» »

Nakup RABLJENEGA karavana

Nakup RABLJENEGA karavana

1
2
3

sm1x ::

Opa opa, bi z veseljem mel hatchbacka, ampak mi vsiiiii kolegi/bratje z izkušnjami z otroki pravijo, da je praktičnost karavana neprecenljiva. Saj pravim, da bom še kar ene parkrat šel spat, preden se dokončno odločim ... Imam še čas. Drugače se sploh ne bi odločal za nakup novega, če ne bi moj trenutni avto imel faking treh vrat :( Bomo videli, kako bo šlo, mogoče pa sploh ne bom kupil drugega.
@m0LN4r - zakaj Škoda > Golf? Kakor gledam po netu, naj bi bil Golf bolj kvaliteten notri, dušenje zvokov itd. Sam prašam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sm1x ()

hojnikb ::

najboljš da sprobaš več varjant, magari si sposodiš pr kakmu rent&car. Brezveze neki na blef kupit, zato ker je micka pr maši tko rekla.
#brezpodpisa

Utk ::

hojnikb je izjavil:

Aja, ti si en izmed tistih nomadov, k pelje pol hiše do najbljizjega jezera. Got it.

Sploh ne. Ampak če dam eno otroško kolo v prtljažnik, v hb ne boš dal več nič drugega. V karavana gre še zmeraj nekaj. Prej sem imel limuzino, sicer neroden prtljažnik, ampak vseeno prostoren. HB pa...just no. Tam ne gre nič.

hojnikb ::

No, v kakšno skalo se sprav marsikaj. neumno je pa gledat familije, k majo 2 karavana pr hiš, zato ker majo enga pamža. "ja plac rabm'o!!"
#brezpodpisa

stara mama ::

Hitr se zgodi nesreča, pa je tu že drugi pamž, pa spet menjuješ avto :))

mikhaair ::

stara mama je izjavil:

Hitr se zgodi nesreča, pa je tu že drugi pamž, pa spet menjuješ avto :))

Če je z isto gospo verjetno res.

Mike_Rotch ::

Utk je izjavil:

5 vratni hatchback je lahko povsem dovolj za 4 člansko družino.

Zakaj imaš potem ti rav4? Ker ti ga je ati kupil ali ker ga rabiš?


V resnici ga nimam, samo vozim ga redno.

Opa opa, bi z veseljem mel hatchbacka, ampak mi vsiiiii kolegi/bratje z izkušnjami z otroki pravijo, da je praktičnost karavana neprecenljiva. Saj pravim, da bom še kar ene parkrat šel spat, preden se dokončno odločim ... Imam še čas. Drugače se sploh ne bi odločal za nakup novega, če ne bi moj trenutni avto imel faking treh vrat :( Bomo videli, kako bo šlo, mogoče pa sploh ne bom kupil drugega.


3 vrata so pain in the ass ja. 5 vrat je praktično obveznih. Karavan je priročen, ni pa obvezen. Največji kos prtljage dokler otrok ne shodi je voziček. Količina prostora v prtljažniku je zelo odvisna od tega kak voziček kupiš. Lahko z njim zafilaš cel prtljažnik v karavanu, lahko pa kupiš kaj takšnega, pa tudi v hatchu ostane ogromno prostora: https://www.hepikids.si/izdelek/babyzen...

stara mama ::

mikhaair je izjavil:

stara mama je izjavil:

Hitr se zgodi nesreča, pa je tu že drugi pamž, pa spet menjuješ avto :))

Če je z isto gospo verjetno res.

Če ni z isto, boš pa tovoru od pamža robo, ko se bo menjavalo skrbništvo :D

Utk ::

lahko pa kupiš kaj takšnega, pa tudi v hatchu ostane ogromno prostora: https://www.hepikids.si/izdelek/babyzen...

Problem imaš dokler je v košari. Pa tudi naslednja stopnja je še zmeraj glomazna, ker mora še zmeraj bit trdna podlaga. Ko se enkrat vozi v tem, nimaš več problema, takšni se vsi dobro zložijo.

V resnici ga nimam, samo vozim ga redno.

Za tuj denar smo vsi pametni.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

RedDrake ::

Lej, če maš enega otroka, lahko voziček daš ali na zadnje zice, ali na sovoznikov zic (če eden od staršev sedi zadaj), tudi v najmanjšega hatcha, če je res tak problem.
Ampak verjemi, da ni tak problem, samo ljudje ne kupijo pametno izdelane košare/vozička ampak najbolj glomazen kos plastike. Tudi razlog zakaj to kupijo je enak kot pri avtih. Jaz mam velikega, ker si lahko privoščim, ker sem car, ker sem naj-fotr, ker sem ...
Useless shit, vse skupaj.
Jaz vidim, da uspem spakirati za tritedenski roadtrip v cabria, skupaj s celim kovčkom foto opreme in skoraj celo omaro od moje. Če moraš, narediš.

Mike_Rotch ::

Problem imaš dokler je v košari. Pa tudi naslednja stopnja je še zmeraj glomazna, ker mora še zmeraj bit trdna podlaga. Ko se enkrat vozi v tem, nimaš več problema, takšni se vsi dobro zložijo.


Tudi košara se pri tem recarotu zloži na minimum. Stranice so iz blaga, tako, da se zloži v palačinko.

Za tuj denar smo vsi pametni.


Povem izkušnje. Od kar imam otroke sem imel enega 3 vratnega hot hatcha, enega 5 vratnega hot hatcha, 2 karavana, enega 5 meterskega suva in enega majhnega enoprostorca.

Poleg tega sem imel možnost voziti še malo večjo limuzino z velikim prtljažnikom, ampak je za prevažanje otrok in opreme neuporabna zaradi majhne nakladalne odprtine. Pa tega rav4, ki je sicer super avto, le pogonski sklop je mimo.

Če realno ocenim je bil SUV definitivno najbolj uporaben kar se tiče prostora in družinskih featurjev. Ampak tudi v 5 vratnem hatchu smo se peljali brez težav.

WizzardOfOZ ::

Horas je izjavil:

WizzardOfOZ je izjavil:

Mike_Rotch je izjavil:

5 vratni hatchback je lahko povsem dovolj za 4 člansko družino.


Če imaš psa, potem ni.


zakaj pa ne? saj je 5 vratni? tudi doga gre v takšen prtljažnik. sem videl na lastne oči.


In kako greš potem na kak izlet v hribe za čez vikend? Ruzake na kolenih, gojzarje pa kar obute, da imaš plac na kolenih frej, ker je pes v prtljažniku?
Kako na dopust kampirat? Priklopiš tovorno prikolico in vse vanjo zložiš?

Mam hatchbacka, pa karavana tudi. Ja, hatchback je za 2, pogojno za 3, če je en od teh majhen otrok. Pri dveh otrocih je pa prtljažnik hatchbacka premajhen. Če imaš pa še psa, je pa sploh brez veze met tak avto, ker niti kletka za psa ne gre v prtljažnik.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

TehDucky ::

Pol leta nazaj sem bil v isti dilemi kot OP. Sem gledal po karavanih, ker so mi najbolj všeč, pa kot otrok smo ga doma imeli pa je bil uporaben.

Fordi se mi dopadejo, ker so mi lepi od zunaj in ker jih imajo od žene starši in strici pa noben ni nič slabega rekel čez njih. Sem gledal po Mondeotu cca 15k€, pa sem rekel, da v tem momentu ne rabim tako dragega avta in sem šel potem na Focus karavan 2017 letnik za 8,5k€ in dobro služi.
Je pa ne glede na vse hitro majhen. Dam pasjo kletko notri, otroški voziček s košaro pa že iščem plac za vrečo iz trgovine ali pa za kakšno potovalko.
Bi kar nekaj prostora lahko pridobil za na kakšne daljše ture če bi košaro zložil kot palačinko kot je zgoraj en napisal pa še kolesa iz vozička pobral, da ni tako dolg pa visok, samo ni potem 15 sekund, da je otrok v košari.

Ker sem šel iz 70 konj na 150, sem več kot zadovoljen s toliko konji, je pa res, da če klima laufa na polno pa da imaš malo premalo obratov, da rabi kakšno sekundo da potegne. Je zelo udoben (beri mehek) avto, žal se pa zaradi tega ne drži dobro ovinkov oz. jih je treba z normalno hitrostjo voziti. Če ST model to dvoje izboljša, potem je to samo plus.

hojnikb ::

če maš tdci, lahko z forscan povečaš moč iz 150 na 180 z spremembo enga parametra.
https://www.forscan.org/forum/viewtopic...
#brezpodpisa

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: hojnikb ()

Utk ::

samo ljudje ne kupijo pametno izdelane košare/vozička ampak najbolj glomazen kos plastike. Tudi razlog zakaj to kupijo je enak kot pri avtih. Jaz mam velikega, ker si lahko privoščim, ker sem car, ker sem naj-fotr, ker sem

Kolk je meni znano, se dražji vozički bolj zložijo, ne pa cenejši. Tisti, ki zlahka stanejo več kot je doplačilo za karavana proti HB, rabiš jih pa pol leta. Karavan ti ostane za vedno.

filip007 ::

Brat je vzel Seat Leon FR karavan.
Palačinka z Ajvarjem in stopljenim sirom v mikrovalovki.

Utk ::

Od kar imam otroke sem imel enega 3 vratnega hot hatcha, enega 5 vratnega hot hatcha, 2 karavana, enega 5 meterskega suva in enega majhnega enoprostorca.

Zanimivo, da tolk avte menjaš. Jaz kupim dobrega, in takšnega kot ga rabim, in ga imam 10 let.

msjr ::

Zanimivo da imajo v tej temi največ za povedat proti karavanom ljudje brez otrok (in psa ali drugih domačih živali), izjeme samo potrjujejo pravilo :D

m0LN4r ::

sm1x je izjavil:

Opa opa, bi z veseljem mel hatchbacka, ampak mi vsiiiii kolegi/bratje z izkušnjami z otroki pravijo, da je praktičnost karavana neprecenljiva. Saj pravim, da bom še kar ene parkrat šel spat, preden se dokončno odločim ... Imam še čas. Drugače se sploh ne bi odločal za nakup novega, če ne bi moj trenutni avto imel faking treh vrat :( Bomo videli, kako bo šlo, mogoče pa sploh ne bom kupil drugega.
@m0LN4r - zakaj Škoda > Golf? Kakor gledam po netu, naj bi bil Golf bolj kvaliteten notri, dušenje zvokov itd. Sam prašam.

Sprobaj, pri rabljenem jaz nebi dosti govoril o kvaliteti, bolj bo odvisno od tega kaj je znjim delal prejsnji lastnik. Vozil po kolovozih, teral v hribe pozimi al pa boljkone po AC in regionalki. Deca bruhala po sedezih, razlival po avtu, jedli sendvice itn.
Pa odvisno od ranga opreme. Omenil si GTD, poskusi GTD in R, pa primerjaj. Variant 7 R, se dobis skoraj nove, ce se mislis z uvozom jebat.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

sm1x ::

Kaj pa 1.8 TSI mašina pri VW koncernu vs dizel mašina?
Ta varjanta:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

Mike_Rotch ::

Utk je izjavil:

Zanimivo, da tolk avte menjaš. Jaz kupim dobrega, in takšnega kot ga rabim, in ga imam 10 let.


Sem pozabil, da moramo vsi živeti po tvoje. Jaz se avtomobila hitro naveličam, rad sprobam različne stvari, da ne ostanem samo pri teoriji.

vonStokovsky ::

Horas je izjavil:

/.../ točno tako, sm čudim se, vsi navalili na karavane sam zato ker dobijo otroka al dva. potem se pa tist enkrat na let pelejo na morje polni pa še to stavim da je še 20% prazn prtljažnik /.../

Imeli smo Audi A6 C5 Avant, Lancio Phedro in Peugeot 508 SW mk1. Oba karavana sta imela nabito poln prtljažnik za štiričlanski 10 dnevni dopust brez vozička. Lancia je bila "kulturno" polna z vozičkom.
Je pa res, da je potreba po kapaciteti prtljažnika odvisna od družine do družine.
Viva la Vida

Zgodovina sprememb…

RedDrake ::

No, lej, ko sem bil jaz najstnik, smo šli na dvotedenski dopust starša, jaz, ter pes, v Alfi 33 letnik 86, "hatchback" izvedba.
Problem danes je, da se s seboj vzame velko stvari, ki jih potem uporabiš enkrat ali nobenkrat v 14-ih dneh.
Potrata prostora in časa.

m0LN4r ::

sm1x je izjavil:

Kaj pa 1.8 TSI mašina pri VW koncernu vs dizel mašina?
Ta varjanta:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

Dizel ti bo pri tej tezi manj porabil.

vonStokovsky je izjavil:

Horas je izjavil:

/.../ točno tako, sm čudim se, vsi navalili na karavane sam zato ker dobijo otroka al dva. potem se pa tist enkrat na let pelejo na morje polni pa še to stavim da je še 20% prazn prtljažnik /.../

Imeli smo Audi A6 C5 Avant, Lancio Phedro in Peugeot 508 SW mk1. Oba karavana sta imela nabito poln prtljažnik za štiričlanski 10 dnevni dopust brez vozička. Lancia je bila "kulturno" polna z vozičkom.
Je pa res, da je potreba po kapaciteti prtljažnika odvisna od družine do družine.

Kaj ste pa vlekli s sabo, razen kopalk, pa kake gate?
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m0LN4r ()

vonStokovsky ::

Še pa još. Vsak nekaj parov obutve, brisače za na plažo in za kopalnico, podlage za na plažo (Nekatere zavzamejo nenormalno veliko prostora), seveda oblačila, DSLR, prenosnik in oprema, potovalka za higieno. Našteto ne zavzame celotnega prtljažnika, tako da predvidevam, da je bodisi bila prisotna še zaloga hrane v škatlah in hladilniku bodisi cel kup drugih stvari.
Sam sem se na svojih potovanjih oddaljil od te zasičenosti. Sto ljudi, sto čudi ali kako že pravijo))
Viva la Vida

Mike_Rotch ::

Imeli smo Audi A6 C5 Avant, Lancio Phedro in Peugeot 508 SW mk1. Oba karavana sta imela nabito poln prtljažnik za štiričlanski 10 dnevni dopust brez vozička. Lancia je bila "kulturno" polna z vozičkom.


Če prostor rabiš parkrat letno, se to elegantno reši s strešnim kovčkom. Podvojiš prtljažni prostor karavanu.

Motion ::

Mike_Rotch je izjavil:

Imeli smo Audi A6 C5 Avant, Lancio Phedro in Peugeot 508 SW mk1. Oba karavana sta imela nabito poln prtljažnik za štiričlanski 10 dnevni dopust brez vozička. Lancia je bila "kulturno" polna z vozičkom.


Če prostor rabiš parkrat letno, se to elegantno reši s strešnim kovčkom. Podvojiš prtljažni prostor karavanu.

Obstaja tudi cenejša rešitev.

Rečeš ženi da ni placa in naj manj spakira. 8-)

Mike_Rotch ::

Lahko sploh nikamor ne greš, je še ceneje. Niti avta ne rabiš.

WizzardOfOZ ::

m0LN4r je izjavil:

sm1x je izjavil:

Kaj pa 1.8 TSI mašina pri VW koncernu vs dizel mašina?
Ta varjanta:
https://suchen.mobile.de/fahrzeuge/deta...

Dizel ti bo pri tej tezi manj porabil.

vonStokovsky je izjavil:

Horas je izjavil:

/.../ točno tako, sm čudim se, vsi navalili na karavane sam zato ker dobijo otroka al dva. potem se pa tist enkrat na let pelejo na morje polni pa še to stavim da je še 20% prazn prtljažnik /.../

Imeli smo Audi A6 C5 Avant, Lancio Phedro in Peugeot 508 SW mk1. Oba karavana sta imela nabito poln prtljažnik za štiričlanski 10 dnevni dopust brez vozička. Lancia je bila "kulturno" polna z vozičkom.
Je pa res, da je potreba po kapaciteti prtljažnika odvisna od družine do družine.

Kaj ste pa vlekli s sabo, razen kopalk, pa kake gate?

Ti imaš že otroka?

Mi vlečemo to s sabo:
- kajak (za 3 osebe)
- oprema za šnorkljanje + puška za podvodni ribolov
- šotor
- blazine za v šotor
- spalke
- miza
- 3 stoli
- kompresorski hladilnik (12V)
- plinski gorilnik
- posoda (2 skledi in ponev), krožniki, vilce, noži, žlice
- vsak ima potem en 25 litrski ruzak oblek + še kak par obutve

In to ne gre v hatchbacka. Tut če imaš trugo na strehi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Mike_Rotch ::

Pred kratkim sem nekaj podobnega peljal na morje brez problema, brez ene vrečke ali nahrbtnika na sedežih. Namesto kajaka je bil napihljiv SUP (praktično iste dimenzije) kot kajak. Pa namesto kompresorskega hladilnika imam TEC hladilno torbo, ki je mogoče malo manjša.

Prtljažnika imam 400 litrov.

WizzardOfOZ ::

pa 2 sta bila v avtu?
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Mike_Rotch ::

2 odrasla, 2 otroka. Brez psa.

Lurker22 ::

Iščem podoben avto kot OP (vsaj 2016 letnik in po možnosti karavan), za podoben budget (17k +/- 2k).

Je AUDI A4 opcija v tem cenovnem razredu, ali bom dobil nekaj zjahanega/slabo opremljenega oziroma si lahko obetam drage stroške vzdrževanja pri Audiju?

Hvala ;)

facepalm ::

Lurker22 je izjavil:

Iščem podoben avto kot OP (vsaj 2016 letnik in po možnosti karavan), za podoben budget (17k +/- 2k).

Je AUDI A4 opcija v tem cenovnem razredu, ali bom dobil nekaj zjahanega/slabo opremljenega oziroma si lahko obetam drage stroške vzdrževanja pri Audiju?

Hvala ;)

Od teh "premium" znamk, bos s temi kriteriji, verjetno najbolj varen z Volvom V60.
Prodajajo se od ze 13k€ dalje. Za slabih 20k, bi moral dobiti konkretno ohranjeno vozilo.

RedDrake ::

WizzardOfOZ je izjavil:


...
Ti imaš že otroka?

Mi vlečemo to s sabo:
- kajak (za 3 osebe)
- oprema za šnorkljanje + puška za podvodni ribolov
- šotor
- blazine za v šotor
- spalke
- miza
- 3 stoli
- kompresorski hladilnik (12V)
- plinski gorilnik
- posoda (2 skledi in ponev), krožniki, vilce, noži, žlice
- vsak ima potem en 25 litrski ruzak oblek + še kak par obutve

In to ne gre v hatchbacka. Tut če imaš trugo na strehi.

No sej, eni tudi ne znajo drugače na dopust kot tako:


Pa to ne pomeni, da drugi tudi tovorijo pol svoje in še pol sosedove hiše.

m0LN4r ::

Ja dopust je blo misljeno, gres dol na morje v hotel/airbnb/apartma, da odklopis od vsakdana.
Ne pa da vsakdan peljes s sabo, od zara, hrane, prenosnika, igralne konzole, vlozenih kumaric.
Ma kaki stoli pa lezalniki neki. Vsedi se na rit, brisaco. Jesus.

Ce pa ze moras kaj nujno kupit, majo tam tut lokalne "merkatorje" samo pol urce vstran zapeljes.

Camping je nekaj drugega, ampak to ni za mene, da bi vlacil tolko sranja s sabo in nazaj in 1/3 casa porabil za sestavljanje, pospravljanje tega. To za mene ni dopust, ampak stres.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

facepalm ::

Vsak vidi dopust na svoj nacin. Jaz npr ne trpim polezavanja na plazi.
Zame idealen dopust bi bil kak poskocen cabriolet, zena ter kreditna kartica namesto prtljage:)

hojnikb ::

facepalm je izjavil:

Vsak vidi dopust na svoj nacin. Jaz npr ne trpim polezavanja na plazi.
Zame idealen dopust bi bil kak poskocen cabriolet, zena ter kreditna kartica namesto prtljage:)

same minus zena. Na dopust se pelja ljubico >:D
#brezpodpisa

facepalm ::

True:)

WizzardOfOZ ::

m0LN4r je izjavil:


Camping je nekaj drugega, ampak to ni za mene, da bi vlacil tolko sranja s sabo in nazaj in 1/3 casa porabil za sestavljanje, pospravljanje tega. To za mene ni dopust, ampak stres.

meni je kampiranje nekaj najbolj sproščujočega. spiš v viseči mreži pod milim nebom. skos si na zraku...
žena hoče pa v šotoru spat. ga priklopiš na kompresor in se sam postavi. tistih 6 klinov pa zaniješ, da ti ga vetr ne odnese. not postaviš hladilnik, zunaj samo še mizo in stole postaviš, pa je narejeno. 10 minut dela.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

borut_p ::

Kje bi pa bili ce bi bili vsi enaki. Tale forum bi bil cisto prazen :)

Klemenn ::

@sm1x

Najprej odgovor v stilu slo-techa > 2018 ; McLaren Formula 1 ima troseda, probaj tisto!!!!

Naprej.

Sam sem bil v isti situaciji (kričač na poti) z omejenim budgetom. Vsi pravijo karavana, seveda, gremo na karavana. Realno gledano, poglej si kaj od funkcionalnosti hočeš. Toretično primerjaj isti avto na avto.net z mobile.de - dodaj cca 1k do 1,5k in vidiš ali se splača ali ne (zaradi uvoza). Ko sem jaz kupoval je bilo tako ; VW Passat....potem pa dolgo nič....potem pa niti ne vem kaj je sploh blo. IMHO je tudi trenutno tako. VW Passat, ker rabljeni se ne prodajajo kot avto ampak na /kg. Rezervne dele dobiš v Hoferju in Eurospinu zraven tamponov. Plusi in minusi? Kupuješ rabljen avto - sreča. Toretizirat, brezveze. Sam sem imel kar srečo. Nizozemca z 120k KM iz 46k€ na 17k€ - kar dobro opremeljenga. 210k , še vedno tiktaka OK.

Realno, kar ti ne bo nihče povedal, pa tudi sam ne boš hotel verjet, dokler ne dobiš kričača? Dacia dokkervan. Realno imaš najbrž sedaj nekaj, kar je optimalno čisto, skrbno kupljeno, itd... No, ko pride kričač boš gledal s čim bo kričač najtežje ruknil sosedova vrata (drsna vrata na dokker van) in kako boš dobil iz tepihov ven bruhanje.

WizzardOfOZ ::

Ne vem kako imaš ti vzgojene otroke, ampak pri nas ni otrok nikoli butnil z vrati v drug avto. Ko je bil otrok majhen, smo ga vedno opozarjali na vrata, sedaj pa že sam pazi.
Milčinski je napisal butalce kot prispodobo in ne kot priročnik!!!
Svuda u svijetu ima budala ali je izgleda kod nas centrala!!!

Zgodovina sprememb…

Klemenn ::

Gr8. Lepo, tudi sam se trudim vzgajat tako. Je pa presneta reč, te nesreče, so dostikrat nenačrtovane.

Pa če pustimo drsna vrata ker bo OP vzgajal otroke lepo, verjamem, da se najde še kak drug razlog. Recimo dati otroka v stolček v kangooju je bistveno lažje kot v passsatu. Pa še kaj.

Just my 5 cents, I'm off.

stara mama ::

Ko pa otrok zna sam na sedež, bo pa laže splezal v pasata kot v kangooja :)

bambam20 ::

Jaz bi na njegovem mestu šel pogledat passata alltracka, precej višji , velik prtljažnik, veliko prostora tudi na zadnjih sedežih, 4 kolesni pgoon, dobri sedeži, dobro založeni z opremo, dobra konjenica, pa še zgleda dober.

Mike_Rotch ::

pa še zgleda dober.


Tole je precej subjektivno.

Sicer ti pa v tem cenovnem okviru 200.000 prevoženih ne uide.

bambam20 ::

Mike_Rotch je izjavil:

pa še zgleda dober.


Tole je precej subjektivno.

Sicer ti pa v tem cenovnem okviru 200.000 prevoženih ne uide.


Zagotovo pa ni grd. Nimam pojma, za koliko denarja on išče avto. Jaz sem samo podal tisto, kar sem imal možnost videt, saj je eden iz družine kupil v pondeljek Passata Alltracka 2.0 TD .. Prvo, kar mi je padlo v oči, da ima tudi na zadnji klopi izjemno veliko prostora .. to me takoj spomni na škodo Superb. V primerjavi z bmw-ji serije 3, ki so v notrnajosti stisnjeni

Mike_Rotch ::

Zagotovo pa ni grd.


Kakor komu.

Nimam pojma, za koliko denarja on išče avto.


OP je napisal do max 17 jurjev.

bambam20 ::

Mike_Rotch je izjavil:

Zagotovo pa ni grd.


Kakor komu.

Nimam pojma, za koliko denarja on išče avto.


OP je napisal do max 17 jurjev.



BMW-je bi odvzel stran, ker so neverjetno stisnjeni navznoter.
1
2
3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri nov "družinski" avto (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Na cesti
25742469 (25128) GR2
»

Kateri avto za 7000€ (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Na cesti
16715334 (6720) kixs

Kia je postala kot VW (strani: 1 2 3 49 10 11 12 )

Oddelek: Loža
58650619 (33810) Raptor F16
»

Top sport family car (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
13911961 (7744) Reaper
»

Manjši družinski avto (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
588824 (7034) m0LN4r

Več podobnih tem