» »

Američani in svet

Američani in svet

undefined ::

Razgledanost Američanov

Bush vs. Bush

Kaj si mislite o tem? Kako lahko taka država postane svetovna velesila? Where's the catch? I don't get it. ;)

Zgleda da je res nekaj na tem: Never underestimate stupid people in large numbers. :)

undefined ::

Naj vas opozorim, da tema ni namenjena humorju, ampak resni razpravi.

blank3 ::

A po ogledu teh dveh filmov se lahko resno pises...
Zelo sem zaposlen. Potreboval bi brezcasje... vsaj za nekaj casa.

undefined ::

Hja, problematika je povsem resna, ko vidiš take ljudi komandirat svetu in izvajat napade na države, ki imajo po njihovem mnenju zgrešen sistem. :)

MadMicka ::

Ja, res neverjet, na kaka vprašanja ne znajo odgovort, oz. še bolj neverjetn, kaj odgovorijo :)) . Čeprav sem prepričan, da bi tudi pri nas dobil kar precej takih, ki bi usekali mimo :D

DavidJ ::

Ne vem zakaj, bi lahko bil tale vir verodostojen in primeren za debato. Zmontiran video posnetek Busha pred in po 11/9. Kot da bi radio Gaga deval iztočnice za Odmeve. :O

Tole je Loža materijal.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Marjan ::

To ni loža material, to je funny links material. Pa še to so bolj slabi vici... :O

MadMicka ::

Ne razumem Marjan, zakaj vici? Zakaj funny links? Mar hočeš reči, da je tisto zgoraj zgolj montaža, zaigrani prizori?

Marjan ::

Ja, a ni to očitno?!

Poleg tega pa ta tema krši 1.člen pravil.

undefined ::

> Ja, a ni to očitno?!

Ne, ni. Prosim utemelji oz. podaj dokaze o montaži teh posnetkov. :)

Marjan ::

Ok, ti boš že vedel :\

undefined ::

> Ok, ti boš že vedel

Jest ne vem, zato te prosim za dokaze. :|

Marjan ::

Jah, to pa ni dobro, da si postavil nekatere trditve kot resnične že v izhodišču debate, za ketere pa sedaj ne veš ali so resnične ali ne.

:\

undefined ::

> za ketere pa sedaj ne veš ali so resnične ali ne

Kako pa ti veš da je karkoli, kar poveš, resnično in ne vse laž? Ah daj... če trdiš, da je laž, potem podaj dokaze, v nasprotnem primeru so posnetki resnični, dokler jih nekdo ne izpodbije. :)

Marjan ::

IceMan, tudi če bi bili resnični, ne moreš na njihovi podlagi sklepati, da so Američani bolj neumni kot Slovenci.

Enostavno ne moreš, saj nimaš enako izvedene ankete narejene med Slovenci, da bi ju primerjal.

MadMicka ::

No, kok lepo teče debata med dvema moderatorjema :D

Drugače Marjan, jaz nikjer ne vidm, da bi IceMan trdil, da so eni bolj neumni od drugih.

Marjan ::

Kot prvo, to ni pogovor na ravni moderatorjev (ta še pride, mogoče >:D).

Kot drugo, če trdiš, da je nekdo neumen, moraš imeti neko referenco po kateri se zgleduješ. Npr. svtovno povprečje, kako nacijo, itd.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Marjan ()

DavidJ ::

Da je to Funny link materijal, sem jaz že napisal, pa mi je Iceman zbrisal post.

He, he, he ...

V glavnem. Poznam en dober kitajski pregovor.
Če verjameš vsemu, kar prebereš, raje ne beri.

Sem pa enkrat videl rezultate splošnega mnenja na strani CNN-a. Folk res ni razgledan, vendar kar tu piše (se prikazuje), je neokusno pretiravanje.
"Do, or do not. There is no 'try'. "
- Yoda ('The Empire Strikes Back')

Primoz ::

There can be no real freedom without the freedom to fail.

undefined ::

> Da je to Funny link materijal, sem jaz že napisal, pa mi je Iceman zbrisal post.

Link se je resda nahajal v temi Funny Links, in kaj bi rad s tem povedal? To nima prav nič opravit z debato v tej temi. :)

Blue22 ::

tut če pustiš tole primerjavi ti je lahko jasno, da miljone ljudi v ameriki ne hoti v šolo(geto)...je definitivno, da so amerikanci v primerjavi s slovenci dost bolj neumni (računaj tudi stalne ilegalne priseljence iz držav 3jega sveta, kateri hočejo bolš življenje, ampak nimajo dovolj dobre izobrazbe) amerika je svetovna velesila in zato misli, da lahko svoj način (borega) razmišljanja vsiljuje ostalim ljudem! ampak tudi ne trdim, da so vsi amerikanci neumni.
kurc kne vem kaj bi napisu

Vice ::

Zanašat se ne vem kaj na te poll reporte je traparija. Zadnič (pon ali torek popoldne) je ena največjih raziskovalnih hiš v ZDA kazala na Cnn-u rezultate glede Busha. Večina ljudi (58%) se ne strinja z njegovo politiko in si ga ne želijo za predsednika vedar, če bi bile volitve septembra 03 bi ga večina od vseh naštetih kadidatov, ki so bili, vključno z Bill Clintonom, izvolila, in kolikor se spomnim pred Billom je vodil za 8 ali 12%.
Po eni anketi lahko rečeš da je nepriljubljen, po drugi pa, da si ga na moč želijo.

Vice ::

p.s. mal čuden sem napisal
mislil sem: da bi po volji ljudstva zmagal pred vsemi kandidati (bivšimi predsedniki in trenutnimi možnimi kandidati).

sory:'(

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Le kdo bi vedel zakaj televizije takšnih stvari ne pokažejo..? (strani: 1 2 )

Oddelek: Problemi človeštva
644796 (3444) Thomas
»

Nov RIAA antipiratski spot

Oddelek: Loža
141420 (1041) roCkY

Persona Rudis 2 (strani: 1 2 )

Oddelek: Slo-Tech
904856 (3523) perci
»

Teleinfos in Ziggga

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
162380 (2380) Trubadur

Več podobnih tem