» »

GLS - ne vem kaj jim je

GLS - ne vem kaj jim je

jozekuch ::

Rabil bi tel. številko od GLS kurirja (Gornjska)
Nekam sem jo založil.
Že drugič me nateg... z neko urgentno dostavo.
V petek so mi zagotovo obljubili za ponedeljek.

dob'r dan.
MaRe

BALAST ::

Pokliči na GLS informacije.

jozekuch ::

sedaj ga moram nekje dobiti.

Informacije so šele jutri ob 7.00 - 8.00
MaRe

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jozekuch ()

bluefish ::

Jah, počakati bo treba. Ob tej uri se nihče ne bo ubadal s tabo.

BladE_ ::

Na GLSu lahko slediš pošiljki... samo številko pošiljke uneseš in ti točno piše kaj se dogaja.

urosh ::

samo telefonske pa ti ne napiše - to bi on želel imeti ;)

rivaC ::

Ja vse lepo in prav . Samo na sledenju ti potem napiše da je paket že dostavljen . Ti pa ga še nisi dobil.
GLS je ena sama zajebancija

DarwiN ::

Kaj je GLS-u?

Naročil televizor pri electronic4you in so gls-ovci paket očitno poslali na Češko..;(

GLS tracking

Kot vidite je bil paket včeraj na slovenski meji, danes ponoči pa na češki..wtf lol?
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

xxurban ::

Jaz nikjer ne vidim da bi bil paket na češkem.

DarwiN ::

Poglej na googlu kje leži Furnitz in kje Ansfelden. :)
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

xxurban ::

Paket vseeno ni na češkem.

DarwiN ::

Saj tega niti nisem napisal... Bolj pozorno preberi.. :)

Kakorkoli... Sem jih poklical in ima ta prevoznik baje tokrat pač takšno pot, da najprej pelje do češke meje, šele nato pa v Slovenijo in bi naj bil paket v ponedeljek pri meni..

Šalabajzerji, v vsakem primeru.
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

RejZoR ::

Ne objavljat tracking kod po internetu, razen če hočeš, da ti kdo sune paket...
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Invictus ::

Evo, odkril si si poslovno priložnost.

Naredi bolje in postani bogat.

Aja, za to je treba delat. Je bolje jamraht dalje ...
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

DarwiN ::

A misliš, da bo kdo poklical v mojem imenu in se dogovoril za prevzem na neki drugi lokaciji, prevzel paket in nato pobegil? :)

Tolk zaupanja pa še vseeno imam v ta svet..

Invictus: carry on..
You don't see faith healers working in hospitals
for the same reason you don't see psychics winning the lottery!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DarwiN ()

RejZoR ::

DarwiN je izjavil:

A misliš, da bo kdo poklical v mojem imenu in se dogovoril za prevzem na neki drugi lokaciji, prevzel paket in nato pobegil? :)

Tolk zaupanja pa še vseeno imam v ta svet..

Invictus: carry on..


Jezst pa žal ne, ker je tracking koda vse kar rabiš, da paket preusmeriš kamorkoli.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Hayabusa ::

GLS dela v DE in ostali zahodni Evropi čisto ok, problem nastane, ko pridejo na Balkan.

RejZoR ::

Jezst vbistvu nimam slabih izkušenj z njimi. Pa sem dobil že par paketov iz Slo in tujine.
Angry Sheep Blog @ www.rejzor.com

Assass1n ::

Tudi jaz nimam slabih izkušenj, res da samo dvakrat, zjutraj so me poklicali kam dostavijo, vedno sem se zmenil, da v službo naslov je bil pa za domov, dobil čez par ur.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

bastadu ::

2 slabi izkušnji z GLS v ca. tednu dni:
1. naročim oddajo paketa prek njihove spletne strani posljipaket.si v petek, v petek popoldne oddam paket v izbrani OMV črpalki (precej obljudena črpalka, ne neka bogu za hrbtom, črpalka ima tudi svoj GLS paketomat), ker sem paket oddal okoli 15:30 mi je bilo jasno, da verjetno prej kot v ponedeljek paket ne bo pobran s strani kurirja. Ampak v ponedeljek paket še ni šel naprej, v torek sredi dneva še tudi ne in kličem na GLS zakaj ne, po tem mojem posredovanju je paket ta dan le bil prevzet s stranai kurirja in je šel naprej. Skratka pri naslovniku sem izpadel kot neresnež.
2. pričakujem paket dostavljen preko GLS, dobim njihovo obvestilo oz. mejl, da bo paket dostavljen danes 13-16 ure. Paket seveda ni bil dostavljen, niti me ni nihče klical ali poslal sporočila, da paketa ne bo, jaz pa sem iz službe posebej zato šel prej, da ne bi dostavljalec naletel na nobenega doma.

Skratka ne vem kaj se z njimi dogaja, ampak da te mine, da bi še z njimi imel kakršen koli opravek.

Gagatronix ::

Njihovi kurirji delajo tocno tako kot so placani: za en drek.

OldSkul ::

Vse je odvisno od voznika, ki vozi posamezni teren. Jaz sem s tem voznikom ki vozi pri nas zadovoljen. To je za GLS. DPD recimo mi je nazadnje pustil paket na črpalki, čeprav sem zelo blizu avtoceste. Nobenega klica, nič.
Jih pa razumem, ker imajo veliko dela in so zelo slabo plačani.

HappyPills ::

Odkar so ga zamenjali je storitev odlična pred tem je bilo pa totalni kaos od tega da je pakete puščal pri "nekemu sosedu v ulici", odpiral pakete!, niti ni prišel samo poslal sms da naj v skladišče pridem itd. So pa rabli 1 leto, da so ga dali na čevelj, kar pomeni, da ni glih delovne sile za izbirat.

111111111111 ::

OldSkul je izjavil:

Vse je odvisno od voznika, ki vozi posamezni teren. Jaz sem s tem voznikom ki vozi pri nas zadovoljen. To je za GLS. DPD recimo mi je nazadnje pustil paket na črpalki, čeprav sem zelo blizu avtoceste. Nobenega klica, nič.
Jih pa razumem, ker imajo veliko dela in so zelo slabo plačani.

Pri nas isto. Šofer me pokliče se vse zmeniva, nikoli nobenih težav. Ko ga je pa nekdo zamenjal, je takoj dal paket na petrol. Sem takoj javil, ampak sem paket čakal 2 dni več. Vedno pa poskrbim, da pohvalim dostavo, če je OK oz. pograjam če ni.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

satfinder ::

Moj 'pingpong' z GLS-jem:
"... Paket ima sledilno kodo: RV*********GB - na ParcelsApp.com pise, da tega paketa ni bilo mogoce dostaviti, ker je bil prejemnik odsoten. !Temu pa ni bilo tako. Niti nisem prejel nobenega obvestila
v zvezi s tem.

Dostave na moj naslov NI BILO, ceprav je bila placana.
SMS-a na mojo telefonsko stevilko NI BILO - 100% NE.
Obvestila o prevzemu posiljke na Petrolu NOBENEGA -
100%, da NE.

Kurir, ki bi to MORAL dostaviti, sploh NI NITI poskusal dostaviti
na moj naslov. Niti NISEM dobil NOBENEGA SMS-a, klica v
zvezi s tem. ..."

Posiljko sem prevzel na Petrol-u - izguba mojega casa,
zaradi kurirjeve neodgovornosti in malomarnega odnosa do dela.
V nasprotnem bi bila posiljka ob 16:00 naslednji dan poslana
nazaj v UK - k posiljatelju, ces da jo nisem prevzel.

!To bi se zgodilo, v kolker ne bi preveril na ParcelsApp.com
- izvedel, da je posiljka prispela v Slovenijo, dne **. 09. 2020
ob **:20 in da je bila posiljka predan v GLS paketno trgovino
******* (GLS Depo **********). Jaz pa v zvezi s tem nisem prejel
prav nobenega klica, SMSa o prevzemu. Kurir si je izmislil, da
sem bil nedosegljiv. ...

Jasno, da sem podal prijavo GLS-ju zoper to neodgovorno osebo.
To so kadri GLS-ja, z njimi sem imel vec incidentov - ne po svoji
krivdi, prijavo pa sem podal prvic.
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

tadejkan ::

Tudi jaz sem imel v zadnjem tednu dvakrat težave z njimi:
- prvič sploh ni pripeljal paketa, ga je pustil na Petrolu (iz SMS-a pa ni bilo jasno, kje ta paket res je, ker je neka zmeda z naslovi, tako da sem potreboval dosti časa, da sem našel paket),
- drugič mi je pripeljal dva paketa, ko ju začnem odpirati, pa ugotovim, da je eden od njiju od soseda (!!) v isti stavbi (seveda popolnoma drugo ime; nisem vedel, da bi moral biti samo en paket, ker je naročevala punca).

connel ::

Se ne čudim da je čisto v k če sem čisto iskren, odpiranje SP-ja za dostavljanje pošiljk je, milo rečeno idiotizem prve klase. Če se le da se jih izogibam.

Gagatronix ::

connel je izjavil:

Se ne čudim da je čisto v k če sem čisto iskren, odpiranje SP-ja za dostavljanje pošiljk je, milo rečeno idiotizem prve klase. Če se le da se jih izogibam.


Odpiranje s.p.-ja za kakrsnokoli zaposlitev je idiotizem prve klase, ampak to delodajalci pri nas zahtevajo, ljudje ki obupano potrebujejo sluzbo pa to storijo. Na koncu pa najebejo samo slednji.

dripac ::

Z GLS-om zadnje čase raje nimam opravka, posledično tudi s prodajalci ki imajo dostavo le preko njih in ne preko Pošte Slovenije ali katere druge dostavne službe. Sorry, preveč težav. Praktično karkoli od tistega, kar sem dobil kot potrdilo/obvestilo na SMS/mail ni držalo. Sosedovi paketi dostavljeni meni na prag brez podpisa, njegovi meni... wtf. Da o prenaročanju datuma dostave pošiljke, ko je to še možno, sploh ne govorim. Pisno oziroma preko maila vse štima, datum dostave spremenjen, a kaj ko kurir tega ne ve... Sam kontakt s kurirjem pa pod vsakim nivojem - zakaj nisem doma, da on ne bo tega nazaj peljal itd. Ampak če delajo pod pogoji kot zgoraj napisano, se niti ne čudim.

GLS je zame preteklost. Ravno tako prodajalci ki delajo izključno preko GLS ker se potem moram ukvarjat še z vračili plačil zaradi nedostavljene robe itd. Narobe svet so postali ja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dripac ()

bastadu ::

bastadu je izjavil:

2 slabi izkušnji z GLS v ca. tednu dni:
1. naročim oddajo paketa prek njihove spletne strani posljipaket.si v petek, v petek popoldne oddam paket v izbrani OMV črpalki (precej obljudena črpalka, ne neka bogu za hrbtom, črpalka ima tudi svoj GLS paketomat), ker sem paket oddal okoli 15:30 mi je bilo jasno, da verjetno prej kot v ponedeljek paket ne bo pobran s strani kurirja. Ampak v ponedeljek paket še ni šel naprej, v torek sredi dneva še tudi ne in kličem na GLS zakaj ne, po tem mojem posredovanju je paket ta dan le bil prevzet s stranai kurirja in je šel naprej. Skratka pri naslovniku sem izpadel kot neresnež.
2. pričakujem paket dostavljen preko GLS, dobim njihovo obvestilo oz. mejl, da bo paket dostavljen danes 13-16 ure. Paket seveda ni bil dostavljen, niti me ni nihče klical ali poslal sporočila, da paketa ne bo, jaz pa sem iz službe posebej zato šel prej, da ne bi dostavljalec naletel na nobenega doma.

Skratka ne vem kaj se z njimi dogaja, ampak da te mine, da bi še z njimi imel kakršen koli opravek.

Naročim eno zadevo iz Nemčije, poslali so preko GLS (tega prej nisem vedel, običajno je pa GLS iz DE v SLO dostavljen 3. delovni dan) in nova slaba izkušnja: Paket je bil s strani GLS prevzet 13.10., potem se do 21.10 s tem paketom na trackingu ni dogajalo nič, zgledalo je kot da je izgubljen. Sem klical na GLS in mi seveda v tej fazi ne morejo nič pomagat, saj poizvedbo o paketu lahko poda le pošiljatelj paketa. No potem 21.10. se je končno začelo premikat in 23.10. prispe v SLO in bi danes 26.10. naj bil v dostavi, vsaj tako pravi tracking. Seveda do sedaj kurirja še ni bilo in ga sigurno tudi ne bo, lepo bo v sistem vnesel, da mu je zmanjkalo časa in je to to, dostavil bo ko mu bo časovno zneslo ... Skratka tale GLS je ratal en hud joke ... Mogoče kdo ve kakšne imamo potrošniki pravice v primeru tako hudih zamud? Lahko zahtevam, da mi vsaj povrnejo strošek poštnine?

bambam20 ::

Mene bolj veseli, da večina slovenskih trgovin posluje s pošto slovenije in ne z GLS-om.

bastadu ::

bastadu je izjavil:

bastadu je izjavil:

2 slabi izkušnji z GLS v ca. tednu dni:
1. naročim oddajo paketa prek njihove spletne strani posljipaket.si v petek, v petek popoldne oddam paket v izbrani OMV črpalki (precej obljudena črpalka, ne neka bogu za hrbtom, črpalka ima tudi svoj GLS paketomat), ker sem paket oddal okoli 15:30 mi je bilo jasno, da verjetno prej kot v ponedeljek paket ne bo pobran s strani kurirja. Ampak v ponedeljek paket še ni šel naprej, v torek sredi dneva še tudi ne in kličem na GLS zakaj ne, po tem mojem posredovanju je paket ta dan le bil prevzet s stranai kurirja in je šel naprej. Skratka pri naslovniku sem izpadel kot neresnež.
2. pričakujem paket dostavljen preko GLS, dobim njihovo obvestilo oz. mejl, da bo paket dostavljen danes 13-16 ure. Paket seveda ni bil dostavljen, niti me ni nihče klical ali poslal sporočila, da paketa ne bo, jaz pa sem iz službe posebej zato šel prej, da ne bi dostavljalec naletel na nobenega doma.

Skratka ne vem kaj se z njimi dogaja, ampak da te mine, da bi še z njimi imel kakršen koli opravek.

Naročim eno zadevo iz Nemčije, poslali so preko GLS (tega prej nisem vedel, običajno je pa GLS iz DE v SLO dostavljen 3. delovni dan) in nova slaba izkušnja: Paket je bil s strani GLS prevzet 13.10., potem se do 21.10 s tem paketom na trackingu ni dogajalo nič, zgledalo je kot da je izgubljen. Sem klical na GLS in mi seveda v tej fazi ne morejo nič pomagat, saj poizvedbo o paketu lahko poda le pošiljatelj paketa. No potem 21.10. se je končno začelo premikat in 23.10. prispe v SLO in bi danes 26.10. naj bil v dostavi, vsaj tako pravi tracking. Seveda do sedaj kurirja še ni bilo in ga sigurno tudi ne bo, lepo bo v sistem vnesel, da mu je zmanjkalo časa in je to to, dostavil bo ko mu bo časovno zneslo ... Skratka tale GLS je ratal en hud joke ... Mogoče kdo ve kakšne imamo potrošniki pravice v primeru tako hudih zamud? Lahko zahtevam, da mi vsaj povrnejo strošek poštnine?

Pravkar tracking updejt, da paket ni moral biti dostavljen zaradi odsotnosti prejemnika (ves čas je bil nekdo doma) in da imam v nabiralniku obvestilo (obvestila v nabiralniku ni). Jao ...

Vuli ::

Zanimivo. Na goriškem koncu so pa GLS prva liga. Tudi šoferji, vsaka jim čast.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

dripac ::

Vuli je izjavil:

Zanimivo. Na goriškem koncu so pa GLS prva liga. Tudi šoferji, vsaka jim čast.

Jaz na našem koncu isto lahko rečem za DPD. :)

s1m0n ::

Meni tudi pri GLSju paket stoji že od četrtka pa se ne premakne...
Paket je prispel v regionalni paketni center.


Se mogoče stvari kaj zavlečejo zaradi trenutnega stanja z epidemijo? (paket je iz tujine)

111111111111 ::

Kakor jaz opažam, je lokalna dostava čisto odvisna od šoferja. Z našim smo super zadovoljni, enkrat pa je nekdo nadomeščal, nam je pakete zmetal kar na petrol, brez da bi vprašal.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Vuli ::

dripac je izjavil:

Vuli je izjavil:

Zanimivo. Na goriškem koncu so pa GLS prva liga. Tudi šoferji, vsaka jim čast.

Jaz na našem koncu isto lahko rečem za DPD. :)


Dpd so tudi vredu.
Največ težav sem mel z DHL in UPS, ker se jim očitno ne da vozit dlje od Kranja. Tam fuknejo paket na Pošto Slo in slikaj se do druzga dne. DHL Express pa tak.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

opeter ::

s1m0n je izjavil:

Meni tudi pri GLSju paket stoji že od četrtka pa se ne premakne...
Paket je prispel v regionalni paketni center.


Se mogoče stvari kaj zavlečejo zaradi trenutnega stanja z epidemijo? (paket je iz tujine)


Čisto možno.
Iz Anglije sem na eno pošiljko čakal tri tedne (naročilo 7. oktobra 2020).

Na začetku je prodajalec (trgovina na eBayu) prvotno poslal preko Royal Mail (London), kjer se je prvič zataknilo, saj je pošiljka komaj po šestih dnevih prispela v Langley, po mojem imajo tam blizu nek logistični center. Tu se je ustavilo. Potem sem dobil sporočilo, da je paket 16-ga prispel v GLS center v Erdingu (Nemčija), v Slovenijo pa 23-ga oktobra. Ker GLS čez vikend ne del, sam pošiljko prejel včeraj (27. oktober).

Jaz imam drugače dobre izkušnje z GLS.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

s1m0n ::

Saj tudi sam nimam slabih z GLS... Do sedaj :)
Ampak, da se paket ni premaknil že 3 dni (če odštejemo vikend) se meni do sedaj še ni zgodilo. Pa čeprav niti ni daleč (Bratislava).

Horas ::

jaz nisem imel še z nobenimi težav. zmeraj poklicali ali poslali sms, če se ni izšlo pustili na petrolu, ali se je oglasil kasneje.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

Moivre ::

Prejšnji četrtek mi je en njihov fant pripeljal paket, še enkrat uro kasneje, ko sem prišel iz službe.

Kvinta ::

Vedno ko je opcija Gls preusmerim v Paketomat pravzaprav ,če ni Gls ali pogojno DpD kateri vedno pokliče predn prpelje sploh ne naročim.
A.C.A.B

atubbuta ::

Zadeva je vrhunska. Samo kaj, ko se začne tam nekje pri 90 tisočakih, z malo opreme pa prec 120.

GLB je kar racionalen kompromis za moje pojme.
:)

kixs ::

atubbuta je izjavil:

Zadeva je vrhunska. Samo kaj, ko se začne tam nekje pri 90 tisočakih, z malo opreme pa prec 120.

GLB je kar racionalen kompromis za moje pojme.


Se posebej, ko v napacno temo postas :lol:

LeXani ::

Gagatronix je izjavil:

Njihovi kurirji delajo tocno tako kot so placani: za en drek.


Kolega dela kot kurir, dobi 1200neto, in to za kar normalen delovnik.

Drugače mam samo eno slabo izkušnjo ko sem plačal z gotovino, mi je premalo vrnil nek študent, 4 eur.
Čas prve prijave 04.11.2005


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GLS dostava

Oddelek: Loža
3210947 (4975) cebelar123
»

UPS - hitra dostava My Ass (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5631399 (11449) Marina2
»

Izgubljena pošiljka (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5718366 (10996) Šimpanz
»

Dostavna služba dostavila kr nekomu (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10022894 (16386) xxxul

GLS dostava

Oddelek: Kaj kupiti
2221314 (16586) kratos

Več podobnih tem