» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
15 / 57
»»

TheBlueOne ::

Kayzon je izjavil:

Virus je nevaren za ljudi nad 70 let,pa se to te ki imajo pridruzene bolezni. Se pravi nevaren je tako kot gripa.. Tako da nehi nakladat.


Je kar pogosto nevaren tudi za ostale. Za razliko od gripe jih vsaj jaz poznam nekaj, ki so imeli komplikacije. Od gripe ne poznam nikogar, pa obstaja ze od kar zivim, od covida pa kar nekaj, pa je kar sveza zadeva. Verjetno pa nima smisla se enkrat razlagati da je problematicen, ker se hitro okozi vec ljudi in ti vseeno napolni bolnisnice, ceprav je komplikacij relativno malo...

Ampak ker je vec problemov pri starejsih se tudi priporocila premikajo v to smer:

Četrti val bo zaradi velike kužnosti različice delta predvidoma tako obsežen, da se bo do pomladi okužil bolj ali manj vsak necepljeni. Da četrti val ne bo preveč narasel, predvsem pa, da ne bo premočno obremenil bolnišnic, bi bilo potrebno, da se vsaj vsi starejši od 40 let čim prej cepijo in s tem zaščitijo pred hujšim potekom bolezni, so še zapisali.


Trenutno pa je ze tudi "Institut Jožef Stefan" in on it. Tako, da boste antivax pocasi sami. No morda ugotovite, da se je spremenilo kaksno navodilo in se prepricate, da potem pa virus ne obstaja.

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Zakaj le zakaj vse institucije drzijo skupaj?

Utk ::

A ne veš, da je ta, ki dela te izračuna na IJS, kar globoko zatlačen v JJ r*t?

HappyPills ::

Antivexx in talibani si delijo vrednote. Tolko o tem kam smo prišli. Ljudje se bojijo migracij čez mejo a so te iz srednjega veka vbistvu že kle.

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

A ne veš, da je ta, ki dela te izračuna na IJS, kar globoko zatlačen v JJ r*t?


Sodelavci pa ne recejo nic? Niti anonimno ne izpostavijo manipulacij? Kakor tudi nikjer drugje, da bi antivaxerji imeli vsaj nekaj oprijemljivega?

Utk ::

Ja, Slovenija, sploh pa znanost v Sloveniji, je znana po tem kako se splača bit žvižgač in upirat starim sabljam.
Jaz verjamem, da so na IJS sposobni izračunat R in pripravit optimistične in pesimistične scenarije in predvidet kje bomo po katerem naslednjih par tednov, dokler razširjenost virusa še ne vpliva na njegov R. Danes napovedat kje bomo spomladi je pa vedeževanje, ne pa računanje.

HappyPills ::

Čisto dobra predpostavka. Islandija se ob 90% precepljenosti še vedno masovno prekužuje. Polovica vseh okuženih je necepljenih. Torej dokler se ne bodo prekužli praktično vsi. Virus ima pač tako visok R da se moramo vsi z njim srečat.
Mi je pa fascinantno ker je zdaj rito začel stiskat antivexxerjem, ker je večina mislila da se ne bo rabla ne cepit ne okužit lol.

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!

feryz ::

TheBlueOne je izjavil:

Je kar pogosto nevaren tudi za ostale. Za razliko od gripe jih vsaj jaz poznam nekaj, ki so imeli komplikacije. Od gripe ne poznam nikogar, pa obstaja ze od kar zivim, od covida pa kar nekaj, pa je kar sveza zadeva. Verjetno pa nima smisla se enkrat razlagati da je problematicen, ker se hitro okozi vec ljudi in ti vseeno napolni bolnisnice, ceprav je komplikacij relativno malo...
Za razliko od tebe, imam jaz otroke doma.
Medtem ko sta za korono malo posmrkala, niti to ne, zgolj imela povišano temperaturo, ju gripa ponavadi za kak teden vrže v posteljo.
S tastarimi pa tudi gripa učinkovito pomete, tako kot korona.

Ne bi ju jaz metal v isti koš. Gripa je precej bolj učinkovita.
Ni pa zanimiva iz vidika statistike in korona dodatkov. Tukaj korona absolutno zmaga.

Ne bomo se vsi prekužili, ne skrbi. Kar dosti nas korone ne potrebuje. Cepiva pa sploh ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:

Ja, Slovenija, sploh pa znanost v Sloveniji, je znana po tem kako se splača bit žvižgač in upirat starim sabljam.
Jaz verjamem, da so na IJS sposobni izračunat R in pripravit optimistične in pesimistične scenarije in predvidet kje bomo po katerem naslednjih par tednov, dokler razširjenost virusa še ne vpliva na njegov R. Danes napovedat kje bomo spomladi je pa vedeževanje, ne pa računanje.


Torej ce zarote je ali pa ni dokazov, da je ni ne mora biti? Vse kar je proti zaroti se b.p. ovrze, ces da so in on it, ker je nek posameznik definitivno, ce pa bi bilo kaj za zaroto pa se absolutno sprejme, ne glede na to, ce je debunked, ce je izven konteksta, ce besedo vzame nazaj, ker verjetno so ga v slednje prisilili.

Zgodovina sprememb…

Utk ::

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!

Kocka je bila že zdavnaj vržena. Se spomneš na začetku, govorili so, da pozitivnih je sicer toliko, ampak sigurno je v resnici okuženih še 10x več, samo nimajo simptomov, zato se je virus tudi širil. Kaj je zdaj s tem? Kje je tistih 10x več in kako se bojo oni okužili, če so pa praktično preboleli, samo evidentiranih nimamo? Pa niti sami ne vejo, da so. Že Dončič je en tak primer. Testiran stalno vsakih par dni, več kot vsak kelnar, nikoli pozitiven, potem so mu pa naenkrat našli protiteles kolk češ. Koliko je še takih, ki pa niso bili niti testirani nikoli, ali pa samo pakrat, pa tudi ne bomo šli na test protiteles kar tako za hec?

TheBlueOne je izjavil:

Utk je izjavil:

Ja, Slovenija, sploh pa znanost v Sloveniji, je znana po tem kako se splača bit žvižgač in upirat starim sabljam.
Jaz verjamem, da so na IJS sposobni izračunat R in pripravit optimistične in pesimistične scenarije in predvidet kje bomo po katerem naslednjih par tednov, dokler razširjenost virusa še ne vpliva na njegov R. Danes napovedat kje bomo spomladi je pa vedeževanje, ne pa računanje.


Torej ce zarote je ali pa ni dokazov, da je ni ne mora biti? Vse kar je proti zaroti se b.p. ovrze, ces da so in on it, ker je nek posameznik definitivno, ce pa bi bilo kaj za zaroto pa se absolutno sprejme, ne glede na to, ce je debunked, ce je izven konteksta, ce besedo vzame nazaj, ker verjetno so ga v slednje prisilili.

Ne vem kje ti vidiš zaroto. Si paranoičen much al kaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

TheBlueOne ::

Utk je izjavil:


Ne vem kje ti vidiš zaroto. Si paranoičen much al kaj?


Jaz je ne vidim, se kar strinjam s stroko. Ti konkretno vidis zarote, ker je kdo iz IJS JJ prijatelj in s tem ovrzes kredibilnost podatkov.

Reycis ::

HappyPills je izjavil:

Mi je pa fascinantno ker je zdaj rito začel stiskat antivexxerjem, ker je večina mislila da se ne bo rabla ne cepit ne okužit lol.

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!

Še vedno ne štekaš. Noben od nas nima problema s tem, da bomo okuženi. Zavedamo se tudi možnosti hujšega poteka itd in smo na to pripravljeni. To nam je vseeno mnogo manjše zlo kot lockdowni, green passi, in vax fašizem. Pa se še sploh nisem dotaknil vprašljive učinkovitosti cepiva, morebitnih zdravstvenih zapletov v prihodnosti in možnosti, da se zaradi cepiva selekcionira bolj smrtonosen sev.
Diversity is our greatest strength

TheBlueOne ::

Reycis je izjavil:

HappyPills je izjavil:

Mi je pa fascinantno ker je zdaj rito začel stiskat antivexxerjem, ker je večina mislila da se ne bo rabla ne cepit ne okužit lol.

Jah nič nekje bo treba kocko vrtž al s cepivom al pa z virusom. Srečno!

Še vedno ne štekaš. Noben od nas nima problema s tem, da bomo okuženi. Zavedamo se tudi možnosti hujšega poteka itd in smo na to pripravljeni. To nam je vseeno mnogo manjše zlo kot lockdowni, green passi, in vax fašizem. Pa se še sploh nisem dotaknil vprašljive učinkovitosti cepiva, morebitnih zdravstvenih zapletov v prihodnosti in možnosti, da se zaradi cepiva selekcionira bolj smrtonosen sev.


Nihce? Si preprican? Jaz sem vecinoma bral od fake virus, do da cepivo na deluje, kar se je do danes izkazalo za neumnost, potem, da se gre samo za zaroto za zasluzek in ne vem kaj se.

Pravzaprav si bolj kot ne prvi od antivaxerjem, kjer sem zasledil logiko v smislu, se zavedam, da je lahko totalno sranje ampak me ne moti. Imam raje zivljenje od prej neglede na svoj riziko, riziko bliznjih in pritisk na zdravstvo.

kotanyi ::

TheBlueOne je izjavil:

Četrti val bo zaradi velike kužnosti različice delta predvidoma tako obsežen, da se bo do pomladi okužil bolj ali manj vsak necepljeni. Da četrti val ne bo preveč narasel, predvsem pa, da ne bo premočno obremenil bolnišnic, bi bilo potrebno, da se vsaj vsi starejši od 40 let čim prej cepijo in s tem zaščitijo pred hujšim potekom bolezni, so še zapisali.


Trenutno pa je ze tudi "Institut Jožef Stefan" in on it. Tako, da boste antivax pocasi sami. No morda ugotovite, da se je spremenilo kaksno navodilo in se prepricate, da potem pa virus ne obstaja.?


Nisem noben antivaxer, sem polno cepljen kljub prebolelosti, ampak kakršnokoli mnenje z IJS glede COVIDa je treba vzeti z ogromno mero rezerve. Kupi njihovih "napovedi" do sedaj so se izkazali za povsem netočne, in tudi tale nima prave osnove. Epidemija pač ne deluje tako kot popreproščeno matematično nakazuje zgornja napoved in R se z višanjem števila prebolelih tudi zmanjšuje. Hitrejše kot je višanje števila okuženih, hitrejši je nato tudi padec. Možnosti, da bi se dejansko okužili vsi necepljeni, so torej nične. Data iz npr. UK kaže točno to. Moja (laična) napoved je, da bo pri nas hitra rast še kak mesec do dva, nakar bo sledil tudi ravno tako hiter padec. Vmes bomo sprejemali kupe nekoristnih bullshit ukrepov, ki sicer ne bodo vplivali na naravno izzvenelost tega vala, bodo pa dovolj da se bodo bebci v vledi lahko trkali po prsih da so imeli kaj pri tem.

IJS se je glede tega žal pač še enkrat izkazal kot politično trobilo. Ni čudno, ko pa za temi "napovedmi" stoji dr. Leon Cizelj, jedrski fizik, mož SDS poslanke Romane Jordan Cizelj ter novoimenovani nadzornik Slovenskega državnega holdinga (SDH), krovnega upravljalca 12-milijardnega državnega premoženja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

TheBlueOne ::

Kar sem sledil jaz, so bile prognoze kar tocne, padanje pa razlicno glede na ukrepe, ki so bili sprejeti. Torej imel si nek naraven prirast, ki je bil pricakovan in napovedan, potem pa umetno nizanje, ki se je prilagajalo glede na stanje.

Se spomnem tudi predvidenj, kdaj bo novi val, ko je bil prvi mimo in so bila kar tocna.

Jaz sem naceloma zelo proti SDS ampak dokler je stroka v okvisrjih tega, kar pravi nasa in mednarodna strokovna javnost tezko protestiram. Se pa bojim, da bo SDS uporabil pandemijo za prestavljanje volitev.

kotanyi ::

TheBlueOne je izjavil:

Se spomnem tudi predvidenj, kdaj bo novi val, ko je bil prvi mimo in so bila kar tocna.


Niso bila. Za lani julija je napovedoval čisto previsokih 200+ okužb na dan, jeseni je nasprotno napovedoval premalo, letos spomladi spet precej previsoko, skupna točka vseh napovedi pa je, da so vsakič sledile trenutni agendi vlade.

Take napovedi so zame neuporabne in, dokler zraven niso tudi vodilni epidemiologi v državi, v posmeh stroki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kotanyi ()

TheBlueOne ::

kotanyi je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:

Se spomnem tudi predvidenj, kdaj bo novi val, ko je bil prvi mimo in so bila kar tocna.


Niso bila. Za lani julija je napovedoval čisto previsokih 200+ okužb na dan, jeseni je nasprotno napovedoval premalo, letos spomladi spet precej previsoko, skupna točka vseh napovedi pa je, da so vsakič sledile trenutni agendi vlade.

Take napovedi so zame neuporabne in, dokler zraven niso tudi vodilni epidemiologi v državi, v posmeh stroki.


V primeru brez ukrepov? Ali v primeru katerikoli ukrepov? Za ukrepe se je odlocalo sproti.

Invictus ::

Za ukrepe se je odločalo, ko so politiki prišli z dopusta.

Zdaj je datum 23.8, ko se končajo parlamentarne počitnice... Korona bo zdaj tako udarila, da bomo šli v rdečo fazo...

Lani so zaprli, ko je Kacin spucal bazen. Rdeča faza...

Odprle so se meje za tiste, ki so imeli nepremičnino na Hrvaškem. Halo, a oni se ne morejo okužiti?
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

bacho ::

evo v ameriki več okužb v cepljenih državah kokr v necepljenih..


https://twitter.com/Emily_Burns_V/statu...

tole je pomoje zadosti dober razlog, da bi vsi mogl it.

;-) ::

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.

shadeX ::

PrihajaNodi je izjavil:

Kovid pa ni smrtonosen za 97% populacije. Your point?


To si malo priredil. Res imamo samo 3% ljudi v Sloveniji, ki:

1. So starejši od 60 let ?
ALI
2. Nimajo pridruženih bolezni (katerakoli starostna skupina)?


Zakaj talibom virus ne povzroča preglavic? V 10 dneh so osvojili celo državo.


Si res tako naiven? Res primerjaš skupino živih bitij (ki to niso niti ljudje), ki bi fentali kateregakoli civilista samo da bi dosegli svoj cilj? Veš kdo so Talibani sploh? Večina sploh NOČE biti talibanov, ampak jim ne preostane drugega. En do drugega nimajo nobene povezave (razen če res niso v krvnem sorodstvu) in ravno hitro kot nekoga rekrutajo, ga tudi pospravijo.

Alah ščiti vernike. Nič ne bo iz tega.


Uf uf.. dober argument. NOT. Dokazuješ samo da tvoji komentarji prispevajo k nižanju IQ-ja slovenske populacije. Zato je verjetno Slovenija na repu po precepljenosti v EU. Se ne čudim.

Torej, če je kdo izkusil virus od blizu, smo ga mi.


Kar je odlična novica, ki pomeni da imamo boljši zdravstveni sistem kot Italjani.

Se pravi nevaren je tako kot gripa..


To je pravljica, ki ti jo je stara mama povedala ko te je dala spat?

1. Kot prvo, gripa na leto pospravi 200k ljudi, zato tudi gripe nikakor ne smemo jemati zlahka. Žrtev bi bilo brez cepljenja VSAKO SEZONO še več.
2. Kot drugo: Koliko je nevaren in kakšne DOLGOROČNE posledice na telo virus pusti se stroke ŠE UČI. Ampak verjamem, da se s takimi lažmi ki jih širiš bolje počutiš.
3. Tretje: Do danes imamo že nekaj podatkov, ki vsaj v grobem potrjujejo kakšne posledice virus pusti na telesu potencialno tudi TISTIM, KI NISO BILI BOLANI oz. ČUTILI KAKRŠNIHKOLI SIMPTOMOV (asimptomatiki). CT scan pljuč, ljudi ki so virus preboleli, so dobili poškodbe na pljučih, ki jih pusti covid.


4. Na katere organe virus vpliva:

How covid affects your body. Da se neboš ob moj link spodtaknil, je tega na netu ogromno.

1. ARDS (acute respiratory distress syndrome)
2. Problemi s srcem
3. Problemi s krvnimi žilami
4. Problemi z možgani
5. Problemi z ledvicami
6. Problemi z očmi
7. Škoda na jetrih

Ne bi ju jaz metal v isti koš. Gripa je precej bolj učinkovita.


A je to pravljica, s katero se tolažiš da se bolje počutiš? Zakaj si potem tega ne v glavi vsak dan ponavljaš in tega raje ne širiš okoli, da ti nebo še kdo verjel. Saj veš da se kdo lahko odloči da se ne cepi in zaradi tebe tudi umre? Aja boli tebe za druge, sam nase misliš.

Ni pa zanimiva iz vidika statistike in korona dodatkov. Tukaj korona absolutno zmaga.


Nisem vedel kako nizkotno eni lahko padete. Podn od podna.

Ne bomo se vsi prekužili, ne skrbi.


Po teh projekcijah? Se nerabiš IJS, da ti pove da je velika verjetnost da večno pred virusom nebomo bežali:

Lani:



Letos:



Trenutno 7 dnevno povprečje je za 10x večje od lanskega. Verjameš da so to podatki, ki kažejo da je situacija boljša kot lani? Roflmao. Virusa neboš staknil samo če greš v kočo sred gozda, se zapreš in do naslednjega poletja nimaš stikov z ljudmi.

Se spomneš na začetku, govorili so


Je videt,da inteligenca ni ravno tvoja vrlina. Rekli so na razpoložljive podatke, danes pa so tile podatki drugačni. Tega res ne razumeš?


sploh nisem dotaknil vprašljive učinkovitosti cepiva, morebitnih zdravstvenih zapletov v prihodnosti


Cepivo je učinkovito, z delto sicer manj. Ampak ok.. ti bolj zaupaš virusu kot cepivu? Zanimivo kaj enim dela.

Kupi njihovih "napovedi" do sedaj so se izkazali za povsem netočne, in tudi tale nima prave osnove.


kako nima prave osnove. Si sploh pogledal koliko je okuženih v primerjavi z lani na isti dan? Sej ne potrebuješ bit ravno inteligenten, da bi razumel, da zadeva se širi eksponentno in ne linearno in glede na 7 dnevno povprečje nas ne čaka lepa "sezona".

IJS se je glede tega žal pač še enkrat izkazal kot politično trobilo.


Vse, sam da se bolje počutiš. Njihove projekcije so bile do danes dokaj točne. Vseeno je R* variabilen, zato je nemogoče napovedati TOČNE podatke. Niti vremena ne moreš točno napovedati.


evo v ameriki več okužb v cepljenih državah kokr v necepljenih..


Rofl. Čak mal zej. Kaj to pomeni. Da virus bolj napada cepljene ljudi ALI mogoče to da ljudem ker so sedaj cepljeni dol visi za ukrepe in se zaradi tega posledično VEČ družijo, ker jim cepivo daja občutek varnosti?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

shadeX ::

Vzorec precepljenosti po državah je tudi jasen. Slik vam ne bom nalagal, je pa tukaj Google povezava.

Čudno da je Švedska (ki je imela BLAŽJE ukrepe) veliko bolj cepljena kot Slovenija: 65% vs 41%. (Ena doza)
Francija: 68%
Nemčija: 63%
Italija: 67%
Finska: 69%
Danska: 74%

Pol pa pogledaš balkan in nižje razvite države (ena doza):

Hrvaška: 41%
Bosna: 16%
Albania: 26%

Smešno, da ne spadamo med "elitne" države. Zdej je vsaj jasno zakaj.

Ugani koga bom bolj poslušal? Jah naših "strokovnjakov" že ne. Višje razvite države niso zastonj bolj razvite od naše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

no comment ::

multivac je izjavil:

no comment je izjavil:

multivac je izjavil:


Saj to je grand finale, ki ga čakamo. 2-3 leta so živali pocrkale.
Ne vemo če bodo tudi humanoidne živali, ki jih sedaj brizgajo ravno tako pocrkale. Bo pa to epična era če bo. Govorimo o mnogo sto-miljonih mrtvih.

Če so podgane crknile, ko so bile stare 3 leta, to pomeni, da so živele bistveno dlje kot pa povprečne neinjektirane podgane.

(no, zdej me je pa prvič zaskrbelo, nimam namreč nobene želje živet 150 let)


V resnici niso crknile kar tako. Mnogo so jih evtanazirali in secirali. Imele so namreč hude poškodbe notranjih tkiv.

Torej so jih po 3 letih morali celo evtanazirati. Fak, kaj drugače bi še dlje živele?!

PrimoZ_ ::

https://siol.net/novice/svet/papez-cepl...



Papež Frančišek je posnel video, v katerem ljudi spodbuja, naj se cepijo proti covid-19.

V novem videosporočilu je papež Frančišek pohvalil delo raziskovalcev in znanstvenikov, ker jim je uspelo v tako kratkem času izdelati cepivo proti covid-19. "Zahvaljujoč božji milosti in delu mnogih imamo zdaj cepivo, ki nas ščiti proti covid-19," je dejal in dodal, da cepiva "prinašajo upanje za konec pandemije, a le, če bodo dostopna vsem in če bomo sodelovali drug z drugim."


Nič več izgovorov!

Aston_11 ::

shadeX je izjavil:

Čudno da je Švedska (ki je imela BLAŽJE ukrepe) veliko bolj cepljena kot Slovenija: 65% vs 41%. (Ena doza)

Ni čudno.
Švedi so očitno bolj izobraženi od facebook slovenskih balkancev, ki jih skrbijo neke domnevne posledice cepljenja s čim že, sploh npr. v primerjavi z realnimi posledicami alkohola, ki ga spijejo. No, nekateri konzumirajo tudi koloidno srebro, belila in tudi clorov dioksid. In od takih bedakov poslušamo o nekih škodljivih posledicah....

Massacra ::

Aston_11 je izjavil:

shadeX je izjavil:

Čudno da je Švedska (ki je imela BLAŽJE ukrepe) veliko bolj cepljena kot Slovenija: 65% vs 41%. (Ena doza)

Ni čudno.
Švedi so očitno bolj izobraženi od facebook slovenskih balkancev, ki jih skrbijo neke domnevne posledice cepljenja s čim že, sploh npr. v primerjavi z realnimi posledicami alkohola, ki ga spijejo. No, nekateri konzumirajo tudi koloidno srebro, belila in tudi clorov dioksid. In od takih bedakov poslušamo o nekih škodljivih posledicah....


Ne.

Švedi majo bolj normalno in izobraženo vlado in stroko, ki je peljala državo skozi logične in človešķe ukrepe.

no comment ::

Ja.

Moraš bit tepec, da podpiraš tako vlado.

Ampak si pa še večji tepec, če se zaradi vlade ne greš cepit.

CoolBits ::

A še kdo verjame MSM?

shadeX ::

Se strinjam da je zaupanje v vlado velik dejavnik pri tej odločitvi ki ga ljudje sprejmejo. Naša vlada je joke (obljubil sem si da se s politiko ne bom ukvarjal, ker je izguba časa in energije), ampak kakorkoli obrneš, vseeno lahko zaupaš vladam bolj "elitnih" držav. Virus je svetovni ne državni problem.

En marketing guru je povedal v čem je problem: Sporočilo ki ga vlada uporabi, za to da doseže določen efekt ljudstva. Mi se cepiva sploh ne bojimo - to je le "leverage", ki ga uporabljamo zato ker vladi oz. ljudem ne zaupamo. Psihološko se v nas ogromno stvari dogaja, ki jih niti ne razumemo. Po tem sem šel študirat določene stvari in prišel do zaključka, da če želim obvarovati vsaj moje starše in družino (noben cepljen od prej razen fotra), se moram it prej sam cepit (čeprav se mi ni potreba vsaj ta trenutek, ker delam od doma).

S tem sem dosegel, da so se na cepljenje naročili še starši partnerke (ki so bili prej proti cepljenju), samo zato ker se je potem šla tudi partnerka. Sploh ne potrebuješ "vsiljevat", ampak samo pokazat zadevo z dejanjem in ljudje bodo zaupali. Za takšno odločitev, bodo prej zaupali svojemu kot pa vladi.


CoolBits je izjavil:

A še kdo verjame MSM?


Hvala za video. Prijavil kot zavajanje v zvezi z virusom.

CoolBits ::

Bravo, vsi bi morali prijavit PUPtv in rtv za vsa zavajanja.

HappyPills ::

;-) je izjavil:

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.


Ponarejanje uradnih dokumentov je do 3 leta zapora.
Ampak verjamem da samo lajaš po forumu. Drugače pa upam, da te dobijo. Srečno!

;-) ::

HappyPills je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.


Ponarejanje uradnih dokumentov je do 3 leta zapora.
Ampak verjamem da samo lajaš po forumu. Drugače pa upam, da te dobijo. Srečno!

Ti pa si za časom.Ahh. mi je vseeno za ta papir prejsnji teden sem sel dol in gor brez pct niti me nihce ni vprasal zanj. Dol na Gruškovju gor na Rogatec.

Hemi426 ::

HappyPills je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.


Ponarejanje uradnih dokumentov je do 3 leta zapora.
Ampak verjamem da samo lajaš po forumu. Drugače pa upam, da te dobijo. Srečno!


Jure, vidim, da tudi na 9gagu težiš študentom glede PCTja.
Zakaj pa nimaš na Linkedin sliki maske? Da te slučajno katera Lego figura ne okuži, haha :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hemi426 ()

PrimoZ_ ::

Papež pravi da se cepite.

Nimate izgovorov več!

FilipF ::

HappyPills je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.


Ponarejanje uradnih dokumentov je do 3 leta zapora.
Ampak verjamem da samo lajaš po forumu. Drugače pa upam, da te dobijo. Srečno!

Če je na računu T, ni nič ponaredil, tudi v primeru, da T ni v sistemu.

TheBlueOne ::

FilipF je izjavil:

HappyPills je izjavil:

;-) je izjavil:

Danes menjam nastanitev na hrvaskem pri racunu me vprasajo ce rabim T, recem ja. Cez 10 min dobim kar papir.

Baje je to najmanj kar lahko storijo za slovence.


Ponarejanje uradnih dokumentov je do 3 leta zapora.
Ampak verjamem da samo lajaš po forumu. Drugače pa upam, da te dobijo. Srečno!

Če je na računu T, ni nič ponaredil, tudi v primeru, da T ni v sistemu.


Ponarejeni dokumentri praviloma ne pridejo z racunom, pa vseeno tu in tam koga zasijejo.

;-) ::

Test je iz zdravstvene ustanove. Racun imam.

TheBlueOne ::

Potem pa zna biti, da bodo razkrinkali ustanovo in s tem morda tudi stranke. Maloverjetno ampak je riziko za popolnoma brezvezno zadevo. Da ne govorimo, da je ustanova za moj okus ekstra butasta, ker je dovolj, da nekdo to pove, kakor ti, oni pa naredijo stihprobo. Glede na tematiko in politicno ozracje na to temo, bodo postopki v medijih, kazni pa verjetno kar se da drakonske.

Zgodovina sprememb…

CoolBits ::

Da bi obstajal kak riziko bi nekdo moral to preverjat, tako pa ko niti na meji nikogar ne briga je vseeno.

TheBlueOne ::

Ce to delajo kakor pravi brez zadrzkov potrebujes enega, ki je morda korona paranoik, ki jih prijavi. Ali pa je samo cistun. Imas dosti takih.

CoolBits ::

Koga pa naj prijavi? Carinike, ki so se odločili upoštevat zakone namesto jih kršit?

TheBlueOne ::

Tistega, ki izda potrdilo? Ali sem kaj narobe razumel. Marsikdo v primeru take ponudbe poda prijavo.

FilipF ::

Pameten inšpektor ima zakonski rok 30 dni, da ugotovi, da ni pristojen oziroma, da je problem multidisciplinaren.

CoolBits ::

Dokler so testi fake, je vseeno če so tudi potrdila.

TheBlueOne ::

Dvomim, da bi raskiral pri kovid temi. Zadeve bi hitro eskalirale...

RedDrake ::

TheBlueOne je izjavil:


Nihce? Si preprican? Jaz sem vecinoma bral od fake virus, do da cepivo na deluje, kar se je do danes izkazalo za neumnost, potem, da se gre samo za zaroto za zasluzek in ne vem kaj se.

Tiste, ki ne trdimo da virusa ni, ali pa da cepivo ne deluje, ali pa da bo cepivo vse pobilo v roku nekaj let, vi gladko spregledate.

TheBlueOne je izjavil:


Pravzaprav si bolj kot ne prvi od antivaxerjem, kjer sem zasledil logiko v smislu, se zavedam, da je lahko totalno sranje ampak me ne moti. Imam raje zivljenje od prej neglede na svoj riziko, riziko bliznjih in pritisk na zdravstvo.

Za riziko bližnjih so cepljeni samo ~40-60% manjši riziko.
Največ za riziko bližnjih naredijo bližnji sami, če se cepijo, potem manjšajo riziko za 90%+.

Btw, sem častil celi familiji krvni test za covid protitelesa. Niti en v familiji jih nima.
Je pa res, da nismo ravno retardi v familiji, no.
Hkrati pa tudi pomeni, da je zaloga vrednosti tistih, ki lahko fašejo relativno velika.

TheBlueOne ::

CoolBits je izjavil:

Dokler so testi fake, je vseeno če so tudi potrdila.


Pravnoformalno ne. Ce ti reces, da so fake to nikogar ne zanima. Tudi, ce ne priznavas sodisca to nikogar ne zanima.

CoolBits ::

Nisem jaz to rekel. Če me spraviš na sodišče zaradi testa ti to tudi dokažem.
https://cormandrostenreview.com/report/

TheBlueOne ::

RedDrake je izjavil:

TheBlueOne je izjavil:


Nihce? Si preprican? Jaz sem vecinoma bral od fake virus, do da cepivo na deluje, kar se je do danes izkazalo za neumnost, potem, da se gre samo za zaroto za zasluzek in ne vem kaj se.

Tiste, ki ne trdimo da virusa ni, ali pa da cepivo ne deluje, ali pa da bo cepivo vse pobilo v roku nekaj let, vi gladko spregledate.


Niti ne, samo diskusij praviloma nima smisla imeti, ker ste naredi svojo oceno rizika in ste pac pripravljeni s tem ziveti. Je legitimna pozicija in bolj vprasanje tehnikalij in morale, kot pa kaksni bi morali biti sirsi ukprepi. Ti je pa jasno, da ste posebnezi, ker kakor pravis niste ravno retardi, kar kot prispodoba nakazuje drugacno previdno vedenje. Ampak ker tega ne mores pricakovati od vseh imajo verjetno cepljenja vseeno smisel v sisrsem pomenu.

UganiKdo ::

CoolBits je izjavil:

Nisem jaz to rekel. Če me spraviš na sodišče zaradi testa ti to tudi dokažem.
https://cormandrostenreview.com/report/


ponarejanje dokumentov je še vedno ponarejanje dokumentov, ne glede na to kaj si ti misliš o virusih medtem ko iščeš rob planeta.

TheBlueOne ::

CoolBits je izjavil:

Nisem jaz to rekel. Če me spraviš na sodišče zaradi testa ti to tudi dokažem.
https://cormandrostenreview.com/report/


To ne bi bilo vprasanje na sodiscu. Vprasanje bi bilo, ce si sodeloval pri ponarejanju dokumenta. Tvoje dokazovanje bi verjetno bilo samo hitro priznanje dejanja. S temi spletnimi strani se sigurno nihce ne bi ukvarjal.

Zgodovina sprememb…

««
15 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49380657 (68350) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722243255 (222340) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622272 (18465) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60486110 (67612) BigWhale

Več podobnih tem