» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
34 / 57
»»

TheBlueOne ::

Indija naj bi bila OK primerjava?

WizzardOfOZ ::

Seveda je. Zastarel zdravstveni sistem, smeti povsod, manjek kisika (večina jih je umrla, ker kisija niso dobili pravi čas) in slabe razmere že v osnovi, pa če preračunaš, so imeli 7x manj mrtvih procentualno kot mi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

ginekk ::

Massacra je izjavil:



Sprašujem se o starost in dnevih hospitalizacij v Slo! Daj mi te podatke, če jih imamo v Slo!

Seveda cepiva delujejo, a daleč od tega, kar so proizvajalci na začetku zatrjevali. Skratka, zavajali so (pa je delta bila prisotna že v začetku 2021).

Poleg starosti in dnevih hospitalizacij mi daj še status cepljenja hospitaliziranih! Immo ta podatek v SLO?


Če bi te res zanimalo bi si že ogledal na COVID sledilniku.

Imaš podatke o hospitalizaciji cepljeni vs necepljeni.
Starosti hospitaliziranih res ne vidim iz pripravljenih tabel ampak ni dvakrat za reči, da tega ni v podatkih (ki so tudi na voljo v csv obliki)

TheBlueOne ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Seveda je. Zastarel zdravstveni sistem, smeti povsod, manjek kisika (večina jih je umrla, ker kisija niso dobili pravi čas) in slabe razmere že v osnovi, pa če preračunaš, so imeli 7x manj mrtvih procentualno kot mi.


Tak diskurz je domet antivax znanosti? Da bi pogledal primerjalne podatke o delovanju cepiva, ki so na volju pa ne?

Conini ::

WizzardOfOZ je izjavil:

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Tale Covid je jasno pokazal v kakšni bolani družbi živimo.


Kaj bi šele rekli, ko bi brez ukrepov umrlo 5-10x več ljudi.


Resno? V indiji je umrlo koliko, 400.000 ljudi? To je procentualno še vedno 7x manj kot jih je pri nas umrlo, pa smo imeli vse ukrepe.

Jaz se cepil sigurno ne bom, dokler imam 6x več protiteles kot 2x cepljeni. Ko bo število protiteles manjše od števila protiteles cepljenih ljudi, pa bom začel razmišljat o cepljenju. Ampak očitno to ne bo še dolgo, ker v treh mesecih pade število protiteles samo za par procentov.
Sedaj je pa potrebno samo še to, da se šteje število protiteles za uraden podatek, zrihtat. Pa se bo hitro videlo, koliko je v resnici že prebolelih in kdo je ogrožen.


Indija nima pojma koliko jih je umrlo. Bodo videli potem, ko se bodo prešteli:

Covid-19: India excess deaths cross four million, says study

Mato989 ::

Conini je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Tale Covid je jasno pokazal v kakšni bolani družbi živimo.


Kaj bi šele rekli, ko bi brez ukrepov umrlo 5-10x več ljudi.


Resno? V indiji je umrlo koliko, 400.000 ljudi? To je procentualno še vedno 7x manj kot jih je pri nas umrlo, pa smo imeli vse ukrepe.

Jaz se cepil sigurno ne bom, dokler imam 6x več protiteles kot 2x cepljeni. Ko bo število protiteles manjše od števila protiteles cepljenih ljudi, pa bom začel razmišljat o cepljenju. Ampak očitno to ne bo še dolgo, ker v treh mesecih pade število protiteles samo za par procentov.
Sedaj je pa potrebno samo še to, da se šteje število protiteles za uraden podatek, zrihtat. Pa se bo hitro videlo, koliko je v resnici že prebolelih in kdo je ogrožen.


Indija nima pojma koliko jih je umrlo. Bodo videli potem, ko se bodo prešteli:

Covid-19: India excess deaths cross four million, says study


Aha, zdaj pa Indija uradne številke niso več sprejemljive ali kako?

Tam ko vam pa paše pa moramo verjet uradnim številkam.

Dokelr ne bo drugače so indijske uradne številke vredne TOČNO TOLIKO kot Slovenske (sicer so obojne vredne točno nič v mojem mnenju ampak hej, vi trdite da ene so druge pa ne)
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

WizzardOfOZ ::

TheBlueOne je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Seveda je. Zastarel zdravstveni sistem, smeti povsod, manjek kisika (večina jih je umrla, ker kisija niso dobili pravi čas) in slabe razmere že v osnovi, pa če preračunaš, so imeli 7x manj mrtvih procentualno kot mi.


Tak diskurz je domet antivax znanosti? Da bi pogledal primerjalne podatke o delovanju cepiva, ki so na volju pa ne?


Kakšen antivax neki. Samo realni podatki. Uraden podatek za indijo je bil, da je umrlo 400.000 ljudi, pri nas pa 4000. Torej 400.000 na 1.2 milijarde vs 4000 na 2 milijona ljudi. Kar pomeni, da je pri nas na 100.000 ljudi umrlo še vedno 7x več ljudi kot v indiji. Kljub vsem ukrepom.

Sicer pa jaz nisem antivaxer. Bi se šel cepit, če nebi prebolel. Ker pa sem prebolel, se pa sprašujem zakaj bi se šel cepit, če imam pa zaradi prebolelosti 6x več protiteles kot 2x cepljeni s pfizerjem. Edina prednost zame bi bila, da bi lahko okoli hodil brez testiranja.

Torej domet cepilcev je nekje na nivoju janše in njegovih podrepnikov.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

TheBlueOne ::

WizzardOfOZ je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Seveda je. Zastarel zdravstveni sistem, smeti povsod, manjek kisika (večina jih je umrla, ker kisija niso dobili pravi čas) in slabe razmere že v osnovi, pa če preračunaš, so imeli 7x manj mrtvih procentualno kot mi.


Tak diskurz je domet antivax znanosti? Da bi pogledal primerjalne podatke o delovanju cepiva, ki so na volju pa ne?


Kakšen antivax neki. Samo realni podatki. Uraden podatek za indijo je bil, da je umrlo 400.000 ljudi, pri nas pa 4000. Torej 400.000 na 1.2 milijarde vs 4000 na 2 milijona ljudi. Kar pomeni, da je pri nas na 100.000 ljudi umrlo še vedno 7x več ljudi kot v indiji. Kljub vsem ukrepom.

Sicer pa jaz nisem antivaxer. Bi se šel cepit, če nebi prebolel. Ker pa sem prebolel, se pa sprašujem zakaj bi se šel cepit, če imam pa zaradi prebolelosti 6x več protiteles kot 2x cepljeni s pfizerjem. Edina prednost zame bi bila, da bi lahko okoli hodil brez testiranja.

Torej domet cepilcev je nekje na nivoju janše in njegovih podrepnikov.


Ce v Indiji na koncu prestejejo stevilke in ugotovijo, da jih je dosti vec kaj potem? Bos "Ups, morda govorim bedarije" ali bos sel na naslednji antivax brainfart?

Problem teh primerjav je, da niso tako enostavne. Je dosti faktorjev. Imas pa primerjavo v istih drzavah, istem okolju, kjer se je izkazalo, da cepljenje pomaga. To pa se raje ignorira?

josipdare ::

V Italiji so imeli stalo ker je stara populacija in ker je bilo ogromno medicinskih sester iz tujine (ukrajina), ki so jo popihale takoj ko se je zacelo govoriti o zapiranju.

O temu se je kar veliko pisalo v italijanskih medijih, bilo pa je bolj v smislu kako jih ksenofobija ubija.

Hemi426 ::

Conini je izjavil:

feryz je izjavil:

Se strinjam. Škoda ker vam cepljenje ne pomaga. Popolnoma nič.
Glede na starost kustečke, vam celo škodi.


Vse dosedanje statistike kažejo ravno nasprotno:
https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...

Ministrica ima lahko kakšno pridruženo bolezen, defekten imunski sistem etc etc


Tako kot večina tistih, ki ima težjo obliko Covida in posledice.

Sj se ti počasi svita v prav smeri :D

Conini ::

Mato989 je izjavil:

Conini je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Tale Covid je jasno pokazal v kakšni bolani družbi živimo.


Kaj bi šele rekli, ko bi brez ukrepov umrlo 5-10x več ljudi.


Resno? V indiji je umrlo koliko, 400.000 ljudi? To je procentualno še vedno 7x manj kot jih je pri nas umrlo, pa smo imeli vse ukrepe.

Jaz se cepil sigurno ne bom, dokler imam 6x več protiteles kot 2x cepljeni. Ko bo število protiteles manjše od števila protiteles cepljenih ljudi, pa bom začel razmišljat o cepljenju. Ampak očitno to ne bo še dolgo, ker v treh mesecih pade število protiteles samo za par procentov.
Sedaj je pa potrebno samo še to, da se šteje število protiteles za uraden podatek, zrihtat. Pa se bo hitro videlo, koliko je v resnici že prebolelih in kdo je ogrožen.


Indija nima pojma koliko jih je umrlo. Bodo videli potem, ko se bodo prešteli:

Covid-19: India excess deaths cross four million, says study


Aha, zdaj pa Indija uradne številke niso več sprejemljive ali kako?

Tam ko vam pa paše pa moramo verjet uradnim številkam.

Dokelr ne bo drugače so indijske uradne številke vredne TOČNO TOLIKO kot Slovenske (sicer so obojne vredne točno nič v mojem mnenju ampak hej, vi trdite da ene so druge pa ne)


Kjut.

En problem imaš. Naše covid številke so precej podobne excess deaths (3600-3800 v lanskem letu), Indijske pa ne.

Hemi426 je izjavil:

Conini je izjavil:

feryz je izjavil:

Se strinjam. Škoda ker vam cepljenje ne pomaga. Popolnoma nič.
Glede na starost kustečke, vam celo škodi.


Vse dosedanje statistike kažejo ravno nasprotno:
https://slo-tech.com/forum/t788462/p727...

Ministrica ima lahko kakšno pridruženo bolezen, defekten imunski sistem etc etc


Tako kot večina tistih, ki ima težjo obliko Covida in posledice.

Sj se ti počasi svita v prav smeri :D


A torej covid potem ni prehlad, al pa gripca?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

;-) ::

LightBit je izjavil:

feryz je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/minis...

Ups.
Ampak ja, cepiva delajo.

Šolsko leto se bo pričelo, pa se raje skriva.

Če nebi bila cepljena bi bilo huje!

Kot so rekli prijatelju ko mu je cepljen fotr umrl za covid: če se nebi cepil bi bilo huje.

No shit!

Aston_11 ::

Za idiota s podpičjem

"Women with COVID-19 giving birth had increased mortality, need for intubation and ventilation, and intensive care unit admission. This is the result of a cohort study examining 869,079 adult women, including 18,715 women with COVID-19, during 12 months up to February 2021."

Mato989 ::

Conini je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Conini je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Tale Covid je jasno pokazal v kakšni bolani družbi živimo.


Kaj bi šele rekli, ko bi brez ukrepov umrlo 5-10x več ljudi.


Resno? V indiji je umrlo koliko, 400.000 ljudi? To je procentualno še vedno 7x manj kot jih je pri nas umrlo, pa smo imeli vse ukrepe.

Jaz se cepil sigurno ne bom, dokler imam 6x več protiteles kot 2x cepljeni. Ko bo število protiteles manjše od števila protiteles cepljenih ljudi, pa bom začel razmišljat o cepljenju. Ampak očitno to ne bo še dolgo, ker v treh mesecih pade število protiteles samo za par procentov.
Sedaj je pa potrebno samo še to, da se šteje število protiteles za uraden podatek, zrihtat. Pa se bo hitro videlo, koliko je v resnici že prebolelih in kdo je ogrožen.


Indija nima pojma koliko jih je umrlo. Bodo videli potem, ko se bodo prešteli:

Covid-19: India excess deaths cross four million, says study


Aha, zdaj pa Indija uradne številke niso več sprejemljive ali kako?

Tam ko vam pa paše pa moramo verjet uradnim številkam.

Dokelr ne bo drugače so indijske uradne številke vredne TOČNO TOLIKO kot Slovenske (sicer so obojne vredne točno nič v mojem mnenju ampak hej, vi trdite da ene so druge pa ne)


Kjut.

En problem imaš. Naše covid številke so precej podobne excess deaths (3600-3800 v lanskem letu), Indijske pa ne.




Ja in če ne? To je nepomembno, vakserji nam govorite da naj zaupamo URADNIM ŠTEVILKAM... torej zdaj ko jim pa jim vi naenkrat ne ker vam rezultati niso všeč?

Ne morete enkrat verjet uradnim ko vam pa ne paše pa vweč ne in iskat razloge... pol niste nič boljši kot tisti ki govorijo da so vse fake vi pa pravite zaupajte jim ker oni se ne lažejo
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

;-) ::

Pri Kustečevi je problem drugje, sem ji povedal, da drog in cepiva negre mešati.

V nadaljnem pogovoru na Twiterju sem ji povedal od koga kupuje pikpik in me je blokirala...no sedaj pa ima, ni hotela poslušat kavč strokovnjakov.

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:


Ja in če ne? To je nepomembno, vakserji nam govorite da naj zaupamo URADNIM ŠTEVILKAM... torej zdaj ko jim pa jim vi naenkrat ne ker vam rezultati niso všeč?

Ne morete enkrat verjet uradnim ko vam pa ne paše pa vweč ne in iskat razloge... pol niste nič boljši kot tisti ki govorijo da so vse fake vi pa pravite zaupajte jim ker oni se ne lažejo


Za Indijo so uradno rekli, da bodo verjetno popravki. Torej uradno so povedali, da stevilke, ki jih imajo verjetno niso popolne. To ni iz neke cudne provax strani.

Poleg tega zakaj primerjati razlicne sisteme, okolja, ce imamo v istih drzavah dovolj velike vzorce in vse kaze na delovanje cepiva.

kotanyi ::

;-) je izjavil:

Kot so rekli prijatelju ko mu je cepljen fotr umrl za covid: če se nebi cepil bi bilo huje.

No shit!


O, maš pa res srečo. Poznaš enega od obeh dveh primerov polno cepljenih v SLO, ki so kljub cepljenju umrli zaradi COVIDa. Pa ravno ti, kakšno naključje!?! :))

Hemi426 ::

Conini, dobro veš kaj mislim.

Tudi gripa in pljučnica sta usodni za ljudi ki imajo "kakšno pridruženo bolezen, defekten imunski sistem etc etc"

Covid = gripa.

;-) ::

kotanyi je izjavil:

;-) je izjavil:

Kot so rekli prijatelju ko mu je cepljen fotr umrl za covid: če se nebi cepil bi bilo huje.

No shit!


O, maš pa res srečo. Poznaš enega od obeh dveh primerov polno cepljenih v SLO, ki so kljub cepljenju umrli zaradi COVIDa. Pa ravno ti, kakšno naključje!?! :))

Službena deformacija, pač poznam ljudi, nisem pa vedel tega podatka da sta samo dva polno cepljena umrla, imas kak vir?

eric_cartman ::

Absolutno se nimam za antivaxx.. Ravno kontra..

Ampak.. Res so jim na pladnju ponudili tole s Kustečevo..

Iz tega so možni štirje zaključki:
- Ni bila cepljena - laganje

- Cepivo ne pomaga tako kot bi si želeli oz. tako kot nam pravijo - kar spet kaže na zavajanje

- Izjemen primer (ops.. Pa ravno pri politiku...), da ima poleg še pridružene bolezni in v zelo zelo zelo majhnem procentu kljub cepljenju ne pomaga. Res bi bilo hudo naključje, sploh glede na starost.

- Hlini bolezen, ker se noče spopadat s šolniki - sicer je zelo verjeten.. Ampak, da so si zamislili težji potek Covid bolezni je ravno najbolj neumna možna poteza, ker so priložili olje na ogenj zaradi anticepilcev.

Zdaj še jaz ne vem več kaj naj si mislim o vsem tem.

LightBit ::

;-) je izjavil:

LightBit je izjavil:

feryz je izjavil:

https://siol.net/novice/slovenija/minis...

Ups.
Ampak ja, cepiva delajo.

Šolsko leto se bo pričelo, pa se raje skriva.

Če nebi bila cepljena bi bilo huje!

Kot so rekli prijatelju ko mu je cepljen fotr umrl za covid: če se nebi cepil bi bilo huje.

No shit!

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:


Ja in če ne? To je nepomembno, vakserji nam govorite da naj zaupamo URADNIM ŠTEVILKAM... torej zdaj ko jim pa jim vi naenkrat ne ker vam rezultati niso všeč?

Ne morete enkrat verjet uradnim ko vam pa ne paše pa vweč ne in iskat razloge... pol niste nič boljši kot tisti ki govorijo da so vse fake vi pa pravite zaupajte jim ker oni se ne lažejo


Za Indijo so uradno rekli, da bodo verjetno popravki. Torej uradno so povedali, da stevilke, ki jih imajo verjetno niso popolne. To ni iz neke cudne provax strani.

Poleg tega zakaj primerjati razlicne sisteme, okolja, ce imamo v istih drzavah dovolj velike vzorce in vse kaze na delovanje cepiva.


In kje so rekli da bodo verjetno popravki na slabše? URADNO nisem takih besed zasledil nikoli... tako da lahko se zgodi tudi kontra kdo bi vedel.

Kje kaže na delovanje cepiva? Če bi kazalo na delovanje cepiva pri uspešnosti preprečevanja okužb kar so dejali ko smo ga dobili nkako potem razložimo Poklukarjevo bluzenje da bo to hujši val kot ko nismo meli cepiva... WTF?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Aston_11 ::

;-) je izjavil:

Kot so rekli prijatelju ko mu je cepljen fotr umrl za covid: če se nebi cepil bi bilo huje.
Večja verjetnost je, da lažeš, kot da bi kdorkoli to rekel svojcu, kateremu je umrl oče. V glavnem, gotovo je, da lažeš, ne samo verjetno.

Conini ::

Hemi426 je izjavil:

Conini, dobro veš kaj mislim.

Tudi gripa in pljučnica sta usodni za ljudi ki imajo "kakšno pridruženo bolezen, defekten imunski sistem etc etc"

Covid = 10x gripa.


Sem te popravil.

feryz ::

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Conini, dobro veš kaj mislim.

Tudi gripa in pljučnica sta usodni za ljudi ki imajo "kakšno pridruženo bolezen, defekten imunski sistem etc etc"

Covid = 0.1x gripa.


Sem te popravil.

Sem te popravil.
Saj se tako dela, mar ne? Čez prst?

IL_DIAVOLO ::

Bog vse vidi, sploh ce kdo laze in sili ljudi, da vase brizgajo zvarke, ki naj bi bilo cepivo.

Tukaj je bozja kazen. Nehajte lagati.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

kotanyi ::

;-) je izjavil:

Službena deformacija, pač poznam ljudi, nisem pa vedel tega podatka da sta samo dva polno cepljena umrla, imas kak vir?


Imam ja, povrh tega da je blo prejšnji teden na tik toku je še IJS twittal na to temo.

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:


In kje so rekli da bodo verjetno popravki na slabše? URADNO nisem takih besed zasledil nikoli... tako da lahko se zgodi tudi kontra kdo bi vedel.

Kje kaže na delovanje cepiva? Če bi kazalo na delovanje cepiva pri uspešnosti preprečevanja okužb kar so dejali ko smo ga dobili nkako potem razložimo Poklukarjevo bluzenje da bo to hujši val kot ko nismo meli cepiva... WTF?


Kaj ni nekdo dal link na uraden medij?

Glej stevilke koliko ljudi s tezkim potekom je cepljenih. Tudi v drzavah, kjer je cepljenih vec kot necepljenih je izrazito vec takih, ki niso cepljeni. Menda sem nazadnje gledal za Izrael.

darkolord ::

eric_cartman je izjavil:

- Cepivo ne pomaga tako kot bi si želeli oz. tako kot nam pravijo - kar spet kaže na zavajanje
Milijonkrat je bilo povedano, da cepiva ne nudijo 100% zaščite.

Preden se kdo drug oglasi - samo retardiranci pa lahko to prevedejo v to, da če zaščita ni 100%, pomeni, da je enaka 0%.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Mato989 ::

TheBlueOne je izjavil:

Mato989 je izjavil:


In kje so rekli da bodo verjetno popravki na slabše? URADNO nisem takih besed zasledil nikoli... tako da lahko se zgodi tudi kontra kdo bi vedel.

Kje kaže na delovanje cepiva? Če bi kazalo na delovanje cepiva pri uspešnosti preprečevanja okužb kar so dejali ko smo ga dobili nkako potem razložimo Poklukarjevo bluzenje da bo to hujši val kot ko nismo meli cepiva... WTF?


Kaj ni nekdo dal link na uraden medij?

Glej stevilke koliko ljudi s tezkim potekom je cepljenih. Tudi v drzavah, kjer je cepljenih vec kot necepljenih je izrazito vec takih, ki niso cepljeni. Menda sem nazadnje gledal za Izrael.


Pa zakaj spreminjaš prvotne besede... govorilo se je da cepljeni preprečujejo koliko že? 97% pred okužbo? pol so bluzili kako cepljeni praktično NE MORE met težjega poteka bolezni... no po tej zimi bo že lahko tudi NAJTEŽJI POTEK za cepljene...

kaj pa pol?

Kaj pa bo ko bodo vsi cepljeni in bodo vsi cepljeni med težjim potekom? Pol boš pa neko drugo sranje povlekel ven... medtem pa na Novi Zelandiji zapirajo državo zaradi ENEGA PRIMERA... in vi mislite da bo če se cepimo konec?

Naivneži no...

darkolord je izjavil:

eric_cartman je izjavil:

- Cepivo ne pomaga tako kot bi si želeli oz. tako kot nam pravijo - kar spet kaže na zavajanje
Milijonkrat je bilo povedano, da cepiva ne nudijo 100% zaščite.

Preden se kdo drug oglasi - samo retardiranci pa lahko to prevedejo v to, da če zaščita ni 100%, pomeni, da je enaka 0%.


Ok, povej nam koliko cepivo ščiti pred oslovskim kašljem in koliko pri covidu... zakaj nimamo pandemij oslovskega kašlja če smo cepljeni, a je tisti cepivo boljše? So ga morda dalj testirali?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

IL_DIAVOLO ::

Dejstvo je samo eno.

Dokler bodo testi placljivi in se cepljeni ne bodo rabili testirati, bo odpor do cepiv taksen kot je 23.08.21 15:00.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

TheBlueOne ::

Mato989 je izjavil:



Pa zakaj spreminjaš prvotne besede... govorilo se je da cepljeni preprečujejo koliko že? 97% pred okužbo? pol so bluzili kako cepljeni praktično NE MORE met težjega poteka bolezni... no po tej zimi bo že lahko tudi NAJTEŽJI POTEK za cepljene...

kaj pa pol?

Kaj pa bo ko bodo vsi cepljeni in bodo vsi cepljeni med težjim potekom? Pol boš pa neko drugo sranje povlekel ven... medtem pa na Novi Zelandiji zapirajo državo zaradi ENEGA PRIMERA... in vi mislite da bo če se cepimo konec?


97% je bilo takrat res. Ampak v clanku so verjetno bili previdni in napisali da trenutno in proti trenutnem sevu. Meni je to bilo samoumevno, ker smo mutacije virusov predelali nekje v Gimnaziji. Sem se brez dodatnih informacij zavedal, da znajo biti mutacije in da bomo imeli sreco, ce bo prvo cepivo tudi zadnje. Tudi vecina znancev je to vedela ze prej. Nihce ni predvideval, da ne bo samoumevno za sirso javnost.

Potem smo bili slabe volje, ko je prisla delta ampak sem vesel, ker vem, da se doticno vrsto cepiva zelo hitro lahko spremeni. Izkazalo se je, da sciti pred tezkim potekom, kar pomeni, da ce je dovolj cepljenih imas res bolj gripa virus in jeeejj lahko zivimo normalno.

Niti nisem preprican, da bo konec, ce bomo vsi 100% cepljeni. Ne vem, kdo se se prenasalci in kako se zadeve lahko obrnejo. Je tudi moznost, da gre vse po strani ali pa, da bomo naslednje leto veselo skakali okoli.

darkolord ::

Mato989 je izjavil:

pol so bluzili kako cepljeni praktično NE MORE met težjega poteka bolezni... no
Lažeš. Trdili so, da je zaščita pred težjim potekom bolezni >90%.

Mato989 je izjavil:

Ok, povej nam koliko cepivo ščiti pred oslovskim kašljem in koliko pri covidu... zakaj nimamo pandemij oslovskega kašlja če smo cepljeni, a je tisti cepivo boljše? So ga morda dalj testirali?
Za oslovski kašelj (adjusted vaccine effectiveness):
- 80% (95% confidence interval [CI] 71% to 86%) at 15–364 days
- 84% (95% CI 77% to 89%) at 1–3 years
- 62% (95% CI 42% to 75%) at 4–7 years
- 41% (95% CI 0% to 66%) at 8 or more years since last vaccination.

Po antivex matimatiki to cepivo sploh ne deluje.

Da so se okužbe in smrtnost občutno zmanjšale, je trajalo kar nekaj let cepljenja.

Epidemije oslovskega kašlja se še vedno pojavljajo, še vedno od njega umre nekaj 10 tisoč ljudi na leto - suprise surprise - so to skoraj izključno necepljeni oz. v neprecepljenih skupnostih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

inzenir1337 ::

Zdaj cepivo ščiti samo še proti smrti in ta je 6,8722077x manj verjetna za cepljenje. Od kje številka pa me prosim ne spraševat.

Zgodovina sprememb…

Mato989 ::

darkolord je izjavil:

Mato989 je izjavil:

pol so bluzili kako cepljeni praktično NE MORE met težjega poteka bolezni... no
Lažeš. Trdili so, da je zaščita pred težjim potekom bolezni >90%.

Mato989 je izjavil:

Ok, povej nam koliko cepivo ščiti pred oslovskim kašljem in koliko pri covidu... zakaj nimamo pandemij oslovskega kašlja če smo cepljeni, a je tisti cepivo boljše? So ga morda dalj testirali?
Za oslovski kašelj (adjusted vaccine effectiveness):
- 80% (95% confidence interval [CI] 71% to 86%) at 15–364 days
- 84% (95% CI 77% to 89%) at 1–3 years
- 62% (95% CI 42% to 75%) at 4–7 years
- 41% (95% CI 0% to 66%) at 8 or more years since last vaccination.

Po antivex matimatiki to cepivo sploh ne deluje.

Da so se okužbe in smrtnost občutno zmanjšale, je trajalo kar nekaj let cepljenja.

Epidemije oslovskega kašlja se še vedno pojavljajo, še vedno od njega umre nekaj 10 tisoč ljudi na leto - suprise surprise - so to skoraj izključno necepljeni oz. v neprecepljenih skupnostih.


Ja ampak zaradi 1 primera oslovskega kašlja ne zapirajo cele Nove Zelandije ali pa glavnega mesta kajne... zaradi enega primera gripe tudi ne... tu pa nas POŽENŠČENA POSRANA OBLAST IN LJUDSTVO KI ŽELI LOCKDOWNE ZAPIRA ZA BREZVEZE čeprav vsak dan umre na tone več ljudi zaradi prehrane, čikov, vojn in stradanja...

Ampak hej, za življenja se gre hinavščina ena


Torwej cepivo proti covidu je za 50% slabše od cepiva za oslovski kašelj... ki je kar 80% da se ne nalezeš...

Zakaj točno bi se cepili če je več kot 50% verjetnost da se okužim možnost da umrem pa manj kot 0,01% za mene...

nehajte posiljevat narod z zvarki ki ne delujejo.

Da niti ne začnemo z najbolj pomembnim vprašanjem...

Če cepivo ščiti SAMO 39% proti okužbi zakaj se potem ne testira CEPLJENIH če nam je res kaj do zdravja ljudi?

Torej ti testiraš necepljene mimo pa vsak drugi cepljen greo kužen in širi bolezen dalje.

Dejansko bodo zaradi cepljenih virusi razvili odpornost na cepiva in tako še zmanjšali učinkovitost oh ta ironija
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

WizzardOfOZ ::

TheBlueOne je izjavil:

Ce v Indiji na koncu prestejejo stevilke in ugotovijo,


Bodo potem uradne številke drugačne. Trenutno še niso.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

CoolBits ::

Mato989 ::

Pa glih Kustecova ima pridružene bolezni kajne vakserji?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Pithlit ::

Mater kolk ste eni gnoj od folka.
Life is as complicated as we make it...

Conini ::

feryz je izjavil:

Conini je izjavil:

Hemi426 je izjavil:

Conini, dobro veš kaj mislim.

Tudi gripa in pljučnica sta usodni za ljudi ki imajo "kakšno pridruženo bolezen, defekten imunski sistem etc etc"

Covid = 0.1x gripa.


Sem te popravil.

Sem te popravil.
Saj se tako dela, mar ne? Čez prst?


Na podlagi česa si me lahko tako popravil? Lani preko 20 ali celo 30x več mrtvih od covida kot pa od gripe prejšnih let. Zakaj tako bedno lažeš in zavajaš? Ni čudno, da gre ta debata tko kokr gre. In vedno en in isti folk jebe s svojimi bedarijami.

Mato989 ::

Pithlit je izjavil:

Mater kolk ste eni gnoj od folka.


Aha, zato ker izpostavljamo debilizme ki jih eni nabijajo?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Conini ::

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mater kolk ste eni gnoj od folka.


Aha, zato ker izpostavljamo debilizme ki jih eni nabijajo?


Simona Kustec je stara 45 let in po vaše ne more biti med rizičnimi.

darkolord ::

> Zakaj točno bi se cepili če je več kot 50% verjetnost da se okužim možnost da umrem pa manj kot 0,01% za mene...

50% je kvečjemu verjetnost napram necepljenim.

Cepiš se pa lahko zaradi tega, da si to zadevo čimprej "skinemo s k...ca". Že to je več kot dovoljšen razlog.

> zakaj se potem ne testira CEPLJENIH če nam je res kaj do zdravja ljudi

Irelevantno, cepljenje je edina učinkovita rešitev, ki jo imamo. Sicer pa jaz sem CEPLJEN in se TESTIRAM. So what?

> Dejansko bodo zaradi cepljenih virusi razvili odpornost na cepiva in tako še zmanjšali učinkovitost oh ta ironija

Virusi ne razvijajo odpornosti na cepiva tako kot bakterije. To so random mutacije.

Več je necepljenih, več je okuženih, bolj se virus množi, več je mutacij.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

WizzardOfOZ ::

Conini je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mater kolk ste eni gnoj od folka.


Aha, zato ker izpostavljamo debilizme ki jih eni nabijajo?


Simona Kustec je stara 45 let in po vaše ne more biti med rizičnimi.


In zakaj nebi mogla biti med rizičnimi? Vsak je lahko med rizičnimi. Zato pa imaš osebnega zdravnika, da ti glede na tvoje izvide pove ali si ali nisi rizičen.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mato989 ::

Conini je izjavil:

Mato989 je izjavil:

Pithlit je izjavil:

Mater kolk ste eni gnoj od folka.


Aha, zato ker izpostavljamo debilizme ki jih eni nabijajo?


Simona Kustec je stara 45 let in po vaše ne more biti med rizičnimi.


Seveda tako da lahko zaključiva da je zaradi cepiva postala rizična... če se ne bi cepla bi morda imunski sistem delal bolje

Pa imamo novo teorijo zarote kajne?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Mato989 ()

CoolBits ::

Prva terapija uradno odobrena, še pred dokončanjem raziskave :))
https://www.fda.gov/news-events/press-a...

feryz ::

Conini je izjavil:

Na podlagi česa si me lahko tako popravil? Lani preko 20 ali celo 30x več mrtvih od covida kot pa od gripe prejšnih let. Zakaj tako bedno lažeš in zavajaš? Ni čudno, da gre ta debata tko kokr gre. In vedno en in isti folk jebe s svojimi bedarijami.
To ti trdiš in skorumpirana politika s še bolj skorumpiranim zdravstvom.

Če z napol lažnimi testi potrdijo okužbo in do 28 dni kasneje kasneje človek umre, je umrl od covida. Saj to veš, ali ne?

;-) ::

Lani so pisali vse z gripo pod covid al kam je šla Conini?

Ne reči, da je ni bilo zaradi ukrepov ker je stroka ves cas tumpala da se jih ne držimo.

feryz ::

Ne samo z gripo, popolnoma vse umrle, če so se srečali z virusom. To je bilo ne enkrat poudarjeno.

;-) ::

Tak je tako je bilo navodilo WHO. Če je Lojze bil pozitiven marca in ga je povozil avtobus novembra je umrl s covid, kar niti ni tako narobe, umrl je tudi vrjetno s telefonom in spodnjimi hlačami.

Ampak telefona in hlač pač niso omenjali po TV.

Histeriki pa so leteli po pecivo. Ampak zaradi peciva ne bojo umrli, unrli bodo zaradi nepovezanih razlogov, tak da nic skrbet, hitro po še eno pecivo.
««
34 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49380307 (68000) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722242531 (221616) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622234 (18427) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60485840 (67342) BigWhale

Več podobnih tem