» »

Nezemljani in območje 51

Nezemljani in območje 51

1 2
3
4

Black Dragon ::

Disclosure Project, čez 400 prič iz NSA, CIA, FBI, vojske, letalstva, mornarice. Zakaj izpostavljanje, zakaj energija za take projekte? Imajo vse vojaške priče pri teh projektih blodnje? Med pričami se najdejo tudi mehičani. Sem mnenja, da ljudje še vedno niso pripravljeni sprejeti resnico, da smo mi ljudje kot družba, Afganistan v tej galaksiji + preveči dogme in premalo racionalnosti - odgovornosti.

Time will tell.

Black Dragon ::

Zakaj več pozornosti za UFO fenomen po 2. svetovni vojni? Da bi prikrili nove vrste letal in jih imenovali UFO, da ljudje nebi spraševali od kje so in kdo jih financira? Dam temu možnost, isto za Area 51. Kdo financira S4 in Arena 51?

Več pozornosti zato ker smo takrat začeli masovno uporabljati nuklearno orožje, v 50 letih preko 2000 jedrskih poskusov.

Time will tell.

nurmaln ::

Black Dragon je izjavil:

Disclosure Project, čez 400 prič iz NSA, CIA, FBI, vojske, letalstva, mornarice. Zakaj izpostavljanje, zakaj energija za take projekte? Imajo vse vojaške priče pri teh projektih blodnje? Med pričami se najdejo tudi mehičani. Sem mnenja, da ljudje še vedno niso pripravljeni sprejeti resnico, da smo mi ljudje kot družba, Afganistan v tej galaksiji + preveči dogme in premalo racionalnosti - odgovornosti.


Imaš tudi na tisoče prič, ki bodo potrdile da je Sathya Sai Baba delal prave čudeže.
Z uradnim pismom podpore so ga zagovarjali indijski predsednik vlade, predsednik indijskega vrhovnega sodišča, indijski nacionalni komisar za človekove pravice, predsednik parlamentarne unije ter člani parlamenta.
A vse to pomeni da je res zdravil bolne in invalide, materializiral zlate prstane, nadziral vreme?
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Vajenc ::

 Sathya Sai Baba?

Sathya Sai Baba?

Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

oo7 ::

UFO je samo ena krinka za Areo 51.Tam se razvija samo napredna vojaška tehnologija ostalim pravljicam ne vrjamem čeprav verjamem,da nismo sami v vesolju ampak vse ostalo kar se govori o Area 51 pa pravim da je larifari:))

Kamran ::

Yosh je izjavil:

Ja pa kaj če so imeli, kaj pa ljudi ko so se rodili brez rok, nog ali večimi udi?
To ti krneki pribijaš.

Glede 6-ih prstov na roki/nogi imaš pa lepo tukaj opredeljeno. Tako da se ne gre nabijanje v 3 krasne, ima vir.
Upam pa, da bo (vsaj) tvoje potomstvo... "popolno".

Yosh je izjavil:

Meni tvoje pisanje diši na tistga shizofrenika David Icke in na ostali balast teorije zarot, ki jih ne maram.

Nikjer nisem njega omenil, vendar hvala, da vsaj vemo koga/česa ti ne maraš. 8-)
Drugače pa ne sodi in ne bo ti sojeno.

jype ::

Kamran> Glede 6-ih prstov na roki/nogi imaš pa lepo tukaj opredeljeno.

Ne, ta "opredelitev" je napačna.

Black Dragon ::

nurmaln je izjavil:

Black Dragon je izjavil:

Disclosure Project, čez 400 prič iz NSA, CIA, FBI, vojske, letalstva, mornarice. Zakaj izpostavljanje, zakaj energija za take projekte? Imajo vse vojaške priče pri teh projektih blodnje? Med pričami se najdejo tudi mehičani. Sem mnenja, da ljudje še vedno niso pripravljeni sprejeti resnico, da smo mi ljudje kot družba, Afganistan v tej galaksiji + preveči dogme in premalo racionalnosti - odgovornosti.


Imaš tudi na tisoče prič, ki bodo potrdile da je Sathya Sai Baba delal prave čudeže.
Z uradnim pismom podpore so ga zagovarjali indijski predsednik vlade, predsednik indijskega vrhovnega sodišča, indijski nacionalni komisar za človekove pravice, predsednik parlamentarne unije ter člani parlamenta.
A vse to pomeni da je res zdravil bolne in invalide, materializiral zlate prstane, nadziral vreme?


Razlika je v temu da indijci niso imeli dokumentacije in radarskih slik :)

In btw te ljudje so bili / so pripravljeni stopiti pred kongres pod zaprisego reskirati svojo kariero in se izpostavljati javnosti, ki danes kot ti nič več ne vrjame. Če bi ti zažgal časopis kot ta azijec s pomočjo Chi energije, bi mislil da se igram s tvojo precepcijo (vedno bi najdel izgovor).

1:50 - 2:25

Time will tell.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Black Dragon> Če bi ti zažgal časopis kot ta azijec s pomočjo Chi energije

Ta azijec tega ni storil s pomočjo Chi energije.

Black Dragon ::

jype je izjavil:

Black Dragon> Če bi ti zažgal časopis kot ta azijec s pomočjo Chi energije

Ta azijec tega ni storil s pomočjo Chi energije.


Ignorance is a bliss.
Time will tell.

jype ::

Black Dragon> Ignorance is a bliss.

Ignorance is bliss (without a), but science is a harsh mistress, and she does not forgive.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globalna80 ::

Aston_11 je izjavil:

Dokler ne bodo sposobni povedati, kaj je v sosednji sobi v sosednjem bloku, so to halucinacije. Oz. po domače obične blodnje.


Dal sem link, streniraj. Potem pa izventelesno v sosednji blok, stanovanje, kamorkoli in se sam prepričaj potem še s svojim telesom če so stvari res tam ali pa če so se pogovarjali to in ono.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

globalna80> Dal sem link, streniraj. Potem pa izventelesno v sosednji blok, stanovanje, kamorkoli in se sam prepričaj potem še s svojim telesom če so stvari res tam ali pa če so se pogovarjali to in ono.

Sem že. Ne deluje.

globalna80 ::

Yosh je izjavil:

Imho, nezemeljska bitja, bi bila najbolj sebična kar bi lahko bila. Ravnanje z nami bi bilo podobno kot mi ravnamo z živalmi, samo da mogoče bi oni malo bolj humano, pa še to ni nujno. Naredili bi kar bi hoteli, vzeli kar bi hoteli, kar nato daje dvom, zakaj niso tukaj. Če so toliko superiorni, potem bi lahko enostavno prišli in zavzeli zemljo.



Tako bom rekel. Samo bedak bi ubil svojega lastnega sina. Druge vrste pa ali sploh ne morejo na Zemljo ali pa niso preveč škodljivi, saj vsi morajo spoštovati vesoljski zakon svobodne volje, drugače trpijo posledice. Je pa ta zakon svobodne volje dvostranski, se pravi če ljudje želijo in častijo neke vrste, ki nam ne želijo nič dobrega potem se je treba znebiti teh želj.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

globalna80> Tako bom rekel. Samo bedak bi ubil svojega lastnega sina.

Infanticide %28zoology%29 @ Wikipedia

Velik bedakov mamo.

boha ::

včasih pomislim, da bi nam prav pasal en tak Independence Day scenarij. ena taka resna nevarnost iz vesolja, ki bi nas mal streznila. mrbit bi potem končno vsi skup stopili in se enkrat za vselej začel zavedat kako brezvezni smo z vsemi banalnostmi s katerimi se dnevno srečujemo. od religije, politike, družbenih problemov, zatiranja, diskriminacije, nacionalizma, rasizma in ostalih neumnosti. včasih je treba kej spoznat na hard way. eni nastrojeni in kolerični alieni bi bili ta pravi za to :)

mal heca...

globalna80 ::

jype je izjavil:

Sem že. Ne deluje.


Ne, nisi. Redki so tisti, ki imajo radi neodkrite ljudi. Drugače pa vidim, da ti je očitno dolgčas ko pišeš take in drugačne komentarje in praktično živiš tle gor na forumu.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

globalna80> Ne, nisi.

Ja, sem.

globalna80> Drugače pa vidim, da ti je očitno dolgčas ko pišeš take in drugačne komentarje in praktično živiš tle gor na forumu.

Zgolj izvajam svojo družbeno obveznost - razkrivati šarlatane, ki vztrajno trdijo reči, ki jih ne morejo dokazati, da jim ljudje ne bi prepogosto nasedli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

globalna80 ::

Neodkriti politiki tudi pravijo, da zgolj opravljajo svojo obveznost in ne nameravajo priznati neodkritost ali pa odstopiti s položaja ali foruma in vedno najdejo izgovor za vse.

Čeprav politik in volilec, oba dobro vesta da plitki laže.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

globalna80> Neodkriti politiki tudi pravijo

Jaz sem popolnoma odkrit. Trdim, da sem izvedel izventelesno izkušnjo (in ti nimaš niti najmanjše možnosti dokazati, da je nisem) in trdim, da ne deluje (in ti nimaš niti najmanjše možnosti dokazati, da deluje).

Ker je moja beseda proti tvoji, bomo morali pač sprejeti dejstvo, da se glede tvoje teorije ne moremo odločiti - ti praviš da deluje, pa ne moreš dokazati, jaz pa pravim da ne deluje, pa ne morem dokazati. Besedi sta enakovredni.

Znanost, po drugi strani, temelji na ponovljivosti vsakega preizkusa vsake teorije in na zavrženju vsake teorije, ki se ne ujema s preizkusom:

globalna80 ::

@jype

Obnašaš se kot skorumpiran politik, ki trdi da govori resnico in da mu noben nič ne more dokler mu ne dokaže nasprotno.

Veš, zame je dovolj, da se človek samo enkrat zlaže in nima več zaupanja pri meni, kaj šele dvakrat. In ne, ni potrebno nobenih dokazov, saj nismo na sodišču. Brez dokazov lahko veš če se ti nekdo zlaže ali ne. jaz imam dokaz zase in to je zame dovolj, da vem, da sem nekoga ujel pri laganju.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

globalna80> Veš, zame je dovolj, da se človek samo enkrat zlaže

Ampak ti _ne moreš vedeti_ ali sem se zlagal, ali pa se nisem in se motiš. Ker si ne želiš sprejeti dejstva, da se motiš, se raje odločiš, da se jaz lažem. Ampak če se odločiš, da se lažem, moraš za to imeti indice, ki pa jih nimaš. Indice da se motiš vsekakor imaš - ne znaš nam pokazati, kako opraviš zgoraj opredeljeni test s sosednjim blokom.

globalna80> In ne, ni potrebno nobenih dokazov, saj nismo na sodišču.

Seveda smo na sodišču. Razum je lastnost naših možganov, ki ves čas tehta argumente. Razum napreduje tako, da o argumentih eventuelno sodi. Znanost temelji na disciplini uma, da se razumu ne izneveri.

globalna80> Brez dokazov lahko veš če se ti nekdo zlaže ali ne.

Torej se očitno že ves čas lažeš, dokazov za to pa v resnici sploh ne potrebujemo.

globalna80 ::

jype je izjavil:



Ampak ti _ne moreš vedeti_ ali sem se zlagal, ali pa se nisem


Brez skrbi, da vem 100% in tole je zelo podcenjujoča izjava češ ne moreš vedet zato se lahko lažem kolikor hočem. Tisti, ki tako razmišljajo zelo podcenjujejo druge in tudi lažejo.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

jype ::

globalna80> Brez skrbi, da vem 100% in tole je zelo podcenjujoča izjava češ ne moreš vedet zato se lahko lažem kolikor hočem. Tisti, ki tako razmišljajo zelo podcenjujejo druge in tudi lažejo.

Ti si tisti, ki laže.

Yosh ::

Meni tvoje pisanje diši na tistga shizofrenika David Icke in na ostali balast teorije zarot, ki jih ne maram.

Nikjer nisem njega omenil, vendar hvala, da vsaj vemo koga/česa ti ne maraš. 8-)
Drugače pa ne sodi in ne bo ti sojeno.


Seveda nisi, vsaj ne neposredno.


Glede David Icke ; In March 1991, a week after he resigned from the Green Party – and shortly after his father died – the three of them held a press conference to announce that Icke was a son of the Godhead. He said the world would end in 1997, preceded by a number of disasters, including a severe hurricane around the Gulf of Mexico and New Orleans, eruptions in Cuba, disruption in China, a hurricane in Derry, and an earthquake on the Isle of Arran. Los Angeles would become an island, New Zealand would disappear, and the cliffs of Kent would be under water by Christmas. He told reporters the information was being given to them by voices and automatic writing

Kredibilni vir, sigurno.

Glede Nephilim,že prežvečil, lepe zgodbice, nič več kot to.

Icke

In ja, sam jaz nisem lizard, sem pa hibrid Grey-ev.
Pazi se me, pridemo po tebe!


Upam pa, da bo (vsaj) tvoje potomstvo... "popolno"


Ne skrbi ti za moje potomstvo.
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Yosh ()

Black Dragon ::

How did the hominid known as Homo erectus transform itself 200,000 years ago into Homo sapiens, with a 50 per cent increase in brain size, together with language capability and a modern anatomy?
According to the orthodox scenario, Homo sapiens emerged suddenly c. 200,000 years ago, and yet made little use of his huge brain for 160,000 years. Then, 40,000 years ago, Homo sapiens seemingly underwent what we might call a transition to modern behaviour. Having swept northwards, he expanded through most of the globe by 13,000 years ago. After a further 1,000 years he discovered agriculture, 6,000 years later he formed great civilisations with advanced astronomical knowledge, and here we are after another 6,000 years sending space probes into the furthermost depths of the Solar System.
How do we reconcile his conclusions with the scientific evidence which shows a 98 per cent genetic similarity between man and the chimpanzee? I would now like to turn this ratio around and ask how a 2 per cent difference in DNA can account for the astonishing difference between man and his primate 'cousins'. After all, a dog shares 98 per cent of its genes with a fox, yet the two animals closely resemble each other.
Somehow we must explain how a mere 2 per cent genetic difference can account for so many 'value added' features in mankind - the brain, language, modern anatomy and sexuality - to name but a few.
Furthermore, it is a strange fact that Homo sapiens has only 46 chromosomes compared to 48 in chimpanzees and gorillas. The theory of natural selection has been unable to suggest how the fusing together of two chromosomes - a major structural change - should have come about in such a short time scale.
These doubts have been continually understated for the simple reason that scientists regard Darwinism as the only alternative to the anathema of Creationism. And since Darwinism must therefore be the key to the existence of Homo sapiens, scientists have forced the theory to fit the facts and vice versa.

But might there be another alternative - a scientific rival to Darwinism? Might it be possible that millions of years ago, or perhaps hundreds of thousands of years ago, an intelligent extraterrestrial species migrated to the Earth (perhaps due to the explosion of its home planet - now the Asteroid Belt) and intervened in the course of human evolution? Might such a species have hybridised itself with an existing hominid on Earth? After all, the scientific evidence does seem to suggest that an unknown hand upgraded Homo erectus with a series of deliberate, focused improvements.

Darwinism ima dokaze za živali zatakne se pri človeku :D

Vir: http://www.eridu.co.uk/Author/human_ori...
Time will tell.

jype ::

Black Dragon> How did the hominid known as Homo erectus transform itself 200,000 years ago into Homo sapiens, with a 50 per cent increase in brain size, together with language capability and a modern anatomy?

Enako kot se je kit transformiral v vodnega sesalca iz kopenskih sesalcev in zdaj zgleda kot riba, prej je pa kot nilski konj.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Black Dragon ::

jype je izjavil:

Black Dragon> How did the hominid known as Homo erectus transform itself 200,000 years ago into Homo sapiens, with a 50 per cent increase in brain size, together with language capability and a modern anatomy?

Enako kot se je kit transformiral v vodnega sesalca iz kopenskih sesalcev in zdaj zgleda kot riba, prej je pa kot nilski konj.


Saj si smešen v 200.000 letih? Ok vrjami v to pravljico.

Time will tell.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Black Dragon> Saj si smešen v 200.000 letih? Ok vrjami v to pravljico.

200.000 let je pri hominidih več kot 10.000 generacij. (Poleg tega nimam pojma, od kod ti 200.000 let - nikjer ne vidim podatkov, ki bi definitivno določili razhajanje dednih zasnov na točki točno toliko v preteklosti.)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

Black Dragon ::

Veš koliko mutacij rabiš da spremeni 2% genskega materijala? Drugčne kosti, možganska kapaciteta, ki jo sploh v celoti ne koristimo, kompleksen vokalni sistem (nižji toni kot katerikoli druga opica / gorila) in še bi lahko našteval. Mogoče mi znaš pojasniti zakaj imamo 1 kromosomski par spojen? Zakaj imamo ljudje tako potrebo po sexu, ki jo druge živali ne čutijo? Dobri argumenti prosim.

In prosim poglej si graf, ki sm ga v zgornjem postu nalimal mogoče ti bo lažje.
Time will tell.

Zgodovina sprememb…

jype ::

Black Dragon> Veš koliko mutacij rabiš da spremeni 2% genskega materijala?

Vem. A ti veš, da je običajno okoli 0.5% genskega materiala različnega med različnimi ljudmi in da je okoli 2.5% genskega materiala različnega med človekom in šimpanzom?

Black Dragon> In prosim poglej si graf, ki sm ga v zgornjem postu nalimal mogoče ti bo lažje.

V tvojem predlogu ni najbolj problematično to, da ne znamo natančno razložit razlik in razvoja med vrstama homo sapiens in homo erectus (s tem se niti ni tako strinjat), temveč to, kaj predlagaš kot alternativo. _Ni nemogoče_, da se je homo sapiens razvil iz homo erectusa, vsekakor pa je bistveno manj verjetno, da je homo sapiensa na ta planet stresla zunajzemeljska civilizacija.

Black Dragon ::

If we use an ape as the starting point, it is widely agreed that a significant number of big evolutionary jumps are necessary to evolve into a man. It is also widely agreed that mutation is the mechanism by which natural selection works. However, scientists point out that the vast majority of mutations are bad. They also point out that macromutations - mutations which produce big changes - are particularly dangerous to a species and thus unlikely to survive. Furthermore, they accept that even if a positive mutation does take hold in a species, it will do so only in the right circumstances when a small population becomes isolated. In summary, the mutational mechanism must take a long, long time.

Dejstvo je da je 1/1000-/+ mutacij pozitivnih in da je časovnica prekratka. Ni mi tudi jasno kako so ostale skupine (šimpanzi, gorile) stegnirale ker smo imeli iste pogoje, podobno okolje podobno sevanje, ki je eden izmed razlogov za mutacije.

V prihodnjih stoletjih bomo ljudje dajali vrednost genetiki, kot danes dajemo denarju. Igrali se bomo z živalskimi in raslinskimi vrstami in jih mešali in "sadili" sadove življenja po planetih, v upanju da bodo preživeli.

Narvana selekcija je dokazana in evolucija je dejstvo, vendar dajem možnost hipotezi, da smo "pospešena" vrsta. :)
Time will tell.

Personanonim ::

Je že bolj verjetna tista od strica McKenne kot pa vmešavanje malih zelenih.Kot gre štorija je uživanje gobic,psilocybina pospešilo evolucijo primatov in razvoj človeške vrste :

"The internet - like a training camp for never amounting to anything."

oglaf.com

Zgodovina sprememb…

Yosh ::

Kromosomski spar spojen? Pojasni?

Gen, ki določa nastanek kosti in njeno trdnost je prisotno pri obema, le da se tam več izraža kot pri nam.
Npr, kar nas dela različne je tudi zgolj zamenjava nekega nukleotida ( SNP; single nucleotid polimorphism) v kromosomih, od tukaj tudi razlike, barve las, kože, oči, velikost, pac vse te fenotipske zančilnosti, tudi poraščenost globina glasu, pa tudi inteligenca ipd. Razlike v genotipu torej na molekularnem nivoju; mutacije določajo kakšen bo fenotip, seveda pa je pogoj da mutacija ni fatalna. Vrste so se skozi čas, pod pritiskom evolucije, naravne selekcije, spreminjala in to tako da ej favorizirala neko vrsto ki je imela povečano možnosrt preživetja prav zaradi teh molekularnih razlik, ki so dajale nek fenotip( fizično lastnost).
Npr, najbolj banalen primer, metulj ki je v takšni barvi da se zlije z okolico, je manj vpadljiv, zato ima večje možnosti da ni plen plenilcu in daje naprej svoj genetski material.
Npr, neka žival ki je imela zaradi mutacije večje izražanje proteinov ki gradijo mišice je potem tudi posledično bila bolj muskularna in zmogljivejša, zato je v nekih primerih lazje prezivela, ali pa odvisno od okolja poginila. Okolje je ključnega pomena.
Ker ni dokazov za nezemljska bitja, potem je najpreprostejša razlaga tudi najbolj verjetna. Živali so skozi čas se spreminjale in preko teh enakih sprememb je nastalo bitje; človek, ki je najbolj prilagojena žival, prav zaradi koginitivnih funkcij( razuma).
Share with others, your inner joy, goodness and beauty , and dont hurt them.

jype ::

Black Dragon> Ni mi tudi jasno kako so ostale skupine (šimpanzi, gorile) stegnirale ker smo imeli iste pogoje, podobno okolje podobno sevanje, ki je eden izmed razlogov za mutacije.

Halo? Saj niso stagnirali. Šimpanzov pred 6 milijoni let ni bilo v obliki, kot jih poznamo danes.

A ti sploh razumeš kako evolucija deluje?

Black Dragon> Narvana selekcija je dokazana in evolucija je dejstvo, vendar dajem možnost hipotezi, da smo "pospešena" vrsta. :)

Na podlagi česa pa "daješ možnost" tej hipotezi? Če samo rečeš "neka neznana vrsta je prišla na planet in s pomočjo neke neznane tehnologije izvedla neke neznane postopke ki so iz neke neznane vrste na nek neznan način ustvarili vrsto Homo Sapiens" si povedal natanko nič. Jaz lahko komot rečem, da je en teden pozneje prišla ena druga neznana vrsta na naš planet, pobila tisto prvo neznano vrsto in odmutirala Homo Sapiensa nazaj v tisto prejšnjo vrsto, ker so nasprotovali posegom v evolucijo.

Andreij ::

Države sveta se ne razumejo med seboj(saj imajo vojne med seboj), vendar pa imajo vse vlade vsake države skriven pakt, ki prekriva obstoj nezemljanov = to ufologi verjamejo. Jaz ne zanikam obstoj življenja na drugih planetih, še sploh pa ne nezemljanskih bakterij. Vendar pa Area 51 ni nič drugo kot Ameriški marketing in Amerikanci prodajajo vse kar se lahko proda, isto kot bermudski trikotnik. Če se nezemljani pojavljajo desetletja na istih lokacijah, zakaj pa nihče od teh "lovcev" na nlpje v vseh teh letih ni nastavil kakšnih 100 kamer oz. uporabil prenostni telefon da bi imeli dokaze? Jaz bi rad videl te sramežljive nezemljane, ki so preleteli milijone svetlobnih let da bodo risali v žito.

Black Dragon ::

Jure ne razumeš kaj pomeni 2% razlike med našimi najbližjimi sorodniki... Misliš da si šimpanzi in ostale veje opičnjakov niso delili istega okolja z nami v vseh teh miljonih let, misliš da niso bili deležni enako število mutacij? Vrjetno smo zadeli loto in od miljonih vrst smo zadevali samo mi pozitivne mutacije :D Uff so imeli dinozavri smolo. Se sploh zavedaš koliko negativnih mutacij je napravm pozitivnih? Vendar smo kljub temu napravm ostalim po intelektu neizmerno drugačni.

Zakaj smo napravim ostalim bitjem tako destruktivni?, mogoče to zna razložiti evolucija.:))

Assembly75 zelo zanimiv video.
Time will tell.

jype ::

Black Dragon> Misliš da si šimpanzi in ostale veje opičnjakov niso delili istega okolja z nami v vseh teh miljonih let, misliš da niso bili deležni enako število mutacij?

Mutacije so naključne. Si prepričan, da se resnično zavedaš, kaj točno to pomeni?

Black Dragon> Zakaj smo napravim ostalim bitjem tako destruktivni?, mogoče to zna razložiti evolucija.:))

Nismo nič bolj destruktivni od mnogih drugih bitij, le sposobnejši smo, ker uporabljamo orodje.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

VoidRay ::

jype>Halo? Saj niso stagnirali. Šimpanzov pred 6 milijoni let ni bilo v obliki, kot jih poznamo danes.

Si bil na plastični? :|
Work can't kill you, but why take a chance?

globalna80 ::

jype je izjavil:



Ti si tisti, ki laže.


No, pa mi povej postopek, ki si ga izvedel za izventelesno izkušnjo in koliko časa si potreboval za to?
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

Manu ::

Sem prebral drugi del knjige FLYING SAUCERS HAVE LANDED - George Adamski (prvi del je napisal Desmond Leslie). Mislim, da Adamski ni slepar. Je preprost in iskren človek, ki je na začetku tudi sam bil skeptičen do NLP-jev. Tok dogodkov ga je prepričalo v to, da pa le morda nad nami letajo tudi izven zemeljska plovila. Dolgo časa je preučeval nebo. Naredil tudi nekaj slik.

Enkrat je opazoval nebo in poklical prijatelje, ki so potem skupaj šteli koliko preletov NLP-jev so opazili. Te prelete je opazoval tudi njegov sosed, nek poslovnež, ki je bil totalni skeptik, skupaj z ostalimi poslovneži, ki so imeli sestanek pozno popoldne. Isto so opazovali tudi iz bližnjega observatorija. To je Adamskemu vzbudilo še več zanimanja.

Enkrat je šel skupaj s štirimi prijatelji v puščavo in opazili matično ladjo in okoli nje so preletavala zemeljska vojaška letala. Potem se je umaknila. Adamski in njegovi kolegi so bili ob cesti in se je odločil, da zavije bolj noter v puščavo, kjer je potem srečal tega venerijanca, ki je tam priletel z manjšim plovilom in z njim komuniciral z gestami. Od daleč so opazovali tudi njegovi kolegi. Ko je NLP z venerjancem odletel so spet prišla vojaška letala, ker takrat so zaznali gibanje na radarju in šli preverit.

Adamski je tudi slikal plovilo, katera slika je postala znana v medijih.
Sredi spečih in nepazljivih je modrec buden in pazljiv -
po poti gre kot hiter konj, ki je prehitel šibko kljuse.

Okapi ::

Mislim, da Adamski ni slepar.
:))

innerspace ::

Okapi je izjavil:

Mislim, da Adamski ni slepar.
:))


Same reaction here:)
Donate BTC here: 35KR84u3rXN3in1kCw9YHRz4WF3r5kfFF4

jype ::

globalna80> No, pa mi povej postopek, ki si ga izvedel za izventelesno izkušnjo in koliko časa si potreboval za to?

To pa ne gre kar tako enostavno, tega ne moreš opisat z besedami, treba se je prepustit takemu načinu življenja in biti resnično predan, sicer tega ne boš zmogel doživeti.

Manu> Mislim, da Adamski ni slepar.

Ni treba bit slepar, da haluciniraš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: jype ()

nurmaln ::

jype je izjavil:

globalna80> No, pa mi povej postopek, ki si ga izvedel za izventelesno izkušnjo in koliko časa si potreboval za to?

To pa ne gre kar tako enostavno, tega ne moreš opisat z besedami, treba se je prepustit takemu načinu življenja in biti resnično predan, sicer tega ne boš zmogel doživeti.


CAR :D
"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Vajenc ::

nurmaln je izjavil:

jype je izjavil:

globalna80> No, pa mi povej postopek, ki si ga izvedel za izventelesno izkušnjo in koliko časa si potreboval za to?

To pa ne gre kar tako enostavno, tega ne moreš opisat z besedami, treba se je prepustit takemu načinu življenja in biti resnično predan, sicer tega ne boš zmogel doživeti.


CAR :D

imo gre za kakšno neprijetno izkušnjo iz bolnice. Verjetno si ga narobe razumel.
Not only is there no God, but try finding a plumber on Sunday.
Woody Allen

globalna80 ::

jype je izjavil:


To pa ne gre kar tako enostavno, tega ne moreš opisat z besedami, treba se je prepustit takemu načinu življenja in biti resnično predan, sicer tega ne boš zmogel doživeti.


Ne, jype, to ni to. Pa tudi da se opisati tako natančno, da drugi točno ve, kako izpeljati. Slepar je Jype in Adamski.
Great spirits have always found violent opposition from mediocre minds.
Albert Einstein

PacificBlue ::

zakaj so jamski ljudje slikali figure svojih rok na stene?:)..

slikali so pač kar so videli, roke ki so jih videli med "halucinacijami"..kot mi je znanec razlagal, ko je bil med zivljenjem in smrtjo, so ga odrivale nekaksne roke,češ da ni zazeljen, da še ni pravi čas.
In kot sem jaz nekoc sanjal svetlečo roko, ki je segala proti meni..podobno kot v enem izmed Michelangelovih del(Creation of Adam)..in sem se jo dotaknil s konicom prsta..in nato prebudil.

Zgodovina sprememb…

nurmaln ::

"I will be quoted in someone's signature,
even if I have to do it myself!" - nurmaln

Arto ::

Black Dragon je izjavil:

Jure ne razumeš kaj pomeni 2% razlike med našimi najbližjimi sorodniki... Misliš da si šimpanzi in ostale veje opičnjakov niso delili istega okolja z nami v vseh teh miljonih let, misliš da niso bili deležni enako število mutacij? Vrjetno smo zadeli loto in od miljonih vrst smo zadevali samo mi pozitivne mutacije :D Uff so imeli dinozavri smolo. Se sploh zavedaš koliko negativnih mutacij je napravm pozitivnih? Vendar smo kljub temu napravm ostalim po intelektu neizmerno drugačni.

Zakaj smo napravim ostalim bitjem tako destruktivni?, mogoče to zna razložiti evolucija.:))

Assembly75 zelo zanimiv video.

Mislim, da ti malo narobe razumeš evolucijo, predvsem pa o temi premalo veš.
1 2
3
4


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Phil Schneider (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6410192 (9138) Black Dragon
»

Odkrili izvenzemljska bitja - toerije zarot - hudiceva znanost

Oddelek: Znanost in tehnologija
394579 (3962) Phantomeye

Aliens & UFOs (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Loža
25325834 (19583) Ziga Dolhar

Bela hiša zanikala kontakte z nezemljani (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
9516371 (13781) Ziga Dolhar

Moon, hoax or real? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
16218452 (15474) Loocas

Več podobnih tem