» »

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Covid, PC(T), razširjeni odloki in njihovo spoštovanje ter ostalo

Temo vidijo: vsi
««
64 / 85
»»

Ganon ::

scipascapa je izjavil:

Jaz bi že davno uvedel PC only. Unim necepljenim v primeru hospitalizacije, pa lepo samoplačniško.


Ali kadilci plačujejo za zdravljenje bolezni, ki so posledica kajenja? Morda tisti, ki popijejo preveč alkohola? Pa tisti, ki se prehranjujejo nezdravo in premalo gibljejo? ...?

Bodi pameten takrat, ko bo temu tako.

gozdar1 ::

jernejl je izjavil:

gozdar1 je izjavil:

Najbolj blagajno obremenjujejo penzjonisti aka. najbolj ogrožena skupina. Ki po drugi strani notri najmanj prispeva, tako da vi se kar igrajte s podobnimi idejami.
Penzionisti imajo največ preplačil v zdravstveno blagajno, zato je povsem normalno, da od tam koristijo več storitev.
Problem tebe in tebi podobnih gozdarjev je v tem, da nimate pojma, kako zavarovanja delujejo, pa potem pišete razne neumnosti o področjih, o katerih nimate pojma. Poleg zavarovalništva je tudi medicina eno tako področje, o katerem razni gozdarji v zadnjem času znajo sproducirati cel kup neumnosti.


Nimajo največ plačuje aktivna populacija, ki jo je na oltarju solidarnmosti potrebno izžeti do golega. Še dobro, da imamo vas "strokovnjake".

tomlin ::

BMZ zelo ustrezno primerja »znanje medicinskih sester in bolničarjev « z znanjem zdravnikov, seveda na svojem področju- Ustavnem sodišču. Mimogrede – zdravniki blizu 100% cepljeni, sestre mnogo manj niti 60%!

“Ne, nad njo nisem presenečen. Sem pa negativno presenečen nad vsebino te odločbe. V tej odločbi ni ničesar. Gre za tipično odločbo, ki jih pišejo ‘pravni bolničarji in medicinske sestre’, ki nimajo svoje substance. Gre za ‘nakladanje’,” meni ugledni pravnik Boštjan M. Zupančič. Kot je še prepričan, se odločba ustavnega sodišča bistva zadeve sploh ne dotakne – to je tehtanja vrednot. Govora je o zadržanju 10. člena odloka glede uvedbe pogoja PC v državni upravi. BMZ


tomlin je izjavil:

Izjemen intervju dr.Tadej Battelino.
Od nekdaj so se levi in desni kregal, Italija je očitno stopili skupaj in zakopali politične bojne sekire.
Zelo nenavadno je, da mnogi ljudje pravijo, da ne verjamejo znanosti. Verjameš lahko, da je Bog ali pa ni Boga. Znanost je dejstvo, se pravi, če zunaj dežuje, jaz ne morem reči, jaz ne verjamem, da dežuje. Lahko pogledaš čez okno in ugotoviš ali dežuje ali ne dežuje.
Mnogi ljudje iz stiske reagirajo na cepljenje, to so travmatizirani ljudje, to so poškodovani ljudje. Na Portugalskem in v Italiji te delitve ni, saj so skoraj 90% precepljeni.
Globoko v sebi poškodovani ljudje na covid stisko v sebi ne morejo drugače odreagirati.
"Ne bom izpostavil svojega otroka tamu tveganju (cepljenju)". Koliko nevarnih električnih skirojev imajo otroci, tudi znano je, da velik delež umrlih v prometnih nesrečah je otrok, nobenega starša ne skrbi tveganje. Od do zdaj cepljenih otrok ni noben umrl, je pa strašna skrb, ZAKAJ?! Se pravi, da ne gre za nek miren premišljen pogled.
https://365.rtvslo.si/arhiv/intervju/17...

Furbo ::

Ganon je izjavil:

scipascapa je izjavil:

Jaz bi že davno uvedel PC only. Unim necepljenim v primeru hospitalizacije, pa lepo samoplačniško.


Ali kadilci plačujejo za zdravljenje bolezni, ki so posledica kajenja? Morda tisti, ki popijejo preveč alkohola? Pa tisti, ki se prehranjujejo nezdravo in premalo gibljejo? ...?

Bodi pameten takrat, ko bo temu tako.

A vse to je nalezljivo? Pa kadilci in pijanci se državi izplačajo, ker so te odvisnosti fino obdavčili in umrejo prej. :D
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

tomlin ::

Še dodatek, mimogrede, iz UKCMB: "Odstotek precepljenosti je v zdravstvenem kadru najvišji med zdravniki, na drugem mestu so diplomirane medicinske sestre, sledijo srednje medicinske sestre, na zadnjem mestu pa je ostalo bolnišnično osebje."

V-i-p ::

Karma je res pra***a :). "Počivaj v miru, ti stari teoretik zarot. Upam, da bo tvoja zgodba šola za vse, ki še vedno dvomijo o učinkovitosti cepiv."
https://siol.net/novice/svet/umrl-je-zn...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

49106 ::

c3p0 je izjavil:

sbawe64 je izjavil:

Ufffff, Nizozemska gre na številko šest

Netherlands Announces Plan To Give People Up to Six Doses of COVID Vaccine
https://www.msn.com/en-us/news/world/ne...


Why stop at 6? Očitno virus hitro mutira in če se gremo te igre, bodo zahtevali redno letno (polletno?) cepljenje, kot za gripo, le da to kmalu ne bo več opcijsko. Če boš le želel imeti življenje podobno pre-covid časom.


Kje podpišem naročnino?

feryz ::

V-i-p je izjavil:

Karma je res pra***a :). "Počivaj v miru, ti stari teoretik zarot. Upam, da bo tvoja zgodba šola za vse, ki še vedno dvomijo o učinkovitosti cepiv."
https://siol.net/novice/svet/umrl-je-zn...
Kdo pa lahko 100 procentno trdi, da bi preživel, če bi bil cepljen? Krek, Beovička ali Logarca?

V-i-p ::

feryz: nihče ne more vedet, link sem dal zaradi tega, ker ga je pokopalo ravno tisto, za kar je trdil, da ne obstaja. Tudi za trk, ki ga ne preživiš brez varnostnega pasu ne moremo trdit, da bi ga preživel, če bi bil pripet. Lahko pa bi. Šanse so vseeno večje, kot brez, a ne? To špekulirat je brez veze.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Notnow ::

Am...mal več je mioperikarditisa kot je cdc predvidevu..



Najstniki so ga kr fajn naj***l,še posebej fantje.
približno na 1900 fantov starih med 18-24 let bo en fasu mikarditis in perikarditis..dobr dela znanost.

pa glede na to da se že tudi ve,da je tega majn pri covidu kot pri cepljenih,smo dobr pripravli novo generacijo na življenje..

https://www.medrxiv.org/content/10.1101...

gozdar1 ::

Mladi naj bodo solidarni, so tudi imetniki najbolj zdravih organov, tako da mesta za solidarnsot je še in še.

nirburu ::

Če še komu ni jasno jaz poslušam predvsem sebe.
Sicer pa kaj ne razumeš pri metaforični besedi zvezi "
raje
poslušal"?
Briga mene za tistega norca. Glede na to, da s covidom težko koga zares ubiješ ne bi ravno reku zločin, ampak bi ga vseeno na zobe, tudi če bi gripozen namenoma kašljal name.
Protikoronci ninamo oblasti, nimamo biblije. Vsak ima svoje razloge. In ja kaj čem, imamo tudi 5G bedake v svojih vrstah, ki so nekaterim od nas čist toliko dosadni kot vam. Ampak nekaj je jasno. Noben od teh nas ni zapiral v hiše, posiljeval z nekimi neumnimi palčkami in pogojeval življenja s špikom.

Zadovoljen sedaj??

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: nirburu ()

nirburu ::

Prav ajde.
Se bom posral še malo na našo stran zavoljo objektivnosti?

Poznate Davida Icke?
Tip je težek bluzator, ampak prekleto dober govorec. V prvi polovici covida je govoril, da virusa ni in da 5G povzroča siromašenje kisika pri vstopu v usta. Zato ljudje zbolevajo al neki, čeprav 5G v UK še sploh ni zares aktiviran.

Taki kot jaz, ki jim gre na k**** da nas posiljujejo z nekimi eksperimentalnimi mešancami, da nam kradejo svobodo in tako naprej imamo oteženo delo zaradi njega. Itak.
Ampak vseeno sem "raje na njegovi strani", ker tip predvsem bluzi v prazno in mi ne diktira življenje.
Kaj mi vi delate pa sem že neštetokrat opisal.

Bo potegnilo zdaj?

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

mtosev ::

David Icke verjame v lizard ppl. Enough said.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Unchancy ::

nirburu je izjavil:

Prav ajde.
Se bom posral še malo na našo stran zavoljo objektivnosti?

Poznate Davida Icke?
Tip je težek bluzator, ampak prekleto dober govorec. V prvi polovici covida je govoril, da virusa ni in da 5G povzroča siromašenje kisika pri vstopu v usta. Zato ljudje zbolevajo al neki, čeprav 5G v UK še sploh ni zares aktiviran.

Taki kot jaz, ki jim gre na k**** da nas posiljujejo z nekimi eksperimentalnimi mešancami, da nam kradejo svobodo in tako naprej imamo oteženo delo zaradi njega. Itak.
Ampak vseeno sem "raje na njegovi strani", ker tip predvsem bluzi v prazno in mi ne diktira življenje.
Kaj mi vi delate pa sem že neštetokrat opisal.

Bo potegnilo zdaj?

Kaj pomeni tvoj nick? Morda se sliši nepovezano, pa vendar…
Škoda časa za ta režimski forum.
Pobrišite post, iz bunkerja vas že kličejo.
Adijo mod Rdeči Kmeri.

nirburu ::

Unchancy je izjavil:


Kaj pomeni tvoj nick? Morda se sliši nepovezano, pa vendar…

Malce bolj troliš mešanka različnih mitoloških elementov

Ho ho ho, kaj pa imamo tu
Pro-lockdown demokratijna AOC se je iz varnega newyorškega covid zatočišča odpravila v apokaliptično florido.
Na koktail in to brez maske :))
In zgleda ni bila edina.
https://www.bizpacreview.com/2022/01/04...
Se bojim, da niti med lastnimi vrstami več ne vrjamejo v ta kakec.
Mi tu pa pogumno naprej. Ta teden bodo v bobnu pretresali nove ukrepe, ki bodo zagotovo delovali tako kot vsi dosedaj ane. Za virus na zadnjih hlapih, če je omikron sploh resničen in ne zgolj kreativno testiranje. :)):))

MasterTade ::

izleti v Beograd že terjajo svoje. Čestitam
Mors omnia aequat

nirburu ::

Hvala.
Sem vesel, da se populaciji čedalje bolj j3b3 za celotno zgodbo.
Ampak vrjamem, da eni rabijo vsak teden nov fiks strahu in apokalipse.

sbawe64 ::

Primerna knjiga za današnji članek:
How to lie with statistics
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...



https://twitter.com/revalationBot/statu...
Obstaja odlična knjiga, How to lie with statistics. Priporočam v branje. Pa poglejmo, kako sistem in
@vladaRS zavesto lažeta in manipulirata s statistiko, glede na vsakokratne potrebe. 1/3

Aktualni podatki kažejo,da je bilo skupno opravljenih 106.962 testov, od tega 7.485 PCR testov. Od teh PCT testov je bilo 3.393 pozitivnih. Vlada nato zapiše,da je bilo kar 45,3% državljanov pozitivnih,torej skoraj vsak drugi. Seveda to pri mnogih prestrašenih sproži paniko. 2/3

Poglejmo si, kje ležita laž in manipulacija.
V kolikor želimo dobiti resnično predstavo o obolelih in pozitivnih, moramo gledati SKUPNO št.testiranih, kar pomeni 106.962. Če je bilo potrjenih 3.393 okužb, delež pozitivnih ne znaša 45,3%, ampak 3,17%. 3/3
2020 is new 1984
Corona World order

kriptobog ::

sbawe64 je izjavil:

Primerna knjiga za današnji članek:
How to lie with statistics
https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...



https://twitter.com/revalationBot/statu...
Obstaja odlična knjiga, How to lie with statistics. Priporočam v branje. Pa poglejmo, kako sistem in
@vladaRS zavesto lažeta in manipulirata s statistiko, glede na vsakokratne potrebe. 1/3

Aktualni podatki kažejo,da je bilo skupno opravljenih 106.962 testov, od tega 7.485 PCR testov. Od teh PCT testov je bilo 3.393 pozitivnih. Vlada nato zapiše,da je bilo kar 45,3% državljanov pozitivnih,torej skoraj vsak drugi. Seveda to pri mnogih prestrašenih sproži paniko. 2/3

Poglejmo si, kje ležita laž in manipulacija.
V kolikor želimo dobiti resnično predstavo o obolelih in pozitivnih, moramo gledati SKUPNO št.testiranih, kar pomeni 106.962. Če je bilo potrjenih 3.393 okužb, delež pozitivnih ne znaša 45,3%, ampak 3,17%. 3/3


Ce bi steli se samotestiranja... :))

darkolord ::

Neumnost. HAT se lahko (in večinoma se) izvajajo brez indikacij, zato tako število kot delež pozitivnih HA testov ne pomenita prav veliko.

Za PCR je indikacija pozitivni HAT in/ali simptomi, zato je ta delež precej bolj merodajen za spremljanje širjenja virusa.

kriptobog ::

darkolord je izjavil:

Neumnost. HAT se lahko (in večinoma se) izvajajo brez indikacij, zato tako število kot delež pozitivnih HA testov ne pomenita prav veliko.

Za PCR je indikacija pozitivni HAT in/ali simptomi, zato je ta delež precej bolj merodajen za spremljanje širjenja virusa.


To stejejo kot se odlocijo. Na zacetku so steli vse, potem ko je bilo konec poletja so pa zaceli zaostrovati in so steli samo se PCR in je bil % pozitivnih prikladno visji

darkolord ::

Imaš kakšen vir za to?

Na začetku HAT itak ni bilo in so šteli samo PCR. Tudi ko so HAT uvedli, njihovo število ni bilo znano in so šteli samo PCR.

feryz ::

Seveda je tak rezultat pravilen.
Najprej zmečeš iz statistike cca 93 procentov ljudi, ki ti ne ustrezajo, potem pa na ostalih izračunaš, kar rabiš.
Bolj natančno skoraj ne more biti.

darkolord ::

V bistvu nič ne mečeš ven, ampak samo nadaljuješ z uporabo enake statistike, kot si jo od vsega začetka.

nekikr ::

Je pa zanimivo, res, brez heca, tole: kako je možno, da tudi resni zdravniki in znanstveniki govorijo o tem kako neučinkovita so cepiva proti omikronu, drugi, spet resni, ne nek čuden FB doktor bullshita, pravijo kako je Omikron dejansko super, da zna biti kmalu konec, da je težjih potekov manj itd. po drugi strani se pa pritisk s cepljenjem kar vseh po vrsti in v neomejenih odmerkih samo še povečuje? Prav noben medij ne izpostavi nobenega takega vprašanja. Zgolj za konstruktivno debato, če ne drugega. Človek se je do zdaj spraševal dve leti kaj je zadaj. Ampak, pismo, kaj je zadaj? Če bo šlo tako naprej bo spomladi kdo kvečjemu kašljal, morda še to ne, oni bi nas dali pa v ograde in cepili na 14 dni.

Prispevek ni skladen z narativo izključevanja vseh, ki niso 100% verni, pričakujem, da ga kit pobarva rdeče v 3, 2, 1...

nirburu ::

darkolord je izjavil:

Imaš kakšen vir za to?

Na začetku HAT itak ni bilo in so šteli samo PCR. Tudi ko so HAT uvedli, njihovo število ni bilo znano in so šteli samo PCR.


A ti se res ne spomneš ko v nekem trenutku niso več ločevali HAT in PCR testov, folk se je zbunil in so nazaj začeli ločevati, kasneje pa zgolj še potrejevati s PCR?
Se dobro spomnem te novice, ko še v medijih niso točno vedeli kaj in kako
Zaenkrat sem izbrskal tole
https://www.24ur.com/novice/korona/potr...
V četrtek so v Sloveniji opravili 4.073 PCR-testov in 4.841 hitrih antigenskih testov (HAT). Skupno torej 8.914 testiranj. Okužbo so skupno potrdili pri 1752 osebah. Pri PCR-testih je bil delež pozitivnih 35,3-odstoten, pri HAT pa 6,5-odstoten. Umrlo je 31 bolnikov s covid-19.

https://www.24ur.com/novice/korona/v-po...
V ponedeljek je bilo v Sloveniji opravljenih 35.092 PCR- in HAT-testiranj na covid-19, pri tem pa potrjenih novih 1652 okužb. Na oddelkih za intenzivno nego se zdravi 192 obolelih. Umrlo je 27 ljudi s covidom-19.

Delež pozitivnih PCR-testov je v ponedeljek znašal 24,4 odstotka, skupno s HAT-testi pa je bil odstotek pozitivnih 4,7.

https://www.24ur.com/novice/korona/poda... (Ljubljana, 19.01.2021, 8:53)
V ponedeljek so opravili 14.010 testiranj (skupno PCR in HAT-testi) na okužbo z novim koronavirusom, pozitivnih pa je bilo 1690 testov, kar znaša 12,1 odstotka. Po podatkih NIJZ je že dosežen en kriterij za začetek sproščanja ukrepov v regijah z ugodnejšo epidemiološko sliko – dnevno povprečje okuženih v zadnjem tednu je namreč znašalo 1327. Število hospitaliziranih je točno 1200. Ko se bo številka spustila pod to mejo, bo dosežen tudi drugi kriterij. Predsednik vlade je povedal, da ni pričakovati drastičnega spročanja ukrepov.


Se faking dobro spomnem, da je bilo eno obdobje ko so nekaj mešetarili z združevanjem/ločevanjem testom. Bo mi kdo z boljšim spominom potrdil.

Ampak glej kolega, ti bom eno malo bolj delavsko statistiko predstavil.
2/3 folku se jebe za ta virus. Ne bi ne upoštevali ukrepe, ne cepili ne nič, če ne bi bili prisiljeni v to. Ker je virus enostavno preblag, da bi jih teroriziral toliko kot nekatere od vas. Zato pa so ga za silvestrovo veselo popihali v Beograd in se ga nažurali, tako malo jih je strah. Njihova statistika je iz terena in torej bistveno bolj merodajna kot to tvoje prebacavanje nekih številk v excelu.
In preden greš elitistično "muh kolaps bolnic!!!", pomisli kaj je bolje po dveh letih. Prilagodit zdravstvo za razmere, kjer populacija ne smatra kot krizne ali potlačit dol to isto populacijo zato, da rešimo nekaj kar se noče prilagodit na naše zahteve?
Štekaš kaj ti želim povedat?
Še enkrat. Če je nova normalnost sezonsko povečanje bolnišničnih napetosti a pri tem prebivalstvo ne čuti nobenih izrednih razmer v RL, pote se morajo okoliščine (institucije) prilagodit njim, ne obratno. Če se te dokazano ne morejo potem naj prebivalstvo čuti to po naravni poti in ne tako kot sedaj ko nam te institucije diktirajo življenje. Ker institucije niso naši vladarji, ampak jih mi plačujemo, da se prilagodijo na naše potrebe. Če rabijo pomoč naj izstavijo zahteve in bomo mi kot kolektiv bodisi plačali bodisi rekli da ko jih j*** naj mal bolj zavihajo rokave.
A res ne vidiš, da nam vladarji diktirajo življenje na bazi nekih parametrov, ki jih nočejo spremenit, čeprav so po defaultu variabilni? Zlom zdravstva je lahko pri 20 bolnikih, če se recimo Janša odloči tako zagrenit medicincem življenje, da odide še tistih zandjih 100 sester v Hofer.
Kapiš?

nirburu ::

https://cdn.24ur.com/novice/korona/v-ce...
V Sloveniji so v četrtek opravili 12.423 testov in potrdili 1783 novih primerov okužb s koronavirusom. Delež pozitivnih je 14-odstoten. Gre za seštevek hitrih antigenskih in PCR-testov. Hospitaliziranih je 1142 bolnikov, od tega 201 na intenzivni negi, iz bolnišnice pa so odpustili 106 oseb. Umrlo je 28 oseb.

https://www.24ur.com/novice/korona/v-so...
V soboto je bilo v Sloveniji opravljenih skupaj 5161 PCR- in HAT-testiranj na novi koronavirus, pri tem je bilo potrjenih 752 novih okužb. Delež pozitivnih tako znaša 14,6 odstotka. Hospitaliziranih je 1192 ljudi, od tega sta 202 osebi na intenzivni negi.

Sledilnik covid-19 je sicer od NIJZ najprej prejel napačno število opravljenih testov, ki je kazalo na to, da je bila pozitivna polovica PCR-testov. Izkazalo se je, da to ne drži in da je bila pozitivna le četrtina. Sledilnik covid-19 je na napako opozoril na svojem računu na Twitterju.


Se faking spomnem, da je bilo nekaj na tem!!

Pa nenazadnje tudi sledilnik neki omenja več sprememb režimov testiranja
https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats...

Ampak smejem se tistemu, ki misli, da vlada ni zmožna manipulirati statistiko. Kot, da bi jo prvič ejga.

sbawe64 ::

Na https://covid-19.sledilnik.org/sl/stats... je označeno, kolikokrat in kdaj se je spremenilo testiranje.

SS in obrat, da je lažje brati.


Za več podrobnosti sem spreminjal časovno območje in odčital iz grafa:

nov režim testiranja

10. 03. 2020 - 04. 05. 2020
petek 20.3 2020
sreda 8.4 2020
sreda 15.4 2020
torek 21.4 2020

04. 05. 2020 - 06. 10. 2020
četrtek 10.9 2020

06. 10. 2020 - 01. 01. 2021
ponedeljek 26.10 2020
petek 6.11 2020

//// sprememba na HAT ////

ponedeljek 21.12 2020 //hitri antigenski testi (HAT), se uvedejo ?

01. 01. 2021 - 01. 05. 2021
ponedeljek 1.2 2021 //nov režim testiranja HAT
sobota 13.2 2021 //nov režim testiranja HAT

01. 05. 2021 - 31. 12. 2021
torek 24.8 2021 //nov režim testiranja HAT
torek 9.11 2021 //nov režim testiranja HAT

//Med 30. 12. 2021 - 04. 01. 2022 ni bilo sprememb testiranja.

HAT protokol testiranja se je spreminjal 4x v 2021.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

nirburu ::

3...2...1
preden to verniki gladko ignorirajo

Priznam, da ko sem brskal 2 leti stare novice me prav zvilo od nostalgije. Ah, dobri stari časi začetka konca stare normalnosti.

nekikr ::

Odkrili novo različico koronavirusa, ki naj bi bila bolj nalezljiva od omikrona
Naslednjih 14 dni bo ključnih. #Cepimose

Madona, ta nova verzija je potem tako nalezljiva, da če kihne nekdo v Ajdovščini, ima zdravnik v Lendavi isti moment še en dodatek. Repent! The end is nigh!

Vball ::

Še malo pa bo prišla verzija, ki bo zdravilna! Juhu

nirburu ::

nekikr je izjavil:

Odkrili novo različico koronavirusa, ki naj bi bila bolj nalezljiva od omikrona
Naslednjih 14 dni bo ključnih. #Cepimose

Madona, ta nova verzija je potem tako nalezljiva, da če kihne nekdo v Ajdovščini, ima zdravnik v Lendavi isti moment še en dodatek. Repent! The end is nigh!


https://www.youtube.com/ watch?v=zjedLeVGcfE
:))

Mam eno sočno vprašanje za dežurne korona kultiste. A je sedaj vaše življenje zgolj še nek inštitut "odkrije nov sev"->oblastniki si pomanejo roke nad novim lockdownom->špik v ramo->jovo na novo?
Tako namreč zgleda. Zgleda, da nimate več nobene življenjske suverenosti in samo še živite od dekreta do dekreta.
Precej žalostno. Antivakserčki vsaj imamo nek višji cilj, ki nas zjutraj zvleče vn iz postle.

49106 ::

Vball je izjavil:

Še malo pa bo prišla verzija, ki bo zdravilna! Juhu


Zdravilna, ampak samo za cepljene :))

nirburu ::

Cepljeni bomo "umazani" do nadaljnjega. To je jasno.
Če nimaš Pfizerčka ali Moderne v sebi si untermensch. Umazan, nedotakljiv.
Si predstavljate čez 2 leti, ko bo necepljen vstopil v prostor in pokazal tisti arhaični papir o testiranju in ga bodo vsi pogledali v zgražanju? :))
Komaj čakam!

m0LN4r ::

Nova verzija prijaha, se bolj nalezljiva od prejsnje, ki je bila se bolj od presnje prs to, katera je bila se bolj nalezljiva od prvotne.

Ze hodite v rokavicah po trgovini?

Pri pralnih praskih je ze 20 let isto, za vsakic nov ariel boljse pere kot prejsnji.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

jernejl ::

sbawe64 je izjavil:

https://twitter.com/revalationBot/statu...
Obstaja odlična knjiga, How to lie with statistics. Priporočam v branje. Pa poglejmo, kako sistem in
@vladaRS zavesto lažeta in manipulirata s statistiko, glede na vsakokratne potrebe. 1/3

Aktualni podatki kažejo,da je bilo skupno opravljenih 106.962 testov, od tega 7.485 PCR testov. Od teh PCT testov je bilo 3.393 pozitivnih. Vlada nato zapiše,da je bilo kar 45,3% državljanov pozitivnih,torej skoraj vsak drugi.

Zgornje pisanje nima nobene veze z laganjem in statistiko, ima pa vezo z nepismenostjo. Je namreč šolski primer le-te.
Vlada namreč nikjer ne zapiše, da je bilo 45,3% državljanov pozitivnih, vendar ob veliki pomoči nepismenosti nekdo sproducira prav tako trditev.
Upam, da vas ni veliko.

Poglejmo si, kje ležita laž in manipulacija.
V kolikor želimo dobiti resnično predstavo o obolelih in pozitivnih, moramo gledati SKUPNO št.testiranih, kar pomeni 106.962. Če je bilo potrjenih 3.393 okužb, delež pozitivnih ne znaša 45,3%, ampak 3,17%. 3/3
No, to pa je lep prikaz manipulacije. Ali pa popolnega neznanja statistike.
Ne, seveda na tak način dobljen odstotek nima prav nobene veze z resnično predstavo o obolelih in pozitivnih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jernejl ()

LeQuack ::

Saj tudi 95% učinkovitost ki so jo podali je zavajanje. Ker to je relativna učinkovitost.
Primer:
Imaš kontrolno grupo 1000 ljudi, zbolijo 3, ter cepilno grupo prav tako 1000 ljudi, zboli 1 recimo. Relativna učinkovitost je že kar 75%. Čeprav vsak ki racionalno razmišlja bo rekel, da iz tako malega števila pozitivnih težko kaj trdiš. Ampak tako delujejo ta certificiranja.
Quack !

sbawe64 ::

Vlada trobi (in z njo vsa MSM trobila), da je bil deležen pozitivnih v ponedeljek 45,3%.
Kaj to ni zavajanje ??


Za malo tragedije absurda:
vse izjave Slo 'stroke' iz 2021:
petkova Centrifuga na Valu 202 iz 31. 12. 2021

https://progressive.rtvslo.si/ava_archi...


Stran oddaj
https://val202.rtvslo.si/petkovacentrif...
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

RedDrake ::

Fantje, dajmo udarit eno tako "nostradamus" napoved.
Podajte datum, na katerega bomo presegli "magičnih" 10.000 dnevnih pozitivnih.
Jaz pravim, da bo to 10.1.

Dimnik ::

Kot pričakovano, temo še gor drži enih par antivaxov, ostalim se več ne da, ubadat z vami...iz dneva v dan lajnate eno in isto

Irbis ::

RedDrake je izjavil:

Fantje, dajmo udarit eno tako "nostradamus" napoved.
Podajte datum, na katerega bomo presegli "magičnih" 10.000 dnevnih pozitivnih.
Jaz pravim, da bo to 10.1.

Če ne še prej, ampak po mojem ne bomo prišli do te številke, ker preprosto ni kapacitet, da bi opravili toliko PCR-testov v enem dnevu. Razen če bo delež pozitivnih čez 80 %.

sbawe64 ::

2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

RedDrake ::

Presenečeni?
Imho glanzkopf nima jajc tega naredit.

gozdar1 ::

Če že ni nič novegam, anj nekdo objavi vsaj stare napovedi. Recimo, kako leto nazaj smo brali da bodo cepljeni (hail pct) normalno potovali po evropi.

Vball ::

Se da dobit kje podatek za skupno število umrlih (ne glede na razlog smrti) v novembru in decembru 2021?

nekikr ::

Mislim, da jih je cca. 5 milijonov, +/- 2 milijona, toliko je vsaj IJS izračunal. Zdaj z IHU sevom bo šlo pa v večna lovišča še nadaljnjih 12 milijonov Slovencev. Cepite se, naslednjih 14 dni bo ključnih!

m0LN4r ::

Dimnik je izjavil:

Kot pričakovano, temo še gor drži enih par antivaxov, ostalim se več ne da, ubadat z vami...iz dneva v dan lajnate eno in isto

Vaxerji ne rabijo lajat saj za njih lajajo mediji in sheepolitika
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

49106 ::

Še voziček mu razmontirajo.

https://twitter.com/aginnt/status/14785...

nekikr ::

Sam si je kriv, še pretepsti bi ga mogli. Včasih so imeli ljudje jajca in so se s kombijem zabili v gručo ljudi, danes pa taki invalidni softiči, necepljeni, zapeljejo v gručo ljudi in evo, 150 milijard žrtev s covidom.
««
64 / 85
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112497929 (76126) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75897439 (74877) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36457625 (45930) D3m

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722223612 (202697) Conini

Več podobnih tem