» »

Twitter začasno ukinil račun madžarske vlade

Twitter začasno ukinil račun madžarske vlade

Slo-Tech - Brez predhodnega obvestila je Twitter začasno onemogočil uradni račun madžarske vlade, so sporočili iz Budimpešte. Račun, ki je sedaj spet dostopen, je bil nedosegljiv nekaj ur. Namesto vsebine je bilo zapisano sporočilo, da Twitter ukine račune, ki kršijo pravila uporabe (Twitter suspends accounts which violate the Twitter rules). Istočasno so onemogočili tudi račun Remix News & Views (@RMXnews), ki pripada vladi naklonjeni medijski hiši in ki je še vedno nedostopen. Vladni predstavnik za odnose z javnostjo Zoltan Kovacs je dejal, da je naposled le prispel krasni novi svet, v katerem tehnološki giganti utišajo tiste, ki nimajo enakih mnenj kot zmešani liberalci (loopy liberals). Twitter še ni komentiral dogodka.

Twitter je v preteklosti že deaktiviral na primer Trumpov račun, a je šlo za dejanje posameznika, ki je to storil na lastno pest in je bil zato tudi sankcioniran. Še najbliže odstranjevanju vsebin politikov je bil Twitter, ko je napovedal jasno označevanje neresnic, kar je tudi storil. Tudi nekatera druga družbena omrežja, denimo Facebook, so že odstranjevala posamezne zavajajoče objave.

V drugo kategorijo seveda spadajo spodrsljaji, kot je bila začasna zamrznitev računa FURS-a, ker so vpisali letnico nastanka, potem pa je Twitter ocenil, da so mladoletni, in račun zaklenil.

32 komentarjev

HotBurek ::

Uporaba socialnih omrežij oz. medijev je zdravju škodljiva.

Potrebno bo postavit nov sistem, ki ne bo imel naraščajočo skrajnost, dezinformacije, poboje in sovraštvo kot posledico brezglavemu cilju po večjem zaslužku.

Ta podjetja so soodgovorna.
root@debian:/# iptraf-ng
fatal: This program requires a screen size of at least 80 columns by 24 lines
Please resize your window

Furbo ::

Twitter je itak irelevanten, na njemu itak najbolj čivkajo najbolj zmešani in zmedeni.
Problem je le v tem, da zaradi enoumja mislijo, da tudi normalni razmišljamo enako.
Potem pa kdo napiše kako dejstvo v stilu, da imamo 2 spola in se jim zmeša.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

pirat ::

'Loopy liberals' je po drugi strani precej korekten opis precej sodelujocih na tovrstnih platformah.

DeeJay ::

iz socialnih omrežij bi mog skenslat komplet politiko.
Bi bil svet takoj lepši.
Če majo kej za lapat nej to v kamero povejo.

zmaugy ::

DeeJay je izjavil:

iz socialnih omrežij bi mog skenslat komplet politiko.
Bi bil svet takoj lepši.
Če majo kej za lapat nej to v kamero povejo.


Se ne strinjam. Bi pa morala veljati ista pravila za vse. In potem bi se brisalo in pavziralo tudi razne fašiste.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

vostok_1 ::

Kje so tisti časi, ko si lahko na spletu povedal bolj ali manj kar se ti je zaželelo. S-T included.
Kup dobrih uporabnikov od nekoč bi danes v 2020 bili brisani.

Ne vem koliko dokazov še rabite, da kot družba nazadujemo.

DeeJay je izjavil:

iz socialnih omrežij bi mog skenslat komplet politiko.
Bi bil svet takoj lepši.
Če majo kej za lapat nej to v kamero povejo.


Neumnost. Forumi so backbone interneta, and what the internet should be all about.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

DeeJay ::

Mogoče sm se narobe izrazu. Nebi prepovedal pogovarjanja o politiki med ljudmi. Prepovedal bi uporabo twitterja in facebooka poslancem, ministrom, PV itd za objave političnih vsebin. Če objavlajo osebne stvari mi je vseen.
Za te stvari nej majo radio/TV/časopis ali svojo osebno spletno stran, strankarsko stran itd, socialna omrežja nej pa pustijo pri miru.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DeeJay ()

nejcek74 ::

vostok_1 je izjavil:

....
Ne vem koliko dokazov še rabite, da kot družba nazadujemo....

Ne družba, posamezniki ste, ki se ozirate v preteklost, predvsem v 19. stoletje in prvo tretjino 20. stoletja, ker se vam zaradi površnega in selektivnega branja zgodovine zdi da ste bili takrat v samem svetovnem vrhu. Pri čemer bi bil vas položaj v družbi tam nekje na nivoju sedanjih osiromašenih množic v bogatih državah: bazen rekrutov in poceni delovne sile za bogataše, žrtve nasilja žandarjev, versko, nacionalno in ideološko rekrutirani ter prisiljeni v izbiro med bedo ali pa migracijo. Ignorance is a bliss.

svecka ::

Zanimivo lefi fašisti ukinjajo vse kar njim ni v prid, a istočasno veselo promovirajo pedofilski film Cuties.

111111111111 ::

svecka je izjavil:

Zanimivo lefi fašisti ukinjajo vse kar njim ni v prid,

Se kar strinjam. Tole bo še zanimivo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Samael ::

svecka je izjavil:

Zanimivo lefi fašisti ukinjajo vse kar njim ni v prid, a istočasno veselo promovirajo pedofilski film Cuties.

Ti si pa mislim da ze en peti naci, tu naokoli, ki omenja dotični film, ki ga izgleda poznate samo vi.
A je to neka vaša folklora, al kaj?
Samael != Samuel

vostok_1 ::

nejcek74 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

....
Ne vem koliko dokazov še rabite, da kot družba nazadujemo....

Ne družba, posamezniki ste, ki se ozirate v preteklost, predvsem v 19. stoletje in prvo tretjino 20. stoletja, ker se vam zaradi površnega in selektivnega branja zgodovine zdi da ste bili takrat v samem svetovnem vrhu. Pri čemer bi bil vas položaj v družbi tam nekje na nivoju sedanjih osiromašenih množic v bogatih državah: bazen rekrutov in poceni delovne sile za bogataše, žrtve nasilja žandarjev, versko, nacionalno in ideološko rekrutirani ter prisiljeni v izbiro med bedo ali pa migracijo. Ignorance is a bliss.


Svobode je bilo več...le posledice te svobode so bile toliko večje.
Dokler te ni grof ujel, si lahko počel karkoli. Ko te je ujel, pa te je oddru živega.
Danes pa imamo regulacije za vse. Te pa ne nabodejo na kol dokler se držiš +- pravil.

Pick your poison.


Že ki smo pri medijih.

A ni zanimivo kako recimo na naših medijih še nismo imeli odkrite debate o covidu?
Dobesedno se vleče ena in ista narativa že od začetka drugega vala naprej.
Noben MSM ni še spisal članka, ki pokaže realno stanje.

A vam to res ni niti malo sumljivo? Ne nacionalni mediji, ne večji privatni.
Kako je to možno?

Kaj pa nam ostane drugega, kot širit informacije na socialnih omrežjih?
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

zmaugy ::

vostok_1 je izjavil:

nejcek74 je izjavil:

vostok_1 je izjavil:

....
Ne vem koliko dokazov še rabite, da kot družba nazadujemo....

Ne družba, posamezniki ste, ki se ozirate v preteklost, predvsem v 19. stoletje in prvo tretjino 20. stoletja, ker se vam zaradi površnega in selektivnega branja zgodovine zdi da ste bili takrat v samem svetovnem vrhu. Pri čemer bi bil vas položaj v družbi tam nekje na nivoju sedanjih osiromašenih množic v bogatih državah: bazen rekrutov in poceni delovne sile za bogataše, žrtve nasilja žandarjev, versko, nacionalno in ideološko rekrutirani ter prisiljeni v izbiro med bedo ali pa migracijo. Ignorance is a bliss.


Svobode je bilo več...le posledice te svobode so bile toliko večje.
Dokler te ni grof ujel, si lahko počel karkoli. Ko te je ujel, pa te je oddru živega.
Danes pa imamo regulacije za vse. Te pa ne nabodejo na kol dokler se držiš +- pravil.

Pick your poison.


Že ki smo pri medijih.

A ni zanimivo kako recimo na naših medijih še nismo imeli odkrite debate o covidu?
Dobesedno se vleče ena in ista narativa že od začetka drugega vala naprej.
Noben MSM ni še spisal članka, ki pokaže realno stanje.


A vam to res ni niti malo sumljivo? Ne nacionalni mediji, ne večji privatni.
Kako je to možno?

Kaj pa nam ostane drugega, kot širit informacije na socialnih omrežjih?


Naj ugibam, ti si merodajen za presojo o tem, ali je debata odkrita? A te moram spomniti na to, kaj si pisal pred pol leta in več? Da virus prizadene samo azijske moške...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

svecka ::

Samael je izjavil:

svecka je izjavil:

Zanimivo lefi fašisti ukinjajo vse kar njim ni v prid, a istočasno veselo promovirajo pedofilski film Cuties.

Ti si pa mislim da ze en peti naci, tu naokoli, ki omenja dotični film, ki ga izgleda poznate samo vi.
A je to neka vaša folklora, al kaj?


Levi fašisti imajo itak dvojna merila in pravila veljajo samo za druge, nikoli pa za njih. Očitno ti nisi daleč od tega.

Zgodovina sprememb…

zmaugy ::

svecka je izjavil:

Zanimivo lefi fašisti ukinjajo vse kar njim ni v prid, a istočasno veselo promovirajo pedofilski film Cuties.


Razlaga filma:

https://www.portalplus.si/4007/cuties/
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

Samael ::

svecka je izjavil:

Samael je izjavil:

svecka je izjavil:

Zanimivo lefi fašisti ukinjajo vse kar njim ni v prid, a istočasno veselo promovirajo pedofilski film Cuties.

Ti si pa mislim da ze en peti naci, tu naokoli, ki omenja dotični film, ki ga izgleda poznate samo vi.
A je to neka vaša folklora, al kaj?


Levi fašisti imajo itak dvojna merila in pravila veljajo samo za druge, nikoli pa za njih. Očitno ti nisi daleč od tega.

Če sem iskren, v tvojem odgovoru na moje vprašanje ne najdem kaj dosti smisla. A je bilo to mogoče takole na random v tri krasne?
Ali pa sem te mogoče s čim prizadel, pa pišeš zdaj pavšalne neracionalne neumnosti? Oprosti, če je temu tako, zanimalo me je zgolj od kje ta vaša fanscinacija nad dotičnim filmom? Namreč, če ne bi naciji non stop govorili o njemu sploh vedel ne bi, da obstaja. Torej, a je promocija le tega del neke vaše nove folklore, al kaj?
Samael != Samuel

Zgodovina sprememb…

kuglvinkl ::

svecko smo skenslal iz debate. Model, ST pač ne bo tvoja petrijevka za gojenje sovraštva.

Sem pa najdu eno zanimivo slikco, ki se pojavlja te dni.

Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

Dag ::

Twitter je bil včasih kul plac z uporabnimi informacijami in dost zajebancije. Ko so ga začeli uporabljati politiki in njihovi troli, je šlo vse v kurac.

suzej ::

A vam to res ni niti malo sumljivo? Ne nacionalni mediji, ne večji privatni.
Kako je to možno?

Meni je bilo to sumljivo že spomladi, ko so v enem dnevu vsi mediji začeli z ostanidoma. Čez nekaj dni so nas zaprli.

gus5 ::

Vladni predstavnik za odnose z javnostjo Zoltan Kovacs je dejal, da je naposled le prispel krasni novi svet, v katerem tehnološki giganti utišajo tiste, ki nimajo enakih mnenj kot zmešani liberalci (loopy liberals).
Ukinitev računa ni utišanje. Orbanovi skrajneži itak obvladujejo madžarske medije, tako da se njihove nebuloze (vsaj na Madžarskem) (re)producirajo neovirano. Desno-populistično dramatiziranje z moralizatorskimi vložki, katerega namen je lastno ideološko opcijo prikazati kot žrtev (levičarskega) nasilja. Videno tudi v Sloveniji.

vostok_1 ::

suzej je izjavil:

A vam to res ni niti malo sumljivo? Ne nacionalni mediji, ne večji privatni.
Kako je to možno?

Meni je bilo to sumljivo že spomladi, ko so v enem dnevu vsi mediji začeli z ostanidoma. Čez nekaj dni so nas zaprli.


Retorika je bila v Oceaniji povsot ista. Skoraj direktna kopija.
That can't be right.

Meni je resnično šokantno kako noben razen "flateartherjev" ni dvignu alarm, nad totalnim media "blackoutom".
Če bi vsaj videl, da 50% medijev se trudi biti skeptičnih bi rekel...ajde, družba je še ok.
Literally nobody "important" ni dvignil alarma. In že uradne cifre so več kot zadovoljive, da bi ta alarm moral na vs glas tuliti. Kaj šele "Billyjeve".

Incredible. Čez 10 let bomo gledali nazaj in amazement...če bomo sploh še svobodno lahko razmišljali.
There will be chutes!
It came from the lab.
Like tears in rain. Time to die. v_1 2012-21

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: vostok_1 ()

dexterboy ::

Osebno sem dobil občutek, da je letos zmanjkalo prostomislečih in kritičnih medijev. Mogoče mladina in RŠ, ostalo je pa ratala takšna greznica, da ne vem, kdaj sem nazadnje gledal dnevnik, pa še to, ko sem ga slučajno zasledil kje na obiskih, mi je ratalo prav slabo. To je čisto pranje možganov, kar sem že gledal na RTV Srbija v letih 91-93, ko je bil dnevnik dolg po eno uro... čisto pranje možganov. Kar je najbolj žalostno, je pa to, da se ljudje pustijo voditi kot ovce. Kot kakšni tri letniki, ki slepo sledijo mamici ali pa očiju.. Ampak otrokom oprostiš, ker so komaj prišli na ta svet, odraslim, ki ne uporabljajo niti ščepca kmečke soli pri razmišljanju, pa ni opravičila pri njihovih dejanjih...
Ko ne gre več, ko se ustavi, RESET Vas spet v ritem spravi.

111111111111 ::

dexterboy je izjavil:

Osebno sem dobil občutek, da je letos zmanjkalo prostomislečih in kritičnih medijev. Mogoče mladina in RŠ, ostalo je pa ratala takšna greznica, da ne vem, kdaj sem nazadnje gledal dnevnik, pa še to, ko sem ga slučajno zasledil kje na obiskih, mi je ratalo prav slabo. To je čisto pranje možganov, kar sem že gledal na RTV Srbija v letih 91-93, ko je bil dnevnik dolg po eno uro... čisto pranje možganov. Kar je najbolj žalostno, je pa to, da se ljudje pustijo voditi kot ovce. Kot kakšni tri letniki, ki slepo sledijo mamici ali pa očiju.. Ampak otrokom oprostiš, ker so komaj prišli na ta svet, odraslim, ki ne uporabljajo niti ščepca kmečke soli pri razmišljanju, pa ni opravičila pri njihovih dejanjih...

Še ST je postal levičarsko naravnan.

vostok_1 je izjavil:

suzej je izjavil:

A vam to res ni niti malo sumljivo? Ne nacionalni mediji, ne večji privatni.
Kako je to možno?

Meni je bilo to sumljivo že spomladi, ko so v enem dnevu vsi mediji začeli z ostanidoma. Čez nekaj dni so nas zaprli.


Retorika je bila v Oceaniji povsot ista. Skoraj direktna kopija.
That can't be right.

Meni je resnično šokantno kako noben razen "flateartherjev" ni dvignu alarm, nad totalnim media "blackoutom".
Če bi vsaj videl, da 50% medijev se trudi biti skeptičnih bi rekel...ajde, družba je še ok.
Literally nobody "important" ni dvignil alarma. In že uradne cifre so več kot zadovoljive, da bi ta alarm moral na vs glas tuliti. Kaj šele "Billyjeve".

Incredible. Čez 10 let bomo gledali nazaj in amazement...če bomo sploh še svobodno lahko razmišljali.

Prav imaš. Upam da tegale riba ne bo pobrisal, ker očitno se strinja s tabo in take nebuloze pušča v debati.

vostok_1 je izjavil:


Kaj pa nam ostane drugega, kot širit dezinformacije na socialnih omrežjih?

Sem popravil trditev da je pravilna.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

Zgodovina sprememb…

hopsy ::

Meme kot odg. na naslov teme: ...because twitting sports is too mainstream...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: hopsy ()

HulkHogan ::

DeeJay je izjavil:

iz socialnih omrežij bi mog skenslat komplet politiko.
Bi bil svet takoj lepši.
Če majo kej za lapat nej to v kamero povejo.


Tako je, politiki ne smejo imeti dostopa direktno do ljudstva, vse mora iti preko medijskega filtra da lahko ljudstvu razložijo kaj je politik dejansko hotel povedati s svojo izjavo. Kot npr. ko politiki pozivajo na "defund the police" in nam potem mediji razložijo da defund the police ne pomeni dejansko defund the police ampak nekaj tretjega.

Le tako lahko mediji demokratsko odločijo katerega kandidata bojo promovirali in katerega spljuvali.

DeeJay ::

Lahko obračaš moje besede še tolk okol a dejstvo ostaja, da socialna omrežja niso bila nikol namenjena za politike in njihove psihosomatske nebuloze in taka bi mogla tud ostat.

Glugy ::

To je novica sam zato ker moderatorji ne dobijo liste računov pomembnih predstavnikov vseh držav sveta in jih ne obravnavjo kot VIP. Madžari se pa zdej obnašajo kot da gre za politično vprašanje. Pač politiki so navajeni da se jih obravnava drugač kot navadne državljane. Nič drugega. Navadn državljan ne bi dobil računa nazaj po parih urcah. Vse je sam politična igra in spin Madžarske.

Furbo ::

Glugy je izjavil:

To je novica sam zato ker moderatorji ne dobijo liste računov pomembnih predstavnikov vseh držav sveta in jih ne obravnavjo kot VIP. Madžari se pa zdej obnašajo kot da gre za politično vprašanje. Pač politiki so navajeni da se jih obravnava drugač kot navadne državljane. Nič drugega. Navadn državljan ne bi dobil računa nazaj po parih urcah. Vse je sam politična igra in spin Madžarske.

Nah, twiter je pristranski. Antifa in podobni naciji komot pozivajo k nasilju, kenslanju folka itd..
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

Ghost7 ::

vostok_1 je izjavil:

suzej je izjavil:

A vam to res ni niti malo sumljivo? Ne nacionalni mediji, ne večji privatni.
Kako je to možno?

Meni je bilo to sumljivo že spomladi, ko so v enem dnevu vsi mediji začeli z ostanidoma. Čez nekaj dni so nas zaprli.


Retorika je bila v Oceaniji povsot ista. Skoraj direktna kopija.
That can't be right.

Meni je resnično šokantno kako noben razen "flateartherjev" ni dvignu alarm, nad totalnim media "blackoutom".
Če bi vsaj videl, da 50% medijev se trudi biti skeptičnih bi rekel...ajde, družba je še ok.
Literally nobody "important" ni dvignil alarma. In že uradne cifre so več kot zadovoljive, da bi ta alarm moral na vs glas tuliti. Kaj šele "Billyjeve".

Incredible. Čez 10 let bomo gledali nazaj in amazement...če bomo sploh še svobodno lahko razmišljali.


Mr. Smith of TV dober day

Markoff ::

zmaugy je izjavil:

svecka je izjavil:

Zanimivo lefi fašisti ukinjajo vse kar njim ni v prid, a istočasno veselo promovirajo pedofilski film Cuties.

Razlaga filma:

https://www.portalplus.si/4007/cuties/

Simona Rebolj je mentalno nekje med Goebbelsom in Hitlerjem. Mislim, da je bilo več kot dovolj, da sem prebral tole kloako samo enkrat, ne mi je še lepit, prosim.

Sicer pa ne obstaja "razlaga filma", še posebej ne s strani osebe, ki ni imela NIČ pri nastanku scenarija, igri ali režiji tega filma. Razen, če smo spet v časih, ko si moral brati državno določene intelektualce, ki so pravilno razložili vse resnice?

Razlago filma ti lahko napišem tudi jaz, pa gre popolnoma za mojo subjektivno presojo tega, ne za sveto resnico, ki naj bi jo lepil po forumih.

HulkHogan je izjavil:

Tako je, politiki ne smejo imeti dostopa direktno do ljudstva, vse mora iti preko medijskega filtra da lahko ljudstvu razložijo kaj je politik dejansko hotel povedati s svojo izjavo. Kot npr. ko politiki pozivajo na "defund the police" in nam potem mediji razložijo da defund the police ne pomeni dejansko defund the police ampak nekaj tretjega.

Le tako lahko mediji demokratsko odločijo katerega kandidata bojo promovirali in katerega spljuvali.

V bistvu so mislili defund the police v republikanskih mestih, da se jim ponovijo veseljaška ulična rajanja iz njihovih, demokratskih mest. :D
Antifašizem je danes poslednje pribežališče ničvredneža, je ideologija ničesar
in neizprosen boj proti neobstoječemu sovražniku - v zameno za državni denar
in neprofitno najemno stanovanje v središču Ljubljane. -- Tomaž Štih, 2021

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Markoff ()

Furbo ::

Markoff je izjavil:

Sicer pa ne obstaja "razlaga filma", še posebej ne s strani osebe, ki ni imela NIČ pri nastanku scenarija, igri ali režiji tega filma. Razen, če smo spet v časih, ko si moral brati državno določene intelektualce, ki so pravilno razložili vse resnice?

Torej nikogar ne morejo obtožiti snemanja/posedovanja pedofilskih filmov, če prej ne povprašajo režiserja, kaj je mislil s svojo 'umetnino'?
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

kuglvinkl ::

Furbo je izjavil:

Markoff je izjavil:

Sicer pa ne obstaja "razlaga filma", še posebej ne s strani osebe, ki ni imela NIČ pri nastanku scenarija, igri ali režiji tega filma. Razen, če smo spet v časih, ko si moral brati državno določene intelektualce, ki so pravilno razložili vse resnice?

Torej nikogar ne morejo obtožiti snemanja/posedovanja pedofilskih filmov, če prej ne povprašajo režiserja, kaj je mislil s svojo 'umetnino'?


A lahko pls za tiste, ki filma ne bomo gledal, poveš zakaj je to pedofiliski film? Ker film vidim na Rotten tomatoes in me preseneča, da bi film s tako vsebino sodil tja. Mesto takih posnetkov je bilj darkweb, in pa v policijskih/tožilskih/sodnih spisih, če prav vem.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nove podrobnosti Twitter hacka

Oddelek: Novice / Varnost
138492 (7272) Conini
»

Vdor v račune slavnih na Twitterju prinesel sto tisoč dolarjev

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
2510122 (8586) NubCake
»

Facebook prilagajal pravila, vrstijo se oglaševalski bojkoti

Oddelek: Novice / NWO
378385 (6132) zmaugy
»

Trump z izvršnim ukazom uresničuje grožnje socialnim omrežjem

Oddelek: Novice / NWO
309804 (7916) Poldi112
»

Twitterjevi umiki: sedaj Pakistan

Oddelek: Novice / NWO
55809 (5077) LJ4L

Več podobnih tem