» »

Oglasi za odkup novega telefona

Oglasi za odkup novega telefona

Han ::

So kupci, ki imajo npr. na Bolhi oglas, da odkupijo nov originalno zapakiran telefon, pošteni ali gre ponavadi za nateg? Oglašujejo odlično odkupno ceno, takojšnje plačilo z gotovino ipd. Uporabniški profil ponavadi ni starejši od dveh let.

Koliko % nižjo ponudbo od najnižje cene v redni prodaji (npr. na geizhals.eu) lahko pričakuješ?

6151 ::

Jaz sem enkrat tako kupil telefon, ponudil sem 25€ nižjo ceno od najnižje v nemčiji (brez poštnine). šlo se je pa za galaxy note 3, v začetku 2014

Han ::

Sem enega "potipal". Za osnovni iPhone 11, ki stane v redni prodaji 730 eur, je ponudil 570 eur. Dvomim, da bi ga naprej prodal za manj kot 700...

SaXsIm ::

Gre za mikrokreditiranje. Ti pri operaterju vzameš napravo na obroke z namenom, da jo prodaš, ker rabiš keš, hitro. Takšni kupci iščejo prodajalce tega tipa.
SaXsIm

Han ::

Recimo, da takšni prevladujejo, so pa tudi takšni, ki dobijo napravo v dar in je ali ne potrebujejo ali pa jim znamka/model oziroma OS preprosto ne odgovarja.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Han ()

Furbo ::

Han je izjavil:

So kupci, ki imajo npr. na Bolhi oglas, da odkupijo nov originalno zapakiran telefon, pošteni ali gre ponavadi za nateg? Oglašujejo odlično odkupno ceno, takojšnje plačilo z gotovino ipd. Uporabniški profil ponavadi ni starejši od dveh let.

Koliko % nižjo ponudbo od najnižje cene v redni prodaji (npr. na geizhals.eu) lahko pričakuješ?

Kontaktiraj vse po vrsti in jih vprašaj. Nateg ne more biti, če se dobiš z njim in ti našteje cash.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014

SebyDiamant ::

Sem nekje prebral to:
Telefon mu pošlješ da plača po povzetju. On ga medtem prodaja in če ga proda ga tudi na pošti prevzame, drugače pač ne.
Saj enaka finta je, da je največ ponudb za nakup avtomobila z gotovino med prazniki in vikendi, ko prepisi niso možni. In potem te čez nekaj dni za prepis kliče x oseba ki je tvoj avto kupila od tega posrednika.
12EUR popusta na SUMUP čitalec bančnih in kreditnih kartic,
brez stroška najema:
http://fbuy.me/k8MvL

tikitoki ::

Han je izjavil:

Sem enega "potipal". Za osnovni iPhone 11, ki stane v redni prodaji 730 eur, je ponudil 570 eur. Dvomim, da bi ga naprej prodal za manj kot 700...


Kdo ti bo pa dal 700 EUR, ce za 730 dobi v trgovini?

shadeX ::

Sem kupil 6S tako. Tipa dobil na slo-techu in šel zadevo iskat v Kranj. Telefon je bil še hermetično zapakiran, danes pa ga ima partnerka.

Kupil ga je na obroke pri Telekomu, dobil sem ga po dobri ceni (480EUR), medtem ko so se enaki na bolhi prodajali za cca 550EUR.

Po 1 letu se je drugače začel tovarniški defekt baterije (serija), garancijo pa sem pri pooblaščenem servisu bp uveljavljal.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Han ::

V naših trgovinah je iPhone 11 (64GB) okrog 800 eur, ima pa le 1 leto garancije. Moj je v garanciji do februarja 2022.

SaXsIm ::

SaXsIm

#000000 ::

Enkrat mi je en znanec ki dela pri enem izmed operaterjev, rekel da VSI (večina ki je namenjena mikrokerditiranju) te aparati, ki so prodani tem driblerjem končajo nazaj v SISTEMU, se pravi lahko nek telefon prodajo večkrat.

Ni mi pa jasna zahteva po VAKUMU, ker jaz ko sem vzel katerikoli telefon v akciji, mi ga je vedno odprl in ni bil več v vakumu, mogoče če zahtevaš gre tako ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

starfotr ::

Jaz sem vedno že imel kupca, ko sem kupil telefon, se vezal in ga prodal.

Stranko sem tudi povabil, da greva skupaj v trgovino, vendar nihče ni nikoli šel z mano.

Sedaj se nakup preko operaterja ne izplača več, zato tega več ne delam.

Furbo ::

#000000 je izjavil:

Enkrat mi je en znanec ki dela pri enem izmed operaterjev, rekel da VSI (večina ki je namenjena mikrokerditiranju) te aparati, ki so prodani tem driblerjem končajo nazaj v SISTEMU, se pravi lahko nek telefon prodajo večkrat.

Ni mi pa jasna zahteva po VAKUMU, ker jaz ko sem vzel katerikoli telefon v akciji, mi ga je vedno odprl in ni bil več v vakumu, mogoče če zahtevaš gre tako ?

Za iphone je najbolje tako, veš, da ni bil prej kaj aktiviran, rabljen itd.. pa tudi ne rabijo ga odpirati, ker so vse kode za trgovca dostopne od zunaj.

Jaz takoj ko vidim v oglasu napis 'samo sproban' itd.. naredim obvoz.
i5-13600K, STRIX Z790-F, 32GB DDR5, 2TB Samsung 990PRO, Toughpower GF3 1000W
RTX3070, ALIENWARE AW3821DW, DELL U3014


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Par vprašanj okoli Apple Watch...

Oddelek: Mobilne tehnologije
446295 (1291) gregor_m
»

Podražitev telekom naročnin???

Oddelek: Mobilne tehnologije
263565 (1805) Cruz
»

vprašanje telefon pri operaterjih , na obroke.. kako je lahko tok bolj poceni?

Oddelek: Loža
345773 (4626) shintaro
»

iPhone 4 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
16725091 (20071) Keyser Soze
»

iPhone

Oddelek: Kaj kupiti
232834 (1844) THE1B1

Več podobnih tem