» »

Binance VISA debetna kartica

Binance VISA debetna kartica

««
3 / 12
»»

Anney ::

A bo gozni Joža prodal sosedevem Franceljnu 5 kubikov drv, z blokckchaini, pod pultom?
Verjetno bo raje Francelj zamenjal kravo za 5 kubikov drv, ker se pač tega ne bo šel in ne zna.
Bomo spet v blagovni menjavi? Kako boš takšne primere pripravil na blockchain? Pot je še dolga, če kdaj? Recimo da danes to razumejo 20 letniki+ (pa ne vsi zgolj peščica)...torej?
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

05pOxP-1 ::

SuperKripto je izjavil:

Pa vi veste, da vas s tem nacinom pocas uvajajo v brezgotovinsko druzbo, natancneje blockchain, kjer bo popoln nadzor nad vasimi transakcijami, kmalu ko pridejo regulacije. Zdaj vam je fajn dokler je se vse nedolzno in dokler se vedno obstaja gotovina. Na blockchainu se da zmrznit sredstva, ce se tako odlocijo na podlagi vasega druzbenega score. To pomeni, ce ne boste ubogali ali pa bog ne dej imeli kaj proti dolocenim ljudem, se vam sredstva zamrznejo. Ampak vazn da dobite tistih par procentov povrneenih v obliki korenckove vabe. Zajcek, na korencka, prid v kletko.

Če hočeš white ali pa blackslistat zadeve na bitcoin rabiš consensus. Brez njega ne moreš blokirat.
Mogoče na katerem drugem blockchainu. Na bitcoinu ziher to cenzuraranje ne boš videl v kratkem.

SuperKripto je izjavil:

Vse gre brezgotovinsko. Prihaja nova tehnologija, blockchain, transakcije, vse pod nadzorom. Prihajajo kripto regulacije. Vse se bo vedelo, kdo posilja, komu, ime in priimek, naslov. Vse pod budnim ocesom velikega brata. Gotovina se ne bo uporabljala, tako kot na svedskem ne. Vsaj tako imajo v nacrtu. Vse je odvisno od ljudi ali bodo to sprejeli. Kot vidim v tej temi ste sprejeli z odprtimi rokami. pac dobite nekaj bonbonckov, cash back, par procentov in vas privabijo, vsi veseli.

Ne nabijaj z novo tehnologijo blockchain. govori točno o networku za katerega to veš. Kr nekaj nagladaš brez repa in glave.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 05pOxP-1 ()

Bobr123 ::

Mogoče kdo ve, ali je za tole kartico bančni račun? Moramo prijaviti fursu?

Vuli ::

ne
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

shark99 ::

Zdaj sem prebral celo temo in nikjer ne piše strošek dviga na bankomatu. Je že kdo testiral? A dnevni limit porabe imamo vsi isti? Se ga da dvigniti? Če bi npr. rad kupil nekaj za 1500€.

DeeJay ::

dnevni limit je 8700EUR, ko dobiš fizično kartico.
strošek dviga na bankomatu je 0.9% kokr vem. Limit pa 290EUR.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

oracle ::

DeeJay je izjavil:

dnevni limit je 8700EUR, ko dobiš fizično kartico.
strošek dviga na bankomatu je 0.9% kokr vem. Limit pa 290EUR.

Strošek na bankomatu je odvisen od bankomata (banke, ki ga ima v lasti). Cena je okoli 3 €. Okoli 1% ti pa pobere firma Swipe, ki konvertira kripto v EUR. Če na binancah ročno pretvoriš v EUR, tega stroška ni (imaš pač binancov fee ki je 0,25% al kok?)

dominuspro ::

Na bankomatih intesa banke ni nobene ekstra provizije. Se ga poslužujem vsak dan. Samo 0.9%, kot povsod in ni cashbacka. Na NKBM bankomatih je svinjska provizija 3 ali 4€, sem pozabil točno.

oracle ::

dominuspro je izjavil:

Na bankomatih intesa banke ni nobene ekstra provizije. Se ga poslužujem vsak dan. Samo 0.9%, kot povsod in ni cashbacka. Na NKBM bankomatih je svinjska provizija 3 ali 4€, sem pozabil točno.

A to je 100% pravilen podatek? Nekateri bankomati samo ne povejo, v resnici pa glih tko vzamejo provizijo.

dominuspro ::

@oracle
Nemogoče se mi zdi, da ti bankomat, brez opozorila, nekaj pobere. Sem vseeno pravkar preveril in dvignil 290€ na mojem najbližjem Intesa sanpaolo bankomatu. Stanje na card walletu se je zmanjšalo za natanko 292,61€. Edini fee je torej 0.9% od Binanc.

oracle ::

dominuspro je izjavil:

@oracle
Nemogoče se mi zdi, da ti bankomat, brez opozorila, nekaj pobere. Sem vseeno pravkar preveril in dvignil 290€ na mojem najbližjem Intesa sanpaolo bankomatu. Stanje na card walletu se je zmanjšalo za natanko 292,61€. Edini fee je torej 0.9% od Binanc.

Hvala za info! SIcer jaz še kar težko verjamem, da Intesa sanpaolo zastonj daje denar. Lahko je pač provizija 2,61 €. A si probal še kak drug znesek razen 290€?

Kako pa pri nakupu vidiš provizijo? Meni v evrih kaže točen znesek nakupa.

dominuspro ::

@oracle
Nisem probal drugih zneskov. Vsak dan pa prakticiram 290€. Provizija 2,61€ je sigurno 0,9% od Binanc.

oracle ::

Šel sem preverit na lastne oči in lahko potrdim, za dvig 10€ je bila binance/swipe provizija 9 centov (0,9% zneska).

Edino škoda, da je teh bankomatov zelo malo.

DegenGambler ::

Kje pa ima Binance svoje bankomate? Jaz v Ljubljani nisem še nobenega zasledil.
"Up until you lose, you are winning" - DegenGambler
"It does not matter what we want, once we get it, then we want something else."
- Petyr Baelish

BorutO ::

SuperKripto je izjavil:

A res. A na svedskem si bil? Ves, da tam ne uporabljajo gotovine? To je cilj tudi za druge drzave. Drgac beseda @vedno je malo prevec dolga, da bi zagotovo to lahko trdil. Vedno, lol. Ne ves, kaj bo jutri, kaj sele vedno.

Jaz sem bil na švedskem dobro leto, pa nič ne vem o tem, da ne bi s papirjem plačevali stvari ... funny ... Je res, da sem s kartico stalno plačeval, je pa tudi res, da sem dvakrat mogel na bankomat iti, da sem si lahko od enega fast foodarja cheesburgerje naročil ... ne boš verjel, tip ni bil elektronski preveč, je rabil keš na roke.

T-Mac ::

Pozdravljeni,

jaz imam pa eno drugo vprasanje glede binanc, ce mi lahko kdo pomaga, ker support na binancah je katastrofalen, pise vse zivo da bi pa dobil nekoga na chat pa no way ali da cakas par ur... :) Ce mi lahko kdo tuki pomaga. Torej odprl binance, povsod se potrdil, vse ok. Zelim nakazati z revolut mi zavrne ko sem tudi potem ze prebral da z revolut ne mores nakazovati denarja. Vzel svojo kreditno nlb da nakazem in nikakor ne. Zena je nakazala iz svoje kreditne na svoj profil binanc normalno, mene pa heca. Vrjeno se je kaj zaciklalo ker sem naredil 4 nakazila iz revolut pa je kaj blokiralo. Kolikor sem bral, da bi moral skenslati kreditno od revolut da bi potem blo ok, samo kje, ne najdem. Nimam pojma res :) Nakazal preko banke da bi bilo kaj vendar nic, samo provizije sem dodatno placal 7e ker je to Anglija :) Prosil bi za pomoc, kako da si nakazem s kreditno, Pisal na binance in dobivam samo neke robotizirane odgovore...

Hvala :)

Vuli ::

BorutO je izjavil:

SuperKripto je izjavil:

A res. A na svedskem si bil? Ves, da tam ne uporabljajo gotovine? To je cilj tudi za druge drzave. Drgac beseda @vedno je malo prevec dolga, da bi zagotovo to lahko trdil. Vedno, lol. Ne ves, kaj bo jutri, kaj sele vedno.

Jaz sem bil na švedskem dobro leto, pa nič ne vem o tem, da ne bi s papirjem plačevali stvari ... funny ... Je res, da sem s kartico stalno plačeval, je pa tudi res, da sem dvakrat mogel na bankomat iti, da sem si lahko od enega fast foodarja cheesburgerje naročil ... ne boš verjel, tip ni bil elektronski preveč, je rabil keš na roke.


ah, tip živi v drugi realnosti.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Anney ::

T-Mac je izjavil:

Pozdravljeni,

jaz imam pa eno drugo vprasanje glede binanc, ce mi lahko kdo pomaga, ker support na binancah je katastrofalen, pise vse zivo da bi pa dobil nekoga na chat pa no way ali da cakas par ur... :) Ce mi lahko kdo tuki pomaga. Torej odprl binance, povsod se potrdil, vse ok. Zelim nakazati z revolut mi zavrne ko sem tudi potem ze prebral da z revolut ne mores nakazovati denarja. Vzel svojo kreditno nlb da nakazem in nikakor ne. Zena je nakazala iz svoje kreditne na svoj profil binanc normalno, mene pa heca. Vrjeno se je kaj zaciklalo ker sem naredil 4 nakazila iz revolut pa je kaj blokiralo. Kolikor sem bral, da bi moral skenslati kreditno od revolut da bi potem blo ok, samo kje, ne najdem. Nimam pojma res :) Nakazal preko banke da bi bilo kaj vendar nic, samo provizije sem dodatno placal 7e ker je to Anglija :) Prosil bi za pomoc, kako da si nakazem s kreditno, Pisal na binance in dobivam samo neke robotizirane odgovore...

Hvala :)


Čaki, stoj, zakaj paničariš?

Preko banke hodi denar dlje časa, zdaj ne vem kdaj si nakazal in kdaj pričakuješ, če si danes bo to jutri. Če je tvoja banka že obdelala nalog.

Preko kreditne je takoj, fee je mislim, da 1,8%. Idi pod svoj profil, pa payment, buy cripto in odstrani nepotrebno kartico.

A tole imš urejeno: Enable 2FA
Enabled
Identity Verification
Verified
Anti-phishing Code

Mogoče imaš problem, da moraš 2FA narediti za kartico, aplikacija od banke, to težavo je imela moja mama, ker ni znala več kupovati preko spleta (prej pa je delalo, preko sms), pa sem ji včeraj objasnil, da mora v aplikaciji od banke potrditi, njej pa ni šlo, pač nekaj novega za starejše ljudi.



Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Anney ()

Infusion ::

Se da normalno withdrawat eure iz Binanc čeprav se v nadzorni plošči ne da dodat banke (neki da ni še v tej regiji sporočilo...)? Če withdrawam prav iz withdraw pagea bo vse normalno šlo skoz? Na Bitstampu sem recimo komot dodal svoj bančni račun v profil v primeru da bi mogu takoj kaj pobrat ven, pri Binancah pa tega še ne pusti skozi nadzorno ploščo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infusion ()

Anney ::

Prestaviš na bitstamp, pa dam dol cukneš. ;)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

Infusion ::

Anney je izjavil:

Prestaviš na bitstamp, pa dam dol cukneš. ;)


Še vedno ne vem, a se dejansko ne da izplačat iz Binanc al kako?... Kak je pa najboljši način da s čim manj feeji preložim FIAT iz Binanc na Bitstamp v tem primeru?

amacar ::

Izplačilo iz binanc na TRR dela bp, preverjeno. Vpišeš podatke in je to to.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: amacar ()

Infusion ::

Hvala za konkreten odgovor!

amacar ::

Rabiš pa potrjen KYC.

Anney ::

Aja govoril je v €, ok. :)
Obstajata samo dva načina kako živeti svoje življenje:
Prvi pravi, da nič ni čudež, drugi pa, da vse je čudež.

T-Mac ::

Anney je izjavil:

T-Mac je izjavil:

Pozdravljeni,

jaz imam pa eno drugo vprasanje glede binanc, ce mi lahko kdo pomaga, ker support na binancah je katastrofalen, pise vse zivo da bi pa dobil nekoga na chat pa no way ali da cakas par ur... :) Ce mi lahko kdo tuki pomaga. Torej odprl binance, povsod se potrdil, vse ok. Zelim nakazati z revolut mi zavrne ko sem tudi potem ze prebral da z revolut ne mores nakazovati denarja. Vzel svojo kreditno nlb da nakazem in nikakor ne. Zena je nakazala iz svoje kreditne na svoj profil binanc normalno, mene pa heca. Vrjeno se je kaj zaciklalo ker sem naredil 4 nakazila iz revolut pa je kaj blokiralo. Kolikor sem bral, da bi moral skenslati kreditno od revolut da bi potem blo ok, samo kje, ne najdem. Nimam pojma res :) Nakazal preko banke da bi bilo kaj vendar nic, samo provizije sem dodatno placal 7e ker je to Anglija :) Prosil bi za pomoc, kako da si nakazem s kreditno, Pisal na binance in dobivam samo neke robotizirane odgovore...

Hvala :)


Čaki, stoj, zakaj paničariš?

Preko banke hodi denar dlje časa, zdaj ne vem kdaj si nakazal in kdaj pričakuješ, če si danes bo to jutri. Če je tvoja banka že obdelala nalog.

Preko kreditne je takoj, fee je mislim, da 1,8%. Idi pod svoj profil, pa payment, buy cripto in odstrani nepotrebno kartico.

A tole imš urejeno: Enable 2FA
Enabled
Identity Verification
Verified
Anti-phishing Code

Mogoče imaš problem, da moraš 2FA narediti za kartico, aplikacija od banke, to težavo je imela moja mama, ker ni znala več kupovati preko spleta (prej pa je delalo, preko sms), pa sem ji včeraj objasnil, da mora v aplikaciji od banke potrditi, njej pa ni šlo, pač nekaj novega za starejše ljudi.






To preko banke ni problema. Danes zjutraj sem nakazal, bo ze prislo en dan :)

Sem sel pa ni nobene kartice da bi jo odstranu?

Imam urejeno 2FA, Indentity Verification Verifield, Anti-phishing Code tudi.

Imam NLB jn nikoli mi ni bilo potrebno kaj dodatno delati? Zena ima isto kartico kot jaz in je normalno kupila...

Jaz mislim ker mi je 4x zavrnilo preko Revolut da se je nekaj blokiralo?

T-Mac ::

Kolikor sem sedaj videl da sem s svojo kreditno ze nakazoval na zenin profil binanc. Zna biti tu problem? Sem brisal kartico ven ampak pri meni se vendo isti problem :)

prenasalec ::

Sem prebral temo, pa mi ena stvar še vedno ni jasna:
Če z Binance card nekaj kupim preko spleta, mi zaračunajo še 0,9% fee ali ne? Vem da to računajo za dvig iz bankomata, za spletne nakupe pa nisem našel odgovora.

DeeJay ::

Tako je. Samo dobiš 1% cashbacka nazaj, če nimaš nič BNB, ki to pol pokrije.
Don't f with me.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

prenasalec ::

Hvala!

lucky13 ::

Ima kdo idejo, zakaj za plačilo s kartico v Intersportu nisem prejel cashback-a? Transakcija je v statusu 'Completed'. Pri ostalih plačilih imam cashback.

Pisal na Binance, pa nič odgovora.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: lucky13 ()

oracle ::

lucky13 je izjavil:

Ima kdo idejo, zakaj za plačilo s kartico v Intersportu nisem prejel cashback-a? Transakcija je v statusu 'Completed'. Pri ostalih plačilih imam cashback.

Pisal na Binance, pa nič odgovora.

Rabijo malo, da sprocesirajo.

Morison ::

Danes dobil Binance Visa kartico. Kako jo vnesem v svoj račun in nakažem gor €. Oziroma moram bit na kaj pozoren?

Vuli ::

un ceglc preber, ki je bil zraven v kuverti. Uff, hard..
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Morison ::

Vuli je izjavil:

un ceglc preber, ki je bil zraven v kuverti. Uff, hard..

Ma nemoj. Full si pameten. Če bi tam gor pisalo kakšna navodila, kaj misliš, da bi spraševal tukaj.
Pa sam vnos še ni problem bolj me zanima (vuli preberi si še enkrat malo bolj počasi) "moram bit na kaj pozoren?"

Morison ::

Hvala za pomoč. Če sam ne pogruntaš, tukaj ni nič.
En kup enga pametovanja pa podjebavanja.

Zlikovec ::

Živjo,

kako je z virtualno kartico, ko enkrat dobiš fizično kartico? Če dam sedaj virtualno kartico v GPay, ali bo še vedno delovala, ko pride fizična kartica?
Ima potem dve kartici na voljo, ali je potem virtualna kartica preklicana?
Ducati Monster, Ducati 750 SS FF, Yamaha XJ6,
Honda Hornet 600, Yamaha Fazer 800, R NineT

Vuli ::

Morison je izjavil:

Vuli je izjavil:

un ceglc preber, ki je bil zraven v kuverti. Uff, hard..

Ma nemoj. Full si pameten. Če bi tam gor pisalo kakšna navodila, kaj misliš, da bi spraševal tukaj.
Pa sam vnos še ni problem bolj me zanima (vuli preberi si še enkrat malo bolj počasi) "moram bit na kaj pozoren?"


najlepša hvala za kompliment. No, vidiš, je bilo težko 3x kliknit in pogruntat? Ni blo težko, ne?
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

janezvalva ::

Zlikovec je izjavil:

Živjo,

kako je z virtualno kartico, ko enkrat dobiš fizično kartico? Če dam sedaj virtualno kartico v GPay, ali bo še vedno delovala, ko pride fizična kartica?
Ima potem dve kartici na voljo, ali je potem virtualna kartica preklicana?

ne. ko aktiviraš fizično kartico, se avtomatsko deaktivira virtualna.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Trubar ::

V info: Moje dekle ima racun pri Sberbank. Denar je nakazala na svojo Binance kartico in je za provizijo placala samo 0,41€ (preko NKBM je 7,5€). Ocitno rusi ne j* kaj je znotraj in zunaj EU. :D V njihovem ceniku pise, da v kolikor je transakcija v EUR, da je provizija 0,41€ (vsaj tako sem jaz razumel).
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

avtek ::

Mogoče kdo ve kako je pri NLB? Do sedaj sem imel 'male deposite in se tist 1,8% ni toliko zelo poznal... Sedaj načrtujem nekaj večjega in mi je 1,8% veliko :)

Hvala

Trubar ::

avtek je izjavil:

Mogoče kdo ve kako je pri NLB? Do sedaj sem imel 'male deposite in se tist 1,8% ni toliko zelo poznal... Sedaj načrtujem nekaj večjega in mi je 1,8% veliko :)

Hvala


Nakazuj preko SEPA in je fiksna provizija (okoli pol evra ne glede na banko - sem 100% za Sberbank in NKBM :)).

Sem ravno tudi preko NKBM skusal nakazati na Binance in je sedaj provizija samo 0,38€. Ocitno je nek nov sporazum med VB in euro obmocjem. Anyway provizija ni vec 7,5€. :D
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Vuli ::

ali pa dokler ne pogruntajo, da imajo kak "bug"
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

avtek ::

Sem poizkusil nakazati na Binance in NLB zaračuna tako...

 NLB

NLB

Morison ::

So kje podatki oziroma ima kdo podatke kje je možno plačevat s to kartico. V katerih fizičnih in katerih spletnih trgovinah.

Trubar ::

Morison je izjavil:

So kje podatki oziroma ima kdo podatke kje je možno plačevat s to kartico. V katerih fizičnih in katerih spletnih trgovinah.


Vsepovsod :) Do sedaj se nisem imel tezav in tudi pri vsaki transakciji sem dobil cashback. Za uporabnika/trgovca je to navadna VISA kartica...
Ref exchange link:
https://www.binance.com/en/register?ref=VV7U3WUE
https://www.kucoin.com/r/rf/Hu6Rx2

Morison ::

Za spletne trgovine ni problem, ti pač zavrnejo. Bolj je problem, da bi se zanašal samo na to kartico in prišel v fizično trgovino pa ti jo na blagajni zavrnejo.

vanilija ::

To je navadna Visa kartica. Zakaj bi ti jo zavrnili? A v Sparu se tudi kdaj spomnejo, da zavračajo vse bankonce za 50€, katerih idji se končajo s številko 276? Ali pa da v ponedeljek ne sprejemajo bankovcev za 5€, v torek se ne sme plačevat z viso od SKB, v sredo pa sprejemajo samo plačila s kovanci?

Pa dejmo se mal zresnit lol ...

Morison ::

vanilija je izjavil:


Pa dejmo se mal zresnit lol ...

No daj, ne seri! Mal se zresni ja! Pač sprašujem, ker pač ni ravno običajna plačilana kartica, ki je že ne vem koliko časa v obtoku. Raje sem tu neresen, kot da izpadem budala na blagajni. Kot recimo sedaj ti.

Kripto mesi ::

Čisto prav ti je napisal. To je običajna kartica in dela vsepovsod, kjer delajo druge kartice. Đizs
««
3 / 12
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

KuCard - Kucoin exchange bo izdal visa kartico

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
81405 (316) Trubar
»

Plutus (Visa kartica + cashback) (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
18616977 (3529) Pahuljone
»

BINANCE SEPA nakazilo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
13233087 (6539) Tidule
»

Crypto.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
6111802 (6777) scorpio5
»

Obdavčitev manjšega holdinga kriptovalut

Oddelek: Kriptovalute in blockchain
263390 (1917) gruntfürmich

Več podobnih tem