» »

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik

1
2
3

Pithlit ::

widj3098dj32 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Sploh pa ne vaski zdravnik, kaj sele CDC in srenja.

Povzetek: najbolj pameten si ti, pol dolgo časa ni nič (no, v resnici takoj za tabo ždijo razni bioresonančniki, homeopati in kiropraktika), pol vaški zdravnik (ni baš neki pameten, ampak za lekadol predpisat bo dober) in šele na koncu so vrhunski strokovnjaki.

Did I get that right?

Nope, ker vsak se lahko zase odloci sam glede na dane informacije na danasnji dan, kjer se nobene informacije ne prikriva. Cepivo je le opcija.

Absolutno. V vsakem danem momentu podpiram svobodo odločitve.

Ampak trditev da CDC nima pojma je kljub temu abotna.
Life is as complicated as we make it...

dexterboy ::

Rias Gremory je izjavil:

Treba se je vprašat, kaj je tukaj bolj škodljivo, kaj je večje zlo.

Aha, ok. A ni bila tema bolj o neprofesionalnem odnosu zdravnika kot pa o tem ali je cepljenje gud/bad? (retorično vprašanje)
Še ena tema, ki bo šla po zlu v cca. 3 dneh.

Sej ni fora, če bo šla še ena tema v 3krasnePM. OP se je izpovedal, ker pri zdravi kmečki pameti NIHČE ne bi pričakoval takšnega odnosa od zdravstvenega sistema. Imaš prometno nesrečo, oni te pa pošljejo na odvzem krvi zaradi prevelikega holesterola? To je največje zlo, ker je cel sistem šel rakom žvižgat, pa ne mislim samo zdravstveno področje, vse ostalo... Če pogledaš, ali je kje sploh še čas in prostor, ki je enak časom pred korono? Njet, ga ni. Pa ko vidiš 20 letnika na kolestu noreti okoli z masko na obrazu, se vprašaš, če globalni IQ pada počasi ali s pospeškom? Ker pada zagotovo... Sam sem letos tudi bil pri zdravnici. Dvakrat v ZD Ljubljana. Odkrito povedano, mi je žal, ker se nisem opremil s skrito kamero, resno! To ni bilo zdravstvo, to je bila stavba mešanja zraka, kjer se zaposlenim jebe za Hipokratovo prisego in paciente, ker, hej, v igri so dodatki in TikTok videospoti medicinskih sester...
Tako, da, ja, dajem prav OP-ju, da je načel takšen primer. Ker sem prepričan, da je tega danes ogromno in nisem edini, ki ne verjame nikomur in ničemur več. Vsi se lažejo, samo zato, da bi obdržali stolčke ali pa vlekli lepe cekine. VSI! Sinoči poslušal uno kuro za šolsvo v odmevih. 60 sekund, potem pa šel domov, ker sem bil pri starših. Ta ista čivava je lani na prireditvi Olimpijskega Komiteja Slovenija bila brez maske, sinoči pa samo dva v studiu, ona pa masko čez nos... ma ne me v zdravi mozak! Tale svet drvi v civilizacijski kolaps in ljudje, kot owčke, samo kimajo z glavo.
"Common Sense", je že zdavnaj domena SF knjig :(
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

dexterboy ::

lynxslo5 je izjavil:

Dejte antivaxerji vsaj na tehnološkem forumu nehat lagat in širit neresnice med ljudi. Admini bi morali končno prepovedat antivaxerstvo na tem forumu. Če so prepovedali teme širenja teoririj zarot, da so bile ameriške volitve ukradene, bi morali tudi antivaxerstvo prepovedat na tem forumu. Takšnim kot je likedin pa jaz ne verjamem niti besede, da so sploh bili cepljeni. Prvo temo je odprl februarja, da bi vzbujal pozornost, nato pa je poniknil in je danes spet eno hoax temo odprl. Jaz poznam kakšnih 50 ljudi, ki so se ceplili in razen vročine ni nihče imel stranskih učinkov. Antivaxerstvo širite na facebooku.

Sploh ni fora, kaj je prav in kaj ne, poanta je ta, da nihče NE želi prisluhniti proti argumentom. Vaxerji pravijo da je to stroka in znanost in jim je treba slepo zaupati, antivaxerji pa sekajo da dobiš 5G čipe pod kožo... Pa vsi dobro vemo, da je resnica "nekje vmes" in nikoli na samo eni strani, ampak, ker nobena od strani ne bo popustila niti za ped, se nam lahko samo še obeta ... "purge night", da se vidi, kdo bo preživel? ;)
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

likedin ::

dexterboy je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Dejte antivaxerji vsaj na tehnološkem forumu nehat lagat in širit neresnice med ljudi. Admini bi morali končno prepovedat antivaxerstvo na tem forumu. Če so prepovedali teme širenja teoririj zarot, da so bile ameriške volitve ukradene, bi morali tudi antivaxerstvo prepovedat na tem forumu. Takšnim kot je likedin pa jaz ne verjamem niti besede, da so sploh bili cepljeni. Prvo temo je odprl februarja, da bi vzbujal pozornost, nato pa je poniknil in je danes spet eno hoax temo odprl. Jaz poznam kakšnih 50 ljudi, ki so se ceplili in razen vročine ni nihče imel stranskih učinkov. Antivaxerstvo širite na facebooku.

Sploh ni fora, kaj je prav in kaj ne, poanta je ta, da nihče NE želi prisluhniti proti argumentom. Vaxerji pravijo da je to stroka in znanost in jim je treba slepo zaupati, antivaxerji pa sekajo da dobiš 5G čipe pod kožo... Pa vsi dobro vemo, da je resnica "nekje vmes" in nikoli na samo eni strani, ampak, ker nobena od strani ne bo popustila niti za ped, se nam lahko samo še obeta ... "purge night", da se vidi, kdo bo preživel? ;)


Točno! "Nekje vmes", lepo povedano!

HappyPills ::

Edina resnica je, da necepljeni filatjo bolnice. To je edino kar je treba vedt. 90%+ je necepljenih povsod po svetu. Vse ostalo je mlateneje antivexx slame kar nekateri počno tukaj že mesece in mesece ure vsak dan.

LeQuack ::

Ja in 90% je otrok ane?
Quack !

gddr85 ::

Likalnik je izjavil:

Tudi cepljeni se vedno lahko zbolijo...fora cepiva je, da se lažje prenese bolezen....in, da bo posledično manj ljudi v bolnicah...še vedno pa bodo doma v karanteni

torej, če sem cepljen in mi iz nosa teče, moram še na test in v karanteno?...sure, in your dreams :))

vnetidebater ::

seveda, drugače širiš okužbo na druge ljudi. Če kdo od teh ni cepljen lahko zaradi tebe umre. Morilec si torej.

Zgodovina sprememb…

poweroff ::

Pa kaj ti ni jasno, človek.

Imel si tri teste, vsi trije negativni, zdaj bi pa rad potrdilo, da si bil pozitiven?

Če je bil test negativen, je bil pač negativen. Ne more se zdaj zdravnik izmisliti, da si bil pozitiven.

Ampak glede na to kaj pišeš tukaj, sem pa mnenja, da bi lahko dobil neko drugo potrdilo. Od neke druge ustanove. >:D
sudo poweroff

gddr85 ::

damn, nič..potem se ob priložnosti testiram, do takrat pa...ačih, ačih :P

likedin ::

poweroff je izjavil:

Pa kaj ti ni jasno, človek.

Imel si tri teste, vsi trije negativni, zdaj bi pa rad potrdilo, da si bil pozitiven?

Če je bil test negativen, je bil pač negativen. Ne more se zdaj zdravnik izmisliti, da si bil pozitiven.

Ampak glede na to kaj pišeš tukaj, sem pa mnenja, da bi lahko dobil neko drugo potrdilo. Od neke druge ustanove. >:D


Bo tudi zdravnik dobil potrdilo od ustanove? Saj je on trdil, po toliko negativnih testih, da imam COVID :D

HappyPills ::

LeQuack je izjavil:

Ja in 90% je otrok ane?

No pri nas bo delež sigurno na strani starejših saj imajo zelo učinkovite antivexx vnuke.
V tujini so necepljeni v bolnicah večinoma mlajši od 50.

Dane0 ::

HappyPills je izjavil:

Edina resnica je, da necepljeni filatjo bolnice. To je edino kar je treba vedt. 90%+ je necepljenih povsod po svetu. Vse ostalo je mlateneje antivexx slame kar nekateri počno tukaj že mesece in mesece ure vsak dan.


Po tej logiki v Izraelu, Islandiji in Gibraltarju ne bi smelo biti praktično nič kovidnih bolnikov saj je večina populacije precepljena, pa temu ni tako ampak jih je še več kot lansko leto.

"Bliža se mi datum za 2. odmerek, zato sem prosil zdravnika, naj mi glede na njegovo diagnozo v mesecu februarju, izda potrdilo, da sem prebolevnik. Namreč ne želim prestati podobnih ali še hujših simptomov."

Za nekih 20€ se lahko testiraš na protitelesa s katerimi dokažeš, da si že prebolel. Še vedno ti mora sicer potem zdravnik podpisat, da si prebolevnik.

Če se vseeno odločiš za drugi odmerek, sploh glede na omenjene težave, mogoče ni napačno iti pred cepljenjem narediti d-dimer test. Samoplačniško nekih 20-30€.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dane0 ()

HappyPills ::

Exactly! Te ki so v bolnicah so v veliki večini necepljeni to kljub visoki precepljenosti. Sej to je ta logika ki jo anitevxx nemerno zavrača oz po večini kar spregleda. Te podatki ki govorijo 100% v prid cepivu so rak rana antivexxa ker vedo da se hiška njihovih nebuloz s tem podira.

Multivac ter podobni patroni tu so napovedali kako bodo cepljeni filali in umirali in podobno. Je pa jasno da je vbistvu obratno.

Ko bomo dosegli visoko precepljenost bo število ljudi v bolnicah padlo.
To je lepo videno tudi na podatkih Islandije. Imajo 2x več pozitivnih kot v zadnjem velikem valu in kljub temu kar 10x!!!! manj hospitalizirani.
10x! Namesto 80 samo 8! In od teh 8 je 7!!! NECEPLJENIH! 7 pri 90% precepljenosti!!! A si ti nor no. Torej če se ne cepiš zboliš. Ni izbire. In če zboliš imaš nepremerljivo večjo možnost zapletov. Vsak približno inteligenten bi moral tu se vprašat ali gre raje čez cesot in pogleda levo ali desno ali pa čez teče kot en bedak. Trenutn antivexx šprinta proti prehodu ker misli da itak njega pa že avto ne bo povozu.

Za ZDA sem že podal podatke. Za Slovenijo so prosto dostopni.

Zgodovina sprememb…

no comment ::

likedin je izjavil:


2 tedna nazaj sem prejel prvi odmerek Pfizerja. Po parih dneh sem občutil resne bolečine v prsnem košu na predelu srca, nato pa neko špikanje po nogah. Od utrujenosti in izčrpanosti sem obležal v postelji. Kličem zdravnika, pravi da ni posledica cepljenja.

In kako si umrl? Oz. bolj me zanima kako danes v teh korona časih poteka "vračanje". Včasih si od mrtvih vstal 3 dni po smrti. Danes te dajo pa še za 10 dni v karanteno, da si se lahko javil šele po 14 dneh?

Dane0 ::

HappyPills je izjavil:

Exactly! Te ki so v bolnicah so v veliki večini necepljeni to kljub visoki precepljenosti. Sej to je ta logika ki jo anitevxx nemerno zavrača oz po večini kar spregleda. Te podatki ki govorijo 100% v prid cepivu so rak rana antivexxa ker vedo da se hiška njihovih nebuloz s tem podira.

Multivac ter podobni patroni tu so napovedali kako bodo cepljeni filali in umirali in podobno. Je pa jasno da je vbistvu obratno.

Ko bomo dosegli visoko precepljenost bo število ljudi v bolnicah padlo.
To je lepo videno tudi na podatkih Islandije. Imajo 2x več pozitivnih kot v zadnjem velikem valu in kljub temu kar 10x!!!! manj hospitalizirani.
10x! Namesto 80 samo 8! In od teh 8 je 7!!! NECEPLJENIH! 7 pri 90% precepljenosti!!! A si ti nor no. Torej če se ne cepiš zboliš. Ni izbire. In če zboliš imaš nepremerljivo večjo možnost zapletov. Vsak približno inteligenten bi moral tu se vprašat ali gre raje čez cesot in pogleda levo ali desno ali pa čez teče kot en bedak. Trenutn antivexx šprinta proti prehodu ker misli da itak njega pa že avto ne bo povozu.

Za ZDA sem že podal podatke. Za Slovenijo so prosto dostopni.


Glede na število klicajev se mi zdi, da ti mogoče prav pride kak persen. Ni treba vsega tako resno jemat:)

Ja, saj je jasno, da morajo cepiva zmanjšati število hospitalizacij in smrti ampak delat dramo, ker imajo 7 ljudi v bolnici Z kovidom (ne ZARADAI kovida) je pa povsem nepotrebno.

likedin ::

HappyPills je izjavil:

Exactly! Te ki so v bolnicah so v veliki večini necepljeni to kljub visoki precepljenosti. Sej to je ta logika ki jo anitevxx nemerno zavrača oz po večini kar spregleda. Te podatki ki govorijo 100% v prid cepivu so rak rana antivexxa ker vedo da se hiška njihovih nebuloz s tem podira.

Multivac ter podobni patroni tu so napovedali kako bodo cepljeni filali in umirali in podobno. Je pa jasno da je vbistvu obratno.

Ko bomo dosegli visoko precepljenost bo število ljudi v bolnicah padlo.
To je lepo videno tudi na podatkih Islandije. Imajo 2x več pozitivnih kot v zadnjem velikem valu in kljub temu kar 10x!!!! manj hospitalizirani.
10x! Namesto 80 samo 8! In od teh 8 je 7!!! NECEPLJENIH! 7 pri 90% precepljenosti!!! A si ti nor no. Torej če se ne cepiš zboliš. Ni izbire. In če zboliš imaš nepremerljivo večjo možnost zapletov. Vsak približno inteligenten bi moral tu se vprašat ali gre raje čez cesot in pogleda levo ali desno ali pa čez teče kot en bedak. Trenutn antivexx šprinta proti prehodu ker misli da itak njega pa že avto ne bo povozu.

Za ZDA sem že podal podatke. Za Slovenijo so prosto dostopni.


Dejstvo je, da zdravniki tudi prikrivajo podatke o pacientih, ki so imeli stranske učinke po cepljenju. Tako, kot mi je zdravnik rekel, da te težave, ki sem jih imel, niso posledica cepljenja. Mene bolj zanima številka, kolikšen % cepljenih je imelo hude in kritične stranske učinke zaradi cepiv. Zakaj nihče ne naredi neke analize? Prikrivajo nam in to je narobe. Kako lahko zagovarjaš take ljudi, ki ti lažejo in se brigajo za tvoje zdravje?

Dane0 ::

no comment je izjavil:

likedin je izjavil:


2 tedna nazaj sem prejel prvi odmerek Pfizerja. Po parih dneh sem občutil resne bolečine v prsnem košu na predelu srca, nato pa neko špikanje po nogah. Od utrujenosti in izčrpanosti sem obležal v postelji. Kličem zdravnika, pravi da ni posledica cepljenja.

In kako si umrl? Oz. bolj me zanima kako danes v teh korona časih poteka "vračanje". Včasih si od mrtvih vstal 3 dni po smrti. Danes te dajo pa še za 10 dni v karanteno, da si se lahko javil šele po 14 dneh?


Uradno je potrjena povezava med cepivi in miokarditisom. Ja, je za enkrat teh primerov uradno malo ampak so pa in če človek toži, da ga nekaj boli se mi zdi precej neodgovorno ga še cinično napadat?

HappyPills ::

Itak da ni nobene drame. Pred cepljenjem so jih imel 80 :). Pri 200k prebivalcih to je kokr bi jih mi mel 800 aja wait sej smo jih mel več precej več.
Torej če bi bili precepljeni tako kot islandci bi imeli nekje 120 ljudi v bolnici namesto 1200. In pri 120 bomo lahko tudi od feryza kolega za rakom zdravli pri 1200 pa well... Naj se obrne na iniciativo slovenskih zdravnikov mu bodo tam povedali kako in kaj.

likedin je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Exactly! Te ki so v bolnicah so v veliki večini necepljeni to kljub visoki precepljenosti. Sej to je ta logika ki jo anitevxx nemerno zavrača oz po večini kar spregleda. Te podatki ki govorijo 100% v prid cepivu so rak rana antivexxa ker vedo da se hiška njihovih nebuloz s tem podira.

Multivac ter podobni patroni tu so napovedali kako bodo cepljeni filali in umirali in podobno. Je pa jasno da je vbistvu obratno.

Ko bomo dosegli visoko precepljenost bo število ljudi v bolnicah padlo.
To je lepo videno tudi na podatkih Islandije. Imajo 2x več pozitivnih kot v zadnjem velikem valu in kljub temu kar 10x!!!! manj hospitalizirani.
10x! Namesto 80 samo 8! In od teh 8 je 7!!! NECEPLJENIH! 7 pri 90% precepljenosti!!! A si ti nor no. Torej če se ne cepiš zboliš. Ni izbire. In če zboliš imaš nepremerljivo večjo možnost zapletov. Vsak približno inteligenten bi moral tu se vprašat ali gre raje čez cesot in pogleda levo ali desno ali pa čez teče kot en bedak. Trenutn antivexx šprinta proti prehodu ker misli da itak njega pa že avto ne bo povozu.

Za ZDA sem že podal podatke. Za Slovenijo so prosto dostopni.


Dejstvo je, da zdravniki tudi prikrivajo podatke o pacientih, ki so imeli stranske učinke po cepljenju. Tako, kot mi je zdravnik rekel, da te težave, ki sem jih imel, niso posledica cepljenja. Mene bolj zanima številka, kolikšen % cepljenih je imelo hude in kritične stranske učinke zaradi cepiv. Zakaj nihče ne naredi neke analize? Prikrivajo nam in to je narobe. Kako lahko zagovarjaš take ljudi, ki ti lažejo in se brigajo za tvoje zdravje?



Kot prvo ne vrjamem da si se cepil. Ne s tem antivexx pristopom. Vostok si to ti?
Kot drugo bizarno je da te bolj skrbi 1 smrt kot 4000. To mora biti resno nekaj narobe s tabo. Pa ne zato ker bi bila 1 smrt od cepiva nepomembna daleč od tega. Ampak ker jih je 4000 zate nepomembnih.
Bizarno. Ni druge.

Zgodovina sprememb…

Dane0 ::

HappyPills je izjavil:

Itak da ni nobene drame. Pred cepljenjem so jih imel 80 :). Pri 200k prebivalcih to je kokr bi jih mi mel 800 aja wait sej smo jih mel več precej več.
Torej če bi bili precepljeni tako kot islandci bi imeli nekje 120 ljudi v bolnici namesto 1200. In pri 120 bomo lahko tudi od feryza kolega za rakom zdravli pri 1200 pa well... Naj se obrne na iniciativo slovenskih zdravnikov mu bodo tam povedali kako in kaj.


True. Meni edino ni jasno kako to, da smo se zapufali za 5 miljard zaradi zdravstvene krize in iz teh 5 miljard nismo postavili niti ene nove bolnice sploh glede na to, da po televiziji že spet napovedujejo "apokalipso" in prepolne bolnišnice. Slednje sicer Beović paranoira vsako leto pa se potem ne zgodi nič pretirano drastičnega.

HappyPills ::

To je druga tema in nima veze s cepivi in virusi. Politika ni enako cepivo. To da se cepiš ne pomeni da odobravaš politično mafijo še več. Prej ko se cepimo manj bo možnosti motoviljenja s tem denarjem. Ne pozabit nasljednji lockdown bo spet nov PKP in novi milijočnki za elito.

kriptobog ::

HappyPills je izjavil:

To je druga tema in nima veze s cepivi in virusi. Politika ni enako cepivo. To da se cepiš ne pomeni da odobravaš politično mafijo še več. Prej ko se cepimo manj bo možnosti motoviljenja s tem denarjem. Ne pozabit nasljednji lockdown bo spet nov PKP in novi milijočnki za elito.


zaradi teh milijončkov cepivo ne bo odpravilo pandemije.

likedin ::

@jureflux zgoraj nekje je link do mojega naslednjega datuma cepljenja. Kritični naj se cepijo, nekritični naj se ne. Zlato sredino je treba najti, ne pa preiti v stanje, ko zdravniki kršijo Hipokratovo prisego in folk oboleva z noricami ffs.

Kako pa testirajo učinkovitost cepiv? Na podlagi protiteles. Morali bi se množično testirati za protitelesa in potem naj se določijo pogoji za družbeno življenje.

Dane0 ::

HappyPills je izjavil:

To je druga tema in nima veze s cepivi in virusi. Politika ni enako cepivo. To da se cepiš ne pomeni da odobravaš politično mafijo še več. Prej ko se cepimo manj bo možnosti motoviljenja s tem denarjem. Ne pozabit nasljednji lockdown bo spet nov PKP in novi milijočnki za elito.


Lockdowni kot se jih gremo mi nimajo nobenega pozitivnega efekta na pandemijo kot sedaj iz prakse dobro vemo.

Cepljenje pa, glede na druge države, ne bo ustavilo motoviljenjea z denarjem. To bo ustavilo samo ljudstvo, ko se bo nehalo iti igrice, ki nimajo s pandemijo nobene veze. Kot sta se zadnji, v vedno daljšem seznamu držav, odločili Norveška in Danska - enostavno bodo z virusom živel. Cepivo je, zdravila so. Kdor se hoče se cepi, kdor ne pač proba svojo srečo z ivermectinom (ki, se strinjam, lahko dela lahko ne oz. je inconclusive).

MadMax ::

Nekateri zdravniki so malce slepi/dislektični in so "po pomoti" prisegli hipokritu.
K sreči je takih res le za vzorec, ampak ko nabašeš na takega je to zate celih 100%...
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

uvodV?? ::

likedin je izjavil:

lynxslo5 je izjavil:

Dejte antivaxerji vsaj na tehnološkem forumu nehat lagat in širit neresnice med ljudi. Admini bi morali končno prepovedat antivaxerstvo na tem forumu. Če so prepovedali teme širenja teoririj zarot, da so bile ameriške volitve ukradene, bi morali tudi antivaxerstvo prepovedat na tem forumu.

Takšnim kot je likedin pa jaz ne verjamem niti besede, da so sploh bili cepljeni. Prvo temo je odprl februarja, da bi vzbujal pozornost, nato pa je poniknil in je danes spet eno hoax temo odprl.

Jaz poznam kakšnih 50 ljudi, ki so se ceplili in razen vročine ni nihče imel stranskih učinkov.

Antivaxerstvo širite na facebooku.


Evo ti datum drugega odmerka https://ibb.co/G7cN0nx, usklajen z mojo zgodbo :)


Nasvet: drugic vsaj izklopi lokacijo ce ze shareas svoje slike.

multivac ::

@OP

No, sedaj vidite. Medicina ne rabi bit podkupljena od Bill Gatesa in Soroša. Vsi tam vedo, da če bo spet epidemija bodo lepi dodatki. Nezavedno sodelujejo pri zaroti.

Mi pa je všeč, da počasi prihaja vn vse to.

Koliko nečednosti te plandemije bomo še zvedeli. Pa nismo niti še zaključli 1/3.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Dane0 ::

multivac je izjavil:

@OP

No, sedaj vidite. Medicina ne rabi bit podkupljena od Bill Gatesa in Soroša. Vsi tam vedo, da če bo spet epidemija bodo lepi dodatki. Nezavedno sodelujejo pri zaroti.

Mi pa je všeč, da počasi prihaja vn vse to.

Koliko nečednosti te plandemije bomo še zvedeli. Pa nismo niti še zaključli 1/3.


Remdisivir bo ena izmed bolj zanimivih za spremljat.

josipdare ::

HappyPills je izjavil:

Prej ko se cepimo manj bo možnosti motoviljenja s tem denarjem. Ne pozabit nasljednji lockdown bo spet nov PKP in novi milijočnki za elito.



Zeeeh. Ce bi bil zmozen se cesa vec kot cascenja Faucija bi videl kako je Izrael svoboden sedaj ko so se vsi cepili.

mahoni ::

lynxslo5 je izjavil:


Jaz poznam kakšnih 50 ljudi, ki so se ceplili in razen vročine ni nihče imel stranskih učinkov.

Antivaxerstvo širite na facebooku.

Pa jebem ti materin grob v kateraga bo legla. Ti nimas 50 clanov familije, kaj sele da poznas 50 ljudi, ki so se cepili. Poznas ti kurca mojga malega.
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Greg91 ()

no comment ::

Dane0 je izjavil:


Uradno je potrjena povezava med cepivi in miokarditisom. Ja, je za enkrat teh primerov uradno malo ampak so pa in če človek toži, da ga nekaj boli se mi zdi precej neodgovorno ga še cinično napadat?

Ni mu treba lagat.

Naj nam, poleg cepilnega kartončka, pokaže še njegovo prijavo glede neustreznega zdravljenja, ki jo je poslal zdravstvenemu domu, zdravniški zbornici ali varuhu pacientovih pravic. In odgovor teh institucij. Če je RES imel miokarditis zaradi katerega je za 14 dni obležal, zdravnik pa naredil nič, je moralno dolžan to prijavit, da se kaj takega ne zgodi še ostalim (ko ga tako skrbi za naše zdravje, da je odprl kar novo temo). Ker seveda nič od tega ne bo pokazal, je precej varno zaključiti, da je to samo nova debela antivex laž.

no comment ::

mahoni je izjavil:


Pa jebem ti materin grob v kateraga bo legla. Ti nimas 50 clanov familije, kaj sele da poznas 50 ljudi, ki so se cepili. Poznas ti kurca mojga malega.

Sej smo že enkrat računali. Antivexi poznajo iz prve roke toliko smrti po cepljenju, da bi morala biti smrtnost v Slo nekaj 10x višja kot v najbolj črnih covid mesecih.

To, al pa da antivexi poznajo v povprečju 500k ljudi.

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Januarja, ko smo imeli žur za 50 let, nas je bilo prisotnih 26. 4 čez 70 let, 6 okrog 50, 6 okrog 35, 5 okrog 20 in 5 12 ali manj. Po spominu.
Rezultat? 25 okuženih in enemu nič. Ve se komu.
Od 25 okuženih in hkrati necepljenih, mulcem jasno ni bilo nič, od 35 leta naprej kakor kdo. Ampak noben za bolnico.
Niti tast ne, ki pri 78 niti ne ve, katera bolezen mu še manjka, da bo imel vse.

Toliko o necepljenih, ki polnijo bolnice.

Pezdetje polnijo bolnice. Normalni ljudje ne. Cepljeni ali necepljeni.

Glugy ::

likedin je izjavil:

styrian je izjavil:

Poslušaj zdravnika.

Si ti študiral medicino, da si lahko kar sam postaviš diagnozo?


Ne nisem študiral. Si ti študiral medicinsko pravo, da lahko trdiš, da to ni malomarnost zdravnika?


Zato pa se v takih primerih uporabi pravice do drugega mnenja( od drugega zdravnika ). Ne pa da sam širiš naokol svoje nestrokovne zaključke kot sveto resnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Glugy ()

Gambino ::

feryz je izjavil:

Januarja, ko smo imeli žur za 50 let, nas je bilo prisotnih 26. 4 čez 70 let, 6 okrog 50, 6 okrog 35, 5 okrog 20 in 5 12 ali manj. Po spominu.
Rezultat? 25 okuženih in enemu nič. Ve se komu.
Od 25 okuženih in hkrati necepljenih, mulcem jasno ni bilo nič, od 35 leta naprej kakor kdo. Ampak noben za bolnico.
Niti tast ne, ki pri 78 niti ne ve, katera bolezen mu še manjka, da bo imel vse.

Toliko o necepljenih, ki polnijo bolnice.

Pezdetje polnijo bolnice. Normalni ljudje ne. Cepljeni ali necepljeni.


Statistika v teh primerih ne laže. Necepljeni ponavadi ležijo na intenzivni negi!
Aja, kolega frizer je bil tudi pameten in govoril da je ta virus kar nekaj, ko ga je pokasiral je za dva meseca obležav doma in klical zdravnike naj mu že za boga dajo nekaj proti bolečinam drugače bo znorel. Sedaj se revež še na dopust ne upa it!

Dane0 ::

no comment je izjavil:

mahoni je izjavil:


Pa jebem ti materin grob v kateraga bo legla. Ti nimas 50 clanov familije, kaj sele da poznas 50 ljudi, ki so se cepili. Poznas ti kurca mojga malega.

Sej smo že enkrat računali. Antivexi poznajo iz prve roke toliko smrti po cepljenju, da bi morala biti smrtnost v Slo nekaj 10x višja kot v najbolj črnih covid mesecih.

To, al pa da antivexi poznajo v povprečju 500k ljudi.


Teh "antivex" for moram priznat, da res ne razumem. Poznam dobesedno 1 osebo, ki je antivex ostali pa so specifično nezainteresirani samo za c19 cepiva proti ostalim nimajo nekih pripomb.

Če se pol zdrastva noče cepit proti c19, več kot pol jih je v DSO, kjer so imeli največje izbruhe.... potem verjetno kak tehten razlog za nekoga že obstaja?

Gambino je izjavil:

feryz je izjavil:

Januarja, ko smo imeli žur za 50 let, nas je bilo prisotnih 26. 4 čez 70 let, 6 okrog 50, 6 okrog 35, 5 okrog 20 in 5 12 ali manj. Po spominu.
Rezultat? 25 okuženih in enemu nič. Ve se komu.
Od 25 okuženih in hkrati necepljenih, mulcem jasno ni bilo nič, od 35 leta naprej kakor kdo. Ampak noben za bolnico.
Niti tast ne, ki pri 78 niti ne ve, katera bolezen mu še manjka, da bo imel vse.

Toliko o necepljenih, ki polnijo bolnice.

Pezdetje polnijo bolnice. Normalni ljudje ne. Cepljeni ali necepljeni.


Statistika v teh primerih ne laže. Necepljeni ponavadi ležijo na intenzivni negi!
Aja, kolega frizer je bil tudi pameten in govoril da je ta virus kar nekaj, ko ga je pokasiral je za dva meseca obležav doma in klical zdravnike naj mu že za boga dajo nekaj proti bolečinam drugače bo znorel. Sedaj se revež še na dopust ne upa it!


True, samo ljudi silit v nekaj samo zato, ker se meni zdi dobro bo prišlo nazaj in te grdo ugriznilo, ko se bo ta logika razširila še kam drugam. Poleg cepiv obstajajo tudi zdravila kakor tudi preventiva. Vsak naj se odloči sam zase in naj živi s posledicami ostali pa se brigajmo zase pa bo vse super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dane0 ()

no comment ::

Dane0 je izjavil:


Teh "antivex" for moram priznat, da res ne razumem. Poznam dobesedno 1 osebo, ki je antivex ostali pa so specifično nezainteresirani samo za c19 cepiva proti ostalim nimajo nekih pripomb.

Ja, ziher. Vsi anti covid se redno cepijo proti gripi, klopnemu meningoencefalitisu. Ker covid je izmišljotina in jim 100% nič ne more, gripa pa smrtno nevarna za njih. Ja. Ziher. Fabej ti koga drugega.

Jaz poznam take, ki se praviloma ne cepijo proti gripi, niti meningitisu, so se pa cepili proti covidu. Statistika pravi, da je bistveno manj verjetno, da lažem jaz kot pa ti.

feryz ::

Statistika pravi, da so ljudje tako presrani od vsakodnevnega bombardiranja z umiranjem, da hodijo množično v bolnice na poln penzion, namesto da bi se doma odkašljali. Vodstvo bolnic pa te zelo podpira, vemo zakaj.
Ali kaj mislite da so to, "nezahtevni kovid bolniki brez komplikacij"? Na smrt bolni, ki morajo bolnice polniti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Dane0 ::

no comment je izjavil:

Dane0 je izjavil:


Teh "antivex" for moram priznat, da res ne razumem. Poznam dobesedno 1 osebo, ki je antivex ostali pa so specifično nezainteresirani samo za c19 cepiva proti ostalim nimajo nekih pripomb.

Ja, ziher. Vsi anti covid se redno cepijo proti gripi, klopnemu meningoencefalitisu. Ker covid je izmišljotina in jim 100% nič ne more, gripa pa smrtno nevarna za njih. Ja. Ziher. Fabej ti koga drugega.

Jaz poznam take, ki se praviloma ne cepijo proti gripi, niti meningitisu, so se pa cepili proti covidu. Statistika pravi, da je bistveno manj verjetno, da lažem jaz kot pa ti.


Imaš malo obsesije s tem laganjem?:)

No, jaz poznam sestre, ki so se cepile praktično vsako leto proti gripi, proti kovidu pa se, s temi cepivi, ne bodo še vsaj par let.

no comment ::

Statistični podatki pravijo, da je cepljenost (ne vsako leto) zdravstvenega osebja proti gripi nižja kot proti covid-19. Še bistveno nižji je odstotek zdravstvenega osebja, ki se cepi proti gripi vsako leto.

Ampak, ja, ti "poznaš"...

HappyPills ::

josipdare je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Prej ko se cepimo manj bo možnosti motoviljenja s tem denarjem. Ne pozabit nasljednji lockdown bo spet nov PKP in novi milijočnki za elito.



Zeeeh. Ce bi bil zmozen se cesa vec kot cascenja Faucija bi videl kako je Izrael svoboden sedaj ko so se vsi cepili.


Zeeeh. V severni koreji noben ni cepljen in evo svobode. Torej po tvoje, bi raje severno korejo?

multivac ::

Dane0 je izjavil:

multivac je izjavil:

@OP

No, sedaj vidite. Medicina ne rabi bit podkupljena od Bill Gatesa in Soroša. Vsi tam vedo, da če bo spet epidemija bodo lepi dodatki. Nezavedno sodelujejo pri zaroti.

Mi pa je všeč, da počasi prihaja vn vse to.

Koliko nečednosti te plandemije bomo še zvedeli. Pa nismo niti še zaključli 1/3.


Remdisivir bo ena izmed bolj zanimivih za spremljat.


Remdesivir baje poslabša covid.
Enostavno ivermectin je srebrni tisti metek. Če bi ga lahko kje legalno dobil, bi ga nabavil..."za vsak slučaj, če res pride kaka cepljenska lambda".
Samo administracija je trivialna. Možnost poškod minimalna, če imaš IQ nad 90.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

HappyPills ::

Mejdunaj da ti bo kriptobog zrihtal neke tablete.

multivac ::

Saj pravim. Nočem neke tablete. Hočem certificirane v originalni pakungi.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

widj3098dj32 ::

multivac je izjavil:

Dane0 je izjavil:

multivac je izjavil:

@OP

No, sedaj vidite. Medicina ne rabi bit podkupljena od Bill Gatesa in Soroša. Vsi tam vedo, da če bo spet epidemija bodo lepi dodatki. Nezavedno sodelujejo pri zaroti.

Mi pa je všeč, da počasi prihaja vn vse to.

Koliko nečednosti te plandemije bomo še zvedeli. Pa nismo niti še zaključli 1/3.


Remdisivir bo ena izmed bolj zanimivih za spremljat.


Remdesivir baje poslabša covid.
Enostavno ivermectin je srebrni tisti metek. Če bi ga lahko kje legalno dobil, bi ga nabavil..."za vsak slučaj, če res pride kaka cepljenska lambda".
Samo administracija je trivialna. Možnost poškod minimalna, če imaš IQ nad 90.

https://www.alldaychemist.com/ivecop-6-...

Mato989 ::

vnetidebater je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Likalnik je izjavil:

Tudi cepljeni se vedno lahko zbolijo...fora cepiva je, da se lažje prenese bolezen....in, da bo posledično manj ljudi v bolnicah...še vedno pa bodo doma v karanteni

Prej bi dejal da vsak zagovornik cepljenja zeli lastne travme izzdivjati nad soljudmi - Stanford eksperiment in RL.

Pojdite po 3, 4 in 5 sus, samo ne jokat ko boste enkrat dojeli, da vas napizdujejo ze leto in pol, saj NOBEDEN nima pojma kaj pocne s tem virusem. Sploh pa ne vaski zdravnik, kaj sele CDC in srenja.



Kar se tiče CDC in politikov se popolnoma strinjam da nimajo pojma kaj počnejo.
Kar se tiče znanstvenikov ki so cepivo iznašli pa jim zaupam 100%.

Problematika zdaj je zgolj v komuniciranju sposobnosti in namena cepiva ljudem, kjer pa so vlade sveta večinoma pogrnile na vseh področjih.

Vsak dan ob vsaki novici na koncu vidim kaj takega:
Ta je zdaj 40-odstotna, a bi jo morali zaradi večje kužnosti različice delta najmanj podvojiti, da bi omejili širjenje epidemije.
https://www.delo.si/novice/slovenija/la...
Ne madona, NE. Cepivo ni namenjeno omejevanju epidemije. Nikdar ni bilo. Noben od ustvarjalcev tega ne trdi. To je srž vsega...klinčeva slaba komunikacija. Cepivo pomaga pri tem da tud če fašeš to pizdarijo od virusa pač ne boš imel hujših posledic.... zato tud deloma pomaga pri tem da manj širiš virus ker si manj časa kužen....ma primarno nikakor ni namenjen omejevanju epidemije.

Popolnoma enako je kot pri antibiotikih ki jih pretirano dajejo ljudem, v nekaterih primerih kjer je očitno da bi moral dobiti antibiotike pa moraš zdravnika dobesedno prositi za njih ker takrat ti pa reče da se "antibiotikov ne sme dajat kar vsepovprek".


Ja ampak point tvojih besed je, da če se vsi strinjamo z njimi se moramo tudi strinjat da je PCT in netestiranje cepljenjih popoln absurd in debilizem... kajne?

Kaj boš testiral necepljene mimo tebe gre pa vsak tretji okužen ker ni testiran? Komu na čast se jebemo in otežujemo lajf zaradi političnih odločitev
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

dexterboy ::

Gambino je izjavil:

feryz je izjavil:

Januarja .... Cepljeni ali necepljeni.
Statistika v teh primerih ne laže. Necepljeni ponavadi ležijo na intenzivni negi! Aja, kolega frizer je bil tudi pameten in govoril da je ta virus kar nekaj, ko ga je pokasiral je za dva meseca obležav doma in klical zdravnike naj mu že za boga dajo nekaj proti bolečinam drugače bo znorel. Sedaj se revež še na dopust ne upa it!

khm... tvoj kolega frizer je PREBOLEL covid, kar pomeni, da ima sedaj protitelesa, ti mu pa ne želiš svetovati, da gre sedaj lahko brez skrbi na dopust, ker je to že dal skozi?
Ali pa je v igri sedaj Orion verzija virusa?
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

HappyPills ::

Glih kolega fasal ta drugič korono tak da. Ja :). Druga dozica očitno bo treba poživitvena fantje.

mjtk ::

likedin je izjavil:

Pozdravljeni,

Februarja 2021 so se začele bolečine v črevesju. Teden dni pred tem, pa jih je imel tudi sin, ki je star 1 leto. Njegova diagnoza je bila črevesna viroza. Moje bolečine sem javil zdravniku in mu povedal, da je zelo verjetno črevesna viroza. Vseeno me je poslal na 1. COVID test, ki je bil negativen. Povedal sem mu, da moj sin ni bil COVID pozitiven in zelo verjetno tudi jaz nisem. Kljub temu me je poslal na 2. test, ki je bil tudi negativen. Črevesne težave so se le še stopnjevale, in po 5-ih dneh mi je sorodnica predlagala, naj vzamem Linex Forte. Simptomi so se izboljšali, kar sem tudi javil zdravniku. On je vendar še vedno vztrajal s COVID diagnozo in me poslal na 3. test, ki sem ga po zdravi pameti zavrnil. Bolečine so po še dodatnem tednu izzvenele, jemal sem Linex Forte in počival... gremo naprej v avgust 2021.

2 tedna nazaj sem prejel prvi odmerek Pfizerja. Po parih dneh sem občutil resne bolečine v prsnem košu na predelu srca, nato pa neko špikanje po nogah. Od utrujenosti in izčrpanosti sem obležal v postelji. Kličem zdravnika, pravi da ni posledica cepljenja.

Bliža se mi datum za 2. odmerek, zato sem prosil zdravnika, naj mi glede na njegovo diagnozo v mesecu februarju, izda potrdilo, da sem prebolevnik. Namreč ne želim prestati podobnih ali še hujših simptomov.

Zdravnik pravi, da februarja nisem imel COVID-a in je bila najverjetneje črevesna viroza.

Zanimivo, da mi v 2. tednih v februrarju ni moral reči, da je črevesna viroza, zdaj ko potrebujem potrdilo, je pa kar v sekundi izstrelil da februarja ni bil COVID.

Rekel sem mu, da se moti glede cepiva, tako kot se je motil februarja glede COVIDA.

Mar niso ti zdravniki zaprisegli Hipokratu, da bodo delali v dobro pacienta? Zdaj ko je epidemija, pa vsi delamo za narodov blagor al kaj?

menjaj zdravnika

HappyPills ::

To sem tudi jaz mu predlagal.
Iniciativa slo zdravnikov. Tam bo dobil oskrbo kot se zagre.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722220986 (200071) Conini

Precepljenosti na COVID ni, kaj sedaj... (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
47756591 (51802) RedDrake

Več podobnih tem