» »

avtohiša z 1 plačilno listo?

avtohiša z 1 plačilno listo?

David83 ::

Živjo,

pozna kdo kakšno avtohišo, kjer lahko vzameš avto na obroke že z eno plačilno listo? Saj mi namreč ni za čakat 3 mesece. Itak bi dal čimveč pologa kolikor lahko, ker mi ni za keširat avto, ker trenutno nesmem imeti avto na sebe pisan.

hojnikb ::

kaj ko bi raje napraskal kes ? Je v teh casih res smiselno ze pri prvi placi letet po nov pleh?

Btw, opcija je se obicn kredit, ce si seveda kreditno sposoben.
#brezpodpisa

David83 ::

hojnikb je izjavil:

kaj ko bi raje napraskal kes ? Je v teh casih res smiselno ze pri prvi placi letet po nov pleh?

Btw, opcija je se obicn kredit, ce si seveda kreditno sposoben.


Kaj si sploh prebral post? Trenutno ne morem imeti avta na sebe pisanega, na druge pa ga tudi nočem imeti. Dal bi 70 ali 80% pologa, oz čimveč kolikor gre da bi imel potem čim manjši obrok do max 24 mesecev, dokler se par stvari ne razreši. Kredita nočem, ker sem potem spet jaz lastnik avta.

Reycis ::

Če daš 50% ali več pologa potem je vrednost vozila ves čas odplačevanja večja od tvojega dolga do njih in ti bodo odobrili tudi, če jim rečeš, da si klatež na sociali. Za vse kritike pa: Če od države prejemaš kakršnekoli transferje potem je to ekonomsko čisto racionalna odločitev. Pač ne smeš met nase pisanga avta, ki ni totalna kanta.

pirat ::

Blokirano premoženje zaradi neplačevanja preživnine?

Apple ::

David83, avto vzami na leasing, pa bo pisan na tebe, sele ko ga odplacas v celoti. Z eno placilko ti bojo prej dal na leasing kot na kredit.
LP, Apple

2dark ::

hojnikb je izjavil:


Btw, opcija je se obicn kredit, ce si seveda kreditno sposoben.


Pri sveži zaposlitvi ti nobena banka ne bo dala več tisoč evrov kredita.

David83 je izjavil:

Živjo,

pozna kdo kakšno avtohišo, kjer lahko vzameš avto na obroke že z eno plačilno listo? Saj mi namreč ni za čakat 3 mesece. Itak bi dal čimveč pologa kolikor lahko, ker mi ni za keširat avto, ker trenutno nesmem imeti avto na sebe pisan.


Izogibaj se takih, ker prodajajo klump, ki se ga hočejo znebit. Noben resen trgovec ti ne bo na podlagi ene plače prodal avto.
(\___/)
(> _ <)
(>&#127851; )

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: 2dark ()

fikus_ ::

Vzemi lizing, avto je pisan na avtohišo, ti si le uporabnik.

ziga1990 ::

fikus_ je izjavil:

Vzemi lizing, avto je pisan na avtohišo, ti si le uporabnik.


Lizing ne pomaga rabiš 3 plačilne liste
Ryzen 1700, 16gb RAM, GTX1070, NH-D15, Bequiet Darkbase pro 900

anketar ::

gledi kkšen krš na avtonet za 1000€ max pa se s prodajalcem zmen da ga vozš za 2 mesca pa plači uporabnino, dokler ne dobiš 3 plačilke

DrSergioDJ ::

Lol ziher ja, pa še morebitne radarje in ostale kazni naj mu vmes plačuje ane :D
...

val46 ::

Ni nujno. Za 1000€ lahko za ta mesec ali dva tud renta normalen avto. Kar poglej si ponudbo pod rentacar na avto net in boš videl da za 1000€ dobi že kar soliden avto v najem za cel mesec. Še jaz mu svojega rentam za en mesec, če mi da 1000€ ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ara - nakup avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
678717 (7107) RockyS
»

Kupil nov avto, ugotovil, da je že bil registriran (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Na cesti
38783527 (33651) FlyingBee
»

Odgovornost, če "moj" avto vozi prijatelj

Oddelek: Na cesti
404411 (3158) Invictus
»

Zakaj se prodajajo malo rabljeni avtomobili ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
9517617 (14634) rejven
»

Ali se lahko v avtohišah "handla"? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10424943 (20193) St235

Več podobnih tem