» »

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Temo vidijo: vsi
««
15 / 85
»»

Telbanc ::

robertotrm je izjavil:

Ce bi famozne maske, testi in vsemogocno cepivo delovalo vsaj priblizno tako, kot ga vehementno promovirajo rezimski placanci, bi do zdej ne imeli nikjer vec nobenega bacila niti ne bi bil nihce okuzen. Tako pa smo famoznim vsemogocim cepivom smo tm nek, kot smo bli lani brez. Kar pomeni samo eno: nicvredna mocno preplacana krama, za katero je cist vseen al je al pa je ni. Kaj ko bi raje opustil vse te oslarije. Nej nosi masko kdor hoce, znotraj, zunaj in tudi v gozdu, pa se spodnice si lahko povezne na glavo, ce se mu zdi da bo bolj drzalo. Nobenih arbitrarnih testov, samo kdor glih hoce. Cepi naj se kdor hoce. Bomo 100% na boljsem in sigurno na nic slabsem kot z vso to nicvredno navlako.


Nekej pomaga, sam je problem, ker zaj tud ecepljeni zbolevajo tko od oka 30% in pol se za tolk tud poveča bazen dojemljivih za corono. Tako imamo spet bazen dojemljivih okol 500.000. Cepljenih in necepljenih.

hendriks je izjavil:

robertotrm je izjavil:

Ce bi famozne maske, testi in vsemogocno cepivo delovalo vsaj priblizno tako, kot ga vehementno promovirajo rezimski placanci, bi do zdej ne imeli nikjer vec nobenega bacila niti ne bi bil nihce okuzen. Tako pa smo famoznim vsemogocim cepivom smo tm nek, kot smo bli lani brez. Kar pomeni samo eno: nicvredna mocno preplacana krama, za katero je cist vseen al je al pa je ni. Kaj ko bi raje opustil vse te oslarije. Nej nosi masko kdor hoce, znotraj, zunaj in tudi v gozdu, pa se spodnice si lahko povezne na glavo, ce se mu zdi da bo bolj drzalo. Nobenih arbitrarnih testov, samo kdor glih hoce. Cepi naj se kdor hoce. Bomo 100% na boljsem in sigurno na nic slabsem kot z vso to nicvredno navlako.


Komot. S tem da necepljeni plačate hospitalizacijo zaradi covida iz svojega žepa.


Kdo pa bo plačal hospitalizacijo cepljenim?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Telbanc ()

Slopek ::

hendriks je izjavil:

robertotrm je izjavil:

Ce bi famozne maske, testi in vsemogocno cepivo delovalo vsaj priblizno tako, kot ga vehementno promovirajo rezimski placanci, bi do zdej ne imeli nikjer vec nobenega bacila niti ne bi bil nihce okuzen. Tako pa smo famoznim vsemogocim cepivom smo tm nek, kot smo bli lani brez. Kar pomeni samo eno: nicvredna mocno preplacana krama, za katero je cist vseen al je al pa je ni. Kaj ko bi raje opustil vse te oslarije. Nej nosi masko kdor hoce, znotraj, zunaj in tudi v gozdu, pa se spodnice si lahko povezne na glavo, ce se mu zdi da bo bolj drzalo. Nobenih arbitrarnih testov, samo kdor glih hoce. Cepi naj se kdor hoce. Bomo 100% na boljsem in sigurno na nic slabsem kot z vso to nicvredno navlako.


Komot. S tem da necepljeni plačate hospitalizacijo zaradi covida iz svojega žepa.

Sem za, če se ti odpoveš zdravljenju za kakršnokoli zadevo, ki bi jo lahko pripisali cepivu. Se pravi vse, kar je na spisku stranskih učinkov. Si upaš? Ste res tako prepričani, da bo z vašim srčkom vse ok? Itak ne boste vedeli kaj vas je zadelo, pa je vseeno.
Jaz sem torej za. Sprejmem takoj. Kje podpišem? Podpišeš ti? Jaz torej prehlade zdravim doma. Ali pa zaradi njih umrem. Sprejmem.
Vprašanje, če plačilo vseh stroškov, ki sledijo sprejmeš ti?

6bt9hmDwY ::

Pithlit ima nekaj v sebi, ali, ko se tako sfokusirate nanjo? Jaz bi jo povabil na kosilo in to (imam vse tiste črke), samo verjetno se špara za kakšne vrhunske, s takšnimi pomilovanja vrednimi nepomembnimi možiclji kot sem jaz, pa se ne odzove.

Mare2 ::

hendriks je izjavil:

robertotrm je izjavil:

Ce bi famozne maske, testi in vsemogocno cepivo delovalo vsaj priblizno tako, kot ga vehementno promovirajo rezimski placanci, bi do zdej ne imeli nikjer vec nobenega bacila niti ne bi bil nihce okuzen. Tako pa smo famoznim vsemogocim cepivom smo tm nek, kot smo bli lani brez. Kar pomeni samo eno: nicvredna mocno preplacana krama, za katero je cist vseen al je al pa je ni. Kaj ko bi raje opustil vse te oslarije. Nej nosi masko kdor hoce, znotraj, zunaj in tudi v gozdu, pa se spodnice si lahko povezne na glavo, ce se mu zdi da bo bolj drzalo. Nobenih arbitrarnih testov, samo kdor glih hoce. Cepi naj se kdor hoce. Bomo 100% na boljsem in sigurno na nic slabsem kot z vso to nicvredno navlako.


Komot. S tem da necepljeni plačate hospitalizacijo zaradi covida iz svojega žepa.


Tole bi bilo treba pod nujno uvest. Seveda, sedaj so jim še testiranje podarili, jaz pa plačam. Pacient je ostal pacient.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

simonchelo ::

Zdej smo v apple fazi, ko se izkaže da smo mel narobe bomo še zmeri vztrajal samo za to da ne izpade o bedaki.

Tukaj osebno krivim vlado, ker dajejo blazno slab vzor državljanom glede prevzemanja krivde. Pač težko je ego pojest in rect da mogoče smo mel pa narobe.
ciao

solatko ::

ripmork - Ne, ni end story, šele začelo se je. Mi boš naštel vsaj dva strokovnjaka na področju infektologije in epidemiologije, seveda slovenska, ki sta imela odločilen vpliv in glas, pri ukrepih vlade.
V skandinavskih deželah je vlada naredila tisto, kar je predlagala stroka, razen na Švedskem, kjer vlada ni naredila nič, ker nima kvoruma za kaj takega, tam pač ne vladajo z neustavnimi odloki, v zakonih pa nimajo podprtih restrikcij v takih primerih, so pa državljani poslušali stroko, se držali navodil in tudi cepili, ker je stroka to zatrjevala, da je smiselno.
Ti v tem sicer ne vidiš bistveno razliko, jaz pa in vsi pametni tudi.

hendriks - si že doživel orgazem ali ga boš vsak čas. Zakaj nimajo jajc, da bi cepljenje dali pod obvezno? Še vedno se morajo sami odločit, prostovoljno. Neetično in nemoralno! Bojo levi, ko dobijo volitve, sprejeli odlok, da morajo vsi desni, nagi poskakat v Ljubljanico, oziroma reko v njihovi bližini in pri 0 stopinjah celzija, ostati not deset minut, boste šli? Govorimo o odlokih, ne zakonih, avstrijci imajo v zakonih in ustavi, mi samo v Janezovi žlehtni glavi. Takoj, ko z mojimi vplačili nehate zdravit vse druge bolezni, ker sem jaz zelo malo porabil. Imam kar nekaj testov v dobrem, kakšno zdravljenje na ventilatorju pa še za kakšno operacijo bi ostalo.

jotunn - Preberi zgoraj in zate še posebej - odloka, ki nima podpore v zakonu, ne moreš kršit, ker je nezakonit in zato ničen. Če ne prej, bo v Bruslju vse padlo, tako kot je izbris in kar nekaj sodb, kjer smo si malo po svoje predstavljali pravo.

simonchelo - O kakšnih podatkih ti to, uradnih, a bejž no, o ugibanjih, a bejž no,.. vredno toliko kot teorije zarot, ki se širijo po netu. ob 1%-ni umrljivosti zaradi tega, virusek razglasiti za kugo je informacija, pri kateri je potrebno zastrič z ušesi. Pa tebi v to trdo bučo ne kapne zakaj je tako? 1,2 in deloma 3. val, je pospravil po celem svetu večino rizičnih, četrti pobira tiste, ki so se prvim trem izognili ali pa takrat še niso bili rizični. To kar si naštel so države, kjer so umirali polno cepljeni rizični starčki, torej so se cepili čisto brez veze, ker bi jih tudi tako pobralo. Če že širite informacije o koristnosti, podajte celotne ali bodite tiho. Ne, problem statistike je, da ti pokaže tisto kar hočeš in naročiš, statistika z vsemi relevantnimi podatki, bi bila diametralno nasprotje tega, kar gledaš danes.

Reycis - Spet nekaj na pamet. Najprej je nagnal vse tiste, ki niso širili njegove besede, potem je nastavil take, ki kimajo, če slučajno ne, jih grdo pogleda in kimajo za dva, potem pa se odloči, s kakšno finto bo danes zajebaval folk. Potem pa vi meni o stroki, realnih in resničnih podatkih, o tem, da dela najboljše za SLO in prebivasltvo,.... Ste morda prišli z lune?

Pithlit - Tolk so vrste, da sem jaz v sredo pri Leclercu v MB parkiral zraven, stopil ven opravil test in ćez deset minut odpeljal. Blazne gužve! Jaz se še vedno trudim, da ostanem zdrav, rabim samo kakšno večjo trgovino, ker imajo male slabšo ponudbo, velike pa skoraj nič kupcev win-win situacija. Cepljenim kretenom se lažje izognem v veliki trgovini, kot v majhni, ko se niti števila kupcev ne držijo.

FoxKnox - Zakaj niti en post ne gre, brez obkladanja necepljenih? Ste res že tako nisko padli, da vam vsaka drugačnost predstavlja problem? Tebe kak necepljeni zmerja?
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Adder ::

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Stopnja smrtnosti 2.7 na 100000 prebivalcev,

Lol, 2.7 starih oseb med 100k prebivalcev umre a mi zjebemo gospodarstvo in druzbo.

Kir nafuk

simonchelo ::

Solato... Pojma nimaš kwa govoriš.
To so uradni podatki worldometer. Ampak dejmo bit pameteni spet. Ravno to je zanimivo se pravi prvi drugi in tretji val je povsod kosil rizične razen v državah z nizko precepljenosto. Mislm solato pomisli preden pišeš ali pa ne piši sploh neke gluposti. Je pa res težko priznati da imaš narobe.
ciao

solatko ::

simonchelo - Boš napisal, koliko je umrlo letos, po starostnih skupinah, koliko pa je bilo okuženih. Ja, ali kar tako na pamet. V Romuniji so prvi trije vali šli mimo, krepko kosi pa ta, zadnji, še kakšno državo bi se našlo, ki so imele visoko smrtnost med v glavnem starejšo populacijo in tiste imajo sedaj malo, tiste, ki so imeli v prvih valih malo žrtev, imajo letos već.
Delo krepa človeka

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Kayzon ::

FoxKnox je izjavil:

Ravno zdaj gledam reportažo iz NC Aleja kjer izvajajo testiranje na covid. Sicer je zdaj brezplačno, ampak folk tam stoji v dolgih vrstah in to 3x na teden. Ne vem, ali je to nov fetiš ali kaj ? Koliko dragocenega časa se tam nepotrebno zabije ? Do kam seže človeška nečimrnost, zakaj odklanjanje enostavne rešitve, kjer si brez skrbi vsak dan , iz tedna v teden, v neki novi realnosti sicer ampak popolnoma svoboden.Res so egoti v teh časih malo veliki, ampak vsa v lastno škodo.


Pravi osebek ki se je sel cepiti z nepreverjenim cepivom,zato da lahko hodi naokoli brez PCTja. PCT nima nobenega smisla dokler se cepljeni ne testirajo na dva dni,tako kot vsi ostali. Ce pa mislite da bo konec vsega ko se vsi pocepimo,poglejte si najbolj precepeljene drzave in kaksne ukrepe imajo :)

Pithlit ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Pithlit ima nekaj v sebi, ali, ko se tako sfokusirate nanjo? Jaz bi jo povabil na kosilo in to (imam vse tiste črke), samo verjetno se špara za kakšne vrhunske, s takšnimi pomilovanja vrednimi nepomembnimi možiclji kot sem jaz, pa se ne odzove.

Heh. Probaj. Nikol ne veš od kje te strela zadane.
Life is as complicated as we make it...

ripmork ::

solatko je izjavil:

ripmork - Ne, ni end story, šele začelo se je. Mi boš naštel vsaj dva strokovnjaka na področju infektologije in epidemiologije, seveda slovenska, ki sta imela odločilen vpliv in glas, pri ukrepih vlade.
V skandinavskih deželah je vlada naredila tisto, kar je predlagala stroka, razen na Švedskem, kjer vlada ni naredila nič, ker nima kvoruma za kaj takega, tam pač ne vladajo z neustavnimi odloki, v zakonih pa nimajo podprtih restrikcij v takih primerih, so pa državljani poslušali stroko, se držali navodil in tudi cepili, ker je stroka to zatrjevala, da je smiselno.
Ti v tem sicer ne vidiš bistveno razliko, jaz pa in vsi pametni tudi.


Malo prej si razlagal, da je pri nas situacija drugačna, ker so ljudje pri nas drugačni, kaj zdej? Tako kot ovce pri nas pljuvajo po Ihanu in ostalih, bi po kateremukoli strokovnjaku iz tujine, ki bi jim moral sporočit neprijetno resnico. Histerični antivaxxerji so s svojim javnim linčanjem in grožnjami dosegli, da so mediji na prošnjo mlade punce izbrisali njeno zgodbo obolenja s Covidom, češ da je itak samo igralka. Budale se spravljajo na uslužbence na Petrolih in javno snemajo svoje bolane eskapade, v znamenju “svobode”. Ko je takih moronov v državi dovolj je čisto popolnoma vseeno, katere strokovnjake si zvlekel pred ekran, ker bo odziv enak.

Pišeš tu, kot da se stroke (in cepiva) po državah razlikujejo. NIJZ svetuje cepljenje, to je vse kar rabi državljan slišat. Kdorkoli ima pa pomisleke glede cepiva in zna vsaj približno objektivno brskat po spletu (ter ločit najbolj očiten izmišljen fake news od resničnih podatkov) bo ugotovil, da velika večina zdravstvene stroke po vsem svetu cepljenje priporoča.

widj3098dj32 ::

Danes PCT jutri dostop do racuna:

https://orf.at/stories/3235891/

feryz ::

To mi je pred par dnevi poslal moj podizvajalec. Opravljena eden malo za drugim. PCR negativen. Amapak tip je vseeno bolan. Ni pa znano, kaj mu je. Korone ziher nima. Baje trebušna gripa.

LeQuack ::

Ne, če nima korone potem je zdrav. Ne moreš met druge bolezni.
Quack !

hendriks ::

Adder je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Stopnja smrtnosti 2.7 na 100000 prebivalcev,

Lol, 2.7 starih oseb med 100k prebivalcev umre a mi zjebemo gospodarstvo in druzbo.

Kir nafuk


Bolnice pa vseeno pokajo po šivih. Zaradi tega odpovedujejo redne programe. Kir nafuk.

Hemi426 ::

Adder je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Stopnja smrtnosti 2.7 na 100000 prebivalcev,

Lol, 2.7 starih oseb med 100k prebivalcev umre a mi zjebemo gospodarstvo in druzbo.

Kir nafuk


Halo, reševali smo življenja gospodarstvo ni pomembno https://www.rtvslo.si/gospodarstvo/sirc...
Mladi se še lahko 10 let pobirajo, reševali smo življenja, hahahaha

hendriks je izjavil:

Adder je izjavil:

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Stopnja smrtnosti 2.7 na 100000 prebivalcev,

Lol, 2.7 starih oseb med 100k prebivalcev umre a mi zjebemo gospodarstvo in druzbo.

Kir nafuk


Bolnice pa vseeno pokajo po šivih. Zaradi tega odpovedujejo redne programe. Kir nafuk.


Samo zakaj pokajo bolnice po šivih? Ne zaradi tega, ker je Covid tako nevaren, ampak ker je sistemsko zdravstvo že zanemarjeno desetletja.
Isto kot bi ti živel do centa od plače do plače, potem bi pa zaradi nepredvidljive poškodbe/bolezni bil dlje časa na bolniški in bi posledično bankrotiral. Pokanje po šivih ni posledica Covida ampak neorganizacije, nevlaganj, itd...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

ripmork ::

Hemi426 je izjavil:

Samo zakaj pokajo bolnice po šivih? Ne zaradi tega, ker je Covid tako nevaren, ampak ker je sistemsko zdravstvo že zanemarjeno desetletja.

Da se sistemsko zdravstvo zanemarja je res (ne le pri nas). Ni pa to vzrok, da bolnice pokajo po šivih in v njih odpovedujejo preglede / posege, ker jih morajo filat s covid bolniki. Med prvimi na svetu smo po deležu okuženih glede na število prebivalcev, to ti jasno pove, kje je težava. V folku in njegovemu neupoštevanju priporočil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

feryz ::

PCT in še posebno cepljenje je rešitev. Kar poglejte vodilne države po precepljenosti.
Danska, na primer nima nobenih problemov, nobenih omejitev, nobenega pct.
Ne, zmotil sem se. Islandija nima nobenih .., ups, se opravičujem.
Nizozemska nima .. jebemu, spet sem zamešal.
Norveška ... fuck.

V glavnem, ziher sem, da je nekje na planetu država, ki je precepljena in živi normalno, kot pred korono. Nisem pa ziher če na tem planetu.

LeQuack ::

Nikoli več ne bo svobode na svetu.
Quack !

Phantomeye ::

Pithlit je izjavil:

FoxKnox je izjavil:

Ravno zdaj gledam reportažo iz NC Aleja kjer izvajajo testiranje na covid. Sicer je zdaj brezplačno, ampak folk tam stoji v dolgih vrstah in to 3x na teden. Ne vem, ali je to nov fetiš ali kaj ? Koliko dragocenega časa se tam nepotrebno zabije ? Do kam seže človeška nečimrnost, zakaj odklanjanje enostavne rešitve, kjer si brez skrbi vsak dan , iz tedna v teden, v neki novi realnosti sicer ampak popolnoma svoboden.Res so egoti v teh časih malo veliki, ampak vsa v lastno škodo.

Sej zdej je sam fora da se gre folk testirat. Da vidijo da pokazat ta kurčev PCT ni nek bav bav. Pol pa T ukinit. In bo spet naval na cepila mesta.

Glih mal nazaj sem dobila sms: "ej mam pct! A greva na pivo da mal odklopim?" sem odgovorila: "sorči, sm na vinu... res se mi ne da...". Sledil je dost užaljen monolog ki pa sem ga preprosto ignorirala.



Ja ne, v bistvu bi PCT uvedel za vse. Smo šli s kolegi ven prejšnji vikend. Dva od štirih sta pozitivna zdej. Vsi smo cepljeni sicer. Z različnimi cepivi.

feryz je izjavil:

PCT in še posebno cepljenje je rešitev. Kar poglejte vodilne države po precepljenosti.
Danska, na primer nima nobenih problemov, nobenih omejitev, nobenega pct.
Ne, zmotil sem se. Islandija nima nobenih .., ups, se opravičujem.
Nizozemska nima .. jebemu, spet sem zamešal.
Norveška ... fuck.

V glavnem, ziher sem, da je nekje na planetu država, ki je precepljena in živi normalno, kot pred korono. Nisem pa ziher če na tem planetu.



Kaj je pa rešitev?

Zgodovina sprememb…

Kayzon ::

Ja glede na to da virus v veliki vecini prizadane res starejse ljudi in tiste ki imajo kronicne bolezni,bi morali od samega zacetka izolirati te ljudi iz druzbe in ostalim pustiti normalno ziveti. Sam je itak prepozno za to. BOg ve kaj se bo se zgodilo,vsako leto zgleda da je hujsa napoved. Cepiva itak ne pomagajo saj vse te drzave ki so nam bile za vzgled,sodijo sedaj med najbolj okuzene.. Tko da ja,bomo videli kaj nam prinese drugo leto :)

jernejl ::

feryz je izjavil:

PCT in še posebno cepljenje je rešitev. Kar poglejte vodilne države po precepljenosti.
Danska, na primer nima nobenih problemov, nobenih omejitev, nobenega pct.
Ne, zmotil sem se. Islandija nima nobenih .., ups, se opravičujem.
Nizozemska nima .. jebemu, spet sem zamešal.
Norveška ... fuck.

Število covid smrti v zadnjem tednu:
Slovenija 92
Danska 28
Islandija 0
Nizozemska 166
Norveška 29

Torej ja, cepljenje je rešitev.

simonchelo ::

Cel svet je v zmoti in dela narobe. Mi Slovenci smo edini dovolj pametni da vidimo kaj se nam dogaja in naša naloga je da celemu svetu pokažemo kaj je prav.

Tiranijo in fašizem je treba zatreti v kali... Haha res smo šli v franže.

Tudi število petkovih protestnikov pove vse. 1000 se jih je zbralo. Če je mraz jih ni, poleti ko so dopusti jih ni... Kdor razmišlja s svojo glavo in ne verjame fb in msm sedaj že počasi dobiva celo sliko.
ciao

Utk ::

jernejl je izjavil:

feryz je izjavil:

PCT in še posebno cepljenje je rešitev. Kar poglejte vodilne države po precepljenosti.
Danska, na primer nima nobenih problemov, nobenih omejitev, nobenega pct.
Ne, zmotil sem se. Islandija nima nobenih .., ups, se opravičujem.
Nizozemska nima .. jebemu, spet sem zamešal.
Norveška ... fuck.

Število covid smrti v zadnjem tednu:
Slovenija 92
Danska 28
Islandija 0
Nizozemska 166
Norveška 29

Torej ja, cepljenje je rešitev.

Taka razmerja so bila tudi lani ko še ni bilo cepiva.

Slopek ::

Seveda so bila taka razmerja. Mogoče celo kaj boljša, ampak vseeno je cepljenje edina pot iz krize.
Številke okuženih bodo ostale enake, cepljeni bomo vsi in to je cilj. Zaščiteni pa bomo na papirju, tako, kot smo tudi ogroženi.

rejven ::

feryz je izjavil:

PCT in še posebno cepljenje je rešitev. Kar poglejte vodilne države po precepljenosti.
Danska, na primer nima nobenih problemov, nobenih omejitev, nobenega pct.
Ne, zmotil sem se. Islandija nima nobenih .., ups, se opravičujem.
Nizozemska nima .. jebemu, spet sem zamešal.
Norveška ... fuck.

V glavnem, ziher sem, da je nekje na planetu država, ki je precepljena in živi normalno, kot pred korono. Nisem pa ziher če na tem planetu.


Se strinjam glede cepljenja in pct-ja. Naš problem je, da obstajajo diametralna merila in ukrepi, v skoraj vsakem odloku. Nekje nekaj zapovedujemo, drugje dajemo te iste stvari med izjeme.
Rešitev? Po moje totaln lockdown, ki bi trajal 9 dni, zapret vse (tudi živiljske trgovine). Sevwda naj bi napovedan teden v naprej, da se folk pripravi, po cesti policija/vojska, potem pa vse odpret. Če ni dovolj kadra za celo državo pa sistem vzhod/zahod, pa zapret vsako gozdno pot med njimi.

Zdej mamo pa sistem pazte se, maske v šole kjer pct free do 12 leta ne velja, če maš pa bone potem pa kar, seveda velja!

Avenger ::

Zanima me vaše mnenje o zakonitosti vladnih odlokov glede na dokaj natančno izraženo mnenje dr. Terška: blog
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

widj3098dj32 ::

https://www.24ur.com/novice/korona/dva-...

Kaj pa ta klovna, od katerih je en odprl s.p. lani, drug pa letos? Sama nakljucja.

simonchelo je izjavil:

Cel svet je v zmoti in dela narobe. Mi Slovenci smo edini dovolj pametni da vidimo kaj se nam dogaja in naša naloga je da celemu svetu pokažemo kaj je prav.

Tiranijo in fašizem je treba zatreti v kali... Haha res smo šli v franže.

Tudi število petkovih protestnikov pove vse. 1000 se jih je zbralo. Če je mraz jih ni, poleti ko so dopusti jih ni... Kdor razmišlja s svojo glavo in ne verjame fb in msm sedaj že počasi dobiva celo sliko.

Ce bi mi slovenci padali na vsako foro, ki jo nam veli $vladar, nas vec nebi bilo.

Zgodovina sprememb…

pirat ::

Avenger je izjavil:

Zanima me vaše mnenje o zakonitosti vladnih odlokov glede na dokaj natančno izraženo mnenje dr. Terška: blog

Teršek je (žal) tako kot naš solatko. Ko bereš njegov tekst, se na prvi pogled zdi vse OK.. Ko pa malo razmisliš o tem kar je napisal, pa vidiš da počasi, a zanesljivo, izgublja stik z realnostjo. Lahko bi bil strokovnjak, pa se je odločil, da bo raje ‘proti’. Ni pomembno kaj, on je proti.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Comandante ::

Kaj pa ta klovna, od katerih je en odprl s.p. lani, drug pa letos? Sama nakljucja.

Sokantno, clovek je odprl s.p., hitro klici Slovenske novice.

V cem tocno je problem, ce zdravnik odpre s.p.? A bi raje videl, da fura biznis na crno?

VaeVictis ::

rejven je izjavil:

feryz je izjavil:

PCT in še posebno cepljenje je rešitev. Kar poglejte vodilne države po precepljenosti.
Danska, na primer nima nobenih problemov, nobenih omejitev, nobenega pct.
Ne, zmotil sem se. Islandija nima nobenih .., ups, se opravičujem.
Nizozemska nima .. jebemu, spet sem zamešal.
Norveška ... fuck.

V glavnem, ziher sem, da je nekje na planetu država, ki je precepljena in živi normalno, kot pred korono. Nisem pa ziher če na tem planetu.


Se strinjam glede cepljenja in pct-ja. Naš problem je, da obstajajo diametralna merila in ukrepi, v skoraj vsakem odloku. Nekje nekaj zapovedujemo, drugje dajemo te iste stvari med izjeme.
Rešitev? Po moje totaln lockdown, ki bi trajal 9 dni, zapret vse (tudi živiljske trgovine). Sevwda naj bi napovedan teden v naprej, da se folk pripravi, po cesti policija/vojska, potem pa vse odpret. Če ni dovolj kadra za celo državo pa sistem vzhod/zahod, pa zapret vsako gozdno pot med njimi.

Zdej mamo pa sistem pazte se, maske v šole kjer pct free do 12 leta ne velja, če maš pa bone potem pa kar, seveda velja!


Potem bi morali še meje zapreti neprodušno in tako bi se relativno enostavno znebili Covida in se sliši odlično na papirju ta ideja.

Ampak, problem je v tem, da se bo folk bunil, marsikdo bo še na cesto šel protestirati in se še vedno družil med seboj, policija in vojska pa tudi ne more kar tako zapreti vsega neprodušno, sploh pa ne z današnjimi zakoni za kaj več pa v parlamentu ne bo nikoli dovolj glasov, sploh, če se folk aktivno tega ne drži in bo aktivno kršil vse možne odloke!

Plus tudi neprodušno zaprtje meja je IMHO misija nemogoče.
Let's Go Brandon!
Slo-tech.com je postal greznica in izguba časa!
Adijo!

Mare2 ::

simonchelo je izjavil:



Tudi število petkovih protestnikov pove vse. 1000 se jih je zbralo. Če je mraz jih ni, poleti ko so dopusti jih ni... Kdor razmišlja s svojo glavo in ne verjame fb in msm sedaj že počasi dobiva celo sliko.


Tile protestniki so edini še, ki širijo ta zloglasni virus. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

widj3098dj32 ::

Comandante je izjavil:

Kaj pa ta klovna, od katerih je en odprl s.p. lani, drug pa letos? Sama nakljucja.

Sokantno, clovek je odprl s.p., hitro klici Slovenske novice.

V cem tocno je problem, ce zdravnik odpre s.p.? A bi raje videl, da fura biznis na crno?

"Nekateri zdravstveni delavci v teh težkih časih opravljajo dvojno delo: na eni strani delajo v bolnišnicah in pomagajo bolnikom, na drugi pa še ozaveščajo, učijo, se izpostavljajo – ker jim ni vseeno, ker ne želijo, da prevlada glasna destruktivna manjšina, ker so vsi ostali tiho."

Torej narativa clanka je kako ta da marljiva redno zaposlena delavca, opravljata se drugo v prostem casu - osvescanje. Ceprav se grem stavit, da bosta za ta trobila placana. Zdaj ce ti kupujes stvari glede na to kaj ti prodajajo influencerji, go ahead, jaz ne.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Prehladnega virusa se boste rešili, če boste par dni doma? Ja, pa že. Še vseh smo se, kajne? Gripa, drugače, vsako leto izgine.

Comandante ::

Torej narativa clanka je kako ta da marljiva redno zaposlena delavca, opravljata se drugo v prostem casu - osvescanje. Ceprav se grem stavit, da bosta za ta trobila placana.

Cloveka sta za svoje delo placana, kaj taksnega! Pa kaj se dogaja v nasem socialisticnem raju, to je vredno naslovnice v Slovenskih novicah!

LeQuack ::

Kayzon je izjavil:

Ja glede na to da virus v veliki vecini prizadane res starejse ljudi in tiste ki imajo kronicne bolezni,bi morali od samega zacetka izolirati te ljudi iz druzbe in ostalim pustiti normalno ziveti. Sam je itak prepozno za to. BOg ve kaj se bo se zgodilo,vsako leto zgleda da je hujsa napoved. Cepiva itak ne pomagajo saj vse te drzave ki so nam bile za vzgled,sodijo sedaj med najbolj okuzene.. Tko da ja,bomo videli kaj nam prinese drugo leto :)


Cilj cepiv je, da jih čim več prodajo seveda. Zato tudi nočejo deliti patentov z revnimi državami. Mogoče za te revne države še najboljše, ker očitno ta cepiva ne delajo kaj veliko, razen da se virus še bolj širi.
Quack !

widj3098dj32 ::

Comandante je izjavil:

Torej narativa clanka je kako ta da marljiva redno zaposlena delavca, opravljata se drugo v prostem casu - osvescanje. Ceprav se grem stavit, da bosta za ta trobila placana.

Cloveka sta za svoje delo placana, kaj taksnega! Pa kaj se dogaja v nasem socialisticnem raju, to je vredno naslovnice v Slovenskih novicah!

Ni problem to da sta placana, ampak da se to ne navede V CLANKU. Ok? Tudi na socialnih medijih je potrebno oznacit REKLAMO.

LeQuack ::

simonchelo je izjavil:

Cel svet je v zmoti in dela narobe.


Mogoče si mislil sarkastično, ampak imaš prav. Ampak ne delajo narobe zato ker so neumni, ampak ker so zadaj finančni interesi.
Quack !

Avenger ::

pirat je izjavil:

Avenger je izjavil:

Zanima me vaše mnenje o zakonitosti vladnih odlokov glede na dokaj natančno izraženo mnenje dr. Terška: blog

Teršek je (žal) tako kot naš solatko. Ko bereš njegov tekst, se na prvi pogled zdi vse OK.. Ko pa malo razmisliš o tem kar je napisal, pa vidiš da počasi, a zanesljivo, izgublja stik z realnostjo. Lahko bi bil strokovnjak, pa se je odločil, da bo raje ‘proti’. Ni pomembno kaj, on je proti.


Kje konkretno pa se moti? Ne mislit, da trolam ali izzivam, resno me zanima...
It is better to be hated for what you are than to be loved for something you are not.

Griffin R500 ::

Karma is a bitch.

https://www.bitchute.com/video/oV4wL1sq...

Lep dan vsem nasprotnikom ukrepom in cepiv.

https://www.bitchute.com/video/WD7qiHQS...
https://www.bitchute.com/video/K6o3GnXVHbIg/

Zgodovina sprememb…

Beli_Zajcek ::

pirat je izjavil:

Avenger je izjavil:

Zanima me vaše mnenje o zakonitosti vladnih odlokov glede na dokaj natančno izraženo mnenje dr. Terška: blog

Teršek je (žal) tako kot naš solatko. Ko bereš njegov tekst, se na prvi pogled zdi vse OK.. Ko pa malo razmisliš o tem kar je napisal, pa vidiš da počasi, a zanesljivo, izgublja stik z realnostjo. Lahko bi bil strokovnjak, pa se je odločil, da bo raje ‘proti’. Ni pomembno kaj, on je proti.


Lahko pa točno poveš kje se moti. Navsezadnje praviš, da je to izjemno lahko, on pa se je tudi zelo potrudil in ti na dolgo seciral zadevne zakone ter razložil tematiko. Pavšalne trditve so pa brezvezne, še posebej če zapišeš, da si malo razmislil.
Saj menda ne bo težko točno napisati zakaj se moti, mar ne?

Griffin R500 je izjavil:

Karma is a bitch.

https://www.bitchute.com/video/oV4wL1sq...

Lep dan vsem nasprotnikom ukrepom in cepiv.

https://www.bitchute.com/video/WD7qiHQS...



Eh, takih videov oz. prispevkov je dovolj tako na eni kot na drugi strani. Služijo zgolj za utrjevanje ljudi na svojih bregovih in pa naslajanju nad tujo nesrečo - baraba iz drugega brega si je pač zaslužila!

Zgodovina sprememb…

sbawe64 ::

Telbanc je izjavil:

LeQuack je izjavil:

IJS pa res nobene napovedi ne zadane prav.


Glede na to, da so zaj testi hag brezplačni, in se folk besno testira, pa delež okuženih že pada. Zna bit, da gremo po tobogančku spet dol.

Brezplačni za koga ?
2020 is new 1984
Corona World order

sbawe64 ::

Za zdravje gre !
Latvija poslanci
Latvia bans unvaccinated lawmakers from voting
https://www.reuters.com/world/latvia-ba...


Ta vlak ponovno pelje v leto 1940.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Telbanc ::

sbawe64 je izjavil:

Telbanc je izjavil:

LeQuack je izjavil:

IJS pa res nobene napovedi ne zadane prav.


Glede na to, da so zaj testi hag brezplačni, in se folk besno testira, pa delež okuženih že pada. Zna bit, da gremo po tobogančku spet dol.

Brezplačni za koga ?



Socialistično brezplačni :)):)):))

Ti se pač celo noč prevračaš, ko pomisliš kak proračun trpi zarad tega drobižeka. :)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

RedDrake ::

Pithlit je izjavil:


Oh daj, razsvetli me. Pa ne da misliš da zdaj ko so HAGT zastonj se pa hodi folk testirat zato ker kažejo simptome? Al pa da bi morali odkriti več pozitivcev zato ker je več testov (torej da bi delež ostal enak)? ...

Računica je preprosta.
Delež pozitivnih, ki se dnevno objavlja, je delež pozitivnih PCR testov.
Torej, vzemiva dva primera.
A) Neki dan se opravi 5000 HAGT testov. 100 od teh je pozitivnih. Teh 100 gre na PCR, in tam jih je potem še 70 pozitivnih. Hkrati se poleg teh 100 PCR testov opravi še 7000 PCR testov iz drugih vzrokov. Tam je recimo 40% pozitivnih. Skupna številka pozitivnih je torej 2800 (40% od 7000) + 70. Skupaj torej 2870 od 7100. Procent, objavljen v medijih je 40,4%.
B) Neki dan se opravi 50000 HAGT testov. 1000 od teh je pozitnivh. Teh 1000 gre na PCR in tam jih je potem še 700 pozitvnih. Hkrati se poleg teh 1000 PCR testov opravi še 7000 PCR testov iz drugih vzrokov. Tam je recimo 40% pozitivnih. Skupna številka pozitivnih je torej 2800 (40% od 700) + 700. Skupaj torej 3500 od 8000. Procent, objavljen v medijih je 43,5%.

VEČ kot je HAGT-jev, večji bo procent pozitivnih. Če bi na PCR šli samo pozitivni iz HAGT-jev bi bil procent PCR pozitivnih enak procentu zanesljivosti HAGT testov.
PCR testi se opravljajo po potrebi, večinoma tistih s simptomi in _resnim_ sumom na COVID, ter testiranja ljudi, kjer je PCR test praktično pogoj za opravljanje dela (bolnišnice, kakšni izpostavljeni kadri, DSO-ji ipd ...) - ta drugi del je razlog, zakaj tudi poleti, ko verjamem, da je bilo ljudi s simptomi zanemarljivo malo, opravijo precej PCR testov. Posledično je jasno procent pozitivnih nizek.
Prepričaj se naslednjič, preden preveč vehementno pišeš.

Zdaj pa, ko smo osvojili te osnove, dajmo razmisliti, kako zgornja "politika" testiranja vpliva na realnost deleža cepljenih, pri katerih je potrjena okužba. Večina ljudi na HAGT-jih je namreč asimptomatska. Cepljenim so pa nekateri "strokovnjaki" po TV trobili, da HAGT za njih ni zanesljiv. Pa ni _NOBENE_ niti _NAJMANJŠE_ znanstvene razlage, zakaj bi bil HAGT manj zanesljiv za cepljene ljudi. Zgolj posredno siljenje ljudi v cepljenje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: RedDrake ()

Phantomeye ::

RedDrake je izjavil:

Pithlit je izjavil:


Oh daj, razsvetli me. Pa ne da misliš da zdaj ko so HAGT zastonj se pa hodi folk testirat zato ker kažejo simptome? Al pa da bi morali odkriti več pozitivcev zato ker je več testov (torej da bi delež ostal enak)? ...

Računica je preprosta.
Delež pozitivnih, ki se dnevno objavlja, je delež pozitivnih PCR testov.
Torej, vzemiva dva primera.
A) Neki dan se opravi 5000 HAGT testov. 100 od teh je pozitivnih. Teh 100 gre na PCR, in tam jih je potem še 70 pozitivnih. Hkrati se poleg teh 100 PCR testov opravi še 7000 PCR testov iz drugih vzrokov. Tam je recimo 40% pozitivnih. Skupna številka pozitivnih je torej 2800 (40% od 7000) + 70. Skupaj torej 2870 od 7100. Procent, objavljen v medijih je 40,4%.
B) Neki dan se opravi 50000 HAGT testov. 1000 od teh je pozitnivh. Teh 1000 gre na PCR in tam jih je potem še 700 pozitvnih. Hkrati se poleg teh 1000 PCR testov opravi še 7000 PCR testov iz drugih vzrokov. Tam je recimo 40% pozitivnih. Skupna številka pozitivnih je torej 2800 (40% od 700) + 700. Skupaj torej 3500 od 8000. Procent, objavljen v medijih je 43,5%.

VEČ kot je HAGT-jev, večji bo procent pozitivnih. Če bi na PCR šli samo pozitivni iz HAGT-jev bi bil procent PCR pozitivnih enak procentu zanesljivosti HAGT testov.
PCR testi se opravljajo po potrebi, večinoma tistih s simptomi in _resnim_ sumom na COVID, ter testiranja ljudi, kjer je PCR test praktično pogoj za opravljanje dela (bolnišnice, kakšni izpostavljeni kadri, DSO-ji ipd ...) - ta drugi del je razlog, zakaj tudi poleti, ko verjamem, da je bilo ljudi s simptomi zanemarljivo malo, opravijo precej PCR testov. Posledično je jasno procent pozitivnih nizek.
Prepričaj se naslednjič, preden preveč vehementno pišeš.

Zdaj pa, ko smo osvojili te osnove, dajmo razmisliti, kako zgornja "politika" testiranja vpliva na realnost deleža cepljenih, pri katerih je potrjena okužba. Večina ljudi na HAGT-jih je namreč asimptomatska. Cepljenim so pa nekateri "strokovnjaki" po TV trobili, da HAGT za njih ni zanesljiv. Pa ni _NOBENE_ niti _NAJMANJŠE_ znanstvene razlage, zakaj bi bil HAGT manj zanesljiv za cepljene ljudi. Zgolj posredno siljenje ljudi v cepljenje.



Hm?

5000 testov, od tega 100 ljudi pozitivnih = 2 %.

50.000 testov od tega 1000 pozitivnih je 2 %.

Razmerje je razmerje, ne glede na absolutne cifre.

Ampak v obeh primerih je bila osnova izvedenih PCR testov 7000?

Zakaj potreba po številu PCR-jev enaka? Če so pacienti, ki so bili pozitivni na hitrem testu, prvi dan predstavljali 1.4 % vseh narejenih PCR testov (100 od 7100). Drugi dan so pa predstavljali 12.5 % (1000 od 8000). Ni čudno, da je ratio oz. % višji kot prvi dan.

Torej vprašam te ali imaš kak vir, kjer je jasno napisano, da je osnova dnevno opravljenih PCR testov fiksna (plus, minus), in da se poveča zgolj za toliko, kolikor je tisti dan pozitivnih HAGT testov?

feryz ::

Mulc bi se šel rad cepit, da bi šel lahko v Avstrijo na koncert. Avstrijci namreč zdravim ljudem ne dovolijo poslušanja glasbe.
Ampak je, seveda, zamudil. Janssena pa ne vbrizgavajo več mulariji.

pirat ::

feryz je izjavil:

Mulc bi se šel rad cepit, da bi šel lahko v Avstrijo na koncert. Avstrijci namreč zdravim ljudem ne dovolijo poslušanja glasbe.
Ampak je, seveda, zamudil. Janssena pa ne vbrizgavajo več mulariji.

Vraga. Pozabil si pojasniti kako je za to kriva slovenska vlada!

Smowky ::

feryz je izjavil:

Mulc bi se šel rad cepit, da bi šel lahko v Avstrijo na koncert. Avstrijci namreč zdravim ljudem ne dovolijo poslušanja glasbe.
Ampak je, seveda, zamudil. Janssena pa ne vbrizgavajo več mulariji.


Lahko gre po janssena v srbijo, kje je problem? Ga bo pa ja oči peljal ane?
««
15 / 85
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112499401 (77598) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898492 (75930) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36458213 (46518) D3m

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225582 (204667) Conini

Več podobnih tem