» »

Kdaj misli ta neumna vlada spet omogočiti obiske v bolnišnicah?!

Kdaj misli ta neumna vlada spet omogočiti obiske v bolnišnicah?!

BorutO ::

Popolnoma neumno in nerazumljivo mi je, da so po vseh bolnišnicah obiski prepovedani, med tem, ko se že povsod lahko gnetejo ljudje. Razumem za bolnišnice oz. oddelke, kjer gre za bolne osebe, tako zaradi covida kot zaradi drugih težjih oblik oblezni, kateri simptomi so podobni covidu. Da pa v eni porodnišnici in onkologiji niso dovoljeni obsiki, sem pa tako jezen na te naše prizadete politike, da bi jih iz jeze prav iz kože dal!
Žena bo zaradi nekih zapletov še dva meseca verjetno v bolnici (vsaj tako ji je zdravnik rekel), čez dva dni bo že tretji teden v bolnišnici ... Potem pa ti še vratar zunaj teži, če ji prineseš kaj za piti, da ne smem tega nositi ampak samo nujne zadeve ...

Pa kaj so zdaj bolnišnice postale zapor ali kaj pri pički materni, banda debilna politična?!
  • zaklenil: bluefish ()

drvo ::

Govoriš o težjih boleznih, potem pa si začuden, da so obiski prepovedani na onkologiji?

BorutO ::

Govorim o boleznih, ki so po simptomih podobnih covidu, zaradi česar je taki cirkus okoli nastal.

michael32 ::

Najbolj je nevarno, če se covid razširi v bolnico ali DSO. Tukaj je treba biti posebej previden pri sproščanju ukrepov in nobeno jokanje na nekem forumu ne pomaga.

janezvalva ::

Kdaj misli ta neumna vlada spet omogočiti obiske v bolnišnicah?!

ne, sej bo. sej bo. če ne pa enkrat drugič.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Miki N ::

Bodi resen - kaj če bi kdo z dokončno diagnozo poleg vsega hudega staknil še Rono. Saj lahko še umre!

Ben Dover ::

A so ti spet živci popustili kot zadnjič na cesti? Ti maš resne probleme Borut..

Zgodovina sprememb…

janezvalva ::

pa eni se sploh nočejo cepit, pa bi kolovratili vse povsod pa prenašali bacile
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

BorutO ::

Korona niti ne obstaja. Vse to so si izmislili, da lahko zdravniki vlečejo par jurev korona dodatkov, politiki pa mastno denar okoli obračajo. Pri taki plači bi jaz tudi govoril, da je korona.

Samael ::

Miki N je izjavil:

Bodi resen - kaj če bi kdo z dokončno diagnozo poleg vsega hudega staknil še Rono. Saj lahko še umre!

Pomislil sem, da moraš biti neke vrste sociopat, da to zapišeš, ampak najbrž si samo še zelo mlad, nepremišljen in nihče tebi bližnjih tja še ne hodi na kemoterapije?

Zdaj je naokoli dobro leto, kar je meni draga oseba zaključila z zadnjo kemoterapijo (sledilo je še obsevanje). Ne ni mrtva in nima nobenega namena ne želje se še posloviti ter živi dokaj normalno življenje - le da se ob koroni itd. še posebej pazi. Ko bi pazili tudi ljudje okoli nje ...
Zakaj? Zato, ker ko zaključiš enkrat s kemoterapijami (kar boš tudi ti na primeru koga bližnjih slej ko prej spoznal in živo občutil) je imunski sistem še mesece tako zelo oslabljen, koža skorajda prosojna, itd ... da, če želi živeti preprosto nimaš druge možnosti, kot da se res paziš. Je pa tudi na nas, kot družbi, da pazimo na šibkejše, nekaj kar ne ti ne Borut ne razumeta.
Samael != Samuel

zmaugy ::

BorutO je izjavil:

Korona niti ne obstaja. Vse to so si izmislili, da lahko zdravniki vlečejo par jurev korona dodatkov, politiki pa mastno denar okoli obračajo. Pri taki plači bi jaz tudi govoril, da je korona.


No, tema se lahko zapre…
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Kje dobiti SARS-CoV-2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
14314239 (5946) zee
»

Obremenjenost družinskih zdravnikov med epidemijo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
10814810 (11261) Mato989
»

Smrt po uvedbi raspiratorja (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
15916911 (10839) HappyPills

Umrljivost v Sloveniji po vzroku (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19420390 (16416) Barakuda1
»

Morda še drugi primer ponovne okužbe s SARS-CoV-2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
969609 (5699) MrStein

Več podobnih tem