» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
9 / 57
»»

Utk ::

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:


Zakaj misliš, da jih bi imeli 2000? Nam je "stroka" napovedala par 10,000 mrtvih.
Kaj bi bilo, če bi bilo, je nemogoče rečt. Če bi bilo mogoče, potem bi lahko na primeru Islandije rekli, da bomo mi jutri imeli vsaj 15,000 novo okuženih, ker imamo toliko manj cepljenih. Pa mi nekaj pravi, da jih ne


Izračunal sem ti tukaj ZA IZRAEL:
https://slo-tech.com/forum/t788462/p726...

In to je zadnja stvar, da se ubadam s tabo.

Nazadnje ko je nekdo to delal:
Slovenski infektolog Andrej Trampuž, ki dela v Berlinu, na podlagi v Nemčiji narejene projekcije Sloveniji napoveduje več kot 5000 okuženih čez 10 dni in več kot 14.500 čez 14 dni. Od tega bo 10 odstotkov okuženih na intenzivni negi, kar bi pomenilo 500 ljudi na intenzivni negi čez 10 dni in 1400 čez štirinajst dni. Čeprav ni mogoče zajamčiti, da bo prišlo do točno takšnih številk, pa je po poročanju spletne strani 24ur.com zatrdil, da bo število zagotovo takšno, "da zdravstvene kapacitete tega ne bodo mogle pokriti".

To je napovedal konec marca. Konec aprila smo imeli na intenzivni okoli 15 ljudi.

mamstrok ::

zmist je izjavil:

mamstrok je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Upam, da za vas anti-vaxxerje uvedejo samoplačnisko zdravljenje v primeru težje obliko covid-a.

Seveda, samo potem dajmo tudi za tiste, kateri so cepljeni in težje zbolijo uvesti isto samoplačniško zdravlenje. Se strinjaš?


Ne. Cepljeni so dokazano naredili vse kar so lahko, da do zapleta ne pride. Necepljeni so aktivno sabotirali preprecevanje zapleta. Razen tega imajo necepljeni se enkrat vecjo moznost, da pride do zapleta. Razen zgornjega predloga, bi necepljenim, z zapletom, ki se ga na socialnih medijih najde operirati s teorijami zarote, nabil se dodatno kazen v visini stroskov zdravljenja.

Ergo, naj si sami placujejo svoje hobije.

Se mi je zdelo, da boš s takim kretenizmom priplaval na plano. V eno stran bi šlo v drugo pa en kup izgovorov.

zmist ::

Utk je izjavil:

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:


Zakaj misliš, da jih bi imeli 2000? Nam je "stroka" napovedala par 10,000 mrtvih.
Kaj bi bilo, če bi bilo, je nemogoče rečt. Če bi bilo mogoče, potem bi lahko na primeru Islandije rekli, da bomo mi jutri imeli vsaj 15,000 novo okuženih, ker imamo toliko manj cepljenih. Pa mi nekaj pravi, da jih ne


Izračunal sem ti tukaj ZA IZRAEL:
https://slo-tech.com/forum/t788462/p726...

In to je zadnja stvar, da se ubadam s tabo.

Nazadnje ko je nekdo to delal:
Slovenski infektolog Andrej Trampuž, ki dela v Berlinu, na podlagi v Nemčiji narejene projekcije Sloveniji napoveduje več kot 5000 okuženih čez 10 dni in več kot 14.500 čez 14 dni. Od tega bo 10 odstotkov okuženih na intenzivni negi, kar bi pomenilo 500 ljudi na intenzivni negi čez 10 dni in 1400 čez štirinajst dni. Čeprav ni mogoče zajamčiti, da bo prišlo do točno takšnih številk, pa je po poročanju spletne strani 24ur.com zatrdil, da bo število zagotovo takšno, "da zdravstvene kapacitete tega ne bodo mogle pokriti".

To je napovedal konec marca. Konec aprila smo imeli na intenzivni okoli 15 ljudi.


Ja in? Kaj bi rad povedal, da ves vec od Trampuza? Ne razumem tvojega pointa? Podal je najboljso mozno oceno na podlagi svojega znanja, si dal ti boljso morda? Aja, da so tvoji strahovi prestrasenega frizerja bolj merodajni kot njegova strokovna ocena? Pac nehaj se tresti v svojem kotu in predvsem izbrisi fb account. Skodi ti.

mamstrok je izjavil:

zmist je izjavil:

mamstrok je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Upam, da za vas anti-vaxxerje uvedejo samoplačnisko zdravljenje v primeru težje obliko covid-a.

Seveda, samo potem dajmo tudi za tiste, kateri so cepljeni in težje zbolijo uvesti isto samoplačniško zdravlenje. Se strinjaš?


Ne. Cepljeni so dokazano naredili vse kar so lahko, da do zapleta ne pride. Necepljeni so aktivno sabotirali preprecevanje zapleta. Razen tega imajo necepljeni se enkrat vecjo moznost, da pride do zapleta. Razen zgornjega predloga, bi necepljenim, z zapletom, ki se ga na socialnih medijih najde operirati s teorijami zarote, nabil se dodatno kazen v visini stroskov zdravljenja.

Ergo, naj si sami placujejo svoje hobije.

Se mi je zdelo, da boš s takim kretenizmom priplaval na plano. V eno stran bi šlo v drugo pa en kup izgovorov.


Sama dejstva. Bolj merodajna kot tvoji strahovi, mar ne Nodi? (smo ze na 422tic, ko mu je zmanjkalo argumentov?)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

c3p0 ::

LeQuack je izjavil:


Malo se mi zdi čudno zakaj so ravno zdaj prišli ven z mRNA in vektorskimi cepivi, ravno v času za Covid cepiva. Prej ne vem desetletja so raziskovali in nič, potem pa ravno ob pravem času pa dve novi tehnologiji takoj, kot bi jih iz žepa potegnil. In hkrati ne odobrijo klasičnih cepiv teh ostalih držav.


Malo preveč sprašuješ, upam da si na VPN, ker te bodo našli.

Pa verjetno 24/7 nosiš tin-foil-hat, Zemlja je ravna, si antivaxxer itd. Sem še kaj pozabil, Conini?

Conini ::

c3p0 je izjavil:

LeQuack je izjavil:


Malo se mi zdi čudno zakaj so ravno zdaj prišli ven z mRNA in vektorskimi cepivi, ravno v času za Covid cepiva. Prej ne vem desetletja so raziskovali in nič, potem pa ravno ob pravem času pa dve novi tehnologiji takoj, kot bi jih iz žepa potegnil. In hkrati ne odobrijo klasičnih cepiv teh ostalih držav.


Malo preveč sprašuješ, upam da si na VPN, ker te bodo našli.

Pa verjetno 24/7 nosiš tin-foil-hat, Zemlja je ravna, si antivaxxer itd. Sem še kaj pozabil, Conini?


WTF.
3000 let so se vozili s konji, pol pa hitr v petih letih so ven prišli s 200-imi različnimi avtomobili.
Za rusko in kitajsko polivko imaš na voljo vse podatke. Z obojim si se lahko cepil v Srbiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

LeQuack ::

Conini je izjavil:


Za rusko in kitajsko polivko imaš na voljo vse podatke. Z obojim si se lahko cepil v Srbiji.


Si se lahko, ampak ti ne pomaga ker kar se smatra države si isto kot necepljen. Torej ti ne daje svobode, čeprav si cepljen.
Quack !

Vetrpiha ::

sbawe64 je izjavil:

Vetrpiha je izjavil:

V kolikor bi se recimo proti gripi cepili vsi, bi le rekdo kdo zbolel za sevom, proti katerem se je cepil. Večina bi zbolela, čeprav menda blažje, proti drugim sevom.
Ampak zaključek bi bil taki, da bi samo cepljeni oboleli.
Kar je antivaxxersko znanstvenoxx dokazanoxx za proticepilce, da cepiva ne deluje
Lololol antivax hashtag go vaccine free or die
Hashtag jesus protecc me

Prvo bi morali sev zadeti v nulo, nato bi se morali še vsi pravočasno cepiti.
V praksi neuresničljivo.
V 70 letni zgodovini cepljenja proti gripi je cepivo efektivno cca 50%.

Cepivo je bolj učinkovito. V praksi pa delajo cepivo proti gripi eno leto vnaprej in predvidevajo, kateri sevi se bodo kje pojavili.

Mr.B ::

zmist je izjavil:

Mr.B je izjavil:

Da bodo depopulirali neizobrazene:D.


Dejansko ideja ni slaba, spustis za covidom en smrtonosen soj (seveda z istim spike proteinom), zdravila pa zmanjka. Resis Zemljo na najbolj eleganten nacin, znebil si se vseh egoistov, "kmetckih pameti", nerazgledanih, fejstbukovih,... skratka scistis zemljo nesnage, po drugi strani pa vse uporabne obdrzis.

Da mokre sanje, pa to za pooitrditev teh 5g, BT anten ki ti jih ta zdravila naredijo...

Utk je izjavil:

Conini je izjavil:

Utk je izjavil:


Zakaj misliš, da jih bi imeli 2000? Nam je "stroka" napovedala par 10,000 mrtvih.
Kaj bi bilo, če bi bilo, je nemogoče rečt. Če bi bilo mogoče, potem bi lahko na primeru Islandije rekli, da bomo mi jutri imeli vsaj 15,000 novo okuženih, ker imamo toliko manj cepljenih. Pa mi nekaj pravi, da jih ne


Izračunal sem ti tukaj ZA IZRAEL:
https://slo-tech.com/forum/t788462/p726...

In to je zadnja stvar, da se ubadam s tabo.

Nazadnje ko je nekdo to delal:
Slovenski infektolog Andrej Trampuž, ki dela v Berlinu, na podlagi v Nemčiji narejene projekcije Sloveniji napoveduje več kot 5000 okuženih čez 10 dni in več kot 14.500 čez 14 dni. Od tega bo 10 odstotkov okuženih na intenzivni negi, kar bi pomenilo 500 ljudi na intenzivni negi čez 10 dni in 1400 čez štirinajst dni. Čeprav ni mogoče zajamčiti, da bo prišlo do točno takšnih številk, pa je po poročanju spletne strani 24ur.com zatrdil, da bo število zagotovo takšno, "da zdravstvene kapacitete tega ne bodo mogle pokriti".

To je napovedal konec marca. Konec aprila smo imeli na intenzivni okoli 15 ljudi.

Tam s 24 kurs si me zgubil. A na novi ni bilo nič ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

LightBit ::

LeQuack je izjavil:

Conini je izjavil:


Za rusko in kitajsko polivko imaš na voljo vse podatke. Z obojim si se lahko cepil v Srbiji.


Si se lahko, ampak ti ne pomaga ker kar se smatra države si isto kot necepljen. Torej ti ne daje svobode, čeprav si cepljen.

Da ti nekaj zaščite, ampak to te očitno ne zanima.

LeQuack ::

LightBit je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Conini je izjavil:


Za rusko in kitajsko polivko imaš na voljo vse podatke. Z obojim si se lahko cepil v Srbiji.


Si se lahko, ampak ti ne pomaga ker kar se smatra države si isto kot necepljen. Torej ti ne daje svobode, čeprav si cepljen.

Da ti nekaj zaščite, ampak to te očitno ne zanima.


To nobenega ne zanima.
Quack !

LightBit ::

LeQuack je izjavil:

LightBit je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Conini je izjavil:


Za rusko in kitajsko polivko imaš na voljo vse podatke. Z obojim si se lahko cepil v Srbiji.


Si se lahko, ampak ti ne pomaga ker kar se smatra države si isto kot necepljen. Torej ti ne daje svobode, čeprav si cepljen.

Da ti nekaj zaščite, ampak to te očitno ne zanima.


To nobenega ne zanima.

Nismo vsi ti.

PrihajaNodi ::

Hold your ground:

https://www.24ur.com/novice/korona/delo...

Grozijo pa grozijo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mr.B ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hold your ground:

https://www.24ur.com/novice/korona/delo...

Grozijo pa grozijo.

A nova 24 vira nisi nasel ? Al pa kaj podobnega da bo resno.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Hold your ground:

https://www.24ur.com/novice/korona/delo...

Grozijo pa grozijo.

Slab argument imajo. Nodi, zakaj imajo slab argument? (da vidim, če tudi misliš kaj, ko bereš)

zmist ::

Utk je izjavil:

Saj je vseeno ali jih upostevas ali ne, moznost komplikacij je skoraj se enkrat vecja, ce nisi cepljen in to na izraelskem primeru, ki si ga pac narobe interpretirate ("ce bo 100% cepljenih, potem bojo vsi oboleli cepljeni"). V vsakem primeru nimas prav.


Kaj pa če bi tako?
V Izraelu jih je 500 na intenzivni pri 4,5x večjem prebivalstvu in 80-90% cepljenih. Na Islandiji jih je 30 na intenzivni, pri 6x manjšem prebivalstvu in tudi več cepljenimi. Gibraltar ima prebivalcev za slabo Celje, 100% cepljeni, in enako ljudi na intenzivni kot v celi Sloveniji.


Daj mi uradene vire:
- koliko je cepljenih in necepljenih v Islandiji na intenzivni
- stevilo drzavljanov na Islandiji
- kaksna je procentualna precepljenost na Islandiji

Pa bomo spet zracunali, zelo verjetno bojo tam-tam z Izraelom. Brez uradnih virov se pa zadeve ne pritaknem. Ste se ze preveckrat lagali.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hold your ground:

https://www.24ur.com/novice/korona/delo...

Grozijo pa grozijo.

Slab argument imajo. Nodi, zakaj imajo slab argument? (da vidim, če tudi misliš kaj, ko bereš)


Mislis tako kot imajo slabe argumente ljudje zaradi vojske in policije v Avstraliji ki vdira ljudem v hise? Saj vemo da je teletom pamet ze usla.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Aston_11 ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hold your ground:

https://www.24ur.com/novice/korona/delo...

Grozijo pa grozijo.

Slab argument imajo. Nodi, zakaj imajo slab argument? (da vidim, če tudi misliš kaj, ko bereš)


Mislis tako kot imajo slabe argumente ljudje zaradi vojske in policije v Avstraliji ki vdira ljudem v hise? Saj vemo da je teletom pamet ze usla.

Mislim tako, kot sem vprašal. Ni treba babje drame, če ne razumeš vprašanja.

PrihajaNodi ::

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hold your ground:

https://www.24ur.com/novice/korona/delo...

Grozijo pa grozijo.

Slab argument imajo. Nodi, zakaj imajo slab argument? (da vidim, če tudi misliš kaj, ko bereš)


Mislis tako kot imajo slabe argumente ljudje zaradi vojske in policije v Avstraliji ki vdira ljudem v hise? Saj vemo da je teletom pamet ze usla.

Mislim tako, kot sem vprašal. Ni treba babje drame, če ne razumeš vprašanja.


Zakaj bi odgovarjal funkcionalno nepismenim?
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Aston_11 je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Hold your ground:

https://www.24ur.com/novice/korona/delo...

Grozijo pa grozijo.

Slab argument imajo. Nodi, zakaj imajo slab argument? (da vidim, če tudi misliš kaj, ko bereš)


Mislis tako kot imajo slabe argumente ljudje zaradi vojske in policije v Avstraliji ki vdira ljudem v hise? Saj vemo da je teletom pamet ze usla.

Mislim tako, kot sem vprašal. Ni treba babje drame, če ne razumeš vprašanja.


Zakaj bi odgovarjal funkcionalno nepismenim?


Ah bi se rad Nodi spet izvil z gobckom... :))

Utk ::

Tam s 24 kurs si me zgubil. A na novi ni bilo nič ?

Sej vidim, več kot 3 besede skupaj daš, pa se že izgubiš.

PrihajaNodi ::

Ah bi se rad Nodi spet izvil z gobckom...


Vozi misko s tamalo v cepilni center.:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ah bi se rad Nodi spet izvil z gobckom...


Vozi misko s tamalo v cepilni center.:))


423., 424... ko Nodi spet ne ve, kaj bi napisal ampak refleksno tipka.

Utk ::

zmist je izjavil:

Utk je izjavil:

Saj je vseeno ali jih upostevas ali ne, moznost komplikacij je skoraj se enkrat vecja, ce nisi cepljen in to na izraelskem primeru, ki si ga pac narobe interpretirate ("ce bo 100% cepljenih, potem bojo vsi oboleli cepljeni"). V vsakem primeru nimas prav.


Kaj pa če bi tako?
V Izraelu jih je 500 na intenzivni pri 4,5x večjem prebivalstvu in 80-90% cepljenih. Na Islandiji jih je 30 na intenzivni, pri 6x manjšem prebivalstvu in tudi več cepljenimi. Gibraltar ima prebivalcev za slabo Celje, 100% cepljeni, in enako ljudi na intenzivni kot v celi Sloveniji.


Daj mi uradene vire:
- koliko je cepljenih in necepljenih v Islandiji na intenzivni
- stevilo drzavljanov na Islandiji
- kaksna je procentualna precepljenost na Islandiji

Pa bomo spet zracunali, zelo verjetno bojo tam-tam z Izraelom. Brez uradnih virov se pa zadeve ne pritaknem. Ste se ze preveckrat lagali.

Problem teh držav je v tem, da so cepljeni, pa stanje ni nič boljše. Kaj bi bilo, če bi bilo pol manj cepljenih, pa ti ne veš.

zmist ::

Utk je izjavil:

zmist je izjavil:

Utk je izjavil:

Saj je vseeno ali jih upostevas ali ne, moznost komplikacij je skoraj se enkrat vecja, ce nisi cepljen in to na izraelskem primeru, ki si ga pac narobe interpretirate ("ce bo 100% cepljenih, potem bojo vsi oboleli cepljeni"). V vsakem primeru nimas prav.


Kaj pa če bi tako?
V Izraelu jih je 500 na intenzivni pri 4,5x večjem prebivalstvu in 80-90% cepljenih. Na Islandiji jih je 30 na intenzivni, pri 6x manjšem prebivalstvu in tudi več cepljenimi. Gibraltar ima prebivalcev za slabo Celje, 100% cepljeni, in enako ljudi na intenzivni kot v celi Sloveniji.


Daj mi uradene vire:
- koliko je cepljenih in necepljenih v Islandiji na intenzivni
- stevilo drzavljanov na Islandiji
- kaksna je procentualna precepljenost na Islandiji

Pa bomo spet zracunali, zelo verjetno bojo tam-tam z Izraelom. Brez uradnih virov se pa zadeve ne pritaknem. Ste se ze preveckrat lagali.

Problem teh držav je v tem, da so cepljeni, pa stanje ni nič boljše. Kaj bi bilo, če bi bilo pol manj cepljenih, pa ti ne veš.


Ja ja, bomo videli. Se da izracunati za najboljsi mozni slucaj (najslabsi je, da vsi pomrejo). Ti samo dobavi podatke, enako ste trdili tudi za Izrael (procentualno je na intenzivi se enkrat vec necepljenih kot pa cepljenih) pa se je izkazalo malo drugace. Me ne zanima nakladanje, tega ze Nodi dovolj dobavlja, stevilke me zanimajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Mr.B ::

Nodi ne ve, no isceč. Samo viri so na nivoju qanon in podobno, ki potrjujejo njegovo tezo. Ostali viri so itak podkupljeni iz establishmenta ki imajo svoje cilje.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

zmist ::

Mr.B je izjavil:

Nodi ne ve, no isceč. Samo viri so na nivoju qanon in podobno, ki potrjujejo njegovo tezo. Ostali viri so itak podkupljeni iz establishmenta ki imajo svoje cilje.


Nodi in ostali antivaxerji:



In ROFL, tisti clanek na 24kur ("Delodajalci necepljenim šoferjem grozijo z odpovedjo") so umaknili :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

Conini ::

PrihajaNodi je izjavil:

Ah bi se rad Nodi spet izvil z gobckom...


Vozi misko s tamalo v cepilni center.:))


421. ko je Nodi ostal brez argumentov in smetil temo.

multivac ::

zmist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, razlika je da ti verjames kar ti govorijo. Nekaj casa je preteklo preden so ugotovikivda zemlja ni okrogla in da zensk ni treba sezigat ker niso carovnice.


Sigurno ne bom verjel takim, kot si ti, ker sem te ze veckrat dobil na nerazumevanju osnov za kakrsnekoli debate o cepivu, na lazeh, na zavajanju, sirjenju/citiranju fake newsov ipd. Pac, nisi kredibilen vir in smilijo se mi tisti, ki te poslusajo.


Kje točno si ti dokazal, da kaj veš?
A tudi kot DarwiN razlagaš, da so cepiva v razvoju že 30 let in da so ekstremno varna? Kljub temu, da praktično ni bilo niti poskusnega mRNA cepiva pred covidom in da vse databaze o poškodbah zaradi cepiv poročajo o rekordnih številkah. Tudi pomemben nemški patolog je naredil obdukcije in odkril kako nevarna so ta cepiva.

https://www.theburningplatform.com/2021...

Dr. Peter Schirmacher is not just an average pathologist. The German doctor is world-renowned in his field, honored by The Pathologist as one of the 100 most influential in the world. He is the acting chairman of the German Society of Pathology, director of the Institute of Pathology at Heidelberg University Hospital, and president of the German Association for the Study of the Liver.


In short, Dr. Schirmacher performed autopsies on 40 people who had died within two weeks of receiving a Covid jab. Of those, 30%-40% could be directly attributed to the “vaccines.” He is calling for more autopsies of those who die shortly after getting injected to see if his numbers pan out. But Germany has thus far been reluctant to act. Meanwhile, the report of this highly respected pathologist and pro-vaccine doctor is being suppressed.




Logitech, to so prva cepiva o katerih ne smemo imeti nobenega dvoma. Nihče ne sme dvomiti vanje.
To mi več kot očitno pove, da se jih moram ogibat na daleč.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, razlika je da ti verjames kar ti govorijo. Nekaj casa je preteklo preden so ugotovikivda zemlja ni okrogla in da zensk ni treba sezigat ker niso carovnice.


Sigurno ne bom verjel takim, kot si ti, ker sem te ze veckrat dobil na nerazumevanju osnov za kakrsnekoli debate o cepivu, na lazeh, na zavajanju, sirjenju/citiranju fake newsov ipd. Pac, nisi kredibilen vir in smilijo se mi tisti, ki te poslusajo.


Kje točno si ti dokazal, da kaj veš?
A tudi kot DarwiN razlagaš, da so cepiva v razvoju že 30 let in da so ekstremno varna? Kljub temu, da praktično ni bilo niti poskusnega mRNA cepiva pred covidom in da vse databaze o poškodbah zaradi cepiv poročajo o rekordnih številkah. Tudi pomemben nemški patolog je naredil obdukcije in odkril kako nevarna so ta cepiva.

https://www.theburningplatform.com/2021...

Dr. Peter Schirmacher is not just an average pathologist. The German doctor is world-renowned in his field, honored by The Pathologist as one of the 100 most influential in the world. He is the acting chairman of the German Society of Pathology, director of the Institute of Pathology at Heidelberg University Hospital, and president of the German Association for the Study of the Liver.


In short, Dr. Schirmacher performed autopsies on 40 people who had died within two weeks of receiving a Covid jab. Of those, 30%-40% could be directly attributed to the “vaccines.” He is calling for more autopsies of those who die shortly after getting injected to see if his numbers pan out. But Germany has thus far been reluctant to act. Meanwhile, the report of this highly respected pathologist and pro-vaccine doctor is being suppressed.




Logitech, to so prva cepiva o katerih ne smemo imeti nobenega dvoma. Nihče ne sme dvomiti vanje.
To mi več kot očitno pove, da se jih moram ogibat na daleč.


Loooool, in spet lepi linke na fake news strani :)) :)) :)) :)) :)) A ti se ni dovolj :))

Daj se kaksnega dr. nutricionistike prosim, bo bolj zalegel. :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

multivac ::

widj3098dj32 je izjavil:

Go Izrael:



Deluje mi, kot da bi necepljeni bolani zadeli nek cap. Vrjetno so to bili tisti najbolj švoh v populaciji.
Cepljeni pa naj bi polnili bolnice to zimo.


Ampak kot rečeno...meni je celotna ta zgodba malo sumljiva. To je prvi respiratorni virus, ki naj bi delal štalo sredi poletja.
Ni mi logično, niti najmanj. Ampak ok, imamo kar imamo.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: multivac ()

PrihajaNodi ::

Ne dvomi, znanost, ker pac znanost. Tretja in cetrta faza so prstimane.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmist ::

multivac je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Go Izrael:



Deluje mi, kot da bi necepljeni bolani zadeli nek cap. Vrjetno so to bili tisti najbolj švoh v populaciji.
Cepljeni pa naj bi polnili bolnice to zimo.


Loool, daj se malo nizje izracun poglej, naj ti razlozim.

Ce bo v drzavi 100% precepljenost potem bojo v bolnicah samo cepljeni? Se strinjas?
Ce v drzavi ne bo nihce cepljen potem bo 100% zasedenost v bolnisnicah z necepljenimi? Tudi tukaj se strinjava mar ne?

Torej bo treba malo preracunati, da se bo dobilo primerljive stevilke.

No malo nizje od tega posta sem sel malo dlje in preracunal iz stevila prebivalcev izraela in njihove precepljenosti najprej koliko imajo cepljenih in koliko necepljenih, potem sem tisto stevilo oseb na grafu preracunal v % glede na obe skupini.

In izkazalo se je, da je zaradi zapletov zaradi korone v bolnicah skoraj enkrat vec necepljenih kot cepljenih, tako, da, bolnisnice bojo sicer verjetno res polne, ampak bo necepljenih tam enkrat vec.

Ne gre vam tale matematika prevec od rok, a? Pa grafi so vam tudi spanska vas, jih ne razumete najbolje, a? :)) :)) :))

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

Ok. Maloštevilčni necepljeni, sporadično razpršeni, bodo polnili bolnice. Razumem.


Sicer pa druga misel. Ali Izrael oz. druge države, ki imajo to problematiko, uporabljajo antiviralna zdravila za zdravljenje hospitaliziranih in zato ne videvamo smrti?
Glede na to, da Indija nima težav, pa nima cepiv. Zelo vrjetno uporalbjajo anriviralne medikacije in s tem skrivajo neučinkovanje cepiva.



Še naslendja misel:
"Tam mi je po pregledu zdravnik rekel, da je vse okej; da so težave posledica cepljenja in da mu je žal zame, ker bom od tu dalje prepuščena sama sebi. Nihče se noče ukvarjati s posledicami cepljenja, je še dejal in dodal, da me zato nima kam poslati. Klical je še infektologa, ali me lahko napoti k njim. Ta ga je zavrnil z besedami, da gre zelo verjetno za navzkrižno reakcijo in avtoimuno dogajanje v ozadju, ki je posledica cepljenja. Gospa naj počaka, da mine, se je slišalo. Sestra je prinesla izvid in me poslala domov,"


Sja praivm...ne grem se cepit ker je totalno butasto in nevarno.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

PrihajaNodi ::

Po njihovi logiki bi morali bosanci ze mrtvi.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

multivac je izjavil:

Ok. Maloštevilčni necepljeni, sporadično razpršeni, bodo polnili bolnice. Razumem.


Sicer pa druga misel. Ali Izrael oz. druge države, ki imajo to problematiko, uporabljajo antiviralna zdravila za zdravljenje hospitaliziranih in zato ne videvamo smrti?
Glede na to, da Indija nima težav, pa nima cepiv. Zelo vrjetno uporalbjajo anriviralne medikacije in s tem skrivajo neučinkovanje cepiva.


"Ce bo spicasto bojo vile, ce bo ploscato bo pa lopata..." :)) :)) :)) Ja, tako je to, ce operiras z izmisljenim bullshitom, vsakic, ko te dobijo, si lahko izmislis nov bullshit.

multivac je izjavil:

Še naslendja misel:
"Tam mi je po pregledu zdravnik rekel, da je vse okej; da so težave posledica cepljenja in da mu je žal zame, ker bom od tu dalje prepuščena sama sebi. Nihče se noče ukvarjati s posledicami cepljenja, je še dejal in dodal, da me zato nima kam poslati. Klical je še infektologa, ali me lahko napoti k njim. Ta ga je zavrnil z besedami, da gre zelo verjetno za navzkrižno reakcijo in avtoimuno dogajanje v ozadju, ki je posledica cepljenja. Gospa naj počaka, da mine, se je slišalo. Sestra je prinesla izvid in me poslala domov,"


Sja praivm...ne grem se cepit ker je totalno butasto in nevarno.


Misel brez vira s strani cloveka, ki ves cas lepi neke lazne novice, je samo se nova laz. Vir "or it didnt happen".

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

multivac ::

PrihajaNodi je izjavil:

Po njihovi logiki bi morali bosanci ze mrtvi.


Ne samo bosanci. Praktično celoten nerazviti svet, saj cepiva marsikatera država še nima.

Zgleda, da največje probleme imamo mi tu na zahodu. Točno tistem zahodu, katerega so konspiratorji se odločili malo porezati.
Zanimivo ane.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

zmist ::

multivac je izjavil:

Zgleda, da največje probleme imamo mi tu na zahodu. Točno tistem zahodu, katerega so konspiratorji se odločili malo porezati.
Zanimivo ane.

Ne, zanimivo je to, da tebe zanima samo zahod, potem pa brskas samo po zahodnih medijih. In imas samo novice iz zahoda. Probleme imajo vsi, samo ti si ignorantski do njih.

PrihajaNodi ::

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Po njihovi logiki bi morali bosanci ze mrtvi.


Ne samo bosanci. Praktično celoten nerazviti svet, saj cepiva marsikatera država še nima.

Zgleda, da največje probleme imamo mi tu na zahodu. Točno tistem zahodu, katerega so konspiratorji se odločili malo porezati.
Zanimivo ane.


U glavnm bistvo je da da ima Kanada 300 miljonov zvatkov prstimanih, v Avstraliji pa taka nuja da jemlejo s pretecenim rokom ker jih pac nekaj kiha. Znanost, ker pac znanost:))
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Zgodovina sprememb…

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Po njihovi logiki bi morali bosanci ze mrtvi.


Ne samo bosanci. Praktično celoten nerazviti svet, saj cepiva marsikatera država še nima.

Zgleda, da največje probleme imamo mi tu na zahodu. Točno tistem zahodu, katerega so konspiratorji se odločili malo porezati.
Zanimivo ane.


U glavnm bistvo je da da ima Kanada 300 miljonov, v Avstraliji pa taka nuja da jemlejo s pretecenim rokom ker jih pac nekaj kiha. Znanost, ker pac znanost:))


Aja, a si postal ze ekspert za Kanado in Avstralijo tudi. Uau, ti pa obdelas in predas ogromno bullshita v zelo kratkem roku. Aja seveda kmecka pamet, je vse preprosto. Ekspert za kravjeke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()

PrihajaNodi ::

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Zgleda, da največje probleme imamo mi tu na zahodu. Točno tistem zahodu, katerega so konspiratorji se odločili malo porezati.
Zanimivo ane.

Ne, zanimivo je to, da tebe zanima samo zahod, potem pa brskas samo po zahodnih medijih. In imas samo novice iz zahoda. Probleme imajo vsi, samo ti si ignorantski do njih.


Misko vozi tamalo v cepilni center, jo lahko js peljem, oziroma moja mama.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

zmist je izjavil:

multivac je izjavil:

Zgleda, da največje probleme imamo mi tu na zahodu. Točno tistem zahodu, katerega so konspiratorji se odločili malo porezati.
Zanimivo ane.

Ne, zanimivo je to, da tebe zanima samo zahod, potem pa brskas samo po zahodnih medijih. In imas samo novice iz zahoda. Probleme imajo vsi, samo ti si ignorantski do njih.


Misko vozi tamalo v cepilni center, jo lahko js peljem, oziroma moja mama.


In Nodi ze 425. nima kaj za povedati in raje svinja temo.

PrihajaNodi ::

Jasni, dokler ste cepljenci nekosistentni. Tudi tamala bo fasal spiko.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

zmist ::

PrihajaNodi je izjavil:

Jasni, dokler ste cepljenci nekosistentni. Tudi tamala bo fasal spiko.

Seveda bo in tudi povedal sem ti kdaj. Skratka spet bulshitiras. To bo ze 426.

PrihajaNodi ::

Cisto nic, ce je varno za nosecnice pol bo tudi za tvojo tamalo.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

;-) ::

Mr.B je izjavil:

;-) je izjavil:

Kustečeva cepljena, pozitivna...imamo zadosti podatkov da se ne grem cepit.

Se en ki ne ve kako deluje cepivo. Verjetno eni resno mislijo glede na FB vire da po cepitvi dobis terminatorja in 5g povezljivost. Ane.

Cepimo pol leta pa ze poznam vec obolelih cepljenih kot prej v enem letu brez cepiv. Ocitno dela cepivo super.

PrihajaNodi ::

;-) je izjavil:

Mr.B je izjavil:

;-) je izjavil:

Kustečeva cepljena, pozitivna...imamo zadosti podatkov da se ne grem cepit.

Se en ki ne ve kako deluje cepivo. Verjetno eni resno mislijo glede na FB vire da po cepitvi dobis terminatorja in 5g povezljivost. Ane.

Cepimo pol leta pa ze poznam vec obolelih cepljenih kot prej v enem letu brez cepiv. Ocitno dela cepivo super.


To so ziher zgodbe iz Facebooka.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Mato989 ::

zmist je izjavil:

mamstrok je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Upam, da za vas anti-vaxxerje uvedejo samoplačnisko zdravljenje v primeru težje obliko covid-a.

Seveda, samo potem dajmo tudi za tiste, kateri so cepljeni in težje zbolijo uvesti isto samoplačniško zdravlenje. Se strinjaš?


Ne. Cepljeni so dokazano naredili vse kar so lahko, da do zapleta ne pride. Necepljeni so aktivno sabotirali preprecevanje zapleta. Razen tega imajo necepljeni se enkrat vecjo moznost, da pride do zapleta. Razen zgornjega predloga, bi necepljenim, z zapletom, ki se ga na socialnih medijih najde operirati s teorijami zarote, nabil se dodatno kazen v visini stroskov zdravljenja.

Ergo, naj si sami placujejo svoje hobije.



A so debeli ki zrejo meka nardili vse kar lahko

A so pijanci ki zrejo alkic nardili vse kar lahko

A so tisti ki se premalo gibajo nardili vse kar lahko

Pa kadilci?

Zakaj placujemo zavarovanje tocno?
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

Mr.B ::

multivac je izjavil:

zmist je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Ne, razlika je da ti verjames kar ti govorijo. Nekaj casa je preteklo preden so ugotovikivda zemlja ni okrogla in da zensk ni treba sezigat ker niso carovnice.


Sigurno ne bom verjel takim, kot si ti, ker sem te ze veckrat dobil na nerazumevanju osnov za kakrsnekoli debate o cepivu, na lazeh, na zavajanju, sirjenju/citiranju fake newsov ipd. Pac, nisi kredibilen vir in smilijo se mi tisti, ki te poslusajo.


Kje točno si ti dokazal, da kaj veš?
A tudi kot DarwiN razlagaš, da so cepiva v razvoju že 30 let in da so ekstremno varna? Kljub temu, da praktično ni bilo niti poskusnega mRNA cepiva pred covidom in da vse databaze o poškodbah zaradi cepiv poročajo o rekordnih številkah. Tudi pomemben nemški patolog je naredil obdukcije in odkril kako nevarna so ta cepiva.

https://www.theburningplatform.com/2021...

Dr. Peter Schirmacher is not just an average pathologist. The German doctor is world-renowned in his field, honored by The Pathologist as one of the 100 most influential in the world. He is the acting chairman of the German Society of Pathology, director of the Institute of Pathology at Heidelberg University Hospital, and president of the German Association for the Study of the Liver.


In short, Dr. Schirmacher performed autopsies on 40 people who had died within two weeks of receiving a Covid jab. Of those, 30%-40% could be directly attributed to the “vaccines.” He is calling for more autopsies of those who die shortly after getting injected to see if his numbers pan out. But Germany has thus far been reluctant to act. Meanwhile, the report of this highly respected pathologist and pro-vaccine doctor is being suppressed.




Logitech, to so prva cepiva o katerih ne smemo imeti nobenega dvoma. Nihče ne sme dvomiti vanje.
To mi več kot očitno pove, da se jih moram ogibat na daleč.


Torej hočeš povedati kaj... da od 0.00001% umrileh je od teh 30-40% bilo povezanih direktno z mRNA cepivom ?

multivac je izjavil:

widj3098dj32 je izjavil:

Go Izrael:



Deluje mi, kot da bi necepljeni bolani zadeli nek cap. Vrjetno so to bili tisti najbolj švoh v populaciji.
Cepljeni pa naj bi polnili bolnice to zimo.


Ampak kot rečeno...meni je celotna ta zgodba malo sumljiva. To je prvi respiratorni virus, ki naj bi delal štalo sredi poletja.
Ni mi logično, niti najmanj. Ampak ok, imamo kar imamo.

Smo imeli debato, pa ravno nsis bil uspešen, verjetno kot uno, če si cepljen ne smeš bit pozitiven.

PrihajaNodi je izjavil:

multivac je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:

Po njihovi logiki bi morali bosanci ze mrtvi.


Ne samo bosanci. Praktično celoten nerazviti svet, saj cepiva marsikatera država še nima.

Zgleda, da največje probleme imamo mi tu na zahodu. Točno tistem zahodu, katerega so konspiratorji se odločili malo porezati.
Zanimivo ane.


U glavnm bistvo je da da ima Kanada 300 miljonov zvatkov prstimanih, v Avstraliji pa taka nuja da jemlejo s pretecenim rokom ker jih pac nekaj kiha. Znanost, ker pac znanost:))

Da sej bo, samo dihaj. Bo lažje, več kisika.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Mr.B ()

zmist ::

Mato989 je izjavil:

zmist je izjavil:

mamstrok je izjavil:

Zmajc je izjavil:

Upam, da za vas anti-vaxxerje uvedejo samoplačnisko zdravljenje v primeru težje obliko covid-a.

Seveda, samo potem dajmo tudi za tiste, kateri so cepljeni in težje zbolijo uvesti isto samoplačniško zdravlenje. Se strinjaš?


Ne. Cepljeni so dokazano naredili vse kar so lahko, da do zapleta ne pride. Necepljeni so aktivno sabotirali preprecevanje zapleta. Razen tega imajo necepljeni se enkrat vecjo moznost, da pride do zapleta. Razen zgornjega predloga, bi necepljenim, z zapletom, ki se ga na socialnih medijih najde operirati s teorijami zarote, nabil se dodatno kazen v visini stroskov zdravljenja.

Ergo, naj si sami placujejo svoje hobije.



A so debeli ki zrejo meka nardili vse kar lahko

A so pijanci ki zrejo alkic nardili vse kar lahko

A so tisti ki se premalo gibajo nardili vse kar lahko

Pa kadilci?

Zakaj placujemo zavarovanje tocno?


Saj ti ga ni treba. Imas tudi ordinacijo za osebe brez zavarovanja, kjer zdravniki delajo prostovoljno delo, da oskrbijo taksne kot si ti. Iz altruizma, ne bos verjel. Dejansko obstajajo ljudje, ki dobro sluzijo, pa se ne obnasajo kot egoisticne svinje, kot bi se po tvojem morale oz. dopuscajo drugim, da so tudi klosarji, ne kot tvoji mali omejeni fasisticni mozgani zmorejo fantazije.

Sicer pa, ce ti kaj v nasem sistemu ni vsec, pojdi v ZDA. Bos dozivel svojo katarzo, kaj bi se mucil tukaj, tam bos lahko placeval zdravstvo samo zase, davki bojo nizki, raj na zemlji. Spokaj. Sicer pa lepo stumf v gobcek, pa bodi lepo tiho, ker te je eno samo nakladanje. "Talk the talk and walk the walk."

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmist ()
««
9 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49380663 (68356) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722243268 (222353) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10622273 (18466) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60486116 (67618) BigWhale

Več podobnih tem