crypto.com NFT (market za kupovanje oz prodajo NFTjev)

Kot eden redkih ponudnikov na trgu, so pridobili različne licence in certifikate, ki omogočajo večjo varnost, v primeru goljufij - tako kot nekatere banke (primer: imajo zavarovanih 750miljonov sredstev in možnost povrnitve do 250 tisoč vrednosti kovancev osebam, ki so bile žrtev goljufij)

Zakaj sem se odločil za nakup Crypto.com coina?
Poleg zgoraj naštetih dejstev, ponujajo kar nekaj pasivnih prihodkov , predvsem na račun njihovih Visa kartic.
Vsak tier/level ponuja dodatne ugodnosti, vendar je za vsak višji nivo potrebno stake-ti (vezati, kot depozit na banki) večje število CRO kovancev. Stake mora trajati vsaj 180dni, po tem času lahko kovance tudi izplačate oz prodate/menjate za druge kovance (v kolikor to storite s celotnim zneskom, zgubite ugodnosti kartice Visa). Tukaj so tier-i oz leveli kartic in njihove ugodnosti:

1. Midnight blue: najbolj osnovni visa level, za katero ni potrebno stake-ti kovancev - prinaša vam samo eno ugodnost - 1% cashback

2. Ruby steel: potrebno je stake-ti CRO v vrednosti 350eur; 2% cashback in povrnejo naročnino za spotify v vrednosti do 13$

3. Royal Indigo & Jade Green: stake v vrednosti 3,500e; 3% cashback; povrnejo naročnino za spotify, netflix in brezplačna uporaba lož na letališčih (teh, ki so zajeta v ponudbo - udobneje, zastonj hrana in pijača itd.)

4.Frosted Rose Gold & Icy White: stake v vrednosti 35,000e; 5% cashback; povrnejo naročnine za spotify, netflix, amazon prime,10% popust na expedia, brezplačna uporaba lož + 1 oseba gre lahko zraven itd.

5.Obsidian: stake v vrednosti 350,000; 8% cashback, vse ugodnosti prej naštetih kartic

Cashback se nanaša na kupovanje z viso - primer: Imate royal indigo viso (tier 3)- plačate bencin v vrednosti 100e - dobite cashback v CRO kovancih v vrednosti 3e.. kupite pohištvo v ikei - 1000e - dobite cashback v CRO v vrednosti 30e
Spotify in Netflix prav tako dobite nazaj 100% vrednost v CRO (family pack spotify 10e, prejmete nazaj kovance v vrednosti 10e)

Poleg tega od tiera 3 naprej dobite tudi 10% provizije nazaj v obliki CRO kovancev na stake za kartico - torej v primeru tier 3 royal indigo vise, kjer je potreben stake v višini 3500e, dobivate vsak teden del provizije, ki na letni ravni znaša 10%, kar je odlično.


V kolikor vrednost provizij v obliki CRO zraste, potem tudi vrednost vašega portfelja zraste.

Primer uporabe Crypto platforme:

Registriram se v aplikaciji crypto.com (google/apple store)... preko sepa nakazila naložim na aplikacijo 5000eur.. kupim za 5000eur kovancev CRO (0,33c=1 CRO), torej 15,000 CRO.. 10600 kovancev stake-am za 3 tier visa kartice (royal indigo).. preostanek pošljem na defi wallet in stake-am za 12% na leto.. najprej boste prejeli samo online viso kartico (metal visa kartico prejmete po pošti brezplačno- trenutno se zaradi večjega števila novih uporabnikov in zaostankov v proizvodnji, čaka precej časa).. ker uporabljam spotify in netflix, poleg tega pa kupujem preko spleta, si nakažen še 500eur, ki bodo na visa kartici - z virtualno kartico plačam spotify (10e), netflix (12e) in elektroniko preko ebaya, potovanje poleti (letalska karta in hotel).. prejel sem 22e cashbacka v CRO na svoj račun za spotify in netflix , za potovanje pa sem na plačani znesek 300e, prejel 3% cashbacka - 9e v CRO.. po enem letu se teh cashbackov lahko nabere precej in v kolikor cena CRO kovanca zraste, ste dobili še toliko več.

Če želite investirati v CRO kovanec, vendar ne želite visa kartice, lahko stake-te kovance v defi-walletu, kjer trenutno dobite 12% na leto. Prav tako je možen stake tudi drugih kovancev (vsak ima drugačen %obresti). Med drugim lahko v crypto.com appu stake-te stabilne kovance, kot sta usdt, usdc in dobite 12% letno (za 3 mesecni stake plan).

Prav zaradi vseh teh faktorjev, ki sem jih naštel sem zelo "bullish" (nakljonjen k temu, da je kovanec dobra naložba).

Trenutno so cene kripta po zelo dobrih cenah, zato je lahko donos precej dober, še posebej v primeru koriščenja bonusov, ki jih ponujajo.

V google/apple store si naložite crypto.com aplikacijo in pri registraciji uporabite mojo referal kodo: d9dbeuahaw - obema prinese 25$ bonusa, ko stake-te vsaj za tier 2 (ruby steel viso - 350e).. V kolikor da ne uporabite nobene referal kode, nihče ne prejme bonusa, tako da win-win situacija :)

V kolikor imate kakršnokoli vprašanje, vam z veseljem odgovorim oz pomagam (vem veliko info in nejasnosti verjetno). lp

maticb492 ::

Ja, čakam pa na novo kartico že 2 mesca odkar sem novmebra zgubil denarnico z vsemi karticami :'(
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

Problem tega Crypto.com je za moj okus predvsem dejstvo da ogromno vlaga v marketing in mi je sumljiv.

Drugače je zanimiv, vseeno mi je ljubša opcija Celsius + Binance kartica, mam pa tudi račun na crypto.com še signup bonus me čaka da poberem.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scorpio5 ::

maticb492 je izjavil:

Ja, čakam pa na novo kartico že 2 mesca odkar sem novmebra zgubil denarnico z vsemi karticami :'(


Na kartice se res čaka zelo dolgo (čeprav nekateri jo pa dobijo zelo hitro).. ponuja se ena rešitev - in sicer naročite kartico CURVE, ki ubistvu združi vse kartice, ki jih dodate, v eno. V aplikaciji dodate kartice, ki jih želite in je potem dovolj tudi virtualna visa kartica Crypto.com.. CURVE naj nebi imela zamud, tako da lahko dobivate cashback brez problema, tudi če še niste prejeli fizične visa kartice (crypto.com). Je pa to sigurno en odvečen korak več; upam da se v naslednjih mesecih popravi situacija.


Mato989 je izjavil:

Problem tega Crypto.com je za moj okus predvsem dejstvo da ogromno vlaga v marketing in mi je sumljiv.

Drugače je zanimiv, vseeno mi je ljubša opcija Celsius + Binance kartica, mam pa tudi račun na crypto.com še signup bonus me čaka da poberem.


Ja sem opazil, da marsikoga moti agresivni marketing - toda ravno to je razlog za masovno povečanje strank, kar v njihovem primeru pomeni več trgovanja na njihovih platformah in posledično večji profiti.. Veliko večjih podjetij na svetu, je to postalo zgolj na račun marketinga in sponzorskih pogodb.

Binance kartica ima svoje prednosti - ampak mislim, da v kolikor uporablja nekdo spotify in netflix, je računica na strani crypto.com

Mato989 ::

Binance kartica ima svoje prednosti - ampak mislim, da v kolikor uporablja nekdo spotify in netflix, je računica na strani crypto.com


Ja to je res, čim pa tega ne uporabljaš pa mislim da je prednost na strani binance... pa me popravi če se motim, ampak če hočem naročit royal indigo/jade green mora torej nekdo ne samo kupit za 3.500€ CROja ampak tudi PREDEN NAROČI stakat 180 dni ali lahko naroči takoj ko da stakat za 180 dni locked?

Recimo na Binance sem deposital nekaj BNBja oz. 1 BNB počakal 30 dni naročil binance kartico jo dobil v 3 tednih in dobivam na vsak nakup mislim da 2% cashbacka in mi je super, pa še največja menjalnica na Svetu je binance.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

strawman ::

Lepo spisan thread. Kar počnejo s telimi karticami je zelo uspešno.

Še par komentarjev z moje strani, če imate v mislih tja dajat velike količine denarja:
- Lahko bi omenil, da je bil Crypto.com prejšnji teden hacked (izraba buga 2FA avtentikacije). Uporabniki so dobili sredstva nazaj, vendar se tukaj kaže prioritizacija marketinga pred dejanskim produktom.
- Ekipa Crypto.com je bila prej ekipa Monaco, ki je na veliko nategnila ICO holderje in zavajala z oglasi. Zato tudi rebrand, ker s prejšnjo firmo niso mogli nadaljevati.

buttcrack ::

Ko plačuješ s kartico, cdc ali bnc, katero valuto ti pobira prioritetno?

scorpio5 ::

Mato989 je izjavil:

Binance kartica ima svoje prednosti - ampak mislim, da v kolikor uporablja nekdo spotify in netflix, je računica na strani crypto.com


Ja to je res, čim pa tega ne uporabljaš pa mislim da je prednost na strani binance... pa me popravi če se motim, ampak če hočem naročit royal indigo/jade green mora torej nekdo ne samo kupit za 3.500€ CROja ampak tudi PREDEN NAROČI stakat 180 dni ali lahko naroči takoj ko da stakat za 180 dni locked?

Recimo na Binance sem deposital nekaj BNBja oz. 1 BNB počakal 30 dni naročil binance kartico jo dobil v 3 tednih in dobivam na vsak nakup mislim da 2% cashbacka in mi je super, pa še največja menjalnica na Svetu je binance.


Kartico naročiš s stake-om za 180 dni.. virtualno kartico in ugodnosti dobiš takoj, ko ti potrdijo stake
Pri crypto.com ruby steel zahteva stake 350e v kovancih in prinaša 2% in spotify rabat
Binance uporabljam redno za kupovanje in prodajo, toda glede vise se mi definitvno bolj splača crypto verzija :)


strawman je izjavil:

Lepo spisan thread. Kar počnejo s telimi karticami je zelo uspešno.

Še par komentarjev z moje strani, če imate v mislih tja dajat velike količine denarja:
- Lahko bi omenil, da je bil Crypto.com prejšnji teden hacked (izraba buga 2FA avtentikacije). Uporabniki so dobili sredstva nazaj, vendar se tukaj kaže prioritizacija marketinga pred dejanskim produktom.
- Ekipa Crypto.com je bila prej ekipa Monaco, ki je na veliko nategnila ICO holderje in zavajala z oglasi. Zato tudi rebrand, ker s prejšnjo firmo niso mogli nadaljevati.


Tako je prejšni teden so hackerji ukradli nekaj miljonov (ki pa so jih uporabniki dobili nazaj v parih dneh).. kot sem napisal v objavi, je crypto in uporabnik zavarovan do neke mere - zavarovalne pogodbe, ki so jih sklenili pred kratkim .. definitivno se pa strinjam,da mora biti varnost prioriteta - moje mnenje je da je crypto.com v samem vrhu varnosti (kripto podjetja)

Glede monaco ekipe sem prebral nekaj malega že pred časom in se strinjam, da stvar ni zanemarljiva, toda verjamem, da so stvari sedaj malo drugačne (v pozitivni smeri).. samo prihodnost bo pokazala ali se motim :)

drugače pa tako kot pri vseh investicijah - vložiti samo toliko, kot ste pripravljeni izgubiti brez večjih problemov in skrbi

buttcrack je izjavil:

Ko plačuješ s kartico, cdc ali bnc, katero valuto ti pobira prioritetno?


Pri binance nisem siguren, ker je ne uporabljam, ampak mislim da to lahko nastavite v nastavitvah

CDC uporablja fiat valuto na visa kartici - se pa da plačevati tudi s CRO kovanci - baza ponudnikov, kjer to lahko koristite se veča (trenutno nekje 30.000 po celem svetu), pri nas recimo lahko kupite darilno kartico mimovrste s Cro kovanci

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: scorpio5 ()

maticb492 ::

scorpio5 je izjavil:

Na kartice se res čaka zelo dolgo (čeprav nekateri jo pa dobijo zelo hitro).. ponuja se ena rešitev - in sicer naročite kartico CURVE, ki ubistvu združi vse kartice, ki jih dodate, v eno. V aplikaciji dodate kartice, ki jih želite in je potem dovolj tudi virtualna visa kartica Crypto.com.. CURVE naj nebi imela zamud, tako da lahko dobivate cashback brez problema, tudi če še niste prejeli fizične visa kartice (crypto.com). Je pa to sigurno en odvečen korak več; upam da se v naslednjih mesecih popravi situacija.


Jah, prvič sem čakal več kot 1 leto, ker sem se joinal preden so kartice sploh obstajale v evropi, drugič (upgrade), je prišla v 2 tednih, zdaj ko sem denarnico zgubil sem moral plačati pa 50€ za nov oakrtico (denar so mi že vzeli) in čakam že 2 mesca.

Kot zanimivost: Curve so me zavrnili. Nimam pojma zakaj, ko izpolnim svoje osebne podatke napiše nekaj v smislu da mi ne morejo ponuditi svojih service-ov "at this time"
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

Kartico naročiš s stake-om za 180 dni.. virtualno kartico in ugodnosti dobiš takoj, ko ti potrdijo stake
Pri crypto.com ruby steel zahteva stake 350e v kovancih in prinaša 2% in spotify rabat
Binance uporabljam redno za kupovanje in prodajo, toda glede vise se mi definitvno bolj splača crypto verzija :)


Torej če priemrjamo Crypto vs Binance?

Crypto.com (kartica ki je nekaj vredna)
- Kupit in stakat morš vsaj 3.500€ CRO in zaklenit za 180 dni! (pol leta)

Dobiš:
- Metal kartico 2% cashback v CRO
- Free spotify/netflix

Binance (kartica samo 1 vrste)
- zastavit morš mislim da 0,05 BNBja ko naročiš kartico (dobiš nazaj ko pride kartica)
- Če hočeš 2% cashback moraš imet 30 dnevno povprečje BNB vsa 1.00

Koliko stane spotify/netflix mesečno? Max 20€? Z lockanim stakom 180 dni CROja pomeni da vnaprej stakaš 155 mesečnih naročnin za oboje od oka. Me zanima torej po 180 dneh lahko kaj prodaš CROje upaš da so vredni več ali morš dat naprej stakat da ti velja ta vrsta kartice s tem cashbackom?

Pri binance nisem siguren, ker je ne uporabljam, ampak mislim da to lahko nastavite v nastavitvah


Pri binance nastaviš na kartici katero primarno jemlje... je pa res da ni vse mogoče uporabljat kar obstaja na tradu... samo enih 10-15 crypto kovancev.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

uhuhu ::

Meni je kartica crypto.com v redu, ker cashback dobiš takoj in ga lahko takoj pretvoriš v evre na kartici. Slabost je stakanje za 6 mesecev s tveganjem izgube vrednosti.

Večji cashback z manj vložka ponuja Plutus - tam se začne s 3 % cashbacka, kar si lahko še dvigneš, če imaš kovance PLU ali v aplikaciji ali v svoji denarnici, povezani z MetaMaskom, kar je precej bolj varno. Slabost je ta, da na cashback čakaš 45 dni in pa seveda tveganja izgube vrednosti ob držanju kovancev. Pripravljajo pa zdaj prenovo cashbacka, da boš dobil dodaten cashback za Hofer, Booking itd. Tole se splača spremljati.

scorpio5 ::

Mato989 je izjavil:

Kartico naročiš s stake-om za 180 dni.. virtualno kartico in ugodnosti dobiš takoj, ko ti potrdijo stake
Pri crypto.com ruby steel zahteva stake 350e v kovancih in prinaša 2% in spotify rabat
Binance uporabljam redno za kupovanje in prodajo, toda glede vise se mi definitvno bolj splača crypto verzija :)


Torej če priemrjamo Crypto vs Binance?

Crypto.com (kartica ki je nekaj vredna)
- Kupit in stakat morš vsaj 3.500€ CRO in zaklenit za 180 dni! (pol leta)

Dobiš:
- Metal kartico 2% cashback v CRO
- Free spotify/netflix

Binance (kartica samo 1 vrste)
- zastavit morš mislim da 0,05 BNBja ko naročiš kartico (dobiš nazaj ko pride kartica)
- Če hočeš 2% cashback moraš imet 30 dnevno povprečje BNB vsa 1.00

Koliko stane spotify/netflix mesečno? Max 20€? Z lockanim stakom 180 dni CROja pomeni da vnaprej stakaš 155 mesečnih naročnin za oboje od oka. Me zanima torej po 180 dneh lahko kaj prodaš CROje upaš da so vredni več ali morš dat naprej stakat da ti velja ta vrsta kartice s tem cashbackom?

Pri binance nisem siguren, ker je ne uporabljam, ampak mislim da to lahko nastavite v nastavitvah


Pri binance nastaviš na kartici katero primarno jemlje... je pa res da ni vse mogoče uporabljat kar obstaja na tradu... samo enih 10-15 crypto kovancev.


nažalost je primerjava napačna

Pri 350e stake, dobite 2% in spotify povrnjen vsak mesec torej 350e oz 1 bnb je približno enako trenutno (v kolikor bodo cene spet zrasle, bo 1 bnb vreden dosti več)

pri 3500e dobite 10% na leto obresti na teh 3500e(ki se akumulira tedensko na vašem računu in jih lahko staketa posebej recimo v defi walletu za 12%), prav tako dobite povrnjen spotify in netflix plus zastonj loža na letališčih , poelg vsega tega pa imate boljše procente pri stakanju kovancev v aplikaciji (recimo usdt, polkadot itd.)

scorpio5 ::

uhuhu je izjavil:

Meni je kartica crypto.com v redu, ker cashback dobiš takoj in ga lahko takoj pretvoriš v evre na kartici. Slabost je stakanje za 6 mesecev s tveganjem izgube vrednosti.

Večji cashback z manj vložka ponuja Plutus - tam se začne s 3 % cashbacka, kar si lahko še dvigneš, če imaš kovance PLU ali v aplikaciji ali v svoji denarnici, povezani z MetaMaskom, kar je precej bolj varno. Slabost je ta, da na cashback čakaš 45 dni in pa seveda tveganja izgube vrednosti ob držanju kovancev. Pripravljajo pa zdaj prenovo cashbacka, da boš dobil dodaten cashback za Hofer, Booking itd. Tole se splača spremljati.


sem prebral tudi nekaj malega o tem projektu, ki je obetaven , ampak je baza uporabnikov veliko manjša - kripto visa kartic in ponudnikov bo vedno več (že sedaj jih je kar nekaj)

drugače pa v kolikor je metamask zraven tukaj ne moremo govoriti o neki varnosti :)

Mato989 ::

nažalost je primerjava napačna

Pri 350e stake, dobite 2% in spotify povrnjen vsak mesec torej 350e oz 1 bnb je približno enako trenutno (v kolikor bodo cene spet zrasle, bo 1 bnb vreden dosti več)

pri 3500e dobite 10% na leto obresti na teh 3500e(ki se akumulira tedensko na vašem računu in jih lahko staketa posebej recimo v defi walletu za 12%), prav tako dobite povrnjen spotify in netflix plus zastonj loža na letališčih , poelg vsega tega pa imate boljše procente pri stakanju kovancev v aplikaciji (recimo usdt, polkadot itd.)



Pardon ja, sem slabo pogledal. Kakorkoli Netflix je bistveno bolj uporaben overall, spotify je pač tako tako, glede na to da imamo youtube vanced (brez oglasov) za telefon.

torej 350€ staked (locked) ampak ne dobivaš ničesar nazaj nimaš nobenih bonusov itd...


V grobem bi rekel da je Binance kartica z 1 BNBjem v Earn boljša od Ruby Steel za enako ceno, hkrati pa slabša ampak veliko cenejša od Royal indigo/Jade Green torej vprašanje je ali uporabljaš Spotify, če ne, je bolje vzet Binance in kupit 1x BNB.


Ali torej če daš stakat 350/3500 vrednih CROjev 180 dni ali po 180 dneh moraš ponovno stakat da ti velja kartica ali ne? Ker če ja, potem je to fail, če ne, potem reskiraš kaj bo s CRO v 180 dneh.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

maticb492 ::

Prvih 180 dni je zaklenjeno, potem pa moraš imeti še vedno stake-ano, ampak lahko kadarkoli vzameš dol. Seveda če dol vzameš, padeš na osnovni tier (1% cashback brez vsega)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

uhuhu ::

scorpio5 je izjavil:

drugače pa v kolikor je metamask zraven tukaj ne moremo govoriti o neki varnosti :)


Centralizirano je bolj varno?
Hm hm hm

scorpio5 ::

uhuhu je izjavil:

scorpio5 je izjavil:

drugače pa v kolikor je metamask zraven tukaj ne moremo govoriti o neki varnosti :)


Centralizirano je bolj varno?
Hm hm hm


moj point je bil samo metamask ja najmanj varna opcija v tem primeru

buttcrack ::

Meni se v tem trenutku najbolj dopade hodlnaut. Brez nekih zakupov kovancev in vezav, 12% obresti na usdc/t, povabljeni dobi 20$ bonusa, kdor pa uspešno koga povabi pa dobiva 10% od vseh bonusov povabljenih. Če koga zanima kaj več, PM za info ali ref kodo. Res pa je da ne ponuja kartice.

Zgodovina sprememb…

scorpio5 ::

Mato989 je izjavil:

nažalost je primerjava napačna

Pri 350e stake, dobite 2% in spotify povrnjen vsak mesec torej 350e oz 1 bnb je približno enako trenutno (v kolikor bodo cene spet zrasle, bo 1 bnb vreden dosti več)

pri 3500e dobite 10% na leto obresti na teh 3500e(ki se akumulira tedensko na vašem računu in jih lahko staketa posebej recimo v defi walletu za 12%), prav tako dobite povrnjen spotify in netflix plus zastonj loža na letališčih , poelg vsega tega pa imate boljše procente pri stakanju kovancev v aplikaciji (recimo usdt, polkadot itd.)



Pardon ja, sem slabo pogledal. Kakorkoli Netflix je bistveno bolj uporaben overall, spotify je pač tako tako, glede na to da imamo youtube vanced (brez oglasov) za telefon.

torej 350EUR staked (locked) ampak ne dobivaš ničesar nazaj nimaš nobenih bonusov itd...


V grobem bi rekel da je Binance kartica z 1 BNBjem v Earn boljša od Ruby Steel za enako ceno, hkrati pa slabša ampak veliko cenejša od Royal indigo/Jade Green torej vprašanje je ali uporabljaš Spotify, če ne, je bolje vzet Binance in kupit 1x BNB.


Ali torej če daš stakat 350/3500 vrednih CROjev 180 dni ali po 180 dneh moraš ponovno stakat da ti velja kartica ali ne? Ker če ja, potem je to fail, če ne, potem reskiraš kaj bo s CRO v 180 dneh.


glede na to da sem bullish s crypto.com , potem v primeru, da sedaj vzamem, ko je cena že "znižana" verjetno nekega 80% padca ne bo v naslednjem letu (oz se bo slej kot prej pobralo vse).. potem enako lahko za bnb rečemo - imeti moraš 1 bnb ki je lahko čez pol leta vreden precej manj

sicer pa je tukaj še ena stvar ,ki bo vsaj kratkoročno dvignila ceno - in to se bo zgodilo, ko dobi crypto.com vsa dovoljenja za uporabo exchange-a v ameriki - trenutno lahko uporabljajo američani samo app

drugače pa verjamem, da bo še veliko dobrih projektov z dobrimi produkti - trenutno meni osebno najbolj odgovarja crypto.com

Mislim pa da je za vse nas koristno, da je na voljo konkurenca na trgu :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: scorpio5 ()

maticb492 ::

Zdja prvo kot prvo; biti bullish na crypto.com nekako nima smisla, ker vsi vemo da gre celoten trg skupaj gor in skupaj dol z zelo redkimi izjemami. Že tole do skoraj ~1$ je bilo kar dosti.

Ampak do tega da bi CRO šel bullish še višje kot je že zdaj (ne pozabi da smo začeli pri mislim da 3 centih! Zdaj je že cena 10x), se mora celoten trg konkretno premaknit.
Market cap je trenutno 9 miljard, do 1$ je x3 oz cca 25 miljard (ker je 0.36$), do 10 je x10 oz 250 miljard. To bi ga postavilo danes na enako mesto kot je ETH. Torej da bo CRO kjer je ETH danes mora biti ETH še konkretno večji, razen če bo crypto.com postal market leader :)

Poleg tega ima CRO še velik problem, ki je dejansko podoben piramidni shemi do neke mere. Vsi coine zaklepamo, ker jih imamo za kartice, in upamo na več ne (sicer obljubljene obresti so normalne za kripto svet)? Dokler so zneski še manjši, recimo da nekdo investira 3500€ in mu zraste na 6000€ je še ok. Če bo coin kdaj več kot 1 dolar, 3-5 dolarjev bojo ljudje začeli dumpat. Ker nima več smisla met zaklenjen coin za par procentov cashbacka na nakupih in nek free netflix, če dobiš par (deset) jurjev iz coina samega, kar ti pokrije netflix do konca življenja.

Torej:
- Trading volume je zelo zelo majhen, če pogledaš coine z podobnim market capom imajo do 10x večji 24 urni volume!
- Veliko nas je v "piramidi", ker s(m)o zaklenjeni zaradi kartic, temu bi lahko rekel manipuliranje
- coinov je ogromno, market cap je že relativno velik

+ podjetje kaže da investira v prihodnost, 20 letni deal za 700 miljonv za staples center je kar konkretna investicija (po drugi strani je pa coin šel za par miljard gor marketcap od te novice - tako da teoretik zarote bi lahko rekel da je bil pač drag marketing)
+ aplikacija je ok, tudi prilagajajo se zelo hitro, ko je recimo išel kak nov DOG coin so dodali zadevo na app in exchange zelo hitro.


Drugače osebno uporabljam samo CRO kartico, no vsaj sem jo, preden sem jo izgubil. Tako da podjetje kot podjetje mislim da bo uspelo, nikoli pa ne pozabi da samo podjetje "crypto.com" nima veze z coini (v smislu da ni delnica), CRO lahko pade cena na 3 cente pa bo podjetje še vedno delovalo (čeprav jim je verjetno v interesu držat ceno gor), seveda bi meni tud pasalo da gre CRO na 10$ in dobim easy 100 jurjev iz tega da sem dal 800€ za kartico pred cca. letom (takrat je bil tier še 10,000 CRO, ne pa 3500€, in 1 cro je bil 0.08€ ko sem upgrade-al).

Torej osebno priporočam app, in ga tudi uporabljam vsak dan, meni se je investicija že večkrat povrnila, ker sem začel z 2% tier, dobival obresti dolgo časa, potem se mi je odkelnilo in sem naredil upgrade na 3% tier za samo 800€ takrat, pa je bilo to vredno skoraj 10 jurjev, zdaj padlo na 3. Samo hočem rečt da ne pričakovati iz CRO coina da boste miljonarji, app kot app in kartico pa seveda priporočam. Meni je tudi vizualno lepša kot binance imam obe (v bistvu imam skoraj vse, še wirex in stari xapo hehe) :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Mato989 ::

glede na to da sem bullish s crypto.com , potem v primeru, da sedaj vzamem, ko je cena že "znižana" verjetno nekega 80% padca ne bo v naslednjem letu (oz se bo slej kot prej pobralo vse).. potem enako lahko za bnb rečemo - imeti moraš 1 bnb ki je lahko čez pol leta vreden precej manj

sicer pa je tukaj še ena stvar ,ki bo vsaj kratkoročno dvignila ceno - in to se bo zgodilo, ko dobi crypto.com vsa dovoljenja za uporabo exchange-a v ameriki - trenutno lahko uporabljajo američani samo app

drugače pa verjamem, da bo še veliko dobrih projektov z dobrimi produkti - trenutno meni osebno najbolj odgovarja crypto.com

Mislim pa da je za vse nas koristno, da je na voljo konkurenca na trgu :)


Ja, se strinjam, samo nekaj je met 1 BNB ki je 400€ +/-, nekaj drugega pa je da moraš danes kupit 3.500€ vrednosti CROjev in jih zaklenit za 6 mesecev...

Poleg tega ima CRO še velik problem, ki je dejansko podoben piramidni shemi do neke mere. Vsi coine zaklepamo, ker jih imamo za kartice, in upamo na več ne (sicer obljubljene obresti so normalne za kripto svet)? Dokler so zneski še manjši, recimo da nekdo investira 3500€ in mu zraste na 6000€ je še ok. Če bo coin kdaj več kot 1 dolar, 3-5 dolarjev bojo ljudje začeli dumpat. Ker nima več smisla met zaklenjen coin za par procentov cashbacka na nakupih in nek free netflix, če dobiš par (deset) jurjev iz coina samega, kar ti pokrije netflix do konca življenja.


Ja to je en problem oz. izziv... ok super, če si kupil CROje po 0,10€ in so ti šli x3 in je dejansko tvoj vložek 1.200€ ampak 3.500€ danes, no ja... lahko gre gor x2 lahko pa /2 komot...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scorpio5 ::

maticb492 je izjavil:

Zdja prvo kot prvo; biti bullish na crypto.com nekako nima smisla, ker vsi vemo da gre celoten trg skupaj gor in skupaj dol z zelo redkimi izjemami. Že tole do skoraj ~1$ je bilo kar dosti.

Ampak do tega da bi CRO šel bullish še višje kot je že zdaj (ne pozabi da smo začeli pri mislim da 3 centih! Zdaj je že cena 10x), se mora celoten trg konkretno premaknit.
Market cap je trenutno 9 miljard, do 1$ je x3 oz cca 25 miljard (ker je 0.36$), do 10 je x10 oz 250 miljard. To bi ga postavilo danes na enako mesto kot je ETH. Torej da bo CRO kjer je ETH danes mora biti ETH še konkretno večji, razen če bo crypto.com postal market leader :)

Poleg tega ima CRO še velik problem, ki je dejansko podoben piramidni shemi do neke mere. Vsi coine zaklepamo, ker jih imamo za kartice, in upamo na več ne (sicer obljubljene obresti so normalne za kripto svet)? Dokler so zneski še manjši, recimo da nekdo investira 3500€ in mu zraste na 6000€ je še ok. Če bo coin kdaj več kot 1 dolar, 3-5 dolarjev bojo ljudje začeli dumpat. Ker nima več smisla met zaklenjen coin za par procentov cashbacka na nakupih in nek free netflix, če dobiš par (deset) jurjev iz coina samega, kar ti pokrije netflix do konca življenja.

Torej:
- Trading volume je zelo zelo majhen, če pogledaš coine z podobnim market capom imajo do 10x večji 24 urni volume!
- Veliko nas je v "piramidi", ker s(m)o zaklenjeni zaradi kartic, temu bi lahko rekel manipuliranje
- coinov je ogromno, market cap je že relativno velik

+ podjetje kaže da investira v prihodnost, 20 letni deal za 700 miljonv za staples center je kar konkretna investicija (po drugi strani je pa coin šel za par miljard gor marketcap od te novice - tako da teoretik zarote bi lahko rekel da je bil pač drag marketing)
+ aplikacija je ok, tudi prilagajajo se zelo hitro, ko je recimo išel kak nov DOG coin so dodali zadevo na app in exchange zelo hitro.


Drugače osebno uporabljam samo CRO kartico, no vsaj sem jo, preden sem jo izgubil. Tako da podjetje kot podjetje mislim da bo uspelo, nikoli pa ne pozabi da samo podjetje "crypto.com" nima veze z coini (v smislu da ni delnica), CRO lahko pade cena na 3 cente pa bo podjetje še vedno delovalo (čeprav jim je verjetno v interesu držat ceno gor), seveda bi meni tud pasalo da gre CRO na 10$ in dobim easy 100 jurjev iz tega da sem dal 800€ za kartico pred cca. letom (takrat je bil tier še 10,000 CRO, ne pa 3500€, in 1 cro je bil 0.08€ ko sem upgrade-al).

Torej osebno priporočam app, in ga tudi uporabljam vsak dan, meni se je investicija že večkrat povrnila, ker sem začel z 2% tier, dobival obresti dolgo časa, potem se mi je odkelnilo in sem naredil upgrade na 3% tier za samo 800€ takrat, pa je bilo to vredno skoraj 10 jurjev, zdaj padlo na 3. Samo hočem rečt da ne pričakovati iz CRO coina da boste miljonarji, app kot app in kartico pa seveda priporočam. Meni je tudi vizualno lepša kot binance imam obe (v bistvu imam skoraj vse, še wirex in stari xapo hehe) :)


če sem bullish na projektu oz kovancu še ne pomeni da pričakujem 100kratnik oz da bom milionar - meni je dovolj da prileze nazaj do 1$ pa bom zaslužil več kot dovolj, pripravljen pa sem čakati leta.. trenutno se kovanec giba tako kot bitcoin - torej praviš da bo bitcoin ostal na 35,000$? Ne primerjam CRO-ja z bitcoinom oz eth in ju nikoli nisem oz nebom.. mislim pa, da lahko zmanjšajo razliko v marketcapu v primerjavi z binancami .. trenutno je volumen precej majhen seveda, ker še ni toliko uporabnosti - ko pa boš lahko s CROjem kupil več stvari pa bo zgodba po mojem malo drugačna

da ti malo razložim kako jaz gledam na to - v kriptu je danes 50% manj denarja kot ga je bilo novembra - nekateri veliki, manjši playerji so vzeli denar ven - zato tudi tak padec
FED je napovedal dvig obrestnih mer , kar pomeni padec v kriptu in delniških trgih
prav tako je tukaj "problem" z miningom (kitajska, rusija, indija itd itd vsi želijo nekaj prepovedat oz limitirat)..cena je bila novembra dokaj napihnjena.. vse to prispeva k padcu

toda verjamem v svetlo prihodnost kripta - moj portfelj sestavlja kar nekaj kovancev in ne samo CRO - ta mi prinaša samo dobre procente v obliki stake-a in bonusov zato tudi če pride cena samo na to, kjer sem kupil CRO, sem naredil dobiček

vsak se mora zavedat, da nič ni jasno oz zagotovljeno - vsak naj se sam odloči kam bo vložil in kje tvegal

maticb492 ::

Seveda, pisal sem na splošno, za vse ki berejo temo in ne vejo preveč o kripto da ne bojo mislili da kupijo CRO coin in penzija čez 2 leti :)
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

FoxKnox ::

Cryptocoin je enako Onecoin.

Mato989 ::

da ti malo razložim kako jaz gledam na to - v kriptu je danes 50% manj denarja kot ga je bilo novembra


To je napačen pogled in za povrhu še čisto napačen podatek... to da je Market Cap /2 (recimo) ne pomeni da je v cryptu MANJ DENARJA... kot kaže ne razumeš da če jaz držim 1 milijardo kovancev in nekdo kupi 1 moj kovanec za 100$ USDCja je potem Market cap kovanca kakšen? A to pomeni da je za 100 milijard več denarja v cryptu jutri? Niti približno.


Mene pri cryptu glede kartice najbolj moti ravno to, da moram prvo investirat v njihov kovanec večje vsote denarja (bodmo odkriti tisti 1% cashback modra kartica je bv, pri rdeči je bolje vzet potem binance, torej prva ki je vsaj relativno uporabna je 3% cashback in netflix za neko povprečno populacijo) in potem ga moram "forever" stakat... drugače izgubim ta bonus s kartice.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

scorpio5 ::

Mato989 je izjavil:

da ti malo razložim kako jaz gledam na to - v kriptu je danes 50% manj denarja kot ga je bilo novembra


To je napačen pogled in za povrhu še čisto napačen podatek... to da je Market Cap /2 (recimo) ne pomeni da je v cryptu MANJ DENARJA... kot kaže ne razumeš da če jaz držim 1 milijardo kovancev in nekdo kupi 1 moj kovanec za 100$ USDCja je potem Market cap kovanca kakšen? A to pomeni da je za 100 milijard več denarja v cryptu jutri? Niti približno.


Mene pri cryptu glede kartice najbolj moti ravno to, da moram prvo investirat v njihov kovanec večje vsote denarja (bodmo odkriti tisti 1% cashback modra kartica je bv, pri rdeči je bolje vzet potem binance, torej prva ki je vsaj relativno uporabna je 3% cashback in netflix za neko povprečno populacijo) in potem ga moram "forever" stakat... drugače izgubim ta bonus s kartice.


ok sem mislil da ta graf predstavlja vrednost v kriptu .. mogoče mi ti lahko bolje pojasniš kaj potem to pomeni : https://prnt.sc/26ifhcd

Mato989 ::

scorpio5 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

da ti malo razložim kako jaz gledam na to - v kriptu je danes 50% manj denarja kot ga je bilo novembra


To je napačen pogled in za povrhu še čisto napačen podatek... to da je Market Cap /2 (recimo) ne pomeni da je v cryptu MANJ DENARJA... kot kaže ne razumeš da če jaz držim 1 milijardo kovancev in nekdo kupi 1 moj kovanec za 100$ USDCja je potem Market cap kovanca kakšen? A to pomeni da je za 100 milijard več denarja v cryptu jutri? Niti približno.


Mene pri cryptu glede kartice najbolj moti ravno to, da moram prvo investirat v njihov kovanec večje vsote denarja (bodmo odkriti tisti 1% cashback modra kartica je bv, pri rdeči je bolje vzet potem binance, torej prva ki je vsaj relativno uporabna je 3% cashback in netflix za neko povprečno populacijo) in potem ga moram "forever" stakat... drugače izgubim ta bonus s kartice.


ok sem mislil da ta graf predstavlja vrednost v kriptu .. mogoče mi ti lahko bolje pojasniš kaj potem to pomeni : https://prnt.sc/26ifhcd



Predstavlja vrednost crypto ja, ampak ne predstavlja pa KOLIČINE DENARJA v cryptu...

Tržna kapitalizacija kriptovalut nima nobene neposredne korelacije z količino FIATa v cryptu... Še enkrat, če imava 1 kriptokovanec in hipotetično je na CMCju (zavoljo razlage) in jaz držim 1 milijardo (100% kovancev) in ni trgovanja, pol pa ti kupiš 1 kovanec od mene za 1$ bo market cap kovanca v 1 sekundi šel na 1 milijardo $... pa je res zato v cryptu 1 milijarda $ več?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scorpio5 ::

Mato989 je izjavil:

scorpio5 je izjavil:

Mato989 je izjavil:

da ti malo razložim kako jaz gledam na to - v kriptu je danes 50% manj denarja kot ga je bilo novembra


To je napačen pogled in za povrhu še čisto napačen podatek... to da je Market Cap /2 (recimo) ne pomeni da je v cryptu MANJ DENARJA... kot kaže ne razumeš da če jaz držim 1 milijardo kovancev in nekdo kupi 1 moj kovanec za 100$ USDCja je potem Market cap kovanca kakšen? A to pomeni da je za 100 milijard več denarja v cryptu jutri? Niti približno.


Mene pri cryptu glede kartice najbolj moti ravno to, da moram prvo investirat v njihov kovanec večje vsote denarja (bodmo odkriti tisti 1% cashback modra kartica je bv, pri rdeči je bolje vzet potem binance, torej prva ki je vsaj relativno uporabna je 3% cashback in netflix za neko povprečno populacijo) in potem ga moram "forever" stakat... drugače izgubim ta bonus s kartice.


ok sem mislil da ta graf predstavlja vrednost v kriptu .. mogoče mi ti lahko bolje pojasniš kaj potem to pomeni : https://prnt.sc/26ifhcd



Predstavlja vrednost crypto ja, ampak ne predstavlja pa KOLIČINE DENARJA v cryptu...

Tržna kapitalizacija kriptovalut nima nobene neposredne korelacije z količino FIATa v cryptu... Še enkrat, če imava 1 kriptokovanec in hipotetično je na CMCju (zavoljo razlage) in jaz držim 1 milijardo (100% kovancev) in ni trgovanja, pol pa ti kupiš 1 kovanec od mene za 1$ bo market cap kovanca v 1 sekundi šel na 1 milijardo $... pa je res zato v cryptu 1 milijarda $ več?


vrednost v denarju je manjša to je bil moj point .. tako kot turška lira - imaš še zmeraj enako količino kot 2 letni nazaj, vrednost pa je precej manjša

Mato989 ::

vrednost v denarju je manjša to je bil moj point .. tako kot turška lira - imaš še zmeraj enako količino kot 2 letni nazaj, vrednost pa je precej manjša


Ok, potem si se samo izrazil nerodno.
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scorpio5 ::

Nekaj novosti v zadnjih dneh:

Crypto.com podpisal partnerstvo z Lebron Jamesom in njegovo fundacijo

Crypto.com moto "fortune favours the brave" omenjen v South park risanki

Trenutna cena CRO je 0,44c (0,33c v času prve objave)

DjTonic ::

Imam to že nekaj let, ni slaba zadeva, upajmo, da bo kaj iz tega, sicer pa uporabljam bolj za hobi. Včasih vem, da si kartico čakal par mesecev, sedaj pa ne vem kako je, ampak mislim, da lahko uporabljaš virtualno preko Curve. Pred leti, ko pa sem se jaz prijavil, pa tega še ni bilo in če nisi imel fizične niso mogel nič kupiti. Na začetku sem stakal 1000 CRO, je skoraj že minilo pol leta, prej, ko sem dobil kartico. Potem čez nekaj časa pa so spremenili pravila in namesto npr 1000 CRO, ki je bilo takrat cca 50 EUR so spremenili na min 350 EUR.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DjTonic ()

scorpio5 ::

DjTonic je izjavil:

Imam to že nekaj let, ni slaba zadeva, upajmo, da bo kaj iz tega, sicer pa uporabljam bolj za hobi. Včasih vem, da si kartico čakal par mesecev, sedaj pa ne vem kako je, ampak mislim, da lahko uporabljaš virtualno preko Curve. Pred leti, ko pa sem se jaz prijavil, pa tega še ni bilo in če nisi imel fizične niso mogel nič kupiti. Na začetku sem stakal 1000 CRO, je skoraj že minilo pol leta, prej, ko sem dobil kartico. Potem čez nekaj časa pa so spremenili pravila in namesto npr 1000 CRO, ki je bilo takrat cca 50 EUR so spremenili na min 350 EUR.


eden večjih minusov je sigurno čakanje na kartice - enostavno ne razumem, zakaj ne izboljšajo procesa

je pa res , da nekateri čakajo več mesecev, medtem ko drugi dobijo v roku meseca

delavec44 ::

scorpio5 je izjavil:


Crypto.com moto "fortune favours the brave" omenjen v South park risanki


Ne vem če je vsaka reklama dobra reklama. Ker South Park jih je (upravičeno) skurcal zaradi reklame z Matom Damonom in naveza je bila, da so vsi pogumni izgubili denar.

scorpio5 ::

delavec44 je izjavil:

scorpio5 je izjavil:


Crypto.com moto "fortune favours the brave" omenjen v South park risanki


Ne vem če je vsaka reklama dobra reklama. Ker South Park jih je (upravičeno) skurcal zaradi reklame z Matom Damonom in naveza je bila, da so vsi pogumni izgubili denar.


bistvenega vpliva (negativnega/pozitivnega) ne bo

XetroMobil ::

Pozdravljeni, ali je treba crypto.com račun prijavit kot tuj račun na FURS glede na to da imajo EMI licenco?

maticb492 ::

Jaz imam prijavljeno.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

mastrs ::

XetroMobil je izjavil:

Pozdravljeni, ali je treba crypto.com račun prijavit kot tuj račun na FURS glede na to da imajo EMI licenco?


v primeru da imaš vključen IBAN je potrebno, v primeru da ne pa te potrebe ni oz. ga tudi praktično nemoreš ker je račun vezan na IBAN.

naj me kdo popravi če se motim

scorpio5 ::

XetroMobil je izjavil:

Pozdravljeni, ali je treba crypto.com račun prijavit kot tuj račun na FURS glede na to da imajo EMI licenco?


jaz nisem nikamor prijavil,ker po večini, te računi nimajo IBAN

maticb492 ::

Nima veze. Tvoj deposit address je univerzalen (preverjeno oz. je logično), in ko narediš deposit daš notri kot recipient svoje ime. To je račun po definiciji, čeprav ga ne moreš uporabljati kot navaden IBAN.

Čeprav je pa res, da ko narediš withdraw na crypto.com, ti oni denar nakažejo iz nekega XY računa
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

mastrs ::

kako potem prijaviš račun če nimaš aktiviranega IBANA?

tukaj mislim da se v tem primeru šteje kot spletna denarnica npr. Skrill katere tudi ne rabiš prijavit

maticb492 ::

mastrs je izjavil:

kako potem prijaviš račun če nimaš aktiviranega IBANA?

tukaj mislim da se v tem primeru šteje kot spletna denarnica npr. Skrill katere tudi ne rabiš prijavit



Ne vem, jaz sem jim poslal sliko računa (deposit) in so dali notri, mi je vseeno :D Better safe than sorry.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

scorpio5 ::

Ok ena mini promocija z moje strani

kdorkoli se registrira preko moje referral kode: d9dbeuahaw in stake-a vsaj za ruby nivo, prejme 25$ bonus v obliki CRO plus 10$ v CRO kovancih z moje strani

V kolikor imate kakršnokoli vprašanje glede zgoraj napisanih stvari, naj mi pošlje ZS

scorpio5 ::

Crypto.com bo sponzor na svetovnem prvenstvu v nogometu - Katar 2022 :)

maticb492 ::

Še link:

https://www.fifa.com/tournaments/mens/w...

Samo jim pa j**** vse po spisku vseen, že 4 mesec čakam na novo kartico.
X670 Gaming X, R9 7900X, 64GB, EVGA RTX 3090 XC3, HX1000

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: maticb492 ()

scorpio5 ::

maticb492 je izjavil:

Še link:

https://www.fifa.com/tournaments/mens/w...

Samo jim pa j**** vse po spisku vseen, že 4 mesec čakam na novo kartico.


ja tole s karticami je kar annoying - jaz sem jo dobil po 2 mesecih od stake-a

strawman ::

Crypto.com met backlash with their original announced reduced rates. As of a hour ago they have immediately slashed rates a 2nd time. The original rate reduction didn't take into effect until April 4th but this takes effect immediately.
Before they were increasing ETH stake rates from 6.5% to 7%. They have now slashed it down to 4%
Stablecoins like USDC were going for 12% rates. Hell I just locked in the 12% 15 hours ago. They were reducing it down to 10% but with their 2nd rate slash it is now down to 8%.


Nekje je treba denar pobrat za stadion in sponzorstva.
Centralizirani exchangi gredo kmalu v race to the bottom.

Mato989 ::

Logocno, celsius ima 7.10 postov.... Ne more cryptu laufat 12 postov
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

scorpio5 ::

strawman je izjavil:

Crypto.com met backlash with their original announced reduced rates. As of a hour ago they have immediately slashed rates a 2nd time. The original rate reduction didn't take into effect until April 4th but this takes effect immediately.
Before they were increasing ETH stake rates from 6.5% to 7%. They have now slashed it down to 4%
Stablecoins like USDC were going for 12% rates. Hell I just locked in the 12% 15 hours ago. They were reducing it down to 10% but with their 2nd rate slash it is now down to 8%.


Nekje je treba denar pobrat za stadion in sponzorstva.
Centralizirani exchangi gredo kmalu v race to the bottom.


meni je bilo logično, da tole ne bo trajalo v nedogled

se pa strinjam, da to ni ok - da kar takoj znižajo, čeprav sprva ni bilo rečeno, da bodo toliko znižali

delavec44 ::

Hodlnaut in Aqru imata še vedno 12% na stable (prvi celo APR). Bomo videli koliko časa lahko manjši zdržijo.

Mato989 ::

Ne dolgo... vedno je tak, da prvo en večji spremeni, pol folk navali na druga 2 večja (Nexo, Blockfi, Celsius) pol še oni zmanjšajo, pol pa še manjši (ali povišajo)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spotify (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
6912204 (453) devdems
»

Binance VISA debetna kartica (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
562130516 (5280) _janezvalva_
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616771 (3323) Pahuljone
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263357 (1884) gruntfürmich
»

Dolgoročni hodl btcja za obresti, kam vložit?

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81180 (641) kow

Več podobnih tem