» »

Naj uživam ali šparam?

Naj uživam ali šparam?

««
9 / 9
»
»»

zobnik ::

Tipična suženjska....kot tesarstvo, ti delaj sam, šefe pa pobegne neznano kam ...vrjetno srka kavico.....

FireSnack ::

Vsekakor uživaj, dokler lahko. Prihodnost je mračna.

D3m ::

Who the fuck are you?
|HP EliteBook|R5 6650U|

Zgodovina sprememb…

  • predlagal izbris: zobnik ()

zobnik ::

Povem tako kot je. Podobno kot delavci na žagi, dela se, šef pa po svoje.

Utk ::

A v SLO banki pa si upaš imeti par 100kEUR?

Sigurno da ne. Sej ni kaj, razpršit je treba, ampak v stvari, ki so vse kolk tolk zanesljive, ker 5 tveganih stvari gre lahko komot hkrati kvragu, 5 zanesljivih pa najbrž ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

FireSnack ::

Kako naj razpršim 5 jurjev? Malo Bitcoini, malo zlate palice in malo nepremičnine?

energetik ::

Nepremičnine boš bl težko s 5k :D. Lohk pa nepremičninske ETFje.

Ampak zgoraj pišeš, da bo prihodnost mračna. V tem primeru raje zlato, srebro, konzerve pa kalašnika.

Utk ::

5 jurjev daj v štumf oz. bančni račun in ne kompliciraj.

m0LN4r ::

Mracna bo, ampak verjetno za plebejce. Bogatejse firme pa bodo se bogatejse, tako da vlozi v bogate firme.
Jaz sem si naredil en mali delniski PF, manjka mi samo se Rimac, ko pride, pa en ETF PF, pa se na kripto cakam, da se zrusi pol pa se tja ruknem not. To bo neka osnova v katero bom pac vsak mesec dal nekaj desetakov.
Poglavitni delez dohodka bo pa sel v kredit za nepremicnino. Tam je tudi rast cene pricakovana zelo visoka.
Luksus pa kok pac ostane.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

fx3zRejSz0cS ::

Uživaj :)

energetik ::

m0LN4r je izjavil:

Mracna bo, ampak verjetno za plebejce. Bogatejse firme pa bodo se bogatejse, tako da vlozi v bogate firme.
Jaz sem si naredil en mali delniski PF, manjka mi samo se Rimac, ko pride, pa en ETF PF, pa se na kripto cakam, da se zrusi pol pa se tja ruknem not. To bo neka osnova v katero bom pac vsak mesec dal nekaj desetakov.
Poglavitni delez dohodka bo pa sel v kredit za nepremicnino. Tam je tudi rast cene pricakovana zelo visoka.
Luksus pa kok pac ostane.
Kripto se je "zrušil" konec maja, drgač. Čas za nakup je bil do nekje sredine julija. No, sigurno še sledijo korekcije, ampak zna se zgodit, da boš še kar nekaj mesecev čakal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: energetik ()

m0LN4r ::

Mogoce, mogoce pa ne ;)
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

miha98 ::

KE se tiče penziona bo pač treba it v deleže kjer je to ceneje.. pač tu preživiš življenje pol pa v dom upokojencev v srbijo ali makedonijo.... svet je pač globalen... rešuje se takrat ko je čas in ne prej....

Invictus ::

feryz je izjavil:

Jaz pa pravim, da pri 40-ih ugotoviš, da je bolje, da drugi delajo zate, kot da ti delaš za druge.
Tega sem se oprijel in moram priznati, da ni slaba filozofija. Mogoče bi bilo bolje, če bi startal malo prej. Ampak tudi tako nekako gre.

Sam sem se pa odločil, da nočem biti šef, ampak dobro plačan inženir.

Imam kar nekaj znancev, ki so postali managerji, izgubili tehnična znanja, pa jim je skoraj nemogoče menjati službo. Sam za par jurjev vedno nekaj dobim... Dostikrat za več.

Zaenkrat se še nisem odločil, da bi drugi delali zame. Nekako je folk preveč nezanesljiv, pa jaz preveč kompoliciram. Mogoče nekoč... >:D.
"Life is hard; it's even harder when you're stupid."

http://goo.gl/2YuS2x

GrX ::

FireSnack je izjavil:

V Avstriji ti ne bi ob 6. uri pisal na forumu na šihtu, verjem. Bi pa mel sicer 6x višjo plačo, ampak treba radit da zaradiš tam.

V Avstriji naj bi imel 6x višjo plačo? Lepo te prosim...
««
9 / 9
»
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Koliko % prihodkov? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10510818 (4980) borut_p
»

Kako prihraniti ali zaslužiti več (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12214137 (9058) kriptobog
»

Mesečni stroški bivanja (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
11222898 (18752) zobnik

Več podobnih tem