» »

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Temo vidijo: vsi
««
10 / 85
»»

CoolBits ::

Niso brezveze, ker pri kirurgih preprečijo bakterijam iz ustne votline vstop v operativno rano. Pri ostalih so brezveze.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: CoolBits ()

;-) ::

Bakterijam virusom vseeno ne.

CoolBits ::

Da bakterijam. "Virusi" niso živi delci in ne škodijo.

;-) ::

Imamo pa srečo v nesreči lanska različica ni poznala na uro, Delta zna, zato 2021 ni potrebna policijska ura. Pa pravijo da virus ni programiran.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ;-) ()

ripmork ::

Singapur ma že mal zadost vsega skup:
People ‘unvaccinated by choice’ in Singapore no longer can receive free covid-19 treatment

Vir novice je pa Washington Post, ne en čangšlang "bitchute"

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

solatko ::

Telbanc - Pred leti spremenjen zakon o javenm redu in miru je prinesel to prepoved in kazen, dovoljeno samo še na zato določenih mestih, ne več med normalnimi kopalci. Ne vem sicer koliko to komunalci sprovajajo, ampak ženske se kar držijo, tudi na hrvaški obali.

Vsi kritiki mask v zaprtih prostorih si oglejte tole japonsko študijo


CoolBits - Kdo ti brani, da jih menjaš, oziroma, če ti je kaj do lastnega zdravja, jih moraš.
Sam si se ustrelil v koleno. A vse tvoje bakterije, ki jih nosiš okoli, so pa koristne za vse, ki se jim nabiješ na pol metra?

;-) - Si letos že dobil kak moker voziček od razkužila, ko si šel v trgovino, jaz še ne, zato si roke sam razkužim in pazim, da se ga dotikam čim manj.
Distanca je letos tudi tabula rasa, črte na tleh pa zato, da jih nekateri s čevlji hočejo zbrisat.
Delo krepa človeka

feryz ::

ripmork je izjavil:

Singapur ma že mal zadost vsega skup:
People ‘unvaccinated by choice’ in Singapore no longer can receive free covid-19 treatment

Vir novice je pa Washington Post, ne en čangšlang "bitchute"
3x hura za rasizem.
Sicer pa smo to že prebrali, da ne boš preveč onaniral na svoj post.
Bomo videli, kako jim bo smešno, ko jih bodo prvih par pobili z nezdravljenjem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

GregiB ::

feryz je izjavil:


3x hura za rasizem.

Rasizem? Really?

feryz je izjavil:

Bomo videli, kako jim bo smešno, ko jih bodo prvih par pobili z nezdravljenjem.

Necepljenim ali komu drugemu?
You're not stuck in traffic.... You are the traffic!

Utk ::

Comandante je izjavil:

Pizda, eni orgazmirate na te videe iz fb, twitterja in nevem kje se. Namesto da vpijate te neumnosti, rajsi malo razmisljajte s svojo glavo, v kolikor ste tega zmozni.

Maske ne delujejo? Torej, ce imas oviro pred ustmi, pljuvas enako kolicino kapljic okoli, kot ce je nimas? Resno? O tem bomo debatirali?

A bomo tudi debatirali, ali je lazje iti skozi odprta vrata, ali zaprta?

Če bi ti razmišljal s svojo glavo, bi vedel, da se recimo v trgovini v vsakem primeru težko okužiš, boš se pa okužil v službi, med malico itd, ko si dlje časa z nekom, tudi v avtu, avtobusu, da ne govorimo doma. Kjer pa najbrž ne nosiš maske. V DSOjih so nosili maske, pa so se vseeno okuževali. Maska lahko pomaga, samo da takrat ko bi res kaj pomagala, je ponavadi nimamo gor.

ripmork je izjavil:

Singapur ma že mal zadost vsega skup:
People ‘unvaccinated by choice’ in Singapore no longer can receive free covid-19 treatment

Vir novice je pa Washington Post, ne en čangšlang "bitchute"

Nič nenevadnega za fašistično državo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

;-) ::

UKC MB intenzivna skupaj 18, polno cepljeni 13.

Meni je telefon padel dol:O

Zgodovina sprememb…

solatko ::

;-) - Mogoče bojo počasi tudi svečkarji spoznali, da je cesar gol.
Delo krepa človeka

widj3098dj32 ::

;-) je izjavil:

UKC MB intenzivna skupaj 18, polno cepljeni 13.

Meni je telefon padel dol:O

Pricakujem cope izgovor, ter takojsnje dovoljenje oz. priporocanje o boosterjih v naslednjih dnevih.

Veste zakaj so t.i. boosterji pravzaprav obstojeci zvarki? Ker jih je treba porabit pred rokom uporabe.

Miki N ::

Počasi bo treba še s/z žrtve Rone odkopati in še njih pošpikati (izjema: upepeljeni izpolnjujejo P pogoj). Ej ziher je ziher!

;-) ::

Miki N ::

Pa zdaj je že samo 70% na intenzivki, ki niso cepljeni in pada..
Nasvet - ne se obešati na te procente, ker vas znajo zajebati čez par tednov.

Recimo... 50% cepljenih na intenzivki je v tej zimi povsem izvedljivo pri nas. Je važno? In potem boste morali telovaditi tukaj gor in bo težko gledati. Kaj ni preprosteje izpustiti procentov iz forumskih spopadov?

Lekcija... Danska. Koliko je bilo kokodakanja, danes pa je cela vaja iz relativiziranja. Zakaj si to delate?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Miki N ()

FoxKnox ::

Tako , kot je rekel tisti debilni privatnik, ki je ravno prišel z intenzivne : Zdaj sem zdrav, čaka me še okrevanje po kovidu, še dobro da se nisem cepil, sedaj imam kot preboleli itak pol leta mir. ;((

Likalnik ::

papak je izjavil:

6bt9hmDwY je izjavil:

papak je izjavil:


Znajo bit štorasti, sam se sicer ogibam plačevanja znotraj (pa še boljše mi je, da imam račune virtualno 'izprintane', vedno pa neke sladkarije ponujajo in to), mi Na poti app na telefonu ni nič napoti :-) Zdaj, za zasebnost, dajte hodit s kanglico in gotovino po gorivo, da vas in registracije tablice ne posnamejo kamere...


Ja... Sej jaz tud, še špecerijo dvignemo ali narocimo, sam cigareti pa kak pir na konc dneva :s.

Je bil pa danes model na firmi, k mu ful ni bilo fajn bit, še s komolcem potem tipko za klic dvigala pritisnil, potem ko si je že razkužil roke. To sem bil jaz do lani junija. Zdaj pa ne vem več. Sem pa P (po res neumnosti, pa ne moji) in C. Lahko pa ne bi imel take sreče...



lahko malo več poveš po kakšni neumnosti si se okužil? to mi je zanimivo videti...na kakšen način (tisti, ki pač vedo) so se okužili in kaj bi morali narediti recimo, da bi to preprečili.

moj tast in tašča sta oba zbolela...sedaj sta v karanteni...pa oba polno cepljena...tasta so ravno včeraj odpeljali v bolnico.
tast se je okužil tako, ker ravno obnavljajo nek prizidek in je prišel štromar na ogled...kar pomeni, da sta skupaj hodila po prostoru in se dogovarjala kaj vse je potrebno narediti.
moja partnerka je tega štromarja bežno ta dan videla...in se ji je zdel sumljiv oziroma bolano je izgledal...njen oče tega ni porajtal (moški pač)...
na koncu se je izkazalo, da je bil ta električar res bolan in to za Covid 19....prenesl na tasta...tast potem naprej na taščo.
Sicer ne zastopim kako ga je lahko okužil (ali sta imela maske ali ne ne vem...najverjetneje ne)....ampak če ni ravno kihnil tastu v obraz...potem se težko prenese...mogoče, če sta si dala roko (ne vem za 100%)...napaka tasta, da se ni rok umil, ko je zaključil z ogledom....

kakorkoli..kako bi lahko to preprečil...če bi nosil masko...držal razdalijo in si po končanem ogledu umil roke....predvidevam, da bi se v tem primeru rešil bolezni...

;-) ::




Podoben procent potrjenih cepljenih pristane na intenzivni negi cepljenih.

Če okužimo isto število cepljenih in necepljenih bo isto število na intenzivni torej ?

6bt9hmDwY ::

Likalnik je izjavil:

njen oče tega ni porajtal (moški pač)...

Ali pa je namenoma raskiral zdravje za to, ker je do mojstrov težko priti, če že ne dražijo cen sproti. Sicer bi moral biti bolj skrben zase, četudi cepljen.

;-) ::

Od 36 % okuženih imaš v istem razmerju 30% folka na intenzivni, ajd do intenzivne je trajalo dva tri tedne če vzamem starejši podatek o okuženih je še slabše.

Ampak tega žal ne razumete, gledate celotno populacijo in se ne zavedate da je veliko cepljenih že umrlo a jih vseeno štejete med tiste ki se niso okužili in niso mogli prit na intenzivno.

3p ::

feryz je izjavil:

ripmork je izjavil:

Singapur ma že mal zadost vsega skup:
People ‘unvaccinated by choice’ in Singapore no longer can receive free covid-19 treatment

Vir novice je pa Washington Post, ne en čangšlang "bitchute"
3x hura za rasizem.


O "rasizmu" glede tega lahko seka samo nekdo, ki res ne more malo menjati perspektive.

Rasizem bi bil, če določeni skupini "židov" cepljenje ne bi bilo na voljo, potem pa bi jih na osnovi tega zaprli v kleti za naslednjih 10 let. Recimo.

To, da imaš na voljo cepljenje, pa se odločiš, da pa cepil se ne boš(*), potem pa jamraš, da te segregirajo na osnovi tega, ker se nisi cepil, pa seveda ni rasizem.

A je rasizem tudi to, da jaz ne morem kar v ponedeljek biti policijski inšpektor, v torej kirurg, v sredo astronavt, v četrtek pilot, itd? Ja, ne, lahko bi bil karkoli od tega, le ustrezno šolo moram narediti, specializacijo, izpit za letenje komercialnih avionov, in za konkreten model, pa priprave za astronavta, itd. So mi kršene pravice, ker ne morem biti jutri astronavt? Ne, imam pravico postati astronavt.

A je rasizem, ker ti lahko po avtocesti s svojo otmeno-sportno-suv-limuzino med stacionarnimi radarji furaš 220, jaz pa z biciklom ne morem? A da ni?

In podobni nesmisli, ki bi jih otroci res morali razrešiti pri spoznavanju narave in družbe.

(*) Še najbolj smešno je, da večina necepljenih trenutno bolj ali manj trdi, da pa niso proticepilci, v smislu "anice" in podobnih. Ampak trmarijo pa kar naprej. Ker kaj bi bilo hujšega, kot če bi feryz tule jutri prijavil, da se pa je šel cepit, ker za furanje 220 proti bavarski pa zdaj rabiš PC, če hočeš na poti na kofe. Saj to bi bil pa res poraz. V vsaj eni stvari ni (bil) najpametnejši! Noro. Res ta, feryz.

3p ::

;-) je izjavil:

Če okužimo isto število cepljenih in necepljenih bo isto število na intenzivni torej ?


Če bomo okužili skupini, med katerima je edina razlika to, ali so cepljeni ali ne, bo v bolnišnici okoli 10x več necepljenih.

Problem je, da je pri nas med cepljeno in necepljeno populacijo več pomembnih razlik. Kot prvo so necepljeni praktično vsi pod 20 let, ki praviloma ne pristanejo v bolnišnici. Kot drugo, so cepljeni skoraj vsi nad 70, ki lahko bistveno pogosteje pristanejo v bolnišnici, kot necepljeni pod-20-letnik.

Ampak, ja, tole je bilo že N-krat razloženo, posebej nerazumljivo tudi ni, tako da kdor si do zdaj tega ni razčistil, mu tudi tole ne bo pomagalo.

wcpapir ::

3p nad 70 že pristanejo pogosteje v bolnišnici, na intenzivni pa samo do 85 leta oziroma na respiratorju, procenti pa dejansko ostajajo cel potek od okužbe naprej enaki kot je govoril, kar govori v prid necepljenim. Še enkrat preberi mojo razložitev grafa.

Likalnik ::

6bt9hmDwY je izjavil:

Likalnik je izjavil:

njen oče tega ni porajtal (moški pač)...

Ali pa je namenoma raskiral zdravje za to, ker je do mojstrov težko priti, če že ne dražijo cen sproti. Sicer bi moral biti bolj skrben zase, četudi cepljen.


ne ni bil to razlog....verjamem pa, da je glede na to, da je bil on cepljen...bil mišljenja, da je pa sedaj varen in da njemu Covid-19 nič ne more...saj je vendarle cepljen...(veliko cepljenih to misli)..
vem ker sva se tudi midva že pregovarjala...ker me je vprašal kdaj se mislim it cepit ker s tem bi se izognil bolezni...takrat se spomnim so ravno začeli tudi cepljeni zbolevati..saj v večjem številu....in ravno takrat je tudi cepljena kolegica zobela, ko sva se midva s tastom pregovarjala glede cepljenja...in sem mu omenil to kar se je s kolegico zgodilo in se je samo nasmejal...kot češ...ti kar lapaj tamau.

uglavnem...prepričan sem, da je bil mišlenja, da je pa on cepljen in, da je odporen in rešen te bolezni...in je vse skupaj z levo roko vzel.....tudi, če je slučajno opazil, da je električar bolan je mislil, da njemu pač ne bo nič.

;-) ::

Cepivo proti covidu-19 izzove naš imunski sistem, da ustvari ustrezno imunsko zaščito proti virusu. Z vnosom cepiva v telo vnesemo navodilo za nastanek virusne beljakovine, ki jo imunski sistem prepozna in ustvari zaščito. Ko smo naslednjič v stiku z virusom, ga imunski sistem prepozna in uniči, še preden bi povzročil bolezen covid-19.


VIR:https://www.nijz.si/sl/najpogostejsa-vp...

Koliko časa bo cepivo delovalo zaščitno?
Dokler ne bodo znana nova dejstva, trajanje zaščite po cepljenju proti covid-19 velja neomejeno.

Isti vir.

3p ::

wcpapir je izjavil:

3p nad 70 že pristanejo pogosteje v bolnišnici, na intenzivni pa samo do 85 leta oziroma na respiratorju, procenti pa dejansko ostajajo cel potek od okužbe naprej enaki kot je govoril, kar govori v prid necepljenim. Še enkrat preberi mojo razložitev grafa.


Ne, pri nas si recimo včeraj imel 36% cepljenih PCR pozitivnih in 64% necepljenih. Med cepljenimi pozitivnimi je bistveno več starih, med necepljenimi pozitivnimi pa bistveno več mlajših. Cepljenih 65+ pride v bolnišnice več kot necepljenih 18-. KLjub temu, da bo šlo v bolnišnice okoli 9x manj cepljenih 65+ kot necepljenih 65+, se bo razmerje med cepljenimi in necepljenimi ohranilo, ker bo šlo v bolnišnice manj 18- pozitivnih, ki pa so v glavnem necepljeni...

Tule je malo bolj nazorno prikazano, sicer ne za Slo, ampak...

https://www.doh.wa.gov/Portals/1/Docume...

;-) je izjavil:

Cepivo proti covidu-19 izzove naš imunski sistem, da ustvari ustrezno imunsko zaščito proti virusu. Z vnosom cepiva v telo vnesemo navodilo za nastanek virusne beljakovine, ki jo imunski sistem prepozna in ustvari zaščito. Ko smo naslednjič v stiku z virusom, ga imunski sistem prepozna in uniči, še preden bi povzročil bolezen covid-19.


VIR:https://www.nijz.si/sl/najpogostejsa-vp...

Koliko časa bo cepivo delovalo zaščitno?
Dokler ne bodo znana nova dejstva, trajanje zaščite po cepljenju proti covid-19 velja neomejeno.

Isti vir.


Zaenkrat ja. Ampak tole (če s trajanjem zaščite misliš na veljavnost PCT kode), je politična odločitev. Če bo epidemija še trajala gotovo ne bo ostalo pri tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 3p ()

NMH ::

Obsežna kriminalistična preiskava, dva pridržana. Preiskovali naj bi izdajanje zdravstvenih potrdil.

Kot poroča časopis Večer, naj bi bilo v središču preiskave zdravstvo, šlo pa naj bi šlo za neupravičeno izdajo različnih potrdil - za šport, delo, pa tudi o prebolelosti covida-19. Potrdila naj bi bila izdana tudi brez pregledov.

A ta dva sta pol Sloveniji izdala fejk PCT potrdila.
In potem solatko: "vsi necepljeni se držimo vseh ukrepov". :))

--
Po informacijah portala N1 sta lažna covidna potrdila glede prebolelosti in cepljenosti izdajala dva zdravnika. Koliko sta s tem zaslužila, še ni znano, a neuradno naj bi se zdravnika okoristila za okoli milijon evrov.

Omenjeni portal ob tem navaja še, da so lažno covidno potrdilo našli tudi pri policistu, ki naj bi zato že izgubil službo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: NMH ()

CoolBits ::

Razlike, in zakaj pol PCT?
https://mobile.twitter.com/SMarija/stat...

feryz ::

NMH je izjavil:

A ta dva sta pol Sloveniji izdala fejk PCT potrdila.
In potem solatko: "vsi necepljeni se držimo vseh ukrepov". :))
In ti tukaj vidiš korelacijo!?
Svaka čast, brate.

Sicer pa, ljudje se dejansko zatekajo k ponaredkom, ker pravih ne morejo dobiti. Čeprav izpolnjujejo pogoje. Zdravstvene. Ne pa tudi pogojev ivana čelavog blesavog.

Miki N ::

Se pravi tistim s C ni za zaupati?

Likalnik ::

Miki N je izjavil:

Se pravi tistim s C ni za zaupati?


itak, da ne...to se že skos ve...

Slopek ::

CoolBits je izjavil:

Razlike, in zakaj pol PCT?
https://mobile.twitter.com/SMarija/stat...

Haha umru...kere face na koncu.
Jaz sem gledal cel prispevek....tole je 5a minuta.

Slopek ::

Nova študija je pokazala, da ste cepljeni vabljeni na poživitvene odmerke, vsakih....
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

kopriwa ::

CoolBits je izjavil:

Razlike, in zakaj pol PCT?
https://mobile.twitter.com/SMarija/stat...

Enostavn lajf je enostavn. Model se doma pogovarja samo mogu, ne mogu. Genijalac sa balkana, častni doktorat pa iz Prištine, kot spolirana glava.

Slopek je izjavil:

Nova študija je pokazala, da ste cepljeni vabljeni na poživitvene odmerke, vsakih....
https://www.slovenskenovice.si/novice/s...

A prvič vidiš to informacijo na slovenskenovice.si? Pove dosti o tvojem nivoju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kopriwa ()

Voss ::

https://www.henrymakow.com/2021/11/Vacc...

Vse normalno.

Smrdi, smrdi, smrdi, o kako smrdi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

NMH ::

Voss je izjavil:

https://www.henrymakow.com/2021/11/Vacc...

Vse normalno.

Smrdi, smrdi, smrdi, o kako smrdi.


Sem včeraj napisal. Pri covidu 7x več primerov miokarditisa, kot pri mRNA cepivih.

Blumper ::

Pct za dostavo hrane. Svašta..

Voss ::

Blumper je izjavil:

Pct za dostavo hrane. Svašta..


Brez skrbi, nemogoče preverjati.

Zmaga komentar: "Vsak dan si bom naročil za jest če pa mi nebo hotel dat pa naj odnese nazaj haha"

pa glas razuma denimo: "PCT-pogoj za prevzem hrane bi pa res lahko ukinili. Človek je recimo v samoizolaciji ali karanteni, ne sme ven in si zato naroči hrano na dom. Kako bo tak človek izpolnjeval PCT-pogoj?"

Skratka upoštevajte stroko hahaha

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Voss ()

;-) ::

Pridržana zdravnika, ki sta neupravičeno izdajala zdravniška spričevala, eden tudi covidna potrdila https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

O tem sem ze govoril. A še nobeden ni preveril ZD, kjer so se prodajala covid potrdila.

Pravtako je ves mestni vrh MB cepljen s fiziolosko. Preveril bi se samo termin direkotrja ZD in bi imeli price. Pa nič.

Potrdila letijo tudi iz ZD Celje in Kopra.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: wcpapir ()

Dimnik ::

;-) je izjavil:

Pridržana zdravnika, ki sta neupravičeno izdajala zdravniška spričevala, eden tudi covidna potrdila https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

O tem sem ze govoril. A še nobeden ni preveril ZD, kjer so se prodajala covid potrdila.

Pravtako je ves mestni vrh MB cepljen s fiziolosko. Preveril bi se samo termin direkotrja ZD in bi imeli price. Pa nič.

Potrdila letijo tudi iz ZD Celje in Kopra.


Daj prijavo na policijo, aja tam se bojiš krive ovadbe....govorim za cepljenje s fiziološko

Dimnik je izjavil:

;-) je izjavil:

Pridržana zdravnika, ki sta neupravičeno izdajala zdravniška spričevala, eden tudi covidna potrdila https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

O tem sem ze govoril. A še nobeden ni preveril ZD, kjer so se prodajala covid potrdila.

Pravtako je ves mestni vrh MB cepljen s fiziolosko. Preveril bi se samo termin direkotrja ZD in bi imeli price. Pa nič.

Potrdila letijo tudi iz ZD Celje in Kopra.


Daj prijavo na policijo, aja tam se bojiš krive ovadbe....govorim za cepljenje s fiziološko


Izbris je bil po pomoti

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dimnik ()

sbawe64 ::

;-) je izjavil:

Pridržana zdravnika, ki sta neupravičeno izdajala zdravniška spričevala, eden tudi covidna potrdila https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

O tem sem ze govoril. A še nobeden ni preveril ZD, kjer so se prodajala covid potrdila.

Pravtako je ves mestni vrh MB cepljen s fiziolosko. Preveril bi se samo termin direkotrja ZD in bi imeli price. Pa nič.

Potrdila letijo tudi iz ZD Celje in Kopra.

Naj preverijo raven protitetes v vladi in DZju :)).
2020 is new 1984
Corona World order

PacificBlue ::

Kaj Poklukar in Janša sta se cepila s fiziološko?!?>:D
Pri Beovički se mi je zdelo sumljivo, da je mimo špricnilo..

Sem pa prepričan da se je marsikateri doktor "cepil" mimo vseh protokolov..

ripmork ::


Tipičen modus operandi; jemanje izven konteksta, nerazumevanje grafov in statistike ter brezsramno zavajanje / laganje.

feryz je izjavil:

ripmork je izjavil:

Singapur ma že mal zadost vsega skup:
People ‘unvaccinated by choice’ in Singapore no longer can receive free covid-19 treatment

Vir novice je pa Washington Post, ne en čangšlang "bitchute"
3x hura za rasizem.
Sicer pa smo to že prebrali, da ne boš preveč onaniral na svoj post.
Bomo videli, kako jim bo smešno, ko jih bodo prvih par pobili z nezdravljenjem.

Kakšen rasizem? Kdor stroki ne zaupa glede cepiva - zakaj bi jim pa pol, ko pride do okužbe pa saturacija kisika pade? Mal dvojna merila, kajne?
Ivermektin, pa mirna bosna. Al pa plačaj stroki (ki si jo prej ignoriral).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ripmork ()

sbawe64 ::

Da ne boste samo Slo msm propagande poslušali

Kakšen je rezultat od 15.9 2021 s ptc
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/...
No, epidemiološka situacija u susjednoj državi pokazuje da je primjena covid potvrda imala zanemariv utjecaj na sprečavanje širenja zaraze, koja je trenutno na vrhuncu od početka pandemije, a nije značajno porastao ni broj cijepljenih osoba.


Iz sledilnika




Enako lahko vidimo v AT, DE, Grčija in tako opevani Danski.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

Mato989 ::

Btw, ali že imamo spet epidemijo ali ne? Ker dokler je nimamo je vso bluženje odveč...
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Kayzon ::

Znanka dela v leku,cel oddelek precepljen in skoraj vsi okuzeni s covidom,razen nje ki ni cepljena haha. Tok o vsemogocnem cepivu.

spegli ::

Dansko so nam dajal za zgled.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: spegli ()

CoolBits ::

Tudi v tujini ni cepljenih v bolnicah

Slopek ::

Cepivo je gnojna jama iz katere bo velik pisdarij ven prišlo. To je pa ja jasno. Verjetno samo necepljenimi.
Kolegica se je prijavila na 3.šus. Je imela so zdaj samo močne glavobole, pa bo probala še 1x. Pri njenih 30ih, ji želim vse naj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

widj3098dj32 ::

;-) je izjavil:

Pridržana zdravnika, ki sta neupravičeno izdajala zdravniška spričevala, eden tudi covidna potrdila https://www.24ur.com/novice/crna-kronik...

O tem sem ze govoril. A še nobeden ni preveril ZD, kjer so se prodajala covid potrdila.

Pravtako je ves mestni vrh MB cepljen s fiziolosko. Preveril bi se samo termin direkotrja ZD in bi imeli price. Pa nič.

Potrdila letijo tudi iz ZD Celje in Kopra.

Izdajala sta tisoce potrdil, a sta postala zanimiva za MSM sele pri covidu hahaha. Obupanci.
««
10 / 85
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112499248 (77445) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75898304 (75742) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36458153 (46458) D3m

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722225291 (204376) Conini

Več podobnih tem