» »

TViN [Hacked APK][AndroidTV]

TViN [Hacked APK][AndroidTV]

1
2
»

Scorpy84 ::

pesl57 je izjavil:

Ja, NEO lite je že. Deluje samo v istem omrežju kot Neo box. Tako sem prebral na forumu. Kot sem že v prvem postu navedel, me zanima, če bo kaj podobnega kot EON, ker ta deluje POVSOD!
Lp Miran


Pa pač uporabiš navaden neo, pa miško, ko se navadiš lepo gre vse skupaj, dokler ne dobiš klice staršev...

pesl57 ::

Težko!
Chromecast 4 uporabljam v kampu v Beli krajini. Imam stari TV. Zato mi je toliko pomembno. V kampu sem 5 mesecev! Ok, imam tablico pa telefon, kjer lahko spremljam. EON je deloval "u nulo". Neodvisno od eon boxa.

aljo558 ::

pesl57 je izjavil:

Težko!
Chromecast 4 uporabljam v kampu v Beli krajini. Imam stari TV. Zato mi je toliko pomembno. V kampu sem 5 mesecev! Ok, imam tablico pa telefon, kjer lahko spremljam. EON je deloval "u nulo". Neodvisno od eon boxa.


Očitno je prišlo do zmede. NEO LITE TV aplikacija deluje v omrežju kjer je NEO Box priklopljen in je namenjena za pametne televizorje da jo uporabljajo namesto NEO BOX-a. NEO aplikacija, ki jo najdemo v google play, app store,... jo pa lahko uporabljamo tudi tam kjer ni NEO Smartbox. Gre se za dve različni stvari. Tretja opcija za gledati TV kanale je pa spletna stran NEO.io preko računalnika.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: aljo558 ()

pesl57 ::

Hvala za odgovor. Ne, ni prišlo do zmede. Vem za NEO lite, kakor tudi za gledanje preko računalnika, tablice ali telefona. Mene pa zanima, če NEO app deluje na chromecastu. Kot sem že omenil, EON deluje brezhibno. Očitno bom moral počakati, da mi Telekom priklopi. Šele takrat bom videl, če deluje.

OK.d ::

Sodelavec pravi, da mu lepo deluje na Google TV-ju.
LPOK.d

pesl57 ::

Upam, da res. Sicer pa, do maja 22 je še daleč. Morda bodo do takrat kakšne izboljšave. Na večih forumih namreč pišejo, da na chromecastu ne deluje!?

aljo558 ::

pesl57 je izjavil:

Upam, da res. Sicer pa, do maja 22 je še daleč. Morda bodo do takrat kakšne izboljšave. Na večih forumih namreč pišejo, da na chromecastu ne deluje!?


Jaz imam Neo Lite TV na Chromecast with Google TV in dela odlično.

pesl57 ::

Verjamem, da deluje. Ampak po tem, kar sem prebral, samo v istem wifi omrežju, kot je Neo box!? Kot sem že omenil, imam chromecast 4, uporabljam cca. pol leta v kampu v Beli krajini. Samo to me zanima. Ja, Laptop, tablica, telefon..... Tvin deluje, vem. Imajo prijatelji v kampu. V prikolici imam pač stari TV. Vseeno hvala za odgovor. Lp

alienhead ::

Lep pozdrav, tale Tvin me je rešil, ker imam android tv na vikendu in sem si lepo tole naštimal z telefonom pa naredil dostopno točko. Zdej pa ko Tvin baje odhaja me zanima če je že kakšna možnost da nastane modified apk za NEO pametno življenje in ne NEO lite ker pač nimam tam nobenga neta kot AP preko telefona tako da tudi ni NEO-ta fizično priklopljenga nikjer tam. Imam ga pa seveda doma! Če ma kdo mogoče kako idejo kako bi navaden NEO aplikacijo spravil gor da bi delala al pa še kako drugo idejo bi bil več kot hvaležen!

kurjač ::

App NEO sem vsilil na android TV, sam ko hočeš predvajat, sliko stisne v en manjši kvadrat in po 1 sekundi pade v neo menu.
Se pravi neuporabno. Sem se pa prijavil preko brskalnika v NEO.io pa zadeva deluje, seveda brez zračne miške ne gre. Je pa treba vedet, da app neo in neo.io delata samo v HD. Tvin je bomba proti neo

alienhead ::

sem tudi sam probal že namestiti neo pa samo meče vn ko hoče kej odpret. Sj tud če bi blo samo HD me sploh ne moti samo da bi delalo na vikendu, ker se mi bedn zdi da že v hiši plačujem TV in vso shemo pa da bi mogu tm dajat spet 20€+ za neke osnovne programe predvsem k se tv gleda 1-2uri tedensko!

GupeM ::

Pa potem res rabiš Tvin/Neo tam? Kaj pa gledaš po TV-ju na vikendu? Filme in serije pač dobiš z drugih virov, Dnevnik na RTV itak lahko gledaš na njihovem appu. Edino športni prenosi mi pridejo na misel, da bi v živo lahko gledal. Pa še tam obstajajo alternative, ki sicer niso ravno legalne, ampak ...

alienhead ::

velikokrat se pogleda kak fox movies, fox crime, history, discovery, ...za to mi je bil tvin top da sem lahko gledal že zakupljene programe preko dostopne točke na telefonu gledal na TV-ju in če gledam ponudbo ki sem jo dobil od T-2 je paket 120 kanalov HD, SD 19,99€...pač sj zame ni problema jst mam plex na domačem naslovu z 20TB filmov in serij tko da gledam to samo za starejše k so navajeni, da prižgejo tv in gledajo pač kar je po tv je pa bla tale tvin dobra zadeva pa še brezplačno je!

pesl57 ::

No, končno imam priklopljen NEO. Prvi vtisi so v redu. Sem pa poizkusil naložit Neo app na Chromecast 4.....neizvedljivo!
NEO lite deluje, ampak samo v domačem okolju (kjer je Neo box) . Kot sem že lani omenil, bi ga potreboval čez poletje v kampu. Očitno bom moral gledati na mobiju, tablici ali Laptopu. Če morda kdo ve za kakšen trik, se priporočam. Tvin - a nisem niti probal, ker se ukinja. Lp

Ales ::

pesl57 je izjavil:

No, končno imam priklopljen NEO. Prvi vtisi so v redu. Sem pa poizkusil naložit Neo app na Chromecast 4.....neizvedljivo!
NEO lite deluje, ampak samo v domačem okolju (kjer je Neo box) . Kot sem že lani omenil, bi ga potreboval čez poletje v kampu. Očitno bom moral gledati na mobiju, tablici ali Laptopu. Če morda kdo ve za kakšen trik, se priporočam. Tvin - a nisem niti probal, ker se ukinja. Lp

Morda za morje uporabi Telemachov EON TV prepaid 3M, torej prepaid kartica za 14,50 EUR za 3 mesece.

Storitev ni zaklenjena na omrežje. Rabiš pa za aktivacijo eno tel. cifro in ta cena je samo 1x na eno telefonsko, tako da morda vzameš še nek prepaid burner SIM za 1 ali 2 EUR.

Prodajajo na raznih mestih to, Petrol, M-Tehnika, Big Bang, Shoppster... recimo.

pesl57 ::

Hvala za odgovor. Za to možnost nisem vedel. Do sedaj sem imel Telemachov EON in je app na Chromecastu delal brezhibno. Sem šel na Telekom, ker bom imel nižje stroške. Do začetka sezone je še kar daleč. Bom se pozanimal.

V-i-p ::

pesl57: nisem bral sicer cele teme, ampak zakaj komplicirat? Saj če imaš app na telefonu je pa ja mala malca dat sliko še na tv, da tam gledate, ko ste v kampu?
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

pesl57 ::

Drži,če imaš pameten TV, kar pa jaz v kampu nimam.

V-i-p ::

Sploh ne rabi bit pameten tv, samo HDMI mora imet in to je to.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

pesl57 ::

Hm....in kaj ima HDMI s tem?

V-i-p ::

Seveda ima veze. Nabaviš brezžični HDMI adapter spodaj (pa sem dal link do najcenejšega), ga zadegaš v HDMI vhod na teveju in kadar želiš gledat na teveju se s telefonom enostavno povežeš nanj in imaš sliko in zvok telefona na teveju. Pol pa laufaš Kmplayer, EON, Xplore, pač karkoli na tv zaslonu.
https://mobyshop.si/trgovina/brezzicni-...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

pesl57 ::

Priznam, prvič slišim za to zadevo. Najlepša hvala za informacijo. A bo šlo iz istega mobija kot je - hotspot? Lp

V-i-p ::

Nanj povežeš katerikoli telefon, ki omogoča Smart View (zrcaljenje zaslona). Povežeta se preko wifi povezave. Takrat dostopna točka ne dela. Super zadeva, ker ni kablov, mašinco v tv in pozabiš na njo, dokler ne rabiš :). Pa obvezno v nastavitvah dat na full hd, da bo slika na teveju kot se šika. Poglej malo na yt, kako izgleda, recimo:
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: V-i-p ()

pesl57 ::

Žal bo vse to moralo počakati do pomladi. Takrat se odpira kamp, kjer bi - bom to preizkusil in uporabil. Bom pa še googlau. ?

Ales ::

Ob "neumnem" televizorju bi priporočal kak medijski box, na katerem bo tekel EON, Kodi, itd., telefon pa ostane prost in njegova baterija precej bolj cela...

Scorpy84 ::

Je kdo probal prek VPN svojega omrežja uporabiti neo lite na drugi lokaciji? Glede na to, da tukaj eni poročajo, da neo lite ne dela izven domačega omrežja.

alienhead ::

Zanima me če je mogoče kdo probal in da mu je ratalo namestiti NEO ali EON aplikacijo na Android TV ampak ne tisto v Play Store na TV-ju ampak prenešen apk tak kt je na telefonu ali tablici, da ni potrebno imeti posebne naročnine?! Najlepša hvala!

Ales ::

alienhead je izjavil:

Zanima me če je mogoče kdo probal in da mu je ratalo namestiti NEO ali EON aplikacijo na Android TV ampak ne tisto v Play Store na TV-ju ampak prenešen apk tak kt je na telefonu ali tablici, da ni potrebno imeti posebne naročnine?! Najlepša hvala!

Da se, za EON je tu tema prav o tem.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Ales ()

wcpapir ::

Pa to se da samo če si naročnik ali ?

Ales ::

wcpapir je izjavil:

Pa to se da samo če si naročnik ali ?

Ja, seveda, za ogled vsebin moraš biti naročnik.

alienhead ::

Ales je izjavil:

alienhead je izjavil:

Zanima me če je mogoče kdo probal in da mu je ratalo namestiti NEO ali EON aplikacijo na Android TV ampak ne tisto v Play Store na TV-ju ampak prenešen apk tak kt je na telefonu ali tablici, da ni potrebno imeti posebne naročnine?! Najlepša hvala!

Da se, za EON je tu tema prav o tem.


Najlepša hvala! Potegnu dol pa se bom malo poigral ko bom na vikendu!

d_DJ ::

Doma sem si posnel Neo lite tv, odnesel tv na vikend in je delovalo natačno en dan potem je pa crknilo. Mogoče kdo ve bi se dalo z VPNjem rešit tole? Da bi naredil VPN iz vikenda domov?

d_DJ ::

d_DJ je izjavil:

Doma sem si posnel Neo lite tv, odnesel tv na vikend in je delovalo natačno en dan potem je pa crknilo. Mogoče kdo ve bi se dalo z VPNjem rešit tole? Da bi naredil VPN iz vikenda domov?


Z VPNjem deluje Neo lite tv. Vsaj neki.

andreju ::

+1
Nedavno sem šaltal iz Telemacha in pristal na Telekomu. Tale NEO je en velik joke napram EON, tam je app precej bolje narejen, ampak ajde.
Imam podobno situacijo, TV v kampu. Ni Android TV, tako da sem moral vzet Mi TV Stick, nanj nataknil Wireguard VPN klienta, povezal z domačim ruterjem, gor Neo TV Lite, dela. Kako lepo od Telekoma, da že v modem vgradi VPN server, za katerega obstaja tudi Android TV app :)
Iščem pa kakšno varianto za kaj naložit na NEO Box. Eon box je bil tu fajn, Android TV in vse se je dalo gor naložit, ta jajca so pa zaprt AOSP jajc. A je to že kdo kaj customizal? Vsaj kak yuglup app bi imel brez reklam ;)
Pa a je že kdo dobil dol apk za Neo app? Bi bilo zanimivo na kak el cheapo Android box naložit...
LP, A.

tinx ::

Zdravo.

Tvin se je dejansko poslovil?

andreju imam eno vprašanje zate. Je možno namestiti na EON box aplikacijo yuglup brez reklam?
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1725376861 (1871) MrStein
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959165 (1050) Ulixes
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144106 (8435) ruski76
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167235 (25433) yani2000

Več podobnih tem