» »

Referendum 11. 7. 2021

Referendum 11. 7. 2021

Temo vidijo: vsi
««
10 / 27
»»

feryz ::

Utk je izjavil:

Poglej si 14. člen trenutnega zakona. Še bolje pa, če si pogledaš tovarne, ki stojijo na vodi praktično.
Stojijo ja, iz časov brezakonja. In bodo tudi po obstoječem ali po novem zakonu. Teh se nova zakonodaja ne tiče.

Zapomnite si eno stvar. Politiki, katere koli barve, ne gredo spreminjati zakona, če to ne bo v korist njih ali njihovih prisklednikov. Ni variante, da bi šli zakon popravljati, da bo večini ljudi bolje. Rajši sendviče kradejo, kot bi delali v dobro raje.

D3m ::

Kolikor jaz vem imajo vsi doli že hiške.

Tako levi in desni.

Tak da......
|HP EliteBook|R5 6650U|

Mike_Rotch ::

D3m je izjavil:

Za javno dobro. :D

Sedaj bodo pa zmagali levaki, da hitro dokončajo hiše pol bodo pa ENAKI zakon sprejeli, ko bodo izvoljeni.

xDDDDDDDDDDD


Odgovora na vprašanje pa še vedno ni. Ni presenetljivo.

Utk ::

feryz je izjavil:



Zapomnite si eno stvar. Politiki, katere koli barve, ne gredo spreminjati zakona, če to ne bo v korist njih ali njihovih prisklednikov. Ni variante, da bi šli zakon popravljati, da bo večini ljudi bolje. Rajši sendviče kradejo, kot bi delali v dobro raje.

Jasno, ampak politiki tudi ne branijo starega zakona, če ta ni v korist njih in njihovih prisklednikov. Tudi NVOji ne. Za to se meni fučka. Jaz gledam nase. Če bo zarad novega zakona lahko nastal kak lunapark ali kafič ob vodi, je to zame dobro. Če bo kdo zarad tega kaj zaslužil, tudi ne vidim tega kot neko katastrofo. Naravovarstveniki pa naj preverjajo, da ne bo prihajalo do svinjarij.

Mike_Rotch je izjavil:

D3m je izjavil:

Za javno dobro. :D

Sedaj bodo pa zmagali levaki, da hitro dokončajo hiše pol bodo pa ENAKI zakon sprejeli, ko bodo izvoljeni.

xDDDDDDDDDDD


Odgovora na vprašanje pa še vedno ni. Ni presenetljivo.

Je, samo razumeš ga ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Utk ()

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Referendum je zato, da lahko vložilci dokončajo svoje hiše na obali. :)


Za to trditev ni ne bo problem predložiti dokazov ?

Utk je izjavil:


Po novem se ne bo moglo gradit tovarn in privat hiš ob vodi. Pika, nobenih izjem. Po starem se lahko.


gradnjo objektov, ki se skladno s predpisi, ki urejajo gradnjo objektov, razvrščajomed enostavne objekte,
gradnjo objektov v javni rabi v skladu z zakonom, ki ureja graditev objektov,


Teli točki v novem zakonu puščata odprta vrata, da se popravi zakon na katerega se sklicujeta in hopla, kar naenkrat se lahko gradi po novem zakonu.
Pa seveda kje piše, da z malo kreativne interpretacije tovarna ni javno dobro.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: PrimoZ_ ()

D3m ::

Jih ne bom, ker nazadnje, ko sem to naredil je bil odgovor samo zamah z roko.

Dobra življenska lekcija.

:)
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

Utk je izjavil:

Poglej si 14. člen trenutnega zakona. Še bolje pa, če si pogledaš tovarne, ki stojijo na vodi praktično.


Ja verjetno tiste narejene v času prve ali druge juge, torej iz neki drugih časov ko se o tem niso kaj dosti sekirali.
Sploh pa so nekoč vodno moč izkoriščali za pogon strojev in iz tistih prvih delavnic so se potem naprej razvijale tud prve tovarne. Mislim da zgodovinsko gledano imaš povsod po svetu prve tovarne ob vodah.

Da ne govorimo enostavnost transporta in seveda zlivanja odplak.

Utk ::

Teli točki v novem zakonu puščata odprta vrata, da se popravi zakon na katerega se sklicujeta in hopla, kar naenkrat se lahko gradi po novem zakonu.

Hotel ali hiša za bivanje po težko kdaj enostaven objekt. Sicer je pa stvar še bolj enostavna. Lahko se spremeni definicija vode pa bo še lažje...

Pa seveda kje piše, da z malo kreativne interpretacije tovarna ni javno dobro.

V zakonu.

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Jih ne bom, ker nazadnje, ko sem to naredil je bil odgovor samo zamah z roko.

Dobra življenska lekcija.

:)


Misliš reči dober izgovor ?
Sm prepričan sicer da najdeš kakega pajaca ki gradi "kmetijski objekt" ob kaki obali. Samo sem tudi prepričan da so ti pajaci tako iz leve kot iz desne.

D3m ::

Izgovor ali ne.

Bila je dobra lekcija in tako enostavna iz nasprotne strani, da me je navdušila. :D
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

PrimoZ_ je izjavil:

Utk je izjavil:

Poglej si 14. člen trenutnega zakona. Še bolje pa, če si pogledaš tovarne, ki stojijo na vodi praktično.


Ja verjetno tiste narejene v času prve ali druge juge, torej iz neki drugih časov ko se o tem niso kaj dosti sekirali.
Sploh pa so nekoč vodno moč izkoriščali za pogon strojev in iz tistih prvih delavnic so se potem naprej razvijale tud prve tovarne. Mislim da zgodovinsko gledano imaš povsod po svetu prve tovarne ob vodah.

Da ne govorimo enostavnost transporta in seveda zlivanja odplak.

Imaš tudi nove, brez skrbi. In širitve.

PrimoZ_ ::

Utk je izjavil:

Teli točki v novem zakonu puščata odprta vrata, da se popravi zakon na katerega se sklicujeta in hopla, kar naenkrat se lahko gradi po novem zakonu.

Hotel ali hiša za bivanje po težko kdaj enostaven objekt. Sicer je pa stvar še bolj enostavna. Lahko se spremeni definicija vode pa bo še lažje...

Namesto zidane hiše, privlečeš mobilno hiški, ki sploh ni več hiška. Lahko združiš med sabo tudi več enot. Ovira je samo domišlija še.

Pa seveda kje piše, da z malo kreativne interpretacije tovarna ni javno dobro.

V zakonu.


Ampak to definira drug zakon. Nek drug zakon laže popraviš, da ne dvigneš alarmov raznih nevladnih organizacij.

D3m ::

*zamah z roko*

:P
|HP EliteBook|R5 6650U|

PrimoZ_ ::

D3m je izjavil:

Izgovor ali ne.

Bila je dobra lekcija in tako enostavna iz nasprotne strani, da me je navdušila. :D


Praviš da si žezbral podatke. Samo zdaj jih ne bi delil, ker so te ljudje na forumu ignorirali ?

Oha, OK.
Popolnoma ti verjamem in ti zaupam

esel ::

Utk je izjavil:

feryz je izjavil:



Zapomnite si eno stvar. Politiki, katere koli barve, ne gredo spreminjati zakona, če to ne bo v korist njih ali njihovih prisklednikov. Ni variante, da bi šli zakon popravljati, da bo večini ljudi bolje. Rajši sendviče kradejo, kot bi delali v dobro raje.

Jasno, ampak politiki tudi ne branijo starega zakona, če ta ni v korist njih in njihovih prisklednikov. Tudi NVOji ne. Za to se meni fučka. Jaz gledam nase. Če bo zarad novega zakona lahko nastal kak lunapark ali kafič ob vodi, je to zame dobro. Če bo kdo zarad tega kaj zaslužil, tudi ne vidim tega kot neko katastrofo. Naravovarstveniki pa naj preverjajo, da ne bo prihajalo do svinjarij.

Mike_Rotch je izjavil:

D3m je izjavil:

Za javno dobro. :D

Sedaj bodo pa zmagali levaki, da hitro dokončajo hiše pol bodo pa ENAKI zakon sprejeli, ko bodo izvoljeni.

xDDDDDDDDDDD


Odgovora na vprašanje pa še vedno ni. Ni presenetljivo.

Je, samo razumeš ga ne.

Prepričal si me. Z ženo in sinom smo se odpravili na volišče in obkrožili proti.

D3m ::

PrimoZ_ je izjavil:

D3m je izjavil:

Izgovor ali ne.

Bila je dobra lekcija in tako enostavna iz nasprotne strani, da me je navdušila. :D


Praviš da si žezbral podatke. Samo zdaj jih ne bi delil, ker so te ljudje na forumu ignorirali ?

Oha, OK.
Popolnoma ti verjamem in ti zaupam


Ne bom, ker je škoda mojega časa. :D

P.S.

Važno, da je Nole danes zmagal.
|HP EliteBook|R5 6650U|

Utk ::

esel je izjavil:

Utk je izjavil:

feryz je izjavil:



Zapomnite si eno stvar. Politiki, katere koli barve, ne gredo spreminjati zakona, če to ne bo v korist njih ali njihovih prisklednikov. Ni variante, da bi šli zakon popravljati, da bo večini ljudi bolje. Rajši sendviče kradejo, kot bi delali v dobro raje.

Jasno, ampak politiki tudi ne branijo starega zakona, če ta ni v korist njih in njihovih prisklednikov. Tudi NVOji ne. Za to se meni fučka. Jaz gledam nase. Če bo zarad novega zakona lahko nastal kak lunapark ali kafič ob vodi, je to zame dobro. Če bo kdo zarad tega kaj zaslužil, tudi ne vidim tega kot neko katastrofo. Naravovarstveniki pa naj preverjajo, da ne bo prihajalo do svinjarij.

Mike_Rotch je izjavil:

D3m je izjavil:

Za javno dobro. :D

Sedaj bodo pa zmagali levaki, da hitro dokončajo hiše pol bodo pa ENAKI zakon sprejeli, ko bodo izvoljeni.

xDDDDDDDDDDD


Odgovora na vprašanje pa še vedno ni. Ni presenetljivo.

Je, samo razumeš ga ne.

Prepričal si me. Z ženo in sinom smo se odpravili na volišče in obkrožili proti.

Za funkcionalno nepismene čisto logično.

PrimoZ_ ::

Zakon je že mrtev in pokopan.

D3m ::

Prav. :)
|HP EliteBook|R5 6650U|

esel ::

Že že, ampak sedaj ne bo lunaparkov ob jezerih in rekah.

PrimoZ_ ::

Pa kolesarskih poti, ne pozabit na kolesarske poti.

D3m ::

esel je izjavil:

Že že, ampak sedaj ne bo lunaparkov ob jezerih in rekah.


NOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!
|HP EliteBook|R5 6650U|

HappyPills ::

Ah vidim da se ze cvili. Ocitno bo referendum uspel.

Zgodovina sprememb…

IL_DIAVOLO ::

Ne bo, glede na čustveno vpletenost volivcev z rekordno udelezbo.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

c3p0 ::

D3m je izjavil:

Za javno dobro. :D

Sedaj bodo pa zmagali levaki, da hitro dokončajo hiše pol bodo pa ENAKI zakon sprejeli, ko bodo izvoljeni.

xDDDDDDDDDDD


Si končno skužil, da so v osnovi vsi enaki. A džejdžej binks je vseeno tak pacient, da je uspel mobilizirat vse, razen najbolj zvestih vojščakov.

D3m ::

Pa saj to vem. Samo mi je zanimiva drama okoli tega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

;-) ::

Zmagali smo!

uvodV?? ::

Pobjeda!

c3p0 ::

D3m je izjavil:

Pa saj to vem. Samo mi je zanimiva drama okoli tega.


Kaj imajo turške soap opere pavzo, oz. reruns, pa imaš krizo? :) Ne spremljam tega.

TESKAn ::

UUU pahor glasoval proti. 8-O. Danes so dovoljene sanje:)).
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: TESKAn ()

c3p0 ::

;-) je izjavil:

Zmagali smo!


Potem pa za vsak neumen zakon, spet referendum in novo zaušnico vladi, ad infinitum. Kaj šele bo po dopustih... Edino US jim mora prej skenslat tisti drugi zakon, da ne bo policijske ure 0-24.

feryz ::

TESKAn je izjavil:

UUU pahor glasoval proti. 8-O. Danes so dovoljene sanje:)).
Kdo pravi, da je glasoval proti? On sam? Uauuu, to pa je kredibilno. Od kdaj pa verjameš lažnivcem in prevarantom? Ki menjajo barvo tako, kot tisto na gatah.

ubermensch ::

Sem ujel še zadnjih nekaj minut, da sem glasoval ZA. Predčasno glasovati pa mi med tednom ni uspelo, ker sem bil zelo zaposlen. Da vidimo kakšen bo izid.

enemon ::

Trenutni izid: 88% proti. Mi je pa čudno, da je udeležba samo 31%, a ni bila do 16. ure 29%? Ali pa na siolu kaj ne štima?

https://siol.net/novice/slovenija/odprl...

dild0idis ::

Glede na to, da so bile vse opozicijske stranke proti in da je kar nekaj ljudi proti Vladi je volilna udelezba porazna.

Tudi, ce ta zakon pade, je to velik poraz za opozicijo, ker, ce ne morejo prepricati ljudi, da glasujejo za vodo, kako bodo prepricali ljudi, da glasujejo za kaj manj odmevnega.
Ni važno na koga mečeš jedrske, važno je, da ti Lady Gaga poje!

s1m0n ::

Udeležba je glede na to v kakšnem času je glasovanje za referendum kar visoka!

PrimoZ_ ::

Vlada se je potrudila da je referendum razpisala v terminu ko je maksimalno ljudi na dopustu.

strawman ::

dild0idis je izjavil:

Glede na to, da so bile vse opozicijske stranke proti in da je kar nekaj ljudi proti Vladi je volilna udelezba porazna.

Tudi, ce ta zakon pade, je to velik poraz za opozicijo, ker, ce ne morejo prepricati ljudi, da glasujejo za vodo, kako bodo prepricali ljudi, da glasujejo za kaj manj odmevnega.


Mentalna gimnastika se že pričenja.

IL_DIAVOLO ::

In folk je iskal smisel in logiko v tem referendumu lol
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

fikus_ ::

"Glede na to, da so bile vse opozicijske stranke proti in da je kar nekaj ljudi proti Vladi je volilna udelezba porazna."

Še boš oprijel vsake bilke, ker rezultat ni v skladu s tvojo ideologijo. Čas dopustov je.

Massacra ::

fikus_ je izjavil:

"Glede na to, da so bile vse opozicijske stranke proti in da je kar nekaj ljudi proti Vladi je volilna udelezba porazna."

Še boš oprijel vsake bilke, ker rezultat ni v skladu s tvojo ideologijo. Čas dopustov je.


In na 10.000 ljudi ni moglo glasovati v tujini, domovih, po pošti... In dopusti so na vrhuncu!

Ampak strašen poraz za predlagatelja zakona: 13 od 100!!!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

feryz ::

Kateri referendum bi pa uspel po novih standardih? Ta in plebiscit.

Utk ::

Poraz je v tem, da so morali lagat, da so dobili referendum. Če mi še kdo prilepi, da bolj izobraženi pri nas volijo bolj levo...to več pove o šolskem sistemu kot čem drugem.

Miki N ::

Jajo se je zajebal, ker ljudem otežuje potovanja, potem pa doma ostajajo in proti njemu volijo.

HitraSperma ::

Haha, popušak kulta Janše. Zdaj pa buthurt komentarji 8-)
fgdsfjk

Nedasemiveč ::

Uff kakšen ogromen poraz Janše. 85% proti pa res nisem pričakoval. Na koncu sodi narod. Dobro je poenotil Slovence JJ, sicer v nasprotno smer kot si je želel pa vseeno :)

Zgodovina sprememb…

destroyer2k ::

Utk je izjavil:

Poraz je v tem, da so morali lagat, da so dobili referendum. Če mi še kdo prilepi, da bolj izobraženi pri nas volijo bolj levo...to več pove o šolskem sistemu kot čem drugem.


In kaj je tako bolšega v novem zakonu?

Massacra ::

Utk je izjavil:

Poraz je v tem, da so morali lagat, da so dobili referendum. Če mi še kdo prilepi, da bolj izobraženi pri nas volijo bolj levo...to več pove o šolskem sistemu kot čem drugem.


Poraz je v tem, da je vlada lagala, zato je izgubila
referendum.

Se kdo spomni, kako je predlagatelje referenduma jajo navzačetku lažno obtoževal, da imajo že parcele in neke objekte v priobalnem pasu?

Jajotovi privrženci vsekakor niso niti izobraženi, saj nasedajo lažem, ki jih dnevno plasira! Ene 10% vol. telesa je skratka totalnih neizobražencev...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Massacra ()

joze67 ::

Telbanc je izjavil:

https://twitter.com/peterjancic/status/...

""Logar: "Zanimivo, ko je župan Ljubljane Zoran Janković napeljeval kanalizacijo premera 1,2 metra čez osrednji ljubljanski vodonosnik, ki zagotavlja čisto vodo 150 tisoč Ljubljančanom, pa so bili tiho kot miške.""

Tale referendum, ne bo uspel.

Tale objava se ni lepo postarala.

ubermensch ::

Utk je izjavil:

Poraz je v tem, da so morali lagat, da so dobili referendum. Če mi še kdo prilepi, da bolj izobraženi pri nas volijo bolj levo...to več pove o šolskem sistemu kot čem drugem.


Tako je. Če se pogovarjaš z volilcem, ki je PROTI in ga vprašaš zakaj je proti, ti vedno postreže s floskulami tipa "uničili nam bojo pitno vodo", "ne bom se mogel več kopati v reki", "gradili bojo tovarne ob rekah" kar ti veliko pove kako je uspela proti-vladno nastrojena manipulacija medijev in raznih inštitutov. Potem isto osebo vprašaš, če je prebrala predlog zakona in obstoječ zakon in je odgovor seveda ne. Ljudje dobesedno ne vedo o čem glasujejo potem pa se čudimo zakaj smo, kjer smo. :)) Suum cuique.
.,
««
10 / 27
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Novi Zakon o arhivih (?!) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10913187 (9844) GregiB
»

Vzroki za propad referendumov (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Problemi človeštva
32042780 (35697) Karaya 52
»

Sprememba zakona o RTV SLO (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Problemi človeštva
35360619 (53856) noraguta

Več podobnih tem