» »

Popravilo Iphone.

Popravilo Iphone.

Poring ::

Zdravo,

Torej imam iphone xs max star malo manj kot 2 leti torej ni več v garanciji.

Vse dela super samo ko me kdo pokliče težko slišim sogovorca se pravi je verjetno šel manjši zvočnik na slušalki.

Kam to dati popravit? Rad bi dal na nek uraden servis, da imam neko garancijo in da telefon po možnosti ostane vodoodporen. Imate kakšne predloge? Pooblašečni servis se baje ne izplača.

Kar sem sam razmišljal je tole: https://gizzmo.si/?gclid=CjwKCAjwjqT5BR... nudijo tudi servis mojega problema za 30 eur. Če imate bolši predlog sem pripravljen plačati več, ker teleon je res u nulo ohranjen in bi ga še rad naprej uporabljal.

mojsterleo ::

Jaz sem svoje iphone servisiral na istyle servisu v BTCju Ljubljana. Vgrajujejo originalne dele, servis je dobro narejen tako da dobiš telefon nazaj takšen kot si ga dal. Za garancijo ne vem. Verjetno je kaj, se pozanimaj.

hojnikb ::

Trgovina, kjer si kupo iPhone, ti more nudit 2 leti garancije, ne glede na to, da je tovarniške garancije sam 1 leto.
https://www.apple.com/si/legal/statutor...
#brezpodpisa

Evolve ::

hojnikb je izjavil:

Trgovina, kjer si kupo iPhone, ti more nudit 2 leti garancije, ne glede na to, da je tovarniške garancije sam 1 leto.
https://www.apple.com/si/legal/statutor...


ti pa ne znaš lihk brat a?

LitralSM ::

Stvarna napaka je 2 leti, garancija pa 1 ali več.
Dokazovanje stvarne napake je po pol leta na tvoji strani.

Poring ::

dvomim da bi mi za tole eu garancijo oz stvarno napako odobrili.

Hvala za odgovore.

Na istyle sploh nisem pomislil, jih pokličem jutri. hvala

Poring ::

Torej sem danes klical na istyle serivs v ljubljano.

So me prašali če sploh ne deluje zvočnik več ali se samo slabo sliši. In sem rekel da se samo slabo sliši.

So rekle da v takem primeru je 20 eur popravilo da samo očistijo, če morejo menjati del in dati notri drug originalen del je pa 45 eur. V primeru da telefon odprejo in nazaj skupaj sestavijo imam od servisa garancijo da je telefon še naprej vododporen.

Rekli so da če pridem katerikoli delovni dan do 13:00 ure, mi popravilo uredijo še isti dan v max 2 urah v obeh primerih.

Še enkrat hvala za info :D

leo876 ::

Zdravo.
Imam doma stari iphone 6.
Na telefonu deluje touch, zvočnik dela, klici delujejo normalno v obe smeri, le na ekranu so nekakšne črte (kot sivine), ampak vidi se še vseeno normalno, kamera pa tudi ne dela (niti spredaj niti zadaj).
Torej zanima me, kakšna bi bila okvirna cena za popravilo zaslona (touch deluje vse normalno) in obeh kamer, torej sprednje in zadnje.
Tega telefona sicer ne uporabljam, zato sprašujem čisto tako, da vidim, kaj se splača in kaj ne, ker telefon pa za moje pojme še vedno dela super in meni hitrostno zadovoljivo.
Hvala vsem pa lep pozdrav :)

hojnikb ::

tolk da se ne splača popravljat. Rabljene brezhibne 6ke so vredne tam 50-60e
#brezpodpisa

mojsterleo ::

Na istyle (uradni servis) je ekran 160 eur in kamera (ni specificirano) 89 eur.
Se splača? Za iphone 6s bi še nekako rekel ja, ker ima podporo za ios 14, za iphone 6 pa ne. Sploh ker bi bilo verjetno treba zamenjat še baterijo, kar pa je še dodaten strošek. Lp

hojnikb ::

kupis rabljenga, ki je se izpravn, menjas baterijo, all in strosek mogoce 60-70e.
starega prodas po delih za 20-30e in je to to.
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Oglasi za odkup novega telefona

Oddelek: Mobilne tehnologije
131699 (995) Furbo
»

Garancija, 45 dni, nov izdelek (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
22639321 (14846) Furbo
»

Nakup telefona in dodatno zavarovanje

Oddelek: Mobilne tehnologije
132173 (1766) urosrht
»

Evropski parlament za izdelke z daljšo življenjsko dobo (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Industrijska lastnina
20271371 (66001) nurmaln
»

Apple primoran nuditi dveletno garancijo

Oddelek: Novice / Tožbe
4115691 (13634) klinker

Več podobnih tem