» »

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

Mcdonalds panika ob otvoritvi v Ljubljani!

D3m ::

A peš niso mogli iti?

Čemu nepotrebne kolone?
|HP EliteBook|R5 6650U|

radmannsdorf ::

Amerikanizacija v polnem teku. Naslednja stopnja je otvoritev trailer parka "pod lipco". :)

FoxKnox ::

Si to kar ješ
Danes zjutraj nastlan Btc od MC embalaže. ;((

IL_DIAVOLO ::

fosil je izjavil:

Tisti puritanci, ki zdej razlagate kako nikol ne greste v maca niste nič boljši od teh, ki stojijo v vrsti.
Oboje ste ekstremisti, samo na različnih koncih spektra.
Za večino populacije občasen obisk ni nič posebnega.


Za mene je ze obisk restavracije nekaj posebnega. Zgodi se na praznik ali rojstni dan.

Ce pa rad jes svinjarijo, go for it.

zmaugy ::

fosil je izjavil:

Tisti puritanci, ki zdej razlagate kako nikol ne greste v maca niste nič boljši od teh, ki stojijo v vrsti.
Oboje ste ekstremisti, samo na različnih koncih spektra.
Za večino populacije občasen obisk ni nič posebnega.


Mi smo pred tem sranjem hodili nekajkrat na mesec v McDonalds na kosilo. Okus je dober, hitro je, še vedno pa ni zdravo.
Pa res je poceni v primerjavi z normalnimi restavracijami.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: zmaugy ()

mtosev ::

jaz sn jedo pri McDonald'su 2x na mesec. Zdaj pa nisem bil ze od feb. Cakal v vrsti za buger pa zagotovo ne bi.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

broken/link ::

fosil je izjavil:

Tisti puritanci, ki zdej razlagate kako nikol ne greste v maca niste nič boljši od teh, ki stojijo v vrsti.
Oboje ste ekstremisti, samo na različnih koncih spektra.
Za večino populacije občasen obisk ni nič posebnega.

A zdej si že ekstremist, če ne greš v Mcdonalds? svašta.

Cruz ::

mtosev je izjavil:

Cakal v vrsti za buger pa zagotovo ne bi.
Verjetno so prevladovali mladi, mladi pa imajo čas, oni gredo za "foro", instagram story in zaradi družbe. :)

gruntfürmich ::

svecka je izjavil:

To je žalosten prikaz in opozorilo, kaj se zgodi ko zadrogirane Mac ovce navalijo na odprtje...in če ne bi bili v avtu bi skokovito lahko pričakovali število okuženih. Preprosto ne moreš raji zaupat v času Corona epedemije, da bodo upošteval pravila.

še sreča da imamo tebe velikega pravičnika in modreca da nam poveš kako moramo živeti in se zapirati med 4 stene...

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za mene je ze obisk restavracije nekaj posebnega. Zgodi se na praznik ali rojstni dan.

Ce pa rad jes svinjarijo, go for it.

da se ne bo komu zaletelo...
te vaše obcestne restavracije so vredne točno 0. raje grem v mcdonaldsa kot v te obcestne svinjarije. kar tam noter kuhajo in pečejo je samo za v kanto.

da si ne bo kdo predstavljal kako je navadna oštarija super napram mcdonaldsu.
v sloveniji bi si upal iti v max 20 najboljših restavracij, pri vseh ostalih raje zavijem k mcdonaldsu!
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Kvinta ::

#000000 je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Kak to lahko folk sploh je to plastiko :))



Pa navikli sa godinama :) moram pa priznat da OKUS je pa fenomenalen, že pri nas je OKUS okay, če greš nekam na zahod v vsaj Nemčijo se spremeni (meni na bolje) če greš preko luže probat, pa je čista petka, SPLOH KFC, tok dobrega pohanja nisem jedel še nikjer, resnično. GOVORIM o OKUSU, ki je verjetno vse samo sol in omami aroma.


Vsakemu svoje ampak vseeno jaz sem to prvič probal ,ko se je Dairy Queen
v Lj odprl pa sem hitro v smeti vrgo, pol sem probal še enkrat po full cajta v Mcdonalds pa sem spet v smeti vrgo, pol sem probal še v Burger Kingu pa sme spet v smeti vrgo vse skupaj je isto sranje samo drugo pakovanje :))

Mogoče sem staromodn al pa preveč živim pod vplivom bivše juge samo meni je recimo Lepinja s čevapi + kajmak + pečena paprika + čebula TOP junk fuud ,če to sploh lahko temu tak rečemo....Kar se pohanja tiče pa sem tud navajen bolj na Šofersko Mamico in pa recimo Žabar je tud OK pač klasika 8-)

gruntfürmich ::

Kvinta je izjavil:

Mogoče sem staromodn al pa preveč živim pod vplivom bivše juge samo meni je recimo Lepinja s čevapi + kajmak + pečena paprika + čebula TOP junk fuud ,če to sploh lahko temu tak rečemo....

če ti je bolj pomembno kaj ješ namesto kje ješ potem ti itq ni pomoči...
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Drevesce ::

O fak tri strani blatenja po folku, ki si je šel iskat HRANO. Celo pozivi k upanju na hujši virus, da takšne pobere. Narekovanje stila življenja ostalim.

D3M
A peš niso mogli iti?
Čemu nepotrebne kolone?

McDrive beseda ti ne pove dovolj?

Morda se to ne bi zgodilo, če ne bi navadna restavracija bila zaprta zaradi ene navadne gripice?

Kvinta ::

gruntfürmich je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Mogoče sem staromodn al pa preveč živim pod vplivom bivše juge samo meni je recimo Lepinja s čevapi + kajmak + pečena paprika + čebula TOP junk fuud ,če to sploh lahko temu tak rečemo....

če ti je bolj pomembno kaj ješ namesto kje ješ potem ti itq ni pomoči...


Pol sem jaz pa vsi ,ko jemo pri Walteru al pa pri Žabaru tazadnji kmeti samo zato ker je kao Macdonalds TOP Šit :))

IL_DIAVOLO ::

gruntfürmich je izjavil:

svecka je izjavil:

To je žalosten prikaz in opozorilo, kaj se zgodi ko zadrogirane Mac ovce navalijo na odprtje...in če ne bi bili v avtu bi skokovito lahko pričakovali število okuženih. Preprosto ne moreš raji zaupat v času Corona epedemije, da bodo upošteval pravila.

še sreča da imamo tebe velikega pravičnika in modreca da nam poveš kako moramo živeti in se zapirati med 4 stene...

IL_DIAVOLO je izjavil:

Za mene je ze obisk restavracije nekaj posebnega. Zgodi se na praznik ali rojstni dan.

Ce pa rad jes svinjarijo, go for it.

da se ne bo komu zaletelo...
te vaše obcestne restavracije so vredne točno 0. raje grem v mcdonaldsa kot v te obcestne svinjarije. kar tam noter kuhajo in pečejo je samo za v kanto.

da si ne bo kdo predstavljal kako je navadna oštarija super napram mcdonaldsu.
v sloveniji bi si upal iti v max 20 najboljših restavracij, pri vseh ostalih raje zavijem k mcdonaldsu!


Zato pa hodim tako poredko ven jest. Jem povecini tisto, kar se pripravi na domacem stedilniku.

blackbfm ::

Pol sem jaz pa vsi ,ko jemo pri Walteru al pa pri Žabaru tazadnji kmeti samo zato ker je kao Macdonalds TOP Šit


A to je un das ist valter ki ga je inspekcija zapirala zarad pomankljive higiene?

Mcd teh problemov nima:))

LeQuack ::

D3m je izjavil:

A peš niso mogli iti?

Čemu nepotrebne kolone?


Ne, McDonalds je tudi orodje za spodbujanje avto industrije, vse je povezano.
Quack !

LeQuack ::

Veste kakšna gužva bo ko se odpre IKEA. Ljudje se bodo teptali med sabo in pretepali.
Quack !

Vazelin ::

Vsi čakajo mesne kroglice v IKEI :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Kvinta ::

blackbfm je izjavil:

Pol sem jaz pa vsi ,ko jemo pri Walteru al pa pri Žabaru tazadnji kmeti samo zato ker je kao Macdonalds TOP Šit


A to je un das ist valter ki ga je inspekcija zapirala zarad pomankljive higiene?

Mcd teh problemov nima:))


To se lahko vsakemu zgodi jaz pa sn še vedno tu pa vsi ko so tam jedli tudi :))

Tud če bi inšpekcija hodla k fizičnim osebam domov štedilnike preverjat katerih ni večina ven potegnla in zadaj očistla že vsaj 20 let bi 90% Slovencem prepovedali kuhat doma ,da se o napah ne menimo :)

Tud Macdonalds ni izjema je pać mafia tam kaj češ kljub temu ,da se okrog njihovih smetnjakov sprehajajo podgane velke ko mačke pa še bi lahko našteval ;((

LeQuack ::

Tud podgane so zasvojene z McHrano.
Quack !

rabelj5 ::

Naj nehajo budalirat in pustijo, da se gostilne/restavracije normalno odprejo. Kdor se boji virusa pa naj ostane doma in se lahko tudi kr zazida not.

gruntfürmich ::

blackbfm je izjavil:

Pol sem jaz pa vsi ,ko jemo pri Walteru al pa pri Žabaru tazadnji kmeti samo zato ker je kao Macdonalds TOP Šit


A to je un das ist valter ki ga je inspekcija zapirala zarad pomankljive higiene?

Mcd teh problemov nima:))

jah, če folk postavlja takšne beznice pred mcdonaldsa potem takim itq ni pomoči.

IL_DIAVOLO je izjavil:

Zato pa hodim tako poredko ven jest. Jem povecini tisto, kar se pripravi na domacem stedilniku.
če bi imel več denarja bi lahko šel večkrat ven jest. to je vsa poanta.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Zgodovina sprememb…

Cruz ::

gruntfürmich je izjavil:

če bi imel več denarja bi lahko šel večkrat ven jest. to je vsa poanta.
Tisti res bogati imajo osebnega kuharja. :)

zmaugy ::

Dejstvo je, da najboljše ješ v lastni kuhinji. Samo časa ni.
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

IL_DIAVOLO ::

Ce gres ob devetih na siht, potem verjetno res ne.

Dan se zjutraj lovi.

kiFni ::

Teli ne znajo kuhat, zihr so jedl pašteto pa kruh en mesec.
Ne bi čakal pa, če bi mel all you can eat za 1€...
Občasno vzamem samo kak pomfri...

Ne bi rad spet hodil cel teden na infekcijsko pa 10 dni srau samo sluz in kri na 20 minut.
Pred leti fasal campylobacter, prav neka epidemja je bla

LeQuack ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ce gres ob devetih na siht, potem verjetno res ne.

Dan se zjutraj lovi.


Ubistvu dan si lahko podaljšaš da se odrečeš kapitalističnim idealom o 8 urnem delavniku. Še zmeraj mi je smešno da nekdo ki je 2 uri pred računalnikom mu rečejo da je zasvojen, medtem pa so ljudje 8 ur zasužnjeni na delovnem mestu in je vse normalno.
Quack !

Conini ::

Kvinta je izjavil:

Vsakemu svoje ampak vseeno jaz sem to prvič probal ,ko se je Dairy Queen v Lj odprl pa sem hitro v smeti vrgo, pol sem probal še enkrat po full cajta v Mcdonalds pa sem spet v smeti vrgo, pol sem probal še v Burger Kingu pa sme spet v smeti vrgo vse skupaj je isto sranje samo drugo pakovanje :))


Si že navajen na okus sosednje gostilne v kateri po moki podgane skačejo.

Ganon ::

Zakaj se ne odprejo vsi McDrivei po državi? Kaj čakajo? :|

IL_DIAVOLO ::

Conini je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Vsakemu svoje ampak vseeno jaz sem to prvič probal ,ko se je Dairy Queen v Lj odprl pa sem hitro v smeti vrgo, pol sem probal še enkrat po full cajta v Mcdonalds pa sem spet v smeti vrgo, pol sem probal še v Burger Kingu pa sme spet v smeti vrgo vse skupaj je isto sranje samo drugo pakovanje :))


Si že navajen na okus sosednje gostilne v kateri po moki podgane skačejo.


Raje vonj po podganah, kot pa prezgano in karcogeno mc'olje.

kiFni ::

Bolš k šipcu na plesko/burek... še ajvarja, senfa pa čebule nima mcd

m0LN4r ::

To so pa res budale, pa da jim ne potegne, da cakajo v vrsti za drek in to je prvo kaj se spomnijo po krizi.
Jesus.
https://www.youtube.com/user/m0LN4r

LeQuack ::

Ganon je izjavil:

Zakaj se ne odprejo vsi McDrivei po državi? Kaj čakajo? :|


To ja Apple marketing, če bi odprli povsod naenkrat ne bi bilo gužve. Tako pa je in so pristali v novicah in vsi govorijo o tem. Američani znajo iz vsake situacije služiti denar.
Quack !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LeQuack ()

Vazelin ::

Mcdrivei imajo omejen čas odprtja. Čez noč ne poslujejo. Mislim da do 22ih. Tko da to ni še popolno odprtje :D
I got 99 problems but 4 usd XTZ ain't one...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vazelin ()

rabelj5 ::

zakaj ni odprto tudi ponoči?

anketar ::

a je oseba čudak če je nazadnje šla v meka pred desetletjem?8-O asking for a friend

hojnikb ::

anketar je izjavil:

a je oseba čudak če je nazadnje šla v meka pred desetletjem?8-O asking for a friend

Da.
#brezpodpisa

IL_DIAVOLO ::

Kaj pa pred 2 desetletji?

Kvinta ::

Conini je izjavil:

Kvinta je izjavil:

Vsakemu svoje ampak vseeno jaz sem to prvič probal ,ko se je Dairy Queen v Lj odprl pa sem hitro v smeti vrgo, pol sem probal še enkrat po full cajta v Mcdonalds pa sem spet v smeti vrgo, pol sem probal še v Burger Kingu pa sme spet v smeti vrgo vse skupaj je isto sranje samo drugo pakovanje :))


Si že navajen na okus sosednje gostilne v kateri po moki podgane skačejo.


Na tebi se vrjetno Makdonalds še ne pozna se pa bo poznal na tvojih otrocih in na otrocih njihovih otrok :))

Bolše crkotina ko pa plastika >:D

Argica ::

Corona premalo neumnih ljudi spucala.

zmaugy ::

kiFni je izjavil:

Bolš k šipcu na plesko/burek... še ajvarja, senfa pa čebule nima mcd


pajade... saj tudi česa drugega nima McDonalds in tega tudi nočeš...
Biseri...
PS: MENSA klub ST, obvoz. ŠIC! Ne zanimajo me vaše neštetokrat reciklirane
neumnosti.

hojnikb ::

Heh, folk se zgraza nad mcdonaldsom, doma pa se hrani z shitty pripravljeno hrano vprasljive kvalitete.... The irony :))
#brezpodpisa

svecka ::

hahaha not. Sem delal v restavracijah in vem kaka je kvaliteta (nula).

Bolj je fora da folk ne zna kuhat in je navajen (predvsem mestni), da jedo skoz zunaj. Oh the horror, moram bit doma in si znam sam intant zamrznjeno pico spečt v pečici.

c3p0 ::

Sestavine doma veš kakšne so. Predvsem pa higiena, doma vsaj na to paziš, tam jim je vseeno.

Horas ::

vsi ki so v avtih stali v vrsti so zraven bli na telefonih tk da...nč novega nč presenetljivega.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

mtosev ::

ce ze govorimo o McDonald's. A je ze kdo narocil hrano prek ehrana?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Glugy ::

Sej ne rečem fajn je kdaj krompirček vzet sam če bi jz kolono vidu bi se obrnu pa šel. McDonalds je ok sam ni pa vreden čakanja v dolgi kolooni in tega ne razumem pri teh ljudeh. Kao jim je čas ful pomemben; komi čakajo da pridejo domov; da čim prej oddelajo svoj delovnik ( tisti ki ga še imajo ) ; no evo čakat jim pa ni problem za hitro hrano. Kadarkol se kej otvori je treba vedat da prvi dan ; včasih še drugi tretji ni za it. To je pa ja osnovna pamet no.

LeQuack ::

Glugy je izjavil:

Sej ne rečem fajn je kdaj krompirček vzet sam če bi jz kolono vidu bi se obrnu pa šel. McDonalds je ok sam ni pa vreden čakanja v dolgi kolooni in tega ne razumem pri teh ljudeh. Kao jim je čas ful pomemben; komi čakajo da pridejo domov; da čim prej oddelajo svoj delovnik ( tisti ki ga še imajo ) ; no evo čakat jim pa ni problem za hitro hrano. Kadarkol se kej otvori je treba vedat da prvi dan ; včasih še drugi tretji ni za it. To je pa ja osnovna pamet no.


Saj isto je v trgovinah, ni jim problem iskati parkirplac, čakati v vrstah za salamo, kruh, na blagajni itd. Ampak da bi prek interneta naročili to pa ne, oni morjo pretipati kavo, če je res sveže zmleta, pa pregledati žemljo če ima res pravo dimenzijo.
Quack !

kiFni ::

to je zame čist kurja pamet. dve uri čakat na junk food...
tacajt nardim že zdravo večerjo...

harvey ::

Globja analiza, razlago za takšno vedenje je potrebno iskati na polju ritualno-kulinaričnega :D



Motiv za takšno vedenje ljudi je ritualno-kulinaričen, je za 24ur.com pojasnil zdravnik in psihoterapevt Željko Ćurić. "Kot prvo, ljudje pogrešajo to, da se lahko nekje zberejo, začutijo se pripadne, da niso sami in osamljeni. In potem je čisto vseeno, ali je to kolona na avtocesti ali pa kolona pri McDonald'su, ljudje čutijo, da so spet skupaj, kar nekateri krvavo pogrešajo. Resda so vsak v svojem avtomobilu, a kolona je kolona - vidiš nekoga pred seboj, nekoga za seboj, vsi skupaj čakamo ... Temu se psihološko reče, da uresničujem rituale, ki jih nisem imel en mesec. Drugi motiv je, da doma nimamo vsi dobre hrane. Za tiste, ki se ukvarjajo s kulinariko, je hamburger samo hamburger, za druge pa so to kulinarične erotične sanje, da končno zagrizejo v nekaj okusnega, sočnega. Nekateri sanjajo o hamburgerju kot o ekstazi."

https://www.24ur.com/novice/korona/po-p...
Ar scáth a chéile a mhaireann na daoine.
------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Burger king v btc (strani: 1 2 3 417 18 19 20 )

Oddelek: Loža
964183921 (8984) ahac
»

McDonald's - Ptuj & Lesce (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6417728 (13088) Gremio
»

Dober hamburger v centru Ljubljane (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7527840 (24932) Brias
»

Mc'Donalds (strani: 1 2 3 413 14 15 16 )

Oddelek: Loža
770143124 (117184) Spock83
»

Kebab vs. ostala hitra hrana (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15245125 (40790) PINki

Več podobnih tem