» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
10 / 57
»»

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Misko vozi tamalo v cepilni center, jo lahko js peljem, oziroma moja mama.


422. ko je Nodi ostal brez argumentov (ter pošiljal ljudi v cepilne centre) in smetil temo.

zmist ::

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Misko vozi tamalo v cepilni center, jo lahko js peljem, oziroma moja mama.


422. ko je Nodi ostal brez argumentov (ter pošiljal ljudi v cepilne centre) in smetil temo.


Ah ti si se zadaj, tudi jaz stejem... smo ze na 426. ;)

Conini ::

zmist je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Misko vozi tamalo v cepilni center, jo lahko js peljem, oziroma moja mama.


422. ko je Nodi ostal brez argumentov (ter pošiljal ljudi v cepilne centre) in smetil temo.


Ah ti si se zadaj, tudi jaz stejem... smo ze na 426. ;)


Narobe šteješ. Štet moraš samo tisto, ko prometni tehnik Nodi, pošlje osebo v cepilni center.

zmist ::

Conini je izjavil:

zmist je izjavil:

Conini je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Misko vozi tamalo v cepilni center, jo lahko js peljem, oziroma moja mama.


422. ko je Nodi ostal brez argumentov (ter pošiljal ljudi v cepilne centre) in smetil temo.


Ah ti si se zadaj, tudi jaz stejem... smo ze na 426. ;)


Narobe šteješ. Štet moraš samo tisto, ko prometni tehnik Nodi, pošlje osebo v cepilni center.


Hm, ok, vzeto na znanje, pa 422. :))

ajdov2 ::

Kaj pravite na to da so v Afganistanu bolj svobodni kot v Avstraliji (in kot bomo mi pozimi)?

Mr.B ::

ajdov2 je izjavil:

Kaj pravite na to da so v Afganistanu bolj svobodni kot v Avstraliji (in kot bomo mi pozimi)?

V glavnem da ves kaj je svoboda in too posiljevati drugim.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

multivac ::

ajdov2 je izjavil:

Kaj pravite na to da so v Afganistanu bolj svobodni kot v Avstraliji (in kot bomo mi pozimi)?


Človek bi pričakoval, da pri tako smrtonosnem in nalezljivim virusom, bi talibanom, ki edino masko ki poznajo je burka za ženske...virus konkretno ogrozil njihovo napredovanje.

Ane zmist/logitech?

Čudno, da samo tu na zahodu nam virus resno uničuje dnevne načrte. Vsi ostali bolj ali manj normalno naprej.

Res, eni ne bodo priznali da so v masovni psihozi do bridkega konca.
Kako je rekel tisti KGB agent.

Ko so ljudje demoralizirani jim lahko pokažeš dejstva v obraz in se jih ne bo dotaknilo.

Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Kakšne gliste od ljudi imamo za sodržavljane. Nevrjetno.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

gus5 ::

multivac je izjavil:

Kako je rekel tisti KGB agent.
Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Stalinistično-KGBjevski argument: Smrt enega človeka je tragedija, smrt 22 ‰ slovenske populacije (4433 oseb) le statistika.
Prav si zapisal; ker si demoraliziran, ti lahko število umrlih zaradi covid-19 vržem v obraz in se te ne bo dotaknilo.

Kayzon ::

Zakaj nihce ne komentira organizacije WHO,ki je rekla da PCT testi ne locijo med prehladom,gripo ali covidom. Da veljajo zgolj do decembra to leto,a obenem se ukrepi dolocajo glede na rezultate istih testov. Clown world.

PrihajaNodi ::

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kako je rekel tisti KGB agent.
Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Stalinistično-KGBjevski argument: Smrt enega človeka je tragedija, smrt 22 ‰ slovenske populacije (4433 oseb) le statistika.
Prav si zapisal; ker si demoraliziran, ti lahko število umrlih zaradi covid-19 vržem v obraz in se te ne bo dotaknilo.

Kovid dodatki, fant, vse je kovid samo da so dodatki. Samo dohtarji so vec zasluzil kot degen kriptomiljonarji.

Kayzon je izjavil:

Zakaj nihce ne komentira organizacije WHO,ki je rekla da PCT testi ne locijo med prehladom,gripo ali covidom. Da veljajo zgolj do decembra to leto,a obenem se ukrepi dolocajo glede na rezultate istih testov. Clown world.

Zato ker Kacinov semafor kaze drugace!
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

ajdov2 ::

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kako je rekel tisti KGB agent.
Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Stalinistično-KGBjevski argument: Smrt enega človeka je tragedija, smrt 22 ‰ slovenske populacije (4433 oseb) le statistika.
Prav si zapisal; ker si demoraliziran, ti lahko število umrlih zaradi covid-19 vržem v obraz in se te ne bo dotaknilo.

Zakaj bi se me morali covid mrtvi kaj bolj dotaknit od mrtvih zaradi raka, srčnih bolezni,...?

Kayzon ::

Se zavedate da je leto 2020 povprecna starost umrljivosti bila leto visja kot leta 2019. Tok hud virus pustosi po svetu,pa a morate res take ovce bit. Zaradi mene ce se cepite se 28x ,meni nihce ne bo tega usiljeval.

LightBit ::

ajdov2 je izjavil:

Kaj pravite na to da so v Afganistanu bolj svobodni kot v Avstraliji (in kot bomo mi pozimi)?

Jaz sem že predlagal da greste v Afganistan.

zmist ::

Multivac in Nodi cez nekaj mesecev (ajdov2 se skriva za kanto):

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Mato989 ::

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

mamstrok je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Upam, da za vas anti-vaxxerje uvedejo samoplačnisko zdravljenje v primeru težje obliko covid-a.

Seveda, samo potem dajmo tudi za tiste, kateri so cepljeni in težje zbolijo uvesti isto samoplačniško zdravlenje. Se strinjaš?


Ne. Cepljeni so dokazano naredili vse kar so lahko, da do zapleta ne pride. Necepljeni so aktivno sabotirali preprecevanje zapleta. Razen tega imajo necepljeni se enkrat vecjo moznost, da pride do zapleta. Razen zgornjega predloga, bi necepljenim, z zapletom, ki se ga na socialnih medijih najde operirati s teorijami zarote, nabil se dodatno kazen v visini stroskov zdravljenja.

Ergo, naj si sami placujejo svoje hobije.



A so debeli ki zrejo meka nardili vse kar lahko

A so pijanci ki zrejo alkic nardili vse kar lahko

A so tisti ki se premalo gibajo nardili vse kar lahko

Pa kadilci?

Zakaj placujemo zavarovanje tocno?


Saj ti ga ni treba. Imas tudi ordinacijo za osebe brez zavarovanja, kjer zdravniki delajo prostovoljno delo, da oskrbijo taksne kot si ti. Iz altruizma, ne bos verjel. Dejansko obstajajo ljudje, ki dobro sluzijo, pa se ne obnasajo kot egoisticne svinje, kot bi se po tvojem morale oz. dopuscajo drugim, da so tudi klosarji, ne kot tvoji mali omejeni fasisticni mozgani zmorejo fantazije.

Sicer pa, ce ti kaj v nasem sistemu ni vsec, pojdi v ZDA. Bos dozivel svojo katarzo, kaj bi se mucil tukaj, tam bos lahko placeval zdravstvo samo zase, davki bojo nizki, raj na zemlji. Spokaj. Sicer pa lepo stumf v gobcek, pa bodi lepo tiho, ker te je eno samo nakladanje. "Talk the talk and walk the walk."


Zakaj zdaj spreobracas govoril si da so naredili vse kar lahko so debeluhi nardili vse kar lahko pa alkoholicarji pa kadilci NISO torej naj placujejo se dodatno
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

zmist ::

Evo, tule je pa celoten slo-tech taliban-antivax-squad, vkljucno z mato989:



Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

mamstrok je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Upam, da za vas anti-vaxxerje uvedejo samoplačnisko zdravljenje v primeru težje obliko covid-a.

Seveda, samo potem dajmo tudi za tiste, kateri so cepljeni in težje zbolijo uvesti isto samoplačniško zdravlenje. Se strinjaš?


Ne. Cepljeni so dokazano naredili vse kar so lahko, da do zapleta ne pride. Necepljeni so aktivno sabotirali preprecevanje zapleta. Razen tega imajo necepljeni se enkrat vecjo moznost, da pride do zapleta. Razen zgornjega predloga, bi necepljenim, z zapletom, ki se ga na socialnih medijih najde operirati s teorijami zarote, nabil se dodatno kazen v visini stroskov zdravljenja.

Ergo, naj si sami placujejo svoje hobije.



A so debeli ki zrejo meka nardili vse kar lahko

A so pijanci ki zrejo alkic nardili vse kar lahko

A so tisti ki se premalo gibajo nardili vse kar lahko

Pa kadilci?

Zakaj placujemo zavarovanje tocno?


Saj ti ga ni treba. Imas tudi ordinacijo za osebe brez zavarovanja, kjer zdravniki delajo prostovoljno delo, da oskrbijo taksne kot si ti. Iz altruizma, ne bos verjel. Dejansko obstajajo ljudje, ki dobro sluzijo, pa se ne obnasajo kot egoisticne svinje, kot bi se po tvojem morale oz. dopuscajo drugim, da so tudi klosarji, ne kot tvoji mali omejeni fasisticni mozgani zmorejo fantazije.

Sicer pa, ce ti kaj v nasem sistemu ni vsec, pojdi v ZDA. Bos dozivel svojo katarzo, kaj bi se mucil tukaj, tam bos lahko placeval zdravstvo samo zase, davki bojo nizki, raj na zemlji. Spokaj. Sicer pa lepo stumf v gobcek, pa bodi lepo tiho, ker te je eno samo nakladanje. "Talk the talk and walk the walk."


Zakaj zdaj spreobracas govoril si da so naredili vse kar lahko so debeluhi nardili vse kar lahko pa alkoholicarji pa kadilci NISO torej naj placujejo se dodatno


Ti le pojdi v ZDA. Ce stojis za svojimi besedami. Pizdis cez davke, pizdis cez solidarnostno zdravstvo, pokojnine ipd. Skratka ZDA je dezela zate. Zakaj bi se mucil tukaj, kjer za take primitivce ni kaj dosti posluha, pojdi tja, kjer si delijo mnenje s tabo, zagotovo bos srecen. Karta je v casu covida poceni, mej se niso zaprli, jutri se zapeljes do letalisca in gres v dezelo tvojih sanj, kjer se v vecini strinjajo s tabo. Razen seveda, ce nisi samo nemaren nakladac, ki bi imel ugodnosti, ne bi pa imel slabosti. Pa ne samo to, se odlicen head-start bos imel, ker ne bos v zivljenje tam vstopil s $100-200k dolga bankam za solanje ampak bos lahko zacel brez dolgov. Top shit. Razen, ce te ni strah, da bos v dezeli samih enakih egoisticnih pizd, kot si sam, propadel. V tem primeru pa pac reces, da si prestrasena picka, da si ne upas delati kar govoris, se stisnes v kot in se treses, da te kdo ne cepi. Predvsem pa ne pametuj pri svojih rosnih 24 letih. Zlezi najprej iz pubertete.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

sbawe64 ::

zmist je izjavil:

Multivac in Nodi cez nekaj mesecev (ajdov2 se skriva za kanto):


We are coming for you !
Letalo za Uzbekistan si že pripravil ?

Kratek povzetek 2020/21:


Dejansko so prvo cepiva obljubljala 95-97% zaščito pred okužbo. Pozor, PRED OKUŽBO.

Potem se je besednjak nekoliko spremenil in je bilo pred smrtnim izidom.

Potem se je besednjak še malo spremenil in je bilo pred hudim potekom.

Potem so se procenti malo znižali na nekje 70-90%.

Potem smo prišli do točke, ko lahko umreš, lahko zboliš tako s hudim kot blagim potekom ampak načeloma manj časa traja potek in vseeno je blažji kot pri necepljenih.

Zanimivo in predvsem ne-opazno so mediji spremenili poročanje. In pa očitno virus samega sebe, cepiva pa ne sledijo dovolj hitro (še vedno so praktično enaka kot decembra 2020).

---

Ali recimo zgodba o kužnosti:
Prvo so dejali, da ne moreš prenašati.
Potem so dejali, da manj prenšaš.
Potem so dejali da isto prenašaš ampak manj časa.



In potem jokate, ker ljudje ne verjamejo strokovnjakom&medijem ??
2020 is new 1984
Corona World order

Utk ::

Tako je. Med nami troli tu in "stroko" je samo ena razlika. Oni so po tv.

sbawe64 ::

Oni so tudi dobro plačani za svoje trolanje.
2020 is new 1984
Corona World order

PrihajaNodi ::

Placani so na stevilo kovid bolnikiv, zato pa so sedaj skovenske bolnice v plusu. Verjetno tudi da Kacin dobi kak evro glede na to koliko jih pospika.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Kayzon ::

Na televiziji ze bombardirajo z novicami o hudem narastu okuzenih,propaganda s polno para dalje. Stopis pa v center mesta pa ljudje normalno zivijo,tako hud virus imamo.

zmist ::

Kaj je bednik Kayzon, tezko preneses resnico? Bo treba malo potovati, da dojames.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

zmist ::

Kayzon je izjavil:

Na televiziji ze bombardirajo z novicami o hudem narastu okuzenih,propaganda s polno para dalje. Stopis pa v center mesta pa ljudje normalno zivijo,tako hud virus imamo.


Ah kaj iz mesta, stopis ven iz Ljubljane, pa ljudje normalno zivijo brez mozganov. Clovek bi jim rekel, da so klinicno mrtvi, pa vidis, da kljubujejo vsem zakonitostim biologije in se kljub odsotnosti mozganov se vedno refleksno premikajo. Kot zombiji. Saj Ljubljana ni kaj dosti boljsa, polna pozerjev in povzpetnikov, ki ne vidijo drugega od denarja, ampak vse ostalo je pa se vecji poden. Najhujsi je pa Kamnik, toliko kretenov, kot jih tam vidis, jih pa tudi po celi Sloveniji ne nalovis.

Saj mislim, da sem vas ze poslal pogledati Master Chefa, slovenceljsko in avstralsko razlicico. Kulturni sok, v sloveniastanu vidis same primitivce, ki bi radi druge samo se bolj potunkali (antivaxerji), v avstralskem pa celo sodelujejo. Skratka, lahko si ogledate kaksni ste in kaksen je svet, ko stopis ven iz Slovenije in Hrvaske. Sram naj vas bo.

Zgodovina sprememb…

  • predlagalo izbris: Kayzon ()

feryz ::

Evo mene iz Kroacije, dečki. Brez PCT.
Zjutraj uletim na Starod. Eno mlado policijsko punče.
Dam osebno, sčekira, ok.
Test imate, da?
Ne.
Vakcina?
Nemam.
Preboljeli?
Nisam.
Jao meni, šta ču sa vama, mi pravi.
Jaz pravim, Nič, itak ne bom dolgo.
Ok, beži, mi pomiga z glavo.

Šopam na Cres, poberem mulce in gremo nazaj.
Gužva povsod, gremo na Babno polje. Pridemo tja, najprej Hrvat zdolgočaseno vtika osebne v skener.
Se premaknemo malo naprej, še slovenski pandur zdolgočaseno vtika osebne v skener.
Zaželi srečno pot in to je to. Ostalo ga niti ne zanima. To je vsa PCT umetnost na današnji dan.

IL_DIAVOLO ::

Center Rovinja tako zabit, da sploh ne veš ce je covid se sploh aktualen.

Aja ce bi se kdo rad svercal cez mejo, Dragonja je prva liga.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Zgodovina sprememb…

feryz ::

Gužva je živinska. Na prvi trajekt se nisem spravil, ampak se moral počakati na drugega. Za nazaj smo bili predzadnji preden so zaprli vrata, še en toliko jih je ostalo na klancu.
Res je ogromno folka letos.

Pac-Man ::

Zdrav 19-letnik je februarja 2020 fasal koronco, zdaj ima pa še vedno povsem sfuzlan čut za vonj & okus. Cel strip & par okvirčkov:

https://twitter.com/vitariesocks/status...
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

feryz ::

Takemu jaz ne bi rekel zdrav.
Zdravi ljudje igranje opravijo s tem. Tudi pri sedemdesetih letih.
Močni pa korone niti ne rabijo.

Pac-Man ::

Okidoki.
The ideal subject of totalitarian rule is not the convinced Nazi or
the convinced Communist, but people for whom the distinction between fact and
fiction and the distinction between true and false no longer exist.

multivac ::

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kako je rekel tisti KGB agent.
Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Stalinistično-KGBjevski argument: Smrt enega človeka je tragedija, smrt 22 ‰ slovenske populacije (4433 oseb) le statistika.
Prav si zapisal; ker si demoraliziran, ti lahko število umrlih zaradi covid-19 vržem v obraz in se te ne bo dotaknilo.


22% slovenske populacije? Misliš 0,5%? Pa še to ni jasno, koliko jih je zares virus pobil?

Pac-Man je izjavil:

Zdrav 19-letnik je februarja 2020 fasal koronco, zdaj ima pa še vedno povsem sfuzlan čut za vonj & okus. Cel strip & par okvirčkov:

https://twitter.com/vitariesocks/status...


Napiši še koliko zdravih 19 letnikov je končalo pod vozili zaradi prehitre vožnje motorja?

Kot rečeno, pustili ste, da vam virus ki deluje na bazi promilov, diktira življenje.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Ali lahko vsames vec kot dvakrat spiko? Recimo v Slo 2x, hrvaskem 2x in tako? Je gdo poskusil?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ali lahko vsames vec kot dvakrat spiko? Recimo v Slo 2x, hrvaskem 2x in tako? Je gdo poskusil?

Ej placujejo po 2k€ ce se gres v imenu drugega cepit....Poizkusi.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

hyuga ::

jaz sem že pozabil na virus

multivac ::

Jaz skoraj ne poznam več enega necepljenega, ki se ne bi srečal z njim.

Sumim, da je prekuženost že ogromna.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Tapravi smo v klet in se drzimo
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

hyuga ::

multivac je izjavil:

Jaz skoraj ne poznam več enega necepljenega, ki se ne bi srečal z njim.

Sumim, da je prekuženost že ogromna.


jaz pa obratno.skoraj ne poznam cloveka, ki bi se srecal z virusom :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hyuga ()

Conini ::

sbawe64 je izjavil:


Kratek povzetek 2020/21:
Dejansko so prvo cepiva obljubljala 95-97% zaščito pred okužbo. Pozor, PRED OKUŽBO.


Za seve, ki so bili takrat popularni:

AZ: 1. FEBRUAR 2021
https://www.jazmp.si/2021/02/01/cepivo-...

Ti rezultati so pokazali 59,5-odstotno zmanjšanje števila simptomatskih primerov COVID-19 pri ljudeh, ki so prejeli cepivo (64 od 5258 jih je dobilo simptomatsko obliko COVID-19) v primerjavi z ljudmi, ki so dobili kontrolne injekcije (154 od 5210 je dobilo simptomatsko obliko COVID-19). To pomeni, da je cepivo v kliničnih preskušanjih pokazalo približno 60-odstotno učinkovitost.

MODERNA: 6. JANUAR 2021
https://www.jazmp.si/2021/01/06/cepivo-...

Študija je pokazala 94,1-odstotno zmanjšanje števila simptomatskih primerov COVID-19 pri ljudeh, ki so prejeli cepivo (11 primerov od 14.134 je dobilo simptomatsko obliko COVID-19) v primerjavi z ljudmi, ki so prejeli lažno injekcijo (185 ljudi od 14.073 je dobilo simptomatsko obliko COVID-19). To pomeni, da je cepivo v kliničnem preskušanju pokazalo 94,1-odstotno učinkovitost.


Potem se je besednjak nekoliko spremenil in je bilo pred smrtnim izidom.
Potem se je besednjak še malo spremenil in je bilo pred hudim potekom.


To je še vedno popolnoma res.

Potem so se procenti malo znižali na nekje 70-90%.


Prišel je novi sev virusa (pač jebat ga, zabit si in ne da se ti čisto enostavnih in osnovnih stvari dopovedat).

Potem smo prišli do točke, ko lahko umreš, lahko zboliš tako s hudim kot blagim potekom ampak načeloma manj časa traja potek in vseeno je blažji kot pri necepljenih.


To je absolutno res. Dokazano.

---

Ali recimo zgodba o kužnosti:
Prvo so dejali, da ne moreš prenašati.


AZ: 1. FEBRUAR 2021
https://www.jazmp.si/2021/02/01/cepivo-...
Ali lahko cepivo proti COVID-19 AstraZeneca zmanjša prenos virusa iz ene osebe na drugo?
Vpliv cepljenja s cepivom proti COVID-19 AstraZeneca na širjenje virusa SARS-CoV-2 v skupnosti še ni znan. Zaenkrat še ni znano, kolikšen delež cepljenih ljudi še lahko prenaša in širi virus.

MODERNA: 6. JANUAR 2021
https://www.jazmp.si/2021/01/06/cepivo-...
Ali lahko cepivo proti COVID-19 Moderna zmanjša prenos virusa z ene osebe na drugo?
Vpliv cepljenja s cepivom proti COVID-19 Moderna na širjenje virusa v skupnosti še ni znan. Zaenkrat še ni znano, do kolikšne mere cepljeni ljudje še lahko prenašajo in širijo virus.

Potem so dejali, da manj prenšaš.
Potem so dejali da isto prenašaš ampak manj časa.

To je logično in je res.

In potem jokate, ker ljudje ne verjamejo strokovnjakom&medijem ??

Zdaj vemo, zakaj ne smemo verjet antivaxerjem. Lažejo in zavajajo, da glava peče.

Utk je izjavil:

Tako je. Med nami troli tu in "stroko" je samo ena razlika. Oni so po tv.


Utk jasno se strnja z lažmi. Kot v vseh temah o covidu do sedaj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

zmist ::

feryz je izjavil:

Evo mene iz Kroacije, dečki. Brez PCT.
Zjutraj uletim na Starod. Eno mlado policijsko punče.
Dam osebno, sčekira, ok.
Test imate, da?
Ne.
Vakcina?
Nemam.
Preboljeli?
Nisam.
Jao meni, šta ču sa vama, mi pravi.
Jaz pravim, Nič, itak ne bom dolgo.
Ok, beži, mi pomiga z glavo.

Šopam na Cres, poberem mulce in gremo nazaj.
Gužva povsod, gremo na Babno polje. Pridemo tja, najprej Hrvat zdolgočaseno vtika osebne v skener.
Se premaknemo malo naprej, še slovenski pandur zdolgočaseno vtika osebne v skener.
Zaželi srečno pot in to je to. Ostalo ga niti ne zanima. To je vsa PCT umetnost na današnji dan.


Lol, primitivec misli, da je cool, ce gre na hrvasko (bebec brez domisljije, tja hodi samo najvecji poden od slovenceljnov, ki ne steka, da ga nategujejo in da je prevec lepih krajev na svetu, da bi zapravljal cas s hrvasko - pricakovano), in da je cool, ce se presverca in dela skodo drugim antivaxerjem. :)) Jah kaj naj recem, tvoj kompas je fucked up. Ampak saj nic posebnega, ko te bo kdo nad 40 tlacil s frisom v blato, se spomni, da se obnasa tako kot ti. Pa zapomni si besedo, sociopat. Ko bos nekoc prisel do psihiatra, ti jo bo povedal. Ampak najbolj mi je pa vsec, da je dusevno moten, pa je ponosen na to. Bravo, tocno to sem pricakoval od idiokracije. Cestitke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Massacra ::

:)):8):))

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ne povejo pa, koliko cepljenih so do sedaj testirali!

Čez palec: tedensko opravijo 120.000 testiranj med necepljenimi! :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

Mr.B ::

Massacra je izjavil:

:)):8):))

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ne povejo pa, koliko cepljenih so do sedaj testirali!

Čez palec: tedensko opravijo 120.000 testiranj med necepljenimi! :))

Ce pa je sveto prepricanje, tistih ki izobrazevalne vsebine pridobijo iz socialnih medijev, da ce si cepljen, te virus zaobide kot komar.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zmist ::

feryz je izjavil:

Evo mene iz Kroacije, dečki. Brez PCT.
Zjutraj uletim na Starod. Eno mlado policijsko punče.
Dam osebno, sčekira, ok.
Test imate, da?
Ne.
Vakcina?
Nemam.
Preboljeli?
Nisam.
Jao meni, šta ču sa vama, mi pravi.
Jaz pravim, Nič, itak ne bom dolgo.
Ok, beži, mi pomiga z glavo.

Šopam na Cres, poberem mulce in gremo nazaj.
Gužva povsod, gremo na Babno polje. Pridemo tja, najprej Hrvat zdolgočaseno vtika osebne v skener.
Se premaknemo malo naprej, še slovenski pandur zdolgočaseno vtika osebne v skener.
Zaželi srečno pot in to je to. Ostalo ga niti ne zanima. To je vsa PCT umetnost na današnji dan.


Lol, primitivec misli, da je cool, ce gre na hrvasko (bebec brez domisljije, tja hodi samo najvecji poden od slovenceljnov, ki ne steka, da ga nategujejo in da je prevec lepih krajev na svetu, da bi zapravljal cas s hrvasko - pricakovano), in da je cool, ce se presverca in dela skodo drugim antivaxerjem. :)) Jah kaj naj recem, tvoj kompas je fucked up. Ampak saj nic posebnega, ko te bo kdo nad 40 tlacil s frisom v blato, se spomni, da se obnasa tako kot ti. Pa zapomni si besedo, sociopat. Ko bos nekoc prisel do psihiatra, ti jo bo povedal. Ampak najbolj mi je pa vsec, da je dusevno moten, pa je ponosen na to. Bravo, tocno to sem pricakoval od idiokracije. Cestitke.

josipdare ::

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...

zmist ::

josipdare je izjavil:

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...


Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike. Imas v tej temi razlozeno, seveda pa bos moral malo nastudirat. Seveda pa takih kozlarij ne bi postal, ce bi bil sposoben nastudirat, najbolje da se feryzu pridruzis na hrvaskem. Ves, malo se je vseeno treba potrudit, da ne izpades enak idiot kot avtor teksta.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Massacra ::

Mr.B je izjavil:

Massacra je izjavil:

:)):8):))

https://www.rtvslo.si/zdravje/novi-koro...

Ne povejo pa, koliko cepljenih so do sedaj testirali!

Čez palec: tedensko opravijo 120.000 testiranj med necepljenimi! :))

Ce pa je sveto prepricanje, tistih ki izobrazevalne vsebine pridobijo iz socialnih medijev, da ce si cepljen, te virus zaobide kot komar.


Kaj? Vse ok?!

Edini relevanten podatek bi bil koliko cepljenih so testirali in koliko je bilo pozitivnih!
(ne pa da pozitivne cepljene primerjajo s cca. 500.000 testiranji/mesec necepljenih).

Primer MS, v soboto popoldne: nobenega pozitivnega med HAT testi.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

josipdare je izjavil:

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...


Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike. Imas v tej temi razlozeno, seveda pa bos moral malo nastudirat. Seveda pa takih kozlarij ne bi postal, ce bi bil sposoben nastudirat, najbolje da se feryzu pridruzis na hrvaskem. Ves, malo se je vseeno treba potrudit, da ne izpades enak idiot kot avtor teksta.

A tamalo bos s fajzerjem spiknu?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

josipdare je izjavil:

"95% of the severe patients are vaccinated".
"85-90% of the hospitalizations are in Fully vaccinated people."
"We are opening more and more COVID wards."

https://mobile.twitter.com/RanIsraeli/s...


Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike. Imas v tej temi razlozeno, seveda pa bos moral malo nastudirat. Seveda pa takih kozlarij ne bi postal, ce bi bil sposoben nastudirat, najbolje da se feryzu pridruzis na hrvaskem. Ves, malo se je vseeno treba potrudit, da ne izpades enak idiot kot avtor teksta.

A tamalo bos s fajzerjem spiknu?

Da sej twit je tut socialni medij. Ane.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

josipdare ::

zmist je izjavil:



Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike...


Ja to je vasa ta nova znanostTM kjer moras gledat kaj ti influencerji na jutubo govorijo, ne pa neka primitivna postevanka s procenti.

zmist ::

josipdare je izjavil:

zmist je izjavil:



Ja, to razsirjajo bebci, ki ne razumejo grafov in matematike...


Ja to je vasa ta nova znanostTM kjer moras gledat kaj ti influencerji na jutubo govorijo, ne pa neka primitivna postevanka s procenti.


No le ne otresaj gobcka in poglej kaj pise pri Izraelskem grafu, da ne bos se vecji kreten izpadel. 1-2 strani nazaj. Dovolj vas imam nerazgledanih idiotov, ki ne znajo crkovati niti svojega imena, so pa kar naenkrat eksperti za vse, predvsem pa za ves fake news, ki ga nekriticno pregledajo (ne, niti preberejo), zakljucijo, da se matcha z njihovo agendo in postajo kot resnico vsega. Meni izracuni vzamejo vsaj 5 minut, tebi pa, da razsirjas kravjeke niti minute. Pac prides, se na debelo "userjes" in gres. Kar je definicija antivaxerstva, flateartherstva itd. Da izumite nov bullshit ne porabite nic casa, da se ga ovrze zahteva cas, vmes si pa ze nov bullshit izmislite. Kot golobi, letate naokrog in serjete iz kloake vse naokrog. Niti zadrzati se niste sposobni, kar spolzi iz vas in kamorkoli ze pade.

Nasvet, izbrisi facebook account. Skodi ti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

gus5 ::

multivac je izjavil:

gus5 je izjavil:

multivac je izjavil:

Kako je rekel tisti KGB agent.
Važno, da nam virus ki deluje v rangu promilov diktira življenje.
Stalinistično-KGBjevski argument: Smrt enega človeka je tragedija, smrt 22 ‰ slovenske populacije (4433 oseb) le statistika.
Prav si zapisal; ker si demoraliziran, ti lahko število umrlih zaradi covid-19 vržem v obraz in se te ne bo dotaknilo.
22% slovenske populacije?
Ne, "le" 22 promilov. Niso številke za teoretike zarot. Kdor ne obvlada niti preproste statistike/matematike, naj ne sodi o cepivih. :))

ajdov2 je izjavil:

Zakaj bi se me morali covid mrtvi kaj bolj dotaknit od mrtvih zaradi raka, srčnih bolezni,...?
Drži, za staliniste je vse le statistika. :))

Kayzon je izjavil:

Se zavedate da je leto 2020 povprecna starost umrljivosti bila leto visja kot leta 2019. Tok hud virus pustosi po svetu,pa a morate res take ovce bit. Zaradi mene ce se cepite se 28x ,meni nihce ne bo tega usiljeval.
Za družbeno neodgovorne osebke obstaja le en lek - obvezno cepljenje. Tvoje odklonilno mnenje do cepljenja je irelevantno, ko bo uvedeno obvezno cepljenje, dobiš iglo v rame. Ali pa luknjo v denarnici. Brez milosti. >:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: gus5 ()

LeQuack ::

Glede stranskih učinkov. Pri mRNA kot Pfizer in moderna dobiš vnetje srca in potem ne moreš več športat, pri vektorskih ala AstraZeneca in Janssen pa dobiš krvne strdke in srčni napad.

A ima kdo podatke kakšne stranske učinke imajo klasična Covid cepiva ala Kitajska, Indijska, itd?
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()
««
10 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374842 (62535) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224780 (203865) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620483 (16676) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477369 (58871) BigWhale

Več podobnih tem