» »

Pentagon je objavil tri video posnetke o NLP-jih

Pentagon je objavil tri video posnetke o NLP-jih

««
«
1 / 8
»»

SuperKripto ::

Pentagon je objavil tri video posnetke o NLP-jih. Videoposnetki so posneti iz vojaških letal. Ameriško obrambno ministrstvo je v ponedeljek objavilo na svoji spletni strani video o "neznanih letečih predmetih," ali NLP.

https://www.cbsnews.com/news/ufo-navy-v...

Po navedbah agencije je bil eden od treh nerazvrščenih video posnetkov ameriške mornarice posnet novembra 2004, druga dva pa januarja 2015. Njihovo avtentičnost je potrdila mornarica.

https://www.cbsnews.com/news/ufo-navy-v...

bobby ::

Jap potrjujem, na vseh videih so neznani leteči predmeti.
Ce eksplicitno ne odgovorim osebam PNG ali PR,..I dont care about your opinion.

Magic1 ::

Tudi jaz, včeraj sem videl točno takega!
Magic

SuperKripto ::

Uradno porocilo iz ameriskega ministrstva za obrambo oziroma defense.org

Pravijo, da so posnetke, ki so krozili v javnosti zdaj tudi uradno objavili z namenom sporociti, da gre za resnicne posnetke ameriske mornarice. Po temeljitem pregledu je oddelek ugotovili, da posnetki ne razkrivajo nobenih obcutljivih informacij, ki bi posegali v nadalnje preiskave vpadov vojaskega zracnega prostora. Zracni pojavi, ki jih opazimo na posnetkih ostajajo oznaceni kot "neznani".

https://www.defense.gov/Newsroom/Releas...

SuperKripto ::

defense.gov na koncu porocila pravi, da uradno objavljene posnetke lahko pogledate na tem linku

https://www.navair.navy.mil/foia/docume...

Aquafriend ::

Zdaj so objavili tudi v slovenskih medijih, 13 ur pozneje kot na slotech.
Pac ce si slo-techovec zves prej...

https://www.24ur.com/novice/tujina/amer...

Alien123 ::

Aquafriend je izjavil:

Zdaj so objavili tudi v slovenskih medijih, 13 ur pozneje kot na slotech.
Pac ce si slo-techovec zves prej...

https://www.24ur.com/novice/tujina/amer...


Ker iščejo novice po forumih. Isto je blo pri legendarnem mobisuxu..

eric_cartman ::

Bere se datum: Washington, 18.09.2019
https://www.24ur.com/novice/svet/ameris...

Zakaj naj bi to bilo nekaj novega če pa so že eno leto nazaj objavili te posnetke? Oz. so se pojavili na youtube-u že mnogo prej.. Danes pa so naredili kaj? Potrdili, da je resnično.. Wau..

skrajnik ::

Spet en pesek v oči !!!

Aquafriend ::

eric_cartman je izjavil:

Bere se datum: Washington, 18.09.2019
https://www.24ur.com/novice/svet/ameris...

Zakaj naj bi to bilo nekaj novega če pa so že eno leto nazaj objavili te posnetke? Oz. so se pojavili na youtube-u že mnogo prej.. Danes pa so naredili kaj? Potrdili, da je resnično.. Wau..


Saj pravijo, da gre za stare posnetke in so jih zdaj na ministrstvu za obrambk uradno objavili kot resnicne. Na internetu krozijo ze dolgo casa. Pojavljati so se zacele strani in novice ces, da so posnetki debunked. Zdaj so uradno potrdili, da so resnicni. Gre pa za manj zanimive posnetke oziroma tiste, ki niso obcutljivi in ne dajo prevec informacij, ki bi motile nadalnje preiskave.

showsover ::

jah, neznan(i) leteci predmet se ne zagotavlja, da je zadaj kaj bolj zanimivega...

Aquafriend ::



Tukaj se nekoliko boljse vidi in slisi. Tudi napise imate kaj govorijo. Trije posnetki v enem.

c3p0 ::

Malo peska v oči za množice, naj vsebino kakega zamrzovalnika raje poslikajo ;)

Aquafriend ::

Ok kaj mislite s tem malo peska za mnozice. Jaz se predvsem sprasujem zakaj uradna objava komaj sedaj in zakaj ravno zdaj ko smo zaprti. Moje razlage mejijo na teorije. Kaj vi mislite zakaj so to ravno zdaj objavili? Pricevanja o NLP so bila ze v casih nasih dedkov in babic. Poslusal sem tudi video pricevanja iz vrha pilotov bivse jugoslavije a se o tem ni uradno govorilo. Tudi iz stevilnih drugih drzav prihajajo pricevanja pilotov ampak ne uradno.

Zgodovina sprememb…

showsover ::

ma nekak moratorij 50-100 let je na taksne zadeve...
osebno bi bil vesel, da bi neznan v nlp pomenilo nezemeljski.
zal najbrz ni tako, verjetno gre samo za nekak ne(prepo)znan zemeljski predmet.

Aquafriend ::

Koliko jaz spremljam internet ze leta in leta, pregledal ze dost pricevanj in posnetkov. Kar je bilo dovolj, da osebno verjamem v obstoj nezemljanov. Mislim pa, da se to po svetu ve. Morda nam bodo zaceli po malem dozirat informacije.

s1m0n ::

Mamo pa res dobre nezemljane za galaktične sosede, da so obsedeni z Američani :)
Dobro zdaj kot kažejo ti posnetki vsaj obvladajo manivriranje v našem ozračju. Leta 1947 so še s tem imeli velike težave... Edino kar me skrbi je to, da so za to potrebovali 50+ let! Sramota!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: s1m0n ()

solatko ::

Jaz samo upam, da niso kot ljudje, saj jim bomo v tem primeru služili kot laboratorijski zajčki.
Delo krepa človeka

s1m0n ::

Ni potrebe... Imamo dovolj laboratorijskih izkušenj z njimi iz časov Roswella, ko še jim to letenje pri nas ni šlo od rok.

strawman ::

Preskok iz NLP na nezemljane je povsem banalen.
Če tako življenje res obstaja in je sposobno potovanja med zvezdami (oziroma celo galaksijami), potem je za njihov nivo tehnologije fizičen obisk zemlje v malih letečih plovilih približno tako smiseln kot to, da se jaz s čolnom odpravim do Avstralije preverit, ali je voda tam tudi mokra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: strawman ()

Aquafriend ::

solatko je izjavil:

Jaz samo upam, da niso kot ljudje, saj jim bomo v tem primeru služili kot laboratorijski zajčki.


Ce nezemljani obstajajo potem obstajajo ze celo clovesko zgodovino. Ni nobenih sprememb. Ce so imeli namen se iti npr. genski inzeniring neandertalcev in drugih afriskih primatov so to verjetno ze storili, predvidevam. Ljudi pa ocitno niso, ker ne vidim bolj razvitih bitij od cloveka.

Zgodovina sprememb…

Slopek ::

Dodatno produciranje strahu.

Aquafriend je izjavil:

solatko je izjavil:

Jaz samo upam, da niso kot ljudje, saj jim bomo v tem primeru služili kot laboratorijski zajčki.


Ce nezemljani obstajajo potem obstajajo ze celo clovesko zgodovino. Ni nobenih sprememb. Ce so imeli namen se iti npr. genski inzeniring neandertalcev in drugih afriskih primatov so to verjetno ze storili, predvidevam. Ljudi pa ocitno niso, ker ne vidim bolj razvitih bitij od cloveka.

Izhajas iz domneve, da si suprioren. Napisal si, da ker jih ne vidis. Kdo pravi, da vidis in zaznavas vse. Mogoce vse v okviru nam znanega, vec pa ne.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Aquafriend ::

Slopek je izjavil:

Dodatno produciranje strahu.


V smislu pojdite nazaj v svoje karantenske kletke? Ali kako si to razlagas? Morda strah zarad corone ne zaleze dovolj?

Slopek ::

Aquafriend je izjavil:

Slopek je izjavil:

Dodatno produciranje strahu.


V smislu pojdite nazaj v svoje karantenske kletke? Ali kako si to razlagas? Morda strah zarad corone ne zaleze dovolj?

Ja, vse po malem...ta sovraznik iz vesolja, je en velik produkt holivuda in struj, ki z njim upravljajo. Clovestvo valjda more imet enega skupnega zunanjega sovraznika. In tole zdaj, je samo toliko, da nas na to opomnijo in da moremo zdej drzat skupaj...tako si razlagam take novice. Pa zdaj je novica kao uradna, pristna, kot sadamovo orozje. Je to prvic, da take sluzbe dajo ven kao uraden posnetek o obstoju obiskovalcev?

RedDrake ::

Aquafriend je izjavil:


Ce nezemljani obstajajo potem obstajajo ze celo clovesko zgodovino. Ni nobenih sprememb. Ce so imeli namen se iti npr. genski inzeniring neandertalcev in drugih afriskih primatov so to verjetno ze storili, predvidevam. Ljudi pa ocitno niso, ker ne vidim bolj razvitih bitij od cloveka.

Tole je zelo smiselna trditev. Verjetnost, da bi "odkrili" Zemljo ravno v času naše moderne dobe (ajde, +- par 100 let) je za mnogo mnogo velikostnih razredov manjša od te, da Zemljo poznajo že od prej.
Vsak, ki ni totalen vernik ali anti-vernik fanatik pa je sposoben v veliko mitoloških božanstvih preteklosti prepoznati tehnološko napredno civilizacijo, ki Zemljo obišče iz Vesolja. Narediti to, kar je bojda delal Jezus, danes, je že tehnološko izvedljivo. Vsaka civilizacija, ki je sposobna hitrega medzvezdnega potovanja, pa je zagotovo sposobna še večjih čudežev.

Slopek ::

RedDrake je izjavil:

Aquafriend je izjavil:


Ce nezemljani obstajajo potem obstajajo ze celo clovesko zgodovino. Ni nobenih sprememb. Ce so imeli namen se iti npr. genski inzeniring neandertalcev in drugih afriskih primatov so to verjetno ze storili, predvidevam. Ljudi pa ocitno niso, ker ne vidim bolj razvitih bitij od cloveka.

Tole je zelo smiselna trditev. Verjetnost, da bi "odkrili" Zemljo ravno v času naše moderne dobe (ajde, +- par 100 let) je za mnogo mnogo velikostnih razredov manjša od te, da Zemljo poznajo že od prej.
Vsak, ki ni totalen vernik ali anti-vernik fanatik pa je sposoben v veliko mitoloških božanstvih preteklosti prepoznati tehnološko napredno civilizacijo, ki Zemljo obišče iz Vesolja. Narediti to, kar je bojda delal Jezus, danes, je že tehnološko izvedljivo. Vsaka civilizacija, ki je sposobna hitrega medzvezdnega potovanja, pa je zagotovo sposobna še večjih čudežev.

Prevec znanstvene fantastike? To pove predvsem to, da se iz preteklosti nismo nic naucili in se vedno potrebujemo te masovne hipnoze. Zadnji del je pa iz star treka?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Slopek ()

Smurf ::

RedDrake je izjavil:


Vsak, ki ni totalen vernik ali anti-vernik fanatik pa je sposoben v veliko mitoloških božanstvih preteklosti prepoznati tehnološko napredno civilizacijo, ki Zemljo obišče iz Vesolja.

Celotna poved je en tak lep logicen fail.

Basically si napisal, vsak, ki ni vernik, _verjame_ v tehnolosko napredno civilizacijo.

Bravo!

destroyer2k ::

Nekateri tukaj govorijo isto kot

RedDrake ::

Smurf je izjavil:


Celotna poved je en tak lep logicen fail.

Basically si napisal, vsak, ki ni vernik, _verjame_ v tehnolosko napredno civilizacijo.

Bravo!

Eh, če bi bil malo bolj funkcionalno pismen, bi razumel, kaj je kontekst povedi in kaj pomeni vernik (kristjan, musliman, budist, ...) in anti-vernik (mati-narava kult, ateist, ...). Če je za tipičnega pripadnika verstev (a je sedaj bolje?) ideja, da je bil njegov Bog pravzaprav nek običajen Jože Novak iz 100x bolj napredne civilizacije, bogoskrunstvo, je za ateista dejstvo, da verovanje v izvoru ni napačno (bitje visoko nad našimi sposobnostmi je efektivno Bog, seveda ne nujno vsemogočen) pravtako wrongthink. Zato moja trditev - tisti, ki niso indoktrinirani v eno ali drugo smer, morda lahko z današnjim znanjem prepoznajo določene čudeže in čudne dogodke iz starih zapisov kot visokotehnološko podprte demonstracije.
Vprašajmo se, kot kaj bi smatrali demonstracijo elektrike izpred 130 leti, kot sta se jo šla rivala Tomaž in Niko, ljudje iz 15. stoletja? Kaj pa tisti iz 15. stoletja pred našim štetjem? Čudež morda? Nadnaravne moči?

val46 ::

Ma sm že mislil da kaj neki bom videl na tistih posnetkih...pol pa vidim nekaj, kar smo preigravali pred 20imi leti na kakih simulatorjih letenja doma v sobi na računalniku ;) Sej ne rečem, sam mislim da v vsem vesolju najbrž resnično nismo sami, ker bi bila ta verjetnost precej manjša, kot pa je verjetnost, da bi bili. Ampak, ob tem treh videjih, se sm sam nasmehnu :) Če bi takrat res ti ljudje/piloti to opazili in zasledovali, se ne bi najbrž tolk smejali in zafrkavali, kot se v posnetku.

Aquafriend ::

val46 je izjavil:

Ma sm že mislil da kaj neki bom videl na tistih posnetkih...pol pa vidim nekaj, kar smo preigravali pred 20imi leti na kakih simulatorjih letenja doma v sobi na računalniku ;) Sej ne rečem, sam mislim da v vsem vesolju najbrž resnično nismo sami, ker bi bila ta verjetnost precej manjša, kot pa je verjetnost, da bi bili. Ampak, ob tem treh videjih, se sm sam nasmehnu :) Če bi takrat res ti ljudje/piloti to opazili in zasledovali, se ne bi najbrž tolk smejali in zafrkavali, kot se v posnetku.


iz uradnega porocila je med vrsticami zaznati, da imajo tudi druge posnetke, ki prikazejo vec. Tole so dal samo zato, ker se ne vidi prevec oziroma niso obcutljive narave.

Smurf ::

RedDrake je izjavil:


Eh, če bi bil malo bolj funkcionalno pismen, bi razumel, kaj je kontekst povedi in kaj pomeni vernik (kristjan, musliman, budist, ...) in anti-vernik (mati-narava kult, ateist, ...). Če je za tipičnega pripadnika verstev (a je sedaj bolje?) ideja, da je bil njegov Bog pravzaprav nek običajen Jože Novak iz 100x bolj napredne civilizacije, bogoskrunstvo, je za ateista dejstvo, da verovanje v izvoru ni napačno (bitje visoko nad našimi sposobnostmi je efektivno Bog, seveda ne nujno vsemogočen) pravtako wrongthink. Zato moja trditev - tisti, ki niso indoktrinirani v eno ali drugo smer, morda lahko z današnjim znanjem prepoznajo določene čudeže in čudne dogodke iz starih zapisov kot visokotehnološko podprte demonstracije.
Vprašajmo se, kot kaj bi smatrali demonstracijo elektrike izpred 130 leti, kot sta se jo šla rivala Tomaž in Niko, ljudje iz 15. stoletja? Kaj pa tisti iz 15. stoletja pred našim štetjem? Čudež morda? Nadnaravne moči?

Ja, 500 leto nazaj bi ljudje videli elektriko kot cudez. Ampak na podlagi tega ne mores sklepati, da so cudezi v preteklosti bili odraz neke visje (nezemeljske) tehnologije (tukaj si naredil logicno napako). V bistvu zato ni prav nobenega dokaza. Posledicno lahko v nezemljane zgolj "verjames" kot v poljubno religijo.

Aquafriend ::



Edgar Mitchell, sesti astronavt, ki je hodil po luni je eden izmed tistih astronavtov, ki so v javnosti spregovorili o nlp in nezemljanih. V intervjuju spregovori o razlicnih nezemljanih. Preden boste zaceli obtozevati, naj vam povem da so tudi nekateri drugi astronavti spregovorili o tem. Pravi, da nas opazujejo ze kar nekaj casa in da srecujejo nlp zelo pogosto. Govori tudi zakaj so skrivali obstoj nezemljanov.

Raziskal sem tudi druge in prisel do zakljucka, da so imeli navodila naj ne govorijo o tem. Po vec letih brskanja sem zakljucil (moje mnenje) da je bil posnetek z lune verjetno prirejen... zato, ker naj bi zeleli skriti dolocene informacije z lune. Ampak to ne pomeni, da niso bili na luni. Po mojem mnenju so bili na luni in zeleli cenzurirat dolocene stvari. Morda stik z nezemljani, morda. Sprasujem se (teorija) ali so jim prepovedali ponovno obiskovanje.

Vuli ::

samo, zdej pa že en čas ni bilo govora o nlpjih.
|Gb x570 Pro|R9 5900x|32GB DDR4 RAM G.Skill V@ 3600 cl16|6800XT Merc319 Black|

Slopek ::

Razen parih fenomenov o katerih ne vemo prav dosti, ni bilo 19 stoletij govora o tem. Eskalira pa po 2. svetovni vojni. Le kako? Nasim dedkom in pra dedkom je dol visel za ufo in niti najbolj pijane in nore debate, v gostilnah tistega casa, niso tekle o vesoljcih. Zdaj ti pa 5 letni otrok zahodne civilizacije, ve povedat o vesoljckih...ni dvoma, da bo pri 30ih trdno verjel v njihov obstoj.

Evolve ::

pejte mal na luft
je vidit da se vam že možganmi kisajo (če jih sploh mate)

Kvinta ::

Sami definitivno nismo v vesolju jaz vem se z enim takim vsako večer menim nemrema spat pa pač pride

Cruz ::

Pa se dajmo spustit v to in prilepit še nekaj primerov:

Philip J. Corso @ Wikipedia



'I believe in UFOs... and I've seen them': Former Canadian defence minister accuses American government of cover-up

Marina Popovich @ Wikipedia

Marina Popovich spoke about her experience with UFOs in her book titled UFO Glasnost (published in 2003 in Germany) and in public lectures and interviews. She claimed that the Soviet military and civilian pilots had confirmed 3000 UFO sightings and that the Soviet Air Force and KGB had recovered fragments of five crashed UFOs. The crash sites were Tunguska (1908), Novosibirsk, Tallinn, Ordzhonikidze and Dalnegorsk (1986).

Jaz sicer ne verjamem, da so nas nezemljani obiskali, vseeno pa rad berem in gledam takšne stvari, guilty pleasure.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Cruz ()

blackbfm ::

Poslusal sem tudi video pricevanja iz vrha pilotov bivse jugoslavije a se o tem ni uradno govorilo. Tudi iz stevilnih drugih drzav prihajajo pricevanja pilotov ampak ne uradno


Eno je pricevanje posameznikov ki so kao nekaj videli, in se bolj pomembno ce so sploh bili tisti moment pristevni, trezni. Kaksen tak ima tudi shizofrenijo. Verjetno je nekaj tudi takih ki iz pozornosti trosijo bedarije.

Nimitz primer je pa resnično čuden, saj so imel leteče predmete večkrat in dlje casa na razlicnih radarjih, ocividce, ir posnetke,..

zal najbrz ni tako, verjetno gre samo za nekak ne(prepo)znan zemeljski predmet


Slučajno se je ta neprepoznan zemeljski predmet prakticno teleportiral po radarju in pred očividci. Leta 2004.

Da se neki xcom možiclji furajo okoli in dezurajo v atmosferi pa da jih imajo v area51 kar po hladilnikih to se mi zdi mal za lase privleceno.. Ce imamo s kom nezemeljskim opravka bi to bil to bolj verjetno kaksen superinteligenten ai oz njegovi droni

Kvinta ::

Tak to delajo pol pa tu vsi vrjamete :))

profesjonalc ::

Illuminati confirmed.

DeeJay ::

Vse je res.
Na Poljskem že nucajo njihovo tehnologijo za lockdown

ripmork ::

strawman je izjavil:

Preskok iz NLP na nezemljane je povsem banalen.
Če tako življenje res obstaja in je sposobno potovanja med zvezdami (oziroma celo galaksijami), potem je za njihov nivo tehnologije fizičen obisk zemlje v malih letečih plovilih približno tako smiseln kot to, da se jaz s čolnom odpravim do Avstralije preverit, ali je voda tam tudi mokra.

Exactly, dobra analogija :)

sej ne rečem da ne obstaja verjetnost, but still...

dronyx ::

solatko je izjavil:

Jaz samo upam, da niso kot ljudje, saj jim bomo v tem primeru služili kot laboratorijski zajčki.

Tega se ni za bati. Civilizacija, ki je tako napredna, da je prišla do nas, je nekaj 100.000 let ali še več že čez to stopnjo barbarstva na kateri smo sedaj mi.

Logika nenazadnje pravi, da če res obstaja tehnologija, ki omogoča medzvezdna in celo medgalaktična potovanja in bi hkrati obstajale napredne civilizacije, ki bi življenja na odkritih planetih uničevala in ne samo opazovala, potem je zelo malo možnosti da bi preživel kdorkoli, tudi mi. Ne predstavljam si milijone let evolucije, potem pa prileti nekdo, ki v hipu vse to uniči, ker ima pač slab dan.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dronyx ()

PrihajaNodi ::

Ne predstavljam si milijone let evolucije, potem pa prileti nekdo, ki v hipu vse to uniči, ker ima pač slab dan.


Zakaj pa ne? Mogoče gledajo na nas kot na igro SIMS, ko bodo pa videli, da smo vsak dan bolj zaostali oziroma se ljudi v igri ne da več kontrolirat na znosen nivo se pa naredi reset.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

strawman ::

PrihajaNodi je izjavil:


Zakaj pa ne? Mogoče gledajo na nas kot na igro SIMS, ko bodo pa videli, da smo vsak dan bolj zaostali oziroma se ljudi v igri ne da več kontrolirat na znosen nivo se pa naredi reset.


Ne predstavljaš si razlike, ki bi obstajala med nami in njimi. Za njih bi bili približno toliko zanimivi, kot je tebi opazovanje mikroorganizmov na nekem nakjlučnem kamenčku.
Vedno, ko se govori o nezemljanih se v debato vleče čisto preveč antropomorfizma.

SuperKripto ::

Slopek je izjavil:

Razen parih fenomenov o katerih ne vemo prav dosti, ni bilo 19 stoletij govora o tem. Eskalira pa po 2. svetovni vojni. Le kako? Nasim dedkom in pra dedkom je dol visel za ufo in niti najbolj pijane in nore debate, v gostilnah tistega casa, niso tekle o vesoljcih. Zdaj ti pa 5 letni otrok zahodne civilizacije, ve povedat o vesoljckih...ni dvoma, da bo pri 30ih trdno verjel v njihov obstoj.


Predvidevam zato, ker takrat ni bilo dosti letal in pilotov, astronavtov, ki bi pricevali o tem. Eskalira v obdobju ko so mnozicno leteli z letali.

PrihajaNodi ::

strawman je izjavil:

PrihajaNodi je izjavil:


Zakaj pa ne? Mogoče gledajo na nas kot na igro SIMS, ko bodo pa videli, da smo vsak dan bolj zaostali oziroma se ljudi v igri ne da več kontrolirat na znosen nivo se pa naredi reset.


Ne predstavljaš si razlike, ki bi obstajala med nami in njimi. Za njih bi bili približno toliko zanimivi, kot je tebi opazovanje mikroorganizmov na nekem nakjlučnem kamenčku.
Vedno, ko se govori o nezemljanih se v debato vleče čisto preveč antropomorfizma.


S ej psa tudi radimo peljemo v gozd. Predstavljaj si da so tvoje potrebe na maksimumu. Kaj bos razen da se bos igral pocel.
#OstaniDoma
#StaiAcasa
#SpikajmoSEvsi

Smurf ::

Aquafriend je izjavil:


Raziskal sem tudi druge in prisel do zakljucka, da so imeli navodila naj ne govorijo o tem. Po vec letih brskanja sem zakljucil (moje mnenje) da je bil posnetek z lune verjetno prirejen... zato, ker naj bi zeleli skriti dolocene informacije z lune. Ampak to ne pomeni, da niso bili na luni. Po mojem mnenju so bili na luni in zeleli cenzurirat dolocene stvari. Morda stik z nezemljani, morda. Sprasujem se (teorija) ali so jim prepovedali ponovno obiskovanje.

Seveda imas dogodek A (letenje na luno), ki je dokumentiran, dokazljiv in splosno sprejet v tehnicnih krogah. Skratka gre za 99.99..% verjetnostni dogodek.

Potem imas dogodek B (nezemljani), ki je brez dokazov, kljub desetletjem iskanja precej bolj brihtnih ljudi kot sva midva in jaz. Kje znanost ocenjuje da je verjetnost, da bomo kadarkoli srecali nezemljane tam nekje v rangu da ene 10x zadanes sedmicno zapored.

Ampak ne, ti si "strokovno" ocenil na podlagi youtube filmckov, da se stroka moti in je dogodek B resnicen, dogodek A pa ne. Super. V Sloveniji imamo šolstvo zastonj, lahko bi ga bolje izkoristil.

Utk ::

Ampak ne, ti si "strokovno" ocenil na podlagi youtube filmckov, da se stroka moti in je dogodek B resnicen, dogodek A pa ne. Super. V Sloveniji imamo šolstvo zastonj, lahko bi ga bolje izkoristil.

Prav imaš, šolstvo je zastonj in lahko ga bi bolje izkoristil, ker to kar ti pišeš sploh ni tisto kar je on napisal. Vaje iz takega bralnega razumevanja imajo otroci v 2., 3. razredu. Zdaj imaš vse na internetu pa lahko še ti malo povadiš.
««
«
1 / 8
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nezemljani in območje 51 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15222707 (18577) jest10

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325988 (19737) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516520 (13930) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218642 (15664) Loocas
»

Denarja za iskanje Nezemljanov ni, SETI ustavljen (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
23438799 (32241) jest10

Več podobnih tem