» »

Persona Rudis 2

Persona Rudis 2

1
2
»

flipflop ::

Če ne bi ti odprl teme,da si dobil naziv,verjetno sploh ne bi opazili.

Boki_ ::

Na S-T forumu bi te morali ob večih hudih kršitvah banati kot na ircu, ali nekaj podobnega temu. Kazni bi bile npr.: prepoved vstopa na forum 24h, 3 dni, 7 dni, 14 dn, 1 mesec, na vekov veke nikoli.
I'm back

flipflop ::

Saj je začasna prepoved pošilljanja sporočil. Ban je pa imo preveč,ker si itak takoj lahko narediš nov profil,pa tudi drugače se mi zdi da na forumu ni nikogar,ki bi ga bilo treba banat.

undefined ::

> Če ne bi ti odprl teme,da si dobil naziv,verjetno sploh ne bi opazili.

Kar delaj se zdaj, ja. Še spat ne moreš več zarad mojga naziva, zato pa se zdaj oglašaš, ko ti je mal za malo. ;)

> Kazni bi bile npr.: prepoved vstopa na forum 24h, 3 dni, 7 dni, 14 dn, 1 mesec, na vekov veke nikoli.

Ti si pa en hud odvisnež te strani, kajne? In bi tebi ban pomenil smrt? >:D

perci ::

IceMan: Ti pa nisi odvisen od slo-techa? Right?

Zheegec ::

Mislim da pri nekaterih samo naziv ne zaleže... treba bi bilo še kakšne dodatne pravice ukiniti, da bi se celo kdo potrudil in se naziva "znebil">:D
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

bradek ::

obstaja zadeva ki se kar blesci od roza barve...

CaqKa ::

tale tema pa je tak polna smeha da si zasluži link v funny links :)

Tr0n ::

Se boljse. Predlagam izbris iz ze omenjenih razlogov.

fRiK0 ::

Folk to kar delate je IceManu samo voda na mlin da se z njim sploh spuscate v tako debato...

Kdor ma malo pameti bo opazu da nonstop ponavlja kako smo mu vsi folš zarad naziva, četudi naziva ne omenimo...

To je moj zadnji post v tej temi in ce ste slo-techarji pametni bo ta tema sla v pozabo, ali se bo pa Mr. IceMan sam s sabo kregal :D

That is all.
Hvala

LP Tadej

undefined ::

> IceMan: Ti pa nisi odvisen od slo-techa? Right?

Perci, saj pravim, če me banate al pa kaj podobnega, se takoj ubijem. Nimam več smisla. >:D

> Mislim da pri nekaterih samo naziv ne zaleže...

Maš prav, en ni noben. Še en naziv, al pa se ne grem več. ;)

> tale tema pa je tak polna smeha da si zasluži link v funny links :)

Končno spet ena pametna izjava po dolgem času, imaš popolnoma prav. ;)

> Še boljse. Predlagam izbris iz ze omenjenih razlogov.

Ah Tr0n, pa se ja sedaj ne sramuješ najinih intimnih trenutkov, ko si rekel "še"? ;)

Heheheh. :)

undefined ::

> Kdor ma malo pameti bo opazu da nonstop ponavlja kako smo mu vsi folš zarad naziva, četudi naziva ne omenimo...

Zakaj pa si potem sploh odgovoril na to temo, če ni bilo iz tega razloga? Ravno to je to, ker drugega razloga še nisi prinesel na dan. ;)

Zheegec ::

Še en naziv, al pa se ne grem več. ;)

Ja pa se ne gret več:D Saj ne priti na Slo-tech je najbrž lažje kot pa odpreti IE ali Mozillo in priti sem gor, tako da lahko prihraniš sebi in vsem nam veliko truda.
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

hatch ::

Al pa ce bi uvedli sistem kot je na SLASHDOTU?

Ce imas pac izklopljen filter (-1 rating) vidis popolnoma nemoderiran in necenzuriran page. In folk lahko prosto izraza svoja mnenja. Folk pa lahko postom daje ratinge +1 in -1.. tako da imajo posti rating dolocen iz strani folka.
Ce kdo pac ne bo hotel brat zaljivih postov bo surfal s filtrom pri 2.

To bi moral uvest na slo-techu. Dejte _MOZNOST_ folku da bere RAW-necenzuriran forum. Pa magari ce je po defaultu cenzuriran.

Tr0n.. odkar si zacel poslusat elektronsko glasbo si ratal en navaden pussy. Kje mas jajca? Kak pameten izziv? Kje je CC vs QPD?!

hatch ::

Ja sej umreti je tut lazje kot ziveti. Pa to se ne pomeni da se bomo zdej ubijal:P Nocemo enostavnosti, preprostosti.. ni izziva.. je dolgocasna zadeva. Hocemo kompleksnost, hocemo raznolikost..

Ja zakaj mislis da so americani napadli irak s kopenskimi silami? Zato ker je to izziv.. ker je tako vsaj zabavno.. lahk bi fuknili kurcevo atomsko bombo gor pa bi blo vsega konc v nekaj sekundah. Sam to ne bi blo zabavno...

undefined ::

> Al pa ce bi uvedli sistem kot je na SLASHDOTU?

Ah hatch, še nikoli niso poslušali naših predlogov, zakaj misliš, da jih bodo zdaj? Pa saj smo meli že kup razprav na temo (ne)cenzure, pa ni bilo nobenih sadov od tega.

> Ja zakaj mislis da so americani napadli irak s kopenskimi silami? Zato ker je to izziv.. ker je tako vsaj zabavno.. lahk bi fuknili kurcevo atomsko bombo gor pa bi blo vsega konc v nekaj sekundah. Sam to ne bi blo zabavno...

Hm, slaba primerjava. Raje se vprašaj zakaj so šli arabci strmoglavit v WTC, če so vedeli, da jih bodo Američani napadli? Ravno zato, izziv, ker je zabavno. Lahko bi se pa potuhnili pa še naprej rakom žvižgal, sam so se tega pač naveličal. To pa res ne bi blo zabavno. Ameri pa ne vržejo atomske, ker vedo, da bi s tem izgubili večinsko podporo sveta.

Ja, kaos prevlada. Ljudje pa se iz dneva v dan bolj upirajo kontroli in raznoraznim cenzuram ter frikom, ki jih je strah lastne sence pa laufajo vlade. :)

Tr0n ::

Zakaj pussy? Spoznal sem, da je bolje folku pri STju pomagat, kot pa nekaj brezveze nakladat. Vse temelji na prostovoljstvu in dobri volji ljudi. Nekateri pac rabijo dalj casa, da to skapirajo.

STjev ISP oz. bw provider pac doloca pravila, kaj se sme in kaj ne. That's the way the cookie crumbles :).

Raje aktivno pomagajta. Bosta prej prisla do zeljenih rezultatov.

blabla ::

Samo Ice ima po svoje tudi prav. Saj ni treba da vsi jemljejo zivljenje tako zares, se posebej pa ne na netu. Kaksen trollcek se pa na case prav prileze, da malo pozivi. Ni pa se treba vsem spuscati v osebne dvoboje z njim. Tudi moderatorji spadajo sem.

hatch ::

sej jaz pomagam.. se trudim pomagat.. si prizadevam da odstranijo nekaj moderatorjev.. ker bi to dvignilo kvaliteto slo-techa. To je pomoc.

undefined ::

Bravo, bravo, blabla. Iz tebe pa enkrat še bo nekaj. ;)

> To je pomoc.

Pa še popolnoma nesebična povrhu. >:D

Tr0n ::

blabla: Ne gre se zato, da se zadeva jemlje preresno, ampak zato, da se kaj konkretno naredi in ne samo zafrkava.

Saj se to zelo dobro vidi v tej temi. Predvidevam, da bi oba (IceMan in hatch) rada dvignila nivo STja, a istocasno ga s svojim obnasanjem znizujeta. Tako ne bosta nic dosegla, ce je to sploh njihova zelja.

Hatchovo idejo o /. rankih bom pa predlagal v moderatorski oddelek.

blabla ::

Vcasih je treba tudi kaj konkretno nenarediti. Tale temica ne bo nikomur nic zalega storila.

Predlog o postih z ratingi pa je brezvezen. Branje ne-threadanega je ze sedaj zelo zahtevno. Sedaj pa si zamisli, da vsak drugi (IceManov? :)) ) post manjka. Od take teme pa res nimas nic, ko bo polovica ljudi odgovarjala tebi skritim postom.

Imam pa eno se kar dobro idejo. Izgleda, da si je IceMan zazelel samo nek tekst zraven imena. Da ne bo tak kot vsi. Lahko bi dodali eno vrstico pod nick, katero bi si lahko vsak uporabnik sam napisal. Podobno kot podpis. Do dvajset crk za prvih N (1000?) prijavljenih na forumu.

undefined ::

> Hatchovo idejo o /. rankih bom pa predlagal v moderatorski oddelek.

Tr0n, ti si nam vsem za vzgled. ;)

> iceman,who the fuck is iceman

I'm your daddy.


Blabla, a ti tud mal zavidaš mojemu nazivu, a? a? Bi zdaj še ti rad, da ti enga upedenajo, a? Ja kr naravnost povej, kaj te je sram pa nekaj ovinkariš brez veze. ;)

Tr0n ::

Glede /. predloga. Zadevo bi bilo smotrno implementirat samo, ce bi bil nacin foruma threaded, torej nitni in ne linearen, kot je sedaj. Potem je sama zmeda. Vec pa lahko Gandalf pove :).

undefined ::

> edaj pa si zamisli, da vsak drugi (IceManov? ) post manjka.

Ej, to jih že tko al tko manjka. Že v tej temi so mi jih začel brisat pa se sklicevat na nek 2. člen pravilnika. Smeha do Bangladeša. ;)

Še zmer je boljša alternativa tist hatchov predlog, se lahko da rating do nule, pa se vsaj vse vidi, zdaj pa še te možnosti ni, razen če nisi skriti kifeljc. :D

hatch ::

tocno to.. dajte nam vsaj moznost da vidimo VSE kot to vidijo moderatorji. Vse izbrisano, vse popravljeno...

boštjan ::

hatch,iceman;ne vem zakaj vama je v tako veselje preseravat ljudi na tem forumu. S tem forum in stran samo na slab glas spravljata in uničujeta dobro stran,za katero so se fantje krvavo potrudli,da je ena najboljših,če ne najboljša rač.stran v naši mali kokoški.Vidva pa še pol zahtevata,da naj se pokažejo posti vajini žaljivo upirjeni posti. Mislim saj sta vidva prišla na njihov teritorij in bosta morala spoštovat njihova pravila (ki pa sploh niso tako zapeta,kot bi jih rada vidva prikazala),ker če vama niso všeč pa lahko greta iz tega foruma,saj so še drugi rač.forumi-swp forum,pc format,jokerjev mnenjalnik,a dvomim da bosta tam deležna drugačnega sprejema,če bosta na enak način preseravala ljudi kot tukaj.

ali3n ::

tole je en citat iz enega od številnih postov na tem forumu:
----

Kot sem že nekje nekoč povedal: ne prideš v gostilno, pa natakarju težiš kakšne pijače naj servira in kako naj spremeni pravila zaradi tebe. Ne prideš v službo pa šefu težiš, kako naj bo do tebe fleksibilen. Ne prideš v šolo, pa težiš prfoksu, kako naj spremeni kriterij ocenjevanja in red zaradi tebe. Ne prideš k šefu policije pa mu težiš, kako naj se spremenijo kazni in pravila kaznovanja krivcev.
Ravno tako tudi ne prideš na Internet Forum in težiš moderatorjem, kako naj se prilagajajo tvojim "težavam". Ti si namreč tisti, ki se moraš prilagoditi.

---

Ma kdo kak komentar?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Dr_M ::

ali3n: tok si v temo brcnu da ti bo noga odletela...
ko pride v gostilno te kelnar ne pofuka od zadi kr tko za brez veze. tut ko prides v sluzbo ti ga sef ne drka za brez veze.
tut prfoks u soli te ne jebe za brez veze.in sef policije te tut ne nategne za brez veze.
prides na forum da povej kej...izrazis svoje mnenje in pricakujes da ti moderatorji ne bodo delal tega kar sm napisu zgori.
mene dolker usi pustijo pri miru, nobenmu ne tezim za brez veze (oz usaj trudim se da ne).

tok o tem.

PS pa ce bo sreca bodo moderatorji tale post zmalicil da ga niti jest ne bom prepoznal...al ga bodo pa kr ubil.samo zato ker sm izrazu svoje mnenje.:)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dr_M ()

ali3n ::

:D - z nogo je vse vredu.. :-)

am.. - tist citiran post ni moj post...

- ko pride v gostilno te kelnar ne pofuka od zadi kr tko za brez veze. Te (lahko), ko kršiš pravila gostilne.

- tut ko prides v sluzbo ti ga sef ne drka za brez veze. Ti ga (lahko), ko kršiš pravila službe/firme.

- tut prfoks u soli te ne jebe za brez veze. Te (lahko), ko kršiš pravila šole.

- in sef policije te tut ne nategne za brez veze. te bo (lahko) - če boš kršil zakon.

- mene dolker usi pustijo pri miru, nobenmu ne tezim za brez veze (oz usaj trudim se da ne).
Se popolnoma strinjam!
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

undefined ::

> Vidva pa še pol zahtevata,da naj se pokažejo posti vajini žaljivo upirjeni posti.

Vprašanje po avtogramu je po tvoje žaljivo upirjen post? Hmm, ok. >:D

Drugač pa ali3n, člouk na začetku vidi stvari mal drugače kot pa kasneje v poteku, ko dejansko razvidi kako se kolesca premikajo in ko mu zgine kar lepo število postov (popolnoma nežaljivih), še celo iz tem kjer je moderator avtor in pride skriti kifeljc brisat. Obični moderatorji tukaj opravljajo dobro delo, ampak skriti kifeljci in nekateri pisuni, ki imajo prav tako moč brisanja (ne vem že zakaj je temu tako), pa imajo ta privilegij popolnoma odveč. :)

kopernik ::

IceMan, vzemi slo-tech kot vir informacij. Kot npr. Google. Ali pa slash-dot. To so vse zadeve, ki so zastonj in dosegljive zaradi vloženega truda avtorjev. Nimaš niti pravice niti obveze, da smetiš po forumu. Ne vem zakaj nekateri tako osebno jemljete internetne forume.

undefined ::

> IceMan, vzemi slo-tech kot vir informacij. Kot npr. Google. Ali pa slash-dot.

Mislim, da je bilo o Slashdotu že nekaj rečenega, malce si preberi zgoraj.

> To so vse zadeve, ki so zastonj in dosegljive zaradi vloženega truda avtorjev.

In? Tudi moji posti in predlogi so zastonj in dosegljivi zaradi vloženega truda iz moje strani. Zato nima nek skriti kifeljc pravice, da to zbriše le zato, ker se mu je pes poscal v rač. kišto in je zdaj jezen. ;)

> Nimaš niti pravice niti obveze, da smetiš po forumu.

Niti je nima nihče drug, ti, ali moderatorji. Vse je relativno.

> Ne vem zakaj nekateri tako osebno jemljete internetne forume.

Dobro vprašanje. To raje povprašaj skrite kifeljce. ;)

kopernik ::

Mislim, da je bilo o Slashdotu že nekaj rečenega, malce si preberi zgoraj.

No, in kaj misliš, da bi ti sedaj dosegel, če bi šel na njihov forum in razlagal, kako ti nekaj ni všeč. A misliš, da bi te kdo poslušal? od*ebali bi te po hitrem postopku.

Niti je nima nihče drug, ti, ali moderatorji. Vse je relativno.

Jaz in ti ne, moderatorji pa ja. Na lastnem forumu lahko počneš kar hočeš. Magari zbrišeš vse oddelke in shutdownaš server.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kopernik ()

undefined ::

> No, in kaj misliš, da bi ti sedaj dosegel, če bi šel na njihov forum in razlagal, kako ti nekaj ni všeč. A misliš, da bi te kdo poslušal? od*ebali bi te po hitrem postopku.

A si sploh prebral kaj je bilo zgoraj napisanega?

> Jaz in ti ne, moderatorji pa ja. Na lastnem forumu lahko počneš kar hočeš. Magari zbrišeš vse oddelke in shutdownaš server.

Očitno ne dohajaš zadevi. Daj 5x dobro preberi za kaj se sploh gre. Če še ne bo šlo, ponovi vajo. ;)

Tomi ::

Iceman: sicer ti gre to super od tipkovnice, in se skoraj bojim, da boš postal boljši od mene. Samo vsaj na forumu do drugih uporabnikov ne bodo tako ciničen. Saj upam, da me razumeš?
metrodusa.blogspot.com

kopernik ::

IceMan:)
Meni se bolj zdi, da ti ne dohajaš. Kdo se pritožuje in joka po forumu?

Seveda je pa vse, kot praviš, relativno.

undefined ::

Tomi, mislim, da zna vsak zase povedat kaj ga moti, brez vaše nadvse prijazne pomoči. ;)

> Meni se bolj zdi, da ti ne dohajaš. Kdo se pritožuje in joka po forumu?
> Seveda je pa vse, kot praviš, relativno.

Lepo, da priznaš. ;)

undefined ::

Sicer pa, primer bedarij, ki se dogajajo samo v tem topicu:

IceMan
Kaj Tr0n, a si mal preveč gledal Bruce Almighty? ;)

kršitev 2. člena -- xbite

[Ta odgovor je izbrisal xbite dne 10.09.2003 ob 10:26:11.]

IceMan
Še kdo želi avtogram?

2. člen --Tomi

[Ta odgovor je izbrisal Tomi dne 10.09.2003 ob 00:58:28.]

IceMan
Ej Tomi, tole je moja tema in če je na temo al ne, bom jest odločal, jasno? Ne bit še kar tolk otročji egotripar. ;)

--------------------
na vrhu oddelka imaš temo pritožbe, argumentirane komentarje naslovi tja

[Ta odgovor je izbrisal Predator dne 10.09.2003 ob 03:58:19.]


Smeha polna skleda, again. :))

Tomi ::

Jaz se umikam iz te teme. Saj ne, da se ni bil sposoben spustiti na Icemanov nivo, samo hoja po kloaki mi ne diši.
metrodusa.blogspot.com

perci ::

Dovolj, bo. Razni odvisniki, gredo lahko smetit kam drugam.
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Pritožbe (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Slo-Tech
96844409 (23922) kuglvinkl

Pritožba v zvezi s temo Doom3 alpha

Oddelek: Slo-Tech
81840 (1566) perci

Več podobnih tem