» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
14 / 57
»»

multivac ::

https://www.24ur.com/novice/korona/med-...

Interesantno, delta naj bi bila tako nalezljiva, da je takoj pokrila vse okužene na 99%. A istočasno ne okužuje vse ostale na veliko.
A smo prepričani, da ni john hopkins zgolj izdal nov baseline za neko sekvenco genoma, katerega vsi sleo pol uporabljajo?
Saj ne rečem da zagotovo, zgolj vse sumljivo mi je to.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Reycis ::

multivac je izjavil:

Za zimo smo torej necepljeni dobro pripravljeni. Cepljenčki?
Vi pa ste še neznanka. Ne vemo, kako se bodo odrezala cepiva v največjem navalu virusev in novih različic.

Bo interesantno.

Pomoje se bo začelo z necepljenimi. To bodo seveda izkoristili za intenzivno kampanjo za cepljenje. Potem pa ko se bazen necepljenih nekoliko prekuži in ko se virus še nekoliko prilagodi cepivu pa lahko pričakujemo Izraelski scenarij - vedno večji del bolnih bodo cepljeni. Pričakujem, da se bo glede na delež smrtnost in hud potek izenačili cepljeni in necepljeni. Bo pa potrebne precej statistične gimnastike, da ne bo izgledalo kot, da so jo cepljeni celo slabše odnesli, ker med cepljenimi je več starčkov. Ampak to obladajo. Mi se bomo pa smejal in jih trolal.

Kar me najbolj zanima je nadaljni potek. Vidim nekako tri možne scenarije:
1: počasno umirjanje zadeve
2: velike zdravstvene težave cepljenih
3: zaradi cepljenja spremenjene selekcije dobimo veliko bolj smrtonosen sev, ki bo sekal PO VSEH.
Najbolj si želim #1, žal mislim, da je možnost zanj zgolj teoretična. Najbolj me je strah #3 in mislim, da je tudi najbolj verjeten. Vem, da poteka dogodkov ne morem spremenit in se niti ne trudim. Pripravljam sebe in družino na #2 in #3.
Diversity is our greatest strength

multivac ::

Jp, komaj čakam statistične akrobacije, kako pokazati, da so cepiva vsaj malo boljša kot brez cepiv.
Bo zabavno.
Malo manj bo zabavno, če nam bodo crkovali cepljeni sorodniki. "bitter-sweet" trenutek. Smejal se bom covid cepljenim na STju, a istočasno žaloval za vse v mojih krogih, ki so cepljeni. Preklet bodi Bill!


Glede tvojih točk.
Pomisli tako...cepiva smo zakupili do 2024. To pomeni, da bodo tako ali drugače podaljševali.
Kdo se bo naslednje leto cepil z 5 odmerkom, če bo epidemija plahnela medijsko ali dejansko? Redki. Razen če bo helth pasuš tako inkorporiran v življenje, da ne bo drugega kot se cepit.

Pravim, zgoraj so nam rekli, da tega ne bo še tako kmalu konec. Tedros je rekel "for the foreseeable future", napovedljiva prihodnost pa je zagotovo vsaj 3-5 let.

Konvencionalneži bodo končno okusili, kaj pomeni ko se teorije zarote spremenijo v zgolj zaroto.
Ko elita želi nekaj spremenit v družbi.

Vem, težok doumet, da se kaj takega zares dogaja. Ampak pač, boste nekateri morali stežka to spoznati.
Tko kot večna od vas ni vrjela, da bomo morali za na kofe se skenirat po STASIjevo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

LightBit ::

Saj, če imate prav jasnovidni, je bolje umreti.

PrihajaNodi ::

Nihce ne trdi da virus ne obstaja, sam jebemo mater mladino in nosecnice pa naj pustijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:


Ha ha ha ha ha :)) :)) :)) :)) :)) :)) Kaksen bullshit :)) :)) :)) :))


Zgolj vpašanje kdo se bo zadnji smejal. ;)

Utk je izjavil:

IJS ne zna napovedat kaj več kot otrok, ki zna podaljšat črto na grafu. Jaz pravim, da ne bo tako. Pa da vidimo kdo je pametnejši...
Jaz sem še zmeraj za 200 evrov kazni za okužene, ali obratno, 1.5.2022 500 evrov bonusa nikoli okuženim.


Jaz pa mislim, da vem kako napovedujejo:
https://www.24ur.com/novice/korona/napo...

Pogledajo precepljene države, vidijo, da so okuženi presegli prejšnje valove in sedaj napovedujejo, da bomo tudi mi. :))

Važno, da bomo nekako mi necepljeni v manjšini, ki nismo niti dodobra polnili bolnice v prejšnjih valovih, sedaj polnili bolnice. Čeprav bolj nalezljiv virus je manj nevaren.

Uff. Se ne veselim te zime...spet toliko bulšitiranja iz strani stroke. Pa dnevne številke hospitaliziranih na 24 ur.


Jaz se bom zagotovo smejal, kdaj pa bo nazadnje, je tezko napovedat, tvoje neumnosti se potencirajo v vedno vecje absurde in vedno ti uspe prekositi samega sebe :)) :)) :)) :)) :)) Bolj, ko se izkazuje, da je kar prodajas nicvreden bullshit, bolj neverjetne scenarije si izmisljujes, me zanima v kaksne nore skrajnosti bos se sel :)) :))

ajdov2 je izjavil:

Seveda obstaja. Pogledaš letnico rojstva.


Teoreticni fizik rece prakticnemu fiziku: "Pa ze 30 let ti pravim, da moras samo protone bolj skupaj dati. Cesa ne razumes? Skupaj - narazen."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

ajdov2 ::

95% mrtvih je nad 65..

multivac ::

LightBit je izjavil:

Saj, če imate prav jasnovidni, je bolje umreti.


No, saj dejansko imaš point.

Ti pa bom predstavil drugače.
Depopulacija prek cepiv je recimo bistveno manj stresna kot prek vojne/revolucije.
Energetski objekti ostanjejo, hiše prav tako. V vojni pa se eno jutro zbudiš v razbitinah v dežju brez ničesar.
Civilizacija z polovico manj prebivalstva se bi v takem scenariju hitro pobrala.

Ni vse tako črno. In če že, raje preživim tak depopulacijski event kot pa rusko državljansko vojno po padcu cesarja.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Slopek ()

Slopek ::

Zdravstveni sistem nikakor ne bi smel pasti, če ni do zdaj.

bacho ::

če to drži, je procent okuženih enak procentu cepljenih.

https://twitter.com/rzioni/status/14264...

pri nas pa piše rtvslo, da bodo zbolevali samo necepljeni... :)

multivac ::

RTVSLO parafrizira naše "strokovnjake". Naši "strokovnjaki" ne ločijo kurca od pizde.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Slopek ::

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

Saj, če imate prav jasnovidni, je bolje umreti.


No, saj dejansko imaš point.

Ti pa bom predstavil drugače.
Depopulacija prek cepiv je recimo bistveno manj stresna kot prek vojne/revolucije.
Energetski objekti ostanjejo, hiše prav tako. V vojni pa se eno jutro zbudiš v razbitinah v dežju brez ničesar.
Civilizacija z polovico manj prebivalstva se bi v takem scenariju hitro pobrala.

Ni vse tako črno. In če že, raje preživim tak depopulacijski event kot pa rusko državljansko vojno po padcu cesarja.

Sori za izbris.
Seveda bi se civilizacija hitro pobrala in tudi sama kvaliteta življenja, bi se hitro izboljšala. To je itak jasno. Pa ker moje mnenje zares ne šteje popolnoma nič, bi lahko verjeli vsaj velikemu filantropu Billu.

multivac ::

bacho je izjavil:

če to drži, je procent okuženih enak procentu cepljenih.

https://twitter.com/rzioni/status/14264...

pri nas pa piše rtvslo, da bodo zbolevali samo necepljeni... :)


A ni že sama pfizerjeva študija dokazala, da so cepiva komaj kaj boljša od placebota? Sem že malo pozabil. nek 14 vs. 15.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

bacho je izjavil:

če to drži, je procent okuženih enak procentu cepljenih.

https://twitter.com/rzioni/status/14264...

pri nas pa piše rtvslo, da bodo zbolevali samo necepljeni... :)


A ni že sama pfizerjeva študija dokazala, da so cepiva komaj kaj boljša od placebota? Sem že malo pozabil. nek 14 vs. 15.


Sicer razumem, da si razocaran, ampak nobena uradna studija tega ne kaze. Tudi rezultati obolelih v bolnisnicah tega ne kazejo.

Seveda pa to kazejo vase lazi. Ampak to so samo lazi.

Utk ::

Če bi hoteli vedet za pravo razmerje, bi morali testirat vsakega, ki pride v bolnico, ne glede kaj mu je, tudi če ima zlomljen vrat. Ker necepljene testirajo vse. Cepljene, če niso "prehlajeni", pa ne.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

LightBit je izjavil:

Saj, če imate prav jasnovidni, je bolje umreti.


No, saj dejansko imaš point.

Ti pa bom predstavil drugače.
Depopulacija prek cepiv je recimo bistveno manj stresna kot prek vojne/revolucije.
Energetski objekti ostanjejo, hiše prav tako. V vojni pa se eno jutro zbudiš v razbitinah v dežju brez ničesar.
Civilizacija z polovico manj prebivalstva se bi v takem scenariju hitro pobrala.

Ni vse tako črno. In če že, raje preživim tak depopulacijski event kot pa rusko državljansko vojno po padcu cesarja.

Vojna povzroci ekonomsko rast.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

shadeX ::

Sem bil včeraj pri zdravniku (ne v zvezi s covidom), sem ga pa na koncu vprašal o cepivih in virusu naj pove iz prve roke. Zadeva je sledeča:

1. Nobenega ne silim da vzame cepivo, niti ga ne diskriminitam (obravnavam drugače) če ga ne vzame ker je to njegova osebna odločitev. Ga pa toplo priporočam

2. Vsi v našem zdravstvenem domu smo cepljeni, razen dve medicinski sestri. To je bila naša osebna odločitev, sploh po tem kar smo videli iz prve roke.
3. Ko je bil porast okužb v prejšnji sezoni in je virus prišel v dom ostarelih, smo tam bili kot v bojni fronti - kaj takega še nisem videl. Vsi smo se okužili, eden od zdravnikov je končal na respiratorju v kritičnem stanju.
4. Stranski učinki vsakega zdravila obstajajo. Ti (ki si se cepil s Pfizerjem), lahko URADNE stranske učinke pogledaš na tej povezavi:

https://www.ema.europa.eu/en/documents/...

Na podlagi teh podatkov, se odločiš ali se ti cepljenje splača ali ne. Na drugi strani boš videl klicaj, kar pomeni da je zdravilo pod drobnogledom za stranske učinke. Vsako zdravilo gre skozi ta drobnogled. Za Pfizer bo tisti klicaj odpravljen novembra 2021, kar bo pomenilo da je šlo skozi vse faze preverjanja / testiranja. Podatki na tisti strani so uradni in potrjeni. Vse drugo je širjenje neresnic z namenom zastrahovanja ljudi.

(ugibam da je verjetno to podobna zadeva kot v USA, kjer je FDA že odobril oz. bo septembra to cepivo).
5. Ta dokument se dopolnjuje tako da moramo mi zdravniki kakršnekoli stranske učinke poročati proizvajalcu. Za napačno napisane podatke so ljudje kazensko odgovorni (tako zdravniki kot prozivajalec) - to velja za vsako novo zdravilo ki pride na trg privzeto.

6. Teorija zarote #1: Cepivo povzroča neplodnost
Do tega trenutka ni nobenega podatka, ki bi na to nakazoval, smo pa zdravniki dobili E-mail (novice) od ginekologov da to ne drži (sam nisem vedel zakaj mi to pošiljajo ampak kar mi praviš mi je zadeva jasna).

Teorija zarote #2: Cepivo ne deluje
Jasno je da cepivo deluje, je pa res da je z delto manj učinkovito.

7. Izkušnje pacientov:

Tisti mladi ki virus prebolijo imajo večje motnje spomina, kar se kaže večinoma pri delti. Primerov, ko imajo ljudje motnje vonja in okusa je manj, ampak izgleda da mutirana različica (vsaj po mojih izkušnjah) udari na spomin. Ne morejo se spomniti imen, tel. številk, kaj so jedli za kosilo. Po več mesecih se je stanje popravilo pri nekaterih za vzorec.

Vprašal sem ga še o tem kaj mi garantira, da nebom imel stranskih učinkov po npr 3 letih:
8. Tega ne morem garantirati. So pa po dosedanjih izkušnjah vsa zdravila, ki prestanejo fazo testiranja varna (Pfizer november 2021) in verjetnosti, da se po daljšem času pokažejo problemi oz. spremembe so minimalne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Slopek ::

Nice story, ampak...
Tudi sam lahko pišem zgodbice. In to iz prve roke. So pa moje oči videle toliko, da me res nič več ne prepriča v uradno narativo. Pa nimam dodatka kot ga ima ta, kateri ti toplo priporoča. ;)

zmist ::

Slopek je izjavil:

Nice story, ampak...
Tudi sam lahko piĹĄem zgodbice. In to iz prve roke. So pa moje oÄi videle toliko, da me res niÄ veÄ ne prepriÄa v uradno narativo. Pa nimam dodatka kot ga ima ta, kateri ti toplo priporoÄa. ;)


Se dobro, da si slep. Glede pisanja zgodbic, pa hvala, citat bo prisel se hudo prav.

gus5 ::

multivac je izjavil:

Za zimo smo torej necepljeni dobro pripravljeni. Cepljenčki?
Vi pa ste še neznanka.
Preboleli, največ njih je zbolelo jeseni 2020, so res dobro zaščiteni le eno sezono, pa še to pod pogojem, da so res hudo zboleli, na primer s pljučnico.

Utk je izjavil:

IJS ne zna napovedat kaj več kot otrok, ki zna podaljšat črto na grafu. Jaz pravim, da ne bo tako.
Da, na IJS so zaposleni otroci, forume pa obvladujejo modreci. :))

shadeX ::

Tudi sam lahko pišem zgodbice. In to iz prve roke.


I couldn't care less what you think. Sej večini ljudi ego zaslepi realnost, da se ne spopadajo s strahom in stresom - ti si pač eden izmed njih, ker je jasno da še vedno uživaš ob prebiranju pravljic in raznih teorij zarot.

To temo sem odprl z namenom pridobivanja uradnih informacij o cepivu (uraden vir pfizer cepiva sem tudi postal, za druga cepiva si iščite sami). To sem čutil da sem še dolžan da pripišem, če se bo kdo lažje (ali pa ne) odločil za cepivo.

Vsekakor želim da se to covid sranje čimprej reši, ali se cepiš ali ne mi dol visi. Verjamem pa da če bom prodajal pravljice, nebom pripomoral k rešitvi problema.

Naj se vsak odloči tako kot sam želi, ampak ker večina prodaja razne nesmisle dobiš napačne podatke, kar pomeni da se troli eventualno igrajo s človeškimi življenji. Fact

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PrihajaNodi ::

Ne morejo se spomniti imen, tel. številk, kaj so jedli za kosilo. Po več mesecih se je stanje popravilo pri nekaterih za vzorec.


A ni to normalno za danes?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

crniangeo ::

Ko teorija zarote ni več zarota, ampak kar spoiler :)
Convictions are more dangerous foes of truth than lies.

Slopek ::

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nice story, ampak...
Tudi sam lahko piĹĄem zgodbice. In to iz prve roke. So pa moje oÄi videle toliko, da me res niÄ veÄ ne prepriÄa v uradno narativo. Pa nimam dodatka kot ga ima ta, kateri ti toplo priporoÄa. ;)


Se dobro, da si slep. Glede pisanja zgodbic, pa hvala, citat bo prisel se hudo prav.

Sem slep ja, za neumnosti. Stari ne moreš ti meni prodajat tega kovida, če sem vsak dan v stiku s tem sranjem. Skoraj dobesedno. Kje pa si ti, da toliko veš in prodajaš naprej agendo te zaupanja vredne politike? Si samo tako prestrašen?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

multivac ::

shadeX je izjavil:

Sem bil včeraj pri zdravniku (ne v zvezi s covidom), sem ga pa na koncu vprašal o cepivih in virusu naj pove iz prve roke. Zadeva je sledeča:

1. Nobenega ne silim da vzame cepivo, niti ga ne diskriminitam (obravnavam drugače) če ga ne vzame ker je to njegova osebna odločitev. Ga pa toplo priporočam

2. Vsi v našem zdravstvenem domu smo cepljeni, razen dve medicinski sestri. To je bila naša osebna odločitev, sploh po tem kar smo videli iz prve roke.
3. Ko je bil porast okužb v prejšnji sezoni in je virus prišel v dom ostarelih, smo tam bili kot v bojni fronti - kaj takega še nisem videl. Vsi smo se okužili, eden od zdravnikov je končal na respiratorju v kritičnem stanju.
4. Stranski učinki vsakega zdravila obstajajo. Ti (ki si se cepil s Pfizerjem), lahko URADNE stranske učinke pogledaš na tej povezavi:

https://www.ema.europa.eu/en/documents/...

Na podlagi teh podatkov, se odločiš ali se ti cepljenje splača ali ne. Na drugi strani boš videl klicaj, kar pomeni da je zdravilo pod drobnogledom za stranske učinke. Vsako zdravilo gre skozi ta drobnogled. Za Pfizer bo tisti klicaj odpravljen novembra 2021, kar bo pomenilo da je šlo skozi vse faze preverjanja / testiranja. Podatki na tisti strani so uradni in potrjeni. Vse drugo je širjenje neresnic z namenom zastrahovanja ljudi.

(ugibam da je verjetno to podobna zadeva kot v USA, kjer je FDA že odobril oz. bo septembra to cepivo).
5. Ta dokument se dopolnjuje tako da moramo mi zdravniki kakršnekoli stranske učinke poročati proizvajalcu. Za napačno napisane podatke so ljudje kazensko odgovorni (tako zdravniki kot prozivajalec) - to velja za vsako novo zdravilo ki pride na trg privzeto.

6. Teorija zarote #1: Cepivo povzroča neplodnost
Do tega trenutka ni nobenega podatka, ki bi na to nakazoval, smo pa zdravniki dobili E-mail (novice) od ginekologov da to ne drži (sam nisem vedel zakaj mi to pošiljajo ampak kar mi praviš mi je zadeva jasna).

Teorija zarote #2: Cepivo ne deluje
Jasno je da cepivo deluje, je pa res da je z delto manj učinkovito.

7. Izkušnje pacientov:

Tisti mladi ki virus prebolijo imajo večje motnje spomina, kar se kaže večinoma pri delti. Primerov, ko imajo ljudje motnje vonja in okusa je manj, ampak izgleda da mutirana različica (vsaj po mojih izkušnjah) udari na spomin. Ne morejo se spomniti imen, tel. številk, kaj so jedli za kosilo. Po več mesecih se je stanje popravilo pri nekaterih za vzorec.

Vprašal sem ga še o tem kaj mi garantira, da nebom imel stranskih učinkov po npr 3 letih:
8. Tega ne morem garantirati. So pa po dosedanjih izkušnjah vsa zdravila, ki prestanejo fazo testiranja varna (Pfizer november 2021) in verjetnosti, da se po daljšem času pokažejo problemi oz. spremembe so minimalne.


Pač fanj zgodba, lahko da je res, lahko da ni.

Ampak v obeh primerih.
Fanj. Cepi se, nihče ti ne preprečuje možnost, ne zares.
Zgolj pusti nas ostale pri miru. Bomo si celo sofinancirali zdravljenje za covid, če je treba...pod pogojem, da nam dajo zdravila kot jih v državah kjer so uspešno preprečili obolenja. Ne mi dat na voljo samo respirator ali cesto. Ker ogromno doktorjev uspešno uporablja antiviralna zdravila.
In kot rečeno. Covid ne ogroža velik del populacije.
Če pa napada spomin, potem najbrž napada spomin tudi cepivo. Saj glavni del akcije pri covidu je spike protein. In so simptomi cepiva in covida včasih zelo podobni.


Kot rečeno...cepi se, je osebna odločitev in pomagaj nam zrušiti ta PCT totalitarizem. Pošten deal?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Slopek ::

shadeX je izjavil:

Tudi sam lahko pišem zgodbice. In to iz prve roke.


I couldn't care less what you think. Sej večini ljudi ego zaslepi realnost, da se ne spopadajo s strahom in stresom - ti si pač eden izmed njih, ker je jasno da še vedno uživaš ob prebiranju pravljic in raznih teorij zarot.

To temo sem odprl z namenom pridobivanja uradnih informacij o cepivu (uraden vir pfizer cepiva sem tudi postal, za druga cepiva si iščite sami). To sem čutil da sem še dolžan da pripišem, če se bo kdo lažje (ali pa ne) odločil za cepivo.

Vsekakor želim da se to covid sranje čimprej reši, ali se cepiš ali ne mi dol visi. Verjamem pa da če bom prodajal pravljice, nebom pripomoral k rešitvi problema.

Naj se vsak odloči tako kot sam želi, ampak ker večina prodaja razne nesmisle dobiš napačne podatke, kar pomeni da se troli eventualno igrajo s človeškimi življenji. Fact

Ego, ego...nima s tem nič. Teorije zarote pa doživljam vsak dan. Spet bomo imeli kovid bolnice, datum je znan, dodatki pa tudi. Lepa igra, lepa. Zakaj bi se zdravstveno osebje sploh pritoževalo? Zaradi več denarja? Manj dela? Mnogim ne kapne in jim ne bo nikoli.
O tem, da se naj vsak odloča pa se strinjam, a najino mnenje ne šteje in odločili so se(se bodo) drugače. Gre kdo stavit?

feryz ::

gus5 je izjavil:

Preboleli, največ njih je zbolelo jeseni 2020, so res dobro zaščiteni le eno sezono, pa še to pod pogojem, da so res hudo zboleli, na primer s pljučnico.
Kar je zelo v redu.
Cepljeni so, za razliko od prebolelih, zaščiteni le do novega šusa.
Prva informacija je bila, da bo ta v onostranstvu, torej doživljenjska zaščita.
Potem so prešli na deset let.
Kasneje so prišli na eno leto.
Trenutno velja agenda da drži do prihajajoče zime.
Ko pride jesen, bomo na mesecu ali dveh.

Tako da celo leto niti ne zgleda več tako slabo, kot je sprva kazalo.

Lahko pa kustečko vprašate, kako dolgo drži zaščita. Ta bi morala biti dovolj verodostojna priča.
Ja, vem, ni umrla. Čudež bi bil, če bi. S šusi ali brez njih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

shadeX ::

Pač fanj zgodba, lahko da je res, lahko da ni.


Če bi si res vzel čas, bi še najbolj zagrizene antivaxerje prepričal da se grejo cepit. Žal bi za to moral uporabit nekaj pravljic in neresnic, ampak mi morala tega ne dovoljuje.


Zgolj pusti nas ostale pri miru.


Mislim da je ravno obratno - antivaxerji ne pustite vaxerjev na miru in predvsem škodujete ljudem. Po malo "kopanja" mi je jasno. Vse več ljudi se odloča za cepljenje in jasno je da boste ostali v manjšini. Ne veste kaj bi naredili - ali zlili "strup" v svoje telo ali pa dovolili virusu da se v vas razmnožuje in pusti večje posledice kot cepivo (jasno je da so posledice covida večje od cepiva). Razumem vas, odločitev je dvorezen meč - ampak jasno je da se dobro počutite že ko enega odvrnete od cepljenja samo zato, ker vas je strah da bi na koncu ostali sami.

Po moji subjektivni oceni bo do konca leta 2021 precepljene najmanj 70% slovenije, kljub temu da smo med slabše precepljenimi v EU. Danes je bila gužva pred cepilnim centrom, ko sem partnerko tja pospremil.

Fanj. Cepi se, nihče ti ne preprečuje možnost, ne zares.


Sem se že, teden nazaj. Do tega trenutka vse ok.

Če pa napada spomin, potem najbrž napada spomin tudi cepivo.


Cepivo ne napada nič. Cepivo da samo informacijo celici (mesengerRNA), kakšen spike protein naj naredi, to imunski sistem prepozna in začne tvorit protitelesa. Cepivo ni živo, ne vsebuje virusa ampak samo sporočilo.


Prva informacija je bila, da bo ta v onostranstvu, torej doživljenjska zaščita.
Potem so prešli na deset let.
Kasneje so prišli na eno leto.
Trenutno velja agenda da drži do prihajajoče zime.
Ko pride jesen, bomo na mesecu ali dveh.


Tell me you don't know science, without telling me you don't know anything about science. Ok tud jaz nimam pojma o znanosti, ampak v nekaj minutah lahko tudi sam izveš zakaj je temu tako. O virusu vemo že veliko, ne vemo pa vsega, prav tako ne poznamo učinkovitost cepiv z milijoni različnimi parametri (vsak človek ima drugačno situacijo). Sicer nosečim ali doječim ženskam ga tudi jaz ne bi priporočal.

Spet bomo imeli kovid bolnice, datum je znan, dodatki pa tudi. Lepa igra, lepa. Zakaj bi se zdravstveno osebje sploh pritoževalo? Zaradi več denarja? Manj dela? Mnogim ne kapne in jim ne bo nikoli.


Mislim da tebi marsikaj ne kapne. Od 300 znakov, nisi povedal popolnoma nič pametnega, prilepil nobenega vira kot sem ga sam .. samo lajanje v zrak. A lahk greš še bolj nizko in razvrednotiš svoje besede? Kdo te bo sploh jemal resno?

feryz ::

Fajn je, da v istem stavku poveš, da znanost ne ve veliko o znanosti. Ups, virusu.

Zna pa vseeno to zapakirati in prodati. Dobro, tudi to je neke vrste znanost. Kako drek prodati za zlato.

shadeX ::

Zakaj energijo usmerjaš vame in ne v dejanski problem, kjer bi delal za dobrobit človeštva?

da znanost ne ve veliko o znanosti. Ups, virusu.


Z mRNA tehnologijo je izdelava cepiv izjemno lažja kot izdelava tradicionalenga cepiva. Vse kar rabiš vedet je samo kakšno "kodo" naložit v cepivo.

(Kdor ne zaupa znanosti danes, naj mRNA cepiv ne uporablja za zdravljenje raka in drugih bolezni v prihodnosti).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

zmist ::

Slopek je izjavil:

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nice story, ampak...
Tudi sam lahko piĹĄem zgodbice. In to iz prve roke. So pa moje oÄi videle toliko, da me res niÄ veÄ ne prepriÄa v uradno narativo. Pa nimam dodatka kot ga ima ta, kateri ti toplo priporoÄa. ;)


Se dobro, da si slep. Glede pisanja zgodbic, pa hvala, citat bo prisel se hudo prav.

Sem slep ja, za neumnosti. Stari ne moreš ti meni prodajat tega kovida, če sem vsak dan v stiku s tem sranjem. Skoraj dobesedno. Kje pa si ti, da toliko veš in prodajaš naprej agendo te zaupanja vredne politike? Si samo tako prestrašen?


Ne. Vecji problem imam. Politika je pokvarjena, korporacije so pokvarjene, ampak take pokvarjenosti, kot jo premorejo antivaxerji pa se nisem izkusil. Dejansko vecjega pizd od ljudi se nisem srecal.

Slopek ::

@shadeX, Pametna vsebina, ne bo iz tepca naredila genija. Vir za kaj? Da bo SB v mojem kraju zdaj, zdaj kovid bolnišnica. Tisti, ki mora, je to vedel, ti, pa spadaš med tiste, ki verjame takrat, ko je na poročilih.

feryz ::

O kakšni energiji to govoriš? Kozmični?

Jaz usmerjam energijo tja, kamor je potrebno. V imunski sistem. In mi dobro uspeva.

zmist ::

shadeX je izjavil:

Zakaj energijo usmerjaš vame in ne v dejanski problem, kjer bi delal za dobrobit človeštva?

da znanost ne ve veliko o znanosti. Ups, virusu.


Z mRNA tehnologijo je izdelava cepiv izjemno lažja kot izdelava tradicionalenga cepiva. Vse kar rabiš vedet je samo kakšno "kodo" naložit v cepivo.

(Kdor ne zaupa znanosti danes, naj mRNA cepiv ne uporablja za zdravljenje raka in drugih bolezni v prihodnosti).


Saj jim je bilo ze povedano, nekajkrat. Pa se vedno znova vracajo in delajo neumne. Imajo cilj in to je cimbolj zastrasiti javnost. Verjetno so sami ze zdavnaj cepljeni. Zakaj? Nimam blage veze, dikcijo imajo hudo podobno SDSovski, tako, da so verjetno iz njihovih vrst. Drugo kar mi pade na pamet je, da boostajo vrednost kriptovalut. Lahko pa da so samo dusevno bolni.

shadeX ::

feryz je izjavil:

O kakšni energiji to govoriš? Kozmični?

Jaz usmerjam energijo tja, kamor je potrebno. V imunski sistem. In mi dobro uspeva.


Nimam pojma koliko si star. Ajd do 40 let, super.. po vsej verjetnosti neboš hospitaliziran. Če si čez 50, good luck. Igraš rusko ruleto.

Slopek ::

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nice story, ampak...
Tudi sam lahko piĹĄem zgodbice. In to iz prve roke. So pa moje oÄi videle toliko, da me res niÄ veÄ ne prepriÄa v uradno narativo. Pa nimam dodatka kot ga ima ta, kateri ti toplo priporoÄa. ;)


Se dobro, da si slep. Glede pisanja zgodbic, pa hvala, citat bo prisel se hudo prav.

Sem slep ja, za neumnosti. Stari ne moreš ti meni prodajat tega kovida, če sem vsak dan v stiku s tem sranjem. Skoraj dobesedno. Kje pa si ti, da toliko veš in prodajaš naprej agendo te zaupanja vredne politike? Si samo tako prestrašen?


Ne. Vecji problem imam. Politika je pokvarjena, korporacije so pokvarjene, ampak take pokvarjenosti, kot jo premorejo antivaxerji pa se nisem izkusil. Dejansko vecjega pizd od ljudi se nisem srecal.

A dej no? Pizde da smo? A zato, ker pišem kaj se mi dogaja v službi? Povej kako je kovid vpet v tvoj lajf? Poročile, TV? Pa cepljenje seveda. To, je tvoja kovid zgodba?

zmist ::

Slopek je izjavil:

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nice story, ampak...
Tudi sam lahko piĹĄem zgodbice. In to iz prve roke. So pa moje oÄi videle toliko, da me res niÄ veÄ ne prepriÄa v uradno narativo. Pa nimam dodatka kot ga ima ta, kateri ti toplo priporoÄa. ;)


Se dobro, da si slep. Glede pisanja zgodbic, pa hvala, citat bo prisel se hudo prav.

Sem slep ja, za neumnosti. Stari ne moreš ti meni prodajat tega kovida, če sem vsak dan v stiku s tem sranjem. Skoraj dobesedno. Kje pa si ti, da toliko veš in prodajaš naprej agendo te zaupanja vredne politike? Si samo tako prestrašen?


Ne. Vecji problem imam. Politika je pokvarjena, korporacije so pokvarjene, ampak take pokvarjenosti, kot jo premorejo antivaxerji pa se nisem izkusil. Dejansko vecjega pizd od ljudi se nisem srecal.

A dej no? Pizde da smo? A zato, ker pišem kaj se mi dogaja v službi? Povej kako je kovid vpet v tvoj lajf? Poročile, TV? Pa cepljenje seveda. To, je tvoja kovid zgodba?


Ja pizde ste. Navadni izmecki.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

PrihajaNodi ::

shadeX je izjavil:

Pač fanj zgodba, lahko da je res, lahko da ni.


Če bi si res vzel čas, bi še najbolj zagrizene antivaxerje prepričal da se grejo cepit. Žal bi za to moral uporabit nekaj pravljic in neresnic, ampak mi morala tega ne dovoljuje.


Zgolj pusti nas ostale pri miru.


Mislim da je ravno obratno - antivaxerji ne pustite vaxerjev na miru in predvsem škodujete ljudem. Po malo "kopanja" mi je jasno. Vse več ljudi se odloča za cepljenje in jasno je da boste ostali v manjšini. Ne veste kaj bi naredili - ali zlili "strup" v svoje telo ali pa dovolili virusu da se v vas razmnožuje in pusti večje posledice kot cepivo (jasno je da so posledice covida večje od cepiva). Razumem vas, odločitev je dvorezen meč - ampak jasno je da se dobro počutite že ko enega odvrnete od cepljenja samo zato, ker vas je strah da bi na koncu ostali sami.

Po moji subjektivni oceni bo do konca leta 2021 precepljene najmanj 70% slovenije, kljub temu da smo med slabše precepljenimi v EU. Danes je bila gužva pred cepilnim centrom, ko sem partnerko tja pospremil.

Fanj. Cepi se, nihče ti ne preprečuje možnost, ne zares.


Sem se že, teden nazaj. Do tega trenutka vse ok.

Če pa napada spomin, potem najbrž napada spomin tudi cepivo.


Cepivo ne napada nič. Cepivo da samo informacijo celici (mesengerRNA), kakšen spike protein naj naredi, to imunski sistem prepozna in začne tvorit protitelesa. Cepivo ni živo, ne vsebuje virusa ampak samo sporočilo.


Prva informacija je bila, da bo ta v onostranstvu, torej doživljenjska zaščita.
Potem so prešli na deset let.
Kasneje so prišli na eno leto.
Trenutno velja agenda da drži do prihajajoče zime.
Ko pride jesen, bomo na mesecu ali dveh.


Tell me you don't know science, without telling me you don't know anything about science. Ok tud jaz nimam pojma o znanosti, ampak v nekaj minutah lahko tudi sam izveš zakaj je temu tako. O virusu vemo že veliko, ne vemo pa vsega, prav tako ne poznamo učinkovitost cepiv z milijoni različnimi parametri (vsak človek ima drugačno situacijo). Sicer nosečim ali doječim ženskam ga tudi jaz ne bi priporočal.

Spet bomo imeli kovid bolnice, datum je znan, dodatki pa tudi. Lepa igra, lepa. Zakaj bi se zdravstveno osebje sploh pritoževalo? Zaradi več denarja? Manj dela? Mnogim ne kapne in jim ne bo nikoli.


Mislim da tebi marsikaj ne kapne. Od 300 znakov, nisi povedal popolnoma nič pametnega, prilepil nobenega vira kot sem ga sam .. samo lajanje v zrak. A lahk greš še bolj nizko in razvrednotiš svoje besede? Kdo te bo sploh jemal resno?


Vlada prekleto mastno zaracunava inzinske inekcije v zda. Zakaj? Zakaj jih sedaj tako skrbi za dobrobit clovestva?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

shadeX ::

Zakaj jih sedaj tako skrbi za dobrobit clovestva?


Ker je virus dejansko nevaren? V Italiji do tega trenutka 67% precepljenost (pa sezona gripe se še lotila ni. Do konca leta bo precepljene 85-95% italije), ampak oni so virus izkusili od blizu. Prav tako ni nobeno naključje da je Idrija med najbolj precepljenimi v Sloveniji - tudi tam covid ni bil nedolžna zadeva.

Verjamem, da si dovolj pameten da boš razumel kaj to pomeni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

PrihajaNodi ::

Sladkorna ni nevarna ? Sam prasam
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

shadeX ::

Sladkorna ni nalezljiva. Drugače pa kaj je v ZDA ne morem komentirat ker ne poznam njihovega zdravstvenega sistema.

PrihajaNodi ::

Kovid pa ni smrtonosen za 97% populacije. Your point?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Slopek ::

Zmist seveda smo. Ampak samo do takih, kot si ti. Namesto, da bi se počutil kot junak, ki rešuje narod, se obnašaš kot bedak. Same žaljivke, poveš pa prav nič. Mogoče zato, ker nič ne veš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

multivac ::

shadeX je izjavil:


Mislim da je ravno obratno - antivaxerji ne pustite vaxerjev na miru in predvsem škodujete ljudem. Po malo "kopanja" mi je jasno. Vse več ljudi se odloča za cepljenje in jasno je da boste ostali v manjšini. Ne veste kaj bi naredili - ali zlili "strup" v svoje telo ali pa dovolili virusu da se v vas razmnožuje in pusti večje posledice kot cepivo (jasno je da so posledice covida večje od cepiva). Razumem vas, odločitev je dvorezen meč - ampak jasno je da se dobro počutite že ko enega odvrnete od cepljenja samo zato, ker vas je strah da bi na koncu ostali sami.

Po moji subjektivni oceni bo do konca leta 2021 precepljene najmanj 70% slovenije, kljub temu da smo med slabše precepljenimi v EU. Danes je bila gužva pred cepilnim centrom, ko sem partnerko tja pospremil.


Kako vas ne pustimo v miru? Kdaj smo vam vzpostavili sistem preverjanja necepljenosti?

Cepivo ne napada nič. Cepivo da samo informacijo celici (mesengerRNA), kakšen spike protein naj naredi, to imunski sistem prepozna in začne tvorit protitelesa. Cepivo ni živo, ne vsebuje virusa ampak samo sporočilo.

Premalo se spoznaš na to, zato pa trdiš nekaj tako naivnega.

shadeX je izjavil:

Zakaj energijo usmerjaš vame in ne v dejanski problem, kjer bi delal za dobrobit človeštva?

da znanost ne ve veliko o znanosti. Ups, virusu.


Z mRNA tehnologijo je izdelava cepiv izjemno lažja kot izdelava tradicionalenga cepiva. Vse kar rabiš vedet je samo kakšno "kodo" naložit v cepivo.

(Kdor ne zaupa znanosti danes, naj mRNA cepiv ne uporablja za zdravljenje raka in drugih bolezni v prihodnosti).


Nihče od nas tu, kolikor vem, ni nezaupljiv do znanosti.
Ampak ti ne veš kaj je znanost v praksi.

"Znanost" je požegnala mnogo učinkovin, ki so se kasneje izkazale za katastrofo. Enostavno zaradi tega, ker gor so bili plačani znanstveniki, ki so delali to kar jim je kupec plačal za.
Nacistični antropologiji ne bi zaupal prav nič, čeprav se je obnašala zelo znanstveno.

Res ne mi s takimi osnovnošolskimi naivnostmi.

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

zmist je izjavil:

Slopek je izjavil:

Nice story, ampak...
Tudi sam lahko piĹĄem zgodbice. In to iz prve roke. So pa moje oÄi videle toliko, da me res niÄ veÄ ne prepriÄa v uradno narativo. Pa nimam dodatka kot ga ima ta, kateri ti toplo priporoÄa. ;)


Se dobro, da si slep. Glede pisanja zgodbic, pa hvala, citat bo prisel se hudo prav.

Sem slep ja, za neumnosti. Stari ne moreš ti meni prodajat tega kovida, če sem vsak dan v stiku s tem sranjem. Skoraj dobesedno. Kje pa si ti, da toliko veš in prodajaš naprej agendo te zaupanja vredne politike? Si samo tako prestrašen?


Ne. Vecji problem imam. Politika je pokvarjena, korporacije so pokvarjene, ampak take pokvarjenosti, kot jo premorejo antivaxerji pa se nisem izkusil. Dejansko vecjega pizd od ljudi se nisem srecal.


Tovariš Pfizer, čemu se torej cepite z izdelkom ene najbolj pokvarjene megakorporacije?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

multivac ::

shadeX je izjavil:

Zakaj jih sedaj tako skrbi za dobrobit clovestva?


Ker je virus dejansko nevaren? V Italiji do tega trenutka 67% precepljenost (pa sezona gripe se še lotila ni. Do konca leta bo precepljene 85-95% italije), ampak oni so virus izkusili od blizu. Prav tako ni nobeno naključje da je Idrija med najbolj precepljenimi v Sloveniji - tudi tam covid ni bil nedolžna zadeva.

Verjamem, da si dovolj pameten da boš razumel kaj to pomeni.


A ti ni zanimivo, da z virusem imamo problem samo zahodne države, in še to tiste ta bolj zadolžene (ki sedaj čakajo na €€€ covid-reparation fund)?

Zakaj talibom virus ne povzroča preglavic? V 10 dneh so osvojili celo državo.
Zakaj vs ostali manj razvit svet funkcionira bolj ali manj normalno naprej? Malo jim sicer kdo poteži z maskami, a nihče jih ne zares jemlje.
Vietnam recimo ima lockdown, je pa tam bolj politično-ekonomski kot epidemiološki.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Slopek ::

Če virus deluje, bodo precepljene napredne zahodne sile samo z maskami zavzele vse položaje nazaj zelo kmalu. Preživeli talibani se bodo v zameno za lockdown in policijsko uro odpovedali veri. Je kdo, ki v to verjame?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Cifix63 ::

1984Began je izjavil:

Pac-Man je izjavil:

multivac je izjavil:

Napiši še koliko zdravih 19 letnikov je končalo pod vozili zaradi prehitre vožnje motorja?

Kot rečeno, pustili ste, da vam virus ki deluje na bazi promilov, diktira življenje.


V boju z virusom imaš na voljo cepivo (čelado). Koliko zdravih 19 letnikov so pobile čelade?


Seveda verjetno sam ves, da je ta primerjava zelo neumesna.

Ze velikokrat je bilo povdarjeno, da so cepiva v testni fazi in se prakticno iz mesca v mesec izve nekaj novega. Npr. en pomemben clanek na katerega je potrebno biti pozoren, zaenkrat se ni full texta: Abstract.

Kak mesec nazaj je nasa stroka enostavno izjavila, povzemam: "Glede 3. primerka se nimamo izoblikovanega mnenja. Bomo opazovali, kaj se bo dogajalo v bolnicah jeseni in pozimi. Ce bodo v bolnicah cepljeni, bomo predlagali tretji odmerek, drugace ne". Torej gre za "still running" test.

Problem? Testira se na "splosni populaciji". Nekateri ljudje ne bi radi teh eksperimentov poganjali na sebi. Na podlagi razpolozljivih informacij se zavestno odlocijo, ko odtehtajo risk/benefit za 1. cepiva in 2. bolezen. To je vse. In to so ljudje, ki so se do nedavnega cepili z vsemi potrebnimi cepivi za gripo.

Ampak vecina vlad in medijev po svetu se je odlocila (bila prisiljena?), da morajo ta cepiva na vsak nacin pristati v telesu prav vseh. Pozablja se na temeljne mednarodne pravice posameznika. In to je pri marsikomu prizgalo se dodaten alarm.

Prav tako je cenzura na vseh glavnih platformah dobesedno ponorela. Ljudje so prisiljeni iskati informacije izven MSM.

Ukrepi niso ne logicni, ne sledijo znanosti. Medtem, ko v Avstralijo porocajo "Umrla sta 80 letnik, necepljen in 80 letnik, cepljen, ampak le z enim odmerkom, tako da ni bil zasciten", v NYC prepovedujejo vstop prakticno vse javne prostore (fitnes, restavracija, kino dvorane, ...), vsem, ki niso cepljeni vsaj z enim odmerkom. Kje je tukaj logika? Kje je znanost? Zmanjsanje ur stevila veljavnosti testa - podan kak razlog? Ukinitev testa s slino - podan razlog? Ali smemo vsaj vprasati zakaj temu tako?

Tega je se veliko vec, pa saj to ze vemo, ce smo le spremljali nekaj tem na tem portalu.

Mislim, da sta ta dva videja vredna ogleda in pomembna, prosim vzamite si cas:
Occupational therapist in Hawaii speaks in detail about Covid diagnostic fraud and undisclosed vaccine deaths in the elderly.

Attorneys in Hawaii file class-action lawsuit: "We can show 45,000 deaths in 72 hours from this vaccine"

Predvsem pri ta drugem poslusajte zgodbo gasilca, ki pove svojo izkusnje in poda svoje razloge zakaj se ne bo cepil (zacne govoriti pri 2:10). Poskusajte se postaviti v cevlje tega "anti-vaxerja".

Ce pa ze primerjas cepivo s celado, dobro no. Tudi tam ni crno in belo.


https://www.logicno.com/politika/nova-e...

multivac ::

Slopek je izjavil:

Če virus deluje, bodo precepljene napredne zahodne sile samo z maskami zavzele vse položaje nazaj zelo kmalu. Preživeli talibani se bodo v zameno za lockdown in policijsko uro odpovedali veri. Je kdo, ki v to verjame?


Dober point ja.
Necepljeni talibi v sandalih bodo najbrž v naslednjih 2-4 tednih, kolikor so nam lockdownerji rekli, da je zamik umiranja, pocrkali, nato pa bomo vkorakali mi z FFP2 maskami in našo vrhunsko cepljeno imunostjo.
Afganistan bomo ponovno zavzeli v še manjšem času kot so talibi, pa še brez si mazati roke s krvjo.
Zadržite dih za kak dan, sem prepričan, da talibi dol se že vlačijo napol mrtvi po cestah.


Kaj pravite dragi vaxxerji/lockdownerji, vam je všeč moj srkazem o vaši razpadajoči narativi?
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

ajdov2 ::

multivac je izjavil:

Slopek je izjavil:

Če virus deluje, bodo precepljene napredne zahodne sile samo z maskami zavzele vse položaje nazaj zelo kmalu. Preživeli talibani se bodo v zameno za lockdown in policijsko uro odpovedali veri. Je kdo, ki v to verjame?


Dober point ja.
Necepljeni talibi v sandalih bodo najbrž v naslednjih 2-4 tednih, kolikor so nam lockdownerji rekli, da je zamik umiranja, pocrkali, nato pa bomo vkorakali mi z FFP2 maskami in našo vrhunsko cepljeno imunostjo.
Afganistan bomo ponovno zavzeli v še manjšem času kot so talibi, pa še brez si mazati roke s krvjo.
Zadržite dih za kak dan, sem prepričan, da talibi dol se že vlačijo napol mrtvi po cestah.


Kaj pravite dragi vaxxerji/lockdownerji, vam je všeč moj srkazem o vaši razpadajoči narativi?

Alah ščiti vernike. Nič ne bo iz tega.

shadeX je izjavil:


Zgolj pusti nas ostale pri miru.


Mislim da je ravno obratno - antivaxerji ne pustite vaxerjev na miru in predvsem škodujete ljudem. Po malo "kopanja" mi je jasno. Vse več ljudi se odloča za cepljenje in jasno je da boste ostali v manjšini. Ne veste kaj bi naredili - ali zlili "strup" v svoje telo ali pa dovolili virusu da se v vas razmnožuje in pusti večje posledice kot cepivo (jasno je da so posledice covida večje od cepiva). Razumem vas, odločitev je dvorezen meč - ampak jasno je da se dobro počutite že ko enega odvrnete od cepljenja samo zato, ker vas je strah da bi na koncu ostali sami.

Po moji subjektivni oceni bo do konca leta 2021 precepljene najmanj 70% slovenije, kljub temu da smo med slabše precepljenimi v EU. Danes je bila gužva pred cepilnim centrom, ko sem partnerko tja pospremil.

Resno? Torej imamo anticepilna potrdila, ki jih je treba kazat za normalno življenje? Edini ki koga ne pustijo na miru so vaxerji. Ne vsi, samo biofašisti tipa zmist.

shadeX je izjavil:

Zakaj jih sedaj tako skrbi za dobrobit clovestva?


Ker je virus dejansko nevaren? V Italiji do tega trenutka 67% precepljenost (pa sezona gripe se še lotila ni. Do konca leta bo precepljene 85-95% italije), ampak oni so virus izkusili od blizu. Prav tako ni nobeno naključje da je Idrija med najbolj precepljenimi v Sloveniji - tudi tam covid ni bil nedolžna zadeva.

Verjamem, da si dovolj pameten da boš razumel kaj to pomeni.

V Sloveniji imamo več mrtvih/milijon kot v Italij. Torej, če je kdo izkusil virus od blizu, smo ga mi.

Kayzon ::

Virus je nevaren za ljudi nad 70 let,pa se to te ki imajo pridruzene bolezni. Se pravi nevaren je tako kot gripa.. Tako da nehi nakladat.
««
14 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49380662 (68355) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722243260 (222345) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622273 (18466) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60486112 (67614) BigWhale

Več podobnih tem