» »

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih

Temo vidijo: vsi
««
3 / 57
»»

hr_natakar ::

Se vedno pa ne vem od kje tebi osnova za trditve, ki si jih postavil. V izobrazbi razumem da ne. In za razliko od tebe imam res ze skoraj 10 let profil na tem forumu in ne rabim menjavati racunov. Tako da raje nebi o kompetentnosti.


UganiKdo, tole si izjavil 9. aprila 2020. je iz zaklenjene teme ampak vsak lahko preveri tvoje prejsnje komentarje. Trenutno se zgornji komentar citat nahaja na tvoji 62. strani komentarjev.

Zgodovina sprememb…

UganiKdo ::

In?

Kaj bi rad povedal, razen tega da si slaboumno iztrgal izjavo iz teme, ki nima popolnoma ničesar s tem o čemer tukaj govorimo? Toliko o slaboumnem zavajanju.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

hr_natakar ::

Da nisi kompetenten, kot se zelis predstavit. Vec srece prihodnjic.

UganiKdo ::

ROFL, še izjava v naslejem postu v taisti temi:

Še enkrat. Moja izobrazba je na forumu povsem irelavantna, ker lahko rečem, da sem pravnik ali pa astronavt, ali pa odtenek modre svetlobe.

Moja trditev se nanaša na dejstvo, da nič ni samo po sebi protiustavno samo zato, ker to nekdo reče v medijih. Podlaga za omejitev je v zakon. Na tej podlagi je izdan odklok. In dokler kompetenten akter ne presodi, da je konkreten člen protiustaven, temu pač ni tako. Kompetenten akter v konkretni zadevi pa je ustavno sodišče.


Toliko da bo vsem jasno kako slaboumno poskušaš zavajat, ko v svoji omejenosti nisi sposoben odgovorit na konkretne vsebine.

Takrat sem trdil enako kot trdim zdaj, da nisem jaz tisti, ki je kompetenten za presojanje. Ampak imamo za to druge instance. Takrat je bilo to ustavno sodišče, sedaj je to znanost. Verjamem, da je pa to za samooklicane FB doktorje tvojega kova povsem nemogoče razumet, ker se čutite poklicane, da ste odrešeniki, ki edini poznate sveto resnico.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

hr_natakar ::

Ne gre se za to. Bistveno je, da ti poudarjas kako imas star account. S tem, da zamolcis, da prvih sedem let si napisal le 3 komentarje. Na podlagi cesa se hvalis da imas 10 let star account? Pa na podlagi cesa zelis predstavit sebe kot dovolj kompetentno osebo, ki ne menja uporabniskih racunov? Na podlagi 3 komentarjev v prvih sedmih letih? ne se hecat no

darkolord ::

Enivej, kaj k... ma to veze s temo?

IL_DIAVOLO ::

Tu kelnar, tam pa nodi.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

hr_natakar ::

Nodi je tudi vas, ampak zadnje case se nekaj dela, da ima drugacno mnenje. Ne vem zakaj. morda vi kej vec veste? lol
anivej, lahk ustvarite milijon razlicnih racunov ampak vam ne pomaga dost, ker je bodisi cisto nov, par mesecev star racun ali pa se v vasih komentarjih najdejo zavajanja. Zato se enkrat, ne zaupat niti meni, niti nobenemu, ki se tukaj zeli predstavit kot kompetenten. predlagam da preverite informacije, ce so preverljive.

Zgodovina sprememb…

darkolord ::

Saj to počnemo. Strokovni članki so preverljivi, video posnetki govorov pač niso.

hr_natakar ::

kaj pa znanost, ki ni dostopna sirsi javnosti? To ne steje? Se enkrat, uporabnik, ki je odprl temo, je sam napisal, da je opazil kako se dolocene podatke prikriva. Dal sem nekaj linkov izjav politikov, bivsega premierja in svetovno priznanih znanstvenikov, ki potrjejo, da niso vsi podatki dostopni za javnost. Nastel sem tudi primr, ko se znanstvene studije umikajo skupinam znanstvenikom, ne samo enemu primeru.

Zgodovina sprememb…

Ben Dover ::

hr_natakar je izjavil:

kaj pa znanost, ki ni dostopna sirsi javnosti? To ne steje? Se enkrat, uporabnik, ki je odprl temo, je sam napisal, da je opazil kako se dolocene podatke prikriva. Dal sem nekaj linkov izjav politikov, bivsega premierja in svetovno priznanih znanstvenikov, ki potrjejo, da niso vsi podatki dostopni za javnost. Nastel sem tudi primr, ko se znanstvene studije umikajo skupinam znanstvenikom, ne samo enemu primeru.


Ti bi lahko snemal reklame za TOP SHOP, ponavljaš se kot papiga in vedno ko berem tvoje driske mi po mislih hodi TOP SHOP, tako butasto pišeš.. LOL

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ben Dover ()

zmist ::

hr_natakar je izjavil:

kaj pa znanost, ki ni dostopna sirsi javnosti? To ne steje? Se enkrat, uporabnik, ki je odprl temo, je sam napisal, da je opazil kako se dolocene podatke prikriva. Dal sem nekaj linkov izjav politikov, bivsega premierja in svetovno priznanih znanstvenikov, ki potrjejo, da niso vsi podatki dostopni za javnost. Nastel sem tudi primr, ko se znanstvene studije umikajo skupinam znanstvenikom, ne samo enemu primeru.


darkolord ::

hr_natakar je izjavil:

kaj pa znanost, ki ni dostopna sirsi javnosti? To ne steje? Se enkrat, uporabnik, ki je odprl temo, je sam napisal, da je opazil kako se dolocene podatke prikriva. Dal sem nekaj linkov izjav politikov, bivsega premierja in svetovno priznanih znanstvenikov, ki potrjejo, da niso vsi podatki dostopni za javnost. Nastel sem tudi primr, ko se znanstvene studije umikajo skupinam znanstvenikom, ne samo enemu primeru.
Bullshit.

Če uspejo posneti in objaviti video, bi brez težav uspeli objaviti tudi en PDF.

Hej, tudi v video posnetku lahko "predvajajo" cel članek.

UganiKdo ::

Tukaj je primer enega takega vele znanstvenika, ki je stisnil rep med noge, ko je ugotovil, da mogoce pa cepiva niso napacna alternativa covidu:

https://cheganos.com/conselheiro-no1-do...

https://cheganos.com/joao-tilly-apagou-...

In to pac vse pove koliko se je vredno sklicevat na posameznike in bullshit, ki ga prodajajo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: UganiKdo ()

Cifix63 ::

zmist je izjavil:

Cifix63 je izjavil:

Vsem lubčkom tukaj.

No lubi, pa zaplesiva.

Cifix63 je izjavil:

Prikriva se maksimalno od možnega. Verodostojnega medija oziroma neodvisnega medija skorajda ni, vsi mediji so pod neposredno in posredno kontrolo režimov!

In kaj bos TI naredil glede tega? Ja, razumem, da rad malo pobulshitiras, ampak mene zanima, kaj si ti pripravljen narediti glede tega? Si ze vrgel v smeti svoj android telefon z vsem googlovim spywarom, ki te kontroliral? Si ukinil uporabo FBja? Aja a da nisi. No naj ponovim, kaj bos TI naredil glede tega? Ja razumem, da ti ne bi rad naredil nic glede tega, bi pa rad, da nekaj stori nekdo drug namesto tebe in zdaj hujskas ostale idiote (ki tudi ne bojo naredili nicesar). Ampak, vodi z vzorom (naj ti pomagam, za telefon uporabljam linux, ne uporabljam nobenih "socialnih medijev", imam svoj email streznik, svoj cloud in sel sem se cepit, ker vem, da so vsi vasi neumni strahovi neizvedljivi z danasnjo tehnologijo in ze precej vec kot 20 let volim leve stranke - verjetno vec kot si sam star). Torej? Kaj bos TI storil, da bo drugace?

Ne bos nic? Torej gladko odjebi. Si samo ena navadna hinavska pizda, ki rada opleta s tujim kurcem po koprivah, tako kot multivac.

Cifix63 je izjavil:

Vsaka najmanjša kritika je v kali zatrta, nosilca kritike, če je le ta visoko na družbeni poklicni lestvici pa doletijo težave.

Le povej kaj se ti je zgodilo lupcek hinavski. Razlozi stricu zmistu, kaj hudega te tezi? Ti je kdo storil kaj grdega? Le razlozi...

Cifix63 je izjavil:

Umrlih od cepiva je več, kot v 30 letih od vseh cepiv skupaj, a to komu kaj pove?

Ja, da nimas nobenih dokazov in nekaj nabijas v tri krasne - sicer pa le... vir prosim hinavec?


(ce kdo verjame tem mentalnim bolnikom, mora biti tudi sam nor)


Videl šele sedaj!
Način na kateri komuniciraš z mano kaže, da nimaš dobro nastavljenih koleščkov. Fizikalci in v otroštvu spolno zlorabljeni komunicirajo na tak način. Glej lubček žal mi je, da se ti je zgodilo nekaj tako grdega.

UganiKdo je izjavil:

Vseeno je ce dolocena zaupanja vredna oseba nekaj izjavi za mainstream medij ali pa isto izjavi na videoposnetku, ki ga objavi na fejsbuku. Ni razlike.

Kdo pa govori o objavah v mainstream medijih? Govorimo o tem, da ena skupina (velika večina) strokovnjakov objavlja preverljive, strokovno podprte in s strani skupnosti revidirane študije. Druga (ki jo sestavlja par fanatikov) pa snema videoposnetke.

hr_natakar je izjavil:

UganiKdo, ceprav se rad hvalis, kako si kompententen. Razlog si navedel, ker imas star uporabniski racun. Vsaj 10 let star. Zakaj tako zavajanje. Zakaj rajs ne poves, da si prvih sedem let napisal 3 komentarje? Na podlagi cesa si kompetenten? Na podlagi 3 komentarjev? A ni to zavajanje?


Dragi slaboumni trolček, za razliko od tebe se nikjer nisem hvalil kako sem kompetenten. Lahko pa nehaš lagat in podaš kak citat kje sem to izjavil? Si pa ti večkrat dokazal, da nisi.
Si se pa ti hvalil, da ne zavajaš, pa si se sedaj ponovno zlagal.

je pa za crknit smešno, kako nisi sposoben napisat nobenega vsebinskega odziva in se spet obešaš na uporabniška imena. Pri čemer seveda slaboumno pozabljaš, da si ti revček sam postavil definicijo po kateri si se oklical za slaboumnega trola.



https://www.miha.prebujanjezavesti.si/c...

zmist je izjavil:

hr_natakar je izjavil:

kaj pa znanost, ki ni dostopna sirsi javnosti? To ne steje? Se enkrat, uporabnik, ki je odprl temo, je sam napisal, da je opazil kako se dolocene podatke prikriva. Dal sem nekaj linkov izjav politikov, bivsega premierja in svetovno priznanih znanstvenikov, ki potrjejo, da niso vsi podatki dostopni za javnost. Nastel sem tudi primr, ko se znanstvene studije umikajo skupinam znanstvenikom, ne samo enemu primeru.





https://www.logicno.com/politika/cjepiv...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cifix63 ()

Spajky ::

Virus Has Never Been Isolated 1/2 ure
https://www.bitchute.com/video/c8HpB0rQ...
soočenje novinarja z solastnikom BionTecha 3min
https://fb.watch/7byZGVdcZC/
S.Peters Interview w Dr.D.Martin-He Makes Explosive Claims Of Patented Genocide 50min
https://www.bitchute.com/video/6MS6wiOF...
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Mr.B ::

Spajky je izjavil:

Virus Has Never Been Isolated 1/2 ure
https://www.bitchute.com/video/c8HpB0rQ...
soočenje novinarja z solastnikom BionTecha 3min
https://fb.watch/7byZGVdcZC/
S.Peters Interview w Dr.D.Martin-He Makes Explosive Claims Of Patented Genocide 50min
https://www.bitchute.com/video/6MS6wiOF...

Kaj ko bi napisal en povzetek cca 5 stavkov. Se mi ne da zapraviticasa z bomgasticnimi naslovi, kot vceraj na tv-ju : je usel iz laboratorija, potem po 15 minurah reklam, pa pove isto kot pred 1 letom, lahko ali pa ne.
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Reycis ::

darkolord je izjavil:

Zaupajte v znanost, namesto da sami poskušate nekaj ugotavljati brez kakršnekoli znanstvene podlage.

Problem "znanosti" je, da je korona histerija zelo dobro podmazana z denarjem. In kar je pri temu najhujše je to, da pri veliki večini ljudi to ne poteka tako, da vzamejo korist in vedo, da so to naredili zaradi te koristi ampak se v podzavesti zadeva zracionalizira tako, da na koncu od svoje pozicije imajo korist. Z drugimi besedami velika večina zaradi sistema nagrad in kazni (btw. vsak z vplivom, ki je spregovoril proti, je bil kaznovan) v to sranje tudi dejansko verjame. Klinc pa taka "znanost".

Še ena zanimivost. Amerikanci so ugotovili, da so gledano po izobrazbi doktorji znanosti postali največji skeptiki oz. nasprotniki cepljenja. To se je zgodilo zato, ker se v vseh drugih skupinah nasprotovanje zmanjšuje medtem ko nasprotovanje v tej skupini ostaja konstantno. Trend nakazuje, da bo čez kakšno leto glavnina necepljenih med akademsko smetano in peščica hardcore teoretikov zarot (večina njih si bo zaradi razlogov iz prvega odstavka takisto premislila). Zdaj pa ti pojdi doktorjem znanosti razlagat, da "NAJ ZAUPAJO V ZNANOST". Toliko tudi o teoriji, da se nočejo cepit samo neumni.

P.S. ko sem na prvič slišal ideje, da bodo s cepivi pomorili, sterilizirali oz. kako drugače depopulirali cepljene se mi je ideja zdela skrajno butasta. Vendar pa vedno več indicev kaže, da to morda to le ni samo ena trapasta fantazija.
Diversity is our greatest strength

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: Dimnik ()

Machete ::

Kateri so ti INDICI?
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Horas ::

transparentnih info ali dokazov nikoli in nikdar ne boš dobil! preveliki denarci v farmaciji in eliti!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

CoolBits ::

Tako je. Še najmanj pa lahko pričakuješ take podatke v msm.
Je pa vseeno precej poštenih ljudi, ki vseeno povedo svoja opažanja.
https://www.australiannationalreview.co...

FireSnack ::

Zanimivi podatki v Izraelu kjer je precepljenih 95%+ starejših od 50 let. Zelo zanimivi podatki:
https://datadashboard.health.gov.il/COV...



Če se mene vpraša cepivo ni najbolj učinkovito niti proti resni obliki bolezni, niti proti blažji in niti proti srednji. Da je učinkovito bolj kot je škodljivo sem nekje 50:50.
Gre za graf resno bolnih, kjer bi moralo biti 0 cepljenih in vsi resno bolni bi morali biti necepljeni saj pa vsako cepivo zaščiti 99% proti resnemu poteku...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

Conini ::

FireSnack je izjavil:

Zanimivi podatki v Izraelu kjer je precepljenih 95%+ starejših od 50 let. Zelo zanimivi podatki:
https://datadashboard.health.gov.il/COV...



Če se mene vpraša cepivo ni najbolj učinkovito niti proti resni obliki bolezni, niti proti blažji in niti proti srednji. Da je učinkovito bolj kot je škodljivo sem nekje 50:50.
Gre za graf resno bolnih, kjer bi moralo biti 0 cepljenih in vsi resno bolni bi morali biti necepljeni saj pa vsako cepivo zaščiti 99% proti resnemu poteku...


A vidiš, kako si se zajebal.

Velika večina starejšega prebivalstva je precepljena. Poleg tega imajo ti ljudje občutno več pridruženih bolezni kot mlajša populacija. Če hočemo videti, kakšna je učinkovitost cepiv, moramo iz podatkov izvzet oboje (tako % preceplenosti kot pridružene bolezni).

To naredimo tako, da pogledamo mlajšo populacijo. In kaj vidimo?

Mlajši cepljeni skoraj niso oboleli oziroma relativno (bistveno) manj kot pa necepljeni.



Prav hvala za tole! >:D

no comment ::

Se pravi, imamo populacijo A, kjer jih med 5.000 zboli 120 in populacijo B, kjer jih med 95.000 zboli 260.

In ti si raje bil v populaciji A?! Čestitam.

(verjetno si tudi strasten igralec lota ker imaš "sistem")

Conini ::

no comment je izjavil:

Se pravi, imamo populacijo A, kjer jih med 5.000 zboli 120 in populacijo B, kjer jih med 95.000 zboli 260.

In ti si raje bil v populaciji A?! Čestitam.

(verjetno si tudi strasten igralec lota ker imaš "sistem")


Ne bluzi. To ni računalniška igrca.

Imunski sistem pri starejših dela slabše kot pri mlajših.
Zaradi tega je še bolje gledat mlajšo populacijo, ko nas zanima učinkovitost cepiv.

LeQuack ::

Problem je ta, da so zdaj šli že tako daleč s temi cepivi, da bodo šli do konca no matter what. Tudi če bi recimo odkrili da povzroča raka čez eno leto, ne bi ustavili cepljenja. Če bi, bi priznali da mogoče niso imeli prav. Cilj je cepivo v vsakega človeka, od novorojenčkov naprej, pa naj stane kolikor življenj hoče. Kolateralne žrtve ne smejo biti v napoto dobičku.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

FireSnack ::

Nekaj mora bit narobe če v Izraelu panično cepijo vse nad 50 let z novim odmerkom, kljub temu da so 2 odmerka že dobili. Rabiš samo malo zdrave kmečke logike.

Poleg tega pa če nosiš masko sploh ne moreš dobiti virusa. Zakaj bi drugače sploh nosil masko?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: FireSnack ()

LeQuack ::

FireSnack je izjavil:

Nekaj mora bit narobe če v Izraelu panično cepijo vse nad 50 let z novim odmerkom, kljub temu da so 2 odmerka že dobili. Rabiš samo malo zdrave kmečke logike.

Poleg tega pa če nosiš masko sploh ne moreš dobiti virusa. Zakaj bi drugače sploh nosil masko?


Nehaj logično razmišljati ker te bodo cenzurirali.
Quack !

no comment ::

FireSnack je izjavil:

Nekaj mora bit narobe če v Izraelu panično cepijo vse nad 50 let z novim odmerkom, kljub temu da so 2 odmerka že dobili. Rabiš samo malo zdrave kmečke logike.

Izraelci si lahko privoščijo (in so dovolj pametni), da jim 10x manj zbolelih za covidom pri 50+ ni dovolj. So si zaželeli 100x.

Pa ugotovili so, da od nošenja maske še nihče ni umrl.

FireSnack ::

no comment je izjavil:

Pa ugotovili so, da od nošenja maske še nihče ni umrl.

In če imata dva masko in je en okužen z delta++ ni variante da bi prenesel virus na drugega. Je tako? Ker drugače, čemu sploh služi maska?

no comment ::

Da zmanjša verjetnost prenosa.

Ampak ti si ostal na začetni stopnji. Neučljiv. Ne trudi se, ker matraš s tem sebe in ostale.

LeQuack ::

Zakaj poleti ko skoraj noben ne nosi maske je virusa tako malo, pozimi ko pa vsi pa veliko? Dajmo, eno logično razlago kako maske delujejo v tem primeru.
Quack !

FireSnack ::

Ker ga samo pozimi posipavajo iz avionov? :)):)):))

no comment ::

FireSnack je izjavil:

Ker ga samo pozimi posipavajo iz avionov? :)):)):))

Ja, pomoje je ta razlaga za tebe čisto dovolj dobra.

Ker če ti rečem, da imajo maske pozimi in poleti enako funkcijo, te bo spet mentalno navilo...

FireSnack ::

Jaz ti ne verjamem, če govoriva o maski za snorkanje.

Mr.B ::

Reycis je izjavil:

darkolord je izjavil:

Zaupajte v znanost, namesto da sami poskušate nekaj ugotavljati brez kakršnekoli znanstvene podlage.

Problem "znanosti" je, da je korona histerija zelo dobro podmazana z denarjem. In kar je pri temu najhujše je to, da pri veliki večini ljudi to ne poteka tako, da vzamejo korist in vedo, da so to naredili zaradi te koristi ampak se v podzavesti zadeva zracionalizira tako, da na koncu od svoje pozicije imajo korist. Z drugimi besedami velika večina zaradi sistema nagrad in kazni (btw. vsak z vplivom, ki je spregovoril proti, je bil kaznovan) v to sranje tudi dejansko verjame. Klinc pa taka "znanost".

Še ena zanimivost. Amerikanci so ugotovili, da so gledano po izobrazbi doktorji znanosti postali največji skeptiki oz. nasprotniki cepljenja. To se je zgodilo zato, ker se v vseh drugih skupinah nasprotovanje zmanjšuje medtem ko nasprotovanje v tej skupini ostaja konstantno. Trend nakazuje, da bo čez kakšno leto glavnina necepljenih med akademsko smetano in peščica hardcore teoretikov zarot (večina njih si bo zaradi razlogov iz prvega odstavka takisto premislila). Zdaj pa ti pojdi doktorjem znanosti razlagat, da "NAJ ZAUPAJO V ZNANOST". Toliko tudi o teoriji, da se nočejo cepit samo neumni.

P.S. ko sem na prvič slišal ideje, da bodo s cepivi pomorili, sterilizirali oz. kako drugače depopulirali cepljene se mi je ideja zdela skrajno butasta. Vendar pa vedno več indicev kaže, da to morda to le ni samo ena trapasta fantazija.

Da se sploh, ce so mnogi, ki umerjajo pozornost hkrati investirajo v covid "spa" centre. Isci google v smislu "how many congressmen invested in covid recovery centers"... Krivi bodo pa rusi na fb:|
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

ajdov2 ::

Islandija, ~350k prebivalcev. Cepljeni skoraj vsi razen otrok. 83 novih okužb, 30 hospitaliziranih, 7 na intenzivni negi. Slovenija, ~2M prebivalcev. Cepljenih ~40% prebivalcev. 264 novih okužb, 42 hospitaliziranih, 8 na intenzivni negi.

Podatki iz covid.is in covid-19.sledilnik.org

Conini ::

LeQuack je izjavil:

Problem je ta, da so zdaj šli že tako daleč s temi cepivi, da bodo šli do konca no matter what. Tudi če bi recimo odkrili da povzroča raka čez eno leto, ne bi ustavili cepljenja. Če bi, bi priznali da mogoče niso imeli prav. Cilj je cepivo v vsakega človeka, od novorojenčkov naprej, pa naj stane kolikor življenj hoče. Kolateralne žrtve ne smejo biti v napoto dobičku.


Paranoja brez dokazov.

FireSnack je izjavil:

Nekaj mora bit narobe če v Izraelu panično cepijo vse nad 50 let z novim odmerkom, kljub temu da so 2 odmerka že dobili. Rabiš samo malo zdrave kmečke logike.

Poleg tega pa če nosiš masko sploh ne moreš dobiti virusa. Zakaj bi drugače sploh nosil masko?


Da ti glava ne bo eksplodirala imaš tukaj širše predstavljeno:
https://www.24ur.com/novice/korona/izra...

Precepljenost po starostnih skupinah (podatki izraelskega ministrstva za zdravje za 11. 8. 2021):
– od 12 do 15 let: 35,2 % s prvim odmerkom, 26,4 % z drugim;
– od 16 do 19 let: 77,3 % s prvim odmerkom, 68,1 % z drugim;
– od 20 do 29 let: 79,3 % s prvim odmerkom, 72,4 % z drugim;
– od 30 do 39 let: 83,6 % s prvim odmerkom, 77,9 % z drugim;
– od 40 do 49 let: 86,6 % s prvim odmerkom, 81,2 % z drugim;
– od 50 do 59 let: 89,9 % s prvim odmerkom, 84,7 % z drugim;
– od 60 do 69 let: 91 % s prvim odmerkom, 87,2 % z drugim;
– od 70 do 79 let: 95,7 % s prvim odmerkom, 93,1 % z drugim;
– od 80 do 89 let: 94,2 % s prvim odmerkom, 91,6 % z drugim;
– 90 let in več: 93,7 % s prvim odmerkom, 90,3 % z drugim.



V starostni skupin med 30-49 je cepljenih 4x več kot necepljenih, pa je okuženih neprimerno več necepljenih.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Conini ()

Conini ::

LeQuack je izjavil:

Zakaj poleti ko skoraj noben ne nosi maske je virusa tako malo, pozimi ko pa vsi pa veliko? Dajmo, eno logično razlago kako maske delujejo v tem primeru.


Brezvezno posploševanje. Imamo DELTO, ki se širi izrazito hitreje, polg tega pa lahko po enih podatkih doseže 1000x več virus loada v telesu kot pa ALFA. Lahko bi bila DELTA (en samcat virus delte) manj nevarna, ampak problem je v tem, da jo je v telesu bistveno več kot ALFE.

FilipF ::

Conini ::

FilipF je izjavil:

https://www.health.nsw.gov.au/Infectiou...


Naslov teme je "Težko je dobiti transparentne podatke o cepivih"

Tako da lahko nehaš smetit s tem off-topic sranjem.

FireSnack ::

ajdov2 je izjavil:

Islandija, ~350k prebivalcev. Cepljeni skoraj vsi razen otrok. 83 novih okužb, 30 hospitaliziranih, 7 na intenzivni negi. Slovenija, ~2M prebivalcev. Cepljenih ~40% prebivalcev. 264 novih okužb, 42 hospitaliziranih, 8 na intenzivni negi.

Podatki iz covid.is in covid-19.sledilnik.org

Potem najverjetneje cepivo slabi imunski sistem in je več zapletov z virozo?

sharp126325 ::

Fantje zadeva je resna, žalosten sem
https://www.jutarnji.hr/vijesti/svijet/...

gus5 ::

FireSnack je izjavil:

Nekaj mora bit narobe če v Izraelu panično cepijo vse nad 50 let z novim odmerkom,
Nekaj je narobe s cepivi, zato panično cepijo ljudi s taistimi cepivi? :))

FireSnack je izjavil:

ajdov2 je izjavil:

Islandija, ~350k prebivalcev. Cepljeni skoraj vsi razen otrok. 83 novih okužb, 30 hospitaliziranih, 7 na intenzivni negi. Slovenija, ~2M prebivalcev. Cepljenih ~40% prebivalcev. 264 novih okužb, 42 hospitaliziranih, 8 na intenzivni negi.

Podatki iz covid.is in covid-19.sledilnik.org

Potem najverjetneje cepivo slabi imunski sistem in je več zapletov z virozo?
Ne, temperature "ga". :))

feryz ::

Zdaj sem od kolega. Tudi on in žena sta včeraj prestopila med vakserje. On je ok, malo boli roka, žena je kaput.

Ampak ok, to ni bistvo tega zapisa. Kar je v bistvu najbolj žalostno je to, da sta se cepila iz razlogov, ki nimajo popolnoma nobene veze z zdravjem, ampak izključno s politiko.
In ko politika začne zlorabljati zdravje v svoje namene, smo hudičevo globoko padli.

Saj to že dolgo vemo, nič novega. Malo sem žalosten, ko opazujem ljudi okrog sebe, kako podlegajo pritiskom.

zztop ::

Potrebno se je vprašati, če ima pritisk smisel. Če ima, zakaj ne bi podlegel? A se mora takoj vklopiti defenzivna drža, čim je nek pritisk?
Izberi raje izgubo kot umazan dobiček:
zakaj prva boli enkrat, druga zmeraj.
~Hilon

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zztop ()

LeQuack ::

Zakaj bi rabil pritisk za nekaj dobrega? Otroka ne rabiš silit da bo jedel torto.
Quack !

PrihajaNodi ::

CoolBits je izjavil:

Tako je. Še najmanj pa lahko pričakuješ take podatke v msm.
Je pa vseeno precej poštenih ljudi, ki vseeno povedo svoja opažanja.
https://www.australiannationalreview.co...



O teh vrečah sem jaz že pisal:

Editor’s note:
At the Australian National Review, we get messages like this almost daily from around the world and around Australia.

The 400 recorded Australian deaths and 45,000 injured wouldn’t even represent 10% of the reality. Possibly not even 1%

And this sadly is just the beginning

Governments have ordered millions of body bags around the world for what’s coming

But there won’t be enough body bags nor people to bury the dead from these vaccines.

Those who are smart enough must mentally and physically prepare for what’s coming

This is mass genocide and happening whether you accept it or not.

Over 4 billion vaccinated already.

They already plan to blame it on Covid or a new variant to fool the unsuspecting, highly gullible public that think news is news and not the criminal elites propaganda networks and spruikers and politicians simply follow the orders the Globalists dictate to them.

The death and misery occurring and what’s to come is beyond what anyone can imagine.

We focus save as many as we can, importantly save ourselves.

We can win this war of propaganda and save humanity or be weak minded and take the jab and sell out humanity.

Support the resistance or support the Covid fraudsters.

We must choose now.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

multivac ::

Conini je izjavil:

LeQuack je izjavil:

Zakaj poleti ko skoraj noben ne nosi maske je virusa tako malo, pozimi ko pa vsi pa veliko? Dajmo, eno logično razlago kako maske delujejo v tem primeru.


Brezvezno posploševanje. Imamo DELTO, ki se širi izrazito hitreje, polg tega pa lahko po enih podatkih doseže 1000x več virus loada v telesu kot pa ALFA. Lahko bi bila DELTA (en samcat virus delte) manj nevarna, ampak problem je v tem, da jo je v telesu bistveno več kot ALFE.


Kužnost delte v bistvu niste niti še dokazali.
Izraelski podatki pa so mi sumljivi.

Nenazadnje grupe so različno velike, kot ti je že nekdo odgovoril.

Ampak tudi če... to zimo bodo polnili bolnice pretežno cepljeni.
Public Health Emergency of International Concern -> PHEIC

vnetidebater ::

multivac je izjavil:


Ampak tudi če... to zimo bodo polnili bolnice pretežno cepljeni.


samo ce bo večina države cepljene. Zaenkrat je le 40%.
In zaenkrat je okuženih cepljenih tolikokrat manj kot necepljenih okuženih da ni več niti smešno.

Zgodovina sprememb…

««
3 / 57
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Odgovornost za stranske učinke cepljenja (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Loža
49374805 (62498) zmist

Koliko doz, za zascito pred delto? (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Problemi človeštva
1722224669 (203754) Conini

Pfizer, PCT test in neprofesionalni zdravnik (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10620475 (16668) Mr.B

Kako do visoke precepljenosti? (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Loža
60477323 (58825) BigWhale

Več podobnih tem