» »

TViN [Hacked APK][AndroidTV]

TViN [Hacked APK][AndroidTV]

«
1
2

yani2000 ::

Ta app je privzeto namenjen uporabi na Android TV napravah (z uporabo daljinca).
Potrebe po miški in tipkovnici tako ni več!
Pojavi se vam tudi ikonca na Leanback launcher-ju.
Ob zagonu se vam avtomatično prikaže seznam vseh TV kanalov za ogled TV v živo.
Tudi začetni meni je prilagojen za brskanje preko daljinca.
Ni pa še implementirano brskanje po TV sporedu (za ogled TV vsebin za nazaj).

OPOZORILO:
Prejšnji (originalni) TViN app boste morali odstraniti in namestiti ta apk.
Ob prvem zagonu se boste morali znova prijavit v vaš Telekomov račun.

PRENOS:
TViN_3.1.3-Hacked-Yani-v2.apk (APK za starejše naprave)

TViN_3.2.0-Hacked-Yani-v1.apk (APK za novejše naprave)

yani2000 ::

Evo pa je tu nova verzija!
Ker je zadnjih nekaj tednov prišlo do izjemno velikega zanimanja za novejši TViN app sem si vzel 3h časa in spacal tole skupaj, ker pa nimam TS računa sem tole popolnoma na pamet sprogramiral v Notepad-u. 8-)
Za referenco sem reverse engeniral lasten 3.1.3 apk ter originalen 3.1.3 apk. Te iste spremembe sem inkorporiral v 3.2.0.
Upam da vse deluje, saj še nisem niti stestiral če se app zažene! :))

yani2000 ::

Se vidi da že dolgo nisem tega delal... pozabil sem signat in alignat apk. Pa še en nasty bug sem imel (eno številko nekje narobe napisal haha).
Ta app se sedaj vsaj zažene...
TViN_3.2.0-Hacked-Yani-v2.apk

assassin9 ::

V čem pa se ta hacked aplikacija razlikuje?

val46 ::

In predvsem, zakaj dajaš ven app preden je dokončan in stestiran?

yani2000 ::

assassin9:
A nisem vsega napisal?!
Ta apk je vsaj delno prirejen za TV boxe.

val46:
Ups pozabil napisat, da sploh nimam accounta in da sem vse to na pamet moral sprogramirat.
Zato tudi ni stestirano, če dejansko 100% deluje.
Bomo morali počakat na nekoga, ki ima TV box in TS account, da stestira tole.

EDIT:
V bistvu sem na oba vprašanja že odgovoril v prejšnjih dveh postih. Noben ne bere očitno....

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yani2000 ()

val46 ::

Jst že berem in sem tudi vidu, da si napisal prej, da nimaš acounta. Ampak, res misliš da bo nekdo brisal svoj app(ki mu preverjeno deluje), le zato, da bo probal tvojega, za katerega še sam avtor ne ve, če sploh deluje? Če ti nimaš acounta, predvidevam da poznaš osebno nekoga, ki ga ima, pa dejta skupaj poskusit naložit in probat. Če druzga ne, boš vsaj na lastne oči videl ali deluje in če ne deluje, kaj in zakaj ne deluje, da boš potem lahko reševal dalje problem.

RoccoC ::

En nardi in objavi brezplačno modan app in uleti en val in zmore sam poljuvat. Ej val, ne rabiš sam uporabit appa...

beta1 ::

Tnx yani2000.

Val46 bodo tiho.

zagar4 ::

Val bodi tiho če ne ves zakaj se uporablja program....
Yani hvala za program. Uporabljam nekaj ur in dela brez problema. Verzija 3.1.3 je občasno zamrznila.
Javim kako bo naprej.
Je mogoče opcija za pogled nazaj?

Assass1n ::

Tudi jaz jo bom sprobal, hvala!!!
Ampak se vedno spomnim, ko gledamo tv, bom probal, ko bom sam v dnevni.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

Vuli ::

hmm, bi blo za sprobat. je pa res butasto šaltat kanale z miško...
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

yani2000 ::

Hvala za feedback!
Ogled za nazaj pa bo res težka. Že tole sem kr s težavo naredil, ker sem pač po 3.1.3 verziji "na pamet" reverse enginiral.
Kolikor se spomnim iz 3.1.3 nisem našel pravih layoutov za TV spored (kjer bi se potem lahko gledalo za nazaj TV).
Pa tudi če tisto nekako najdem, bo še vedno hudič skakat v playerju.
Brez accounta novi featurji od tu dalje niso možni. Žal!

Drugače je alternativa za okol 10€ air mouse. Npr. jaz imam G10s iz Aliexpress. Uporabljam sicer za Kodi preko PC. Moram pa priznat da zunaj Kodi-ja ko moraš vklopit žiroskop ta deluje res porazno, sicer gre delat ampak se zelo pogosto lovim pri uporabi ali pa mimo kliknem. Znotraj Kodi pa je potem res super (ko delaš samo s smernimi tipkami). Glede na to da ima TViN velike ikonce na TV-ju bi air mouse moral predstavljat manjše težave.
Predvidevam, da uporabnikom, ki znajo brskat po TViN sporedu, nebi smelo predstavljat težave in bi se lahko z lahkoto naučili tudi delat z air mouse.

val46 ::

Sploh ni bil moj namen popljuvat al kej podobnega. Hotu sem sam dat svoj pogled in mnenje, kako bi lahko enostavno rešil problem, če ne ve ali deluje ali ne, ker ne mora sam stestirat. Edino to sm hotu povedat. Ampak ja, yani2000, vsaka čast če si naredil neki uporabnega. Respect.

Scorpy84 ::

Kaj pa neo bi tudi slo? Naceloma se znajdem brez miske, pac navadil sem se napamet klikat, le obrnjen zaslon me moti.
Pa tudi orion ce bi se dalo poigrati, ker je prakticno zastonj, le zadnja posodobitev se noce vec instalirati na box, presnja verzija pa ne pusti da se logiras.

BBCW ::

val46 je izjavil:

Sploh ni bil moj namen popljuvat al kej podobnega. Hotu sem sam dat svoj pogled in mnenje, kako bi lahko enostavno rešil problem, če ne ve ali deluje ali ne, ker ne mora sam stestirat. Edino to sm hotu povedat. Ampak ja, yani2000, vsaka čast če si naredil neki uporabnega. Respect.


dejstvo je da si šel težit tipu, ki je prilagodil ta app že mnogo let nazaj in ga verjetno uporabljamo vsi na slo-techu vključno s tabo, če koristiš TVIN (kar poglej v ime starega apkja), zato je izpadl še extra neumno, da temu istemu tipu k te je spasil v zadnji X letih neki sikaš. vzem, stestiraj, poročaj ali bodi tiho. podarjenemu konju se namreč ne gleda v zobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BBCW ()

yani2000 ::

Tu gor sem objavil s tako brzino, zato da čimveč folka čimprej stestira app. Za konec leta še imam čas, kasneje pa več ne vem kako bom s časom.

Kaj ni NEO TV Lite prav namenjena za Android TV. Isto kot T-2 TV?
Orion pa ne poznam. Saj če so take bedarije pri appih kot nezmožnost logina in obrnjen ekran je najbolje da se najprej spiše e-pošta developerjem. E-pošta je objavljena na play store.
Tele APK-je ni tak hec editirat. XML layout-e je še najmanjši problem. SMALI je večji, saj je podobno kot da bi delal v assembler strojni kodi in to ne editiraš/delaš majhni firmware ampak golomazne programe po 50MB velikosti. Sedaj pa se znajdi v njih.
Največji problem pri vsem tem je pa seveda: čas čas čas
Oh, ko bi imel dan 72h. :)

Heh, res je.
Verzija 3.1.3 je bila izdana skoraj 4 leta nazaj! 8-)
https://slo-tech.com/forum/t599462/p541...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: yani2000 ()

Scorpy84 ::

Neo lite ni enak, mores imet neo box na istem omrezju, torej odpade da kje drugje gledas.
Orion je tudi za android tv, ampak zdej ni vec na voljo za ostali del sveta, vsaj na play ne najdes vec. Mobilna aplikacija je se vedno dostopna in tudi zastonj so programi gor, teh pa ni malo, sploh ce ne motijo srbski podnapisi :).

Scorpy84 ::

Sem pa zdaj sprobal tvin, deluje ok, slika se ne zatika vec kot se je na presnji. Je pa vseeno na neo slika lepsa in tudi gibanje na neotu je veliko bolj gladko.

urbymusi ::

yani2000 je izjavil:

.

TViN_3.2.0-Hacked-Yani-v1.apk (APK za novejše naprave)



Pozdravljen!
Link za v1 (novejše naprave) ne deluje več!
Apk v2, sem preizkusil, in se ne morem sploh prijaviti v Telekom ko mi odpre aplikacijo, saj noben gumb na daljincu razen levo , ne deluje zaradi nekega čudnega razloga. Bi lahko ponovno uploadal novo verzijo?

tomazhin ::

Zivjo, yanni hvala za modifikacijo appa, meni dela v2 na mi box s bp, prva prijava s pomocjo telefona kot prej, nato lepo dela originalen daljinec.
Kvaliteta slike tudi OK, bolje kot prej na mobilni aplikaciji, na zacetku buffer nekje 3s, sledi lepa, ostra, tekoca slika.
Tut na launcherju se sedaj vidi app, skratka zelo zadovoljen z modifikacijo, sploh glede na nativno mobilno aplikaciko, se enkrat vse pohvale

OK.d ::

Kje je sedaj zadnja verzija?
Drugače hvala yani.
LPOK.d

yani2000 ::

PRENOS

TViN_3.2.0-Hacked-Yani-v2.apk

@urbymusi:
Sedaj se ne spomnim več, samo mogoče prva prijava resda mora iti preko mouse/air mouse variante. Žal! :(
To se ne spomnim, če sem v 3.1.3 že uspel porihtat da bi delala prijava preko daljinca. Vsak nadaljni zagon app pa gre potem 100% normalno preko daljinca (potrjeno s strani več slo-tech uporabnikov).
Sem za dalje zgoraj izpostavil zadnjo verzijo app, ker samo ta zadnja dela 100%, v1 se še zagnala ni, ker ni bila certificirana.
Slo-tech pa ne pusti več editirat prejšnjih postov.
Mogoče bo še to potrebno pohackat. :))

@tomazhin:
Hvala!

OK.d ::

Še enkrat hvala.:)
LPOK.d

OK.d ::

Zanimivo 3.2 mi ne uspe namestiti na Shielda, namreč hotel sem povoziti obstoječo vendar nove ne pusti namestiti.
Kako ste drugi uspešno naložili apk. - postopek?
LPOK.d

GupeM ::

Probaj starega odstranit, pa potem novega naložit.

yani2000 ::

Toliko let je že minilo od prejšnje izdaje, da sem že pozabil kateri certifikat sem uporabil za prejšnjo verzijo.
Zato ne gre nadgradit direktno iz 3.1.3-hacked v 3.2.0-hacked. Žal!
Bo pa menda kmalu na voljo nova verzija, samo me Android TV zafrkava.
Na emulatorju in na starih fake Android TV boxih deluje prijava odlično.
Na boxih z uradnim Android TV pa ne. Zato moram vsakič ko nekaj stestiram in certificiram se vstat in it pogledat na TV če deluje in je ultra počasno za programirat na tak način. :(

OK.d ::

Je uspelo, najprej unninstall stare in ponovno nalaganje.
Saj, če bi najprej prebral 1.post ne bi bilo težav:P
Aplikacija se mi zdi, da je sedaj bolj odzivna.
LPOK.d

ganadoxos ::

ker kralj, dela v nulo. svaka čast!

MKC00 ::

Hvala yani2000
Sprobam.

krop ::

Meni dela na android tv-ju. Samo je nadležno pretikanje programov. Drugače vsaka čast:)

fireX88 ::

Hvala yani :)

Zanima me, kako namestiš na androdi tv-ju. Namreč, mi tv ne najde datoteke. Sem pretaknil cel meni, da bi obkljukal namestitev 3th party programs ampak enostavno ni :(
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Ales ::

Od kod pa jo nameravaš namestiti? Si jo dal na USB ključ ali..? Kako si formatiral ključ, v katerem programu iščeš datoteko?

fireX88 ::

USB ključek, NTFS. Nisem uporabil nobega posebnega programa za iskanje. Je to potrebno?
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

krop ::

Greš v nek file explorer, če ga nimaš si ga namesti iz google play stora. Poiščeš app in ga ištaliraš

fireX88 ::

Ok, poskusim.
ANY OF MY POSTS ARE RESEARCHED AND/OR COMPILED BITS OF INFORMATION*
AND YOU SHOULD FOLLOW THEM AT YOUR OWN RISK.
*EXCLUDING SARCASTIC AND OR SUBJECTIVE RESPONSES!

Vuli ::

android ne podpira ntfs, v fat32 dej ključek.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Scorpy84 ::

Vuli je izjavil:

android ne podpira ntfs, v fat32 dej ključek.


Podpira...

Ales ::

Android je Linux, načeloma podpira vse od ZFS do ReiserFS, a na večini boxov podpore za to ne boš našel. Podporo za NTFS defintivno nimajo vsi dodano in to predvsem zato, ker proizvajalci poceni boxov nimajo pojma, kaj delajo.

OK.d ::

Nvidia Shield -NFTS podpira že od 2015.
LPOK.d

Vuli ::

yani2000 je izjavil:

PRENOS

TViN_3.2.0-Hacked-Yani-v2.apk

@urbymusi:
Sedaj se ne spomnim več, samo mogoče prva prijava resda mora iti preko mouse/air mouse variante. Žal! :(
To se ne spomnim, če sem v 3.1.3 že uspel porihtat da bi delala prijava preko daljinca. Vsak nadaljni zagon app pa gre potem 100% normalno preko daljinca (potrjeno s strani več slo-tech uporabnikov).
Sem za dalje zgoraj izpostavil zadnjo verzijo app, ker samo ta zadnja dela 100%, v1 se še zagnala ni, ker ni bila certificirana.
Slo-tech pa ne pusti več editirat prejšnjih postov.
Mogoče bo še to potrebno pohackat. :))

@tomazhin:
Hvala!


emm, ja. zdej sem imel priliko sprobat to verzijo na A95X vendar ne vem, sem pričakoval da se bo dalo šaltat kanale z dalincem, pač s smernimi tipkami, ampak ne funkcionira.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Assass1n ::

Tudi tv mora podpirat, ne vem kako točno se pa tej funkciji reče.
še ko je na tv-ju moder ekran me `pr src stisne

yani2000 ::

@Vuli:
Še ena naprava v seznamu, kjer ne deluje. Na Sony Android TV tudi baje ne deluje prešaltovanje z daljincem :|

@Assassin:
Najbrž misliš na HDMI-CEC.
Ampak za to ne rabiš HDMI-CEC. Vuli je najbrž mislil na daljinec, ki je priložen A95X TV boxu (tu se potem ne potrebuje HDMI-CEC).

OK.d ::

Na Google tv deluje odlično.
LPOK.d

Vuli ::

tako ja, dalinec od a95x F3 v bistvu, če je kaka razlika..
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

pesl57 ::

Živijo! A lahko naložim ta apk na chromecast 4? Najlepša hvala za odgovor. Miran

Ker TVIN aplikacije ne morem naložiti na CC 4

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: pesl57 ()

aljo558 ::

TVIN gre po novem v pozabo, ne bo več supporta, se vse seli na NEO.

pesl57 ::

A potem te aplikacije ne bo več? A bo kaj novega?

aljo558 ::

pesl57 je izjavil:

A potem te aplikacije ne bo več? A bo kaj novega?


Res je, po novem letu gre ven. Ja NEO aplikacija bo namesto Tvin :)

pesl57 ::

Ja, NEO lite je že. Deluje samo v istem omrežju kot Neo box. Tako sem prebral na forumu. Kot sem že v prvem postu navedel, me zanima, če bo kaj podobnega kot EON, ker ta deluje POVSOD!
Lp Miran
«
1
2


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NEO Telekoma Slovenije (strani: 1 2 3 432 33 34 35 )

Oddelek: Omrežja in internet
1725376859 (1869) MrStein
»

Chromecast 4 (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Zvok in slika
32959164 (1049) Ulixes
»

NVIDIA Shield (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Konzole
828144106 (8435) ruski76
»

D3 GO, Amis MobiaTV, T-2 tv2go [Hacked APK][ROOT] (strani: 1 2 3 47 8 9 10 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
482167234 (25432) yani2000

Več podobnih tem