» »

Priznan škodni dogodek : kako do 60% izplačila denarja namesto popravila

Priznan škodni dogodek : kako do 60% izplačila denarja namesto popravila

Mlekoslav ::

Zdravo,

na avtu imam 3 praske, vsako na drugem delu avta. Zavarovan imam parking, zavarovalnica Triglav mi je škodne dogodke priznala in mi dala 3 cenitvene papirje, na katerih piše do koliko ur ličarskega dela sem upravičen.

Zanima me:

1) Še obstaja ta varianta, da ne dam popraviti poškodb k njihovemu partnerskemu podjetju, temveč si škodo popravim sam in za to prejmem 60% denarja?
2) Koliko časa imam za uveljavljanje takšnega škodnega dogododka ? Namreč škodo je nastala in bila priznana že skoraj 1 leto nazaj.

Hvala.

fikus_ ::

"Koliko časa imam za uveljavljanje takšnega škodnega dogododka ? Namreč škodo je nastala in bila priznana že skoraj 1 leto nazaj."

Pred časom (kakšno leto in pol nazaj) sem popravljal škodo, ki se je zgodila in bila ocenjena približno eno leto prej. So me pisno spraševali s Triglava, če sem že dal popravljat.

Kosek1 ::

Mlekoslav je izjavil:

Zdravo,

na avtu imam 3 praske, vsako na drugem delu avta. Zavarovan imam parking, zavarovalnica Triglav mi je škodne dogodke priznala in mi dala 3 cenitvene papirje, na katerih piše do koliko ur ličarskega dela sem upravičen.

Zanima me:

1) Še obstaja ta varianta, da ne dam popraviti poškodb k njihovemu partnerskemu podjetju, temveč si škodo popravim sam in za to prejmem 60% denarja?
2) Koliko časa imam za uveljavljanje takšnega škodnega dogododka ? Namreč škodo je nastala in bila priznana že skoraj 1 leto nazaj.

Hvala.


V treh letih lahko uveljavljaš popravilo. Za Savo vem, da lahko tudi sam popraviš poškodbo in dobiš povrnjeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Najcenejše Avtomobilsko Zavarovanje - KJE? (strani: 1 2 3 414 15 16 17 )

Oddelek: Na cesti
848212390 (1424) kixs
»

Odbitna franšiza + Obvezna odbitna franšiza??? (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
7821440 (15532) čuhalev
»

GCHQ napadal belgijski telekom

Oddelek: Novice / Zasebnost
1711508 (10607) Blisk
»

Ležeč kamen na cestišču razbil steklo avtomobila (strani: 1 2 )

Oddelek: Na cesti
6712942 (11322) MIHAc27
»

Zavarovalnica Generali

Oddelek: Loža
84435 (3670) joze67

Več podobnih tem