» »

PCT - ponarejanje ter preverjanje

PCT - ponarejanje ter preverjanje

Zimonem ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Od sprejema ukrepa so me preverili 6x, preverili QR pa enkrat, mogoce 2x. Tole ne drzi vode, ko bo prislo do kompletnega lockdowna bo pa spet celotno gostinstvo in trgovska zbornica slo na okope, da izgubljajo stranke. Pac so preneumni, da z nepreverjanjem sami sebi serjejo v hrano.

Dejansko pa je problem verjetno v varnostnikih, ki se jim ne da preverjati kode. Pac pomahas z necem kar bezno spominja na QR kodo pa te samo odpravijo.

Upam, da letos ne bojo podarjali nobenih nadomestil trgovcem in gostincem v primeru kompletnega lockdowna. Ker so sami sabotirali ukrepe, pa naj se sami pozrejo izgubo.

Daj polovičar ne teži.

Mare2 ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Od sprejema ukrepa so me preverili 6x, preverili QR pa enkrat, mogoce 2x. Tole ne drzi vode, ko bo prislo do kompletnega lockdowna bo pa spet celotno gostinstvo in trgovska zbornica slo na okope, da izgubljajo stranke. Pac so preneumni, da z nepreverjanjem sami sebi serjejo v hrano.

Dejansko pa je problem verjetno v varnostnikih, ki se jim ne da preverjati kode. Pac pomahas z necem kar bezno spominja na QR kodo pa te samo odpravijo.

Upam, da letos ne bojo podarjali nobenih nadomestil trgovcem in gostincem v primeru kompletnega lockdowna. Ker so sami sabotirali ukrepe, pa naj se sami pozrejo izgubo.


Tole, ko pacient, ki se izdaja tudi za predsednika vlade, podarja denar je treba vedeti, da bo to šlo v breme vseh nas, davkoplačevalcev. :)

Seveda hvali pa se kot da bi dal iz svojega žepa. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dsfsfawer235 ::

Mare2 je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Od sprejema ukrepa so me preverili 6x, preverili QR pa enkrat, mogoce 2x. Tole ne drzi vode, ko bo prislo do kompletnega lockdowna bo pa spet celotno gostinstvo in trgovska zbornica slo na okope, da izgubljajo stranke. Pac so preneumni, da z nepreverjanjem sami sebi serjejo v hrano.

Dejansko pa je problem verjetno v varnostnikih, ki se jim ne da preverjati kode. Pac pomahas z necem kar bezno spominja na QR kodo pa te samo odpravijo.

Upam, da letos ne bojo podarjali nobenih nadomestil trgovcem in gostincem v primeru kompletnega lockdowna. Ker so sami sabotirali ukrepe, pa naj se sami pozrejo izgubo.


Tole, ko pacient, ki se izdaja tudi za predsednika vlade, podarja denar je treba vedeti, da bo to šlo v breme vseh nas, davkoplačevalcev. :)

Seveda hvali pa se kot da bi dal iz svojega žepa. :)


Mislim, da se dejansko skoraj nihce od "skeptikov" in gospodarstva ne zaveda, da bomo grehe placali sami (seveda bojo vladni kreteni prikazali "subvencije" kot svoje zasluge) - ce bo zaradi neupostevanja PCT pogojev prislo do lockdowna, in se bo drzava SPET zadolzevala, da bo izplacevala subvencije.

Da niti ne omenjamo "skeptikov", ki s svojim sranjem dajejo vladi izgovor za zadolzevanje (dejansko pa tlacijo kar se le da v svoj zep), ki se bo placevalo se desetletje za tem (za ceno manj cest, se slabse zdravstvo,...).

Skratka "skeptiki" na vseh nivojih igrajo v vladin rog in jim pomagajo do zasluzkov, s tem, da mislijo, da se "upirajo". JJ se jim pa rezi in mane roke.

Dlje se bojo "upirali", vec denarja si bo vlada nagrabila.

Samo pac dandanasnji povprecen clovek je preneumen, da bi dojel, da sploh ne omenjam sredinih protestnikov, ki iz tedna v teden izgledajo slabse, na zadnjem so ocitno ostali samo se tisti, ki izgledajo kot "iz Suska".

Slovensko povprecje je dejansko tak mentalni poden, da se sploh ne cudim, da imamo tako vlado.

Zgodovina sprememb…

redtech ::

Skeptiki so v manjšini, ne moreš nesposobnost vlade prevaliti na njih.

dsfsfawer235 ::

redtech je izjavil:

Skeptiki so v manjšini, ne moreš nesposobnost vlade prevaliti na njih.


Zaradi mene so lahko sami genialci. Bistvo je, da imamo visok porast okuzb in izgovore za vlado na njihov racun. Pac JJ dela kroge okrog njih, bebcki pa ne dojamejo. Namesto, da bi se protivladni protestniki distancirali od "skeptikov", so se raje pridruzili, JJ pa veselo mane roke in situacijo izkorisca v svojo prid. Fear the living dead.

Najvecja napaka, ki jo vsi pocnejo glede JJa je, da ga imajo za kretena. Pa ni, je samo ekstremno pokvarjen, zelo inteligenten strateg. In zato drka celotno politiko ze 30 let v glavo, ker so vsi bolj zabiti od njega. Pokvarjenost je verjetno tam-tam, si je pa zato zagotovil podporo najbolj neumnih delov volilnega telesa in znova in znova dobi najvisjo podporo.

Ker je tistim malo bolj pametnim "pod castjo" hodit na volitve, njegovi zombiji pa grejo vsakic. V celotnem stevilu. In tako dobi visoke procente v parlamentu.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Zaradi mene ste pa dokazano veliki širilci okužbe cepljeni ljudje brez kančka kritičnega uma. Zadnjič bribiksa nekdo cepljen in stestirana v bufet z gripo. Ker je imel pač bolniško.

dsfsfawer235 ::

Mimogrede, ne podcenjujte izjav raznih "skepticnih" zelotov tule - kar nekaj deklariranih SDSovcev, ki so stranko branili skozi vso svojo zgodovino na slotechu, se je v momentu obrnilo proti cepljenju, kaj mislite zakaj?

Zimonem je izjavil:

Zaradi mene ste pa dokazano veliki širilci okužbe cepljeni ljudje brez kančka kritičnega uma. Zadnjič bribiksa nekdo cepljen in stestirana v bufet z gripo. Ker je imel pač bolniško.


To, da tebi mozgani ne funkcionirajo ni izgovor za tvoje neumno obnasanje. In to, da sploh omenjas cepivo, ki ga hkrati zaradi svoje nerazgledanosti ne razumes (kar dokazujes iz posta v post), je vredno posmeha. Pac vaski komediant.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

Zimonem ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Mimogrede, ne podcenjujte izjav raznih "skepticnih" zelotov tule - kar nekaj deklariranih SDSovcev, ki so stranko branili skozi vso svojo zgodovino na slotechu, se je v momentu obrnilo proti cepljenju, kaj mislite zakaj?

Zimonem je izjavil:

Zaradi mene ste pa dokazano veliki širilci okužbe cepljeni ljudje brez kančka kritičnega uma. Zadnjič bribiksa nekdo cepljen in stestirana v bufet z gripo. Ker je imel pač bolniško.


To, da tebi mozgani ne funkcionirajo ni izgovor za tvoje neumno obnasanje. In to, da sploh omenjas cepivo, ki ga hkrati zaradi svoje nerazgledanosti ne razumes (kar dokazujes iz posta v post), je vredno posmeha. Pac vaski komediant.

Ti si posmeh za evolucijo in vse obstoječe standarde ki vladajo vš farmaciji. Mirno pa širiš okužbo naprej.

Kayzon ::

Ce bi se cepljeni sploh zavedali za kaj se resnicno gre v tej namisljeni epidemiji..


Pfizer accused of holding Brazil 'to ransom' over vaccine contract demands
This article is more than 1 month old
Leaked supply document reveals clauses to protect US pharma company from legal action in the event of serious side-effects


https://www.theguardian.com/global-deve...

grobijan ::

Ce bi se cepljeni sploh zavedali za kaj se resnicno gre v tej namisljeni epidemiji..


No za kaj se gre? A za denar? A res? Saj smo hoteli kapitalizem. Tukaj ga imamo.
Sklepam, da bi se ti potem cepil, če bi bilo cepivo zastonj?

Zimonem ::

Nimam nobenega problema če so cepljeni. Ampak se povečini ne testirajo. In širijo isto reč naprej.
Lani pozimi smo bili vsi na črni terasi že preboleli. Ko cepiva še bilo ni. Danes se pa delajo heroje neki pseudo znanstveniki , ki so se dali cepiti zgolj ker se s tem kao ognejo odgovornosti.

Kayzon ::

Ze nestetokrat sem ponovil in bom se enkrat,sem fit 30letnik ki ni bil bolan ze dobre dve leti. Pazim nase in na svoje zdravje,konstantno sem med ljudmi tako kot doma in v mestu (Lj),do sedaj zame kot da ne obstaja covid. Enako za moj krog prijateljev,ter druzino.

Cepil se ne bi pod nobenim pogojem,saj se ne sprevedam tako kot ostali da se gre za dobrobit druzbe. Vecina se vas je cepila zaradi morja,in sedaj po morju zaradi tega da ne rabite opravljati vsaka dva dni PCT teste.

Zame kot 30letnika,je covid nevaren priblizno 0.2% kar je smeh.

Posebej bi se poudaril slabo zgodovino farmacevtskih firm,ko ljudje pozabaljajo kaj vse so uspicili se par let nazaj zdej pa slepo zaupajo "ZNANOOOSTI " in stroki ki nima pojma kaj dela vsak nov teden.

dsfsfawer235 ::

Zimonem je izjavil:

Ti si posmeh za evolucijo in vse obstoječe standarde ki vladajo vš farmaciji. Mirno pa širiš okužbo naprej.


Kar tolazi se, komediant "na prvo zogo". Narcisizem ti ne dovoli, da bi spregledal, kaksen kekec, lutka v celotni zgodbi si. Kaksna farmacija nekaj... pljunek v morje. Ves zasluzek se skriva drugje, v "subvencijah", ki jih naivci, kot si ti omogocate.

Zimonem je izjavil:

Nimam nobenega problema če so cepljeni. Ampak se povečini ne testirajo. In širijo isto reč naprej.

Seveda komediant :)). Ker se sploh ne gre za sirjenje, tega ne mores ustavit, lahko pa ustavis hude simptome. In zato je cisto nepomembno kdo se testira, pomembno je, da ne pristane v bolnisnici, kjer nimamo kapacitet. Zanimivo, da je treba to po 2. letih se vedno razlagat. Nekateri so pac bolj pocasni kot ostali.

Kayzon je izjavil:

Ze nestetokrat sem ponovil in bom se enkrat,sem fit 30letnik ki ni bil bolan ze dobre dve leti. Pazim nase in na svoje zdravje,konstantno sem med ljudmi tako kot doma in v mestu (Lj),do sedaj zame kot da ne obstaja covid. Enako za moj krog prijateljev,ter druzino.

Cepil se ne bi pod nobenim pogojem,saj se ne sprevedam tako kot ostali da se gre za dobrobit druzbe. Vecina se vas je cepila zaradi morja,in sedaj po morju zaradi tega da ne rabite opravljati vsaka dva dni PCT teste.

Zame kot 30letnika,je covid nevaren priblizno 0.2% kar je smeh.

Posebej bi se poudaril slabo zgodovino farmacevtskih firm,ko ljudje pozabaljajo kaj vse so uspicili se par let nazaj zdej pa slepo zaupajo "ZNANOOOSTI " in stroki ki nima pojma kaj dela vsak nov teden.


Seveda, ampak odplaceval bos javni dolg tako kot vsi ostali, se naslednjih 10 let. A stekas? Ne glede na to ali je cepivo samo fizioloska raztopina, ne glede na to kako mislis zase, da si superman, bos trpel denarne posledice covid krize se 10 let. Zakaj? Ker si preneumen, da bi se cepil. Dejansko je najmanj boleca resitev sedanjega sranja, da se cepis. Kdor se ne je pac malo zaostal v razmisljanju, ne glede na to kaksne tricepse ima. Ali morda ravno zato.

Si kurcev kmet na sahovnici. In nimas kaj dosti izbire, ta ki si jo izbral, pa je najslabsa.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

Spoštujem odločitev necepilcev, sploh, ker imamo v SLO tako stroko, kateri ni dovolj, da na Dunaju umre ena ženska, zbudi se šele ko umre ena 20 letna punca iz Ljubljane.

Po drugi strani pa cenim odločitev vsakogar, ki riskira in se gre cepit s cepivi, ki vsebujejo tudi nečistoče. :)

https://www.google.com/search?q=cepiva+...

Želim, da tile ukrepi čimprej padejo. Sploh ker so nezakoniti (beri niso urejeni z zakonom temveč z odlokom). :)
Ustavno sodišče pa melje pol leta ali več. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Kayzon ::

Hvala za zalitve,drugega ocitno ne znate. Na koncu vase obnasanje izpade tako kot da bi bili v nekaksnem kultu.

dsfsfawer235 ::

Mare2 je izjavil:

Spoštujem odločitev necepilcev, sploh, ker imamo v SLO tako stroko, kateri ni dovolj, da na Dunaju umre ena ženska, zbudi se šele ko umre ena 20 letna punca iz Ljubljane.

Po drugi strani pa cenim odločitev vsakogar, ki riskira in se gre cepit s cepivi, ki vsebujejo tudi nečistoče. :)

https://www.google.com/search?q=cepiva+...

Želim, da tile ukrepi čimprej padejo. Sploh ker so nezakoniti (beri niso urejeni z zakonom temveč z odlokom). :)
Ustavno sodišče pa melje pol leta ali več. :)


Hkrati pa se da drzavne kredite najemati iz danes na jutri. Check mate.

Kayzon je izjavil:

Hvala za zalitve,drugega ocitno ne znate. Na koncu vase obnasanje izpade tako kot da bi bili v nekaksnem kultu.

Niso zaljitve, samo debata je prezahtevna zate. Vzami si cas in razmisli kaj sem napisal, bo pac treba nehati razmisljati samo o muhi, ki se ti je vsedla na nos, morda kako in zakaj je sploh prisla tja. Bi se znal strinjati, samo malo dlje rabis.

Res ste mi vsi po spisku prav zanimive osebe, vrze se vam kost in veselo jo trgate, dolgorocnih posledic (in seveda koristi za posameznike) pa ne samo, da jih ne vidite, ignorirate jih. Samo, da dokazete nek svoj bebavi "prav". Kurcevi zabiti nogometni navijaci.

Zgodovina sprememb…

grobijan ::

Cepil se ne bi pod nobenim pogojem,saj se ne sprevedam tako kot ostali da se gre za dobrobit druzbe. Vecina se vas je cepila zaradi morja,in sedaj po morju zaradi tega da ne rabite opravljati vsaka dva dni PCT teste.


Ok. Če se ne bi cepil, tudi če ne bi nihče služil na cepivu..
Ce bi se cepljeni sploh zavedali za kaj se resnicno gre v tej namisljeni epidemiji..

Zakaj potem pišeš to?
Se lahko malo zazreš v ogledalo?

Egidij88 ::

Meni ni šel še nihče kode skenirat. PCT smeh.

;-) ::

z3ro je izjavil:

;-) je izjavil:

z3ro je izjavil:

Se da kje dobit kakšna predloga tistega potrdila, ki ti ga sprintajo na testiranju? Na testiranju koliko sem videl jim zgenerira PDF dokument, ki ga potem natisnejo.

Gres na test reces nebom cakal pošlji na email.

Cuknes z emaila dol, cuknes PDF editor in samo pišeš, še pisava in slog je kul. Zgornji del pdfa odrežeš da QR ne dela in čao.

Sem probal pa niso hoteli, "V lekarni vam ga bodo natisnili če ne morte počakat, je pa 2€ za plačat". Za QR kodo mi je vseeno, itak je ne skenirajo, gledajo pa datum opravljanja testa.

2 eura je problem? Daj mi naslov ti jih posljem.

sbawe64 ::

Miki N je izjavil:

No jaz sem predvsem razočaran nad našim Polovičarjem - sem računal da bo naredil malo reda med temi antivakserskimi gostinci pa je samo še slabše. :|

Nima časa, saj samo po forumu trola.

zadnji nick
https://slo-tech.com/profili/127868
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

dsfsfawer235 ::

sbawe64 je izjavil:

Miki N je izjavil:

No jaz sem predvsem razočaran nad našim Polovičarjem - sem računal da bo naredil malo reda med temi antivakserskimi gostinci pa je samo še slabše. :|

Nima časa, saj samo po forumu trola.

zadnji nick
https://slo-tech.com/profili/127868


To, da te mucijo teorije zarote in paranoidna sizofrenija se vedno ne sluzi kot dokaz cesarkoli drugega kot tvoje paronoidne sizofrenije in seveda ciste pokvarjenosti, kjer probas svoje pomanjkanje argumentov zamaskirati v zaroto. Saj nic novega, to pocnete manj inteligentni ze od vsega zacetka corona krize. Tat se boji, da mu bo kdo kaj ukradel, mar ne?!

Zgodovina sprememb…

sumoborac ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Vzami si cas in razmisli kaj sem napisal, bo pac treba nehati razmisljati samo o muhi, ki se ti je vsedla na nos, morda kako in zakaj je sploh prisla tja. Bi se znal strinjati, samo malo dlje rabis.

Res ste mi vsi po spisku prav zanimive osebe, vrze se vam kost in veselo jo trgate, dolgorocnih posledic (in seveda koristi za posameznike) pa ne samo, da jih ne vidite, ignorirate jih. Samo, da dokazete nek svoj bebavi "prav". Kurcevi zabiti nogometni navijaci.

Ogledalce ogledalce na steni povej ...
Kaj pa če bi ti razmislil? Cepivo "simulira" okuzbo in telo pripravi na real-deal. Okuzba telo pripravi na real-deal se ene 3-5x bolje (ker mora real-deal sprocesirat). V Sloveniji je cca. 300k ljudi POTRJENO prebolelih, po javnih priznanjih nasih vodji, pa je 2-3x toliko še NEPOTRJENIH. Torej v najslabšem primeru, imamo v Sloveniji med 600-900k prebolelih. Pred kratkim so veljavnost cepiva v Sloveniji podaljšali preko 1 leta. Prebolelim uradno P pogoj vedno velja samo 6mesecev. Po kateri logiki je cepljen bolje pripravljen na okužbo kokr nekdo k jo je imel? Ampak cepljen je "varen za družbo", preboleli pa po 6 mesecih čudežno neha bit.

Torej dejansko nekdo, ki je okužbo prebolel in ni potreboval zdravnika, je zdravstvu PRIHRANIL teh 80EUR kokr stane samo cepivo (+ delovni čas 3 oseb za 2x čas cepljenja). Ampak ja, tak je "ta zlobn". In takšnemu bi vi postlje jemali če bo še enkrat se okužil in v tistem 0.05% primeru v drugo rabil posteljo.

Nevem, ljudje ste zgubili sočutje, razumevanje in jemljete cepljenje kot "edini dokaz" o inteligenci, sočutju, sposobnosti razmišljanja. Pa čeprav je vsak preboleli bolje zaščiten od cepljenjega.

Pa da mi Admin ne bo brisal posta - PCT je konstrukt, z katerim oblast poskuša narediti iz vsakega gostinca/trgovca - enforcerja. Če ljudem narediš življenje neprijetno, bojo prej ali slej - popustili. Preverja se toliko kolikor je potrebno - po liniji najmanjšega odpora. In tut neboste našli inšpektorja, k bi pisal kazen Sparu/Mercatorju/VelikimFirmam zato ker so nekoga notri spustili z neveljavnim/ponarejenim PCTjem, ker bo takšna firma posegla po pravnih sredstvih in ne bodo požrli kazni. Takšen postopek pa lahko sproži domino efekt, kjer se potem še to minimalno PCT preverjanje - opusti.
Prid sm al pa tm ostan...

Zimonem ::

Glede na to da je ob enem prijavljen s 4imi vzdevki , oičita drugim šizofrenijo....

z3ro ::

;-) je izjavil:

z3ro je izjavil:

;-) je izjavil:

z3ro je izjavil:

Se da kje dobit kakšna predloga tistega potrdila, ki ti ga sprintajo na testiranju? Na testiranju koliko sem videl jim zgenerira PDF dokument, ki ga potem natisnejo.

Gres na test reces nebom cakal pošlji na email.

Cuknes z emaila dol, cuknes PDF editor in samo pišeš, še pisava in slog je kul. Zgornji del pdfa odrežeš da QR ne dela in čao.

Sem probal pa niso hoteli, "V lekarni vam ga bodo natisnili če ne morte počakat, je pa 2€ za plačat". Za QR kodo mi je vseeno, itak je ne skenirajo, gledajo pa datum opravljanja testa.

2 eura je problem? Daj mi naslov ti jih posljem.

Več kot očitno rabim PDF zato da si lahko sam printam potrdila z ustreznim datumom/podatki ko pač rabim ker preverja itak noben. :D

Zimonem ::

Ampak ne pozabimo doma ima swoj cloud! Pa email strežnik.

dsfsfawer235 ::

sumoborac je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Vzami si cas in razmisli kaj sem napisal, bo pac treba nehati razmisljati samo o muhi, ki se ti je vsedla na nos, morda kako in zakaj je sploh prisla tja. Bi se znal strinjati, samo malo dlje rabis.

Res ste mi vsi po spisku prav zanimive osebe, vrze se vam kost in veselo jo trgate, dolgorocnih posledic (in seveda koristi za posameznike) pa ne samo, da jih ne vidite, ignorirate jih. Samo, da dokazete nek svoj bebavi "prav". Kurcevi zabiti nogometni navijaci.

Ogledalce ogledalce na steni povej ...
Kaj pa če bi ti razmislil? Cepivo "simulira" okuzbo in telo pripravi na real-deal. Okuzba telo pripravi na real-deal se ene 3-5x bolje (ker mora real-deal sprocesirat). V Sloveniji je cca. 300k ljudi POTRJENO prebolelih, po javnih priznanjih nasih vodji, pa je 2-3x toliko še NEPOTRJENIH. Torej v najslabšem primeru, imamo v Sloveniji med 600-900k prebolelih. Pred kratkim so veljavnost cepiva v Sloveniji podaljšali preko 1 leta. Prebolelim uradno P pogoj vedno velja samo 6mesecev. Po kateri logiki je cepljen bolje pripravljen na okužbo kokr nekdo k jo je imel? Ampak cepljen je "varen za družbo", preboleli pa po 6 mesecih čudežno neha bit.

Torej dejansko nekdo, ki je okužbo prebolel in ni potreboval zdravnika, je zdravstvu PRIHRANIL teh 80EUR kokr stane samo cepivo (+ delovni čas 3 oseb za 2x čas cepljenja). Ampak ja, tak je "ta zlobn". In takšnemu bi vi postlje jemali če bo še enkrat se okužil in v tistem 0.05% primeru v drugo rabil posteljo.

Nevem, ljudje ste zgubili sočutje, razumevanje in jemljete cepljenje kot "edini dokaz" o inteligenci, sočutju, sposobnosti razmišljanja. Pa čeprav je vsak preboleli bolje zaščiten od cepljenjega.

Pa da mi Admin ne bo brisal posta - PCT je konstrukt, z katerim oblast poskuša narediti iz vsakega gostinca/trgovca - enforcerja. Če ljudem narediš življenje neprijetno, bojo prej ali slej - popustili. Preverja se toliko kolikor je potrebno - po liniji najmanjšega odpora. In tut neboste našli inšpektorja, k bi pisal kazen Sparu/Mercatorju/VelikimFirmam zato ker so nekoga notri spustili z neveljavnim/ponarejenim PCTjem, ker bo takšna firma posegla po pravnih sredstvih in ne bodo požrli kazni. Takšen postopek pa lahko sproži domino efekt, kjer se potem še to minimalno PCT preverjanje - opusti.


In? Kaj ima veze koliko je prebolelih, dokler so stevilke visoke in se lahko s prstom kaze na saboterje javnega zdravstva? Se zadolzuje v njihovem imenu in legitimiteto, ki jo vladi tocno te pacienti dajejo?

Vsak bebec, ki zakrici antivaxersko parolo, da vladi se malo vec opravicila, da lahko naredi lockdown, se v imenu korona krize se malo zadolzi navzven in pocrpa se malo EU koronskih sredstev, ki jih prelije v svoje zepe. Zdaj pa sam razmisljaj, kaksna je ucinkovitost tvojega velikega, krizarskega, od boga danega, "upiranja". Ko bos pa prisel v prvo sluzbo, poglej koliko davkov se odsteje od tvoje place in se zavedaj, da je lep procent teh posledica tvojega vsemogocnega upora. Za katerega bos sam placeval. Kako zabiti ste se lahko?!

V celotni zadevi ne mores zmagati, vlado je treba odstreliti, proticepilce pa izpostaviti kot popolne bebce. To je edina resitev, da imajo protesti koncno legitimiteto kot upor proti vladi namesto, da se celotno zadevo zreducira na najmanjsi skupni imenovalec - nekaj podivjanih bebckov, ki se upirajo znanosti. Ker tocno to ste, pa ne glede na to ali ste proti vladi ali ste dejansko podivjani "skepticni" bebcki. Pac politika je umetnost svoje kategorije - in vi se je ne znate iti. Neumni amaterji, ki misljijo, da je ideja dovolj.

Zimonem je izjavil:

Glede na to da je ob enem prijavljen s 4imi vzdevki , oičita drugim šizofrenijo....


Dokaz ali pac priznas, da si laznjivec. Kar izvoli. Saj se hecam, ne rabis, si samo laznjivec, s cimer resujes pomanjkanje argumentov, seveda pa se vedno najdejo umski bolniki, ki jim je to dovolj.

Zgodovina sprememb…

AliRes ::

Vidim, da vas kar nekaj verjame v scientologijo. Pozdravi Tom Cuuisa.

Zimonem ::

Ušivec, ušivi, dokler že sistem-stroka ne zna niti ustrezno zaščititi usranega PDF dokumenta, naj se jim zaupa , da so ustrezno certificirali cepiva??? A smo nori al bebavi.
En mesec nazaj je bil Jansen najbolj zaželena stvar v državi, danes je dober samo za darilo Afriki. Ne se hecat z kančkom zdravega razuma.

OZZY ::

kamiKaZaA je izjavil:

PCT je neustaven, ker ni razglašene epidemije. Zato jaz tudi po trgovinah ne nosim maske. In če sem pred časom bil eden redkih, nas je sedaj vedno več. Eni še ne upajo hoditi brez in jo imajo pod brado. Ampak tudi to šteje, da jo nimajo čez obraz.

In dokler bodo ljudje poslušni in spoštovali ukrepe, tako dolgo bodo tudi ti ukrepi. Maske dol. Ni logike, da mora zdrav človek nositi masko. Niti ene študije še ni bilo na to temo...


Mi take odpikamo. Enkrat je en klical zato policijo.. Policija prišla, naredila razgovor z zaposlenim in naredila zaznamek. Tipu, ki se je delal pametnega pa pojasnila, naj ne kliče več, ker se ve kaj velja (obvestila na vhodu) in da se vstop in postrežba lahko zavrne, če ne izpolnjuje pogojev. Tko da hitro in učinkovito.
Go with the flow.

AliRes ::

Kdo pa ste "vi"? Povej, da se imajo ljudje možnost odpikat kar sami.

dsfsfawer235 ::

Zimonem je izjavil:

Ušivec, ušivi, dokler že sistem-stroka ne zna niti ustrezno zaščititi usranega PDF dokumenta, naj se jim zaupa , da so ustrezno certificirali cepiva??? A smo nori al bebavi.
En mesec nazaj je bil Jansen najbolj zaželena stvar v državi, danes je dober samo za darilo Afriki. Ne se hecat z kančkom zdravega razuma.


A seveda, potem, ko ste 6 mesecev bebasti verniki zastrasevali celotno drzavo, kako ti od mRNA cepiv zrastejo dodatni udi in se nalepis na vsak kandelaber in so se vsi hoteli cepiti s cimerkoli, samo, da ni 2x (ker to je pa res hud problem), boste obesali svoje zasluge na ramena ostalih.

Kakor boste tudi krivili ostale za to, da je Katjo pobralo.

Dejansko pa ste vse skupaj zakrivili natancno vi, nekriticna drhal, brez znanja, razgledanosti ali intelekta, ki je pac nabijala nekaj v tri krasne, ker jim je vsemogocni internet to povedal. FB strokovnjaki, FB snazilke, vzgojiteljice, IT moroni, frizerji, baletniki in vse ostalo, ki se na corono in cepiva razume bolj od kogarkoli drugega =/

In danes, so za vas smrad krivi drugi. Mogoce bi pa lahko poizkusili kandidirati na listi SDSa, to je Grimsova dikcija.

Zgodovina sprememb…

OZZY ::

AliRes je izjavil:

Kdo pa ste "vi"? Povej, da se imajo ljudje možnost odpikat kar sami.


Odpikajo se lahko kar sami pri vhodu, če ne izpolnjujejo zahtev.
Go with the flow.

AliRes ::

OZZY je izjavil:

AliRes je izjavil:

Kdo pa ste "vi"? Povej, da se imajo ljudje možnost odpikat kar sami.


Odpikajo se lahko kar sami pri vhodu, če ne izpolnjujejo zahtev.


A te je strah povedat, kam naj takšni ne hodijo? Zdi se mi, da gre za imaginarno podjetje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()

scythe ::

Moderator zakleni temo, gre v napačno stran! Namen je bil PCT - ponarejanje ter preverjanje in ne ********!
X670F | 7700X | 2x16Gb | 6000Mhz/CL30 | RTX3090FTW3 | HP X27i | Phanteks NV7|

Zimonem ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Ušivec, ušivi, dokler že sistem-stroka ne zna niti ustrezno zaščititi usranega PDF dokumenta, naj se jim zaupa , da so ustrezno certificirali cepiva??? A smo nori al bebavi.
En mesec nazaj je bil Jansen najbolj zaželena stvar v državi, danes je dober samo za darilo Afriki. Ne se hecat z kančkom zdravega razuma.


A seveda, potem, ko ste 6 mesecev bebasti verniki zastrasevali celotno drzavo, kako ti od mRNA cepiv zrastejo dodatni udi in se nalepis na vsak kandelaber in so se vsi hoteli cepiti s cimerkoli, samo, da ni 2x (ker to je pa res hud problem), boste obesali svoje zasluge na ramena ostalih.

Kakor boste tudi krivili ostale za to, da je Katjo pobralo.

Dejansko pa ste vse skupaj zakrivili natancno vi, nekriticna drhal, brez znanja, razgledanosti ali intelekta, ki je pac nabijala nekaj v tri krasne, ker jim je vsemogocni internet to povedal. FB strokovnjaki, FB snazilke, vzgojiteljice, IT moroni, frizerji, baletniki in vse ostalo, ki se na corono in cepiva razume bolj od kogarkoli drugega =/

In danes, so za vas smrad krivi drugi. Mogoce bi pa lahko poizkusili kandidirati na listi SDSa, to je Grimsova dikcija.

To je tvoja fašistična domena s katero koketiraš. Ob enem se pa ne testiraš in širiš trose naprej. Ogabnež mali.

Mare2 ::

scythe je izjavil:

Moderator zakleni temo, gre v napačno stran! Namen je bil PCT - ponarejanje ter preverjanje in ne ********!

Dovolj bi bilo, da samo 3 trole omejijo komentiranje. Zaradi teh se namreč vse teme zaklenejo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

dsfsfawer235 ::

Zimonem je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Zimonem je izjavil:

Ušivec, ušivi, dokler že sistem-stroka ne zna niti ustrezno zaščititi usranega PDF dokumenta, naj se jim zaupa , da so ustrezno certificirali cepiva??? A smo nori al bebavi.
En mesec nazaj je bil Jansen najbolj zaželena stvar v državi, danes je dober samo za darilo Afriki. Ne se hecat z kančkom zdravega razuma.


A seveda, potem, ko ste 6 mesecev bebasti verniki zastrasevali celotno drzavo, kako ti od mRNA cepiv zrastejo dodatni udi in se nalepis na vsak kandelaber in so se vsi hoteli cepiti s cimerkoli, samo, da ni 2x (ker to je pa res hud problem), boste obesali svoje zasluge na ramena ostalih.

Kakor boste tudi krivili ostale za to, da je Katjo pobralo.

Dejansko pa ste vse skupaj zakrivili natancno vi, nekriticna drhal, brez znanja, razgledanosti ali intelekta, ki je pac nabijala nekaj v tri krasne, ker jim je vsemogocni internet to povedal. FB strokovnjaki, FB snazilke, vzgojiteljice, IT moroni, frizerji, baletniki in vse ostalo, ki se na corono in cepiva razume bolj od kogarkoli drugega =/

In danes, so za vas smrad krivi drugi. Mogoce bi pa lahko poizkusili kandidirati na listi SDSa, to je Grimsova dikcija.

To je tvoja fašistična domena s katero koketiraš. Ob enem se pa ne testiraš in širiš trose naprej. Ogabnež mali.


Kot ze povedano, to, da ti dejansko nimas blage veze kaj cepivo sploh je, ti ne daje moznosti, da karkoli argumentiras. Do takrat samo siris neumnosti, ki se ti porajajo v tvojih majckenih, prelenih, mozganckih, ki se niso sposobni izobraziti. In tole zgoraj je samo dokaz - od cepiva pricakujes nekaj kar ni.

Zgodovina sprememb…

Miki N ::

Polovičar, če te toliko moti nespoštovanje PCT raje priskoči na pomoč zgaranim inšpektorjem. Besede so poceni!

AliRes ::

Ma kaj bo toti sdstrol. Ne gre se mu za odgovornost, sicer bi se testiral. Vsaj boosterčki mu ne uidejo, če se ne bo vsral.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: AliRes ()

dsfsfawer235 ::

Vse ostale normalne bi samo opozoril na majhen detajl, vsi ki me tule napadajo, so SDSovi placanci, ki jim ni po godu, da jim kvarim nacrte, tule pa so samo zato, da sejejo razkol in povzrocajo cimvecjo stalo v drzavi - ker od tega sluzijo. Poglejte si zgodovino njihovih zapisov v case pred korono, pa vam bo hitro jasno, da imam prav.

Zgodovina sprememb…

Zimonem ::

Mare2 je izjavil:

scythe je izjavil:

Moderator zakleni temo, gre v napačno stran! Namen je bil PCT - ponarejanje ter preverjanje in ne ********!

Dovolj bi bilo, da samo 3 trole omejijo komentiranje. Zaradi teh se namreč vse teme zaklenejo. :)

Jah če pridejo s Trstenjakove. Da bi pa vsaj digitalno podpisali in poštemljali dokument pač, ne. Banda šalabajzerska za polovičarja plačat pa imajo. Za osnove it pač ne.

MasterTade ::

na faksih menda kopirajo teste...
Mors omnia aequat

Zimonem ::

dsfsfawer235 je izjavil:

Vse ostale normalne bi samo opozoril na majhen detajl, vsi ki me tule napadajo, so SDSovi placanci, ki jim ni po godu, da jim kvarim nacrte, tule pa so samo zato, da sejejo razkol in povzrocajo cimvecjo stalo v drzavi - ker od tega sluzijo. Poglejte si zgodovino njihovih zapisov v case pred korono, pa vam bo hitro jasno, da imam prav.

Tis izbrisan pa še plačan sn5imi vzdevki samo bluziš. Od baterij do sw. Toliko besed pa tako malo v glavi.

dsfsfawer235 ::

Zimonem je izjavil:

dsfsfawer235 je izjavil:

Vse ostale normalne bi samo opozoril na majhen detajl, vsi ki me tule napadajo, so SDSovi placanci, ki jim ni po godu, da jim kvarim nacrte, tule pa so samo zato, da sejejo razkol in povzrocajo cimvecjo stalo v drzavi - ker od tega sluzijo. Poglejte si zgodovino njihovih zapisov v case pred korono, pa vam bo hitro jasno, da imam prav.

Tis izbrisan pa še plačan sn5imi vzdevki samo bluziš. Od baterij do sw. Toliko besed pa tako malo v glavi.


Oprosti, ampak, to, da si preneumen, da bi razumel (ali imas strankarske interese) pac ne definira koliko imam jaz v glavi. Definira predvsem tebe. Glede vsega ostalega; spet shizofrena paranoidnost nima veze z realnostjo in spet definira samo tebe. Tako, da svoje blodnje in teorije zarot, zgolj zaradi lastnega samodostojanstva, ce ga sploh imas, obdrzi zase. Ne rabis se na vsakem koraku izkazat kot dusevno moten flatearther, je prav bolece sramotno.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

OZZY je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PCT je neustaven, ker ni razglašene epidemije. Zato jaz tudi po trgovinah ne nosim maske. In če sem pred časom bil eden redkih, nas je sedaj vedno več. Eni še ne upajo hoditi brez in jo imajo pod brado. Ampak tudi to šteje, da jo nimajo čez obraz.

In dokler bodo ljudje poslušni in spoštovali ukrepe, tako dolgo bodo tudi ti ukrepi. Maske dol. Ni logike, da mora zdrav človek nositi masko. Niti ene študije še ni bilo na to temo...


Mi take odpikamo. Enkrat je en klical zato policijo.. Policija prišla, naredila razgovor z zaposlenim in naredila zaznamek. Tipu, ki se je delal pametnega pa pojasnila, naj ne kliče več, ker se ve kaj velja (obvestila na vhodu) in da se vstop in postrežba lahko zavrne, če ne izpolnjuje pogojev. Tko da hitro in učinkovito.


Tako ponavadi je. :) So pa ta pooblastila napisana v odloku, se ve, kaj je o odlokih že odločilo Ustavno sodišče. :)

Sem bil danes na kavi v enem od lokalov v LJ, sicer napis je, on (lastnik) pa ne bo kontroliral PCT-ja, ker to ni njegova naloga. :) Jaz sem nekako soglašal z njim. Naj pač prepustijo odločanje o pooblastilu zakonodajalcu (državni zbor), pa bo. Tako pa opravilno nesposoben pacient skupaj z vlado zgolj še brcaj v temo in streljajo kozle po tvitterju, folk se pa med sabo krega, nekateri še celo svoje podvige snemajo in objavljajo na facebooku. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zimonem ::

Ti si preavšast , da bi se držal sploh teme. Jaz sem prav lepo razložil ,vda se zadevo da naredit in kako, pa tudi kaj bi bilo potrebno da se omeji enostavno ponarejanje. Ampak budala kar sikaš.

OZZY ::

Mare2 je izjavil:

OZZY je izjavil:

kamiKaZaA je izjavil:

PCT je neustaven, ker ni razglašene epidemije. Zato jaz tudi po trgovinah ne nosim maske. In če sem pred časom bil eden redkih, nas je sedaj vedno več. Eni še ne upajo hoditi brez in jo imajo pod brado. Ampak tudi to šteje, da jo nimajo čez obraz.

In dokler bodo ljudje poslušni in spoštovali ukrepe, tako dolgo bodo tudi ti ukrepi. Maske dol. Ni logike, da mora zdrav človek nositi masko. Niti ene študije še ni bilo na to temo...


Mi take odpikamo. Enkrat je en klical zato policijo.. Policija prišla, naredila razgovor z zaposlenim in naredila zaznamek. Tipu, ki se je delal pametnega pa pojasnila, naj ne kliče več, ker se ve kaj velja (obvestila na vhodu) in da se vstop in postrežba lahko zavrne, če ne izpolnjuje pogojev. Tko da hitro in učinkovito.


Tako ponavadi je. :) So pa ta pooblastila napisana v odloku, se ve, kaj je o odlokih že odločilo Ustavno sodišče. :)

Sem bil danes na kavi v enem od lokalov v LJ, sicer napis je, on (lastnik) pa ne bo kontroliral PCT-ja, ker to ni njegova naloga. :) Jaz sem nekako soglašal z njim. Naj pač prepustijo odločanje o pooblastilu zakonodajalcu (državni zbor), pa bo. Tako pa opravilno nesposoben pacient skupaj z vlado zgolj še brcaj v temo in streljajo kozle po tvitterju, folk se pa med sabo krega, nekateri še celo svoje podvige snemajo in objavljajo na facebooku. :)


Kaj moram jaz narediti, in kaj si o tem mislim, sta 2x ločeni stvari. Je pa bil inšpektor že 3x pri nas in sploh ne veš da je. vedno drugi.. Deluje kot stranka, opazuje in posluša ter spremlja preverjanje... ko je prišel na vrsto pa se identificira. Sicer je do sedaj bilo vedno vse OK.. Samo ne boš ti kot zaposleni prevzel odgovornosti da ne preveriš in te dobi. Navodila vodstva so jasna. Če boš dobil kazen ti jih bo tudi podjetje, poleg tega pa boš od vodstva dobil še kak opomin in podobno, da nisi delal po njihovih navodilih-- velja tako za PCT kot maske v prostorih.
Imam pa svoje mnenje o temu. Po drugi strani pa se moram držati navodil. Dokler ustavno sodišče ne odloči drugače pač sledimo odloku. Zadnjič je bil tudi na pošti kjer dela kolega in kjer so samo vprašali ali je pct ali ne-- pač navodila.. lepo jim je pojasnil kako naj delajo. Jasno je tudi povedal, da če ne bodo upoštevali navodil in bi naslednjič bilo isto, sledi kazen. Problem je, da so zaposleni na tepeti in so ujeti vmes med tem kar pravi inšpektor in kaj želi podjetje, ki ne želi izgubiti strank ter jih s tem nadlegovati.
Go with the flow.

Utk ::

Bog pomagaj, grem pač tam kjer dobim kaj rabim. V teh časih itak več nihče ne vpraša za ceno, samo da se dobi roba. Sigurno se pa ne mislim z nikomer naganjat zarad pctja ali maske. Oni imajo lahko pogoje, jaz grem pa lahko drugam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

dsfsfawer235 ::

Utk je izjavil:

Bog pomagaj, grem pač tam kjer dobim kaj rabim. V teh časih itak več nihče ne vpraša za ceno, samo da se dobi roba. Sigurno se pa ne mislim z nikomer naganjat zarad pctja ali maske. Oni imajo lahko pogoje, jaz grem pa lahko drugam.


Tocno tako, ravno zaradi tega, bi morali inspektorji bolj konkretno kontrolirati preverjanje PCT pogoja, razen zagrozenih kazni pa potem nad podjetja, ki pogojev ne preverjajo spustiti se urad za varstvo konkurence in njihove kazni (u la la... te bi pa zares bolele). Dejansko je treba inspekcijski nadzor podkrepiti, ne vem zakaj bi drzava placevala dolgove se naslednjih 10 let, ce pa jih lahko pokrijemo iz kazni.

Razen tega podjetja ne upostevajo, da je dobicek, ki ga s svinjskimi praksami kujejo, malenkost proti izgubam, ki jih bojo imeli v primeru vsesplosnega lockdowna, v katerega rinejo. Vcasih se clovek vprasa, kako zelo zabiti so vodilni kadri slovenskih podjetij.

Kot receno, v primeru lockdowna pricakujem od drzave, da ne krije nobenih izgub podjetij. Ker so si jih sama ustvarila z neupostevanjem PCT pogojev.

Zgodovina sprememb…

Mare2 ::

OZZY je izjavil:


Kaj moram jaz narediti, in kaj si o tem mislim, sta 2x ločeni stvari. Je pa bil inšpektor že 3x pri nas in sploh ne veš da je. vedno drugi.. Deluje kot stranka, opazuje in posluša ter spremlja preverjanje... ko je prišel na vrsto pa se identificira. Sicer je do sedaj bilo vedno vse OK.. Samo ne boš ti kot zaposleni prevzel odgovornosti da ne preveriš in te dobi. Navodila vodstva so jasna. Če boš dobil kazen ti jih bo tudi podjetje, poleg tega pa boš od vodstva dobil še kak opomin in podobno, da nisi delal po njihovih navodilih-- velja tako za PCT kot maske v prostorih.


Inšpektorji doslej (v tem valu) strogo samo opozarjajo. O tem smo že pisali. Ob prvem predlogu za uvedbo postopka o prekršku zadeva pade. Sploh natakar nima pooblastila kontrolirat PCT. To bi lahko zapisali v zakonu, ne pa v odloku. Če ne poznaš razlike med tema dvema pravnim aktoma povej, ti bom razložil.

Seveda, podpiram to, da pri vas kontrolirate. Sploh, če vam znese. Jaz govorim o pravni formi.

dsfsfawer235 je izjavil:



Kot receno, v primeru lockdowna pricakujem od drzave, da ne krije nobenih izgub podjetij. Ker so si jih sama ustvarila z neupostevanjem PCT pogojev.


Tole si že napisal v tej temi. A to moraš nujno ponavljati? Čeprav se nekako strinjam s tabo. :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mare2 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Dnevno Stevilo Okuzenih (strani: 1 2 3 420 21 22 23 )

Oddelek: Problemi človeštva
112496655 (74852) dsfsfawer235

Resnejši stranski učinki po cepljenju ali Covidu-19 (pričevanja resničnih zgodb) (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Problemi človeštva
75895978 (73416) AliRes

Testiranje cepljenih? (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
36456899 (45204) D3m

Več podobnih tem