» »

ADSL problemi

ADSL problemi

mich ::

Linija se mi konstantno ruši, po povezavi me po parih minutah vrže dol..Kličem na SIOL, pravijo da je problem z linijo, Kličem Telekom pravijo da je problem z stržniki...........to se dogaja že dober teden..Veselo pa plačujem mesečno naročnino. Kaj predlagate?

BLACK EAGLE ::

Isto je blo pr men, naročil sem statični ip pa se je vseeno prekinjalo, nato pa sem zamenjal modem, prej sem mel črnega pokončnega, ki je zanič(ogromno je bilo reklamiranih), zdaj imam pa ležečega Callisto 821 in vse deluje brez težav.

ddeben ::

mogoc mas kak virus!? Js sm mel podobne tezave-pol sm mel poln kufr vsega>:D , sm pregledu z avast-om(priporocam):D in glej ga no=najdu mi je trojanca!!8-O

Ahiles ::

Pri men je par mescov vse ok delal(od priklopa) na 1x pa je zacel skoz crkovat modem in zgublu povezavo. Klic na siol tm recejo nej na telekom klicem cez par dni je poklicu ce se zajebava sem reku da se on pa ta na central ni nic narobe pa da bo prsu modem zamenjat dobu sem isto znamko modema pa je zdej 1 let ze mir.

Bil je pa un ta pokoncen z luckam tko da ce modem zgubla na vsake tolk cajta povezavo pa ce ni nic drugega narobe na central je ponavad modem kriv,

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ahiles ()

ringo ::

Jutri naročim adsl in upam da ne bom mel teh probelmov:O

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ringo ()

pikachu004 ::

ma ja js sm pa ze na zacetku poletja (2003) narocil pa se zdej ni nic ;(
wwwwweeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

mich ::

Ahiles; zgleda da je blo prmen enka.sedaj so mi modem zamenjali in dela vse OK.sicer rabim še kakšen dan testiranja.Drugače pa zgleda da so iskrini odemi za ADSL en shit:D

roCkY ::

Meni sicer dela dober let brez problemov. Je pa kar nekaj slišat o težavah z njimi. Morda bi blo bolše, če bi bili made in Slovenia8-O . Tko pa služjo (no verjeten da velik glih ne) in nardijo kar nardijo tam nek sred Pacifika.

alesrosina ::

ok, sam tko tale Calisto je tud od Iskre - in uni pokoncni so bli boljsi (sam so se pa pojavljal neki cudni - zarad softwera - ni mel najnovejsga in pol je jebal.)

BLACK EAGLE ::

Modemi sucks, najbolš je nabavt bobne!

mich ::

Ja sem prehitro obsodil modem. Nič zgleda da je linija v K***U.Sedaj pa cakam telekomovce da pridejo merit...to bo nekaj;((

TriSiX ::

Koliko si pa odaljen od DSLAM-a?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL ne dela!!!

Oddelek: Omrežja in internet
282330 (1579) Pyr0Beast
»

modem adsl callisto821

Oddelek: Strojna oprema
81294 (1176) Paramedic
»

ADSL problem (telekom)

Oddelek: Omrežja in internet
282997 (2144) TribesMan
»

Kabelski internet cenejši kot ADSL (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
1049584 (7266) flipflop
»

ADSL iz 512/128 na 1024/128 (strani: 1 2 3 410 11 12 13 )

Oddelek: Omrežja in internet
60734262 (17344) RedOS

Več podobnih tem