» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
31 / 57
»»

sbawe64 ::

s1m0n je izjavil:

A so sploh kakšne raziskave v koliko maske na odprtem sploh pomagajo?

Toliko kot znotraj, v rangu statistične napake.
2020 is new 1984
Corona World order

Pithlit ::

Gripe pa čudežno ni... Ane?
Life is as complicated as we make it...

CoolBits ::

Ime ji je covid

s1m0n ::

Pithlit je izjavil:

Gripe pa čudežno ni... Ane?


Gripe v večini ni zaradi boljše higiene!

feryz ::

Nisem vedel, da ima gripa higieno. Lahko bi jo imela že prej.

Dajmo še enkrat, ker tako je. V kolikor imaš v Sloveniji pozitiven test na covid in se v naslednjih 28 dneh zabiješ v drevo in gagneš, si umrl za korono.
Ob tem da testi ne ločijo med gripo, covidom in prehladom. Zato samo covid. Gripe ni spljoh.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

mtosev ::

Jaz že od začetka covida nisem bil bolan. Očitno težko dobiš karkoli, če imaš omejene stike.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

pirat ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

pirat je izjavil:

Nodi, špikal se boš ti. V kleti v tvojem antivaxx taboru. Ostali smo se cepili (in če bo potrebno se bomo še) in, ne moreš verjeti, živimo normalno dalje. Dobimo pivo v gostilni, gremo na dopust, hodimo v službo, se vozimo z vlaki. Ampak ja, ker ze dve leti bivakiras v kleti misliš da ti tik-tok in stew peters servirata resnico :))


To lahko počnemo tudi necepljeni. Shocking right?

Ja, pol pa ne jamrajte, no.
Matr, ne vem kaj je huje na terasi poleti zvečer: antivaxxer ali roj komarjev.

Utk ::

mtosev je izjavil:

Jaz že od začetka covida nisem bil bolan. Očitno težko dobiš karkoli, če imaš omejene stike.

Ni važno, če ne greš iz bajte, glavno da si cepljen.

feryz ::

Jaz nisem bil niti prehlajen zadnjih 30 let.
Spoznavam pa in imam bližnje stike brez maske med 5 in 30 neznanci tedensko. Tudi zadnje leto in pol.

pirat ::

feryz je izjavil:

Dajmo še enkrat, ker tako je. V kolikor imaš v Sloveniji pozitiven test na covid in se v naslednjih 28 dneh zabiješ v drevo in gagneš, si umrl za korono.

Da, seveda.
Matr si hlod.

widj3098dj32 ::

Take before/after slike so najslajse:

PrihajaNodi ::

widj3098dj32 je izjavil:

Take before/after slike so najslajse:



Zaupajmo znastvenikom, pravijo goveda
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

widj3098dj32 ::

Hej pubeci in dekline, mislite da pri Reutersu delajo tecaj za vse tematike za svoje nadebudne novinarje, ki zelijo "future-proof" kariere?

zmist ::

Lol, furije imajo spet ples :)):)):))

Spajky ::

... če se vam da brat .... Razumno in nerazumno-kolumna
http://www.edusinfo.si/medijsko-sredisc...
... tudi v zvezi s PCR testi etc. ... Pa o korenčkih ipd .. (glej sliko doli ...



Drugače pa naj bi bilo stanje pred 2-mi meseci takšno :
Shock-EU-reports-vaccine-injuries & 15472 deaths ...
https://www.technocracy.news/shock-euro...
... se pravi, da jih je zdej trenutno že enih 5 tavžent več ...

ampak seveda je vse to fejk njuz in zaobidite, dokler se še lahko zastonj cepite, prihaja novo kao zdravilo (cepivo z Z, da je manj grozno čut) od AstraZeneca .. ;) ... in razmišljajte o sexu
...

https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articl... ... malo za relax pa še ...

https://www.norakrava.si/novo-vodstvo-r...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

pirat ::

Dobro jutro soforumašem želim, tudi tistim, ki tipkate iz kleti, obiskujete hudo sumljive spletne strani, ne uporabljate bančnih kartic ter v domačem zmrzovalniku že hranite vrečice s svojo spermo. Še nasvet: ne hranite vrečic preblizu korenja, lahko kak del DNK preskoči, kaj pa veš dandanes.....

gozdar1 ::

Samo še malo in bomo spet v stsri normali, samo še 120% se nas cepi. Maske na prostem so naša rešitev.

HappyPills ::

In kaj novega? Antivexxze resil svet? Multivac ze protestira? Nodi ze sel na zrak? Feryz ze dobil certifikat za superjunaka? Mogoce cez 100 strani.

Zgodovina sprememb…

gozdar1 ::

Cepiva so ocitno "podbacila", tako da gremo v nov lockdown in čakanje na naslednjega odrešenika.

D3m ::

HappyPills je izjavil:

In kaj novega? Antivexxze resil svet? Multivac ze protestira? Nodi ze sel na zrak? Feryz ze dobil certifikat za superjunaka? Mogoce cez 100 strani.


Dunno.

Grem jaz na družinski izlet. :D see ya.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Telbanc ::

HappyPills je izjavil:

In kaj novega? Antivexxze resil svet? Multivac ze protestira? Nodi ze sel na zrak? Feryz ze dobil certifikat za superjunaka? Mogoce cez 100 strani.


https://www.logicno.com/politika/strucn...

"Nastavio je: „Necijepljeni ljudi nisu opasni; cijepljene osobe su te koje su opasne za druge. To je sada dokazano u Izraelu; u kontaktu sam s mnogim liječnicima u Izraelu, oni imaju velikih problema, teških slučajeva s hospitalizacijama odnose se na cijepljene. U Velikoj Britaniji također imate veći program cijepljenja, uz veći opseg problema”."

"Pfizer je više puta nazvao svoja cjepiva “sigurnima i učinkovitima”, no navodno ih farmaceutski div neće dodijeliti svojim zaposlenicima. Slike koje su procurile iz “povjerljive” Pfizerove knjižice, koju je napisao izvršni potpredsjednik i glavni službenik za ljudske resurse Payal Betcher, otkrile su da Pfizer neće slijediti preporuke američkog predsjednika Bidenau pogledu obaveznog cijepljenja svojih zaposlenika."

""Aludirajući na pogoršanje situacije u Izraelu i Velikoj Britaniji, stručnjak za zarazne bolesti izjavio je: “Cijepljene osobe treba staviti u karantenu i izolirati od društva.”"
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

PrihajaNodi ::

Dobro jutro vsem, necepljenim, 2x pospikanim in tistim ki cakajo tretjo in cetrto dozo da bo zivljenje bolj varno. Ker le varnost in znanost nudita ugodje v zivljenju.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

O Nodi!
Je že kaj svežih novic iz Avstralije?

Slopek ::

pirat je izjavil:

O Nodi!
Je že kaj svežih novic iz Avstralije?

Samo 24ur glej, pa boš vse izvedel ;)

pirat ::

Žal, prihajajo tudi takšne novice:
https://siol.net/novice/svet/znani-radi...

Slopek ::

pirat je izjavil:

Žal, prihajajo tudi takšne novice:
https://siol.net/novice/svet/znani-radi...

Pa saj ti pravim, da boš vse kar potrebuješ zvedel iz zaupanja vrednih virov. To je to. Vsi v vrsto in ČIMPREJ po CEPIVO.
Tako pametni, pa ne razumete osnove marketinga.
Zdaj umirajoče necepljene mamice pri 21 letih, za sabo puščajo ŠTIRI otroke. Seveda je njena zadnja želja, da cepijo otroke. Ni potrebno govoriti, da je oče umrl teden pred njo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Telbanc ::

Slopek je izjavil:

pirat je izjavil:

Žal, prihajajo tudi takšne novice:
https://siol.net/novice/svet/znani-radi...

Pa saj ti pravim, da boš vse kar potrebuješ zvedel iz zaupanja vrednih virov. To je to. Vsi v vrsto in ČIMPREJ po CEPIVO. Sami pametni, pa ne razumejo osnove marketinga.


Hvala za tak vzpodbuden post.

Sicer ne razumem zakaj se nekateri nočejo cepit, ker so prednosti cepljenja veliko večje kot morebitni stranski učinki.
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

pirat ::

Antivaxxerjem je težko linkat originalne novice. So v angleščini pol pa nič ne razumejo, še s slovenščino je težko. Ah, bo že.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

Telbanc ::

pirat je izjavil:

Antivaxxerjem je težko linkat originalne novice. So v angleščini pol pa nič ne razumejo, še s slovenščino je težko. Ah, bo že.



Ja čudaki ane. Bo že. Si že naštudiral, kje boš u karanteni?
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Slopek ::

pirat je izjavil:

Antivaxxerjem je težko linkat originalne novice. So v angleščini pol pa nič ne razumejo, še s slovenščino je težko. Ah, bo že.

S tem imajo težave tudi naši posredniki te propagande. Največkrat je prevod novice slab, pa prideš do napačnega zaključka ;)

Pirat, a si prebral tisto o štirih otrocih? Mamica je necepljena podlegla virusu in bolezni pri 21. Partner umrl teden pred njo.
Njena zadnja želja, pa je bila, da njene otroke cepijo.
Si ti svoje že prijavil na dozo?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

PrihajaNodi ::

Telbanc je izjavil:

pirat je izjavil:

Antivaxxerjem je težko linkat originalne novice. So v angleščini pol pa nič ne razumejo, še s slovenščino je težko. Ah, bo že.



Ja čudaki ane. Bo že. Si že naštudiral, kje boš u karanteni?

On pravi da bo kolesaril. Jaz pravim da ne bo in naj izbere ze svojo najboljso knjigo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

pirat ::

He he, pek.
Sta ravno za skupaj z Nodijem. Življenje mora biti lepo na tako preprostem nivoju, ne?

Telbanc ::

pirat je izjavil:

He he, pek.
Sta ravno za skupaj z Nodijem. Življenje mora biti lepo na tako preprostem nivoju, ne?


Mate spet "dan odprtega interneta"?:)):)):))
Hvala bogu, nisem cepljen za covid-19.

Slopek ::

pirat je izjavil:

He he, pek.
Sta ravno za skupaj z Nodijem. Življenje mora biti lepo na tako
preprostem nivoju, ne?

Preprost si kvečjemu ti, kar se razbere že iz tvojih odgovorov.
Ne poveš nič, pa veliko pišeš. Vseeno, če ne bi, ampak ok, če že moreš in če lahko. Zakaj ne bi smetil?
Pirat, daj mi poišči posnetke random folka, ki je SAM posnel video, kako poziva k cepljenju, saj ga je kovid popolnoma zjebal? Naloga je torej preprosta.
Za vsak tvoj video, pa ti jaz pošljem v odgovor posnetek osebe, ki ga je zjebalo cepivo.

Si upaš sprejeti izziv?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

;-) ::

Zanimivo da ima manjšina ki se je cepila, vse ostale za idiote oni pa so najpametnejši...trobezljači

pirat ::

Slopek je izjavil:

pirat je izjavil:

He he, pek.
Sta ravno za skupaj z Nodijem. Življenje mora biti lepo na tako
preprostem nivoju, ne?

Preprost si kvečjemu ti, kar se razbere že iz tvojih odgovorov.
Ne poveš nič, pa veliko pišeš. Vseeno, če ne bi, ampak ok, če že moreš in če lahko. Zakaj ne bi smetil?
Pirat, daj mi poišči posnetke random folka, ki je SAM posnel video, kako poziva k cepljenju, saj ga je kovid popolnoma zjebal? Naloga je torej preprosta.
Za vsak tvoj video, pa ti jaz pošljem v odgovor posnetek osebe, ki ga je zjebalo cepivo.

Si upaš sprejeti izziv?


Revček:
https://m.youtube.com/watch?v=i-iXmW8Sr...

;-) je izjavil:

Zanimivo da ima manjšina ki se je cepila, vse ostale za idiote oni pa so najpametnejši...trobezljači

Manjšina. Ja, če si v Indiji ali pa Afriki. V razvitih državah pa so manjšina necepljeni
https://ourworldindata.org/grapher/shar...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pirat ()

;-) ::

Kaj zdaj bos izbiral drzave ven kje je vecina precepljena? Nebodi zbircen glej ali globalno ali Slovenijo in cao.

pirat ::

;-) je izjavil:

Kaj zdaj bos izbiral drzave ven kje je vecina precepljena? Nebodi zbircen glej ali globalno ali Slovenijo in cao.

Ja, vem. Antivaxxi morate vključiti tudi Afganistan in Kongo v podatke, da sem vam izide.

Slopek ::

pirat je izjavil:

Slopek je izjavil:

pirat je izjavil:

He he, pek.
Sta ravno za skupaj z Nodijem. Življenje mora biti lepo na tako
preprostem nivoju, ne?

Preprost si kvečjemu ti, kar se razbere že iz tvojih odgovorov.
Ne poveš nič, pa veliko pišeš. Vseeno, če ne bi, ampak ok, če že moreš in če lahko. Zakaj ne bi smetil?
Pirat, daj mi poišči posnetke random folka, ki je SAM posnel video, kako poziva k cepljenju, saj ga je kovid popolnoma zjebal? Naloga je torej preprosta.
Za vsak tvoj video, pa ti jaz pošljem v odgovor posnetek osebe, ki ga je zjebalo cepivo.

Si upaš sprejeti izziv?


Revček:
https://m.youtube.com/watch?v=i-iXmW8Sr...

;-) je izjavil:

Zanimivo da ima manjšina ki se je cepila, vse ostale za idiote oni pa so najpametnejši...trobezljači

Manjšina. Ja, če si v Indiji ali pa Afriki. V razvitih državah pa so manjšina necepljeni
https://ourworldindata.org/grapher/shar...

Revček ni razumel naloge.
Nisem napisal, da naj ne bo msm poročanje, sem pa napisal, da naj bo video home made. Folk, k se posname sam. Bo šlo? Na bilo kateri platformi, mi najdi posnetek, ko folk opozarja na kovid bolez in je hkrati vidna posledica bolezni. Dovolj natančno?
Še ne? Video je lahko tak, kot so ti, kateri kažejo posledice cepljenja. Random folk, random kamera, random država, random starost..........
Zdaj razumeš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

nekikr ::

ajdov2 je izjavil:

Hahaha, Pahor na 24ur (prispevek o kmetijskem sejmu v Gornji Radgoni) omenil, da strokovnjaki govorijo že o podnebnem lockdownu.

Hahahaahaha

To ni hahaha, to nas čaka, ker ste svojo svobodo prodali najnižjemu ponudniku zaradi prehlada, zdaj se boste pa čudili, zakaj gredo korak naprej. Ker ste jim pustili.

inzenir1337 ::

pirat, ma ni šans da pocepite 90% prebivalstva globalno, ker to pomeni >95% nad 12 let. Brez tega ni čredne imunusti, virus mutira naprej in vi se vsako leto trudite za cepljenje z prilagojenim cepivom z izrednim dovoljenjem. Pamet v roke!

IL_DIAVOLO ::

Ta zadnji Crackov intervju pa mi resno da misliti, če je ta bedanec res na kakih substancah.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

pirat ::

Ah, pekec, postavljaj ti pogoje komu drugemu. Potem ti pa platforma, na kateri bo objavljeno ne bo všeč...
Saj razumem, ste snežinkice, nočete se cepiti. Prav.
Tudi razumem da iščete in iščete smiselne razloge za vaša stališča pa jih seveda ne najdete. Ker jih ni. Povsod kjer so zraven na voljo podatki, številke, so zaključki namreč ravno nasprotni.
In potem cepetate. Vse kar objavi BigPharma je zlagano. Vse kar objavijo mediji je zlagano. Vse kar objavi WHO je zlagano. Vse kar objavi praktično katerakoli resna platforma... vse je zlagano. Ampak tik-tok kompilacija s 140 všečki - to je pa zihr vse res!
No, vsakomur svoje. Eni zapravljajo denar za čike, eni zapravljajo denar za alkohol, eni za travo, eni zapravljamo denar za kolesa, eni ga boste pa za testiranja :-)

IL_DIAVOLO ::

Ce se cepim, mi je potemtakem dovoljeno da se testiram brezplačno? Cepivo je brezplačno, ker sem odgovoren državljan in želim zaščititi druge se zelim tudi testirati, ampak brezplačno.

Prosim za dodatna pojasnila.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

josipdare ::

sbawe64 je izjavil:

s1m0n je izjavil:

A so sploh kakšne raziskave v koliko maske na odprtem sploh pomagajo?

Toliko kot znotraj, v rangu statistične napake.



Blue surgical face masks are only 10% effective in preventing COVID infection, new study finds

https://www.dailymail.co.uk/news/articl...

PrihajaNodi ::

Slopek je izjavil:

pirat je izjavil:

Slopek je izjavil:

pirat je izjavil:

He he, pek.
Sta ravno za skupaj z Nodijem. Življenje mora biti lepo na tako
preprostem nivoju, ne?

Preprost si kvečjemu ti, kar se razbere že iz tvojih odgovorov.
Ne poveš nič, pa veliko pišeš. Vseeno, če ne bi, ampak ok, če že moreš in če lahko. Zakaj ne bi smetil?
Pirat, daj mi poišči posnetke random folka, ki je SAM posnel video, kako poziva k cepljenju, saj ga je kovid popolnoma zjebal? Naloga je torej preprosta.
Za vsak tvoj video, pa ti jaz pošljem v odgovor posnetek osebe, ki ga je zjebalo cepivo.

Si upaš sprejeti izziv?


Revček:
https://m.youtube.com/watch?v=i-iXmW8Sr...

;-) je izjavil:

Zanimivo da ima manjšina ki se je cepila, vse ostale za idiote oni pa so najpametnejši...trobezljači

Manjšina. Ja, če si v Indiji ali pa Afriki. V razvitih državah pa so manjšina necepljeni
https://ourworldindata.org/grapher/shar...

Revček ni razumel naloge.
Nisem napisal, da naj ne bo msm poročanje, sem pa napisal, da naj bo video home made. Folk, k se posname sam. Bo šlo? Na bilo kateri platformi, mi najdi posnetek, ko folk opozarja na kovid bolez in je hkrati vidna posledica bolezni. Dovolj natančno?
Še ne? Video je lahko tak, kot so ti, kateri kažejo posledice cepljenja. Random folk, random kamera, random država, random starost..........
Zdaj razumeš?


Cepljenci mislijo da so placani s strani korporacij za prehranske dodatke. Zanimivo opazanje, random folka res nisem videl razen na teveju. Tudi na tik toku ne, zihr tik tok cenzurira folk ki je dobil korono in se pritozuje. Medtem pa je blo cepljencev ogromno.

nekikr je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Hahaha, Pahor na 24ur (prispevek o kmetijskem sejmu v Gornji Radgoni) omenil, da strokovnjaki govorijo že o podnebnem lockdownu.

Hahahaahaha

To ni hahaha, to nas čaka, ker ste svojo svobodo prodali najnižjemu ponudniku zaradi prehlada, zdaj se boste pa čudili, zakaj gredo korak naprej. Ker ste jim pustili.

Pravilno! Vsak slovencelj bi imel po 3 vozila. Bolj smotrna ideja kot kovid.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Pirat, raje povej, da ti ni treba iskat, ker so vse primere že msm povzeli. Laž ali resnica, to je vse. Ni prav veliko za pokazati.
Seveda za slovo brez odgovora še malo žališ, a nič za to. Na tak lep dan, me en cepljenec, ki noče fair playa igrat, že ne vrže s tira.

pirat ::

Slopek je izjavil:

Pirat, raje povej, da ti ni treba iskat, ker so vse primere že msm povzeli. Laž ali resnica, to je vse. Ni prav veliko za pokazati.
Seveda za slovo brez odgovora še malo žališ, a nič za to. Na tak lep dan, me en cepljenec, ki noče fair playa igrat, že ne vrže s tira.

Ah, cepetavček.

inzenir1337 ::

pirat je izjavil:

No, vsakomur svoje. Eni zapravljajo denar za čike, eni zapravljajo denar za alkohol, eni za travo, eni zapravljamo denar za kolesa, eni ga boste pa za testiranja :-)

Vredu je. S tem ne boš prepričal prav veliko ljudi. Odkolesari zdaj počasi.

PrihajaNodi ::

Goveda gredo pocasi in mirno v zakol:) najbolje je ko ne vedo kaj jih caka, tako kot govedo misli da jih drzava brezplacno futra.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

««
31 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49376802 (64495) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722230299 (209384) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10621006 (17199) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60480362 (61864) BigWhale

Več podobnih tem