» »

Kje dobiti SARS-CoV-2

Kje dobiti SARS-CoV-2

«
1
2 3

bosmla ::

Izgleda, da smo tisti, ki se "drzimo ukrepov za preprecitev sirenja SARS CoV2" oz se pac nismo okuzili, sedaj naj****!
Ce bomo hoteli kamorkoli it bo nujno, da si ali cepljen (za pod 50, zdrave, nepolicaje&Co zaenkrat odpade) ali pa da si prebolel COVID-19!
Zanima me kje ste se okužili tisti, ki vam je bilo to dano?
Mogoce tudi kaksen nasvet kako naj poiscemo ta virus?
  • zaklenilo: zee ()

Miki N ::

Predlagam uvedbo posebnih t.i. Korona bordelov. Ni tisto kar mislite, zgolj malo prijetnega druženja za pošteno ceno.

satfinder ::

Nimam pojma ali sem se kdaj okuzil ali se nisem.
V decembru (epidemija je bila razglasena v marcu se mi zdi)
je k meni hodila fizicno dobro trenirana oseba (fitness,
boddyweight workout). Kasljala, smrkala, ... - prisla iz
Svice ... Okuzila je cca. 7 oseb - ta oseba, se 2 starejsi
imeli hude zdravstvene tezave (vrocina, glavoboli, izguba
okusa, ...). Vse so zdravili za pljucnico, ... Meni ni bilo
nic (kdaj pa kdaj rahel glavobol, ki ga nimam nikoli in je
hitro minil).

Zdaj pa je bil cel objekt okuzen ('kofetkanje, na delu) -
meni ni bilo nic (za dan, dva sem izgubil malo 'brboncic'
- cca. 50% obcutka za okus) in to je bilo to.
Fizicno se mi pri vadbi ni poznalo nic. Zaradi samozdravljene
bolezni - zdaj zazdravljene (odklonil uradno zdravljenje) se
prehranjujem po konceptu ... in mislim, da je tudi to vplivalo
na vse skupaj.
Korak do konca in Naprej :).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: satfinder ()

hormilo ::

To vcasih ni tako preprosto...
http://www.ninamvseeno.org/pregled-clan...

Drugace pa racunaj da je cca 40% asimptomatkov oz imunih na koronco, tako da obstaja velika verjetnost, da ce se do sedaj nisi okuzil, si med njimi.

A110 ::

bosmla predvidevam, da se ne želiš cepiti. Ali boš vsakih 6 mesecev se želel ponovno okužiti?

satfinder ::

Bi znalo temu biti tako - zato se drzim po novem vseh varnostnih pravil
ze zaradi varovanja zdravja drugih. Opazam pa, da posamezniki niso prevec
skrbni v zvezi s tem do drugih. Tudi do mene ne.
Korak do konca in Naprej :).

Slopek ::

A110 je izjavil:

bosmla predvidevam, da se ne želiš cepiti. Ali boš vsakih 6 mesecev se želel ponovno okužiti?

tudi cepil se boš večkrat.

satfinder je izjavil:

Bi znalo temu biti tako - zato se drzim po novem vseh varnostnih pravil
ze zaradi varovanja zdravja drugih. Opazam pa, da posamezniki niso prevec
skrbni v zvezi s tem do drugih. Tudi do mene ne.

ti posamezniki so predvsem tisti, katere naj bi varovali. Se pravi penzjonisti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

A110 ::

da, ampak tega neboš ravno rabil iskati. ter verjetnost da zaradi tega izgubim več kot dan ali 2 (ali da se zelo akomplicira) je znatno manjša od verjetnosti pri okužbi. Ves čas se izpostavlja, da dolgoročnih posledic cepiva še ne poznamo (če sploh obstajajo). Za virus se ve že da dolgoročne posledice obstajajo tudi ko ga preboliš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

Slopek ::

A110 je izjavil:

da, ampak tega neboš ravno rabil iskati. ter verjetnost da zaradi tega izgubim več kot dan ali 2 (ali da se zelo akomplicira) je znatno manjša od verjetnosti pri okužbi. Ves čas se izpostavlja, da dolgoročnih posledic cepiva še ne poznamo (če sploh obstajajo). Za virus se ve že da dolgoročne posledice obstajajo tudi ko ga preboliš.

Ne boš rabil iskati? Za 1x temu ni tako. Sploh, če govorimo o varnem cepivu. AZ gre spet na "preiskave" - EMA.
Če sploh obstajajo? HAHA...Verjetno res ne, haha
Za virus se pa seveda ve, da pusti še in še posledic. Preboleli kar ne pridejo k sebi.

sunshine403 ::

A110 je izjavil:

da, ampak tega neboš ravno rabil iskati.

No ja trenutno moras krepko bolj iskat moznost cepljenja kot pa to, kje bi fasal virus... vsaj danes se, jutri pa zna biti to drugo malo tezje. Zaenkrat po debilnih interpretacijah Hojsa, imam bolj malo opcij za uveljavljanje mojih pravic. Cepiti se ne morem, tudi ce bi se hotel, jebiga privat sektor nismo prioriteta kot npr. policija, sodniki, gozdarji in ne vem se kdo, penzionist v DSO tudi nisem, prebolel pa prav tako se nisem... vsaj ne da bi vedel, pomaga pa tako ali tako samo pozitive PCR test, ki pa ga ni zaradi "vsaj ne da bi vedel".

Magic1 ::

Jaz sem ga dobil od otroka, ki ga je fasal v vrtcu. Vonja še vedno nimam v polni meri po treh mesecih...
Magic

A110 ::

Glej logi, ne mislim te prepričevati. Če želiš videti zid boš videl zid. Ampak dejstvo je, da so posledice cepiv zanemarljive (in ja, lahko gre AZ na preiskave kakršne zelis... pol UK je pocepljen z njo pa niti v promilih ne moremo meriti negativnih ucinkov ki niso samo boleca roka, kratek glavobol,... ) med tem ko ogromno prebolelih za covidom poroča o dolgoročnih problemih s pljuči, srcem,... Vprašaj svojega osebnega zdravnika o Long covid sindromu če meni ne verjameš. Predvidevam da njemu boš glede na to, da mu zaupaš zdravljenje tebe

matter ::

Raje se cepi kot okuži. Ne vidim razloga, da bi se želel okužiti in ne cepiti. Verjamem pa, da jih imaš ti miljon (od fb strokovnjakov).
Že sama izguba okusa/vonja je kar kriza (ker traja več mesecev lahko)
Grem basket pa bom neloke metal

GupeM ::

Saj bi se marsikdo cepil, ampak je kurac, ker bomo prišli na vrsto šele čez kakšno leto ali še kasneje. Takrat bojo pa že trenutno cepljeni 85+ letniki morali obnoviti cepljenje, tako da se bomo še kar načakali.

feryz ::

Eni smo imuni. Baje če imaš nulo negativno, greš lahko zalizat 100 blondink s korono, pa bo isti efekt, kot če butaš z glavo v zid. Samo neumen boš izpadel, korone dobil pak ne.

RookY ::

Magic1 je izjavil:

Jaz sem ga dobil od otroka, ki ga je fasal v vrtcu. Vonja še vedno nimam v polni meri po treh mesecih...

Kakšen vonj pa imaš sicer?
Juhu juhu spet bom bruhu

Miki N ::

feryz je izjavil:

Baje če imaš nulo negativno, greš lahko zalizat 100 blondink s korono, pa bo isti efekt, kot če butaš z glavo v zid.


Jaz bi vseeno izbral prvo.

Slopek ::

A110. Saj niti jaz ne prepričujem nikogar.
Vem le to, da nisem ravno v rizični skupini, saj je smrtnost mojega letnika merjena v promilih, kar se tiče nevarnosti virusa. Pri cepivu, pa po parih mesecih ne bi ravno razpravljal o stranskih učinkih, za katere mnogi pravijo, da jih ni, pa čeprav v resnici NE VEJO.
Jasno pa je, da si ne želim ne virusa in ne cepiva. Prvi se me sploh noče prijeti, pa sem bil že z mnogimi obolelimi v stiku. Imam pa na sumu, da sem ga prebolel tik pred uradnim prihodo v Slovenijo, ampak ne vem. December 2019, ali January 2020, ko je bila cela štala z virozami. Veliko hujša kot sedaj, če smo pošteni.
Cepiva pa se tudi otepam, saj verjamem, da ga ne potrebujem(o).

Slopek ::

GupeM je izjavil:

Saj bi se marsikdo cepil, ampak je kurac, ker bomo prišli na vrsto šele čez kakšno leto ali še kasneje. Takrat bojo pa že trenutno cepljeni 85+ letniki morali obnoviti cepljenje, tako da se bomo še kar načakali.

Bodo lepo strokovnjaki ugotovili, da zadostuje en odmerek za dalj časa, kot so sprva predvidevali. Stvar rešena. Vsaj, dokler vsi ne dobimo enega šusa, bo potem to resnica, nakar bo cepiva dovolj, imeli bomo ravno 1001. sev in stroka bo prišla do novih spoznanj, da je vajo treba ponoviti. ;)

feryz ::

Kako bodo pa to ugotovili? Niti 3 mesece po prvem cepljenju ni poteklo.
Najbrž tako, kot vse ostalo. 11 dni lockdown-a in smo rešeni korone za vedno. Majke mi.

Saj vemo, 85 letniki bodo pomrli tako ali tako in smo fraj. Hudič je le, ker vedno novi prihajajo. Nikoli se jih ne bomo rešili.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Uizi ::

Dobra tema! A se vam čist kisa?

GupeM ::

Miki N je izjavil:

feryz je izjavil:

Baje če imaš nulo negativno, greš lahko zalizat 100 blondink s korono, pa bo isti efekt, kot če butaš z glavo v zid.


Jaz bi vseeno izbral prvo.

Jaz pa ne: https://i2-prod.mirror.co.uk/incoming/a...

koli99 ::

Uizi je izjavil:

Dobra tema! A se vam čist kisa?


Zakaj se sploh čudiš? N-ta tema, isti akterji (sicer manjka Vostok), iste debate.

Uizi ::

Pogrešam te Vostok ♡ , vem da bereš.. Kakšno je tvoje mnenje?

49106 ::

koli99 je izjavil:

Uizi je izjavil:

Dobra tema! A se vam čist kisa?


Zakaj se sploh čudiš? N-ta tema, isti akterji (sicer manjka Vostok), iste debate.


Zakaj se sploh čudiš? Dokler je represija, so tudi teme. Več kot je represije, več je tem.

koli99 ::

Jaz se ne čudim.

mahoni ::

Toliko nevarna pandemija, da mora clovek iskati korona partije, da se okuzi. Pa tud ce najdes taksen party ni nujno da se okuzis. To je ta realnost.

Ampak neeeee mahoni je PNG in nima prav, ker:
- nekdo pozna soseda, ki je zbolel in bil v komi celo
- nekdo pozna soseda od prijatlja, ki je zbolel in bil v komi celo

Minvajl:

Coronavirus Cases:
128,950,780

Deaths:
2,818,911

Recovered:
104,035,167

Deaths this year:
14,432,913
Tu je bil nesramen podpis, ki mi je prislužil naziv, ampak mi dol visi za tem.

Uizi ::

Prokleti fašisti! Kam sem že pospravil mojo Husqvarno... >:D

blackbfm ::

Že sama izguba okusa/vonja je kar kriza (ker traja več mesecev lahko)


obstaja nek postopek ko te, ce skrajsam, nekdo frcne v glavo in se ti voh povrne.. Stestirat nisem mogu ker sem mel izgubo lih dobre 3 dni.. huda kriza

Mato989 ::

A110 je izjavil:

Glej logi, ne mislim te prepričevati. Če želiš videti zid boš videl zid. Ampak dejstvo je, da so posledice cepiv zanemarljive (in ja, lahko gre AZ na preiskave kakršne zelis... pol UK je pocepljen z njo pa niti v promilih ne moremo meriti negativnih ucinkov ki niso samo boleca roka, kratek glavobol,... ) med tem ko ogromno prebolelih za covidom poroča o dolgoročnih problemih s pljuči, srcem,... Vprašaj svojega osebnega zdravnika o Long covid sindromu če meni ne verjameš. Predvidevam da njemu boš glede na to, da mu zaupaš zdravljenje tebe


Kako lahko ti veš kakšni so DOLGOROČNI problemi s COVIDOM če pa ni še niti 2 leti od prve okužbe??? WTF

Enako kot pametnjakoviči ne morte govorit kako je pri dolgoročnem učinku cepljenja... kaj če bodo vsi po cepljenju po 15 letih umrli? To ne boš danes vedel bumbar... enako velja za covid!
Če sem pomagal, se priporočam za uporabo linka!
KUCOIN EXCHANGE link: https://www.kucoin.com/#/?r=E3I9Ij
BINANCE EXCHANGE link: https://www.binance.com/?ref=10161115

m0LN4r ::

satfinder je izjavil:

Nimam pojma ali sem se kdaj okuzil ali se nisem.
V decembru (epidemija je bila razglasena v marcu se mi zdi)
je k meni hodila fizicno dobro trenirana oseba (fitness,
boddyweight workout). Kasljala, smrkala, ... - prisla iz
Svice ... Okuzila je cca. 7 oseb - ta oseba, se 2 starejsi
imeli hude zdravstvene tezave (vrocina, glavoboli, izguba
okusa, ...).
Vse so zdravili za pljucnico, ... Meni ni bilo
nic (kdaj pa kdaj rahel glavobol, ki ga nimam nikoli in je
hitro minil).

Zdaj pa je bil cel objekt okuzen ('kofetkanje, na delu) -
meni ni bilo nic (za dan, dva sem izgubil malo 'brboncic'
- cca. 50% obcutka za okus) in to je bilo to.
Fizicno se mi pri vadbi ni poznalo nic. Zaradi samozdravljene
bolezni - zdaj zazdravljene (odklonil uradno zdravljenje) se
prehranjujem po konceptu ... in mislim, da je tudi to vplivalo
na vse skupaj.
To ni nic hudega, to je normalno.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

Uizi ::

Tisti ki bodo umrl, bi umrli tudi brez cepiva, le vprašanje časa... :)

m0LN4r ::

A110 je izjavil:

da, ampak tega neboš ravno rabil iskati. ter verjetnost da zaradi tega izgubim več kot dan ali 2 (ali da se zelo akomplicira) je znatno manjša od verjetnosti pri okužbi. Ves čas se izpostavlja, da dolgoročnih posledic cepiva še ne poznamo (če sploh obstajajo). Za virus se ve že da dolgoročne posledice obstajajo tudi ko ga preboliš.
Obstajajo za ca. 100 drugih bolezni tudi in izgubis dan ali dva zaradi 100 drugih stvari tudi.

Pol bos pa itak umrl zaradi raka, tudi ce si bos vbrizgal 20 cepiv vsako leto, proti vsakemu prdecu.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

sbawe64 ::

Uizi je izjavil:

Tisti ki bodo umrl, bi umrli tudi brez cepiva, le vprašanje časa... :)

Vsi na koncu umrejo, z ali brez cepiva.
2020 is new 1984
Corona World order

A110 ::

Mato989 je izjavil:

A110 je izjavil:

Glej logi, ne mislim te prepričevati. Če želiš videti zid boš videl zid. Ampak dejstvo je, da so posledice cepiv zanemarljive (in ja, lahko gre AZ na preiskave kakršne zelis... pol UK je pocepljen z njo pa niti v promilih ne moremo meriti negativnih ucinkov ki niso samo boleca roka, kratek glavobol,... ) med tem ko ogromno prebolelih za covidom poroča o dolgoročnih problemih s pljuči, srcem,... Vprašaj svojega osebnega zdravnika o Long covid sindromu če meni ne verjameš. Predvidevam da njemu boš glede na to, da mu zaupaš zdravljenje tebe


Kako lahko ti veš kakšni so DOLGOROČNI problemi s COVIDOM če pa ni še niti 2 leti od prve okužbe??? WTF

Enako kot pametnjakoviči ne morte govorit kako je pri dolgoročnem učinku cepljenja... kaj če bodo vsi po cepljenju po 15 letih umrli? To ne boš danes vedel bumbar... enako velja za covid!


Dolgoročni aka učinki oz posledoce po prebolelosti. Seveda pa nihče ne more vedeti ne za eno ne za drugo kaj bo čez 15 let. Ampak zaenkrat (vse kar zaenkrat lahko vidimo) je, da je dosti več posledic od prebolele bolezni kot pa od cepljenja.

sbawe64 ::

enomesečnik v kleti
Baje si matematik, daj številke.
2020 is new 1984
Corona World order

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: sbawe64 ()

feryz ::

Počakaj še par dvojnih šusov in pusti času čas. Da vidimo, kako se boste spopadli s cepivom dolgoročno.
Z virusom smo se že, vsaj glavnina Slovencev. Kake hude katastrofe ni.

Uizi ::

sbawe64 je izjavil:

enomesečnik v kleti
Baje si matematik, daj številke.


A maš klimo v mansardi? V kleti je prijetno hladno..

A110 ::

Zaenkrat opažanja kažejo da cca 10% ljudi ki je prebolelo bolezen še več tednov/mesecev (vsaj več kot 3 mesece) po bolezni zaznava neželene spremembe v telesu (bolečine, okvare pljuč, srca, pomanjkanje vonja in okusa, nespečnost, utrujenost,...) Pri cepljenju so številke 1/milijon. Oz tudi če je 1/100000 je to še vedno dosti manj kot 1/10. Pri cepljenih (tudi mogoče obolelih obenem) teh neželenih posledic po preboleli bolezni ni bilo. Seveda so to (kot tudi piše) samo opažanja in ni še nič 100% potrjeno. Ampak je pa vseeno boljši pokazatelj kot nič. Oz nabijanja v stilu "genska terapija", "genocid","Gates nas hoče iztrebiti",...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

feryz ::

A ti jih poznaš? Jaz poznam oz. se žlahtam z desetimi, ki so fasali okužbo in zboleli. Nobenemu nič po štirinajstih dneh.
Baje pa da so eni na pol mrtvi, ja. Ok, saj so bili tudi prej, ampak prej ni štelo.

Uizi ::

feryz je izjavil:

A ti jih poznaš? Jaz poznam oz. se žlahtam z desetimi, ki so fasali okužbo in zboleli. Nobenemu nič po štirinajstih dneh.
Baje pa da so eni na pol mrtvi, ja. Ok, saj so bili tudi prej, ampak prej ni štelo.


Ostali imamo drugačne gene, se nismo stoletja med sabo žgali.. :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Uizi ()

A110 ::

feryz je izjavil:

A ti jih poznaš? Jaz poznam oz. se žlahtam z desetimi, ki so fasali okužbo in zboleli. Nobenemu nič po štirinajstih dneh.
Baje pa da so eni na pol mrtvi, ja. Ok, saj so bili tudi prej, ampak prej ni štelo.


Jaz sem za to izvedel od svojega osebnega zdravnika ker sem zaradi podobnih stvari šel k njemu po prebolelosti. Zaradi bolečin v pljučih, težjega dihanja,... Tako da verjetno že beležijo neko statistiko oz opažajo določeno korelacijo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

sunshine403 ::

A110 je izjavil:

Pri cepljenju so številke 1/milijon. Oz tudi če je 1/100000 je to še vedno dosti manj kot 1/10.

No stevilke niso ravno 1 na miljon glede na to, da je samo vceraj zaradi zapletov po cepljenju z AZ v Nemciji umrlo 9 ljudi (dodatnih 31 pa je imelo resne tezava zaradi tromboze). S tem da je bilo z AZ cepljenih cca 47.000 ljudi. Tako da ni ne 1/miljon niti ne 1/100.000. Je pa res, da je fino ce pobrskas za podatki in ne na pamet.

A110 ::

AMpak v vsakem primeru daaaaleč od 1/10. S tem, da AZ ni edino cepivo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: A110 ()

RoccoC ::

Zakaj še kar naprej lažeš sunshine? Misliš da ljudje verjamejo tebi in ne preberejo nič drugega. Vse skupaj je bilo dosedaj v vsem času od cepljenja 31 primerov in 9 smrti pri 2,7 milijona cepljenih.

feryz ::

A, torej ste vsi slišali, da je od prijateljevega prijatelja prijatelj še pol leta bolan?
Ali pa ste prebrali na 24kur.
Yep, to so kvalitetni viri, ni kaj.

m0LN4r ::

Abra kadabra simsala bim:

https://www.youtube.com/user/m0LN4r

A110 ::

feryz je izjavil:

A, torej ste vsi slišali, da je od prijateljevega prijatelja prijatelj še pol leta bolan?
Ali pa ste prebrali na 24kur.
Yep, to so kvalitetni viri, ni kaj.


Žlahto (oz prijatelje) si omenjal samo ti. V bistvu sem v tej debati med redkimi ki je dejansko podal številke kaj več od nabijanja.

Molnar na slovenskem forumu smo, tvoji videi, clanki in slike v nemscini veliki vecini ne povedo kaj dosti

feryz ::

Žlahta v tem kontekstu, da dnevno občujem z ljudi, ki so preboleli okužbo in bolezen korone.
Nobenemu ni nič. Bi sklepal, da ima v tem vzorcu desetih, starostna skupina od 17 do 78 let, pol pol razdeljenih po spolih, vsaj eden dolgoročne težave, ki jih omenjate. Pa jih nima nihče.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: feryz ()

Uizi ::

Jaz ne poznam nikogar z rakom, to je vse fejk...
«
1
2 3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

covid prebolevnik - 8 mesecev ena doza

Oddelek: Loža
456436 (4313) Sc0ut

Covid-19 pregled dogajanja, zdravljenje, cepiva... (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
16815614 (12397) BigWhale

Mi Covid19 prekuženi (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Problemi človeštva
19624750 (11875) BigWhale

Več podobnih tem